DE VOLMAAKTE GEZÜÖHEID PINK PILLEN VOOR BLEEKE PERSONEN N otaris Tï A N T, Notaris BINK, AANGENAME VERRASSING VAN EENEN REPORTER Pink Pillen voor bleeke Zieden HOE MEN STERK WORDT! ERSONNES Advertentiën Staatkundig overzicht. wordt aan jonge liedengrijsaardsmannen en vrouwen doo>' de herschonken. INDIEN GIJ ZIEK ZIJT en indien gij niet genezen kunt, indien gij als ongeneesbaar beschouwd wordt, SCHRIJFT ONS DAN Wij zullen U met genoegen ant woorden. Wij verkoopen onze pillen alleen aan de zieken die door hun gebruik kunnen genezen worden. Adres GABLIN Cie, APOTHEKERS3, CITÊ TRÉVISEPARIJS Lijdende personen,vraagi ons r and Gephotographieerd zonder het te weten De openbare meening, dus de klaarblijkelijkheid der klaarblijke lijkheden, bewijst dat de van Dr. ^Williams W 11UIE S INK OUR AIsES Jaarmarkt te Waalwijk op Woensdag 22 Februari a. s. te Waalwijk, zal publiek verkoopen Provisioneel ter herberge van de kin deren Ockers in de Ileisiraat ïe CA- PELLE op Dinsdag 7 Maart 1899 en Definitief ter herberge van Van Dongen op Dinsdag 21 Maart 1899 te Waalwijk, zal 20 Februari bij inzet en 6 Maart 1899 bij toeslag verkoopen: Prof. dr. Valetin, Utrecht. G. Vas Visser, Grootmeester der Orde van Vrij metselaren onder het Groot;Oosten derNcderlanden. Dr. P. T. F. Vermeulen, Lid v. d. '2e Kam. d. Stat.-Gen., Dir. Hoofdredact, v. ,de Tijd", Amster dam. Mr. B. P. Baron Van Verschuer, Arnhem. Dr. J. Th. de Visser, Lid v. d. 2e Kamer der Stat.-Gen., Amsterdam. J. S. Vlekke, O ad-Gastel (L.). Dr. S. de Waard, Pred. b. d. Doopsgez. Gem., Utrecht. Mr. VV. J. van Weideren baron Rengers, Lid v. d. Ie Kamer der Stat.-Gen., Leeuwarden. H. Wertheim, Amsterdam. Jhr. Prof. van der Wijck, Utrecht. R. van Zinderen Backer, Kortezwaag (Fr.). De tekst van het adres (met eenigszins gewijzigde redactie van die der eerste 1000 lijsten reeds in omloop) luidt aldus Aan Zijne Majesteit den Keizer van Rus land. Sire Wij ondergeteekenden, Nederlandsche "Vrouwen en mannen nemen vol eerbied de vrijheid onzen blijden dank uit te spreken voor Uwer Majesteits edelmoedig optreden ten gunste eener vermindering van krijgs lasten en ter bevestiging van den vrede. Tevens veroorloven wij ons den vurigen wensch te uiten dat de door Uwe Majesteit bijeengeroepen conferentie bevorderlijk zal zijn aan de vervulling van het verlangen naar vrede dat, evenals alle andere natiën ook ons bezielt. Het adres ligt o. a. ter teekening bij de volgende firma's Breda, Firma Broese, Groote Markt. Breda, Nieuwenhuis, Veemarktstraat. De aanval der Filipinos op Manilla is misluk1., de Amerikanen hebben hen terug gedrongen tot voorbij Malabon, in hei noorden, en bezetten de waterwerken van Sanjuanin het oosten, en nu heeft generaal Miller ook Ilo-Iio bezet. Zoo staan de zaken een week nadat de bom gebarsten is de Filipinos hebben, 't moet erkend worden, voorloopig al heel weinig succes op hun wanhopige poging om het de overweldigers te benauwd te maken. 't Is waar dat de Amerikanen hun gezag nog nergens gevestigd hebben op hel platteland. Maar ook het gezag er. de invloed van Aguinaldo gelden slechts in een klein deel van den uitgcstrektcn archipel. Gelukt het de Amerikanen, hem nog eenige slagen toe te brengen dan bestaat er kans dat zijn prestige zoo daalt dat zijn volk ve. loopt, en hij genoodzaakt wordt, zich te onderwerpen, zonder zijnerzijds belangrijke voorwaarden te kunnen siclleii. Als de toegang tot de kustplaatsen hun afgesneden wot dt, zal het de Filipinos daarenboven steeds moeilijker vallen, zich van nieuwen schietvoorraad te voorzien. Thans voorziet de smokkelhandel daar nog wel in, tot zekere hoogte tenminste. De Amerikanen staan dadelijk klaar met de Duitschers te beschuldigen, de opstande lingen van wapens en ammunitie te voorzien. Maar de Duitschers laten zich die beschuldi ging niet aanleunen. Zoo schrijft een be richtgever van de Deutsche Tageszeitung „De voortdurende beschuldigingen van de Puitschlar.d vijandig gezinde bladen in de Vereenigde Staten, orer het leveren van wapens aan de Filipinos, geeft mij aanleiding, iets uit mijn ondervinding mee ie deelen dat misschien kan ophelderen wie eigenlijk de leveranciers van wapenen aan de Filipinos zijn. Naar 't schijnt trachten die leveranciers de aandacht vat. zich af te werpen op dezelfde .wijze als een spitsboef die het hardst vun allen houdt den diefroept. Schrijver dezes, die onder Nederlandsche vlag den strijd tegen A:jeh aan de noordpunt van Sumaira heeft meegemaakt, weet uit eigen ervaring dat de van de Atjehers buitgemaakte geweren alle van een Engelsch fabrieksmerk voorzien waren. De oude geweren met trechtervormige tromp, van het model dat in den dertigjarigen oorlog in gebruik was en waarvan de dappere Atjehers met veel handigheid en succes tegen de Hollanders gebruik gemaakt hebben, droegen alle den stempel,,Tower"; op de moderneen zeer moderne geweren stond de naam Sheffield. In Aijeh weel iedereen dat uit het nabijgelegen Singapore een levendige smokkelhandel in allerlei wapentuig gedreven wordt met de Oost Indische bezittingen, vooral met Atjeh, en in weerwil van de waakzaamheid der vele Nederlandsche kanonneerbooten en kruisers kan deze smokkelhandel niet geheel onder drukt worden. Aan deze smokkelarij op groote schaal is het ook hoofdzakelijk toe te schrijven dat het de Nederlanders tot dusver niet gelukt is, de Aijehers, met wie zij reeds van 1873 at in een bloedigen oorlog gewikkeld zijn, geheel ten onder te brengen. „De heereu Amerikanen zouden goed doen als zij hun Angelsaksische neven en vrienden te Hongkong en Singapore wat scherper op de vingers zagen, en al wat uit de Engelsche bezittingen komt aan een scherp en streng toezicht onderwierpen. Het binnensmokkelen van wapens geschiedt in die streken meest door onschuldig uitziende maar van een dubbelen bodem voorziene visschersbooteu." van Dr. Williams Wij lezen in Het Algemeen Handelsblad Het aventuur dat mij overkomen is wel zonderling. Ik ben gephotographieerd geworden zonder het te weten. Ik kan niet anders dan geflatteerd zijn over de ge volgen die er uit zullen voortvloeien, want mijn beeld zal van nu af vereenigd zijn met dat van een beroemd man, een artist. Terwijl ik een onderhoud met hem had is mijn beeltenis voor altijd gereproduceerd. Ik word door mijn blad naar den zoo bekenden photographe gezonden, de Hr Pierre Petit, rue Cadet te Parijs, om hem eenige ophelderingen te vragen omtrent een door hem geschreven brief. Deze brief bevatte belangrijke openbaringen, zoodat ik zoo snel mogelijk moest nagaan wat gebeurd was. Sedert vier jaren voelde de Hr Pierre Petit, die ik altijd aan 't werk gezien heb, zijne krachten verminderen. De ijver die hij aan den dag legde om zijn kunst te doen bloeien en te volmakenverminderde op merkbare wijze, hij gevoelde zich ziek. Eene chronische bronchitis maakte ieder jaar gebruik van het terugkomen van het slechte seizoen om hem kracht en moed te ontnemen. Maagzwaartenbenauwdheden zekerlijk veroorzaakt door het verdriet van een kwaal die hem ondermijnde, kwamen de toestand verwikkelen. Bovendien hadden zich jichtpijnen in de knie gewrichten vast gezet en hieldea hem dikwijls van zijn belanginboezemend labo ratorium terug, hij beproefde alle geneesmiddelen die hem slechts eene tijdelijke verlichting verschaften. Op een goeden dag ontving de IT Pierre Petit eene brochure welke zijn aandacht trok door haar artistiek ka- ractcr. Hij las haar en eensklaps kwam een hoop van herleving in hem op. Deze brochure haalde verrassende voorbeelden aan van bekomen genezingen door het gebruik der Pink Pillen voor bleeke personen van docter Williams. Hij aarzelde geen minuut en begon onmiddellijk de proef van dit zoo heroemde genees middel te nemen. Eenige dagen waren nauwlijks voorbij of eene bui tengewone verlichting ondervond hij in zijn geheel or- ganismus,debronchitis verdween van lieverlede,de maag zwaarten bestonden niet meer en de pijnen gingen als door betoovering weg. Na eenige doozen gebruikt te hebben was de IT Pierre Petit geheel en al hersteld. In eene plotselinge vervoering van dankbaarheid schreef hij deze enkele regels aan den Hr Gablin. Daar gij brieven publiceert die U bedanken en felicitecren voor de verkregen resultaten door de Pink Pillen, zoo sta ik er op ook op mijn beurt U te bevestigen, dat alle jaren bij de eerste koude lijdende aan bronchitis benauwdheid en maagop zwelling, Uwe Pink Pillen mij in korten tijd van die zoo pijnlijke smarten bevrijd hebben. Dank deze pillen,hoop ik zelf nog gedurende lange jarente opereeren. Nogmaals dank en steeds. Pierre Petit. De IT Pierre Petit heeft mij op uitvoerige wijze zijne ziekte uitgelegd en tevens hoe hij genezen werd, waarover hij zich verwondert en verrukt is. En gedurende dien tijd verraste zijn zoon de vreugde uitdrukking geschilderd op het gelaat, door photograaf en interviewer te photographieeren. DE VOLGENDE ZIEKTEN GENEZEN Bloedarmoede, rheumatiek, heupjicht en ze nuwpijnenverlamming, onregelmatiheid der voortbeweging, St. Vitusdans, hoofdpijnen, zenuwkwalen, kliergezwellen, enz. Zij ge ven de mooie Icleurtn aan de bleeke personen terug, werken in al de gevallen van ver zwakking bij de vrouwen en verwekken bij de mannen eenen krachtigen strijd tegen al de ziekten die dcor overdrevenheid, der natuur of des geestes veroorzaakt zijn. Gelijk alle goede produkten worden ook de Pink Pillen reeds nagemaakt, een ieder geve dus wel acht dat er m 't fransch op het omhulsel staat Pilules Pink pour Per- sonnes Pales du P)TWHliams i, 't Omhulsel en het etiket zijn van rooskleurig papier met blauwe letters. Men hoede zich voor namaak sels. Prijs f. 1.75 de doos,f. p. per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabiliè, Steiger 27, Rot terdam, eenig depothouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen post wissel. Het beste geneesmiddel ter wereld 0111 het verzwakte lichaamsgestel te ver sterken is zekerlijk de #Pink Pillen voor bleeke personen van Dr. Williams'''. Na elk seizoen gevoelen duizende personen zich uitgeput, vermoeid bij de minste inspanning, en om zich van eene platte uitdrukking te bedienen, „zij kunnen niet meer". De bijna ondragelijke hitte van den zomer, de vochtigheid of de koude zijn er de oorzaak van. Zij die zich in dit geval bevinden zijn volstrekt niet in staat de plotselinge temperatuur veranderingen te verdragen en stellen zich aldus gemakkelijk aan ziekte bloot. Het is alsdan dat de //Pink Pillen van Dr. Williams" eene weldaad voor de menschheid zijn. De Pink Pillen zijn een spierversterker en geen purgeermiddel. Zij verrijken het bloed en versterken de spieren van Dr. Williams" de namaaksels hebben nooit iemand genezen; alleen de //Pink Pillen voor bleeke perso nen van Dr. Williams" hebben dui zende genezingen te weeg gebracht. Hiernevens de afbeelding van de Pillendoosgewikkeld in roos kleurig papier met blauw gedrukt. Neemt geen andere aan. Vraagt de „Pink Pillen voor bleeke personen W/ L. L /VJ -S In weerwil van de velerlei beleefdheden welke gewisseld zijn tusschen den sullan en vorst Nicolaas van Montenegro, gaat Turkije voort op de Montenegrijnsche grens maatrege len te nemen, om een eventueelen inval der Monienegrijnci! 111 Turkije le verhinderen. Een speciale uit Tutksche officieren bestaande commissie, was belast met het regelen der verdedigingswerken als het oprichten van nieuwe blokhuizen, het vestigen van militaire posten, ht t aanleggen van verdedigingswerken langs bergpassen enz. enz. en het versterken der garnizoenen in cie grenssteden. Deze maatregelen zijn thans vohooid. Naar verluidt, zou de Oostenrijksche regeering te Petersburg slappen hebben ge daan om den paus te doen uilnoodigcn tot deelneming aan de ontwapeningsconferentie. Italië echter verzet zich daartegen en, om moeilijkheden te voorkomen, heeft Rusland de Nederlandsche regeering verzocht alle mogendheden, die in Den Haag vertegen woordigd zijn, ter conferentie te noodigen. Daar ook de paus door den internuntius Tarnassi aldaar vertegenwoordigd is, zou het Vaticaan dus ook worden uitgenoodigd. Uit de onmiddelijke omgeving van Don Carlos wordt her bericht bevestigd, dat deze definitief heelt afgezien van elk plan tot ver wekking van een revolulionnaire beweging in Spanje. Don Carlos meent, dat het volk te zeer lijdt onder de gevolgen van den oorlog en daar in zoo hooge mate door gedemora liseerd is, dat het zeker niet te vinden zou zijn voor omverwerping der tegenwoordige dynastie. Voor het oogenblik geeft hij alle koop op, zelf het bewind in handen te krijgen. op de Nieuwe Vaart te OAPELLE, telkens ten 7 uur des avonds, de navolgende aan Jan Verhagen Mz en Anna Oerlemans behoorende onroeren de goederen ouder Capelle Koop I. Een landbouwershuis cum ann, erf, boomgaard en bouwland in de Heistraat, sectie E nos. 1073 en 4-26, groot 53 aren 70 centiaren. Koop II. Een percccd bouwland in de Lage Akkerssectic F no. 280, groot 65 aren 90 centiaren. Koop III. Een perceel weiland //Nieuw Vaartschen Del", sectie G nos. 685 en 686 groot 41 aren 20 centiaren. Waspik Koop 4. Een perceel weiland in de Moe rassen onder 's Graveinoer, sectie E no 802, groot 86 aren 20 centiaren. Loonopzand Koop V. Een perceel weiland //Lage Zandsohd", sectie A no. 560, groot 74 aren 10 centiaren. Koop VI. Een perceel bouwland aan den Berkdijk, sectie A nos 790 en 791, groot 75 aren 60 centiaren. Eetben Koop VII. De onverdeelde helft in een perceel weiland, Korte Biuggert, sectie A nos. 140, 141, 142, groot geheel 3 hectaren 19 aren 79 centiaren. ttlkens des avonds ten 6 ure in het Koffie huis van den heer A. SNOEREN-MOM- BERS te Kaatsheuvel ONDER KAATSHEUVEL, 3 Huizen, Erven en Tuinen, ten Oosten van de Molenstraat, Sectie B nummers 3336, 3494, 3495 en ged. van 3193, groot ongeveer 9.65 aren. 3 Huizen, Erven en Tuinen, ten Westen van de Molenstraat, Sectie B nummer 3644, 3522, 3523, groot 7.20 aren, eigendom van A. N. Mutsaers te Tilburg. De goederen zullen worden geveild in 6 perceelen en 2 Massas, waar y an een Oost eu een West de Molenstraat.

Echo van het Zuiden | 1899 | | pagina 2