PINK PILLEN VOOR BLEEKE PER 0 NEP DE PINK PILLEN PINK PILLEN VOOR BLEEKE PERSONEN Advertentiën Notaris RANT, Notaris Rant Wat de zieken die genezen zijn zeggen Staatkundig overzicht. De Gezondheid aan de Zieken. De Eracht aan de Zwakken. v publiek verknopen V V van Dr. Williams DE BEPROEVINGEN EENER WERKMANS VROUW DE TWEE BROEDERS DePink Pillen liersclienken de krachten aan de man nen die door werken en de overdrevenheden uit geput zijn* Ademloosheid Hartkloppingen Lendenpijnen zuiveren en verrijken het bloed, ver sterken het zenuwstelsel, geven kracht aan de spieren. Niet alleen zijn ze voor de volgende ziekten nuttig VAN Dr. WILLIAMS te Waalwijk, zal Provisioneel ter herberge van de kin deren Ockers in de Heistraat te CA- PELLE op Dinsdag 7 Maart 1899 en Definitief ter herberge van Van Dongen te Waalwijk zal voor MEVROUW DE WEDUWE G. VER MEULEN te Capelle publiek verhuren Dinsdag 7 Maart 1899, mogelijke legers en vloten door ieder laod moeten worden onderhouden. Ook wij Nederlanders hebben bezittingen, en prachtige, rijke ook. Hoeveel jaloersche blikken benijden ons dien schoonen, rijken archipelwie voorspelt ons het rustig bezit er vanons leger en vloot zullen niet bij machte zijn om een geweldigen indringer tegen te houden en zoo zouden we, indien een enkele mogendheid er toe over ging, onze gordel van smaragten ook zien ver deeld worden door de Europeesche wolven want we hebben 't pas in den Spaansch- Amerikaanschen ootlog gezienMacht is recht. Moge ook de vredes-conferentie hieraan paal en perk stellen, en grootere en klei nere mogendheden in hun tegenwoordig ge bied handhavenhet zou reeds een groo- ten stap tot den blij venden vrede zijn. Woensdag beraadslaagde Frankrijks' Senaat over het revisie-wetsoutwerp, en het werd in zijn geheel aangenomeu met 1&8 tegen 131 stemmen. (Zooals men weet, had de Kamer het regeeringsvoorstel 10 Februari 1.1. goedgekeurd met li6 stemmen meerderheid) Paragraaf 1 „De beide eerste paragrafen van artikel 445 der „Code destruction cri- minelle" worden vervangen door de volgende bepalingen „In geval van ontvankelijkheid zal de Cri- mineele Kamer uitspraak doen over de aan vraag om revisie, als de zaak in staat van wijzen is. Par. 2. Als de zaak niet in staat van gewijsde is, zal de Crimineele Kamer direct of door commissies overgaan tot het onderzoek „sur le fond", tot confrontaties, onderzoek naar ideutheit en naar alle uoodige middelen om de waarheid te doen blijken. Na het einde der instructie zal uitspraak worden gedaan door de verecnigde kamers van hel Hof van Cassatie. Par. 3. Wanneer de zaak in staat van gewijsde is, wanneer de Crimineele Kamer, in het geval voorzien bij paragraaf 1 bovenge noemd, of de vereenigde Kamers, in het geval voorzien bij paragraaf 2, erkennen dat er aanleiding beslaat om over te gaan tot nieuwe contradictoire debatten, zullen zij de vonnissen en alle daden, welke een hinderpaal zouden vormen voor de icvisie, vernietigen; zij zullen de vragen vaststellen, welke gesteld zullen worden en zullen de beschuldigden ot ver dachten zenden naar een ander hof of een rechtbank dan die, aan wier oordeel de zaak is onderworpen geweest." Uit Peking wordt aan de Times gemeld, over den eisch van den Italiaanschen gezant tot afstand, in pacht, van de San-moen baai, dat ook de naburige «treek op het vasteland door de Italiaansche regeering verlangd wordt, op gelijksoortige voorwaarden als Duitschlaud Kiao-tsjou verkregen heeft. Dan verlangt Italië nog drie eilandjes aan de kust, benevens de concessie van een spoorweg van de San- moen baai naar het Pojang meer (in de provincie Kiang-si), met preferentieele rechteu voor den mijnbouw en de spoorwegen binnen een invloedssfeer, die twee-derde van de provincie Tsje kiang omvat. In diplomatieke kringen te Peking gelooft men dat Engeland Italie's eischen steunt. In de provincie Sjan-toeng wordt de toestand erger. Tengevolge van de overstrooming door de Gele Rivier veroorzaakt, verhongeren twee raillioeu menschen. Verdere verwikkelingen aldaar zouden allicht Duiischland's tusschen- komst kunnen teweegbrengen, men verwacht in dat geval dat Duitschland Ngang toengwei, bij I tsjou zou bezetten. Intusschen staan de onderhandelingen tusscheu Engeland en Cnina over den spoorweg van Tientsin naar Tsjin- kiang stil. Duitschland dringt er op aan, dat het door Sjang-toeng loopeode gedeelte van den spoorweg uitgesloten moet worden het verlangt dat die sectie geheel ouder Duitsch beheer zal komen, alsof het een Duitsc'ne spoorweg was, maar China weigert, daar dit zou moeten leiden tot de feitelijke inlijving van de streek waardoor de spoorweg loopt, door Duitschland. De Belgische gezant vraagt een concessie te Han-kou voor het eindstation van den Loe-han spoorweg. Er is nog geen tijdstip vastgesteld voor de opening van Nan-ning-foe als vrijhaven. Trouwens, alleen de vreemde factorij aldaar zal vrijgesteld worden van de likic—belasting, die nu door de stad in haar geheel opgebracht zal moeten worden. Dat vermindert grootelijks de waarde van de vrijhaven. Andere be perkingen ontnemen veel gewicht aan de openstelliog van de wateren binnenslands. De correspondent van de Times te New York seintMen vindt hier dat Duitschland een zeer handigen zet gedaan heeft door, in antwoord op de aantijgingen van zekeren kant, zijn onderdanen op de Filippijnen onder de bescherming van de Vereenigde Staten te stellen en zijn oorlogsschepen weg te zenden. De President kon niet weigeren, en ambtelijk wordt deze stap van de Duitsche regeering een vleiend bewijs van vertrouwen genoemd en het lag natuurlijk in de bedoeling, dien indtuk te wekken. Maar men is wel wat Hieronder zijn de woordelijke onderhouden met de personen die door de genezen zijn. Deze genezingen hebben plaats gehad daar waar alle andere genees middelen gefaald hebben. Mejuffrouw Jeanne Wood is de vrouw eens smids, wonende n* 25, Short-street... te Carbrook, Sheffield, Engeland. Voor zeven jaren was zij eene jonge vrouw die gezond en gelukkig was. Evenwel na de geboorte van haar eerste kind heeft zij koü ge vat. Eene ont steking was er het gevolg van en liet haar in 'n vreeselijken toestand van verzwakkingen machteloosheid die haar ge slacht eigen is. Dit was eene harde beproe ving voor haar en nare vrien den gedurende een reeks van jaren, maar hare geschiedenis zal misschien beter door haar eigen woorden verteld worden Ik dacht er nimmer meer boven te komen, a zei le z j aan een reporter van een dagblad "The Independent" te Sheffield. Eenige maanden geleden, zoo ging Mejuffrouw Wood voort, ried mijne zuster mij aan de Pink Pillen voor bleeke personen van Dr. Williams te prob^eren. Mijn eigen geneesheer had alles voor mij gedaan wat hij kon en het scheen mij bijna nutteloos ze te probeeren, maar ik liet de Pillen halen. Zoodra ik begonnen had er van te gebruiken, scheen ik mij opgeruimder te gevoelen en ik begon te hoopen, dat ik eindelijk iets ge vonden had, dat mij goed zou doen. En vindt gij thans dat uwe huishoudelijke plichten U te veel zijn? O neen antwoordde Mejuffrouw Wood op vroolijk- n toon, terwijl zij hare oogen van haar na viwerk afsloeg, waarmede zij met ijver bezig was, hetgeen de lust tot leven aanduidt. Ik kan nu zeer goed mijn werk verrichten en mii met gemak bewegen. l)e moeder van Mejuffrouw Wood kwam op dat o-'genblik de kamer binnen en de reporter wendde zich tot haar om hare bevestiging te bekomen, welke zij zonder aarzelen gaf. Ja, zeide de oude vrouw, ik kan U zeggen, dat de Pillen haar ontzachelijk veel goed gedaan hebben. Zij scheen nooit beter te worden na de geboorte van haar eerste kind. Zij scheen zoo rampzalig dat zij zi<*h niet kon bewegen. Dat was voor U een oogenblik van angst? Inderdaad, dat verzeker ik U. Ik had reeds mijn eenigen zoon verloren en ik dacht dat wij ook haar zouden gaan verliezen. Zij scheen voor onze oogen weg te sterven, maar de Pink Pillen van Dr. Williams hebben haar zeer veranderd, zij is thans beter, ik kan het aan haar loopen zien dat zij beter is sedert haar huwelijk. Een ongeluk komt nooit alleen, zegt een spreekwoord; zonder te beweren dat het steeds waar is, vindt men er voorbeelden van, getuige dat van de heeren Louis en Jules Demarche, te Grange (Vogezen). Sedert acht jaren, schrijft de heer Louis De marche (32 jaar oud), wever bij den heer An- cel Seitz, had ik hartkloppingen die mij hevige pijnen veroorzaakten ik nad verscheidene ge- ncesheeren geraadpleegd en talrijke behandelin gen gevolgd zonder meer dan eene tijdelijke beterschap te bekom m Na eenige doozen Pink Pillen gebruikt te hebben gevoel ik mij geheel en al genezen. Dit resultaat gaf mij het denkbeeld: de gene zing van mijn broeder Jules te beproeven, die sedert veoitien maanden slechts met h<'t behulp van krukken, liep. Na verloop van eenige weken deed zich eene groote veibetering voor; van lieverlede liep mijn broeder met minder moeite en thans heeft hij zijne krukken vaarwel gezegd hij gaat nog gedurende eenigen tijd voort om de geheeie genezing te verzekeien. Sedert twee jaron, zegt juffrouw Albertine Chevalier, te St-Mathurin Maine-et-1 oire), leed ik aan vele hartkloppingen en adem- loosheden die mij kruohteloo- maakten. Ik was verplicht geweest alle werk li- lot. n staan. Ik nam eene menigte geneesmiddelen, maar te vergeefs. Men raadde mij de Pink Pillen te beproeven en gelukkiglijk bleef htinne won dervolle werking niet achterwege. Eenigen tijd later had ik geene har;kloppingen meer en de ademloosheid was verdwenen. Eindelijk waren de schoone kleuren der jeugd terug gekomen. M. J.-M. Gouindard, eigenaar, te Saint- \\ftj Jodart (Loire), jSp Jj7 V{ Vertelt het vol- -* (y*\ gende: Mijne twaalf jarige do. liter die erg aan de St. Vitusdans leed is volstrekt 'enezen. Haar linker arm wan lam en have beenen waren onmachtig haar te dragen en ze sprak niet. Snel verbeterde zij onder den invloed der Pink Pillen en nu kan zij ze missen daar zij volstrekt genezen is. Ik heb 't lang uitgesteld alvorens U te schrijven, zegt M. Marty, te La Grabie-de- Journiac (Dordogne), omtrent het resultaat der behandeling. Ik liet eerst den oogst voor bij gaan om zeker over mijne genezing te zijn. Sedert mijne kinder jaren had ik afgrijselijke lendenpijnen, ik had geen eetlust en sliep «iet meer. Sedert ik uwe Pink Pillen neem ben ik volkomen genezen en heb niet het minste verval ondervonden. Dat iedereen het we te, laat het overal drukken. bloedarmoede, rheumati k heupjicht, zenuwpijn, verlamming, onregelmatigheid der voortbeweging, St. Vitusdans, hoofdpijnen, zenuwziekte, kliergezwel, enz., maar verder hergeven zij de schoone kleuren werken op de verschillende s or ten van verzwakking bij de vrouwen en hebben op de m nn-n t-ene krach tige werking tegen al de ziekeen die uit natuurlijke of geestelijke overdrevenheden voorikomen. Gelijk alle goede produkten worden ook de Pink Pillen reeds nagemaakt, een ieder geve dus wel acht daf er in 't fransch op het om hulsel staatc Pilules Pink pour Personnes pales du Dr Williams 'L Omhulsel en het etiket zijn van ro^nUPurig papier met blauwe letters. Men hoecre zich voor namaaksels. Prijs f. 1.75 de doos, f. 9.— per 6 doozen. Verkrijgbaar bijSNADILIÉ, Stei ger 27, Rotterdam, eenig depothouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezen ding tegen postwissel. De FINE PELEN voor bleoke Personen. YAN I)r. WILLIAMS over de gansche wereld beroemd, worden in alle landen der wereld gebruikt. Betere aanbeveling bestaat er niet. Meer dan 5.000 wonderbare genezingen waargenomen en gepubliceerd door de voornaamste dagbladen bewijzen dat de vele en vele malen de kracht en gezondheid terug gegeven hebben aan zwakke persouen, zieken, wanhopigen, eb als ongeneesbaar verklaarden. Zij zijn werkdadig voor bloed armoede, rheumatiek, aangezichtspijnen, neurasthenie, heupjicht, verlamming, atoxie lo- comotrice, zenuwpijn, klieren, enz. bang voor de moeilijkheden die nu kunnen ontstaan. De regeering der Vereenigde Staten wordt reeds aangespoord, de aansprakelijkheid voor de schade die het gevolg kan zijn van haar optreden, op zich te nemen. Maar hoe dat zij zegt de correspondent de zeker heid da» er nu geen b >tsing met Duitschland op de Filippijnen zal voorvallen, weegt wel tegen de kosten op. De Kaiserin-Augusta gaat nu dadelijk weer uit Manilla terug naar Sjantoeng. De tegen woordigheid van den kruiser in die buurt kan noodig zijn, in verband met de jongste aanvallen op Duitschers te Tientsin. De Duitsche Bondsraad schijnt geneigd de door den Rijksdag aangenomen wet, be treffende de afschaffing van de jezuleteu-wet, aan te nemen. De regeering heeft verklaard, dat zij niet kon medegaan met de door de begrootingscommissie aangenomen verminde ring van de cavalerie, daar de overmacht der Russische cavalerie versterkiug van de Duit sche noodzakelijk maakt. De giondwet van Kreta, die binnenkort ter goedkeuring in de Nationale Vergadering zal worden ingediend, is geschoeid op dezelfde leest als de Grieksche constitutie. Zij bevat 110 artikelen en bedoelt hoofdzakelijk de positie van den commissaris-generaal zoo sterk mogelijk te maken, door hem uitgebreide macht toe te kennen. De grondwet schrijft voorts verantwoordelijkheid van de ministers voor. Rechterlijke, uitvoerende en wetgevende macht blijven streng gescheiden. De Mohamme— daansche leden der commissie tot samenstelling der grondwet, waren het op alle punten met hun Christencollega's eens. Te Londen maakt men zich ongerust over een bericht uit Addis-Ababa, volgens hetwelk koning Menelik zich zou voorbereiden tat da den, die de Engelsche belangen kunnen schaden. De Spaansche regeering heeft generaal Rios gemachtigd den Philippino's 500.000 dollars aan te bieden voor de vrijlating der gevangen Spanjaatden. De opstandelingen eischen echter 700.000 dollars. De berichten, als zouden de insurgenten geneigd zijn, met de Amerikanen te onderhandelen, worden formeel tegengesproken. Voorspoedig bevallen van een Hinken ZOON: MARIE RUBBENS, geb. GOVERS. 's Bosch, 1 Maart 1899. op de Nieuwe Vaart te CAPELLE, op Dinsdag 21 Maart 1899 telkens ten 7 uur des avonds, de navolgende aan Jan Verhagen Mz. en Anna Oerlemans behoorende onroeren de goederen onder Capelle: Koop I. Een landbouwershuis cum.ann, erf, boomgaard en bouwland in de Heistraat, sectie E hos. 1073 en 426, groot 58 aren 70 centiaren. Koop fI. Een perceel bouwland in de Lage Akkerssectie F no. 280, groot 65 aren 90 centiaren. Koop III. Een perceel weiland //Nieuw Vaartscken Del", sectie G nos. 685 en 686, groot 41 aren 20 centiaren. Waspik Koop 4. Een perceel weiland in de Moe rassen onder 's Gravemoer, sectie E no 802, groot 86 aren 20 centiaren. Loonopzand Koop V. Een perceel weiland //Lage Zandschelp sectie A no. 560, groot 74 aren 10 centiaren. Koop VI. Een perceel bouwland aan den Berkdijk, sectie A nos. 790 en 791, groot 75 aren 60 centiaren. Eethen Koop VII. De onverdeelde helft in een perceel weilandKorte Bruggert sectie A nos. 140, 141, 142, groot geheel 3 hectaren 19 aren 7 9 centiaren. Ter herberge van de kinderen OCKERS in de Heijstraat te Capelle op 's avonds 7 uur, voor 4 jaren eenige per- ceeien Hooi- en Weiland onder Capelle, Waspik en Dussen, bij biljetten breeder omschreven.

Echo van het Zuiden | 1899 | | pagina 2