DE VOLMAAKTE GEZ PINK PILLEN VOOR BLEEKE PERSONEN AANGENAME VERRASSING VAN EENEN REPORTER Pink Pillen voor bleeke Zieden HOE MEN STERK WORDT! Advertentiën Alcoholvrije Wijn, Alcoholvrije Sherry. v. d, Heijden-DeLeeuw, Stims Putten, Emaille HuistiouHike Artikelen Gloeikousjes, t - Waalwijk ER$ONNES INDIEN GIJ ZIEKZIJT en indien gij niet genezen kunt, indien gij als ongeneesbaar beschouwd wordt, SCHRIJFT ONS DAN Wij zullen U met genoegen ant woorden.Wij verkoopen onze pillen alleen aan de zieken die door hun gebruik kunnen genezen worden. Adres 1VVH.ES ENK ALES H andels berichten. VOORWERPEN, Lamp- en Gasornamenten SPORTWAGENS, wordt aan jonge liedengrijsaardsmannen en vrouwen door de herschonken. GABLIN Cie, APOTHEKERS3, CITÉ TRÉVISEPARIJS Lijdende personen, vraaigl ons aad G-ephotographieerd zonder het te weten De openbare meening, dus de klaarblijkelijkheid der klaarblijke lijkheden, bewijst dat de van Dr. Williams OUR Citroen Limonade, per fl. i 1.20. Fiambozen fl.25. Waalwijk. blikkenijzerenzinken en koperen billijk en duurzaam. MAGAZIJN van du 1 sufim IUU131 iüIJJurJ VEEVOEDERKETELS, Heining— en Puntdraad. Verders beveel ik mij aan voor alle re paraties aan RIJWIELEN. i Zij outkenden voor den commissaris van politie, aan het feit schuldig te rijn. Daarop ging die ambtenaar naar de woning van den verslagene en bleek hem bij onderzoek dat een der broeders de moordenaar moest zijn. ;j Nadat het lijk verzegeld was, is het over gebracht naar het laboratorium van eeu der hoogleeraren om inweudig te worden ge schouwd. Aan het bureau onderging de verdachte een hernieuwd verhoor, waarbij hem werd meegedeeld wat er omtrent hem gebleken was, waarop hij ten slotte bekende het feit te hebben bedreven en het mes in het water te hebben geworpen. Naar dat mes wordt sedert gevischt. De instructie in de zaak wordt voortgezet. Men meldt nader dat de vermoorde uitdrager een oppassend man was, te goeden naam en faam bekend, ongeveer zestig jaar oud. De moordenaar is een achttienjarige haringvisscher. Hij had onlangs uit eigen beweging de liefdesbetrekking met de dochter van den verslagene afgebroken. Van andere zijde wordt bericht dat de dader zich een uur na den moord zelf bij de politie heeft aangemeld. Te Nijmegen heeft Woensdag een Oost- Indisch ambtenaar met verlof, z:jn echtgenoote doodgeschoten en daarna zichzelf. Omtrent den moord en den zelfmoord van den Oost-Indischen ambtenaar met ver lof te Nijmegen, verneemt de Arnh. Ct., dat de heer K. reeds gedurende geruimen tijd, voor allen die hem kenden, een psycholo gisch raadsel was. Allerlei dwaze ideeön had- deu zich van hem meester gemaakt. Reeds jaren leed hij aan melancholie, die eindelijk den vorm van vervolgingswaanzin aannam. Herhaaldelijk voor 's lands dienst in Indie afgekeurd, werd toch telkens weder zijn verloftijd met behoud van volle traktement verlengd, kennelijk met het doel om hem voor 's lands dienst te behouden. Hij was dan ook geenszins een overdienstelijk amb tenaar. Het Vaderland bericht nader, dat de O.-I. rechterlijke ambtenaar met verlof, wonende onder Hees, op eene kleine villa, Woensdag middag op zijn echtgenoote, oud 35 jaar, die in haar tuin bezig was haar bloemen te ver zorgen, na een voorafgaande woordenwisse ling, cL bout portant uit een revolver, waarop 6 patronen geladen waren, éen schot loste, dat haar in den rug trof. Mevrouw vluchtte uit haar tuin door een opening der erf of scheiding op het erf van den bloemist Roerink, waar zij weldra tegen de broeikast op een hoop bloempotten neerviel en den laatsten adem uitblies. Mej. R. eu anderen, die mevr. H. K. te hulp waren gesneld, zagen kort daarop den heer K. H. zeiven over wegen en velden gaan in de richting van de rivier de Waal, waar men weldra aan den voet van den dijk het tweede schot hoorde, waarmede de heer K. zich van het leven be roofde. Zoowel het lijk van mevrouw K. als dat van den heer K. zijn naar hun villa ver voerd, waar de schouwing heeft plaats gehad. Het echtpaar laat een dochter vau 16 en een zoon van 15 jaar na. Omtrent de juiste be weegreden tot deze vreeselijke daad loopen de geruchten zeer uiteen. De familie zou weldra naar Java retourneeren. Moordaanslag. Eenige jongelui hadden gisterenavond te ruim half negen gebaad in het Hoornsche Diep te Groningen, even voorbij de spoorbrug, ter hoogte van den papiermolen. Nadat zij zich weer gekleed hadden, geraakten ze aan 't stoeien. Een hunner, de l5jarige Hendrik van D sloeg er behoorlijk op los, zoo zelfs, nat een der jongens zich schreiend aan zijn belager onttrok. Dat gaf een voorbijganger, den kleet maker Th. v d Stek, aanleiding zich met het geval te bemoeien. Hij belette v. D. voort te gaan met zijn mishandeling, en wilde hem tot straf een schop geven, maar de rakker wist daaraan te ontkomen, door over een s'oot te springen. Het een en ander was ook gezien door een paar andere perso nen, o.a. door Leonardus B, 18 jaar oud, niet wien v. d. Stek over het geval praatte. Eenige oogenblikken later was v. D met een sprong weer over de sloot terug, en keek v. d. Stek bru'aal en uitdagend aan. Dat gaf B. aanleiding tot Van te zeggen: „Als je die jongens weer aankomt, zal ik je 1" En nauwelijks had hij het gezegd, of v. D. trok een mes en stak B. daarmede verraderlijk naar het hoofd, met zulk een kracht, dat het mes, dat iu den hals terecht kwam, eu wonde van 2V2 ceutimeter veroorzaakte, zoodat het bloed met een straal naar buiten spoot. Onraiddelijk daarop ging van D. aan den haal, gevolgd door eenige getuigen van dit tooneel. Het mocht echter niemand gelukken, den bengel te achterhalen. Anderen be moeiden zich met den verwonde en snelden heen om een dokier en politie. De politie, spoedig ter plaatse, zorgde dat de verwonde naar het Academisch Ziekenhuis werd ver voerd, waar prof. Koch constateerde, dat de toestand van B tengevolge van het grooie bloedveilies, bedenkelijk was. De dader is in zijn woning gearresteerd. Hij was zeer brutaal in zijn optreden en bekende de daad. Het mes, waarmede hij gestoken heeft, be weerde hij te hebben verloren. Ilcusdcn, 23 Juni. De alhier gehouden collecte voor het fonds tot aanmoediging en ondersteuning van den gewapenden dienst, heeft dc som van f 9,04 opgebracht. van Dr. Williams Wij lezen in Het Algemeen Handelsblad Het aventuur dat mij overkomen is wei zonderling. Ik ben gephotographieerd geworden zonder het te weten. Ik kan niet anders dan geflatteerd zijn over de ge volgen die er uit zullen voortvloeien, want mijn beeld zal van nu af vereenigd zijn met dat van een beroemd man, een artist. Terwijl ik een onderhoud met hem had is mijn beeltenis voor altijd gereproduceerd. Ik werd door mijn blad naar den zoo bekenden photographe gezonden, de Hr Pierre Petit, rue Cadet te Parijs, om hem eenige ophelderingen te vragen omtrent een door hem geschreven brief. Deze brief bevatte belangrijke openbaringen, zoodat ik zoo snel mogelijk moest nagaan wat gebeurd was. Sedert vier jaren voelde de Hr Pierre Petit, die ik altijd aan t werk gezien heb, zijne krachten verminderen. De ijver die hij aan den dag legde om zijn kunst te doen bloeien en te volmakenverminderde op merkbare wijze, hij gevoelde zich ziek. Eene chronische bronchitis maakte ieder jaar gebruik van het terugkomen van het slechte seizoen om hem kracht en moed te ontnemen. Maagzwaartenbenauwdheden zekerlijk veroorzaakt door het verdriet van een kwaal die hem ondermijnde, kwamen de toestand verwikkelen. Bovendien hadden zich jichtpijnen in de knie gewrichten vast gezet en hielden hem dikwijls van zijn belanginboezemend labo ratorium terug, hij beproefde alle geneesmiddelen die hem slechts eene tijdelijke verlichting verschaften. Op een goeden dag ontving de Hr Pierre Petit eene brochure welke zijn aandacht trok door haar artistiek ka- ractcr. Hij las haar en eensklaps kwam een hoop van herleving in hem op. Deze brochure haalde verrassende voorbeelden aan van bekomen genezingen door het gebruik der Pink Pillen voor bleeke personen van doctcr Williams. Hij aarzelde geen minuut en begon onmiddellijk de proef van dit zoo heroemde genees middel te nemen. Eenige dagen waren nauwlijks voorbij of eene bui tengewone verlichting ondervond hij in zijn geheel or- ganismus.debronchitis verdween van lieverlede,de maag zwaarten bestonden niet meer en de pijnen gingen als door betoovering weg. Na eenige doozen gebruikt te hebben was de Hr Pierre Petit geheel en al hersteld. In eene plotselinge vervoering van dankbaarheid schreef hij deze enkele regels aan den Hr Gablin. Daar gij brieven publiceert die U bedanken en feliciteeren voor de verkregen resultaten door de Pink Pillen, zoo sta ik er op ook op mijn beurt U te bevestigen, dat alle jaren bij de eerste koude lijdende aan bronchitis benauwdheid en maagop zwelling, Uwe Pink Pillen mij in korten tijd van die zoo pijnlijke smarten bevrijd hebben. Dank deze pillen,hoop ik zelfnog gedurendelangejarente opereeren. Nogmaals dank en steeds. Pierre Petit. De IT Pierre Petit heeft mij op uitvoerige wijze zijne ziekte uitgelegd en tevens hoe hij genezen werd, waarover hij zich verwondert en verrukt is. En gedurende dien tijd verraste zijn zoon de vreugde uitdrukking geschilderd op het gelaat, door photograaf en interviewer te photographieeren. DE VOLGENDE ZIEKTEN GENEZEN Bloedarmoede, rheumatiek, heup jicht en ze nuwpijnenverlamming, onregelmatiheid der voortbeweging, St. Ditusdans, hoofdlijnen, zeninokwalen, kliergezwellen, enz. Zij ge ven ile mooie kleuren aan de bleeke personen- terug. werken in al de gevallen van ver- zwakkiug bij de vrouwen en verwekken bij de mannen eenen krachligen strijd tegen al de ziekten die dcor overdrevenheid der natuur of des oeestcs veroorzaakt zijn. Gelijk alle goede produkten worden ook de Pink Pillen reeds nagemaakt, een ieder geve dus wel acht dat er in 't fransch op het omhulsel staat "Pilules Pink pour Per- sonnes Pales du P'WMiams 't Omhulsel en het etiket zijn van rooskleurig papier met blauwe letters. Men hoede zich voor namaak sels. Prijs f. 1.75 de doos,f. p. per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, If ot terdam, eenig depothouder voor üf^ederland en Apotheken. Franco toezending tegen post- wissel. Het beste geneesmiddel ter wereld om het verzwakte lichaamsgestel te ver sterken is zekerlijk de H Bink Pillen voor bleeke personen van Dr. Williams/'. Na elk seizoen gevoelen duizende personen zich uitgeput, vermoeid bij de minste inspanning, en om zich van c.ene platte uitdrukking te bedienen, //zij kunnen niet meer//. De bijna ondragelijke hitte van den zomer, de vochtigheid of de koude zijn er de oorzaak van. Zij die zich in dit geval bevinden zijn volstrekt niet in staat de plotselinge temperatuur veranderingen te verdragen en. stellen zich aldus gemakkelijk aan ziekte bloot. Het is alsdan dat de ,/Pink Pillen van Dr. Williams'/ eene weldaad voor de menschheid zijn. De Pink Pillen zijn een spierversterker en geen purgeermiddel. Zij verrijken het bloed en versterken de spieren. Vraagt de „Pink Pillen voor bleeke personen van l)r. Williams" de namaaksels hebben nooit, iemand genezen; alleen de „Pink Pillen voor bleeke perso nen van Dr. Williams" kebbsu dui zende genezingen te weeg gebracht Hiernevens de afbeelding van! de Pillendoos gewikkeld in roos-: kleurig papier m-.t blauw gedrukt. Neemt geen andere aan. W/ C. U I hst -S In de stoomfabaiek van Peekoffie van den heer L. Verhoeven alhier zullen binnen enkele dagen een paar automa'ische valma- chines geplaatst worden. Naar men ons me dedeelde, kunnen door deze machines dage lijks van 8 tot lüOOO zakjes met peekoffie worden gevuld. Herpt. 23 Juni. Een heer uit 's Cosch, die bij de heeren Gebr. Luijben alhier een jachthond zag loopen, vroeg „is die te koop," op hei toestemmend antwoord zeide hij „voor hoeveel," necentig gulden antwoorde men „dan ben ik kooper, zeide hij Negtmig gulden voor een jachthond is zeker veel, ie meer daar hei dier slechts 6 maanden oud is. Baardwijk, 20 Juni. Aan het ministerie van waterstaat, is heden o.rn aanbesteed Het onderhouden van de werken voor scheepvaait, afwatering en gemeenschap langs het riviervak Heleind Dongemond van 1 Juli 1899 tot en met 31 Dec. 1900. Minste inschrijver A. de Kort alhier voor t 33.134. Drunen, 21 Juni. Gisterenmiddag om 3 uur stapte een man te Vlijmen woonachtig aan de Remise alhier in den tram om huis vvaarts te keeren. Onderweg merkte hij echter op dat hij verkeerd was ingestapt en de richting Waalwijk uitreed. Hij stelde hiervan den conducteur in keunis, die hem zeide, dat hij aan de eerstvolgende halte kon uitstappen en waarschuwde hem uitdrukkelijk, voor alle ongelukken te voorkomen, deze wcorden niet in den wind te slaan. De man stoorde zich echter niet aan deze waarschuwing cn een oogenblik later sprong hij uit den in beweging zijnden tram met het gevolg hij zich ernstig bezeerde. Het ongeval berust hier dus op eigen on voorzichtigheid. WAALWIJK, 23 Juni 1899. Beesten weinig aanvoer bij handel traag. Kalfbeesten golden 1' '110 a 1175. Dito vaarzen f 105 f 160. Weilammeren aangevoerd stuks van f a f Jonge varkens aangevoerd 75 stuksver kocht van f 4.25 a f 7,75. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 515 kg. van f 0.90 f 1.10 per kg. Eieren 3 a 4 cent per stuk. DÜSSEN. Boteraanvoer 167 kg. prijs van f0.75 0.94 Markt gezet op f0.82 per kg. Eieren f 0.80 per 26 stuks. per flesch f0.70. per flesch f 0.70. Tryple Sec, TCummel cristallisé, Elixir d'An- vers, enz. enz. Likeuren vanaf f 0.65 tot f 1.80 per flesch. Brandewijn per liter f 0.83, f 9.95. flesch f 0.73, 0.80. Cognac per liter f 1.35, f 1.70. fl. f 1.30, f 1.50, fl.80. i üi Ui Hiermede heb ik de eer te berichten, dat ik mij belast met liet vervaardigen en boren van in alle wijdten met 5 jaar garantie. Verder beveel ik mij aan tot het vervaar digen van alle in alle prijzen, door mij zelf geprepareerd in alles CONCURREERENDE PRIJZEN. KLEER- en PARAPLÜIST AND AARDS, VLECHTWERK in alle afmetingen, UEd. dw. Dn. Koperslager, Loodgieter, Guslitter. Stationsstraat, tegenover Van Gend &Loos.

Echo van het Zuiden | 1899 | | pagina 6