Middelen van Vervoer. Telegrammen. Voor Verstand en Hart Handelsberichten. Burgerlijke stand. Mengelwerk. Het oog van Marius. D1EMGK» 1 Mei 1900, Greenwich lijd. 196 8.17 8.26 833 8.42 8.48 8 52 8.57 9 02 9 08 9 16 9.23 9.32 9.36 322 1.34 1.43 1.50 1.58 2.05 324 8 01 8.10 8.17 8,25 8.31 2.09 8.35 2.14 8.40 2.19 8.44 2.25 8.50 2.31 8.55 2.37 9.01 2.45 9.09 2.49 9 13 LOCAALDIENST. 13, werd op 't zelfde oogenblik ook om geworpen, doch behield het leven. Vermakelijke drukfout. Een vermakelijke drukfout in een Gro- ngsch provinciaal weekblaadje zyWij vernemen dat dr. Schuepman uit jme naar Bolland teruggekeerd is." Een wonderkind. Te Bergen-op Zoom is een kind geboren st twee hoofden. liet leefde slechts 10 inuteii. Brutale diefstal. Woensdag nacht is een brutale inbraak pleegd bij de firma Van Kuyk Sc Abas, han- lende in tapijten, linoleums, enz., Singel I te Amsterdam. Reeds in den laten avond had men in e buurt een paar verdachte personen heen weer zien drentelen, zoodat zij ook de ndacht trokken van een surveilleerenden ent van politie, die hen dan ook gerui- sn tijd in de gaten hield. Later verdwe- u zij uit die buurt, doch in den nacht ist reeks twee uur meenden een paar voor gangers in huis iets verdachts te bespeu- n, zij waarschuwden de politie en eeu re- eurcheur kwam zich voor het huis opstel- en maakte alarm, waardoor meer politie ram opdagen. Het politiesignaal had de brekers opmerkzaam gemaakt, zoodat zij ichtten te ontkomeneen hunner vloog deur uit en werd op straat gepakt On- rwijl had de politie in het huis een inval daan en ontstond met een paar der in- ekers een worsteling. Er werden op de enten een drietal schoten gedost, die ge- kkig geen doel troffen, twee der inbrekers :rden nog gesnapt, drie anderen er wa- i er zes geweest wisten te ontsnappen. Nadert meld men Sedert 1 Mei was het perceel waar de jraak geschiedde alleen bestemd voor kan- irlokalen en magazijn, zoodat 's nachts het is onbewoond was. E.-n groote over<en- mst dus met diefstallen in den laatsten 1 gepleegd, o a. in de lokalen van Eigen mrd. De deur, dit; niet op het nachtslot was at natuurlijk ook niet mogelijk was, orn- t er niemand in huis was) is geopend :t eeu looper. Dat schijnt eenigszins stroef gaan te zijn, want de inbrekers hebben bruik moeten maken van olie, althans rdeelende naar de olievlekken op de stoep arueembaar. Uit de lessenaars, die opengebroken zijn or forceering en vernieling der sloten, is stolen de zoogenaamde kleine kas en een osje postzegels, bij elkaar ter waarde van tl f20. Dat de „heeren" voorzichtig te werk zijn gaan bij de operatie der brandkast, kan ;ruit blijken. De brandkast stond aan de raamzijde en sschen de brandkast en den schoorsteen een lessenaar. Een glazen kast bevatte facturen, boeken z., rustte op den schoorsteen aan de cene tie en de brandkast aan de andere, rus- ïde op den lessenaar. Deze lessenaar eii glazen kast zijn voor- ditig opgenomen en gebracht naar het itermagazijn zonder ook maar iets te eken. De brandkast moest geopend worden zon- r sleutel, maar met een kruk en een cij- slot. De kruk is verwrongtn en het cij- slot vernield, echter zonder resultaat. Toen bben de inbrekers beproefd de deur van brandkast te lichten door de pennen uit scharnieren te halen, tevergeefs echter, tarna is eerst toegepast de tegenwoordig zwang zijnde methode van opening „a la •dine". Van den buitenwand zijn groote stukken eren plaat omgekruld en afgescheurd, een ;p gat geboord in het cement, dat uitge- kt, tot er gestuit werd op de pantserplaat. Of toen de plannen mislukt zijn door dinische onbekwaamheid of storing in hun jeid, is natuurlijk niet uit te maken. De dieven hebben gewerkt met licht. Toen de agent van politie in burger de ur in ging, vroeg hij aan den man die in tegemoet kwam „Is u nog zoo laat zig waarop deze antwoorddeJa", en •teen een sprong nam, de gang uit, de iep over, op straat. Inmiddels was assistentie gekomen, en wer- u 3 inbrekers gearresteerd, onder wie de ne die de schoten loste, de beruchte •uwman, in zijn wandeling genoemd „Mot je Toon". Mgr. Ercrts. Heden is uit Roermond het bericht ont- ngen dat het lid der Tweede Kamer dr. Everts, aldaar is overleden. Hij was aeger leeraar en later directeur der scholen or hooger en middelbaar ouderwijs te ilduc, totdat hij in 1893 den heer Ruys Bierenbrouck als vertegenwoordiger van t kiesdistrict Roermond opvolgde. De erledene had den leeftijd van 73 jaar reikt. Kaatsheuvel, 6 Juni. Benoemd tot eerste ïbtenaar der secretarie te Zevenbergen, de er A. van de Wiel alhier. Gedurende n korten tijd, dat genoemde heer hier op secretarie werkzaam was,heeft hij zich doen nnen als een actief en nauwgezet ambte- ar. We wenschen hem daarom met deze omotie van harte geluk. Drongelcn. Door het schichtig worden van t paard had de landbouwer H. S. uit aspik het ongeluk met kar en paard van n dijk te rollen. Op de plattelandsgemeenten in het land van Heusden en Altcna heerscht nog altijd de oude gewoonte om des nachts tusschen eerste en tweede Pink eist errlag koeien te melken, sleppen omver te gooien enz. Zoo werd ook des morgens een geit aangetroffen, bij een winkelier aan de deut gebonden met een briefje aan de horens, waarop gevraagd werd U/2 e' siroop voor knies'ukken in Karele vesije om te over trekken en U/a pond pilo. Of het gevraagde door den winkelier is meegegeveu is nog niet bekend. Capelle, 7 Juni. Onder de reizen, die sinds 1884 leerlingen van de school in de Nieuws'raat van eigen opgespaarde centen doen, is die van heden eene der best ge slaagde. Aangenaam weder begunstigde den tocht naar Rotterdam ten zeerste. Immers het deel van Dordrecht naar Rotterdam werd met de boot gedaan en nu waren de 30 reizigers zoo gelukkig, dat ze op bet dek konden zitten en dat levendige schouwspel van de drukke scheepvaart genieten. De belangstelling van het jonge volkje was dan ook grcot natuurlijk eu de opgewekte stemming, die reeds bij den aanvang der reis bestond, werd hoe langer hoe levendiger. Te Rotterdam ging het gezelschap eerst te voet naar de Groote ol St. Laurenskerk, waar de graftombes enz. werden bezichtigd, en van daar over de zeeHschmarkt en door de Hoogstraat naar de Passage, of zooals de jongens hier zeggen, de Glazenstraat, welke de scholieren niet weinig boeide. Maar het glanspunt van den dag is voor allen altijd toch de Diergaarde, waarheen de tram hen vervoerde. Wat daar genoten is, kon in de telkens herhaalde uitroepen van pret, in de kreten van verukking gehoord en in de van blijdschap glimmende gezichten ge zien woiden. De talrijke kakkedoes, door 't mooie weer buiten gebracht, de vlugge apen, de roofdieren, enz voorts het rijke eihnograpLch museum en de tallooze vormen van koraalwoningen e. d. m., afgewisseld mei tropische gewassen, hadden zulk eene bonte afwisseling van indrukken op het kinderge moed geleverd, dat ze allen toch ook wel gaarne een goed uur tafelden in de rijke eetzaal van het Sociëteitsgebouw. Hier werd door de royaliteit van den Restaura teur A. Meijer voor den halven prijs een volslagen diner geleverd, waarvoor dien heer alle lof bij deze worde gebracht. De tram bracht de reizigers nog juist bij tijds van de Diergaarde aan de aanlegplaats van de booten van Fop Smit en te 5 uren gingen zij met de salonboot Leenmans naar Dordt terug, dat zij nu te voet doortrokken van het station van den Staatspoorweg en hier keerden allen hoogst voldaan regelrecht huiswaarts. Over een goede 8 of 14 dagen wordt eene tweede reis gedaan en dan naar Nijmegen eu omstreken. 's-Hertogenbosch, 6 Juni. In de gisterenavond gehouden vergadering van het bestuur der onlangs alhier opgerichte ver- eeniging 's-Hertogenbosch's Belang, 0. m ten doel hebbende het vreemdelingenverkeer te bevorderen, is als voorloopig program voor dit jaar vastgesteld het weder verle vendigen van de eertijds zoo beroemde St. Jansmarkt, het vieren van den verjaardag van de Koningin met muziekuitvoeringen, volksspelen enz en zoo mogelijk een concours hippique in de maand September. Tot voorbereiding van een en ander zijn comruis- sien in 't leven geroepen. LONDEN, 8 Juni. De correspondent van de Daily Express heeft te Muchadodorp een onderhoud gehad met president Kruger dien hij met den staatssecretaris Reitz aan trof. De president zeide, dat de bezetting van Pretoria niet het eind van den oorlog beduidde. De burgers zijn vast besloten om tot den einde te vechten. Zij zullen zich niet overgeven zoolang er vijfhonderd gewa pende burgers in het land blijven. Hij dacht er niet aan de wijk te nemen aan boord van het Nederlandsche oorlogschip, dat voor Louren^o Marques ligt; hij zou het land niet verlaten. Verder zeide hij De hoofdstad heeft gecapituleerd, doch wat beteekent een hoofd stad Een hoofdstad bestaat niet uit een groep huizen, maar is de zetel der regee ring en die is hier. De Eugelschen zijn Transvaal binnengevallen, wij zijn niet over wonnen. De regeering werkt hard door. Wij hebben geen pleizier door de Eugel schen te worden gepakt. Overigens is mijn tegenwoordigheid te Pretoria thans overbo dig, terwijl mijn vrouw en gezin daar nu zeer veilig zijn. Ik heb mij dit spoorrijtuig laten maken, omdat ik mij gemakkelijk moet kunnen bewegen. Het vervangt, een voudig het Boerenpaard. Ik zal Transvaal niet verlaten. Wij zijn hier omringd door getrouwe burgers, wachten de verdere ge beurtenissen af. De ware strijd begint nu eerst, zal gepaard gaan met veel bloedver gieten, maar het is de schuld der Eugel schen. De tijd van pralen is voorbij. Wij hebben genoeg gepraat, maar vergeefs. Er blijft nu slechts één ding over: voortstrij den. Ja, voegde Reitz eraan toe, nu begint de guerilla, en wel over een enorme opper vlakte. Wij kunnen het maandenlang uit houden in het Lijdenburgsche. LONDEN, 8 Juni. Uit Tientsin wordt geseind dat het diplomatenkorps te Peking van de Keizerin een audiëntie bij den keizer tracht te verkrijgen. De opstandelingen hebben een brug van den electrischen spoor weg in de buurt van Peking vernield. De Chineesche troepen, hoewel tegenwoordig, deden niets. TIENTSIN, 7 Juni. Volgens offieiëele Chineesche berichten zijn vannacht vierdui zend Boksers door vijftienduizend man Chi neesche troepen omsingeld tusschen Jong- tsun en Lo-fa. Het laatste nieuws luidt dat er vanochtend nog gevochten werd. Volgens de offieiëele Chineesche wereld zijn er vijfhonderd Boksers gesneuveld. De ver liezen van de Chineesche troepen worden niet opgegeven. TIENTSIN, 8 Juni. Er zijn gevechten aan den gang tusschen de Chineesche troe pen en de Boksers, op ongeveer 32 K. M. van Tientsin, in de richting van Peking. Gisteren is er een gevecht geleverd op den weg naar Takoe. Vijf en zeventig Engclsche matrozen wachten aan het station op de vergunning om met eeu trein naar Peking te gaan. De. officieele lijst van de Britsche verliezen tot 26 Mei wordt door „War against War" als volgt opgegeven Officieren gesneuveld 377, gewond 712, vermist 178, als invali den teruggekeerd 536 manschappen gesneu veld 5743, gewond 10.124, vermist 4348, als invaliden teruggekeerd 10.807, totaal 32.815. „Voor allen Vrijheid eisclit de meerder heid der kranten „Althans// zoo gaan zij voort, „voor onze [geestverwanten". J. Alberdingk Thijm. Hij die het goede weet te dop» en het niet doet is een nietwaardig en dus on waardig mensch. A. v. Puttershoek. Degelijke mannen zijn daders des woords en niet alleen hoorders. Roland Yssu. Ja, kracht en moed staan vrouwen schoot: Maar zachtheid spant de kroon. Geen rozenrood noch goud bezit Haalt bij het leliewit. J. Alberdingk Thijm. Een leêge kop, een vat niet vol, Een ledig hart wat klinkt dat hol. J. Alberdingk Thijm. Op het oufeilbaar woord der waarheid moet men acht geven als op eene lamp, die op eene donkere plaats schijnt dit moet gij doen totdat de dag aanbreke en dc morgenster opga in uwe harten. A. Laerensis WAALWIJK, 7Juni 1900. In hoornvee was heden ter jaarmarkt veel aan voer en de handel was ook tamelijk vlug. Kalfbeesten f 115 ft 1" 200. Dito vaarzen f 85 ft f 170. Jonge varkens aangevoerd 305 stukaver kocht van f4 75 af 11,75. Weilammeren aangevoerd 95 stuks, verkocht van f4 25 a f7 75. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 515 kg. van t'0.91 ft f 1.09 per kg. Eieren 31/» a 4 cent per stuk. De jaarmarkt werd druk bezocht. De hooigrasverpachtingen zijn in vollen gang Over 't algemeen zijn vooral de beste per- ceelen f 20 -A f 30 per hectare duurder dan verleden jaar. Hier in de polders zal het gewis een tamelijk goed beschot opleveren, maar op de meeste plaatsen in den omtrek wordt geklaagd dat het gras veel geleden heeft tengevolge van liet koude voorjaar Er werd heden besteed f120 f132 per hectare naar qualiteit voor eens te hooien. In den huidentiandel is geen verandering waar te nemen, prijzen zijn stationair en er gaat zéér weinig om. De Importeurs zijn wel genegen concessies te doen als 't geldt eene min of meer belangrijke partij. Voor détail-zaken houdt men de prijzen echter zeer vast. Men spreekt van toekomstige, belangrijke vraag voor Engeland en Duitsch- land. Ook in den leerhandel is het stil zonder eenige verandering in de prijzen. Voor vreemde looitniddelen is de markt vast ge stemd. In schors gaat nog weinig om in afwachting der nieuwe campagne. De markt wordt eerst gezet tegen het einde de zer maand. Men verwacht geen hoogere prij zen dan verleden jaar. DUSSEN, 31 Mei. Boterprijs per K.G. van f0.80—f 1.05. Middel- markt f0 92. Aanvoer 213 K.G. Eieren f 0.75 de '26 stuks. i'i-LJ— _jj WAALWIJK. Van 29 Juni. GEBOREN: Hendrik Leendert, z. van J. van den Hoek en J. M. Vos. Antonius Cornelis, z. van C. van de Wiel en J. M. Veraa. Johannes, z. van J. van Riel en S. van der Linden. Antonius Johannes, z. van C. H. va 11 Ililst en E. van Breugel. OVERLEDEN Hendrikus Simons, echtgenoot van J. de Vries, 70 j. Willem Hendrik de Ridder, echtgenoot van H. A. Kavelaars, 63 j. GEHUWD: J. M. W. van Rijn 25 j. en A. J. O. Gerris 23 j. II. W. van Schijndel 50 j. en A. I. Govaerts, 26 j. L. M.Trimbach 28 j. en A. A. Gloudemans, 27 j. Welaan, lezers, ik ga u de wonderbare geschiedenis verhalen, die mijn vriend Ma rius tot den gelukkigste der echtgenooten, den beroemdste der sterrenkundigen maakte. Kent gij Marius uiet? Marius, wiens groote daden dikwijls tot schrik en tevens tot vreugde verstrekten van de bewoners van la Butte Voor het uiterlijk was Marius een inensch als gij en ik, d. vv. z. als iedereen. Maar wat het innerlijke betreft, schitterde hij bo ven alles uit. Hij had een helder ver t .nd, een warm hart en was steeds geneigd zijn ongelijk te erkennen. Een groot deel van zijn leven bracht hij door met zijn naasten te foppen, een ander deel met het geven van eerherstel. Vaak had hij getracht een diploma te verwerven, doch dit bleef voor hein een on bereikbaar denkbeeld Hij zeide het ambt van Hippocrates, waartoe zijn vader hem be stemd had, vaarwel, verkocht zijn oude boe ken en zocht iets, wat geschikter voor hein was. Op raad van een vervallen dichter Koos hij het edele ambt van journalist, onder voorwendsel, dat het journalisme overal toe leidt. Ja, waarlijk, lezers, het journalisme leidt overal toe, getuige hiervan de geschiedenis van Marius. Maar laat ons de gebeurtenis niet voor- uitloopen. Hij behoorde weldra tot de Redactie van de „Clairon de la Villette", en spoedig daar op was heel de wereld verbaasd over de verhalen, die hij schiep en zoo boeiend schetste. Ik was fier op de heldendaden van mijn vriend Marius, een deel van zijn glorie weerkaatste op mij, die hem eiken avond in de sociëteit van la Butte vergezelde. Zoo stonden de zaken, toen ik, na mijne studiën geëindigd te hebben, tengevolge van eene advertentie besloot, mij in Bombigny- la-Cagnotte, een klein plaatsje op de oevers der Garonne, te vestigen, omdat er in Pa rijs reeds zooveel dokters waren. Omstreeks dienzelfden tijd ontving Ma rius'van een rijke vereeniging de uitnoo- diging tot het deelnemen aan eene weten schappelijke zending naar Kamsehatka, die ten doel had de goudmijnen te onderzoeken. Onze journalist nam de opdracht aan en bekleedde liet ambt van secretaris. Na el kaar hartelijk vaarwel gezegd te hebben, trok ik naar Bombigny, terwijl Marius zeilde over de blauwe zee. Wat een vreemde stad is Bombigny Wat een eigenaardig volkje zijn hare inwoners Onder den invloed van de zon, die recht boven hunne hoofden brand, onder den invloed ook van de ontzenuwende mistral, schijnen zij alles te zien door het schitte rende prisma hunner zuidelijke natuur. Het ZuidenLand van zonneschijn en oogverblinding. Iedereen denkt liet Zuiden aanschouwd te hebben, maar die Bombigny niet gezien heeft, heeft niets gezien. Arme Paryzenaar, die aan de koelte van het Noorden gewoon is. Ik had ook een- nige moeite mij aan dat land te gewennen, maar de inwoners van Bombigny zijn uit stekende menschen. Er waren tengevolge vooral van de mistral zooveel zieken, dat men mij zeer spoedig het burgerrecht toe stond. Behalve een uitgebreide praktijk, bezat ik ook weldra een kring van intieme vrien den, waarin de „typen" niet ontbraken. Sergeant Bouhfiou a.o. verhaalde ons eiken avond in het „calé des Arcades" over zijne verre tochtendan was er nog Boguillard, die eerste minister was geweest bij een Afrikaansch vorster bevond zich Er bevond zich de allerberoemste, aller geleerdste sterren-kuudigen, die het eerste durfde beweren, dat de bewoners van Mars tweehoofdig waren. O, die uitmuntende professor Cantraci- dés wat gelukkige uren bracht ik bij hem door, starend door de telescoop en in ver- rukkiuging luisterend de beschrijvingen vol geestdrift, die hij mij gaf over den loop der hemelllichamen. Mile Henriëtte liop dan gewoonlijk heen en weer, terwijl zij ons beseheiden een na tiouaal gerecht voorzette. Om de waar heid te zeggen, was mile Ilenriëtte geen classieke schoonheid, maar toch was zij mooi en aantrekkelijk te noemen, en wat de zaak niet vermindert, zou zij eenmaal het groote kapitaal haars vaders erven, Velen dongen om haar hand, doch mijnheer Can- tracidés had eeu conditio sine qua non gesteld. Luister eens, mijn waarde, zeide hij, de sterrenkunde is de edelste eu moeie- lijkste wetenschap. Zij is de sleutel tot alle andere kennis Gedurende twintig jaar gaf ik mij met haitstocht eraan over en ik heb duizenden ontdekkingen gedaan, waarvan de echtge noot mijner dochter de bezitter zal wezen en hij zal ze voortzetten. Daar de eerste voorwaarde om een goed sterrenkundige te zijn bestaat in een uitmuntend gezicht, zal ik Henriëtte slechts afstaan aan hem, die de onmettelijke diepten van het hemelruim kan peilen. Zooals ge weet, achtte ik den grooten geleerde zeer, wat mij natuurlijk in een goed blaadje bij hem bracht. Maar versvonder u niet over de voor waarden van mijnheer Cantracidés. Degenen, die hem van kleingeestigheid zouden willen beschuldigen, maak ik deze opmerkingen lo. Mijnheer Cantracidés was een groot geleerde 2o. Hij was van het Zuiden. (Slot volgt.) Spoorweglij» ZWALUWE—'s BOSCH. Treinnummer 321 197 323 325 Lage-Zwaluwe 5.41 8 25 3,53 7.28 Z renbergsche H. 5.46 3 58 7.33 llooge-Zwaluwe 5 54 8.35 4.06 7.42 M. en Drimraelen 6.00 8 41 4.13 7.48 Geertruidpnberg 6.05 8.47 4.20 7,54 Riiamsdouk 6.11 4.27 8.01 Waspik 6.15 8.56 4.32 8 06 Capelle N.-Vaart 6 20 9.01 4.37 8.11 Knatsh.-Capelle 6.24 4 41 8.16 Waalwijk-Besoijen6.33 9.09 4.43 8.24 Drunen 6.41 9.17 4.56 8.33 Vlijmen 6.48 9.24 5.03 8.39 's Bosch 6.56 9.31 5.11 8.48 Treinnummer 's Bosch Vlijmen Drunen 320 6.38 6 47 6.54 Waalwijk-Beaoijen 7.04 Kaatsh.-Capelle 7.11 Capelle N.-Vaart 7.15 Waspik 7.21 Raamsdonk 7 26 Geertruidenberg 7 33 M. en Drimmelen 7.40 Hooge-Zwaluwe 7 47 Zevenbergsche H. 7.56 Lage-Zwaluwe 8.00 735* 723* Treinnummer Lage Zwaluwe Zevenb. Hoek Hooge Zwaluwe MadeenDrimmelen Geertruidenberg Raamsdonksveer Raamsdonk Waspik Vrouwkensvaart Capelle N.-Vaart Kaatsh -Capelle Besoijensehe Steeg Waalwijk-Besoijen Baardwijk Baardw. overlaat Elshout Drunen Kuiksche heide Nieuwkuik Vlijmen Heidijk 's Bo'scn. 721* 6.04 6.09 6.19 6.25 6.32 6.35 6.41 6.46 6.49 6.52 6.56 7.02 7.16 7.20 7.23 7.26 7.28 7.30 7.34 7.38 7.42 7.48 12.30 12.36 12.39 12.42 12.46 12.49 12.53 12.58 1.03 1.10 12.50 12.55 1.05 1.12 1.18 1.21 1.28 1.84 1.38 1.42 1.46 1.52 1.59 2.03 2.05 2.07 2.10 2.14 2.17 2.22 2.28 2.34 Treinnummer 722* 734* 724* 's Bosch 9.45 11.45 5.35 Heidijk 9,52 11.54 5.41 Vlijmen 9.55 11.57 5.47 Nieuwkuik 9.57 12.— 5.49 Kuiksche heide 9.59 12.04 5.52 Drunen 10.03 12.08 5.56 Elshout 10.06 12.12 5.58 Baardw. overlaat. 10.08 12.18 6. Baardwijk 10.11 12.21 6.03 Waalwijk-BesoijenlO.17 12.24 6.08 Besoijensehe Steegl0.20 6.11 Kaatsh.-Capelle 10.27 6.18 Capelle N.-Vaart 10.33 6.22 Vrouwkensvaart 10.37 6.26 Waspik 10.41 6.31 Raamsdonk 10.47 6.37 Raamsdonksveer 10.54 6.43 Geertruidenberg 11.00 6.47 MadeenDrimmelenll.07 6.54 Hooge Zwaluwe 11.14 7. Zevenb. Hoek 11.24 7.10 Lage Zwaluwe 11.28 7.14 Deze treinen vervoeren alléén reizigers 2e en 3e klasse. Van 's Bosch vertrekken de treinen naar-. UTRECHT-AMSTERDAM 6.20, 6.59, 8.01, 9.43, 10.42, 12.40, 2.12, 3.55, 4.53, 5.31, 6.33, 7.42, 9.- 9.48. N IJ M EGEN-ARN H E M 6 33, 7,01, 8.07,9.13, 9.50, i2 52, 3.20, 3.59 5.27, 8.51, 9.50 BOKSTEL: 6.32, 7.44, 8.43, 9.03, 11.05, 1.33, 4.43, 6.38, 7.42, 8.53, 10.37. TILBURG. 6.26, 8.53, 9.39, 11.56, 1,14, 2.04 4.50,5.26, 7.42, 10.39. Te 's Bosch komen aan de treinen van AMSTERDAM-UTRECHT 8.20, 8 49, 9 33, 10.42,11,53,1.29,2.01,4.37, 5.23, 6.33, 7.39, 10.32. ARNHEM-NIJMEGEN: 7.40, 8.25,8.43,10.36,11.30,1.10, 4.17,5.45 7.14, 8.42, '10.23. BOKSTEL: 6.46,7.19, 9,20, 10.38 12,30, 2.09,5 19, 6.19, 8.31 9.40. TILBURG. 6.53, 7,58, 9.39, 11,52, 12.37, 3,15, 4.50, 7.38, 8.40, 9.45. Van Zwaluwe vertrekken de treinen naar DORDRECHT-ROTTERDAM. 5.42, 6 36, 8.06, 9.21, 9 48, 11.34, 12.49 3.07, 5.12, 6.22, 7.18, 9.40, 10.26. ROZENDAAL 5.52, 8.27. 9.49,12.31, 1.56/2.55,3.33, 6.48, 9.41. BREDA: 5.39, 8.30,8.24, 10.08, 12,34. 1.52, 3.37, 6.44, 9.19. Te Zwaluwe komen aan de treinen van ROTTER DAM-DORDRECHT 5 36.7.07,8.04,8,21,9.48,10,05, 12.28, 1.49, 2 54, 3.29, 6.41 7,18, 9,13. ROZENDAAL 5.36, 6.29, 9.20, 12.45, 2.58, 5 08,6.21,7.12 9,39, 10.17. BREDA: 6.32,8,05, 9.47, 11 32, 3.02, 5.05, 7.15, 10.2.

Echo van het Zuiden | 1900 | | pagina 6