Waalwijk en de Historie, Feestliedjes W' Middelen van Vervoer. BUITENLAND. Italië. BINNENLAND. burgerlijke stand. H andelsberich ten. Telegrammen. Ingezonden stukke u Namens den ZeerEerw. Heer Pas oor, noodigen wij alle parochianen lit morgen (Zondag) ter gelegenheid Ier kroning van Z. H. PAUS PIUS I algemeen te vlaggen. Wij twijfelen niet of allen zullen tan dit verzoek zeer zeker voldoen. Aangerand. „De Internationale Tentoonstelling" I. UITSPRAKEN KANTONGERECHT WAALWIJK DIENSTREGELING 1 Mei. 1903, Greenwich lijd. eerende heeren socialisten voor de zooveel- te maal onwaar of minstens onverlrouwbaar jemaakt. Hopen wij, dat hun geheele telsel nog eens en door d'eigen practijk en oor feiten, als bovengenoemde, als onmogelijk n voor 't minst als onlogisch den werkman 'oor de oogen gesteld wordt. OBSERVATOR. Over den Paus, die van zeer eenvoudig fko nst is zijn vader was gemeentebe- mbte en wiens familieleden een zeer lescheiden plaats innemen, hij heeft vier usters waarvan een is gehuwd met een abakshandelaar een andere met een organist erwijl de twee overige Maria en Roso bij i.E. te Venetië vertoefden valt nog te lelden, dat Z. II. werd geboren deu 2 Juni 835 te Riësahij ontving den naam luiseppe Jozef. Hij studeerde in Treviso en Padua, werd 8 September 1858 priester gewijd en bleef ot het jaar 1875 als pastoor in de zielzorg rnrkzaam. Toen werd hij gekozen tot bisschoppelijk anaelier, welk ambt hij gelijktijdig vervulde ret dat van geestelijk bestuurder van het eminarie te Treviso hij werd rechter in en geestelijk gerechtshof en later vicaris ijdeus het vacant zijn van den bisschopsze etel. Den 10 November 1884 werd hij isschop van Mantua en in 1893 kardinaal iet den titel van S. Bernardo alle Terme. En acht dagen later volgde zijn beuoe- ïing tot patriarch van Venetië. Over de moeilijkheden dezer benoeming iet het italiaansche koningshuis hebben 'ij reeds een en ander medegedeeld. Persoonlijk stond hij met den vorigen ioning en ook met den tegenwoordigen oning van Italië op zeer goeden voet, wat i gemakkelijker viel daar in Venetië het ezag van het huis van Savoye wettig is. De ontvangst van het corps diplomatique ad plaats in de vroeger door kardinaal .ampollabewooude vertrekken. De diplomaten erden ontvangen in de Groene zaal, de au— ientic had plaats in Roode zaal, die vóór et werkvertrek van den staatssecretaris ligt. >p den achtergrond der zaal, waar vroeger et portret van Paus Leo XIII hing, was de oon opgesteld, waarop de H. Vader plaats am. De Portugeesche gezant sprak in 't Fransch e H. vader dankte in 't Italiaansch voor de enschen, hem toegevoegd, vooral als hoofd er kerk. De Paus sprak zijn beste wenschen it voor het welzijn der vorsteD, er bijvoegende at de Kerk de nationale steun der wet is. lij hoopte, dat de vrede zal voortduren, tot et welzijn vau allen en gaf vervolgens zijn sgen. De diplomaten werden vervolgens naar. ing van anciënniteit door den major—domus oorgesteld en kusteu den Paus de hand De kroning zal morgen met veel plecht ig- ,eid plaats hebben. Op straat gezet. Hedenmorgen werd zekere v. B. in de, Postraat, wegens wanbetaling der huur door de politie gerechtelijk uit zijne woning gezet. Alles staal nog steeds op straat. De Paus. Men meldt uit den Haag: De regeering heeft den brief van den zaakgelastigde van den Heiligen Stoel bij o is Hof, houdende kenn sgeving van de benoe— minv van paus Pius X, met een brief van dankbetuiging en gelukwensch beantwoord. Volgens gebruik zal de paus later zelf zijn optreden als opperkerkmeester aan het gou vernement mede deelen. Brand. Donderdagmorgen brandde te 's-Hertogen bosch een gebouw af, in de Triniteiistraat en aan de Parade gelegen, waarin de bureaux zijn gevestigd van de regimenis en plaatse lijke commandanten en van den kapitein der genie terwijl de rest stalling is vjor de paarden de veldarillerie. De zes aanwezige paarden en de boeken en bescheiden der bureaux konden iu veiligheid worden gebracht maar van het gebouw bleven alleen de muren staan. De brand heeft zich van den s'al uitgebreid oorzaak onbekend. De twee achter het verbrande gebouw ge legen stallen bleven gespaard. De 's—H.b. Ct. meldt Volgens geruchten, die veel grond vinden, zou de brand zijn aangestoken. De colonel commandant, telegrafisch van het geval in kennis gesteld, was te ongeveer 91/® uur met zijn adjudant op het terein aan wezig. De batterijen keerden des avonds op den aangegeveu tijd uit Oldenbroek terug. Dinsdagavond werd een 17—jarig jong— mensch te Middelburg, volgens zijn mee— deelingen aan de politie, op den Ouden Vlissingschen weg ter hoogte van den bui tenplaats Veldzicht, door diie fietsers, die hem tegemoetkwamen, aangerand. Daar hij een zakje met taartjes in zijn hand hield, namen zij dit van hem af en stop'e er een van in ziju mond. Een der aanranders hield toeu zijn hand op den vollen moud van den jongeling om hem het roepen te verhinderen, terwijl de twee anderen zijn zakken door snuffelden en een portemonnaie met 7 a 8 guideu daaruit namen. De politie heeft van de daders nog geen spoor ontdekt. Ongeluk. De schilder J. Vervaart, te Oudenbosch, die per rijwiel tusschen Hoewel en Etten de stoomtram wilde bijhouden, doch met deze in aanraking kwam en omver geworpen werd, is in het gasthuis te Etten aan de bekomen w ndeu overleden. Benoeming Men meld aau de N. C. dat de beer J. van Besouw, fabrikant te Goirle bij Tilburg, benoemd is tot scheidsrechter in het geschil tusschen den heer Aarts, sigarenfabrikant te Bergeyk en zijn werklieden. Vermist Donderdagavond ttn ruim 9 ure werd op het Jodenkerkhof te De Bilt een jongetje vermist, genaamd G. van Essen, ruim 10 jaren oud. De ouders en bijna alle bewouers der buurt hebben een groot gedeelte van den nacht en Vrijdagmorgen in de omliggende bosschen gezocht, doch zonder ie s te vinden. Zijn lengte is middelmatig, hij is tenger gebouwd, heeft rood haar en is gekleed in zwarte broek, gestreepte fluweelen blouse, oude pet met klompen aan de voete i. Moord tc ('haam. WAALWIJK, 8 Aug. 1903. Concert. Bij gunstig weder zal de harmonie l'Espé- ance Zondag 9 Augustus ten 5J/3 uur in en tuin van den heer Chr. Appels te Waal- vijk een concert geven, wat met zulk een •eer, een massa volk zal trekken. Tentoonstelling. Het landbouwterrein komt achter de ten- oonstelling ook over de drie terreinen, alles fordt daarvoor reeds iu gereedheid gebracht. )e inschrijvingen ziju zeer druk. Het concours-hippique mag zich ook in rooien bijval verheugen. De heer Roy te 'arijs schonk fr. 100 voor een gouden me- aille, voor No. 3 het best en schoonst ;aand rijpaard. De congres-vergadering van den Bond •an Gemeenteambtenaren wordt Dinsda? ;ehoudcn op de bovenzaal van den heer Jhr. v. d. Werff. De vergadering der Mij. van Laudhouw. Voensdag in 't hotel Verwiel. De eutrée-prijs der tentoonstelling zal ,ijn f 0.50 Concours-hippique Tribune f2. Ie rang fl. 2e r f 0.50 Boekjes van 10 kaarten 10% korting. Landbouwtentoonstelling f 0.25 Te Rotterdam wordt door de schoen- nakersvereeniging „Nieuw Leven" een boot- ocht naar de Waalwijksche tentoonstelling georganiseerd en te Amsterdam heeft zich ;eii club gevormd om twee dagen gezamelijk le tentoonstelling te bezoeken. Woensdng- 9 eene vergadering en dan kunnen anderen >ok buiten de stad zich aanmelden, Landbouwten toonstelling. 1 Zilveren Medaille J. W. de Graaff, te Meeuwen. Een aardig dorpje, dat Chaam, zooals het daar zoo „witjes lacht in 't groen," een aardig dorpje met ziju raooien vijftiende— eeuwschen toren, die zoo rustig neerziet op het gewriemel veler geslachten rondom zijn breeden voet. Kalme rust ademt het heele plaatsje, kalme rust de hetle omtrek, waar beemdeD, akkers en bosschen wijd uitliggen onder den biauweu hemel in de zware pracht van den laten zomer. De laatste van de vele hofsteden, die romdom Chaam liggen is hel bierhuis van Jan Brosens. De laatste, war.t de weg, ter linkerzijde begrensd door een smalleu akkerzoom eu ter rechterzijde door een malsche weiden beemd stijgt plotseling eeuige meters en verliest zich in een breed plateau de Strij- beeksche heide. De heidel Hoe vredig ligc ze daar uiige spreid onder de weeke stralen der zomer- avondzon, met hi or eu daar een rustige kerktoren, ernstig ten hemel wijzend in het wegdoezelend verschiet. Het is een plekje, waar een kluizenaar ver van de wereld den Heer zou willen dienen iu stilte, „een plekje waar men blijveu „en vrede zoeken zou Én toch spookte hier de misdaad rond, de bloedige misdaad of de sombere waan zin, toch was die vredige plek getuige van een gruweldaad zoo wreed als slechts zelden voorkomt zeil in de helaas 1 zoo misJadeu- rijke annalen van het arrondissement Breda. Des morgens om vier uur toen Jan Brosens zijn huis verliet om zijn schoonvader op den akker te helpen bij het rapen— raaien liet hij zijn gezin achter in blakendeu welstand. En nauw twee uren later, toen de schoon vader teruggekeerd om een vergeten litermaat te halen, voud hij zijn dochter gewurgd op haar legerstee. Het touw waarmee de misdaad was gepleegd lag op den grond, eu bloedige krabbels aan kin eu hals getuigden van de hevige worsteling die den dood voorafging. Doodelijk verschrikt holt de ongelukkige mao naar z'n huis en roept z'n vrouw en z'n schoonzoon. Door buren vergezeld keeren zij terug naar de hofstede en vinden na lang roepen en zoeken ook de 62 jarige moeder van Jan Brosens gestikt in de groenkuil op ongeveer 120 meter achter de schuur Zij lag voorover halverwege in het water en het eenig spoor van uitwendig geweld op haar waargenomeu was ten geb »k- n tand, die later in de slaapkamer der jn g vrouw werd opgeraapt. Inmiddels verschenen de gemeente-politie en de marechaussée uit Alphtn op het terrein der misdaad, te-wijl D-. Govaert van Baerlc—Nassau een paar uren later bij beide vrouwen den dood door verstikking con stateerde. Omstreeks vijf uren in den namiddag kwam het parket ter plaatse bestaande uit de heeren Mrs. Pathuis—Cremers, rechter com missaris, Speyart van Woerden officier en Van Romondt, plaatsvervanger» griffier Aanstonds begonnen zij huu onderzoek terwijl twee militaire doktoren, de heeren Deknatel en Butner de lijkschouwing ver richtten. Talrijke nieuwsgierigen zwierven intusschen rondom de plek der misdaad, en ook de ar me vader van het jonge slachtoffer zij was 22 jaar, pas zes maanden getrouwd en zou eer lang moeder wotden dwaalde rond het huis waar zijn ka'me levensrust plotseling zoo wreed was verstoord. Zijn dicp-gegroefd zongebruind gelaat toonde geen spoor van tranen, maar de som bere wanhoop, die van heel zijn wezen sptak die lichtte uit zijn diep—gezonken donkere oo:en, die trek om zijn stoeren mond was oneindig aandoenlijker dan een wilde geuite droefheid het konde zijn. Geen woord haast sprak hij bij het droef- beklag der velen, en een droevig schouder ophalen was zijn eenig antwoord op de vraag wat hij dan toch dacht omtrent de oorzaak van zooveel ellende. En inderdaad een schouderophalen blijft het eenig a ntwoord op die overal rijzende vraag. Moet hier gedacht worden aan denzelfden ellendeling, die den gruwel van Meerle op zijn geweten heeft, en die naar het schijnt, rondzwerft in de buurt van Chaam en Strij- beek. Moet men denken aan een waarzin vlaag van de oudemoeder, die na het om—haisbiengen van haar schoondochter zichzelf zou verdron ken hebben in den groenkuil. Of doch genoeg veronderstellingen, kunnen blijven. Hopen wij, dat het der justitie moge ge lukken de zaak tot klaarheid te brengen en, den misdadiger, zoo mogelijk, te straften me de wrake van het Recht. D. v. N Vergissen we ous niet, zegt het Dbl. v. Nbr. verder, dan valt uit de houding der j us-it ie op te maken, dat zij reeds weet hoe 't misdrijf is gepleegt. Aan het touw, waar mede de jonge vrouw is geworgd bevindt zich bloed alsmede eenige grijze haren, in kleur overeenkomende met de haren van de verdronken schoonmoeder. De tand, die laatstgenoemde mist, is in het bed, waarop de geworgde vrouw lag, teruggevonden. Meest waarschijnlijkste is dus dat de schoonmoeder in een vlaag van verstands— verbijstering haar dochter van 't leven heeft beroofd en daarna zich zelf heeft verdron ken. Dit is en blijft echter nog slechts een vermoeden. Niemand is tot dusver gearres t.-erd en ook wordt niemand verdacht. Beide lijken zijn Donderdag door doktoren aan een nauwgezet onderzoek onderworpen. Nog steeds word de verschrikkelijke zaak nauw keurig onderzocht. Het N. v. d. D. meldt Omtrent het plolseliuge sterfgeval bij den landbouwer H., te Sint—Kruis, wordt gemeld, dat de burgemeester, n:r. H. C. J. Hennequin, met dr. J. L. J. de Glopper, uit Aardenburg en de marechaussee Woensdag avond op de hofstede een onderzoek hebb-n ingesteld naar de oorzaak van een dood van den 14 jarigen zoou. De uitslag hiervan is geweest, dat thans de 22 jarige B. in hechtenis is genomen, als verdacht van doodslag of moord op zijn jongere broeder. Een stukbebloede lardslede ea een ploegijzer werden in beslaggenomen. De aangehoudene B. H. is heden weder vrijgelaten. Ilad hij zich maar met zijn onderwijs bemoeid De gemeenteraad van Helder behandelde Dinsdag de zaak-Kappetein. De onderwijzer O. Kappetein maakte tijdens de werk staking als korperaal bij het reservekader zich schuldig aan het verspreiden vaö manifesten, die een opruiend karakter droegen, waarvoor hij in hoogste instantie door het Hoog Militair Gerechtshof werd veroordeeld tot 8 maanden gevangenisstraf. Naar aanleiding van dit vonnis werd door den arrondissementsschoolop/Jener, den lieer Van Goeus, voorgesteld den heer Kappetein uit zijn betrekking te ontslaan, met welk voorstel Burgem. en Weth. zich vereenigder.. De zaak maakte het onderwerp uit eener zeer breedvoerige discussie, waarvan het gevolg was, dat het voorstel tot ontslag met 11 tegen 9 stemmen werd aangeno men. Drunen, 5 Aug. 1903. Heden Woensdag wapperde in onze gemeente overal de naii— nale driekleur, zelfs van den hoogen toren trans, ter eere van den nieuw benoemden Paus Pius X. Moge de regeering van Z. H. Pius X even roemrijk, vastberad n en gelukkig ziju als die van zijn voorganger Z. H. Leo XIII z.g. is bepaald zeker ieders vurigste wensch.. De Harmonie de „Eendracht" zal a s Zondag deelnemen, aan het te geven festi val te Haarsteeg, bij gelegenheid van het 60jarig bestaan der Harmonie aldaar. Wan neer zij gunstig weder treffen, belooft het een prettige dag. De „Nieuwe Harmonie" maakt een uitstapje naar Geertruidenberg, ook dit be looft een gezellig feestje, want zij zullen worden onthaald op een flink vischmaal. Dat het hen zal moge bekomen. WAALWIJK Van 17 Augustus 1903. GEBORENMurtinUs 7.. v. A. v. d. Mcerakker en van J. r. Kuik Petronella Louisa d. v. A. A. van Rijer» en M. a. Papenhoven Jacoba d. v. A. van den Broek en H.J. Meuleneteen. OVERLEDEN Helena J. Adriaanse 2 mnd. Jacobu« J. v. d. Pennen 1 mnd. Hendrina J. v. d. Pennen 1 mnd. S. A. J. van Mourik 3 mnd. Sebastiaan J. van der Pennen 3 mnd. GEHUWD: G. van Hout 30 j. en B. Heijmans 26 j. WAALWIJK, 6 Aug 1903. De drukte van den oogst was oorzaak, dat de jaarmarkt van heden niet druk werd bezocht door den landbouwstand als gewoonlijk. Noch- thans werd er veel vee aangevoerd en was de handel tamelijk vlug. Kalfbee8ten f 170 a f 24a, Dito vaarzen f 160 a f 205 Jorge varkens aangevoerd 190 stuks, verkocht van f 4.— a f 7.75 Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 508 kg. van 1 1.34 k 1 1.44 per kg. Eieren 3 A 4 cent per stuk. De looiersbeurs ter jaarmarkt van heden viel een druk bezoek ten deel. Huiden blijven vast in prijs en 't laat zich niet aan zien, dat zij vooreerst haar standpunt zullen verlaten, tenzij nieuwe aanvoeren meer levendigheid op de markt zullen brengen. Vuor leder vooral in prima soorten, zwaar en licht, bestaat veel vraag tegen betrekkelijk goede prijzen, ofschoon deze laatste nog lang niet van dien aard zijn, dat zij de ongelijke verhouding tusschen huiden en leder opheffen. Inlaudsche schors blijft stationnair, Ga- rouille en andere vieemde looimiddelen prijs houdend, DUSSEN, 6 Aug. Boterprijs per K.G. van f 1.20 1.31. Middel- markt f 1.26. Aanvoer 98 K.G. Eieren f 0.80 de 26 stuks. SALONIKI, 7 Augustus. Vier bataljons, gesteund door artillerie, hebben gisteren 1700 Bulgaren bij Sarowitsj uiteengeslagen De vialet Monastir is in algeheeleu op stand. De opstandelingen hebben boerderijen en opbreugsten van den oogst in brand ge stoken. Er hebben verscheid ne botsingen met troepeu plaats gehad. Te Krusevo zijn dynamiet aanslageu gepleegd j de konak is vernield en 30 ambtenaren hebben er het leveu gelaten. Turdsche gezinnen zijn ver moord. Verscheidene bataljons trekken tegen Monastir op. «gg—a, ■■iiMjnnil-jJ-LOl»' Buiten verantwoordelijkheid der Rehctie. Geachte Redactie. Uw inzender X van j.l. Zaterdag schijnt zich van een modelboerderij een gedachte te hebben gevormd, alsof het uitwendige de hoofdzaak is, en van buiten daar alles pasjes- maat en nieuwerwetsch moet uitzien. X gelieve te bedenkeu, dat het te D het inwendigehet boerenbedrijf zelve betreft, dat werkelijk model genoemd mag worden, getui gen de met 1ste prijzen bekroonde, paarden, koeien, schapen en varkens waarop deze boer derij en de gemeente D. werkelijk trotsch mag zijn getuige het streven der eigenaars om uilsluitend paarden en vee te fokken, dat in de stamboeken Wordt ingeschreven. Dat is het voorbeeld, het model voor den boerenstand. Met dank voor de plaatsruimte T. bij gelegenheid der grootsche en blijde ge beurtenis van Schoen- en Lederindustrie en aanverwante artikelen te W A A L W IJ K gehouden van 23 31 Augustus 1903. (Wijze: In naam van Oranje, doe open de poort In naam van d'Historie, sluit open het Boek Der daden van Wadwijks Verleen, Dat roemruchte feiten, zoo edel als kloek, Ons teekent als wording van 't Heên. 01 ligt niet in d'Oudheid, wat Heden be staat En geeft niet d'Historie der tijden haar [maat Bezing dan Uw Voorzaten eer(bis.) Bij handvest geschonken voor tijden, [zeer lang, Door Hertog van Brabant, Johau, Werd Waalwijk verheven tot sleed'lijken [rang, Doch bleef steeds der „Vrijheden Ban." Dat is het bezat nimmer muren of wal, En bleef nu daardoor ook bewaard voor een Zooals ons die tijden doen zien. (bis.) In 't eerste begin van de veertiende eeuw Beschermd' eene schans toch de stad. Heer Nic'laas van Putten met „d'Holland- [schen Leeuw" Bestormde deez' sterkte heel rad. Wel werd ze verdedigd met moed en met [kracht, Wel lange weerstond men die Hollandsche [macht, Doch eind'lijk won Nic'laas het pleit, (bis.) De helft van die eeuw, op den achttienden [Maart, Zag Waalwijk aan 't hoofd eens Verbonds, Het sloot dit met steden van Brabantschen [aard En stichtte een waarborgen fonds. Dit brak nu de tweespalt van 'i twistziek [verleen, Eu legde voor Waalwijk de brug naar het [„Heên" Het was dus gewichtig dat jaar. (bis.) Ook kwam in die eeuw onze stad als een [leen Bij 's Heeren van Breêroös gebied, Johanna van Brabant ging nu van ons heen, Als Vrouwe zij Waalwijk verliet. Na dien ketid' de //Vrijheid" nog menig [geslacht, Dat Waalwijk beheerschte met „heerlijcke" [macht Tot heil van het volk en de stad. (bis.) Als wijkplaats, waarin veel vervolgden ver- [gaard, Beschermde 't zoo kind'ren als weêuw, Tot zelfs, ja een Hugo de Groot, zoo ver- [tnaard, Bezocht 't in de zeventiende eeuw Welnu dan, Oud-Waalwijk houdt hoog [deze faam Gij zijt en moet blijven de eerste van [naam Van alle Langstraatsche gemeent'(bis.) Op 6 Augustus 1903. W. J. P. te Cappelle, overtr. veldpol. fl of 1 d. P. v. d. S. te Schijndel, openb. dronkenschap bij herhaling, 3 d. Mart en Mich H. te Vlijmen, over- tred. veldpol. ieder f 5 of 3 d. H. K. He. te als- voor, overtr. alsvoor f 2 of 2 d. F. v. B. te Nieuw- kuik, overtr. prov. regl. f 2 of 2 d. P. v. I. te Baardwijk, openb. dronkenschap f 2 of 2 d. M. v. B. te Vlijmen, overtr. en boete alsvoor. H. H. v. E. te Vlijmen, overtr. en boete alsvoor. G. V te Waalwijk, nachtgerucht f 5 of 3 d. J. C. v. H. te Cappelle, openb. dronkenschap f 2 of 2 d, A. d. G. te Drunen, visscherij overt, f 0.50 of 1 d J. B. Mzn. te Vlijmen, Strooperij, vrijgesproken G. J. te Besoijen, nachtgerucht f 6 of 3 d. P. B. b.v. J. v. H. te Waalwijk, straatschenderk f 3 of 3. 1 J. H. te 's Bosch en M. V. Viijmen, jacht- delict, de le f 6 of 3 d., de 2e f 10 of 4 d. J. O- te vlijmen, visscherij overtr. 2 m. t 10 of 2 ra. 4 d. Dezelfde, overtr, velp. f 2 of 2 d. W. H. en A. J. N. A. beiden te Drunen, jachtdelict, ieder 2 m- f 10 of 2 m. 4 d, P. N. te Kaatekeuvel, overtr. pol. verord. f 1 of 1 d. M F. te Dongen nachtgerucht f 5 of 3 d. J. O. te Capelle overt, veldpol. f 3 of 3 d J. v. S. h.v. F. K. te Nieuw- kuik. Strooperij. vrijgesproken. J. B. Mzn. te Vlij men overtr. pol verorderd f 2 of 1 d. A. P. te Loonopzand, jachtdelict 2 m 7 d J. H. te Waal wijk, overtr. prov. regl. f 3 of 2 d. E. S. te Kaats heuvel, openb. dronkenschap bij herhaling, 14 d.. C. K. te alsvoor, openb, dronkenschap, f 2 of 2 d M. A. R. te alsvoor burengerucht, verzet tegen het vonnis 17 April j,l. dat vonnis is bevestigd, f 6 of 3 d. J. D. te kaatsheuvel, overtr. lcerpl. wet 1' 4 of 3 d M. M. te Sprang, overtr. alsvoor vrijgesproken. P. W. te Vlijmen, overtr. alsvoor f I of 1 d. Afdrukken van deze feestliedjes worden op verzoek verkrijgbaar gesteld. Treinnummer 197 321 323 325 Lage-Zwaluwe 8.25 9 51 3,53 7.28 Zevenbergsche H. n 9.55 3.58 7.33 llooge-Zwaluwe 8.35 10 04 4.06 7.42 M. en Drimmelen 8.41 10.10 4.13 7.48 Geertruidenberg 8.47 10.16 4.20 7,54 llaamsdonk IJ 10.23 4.27 8.01 Waspik 8-56 10.28 4.32 8.06 Capelle N.-Vaart 9.01 10.33 4.37 8 11 Kaatsh.-Capelle 9.05 4 41 8.16 Waalwijk-Besoijen9.l 1 10 41 4.48 8.24 Druncu 9.19 10.49 4.56 8.33 Vlijmen 's Bosch 9.26 10.56 5.03 8.39 9.33 11.04 5.11 8.48 Treinnummer 320 196 322 324 's Bosch 6.33 10.15 1.34 5.50 Vlijmen 6.42 10.24 1.43 5.59 Drunen 6.49 10.31 1.50 6.06 WAALWijK-Besoijeu 6.59 10.40 1.58 6.14 Kaatsh.-Capelle 7.06 10.46 2.05 6.20 Capelle N.-Vaart 7.10 10.50 2.09 6.24 Waspik 7.16 10.55 2.14 6.29 Raamsdonk 7.21 2.19 6 33 Geertruidenberg 7 28 11.03 2.25 6.39 M. en Drimmelen 7.35 11.11 2.31 6.44 Hoogt-Zwaluwe 7.42 11.18 2.37 6.50 ZevenJergsche H. 7.51 2.45 6.58 Lage-Zwaluwe 7.55 11,28 2.49 7.02

Echo van het Zuiden | 1903 | | pagina 6