Notaris RANT Notaris Canters Notaris RANT Oen afbraak van het School gebouw te Besoijen, Notaris Canters 57ÖSTE STUTSLOTERIJ. N otaris Canters SPOED! AFBRAAK, SPOED! Een Medelezer mmm D Gemengd Nieuws. AFBRAAK. B O K ,,De Mo van hot Zuiden" rtltUWS UIT KAATSHtUVfcL verkoopen Kerkelijke Zaken. publiek verkoopen Handelsberichten. verkoopen verkoopen TE KOOP: Te koop aangeboden Voortreffelijk braden bakken. JEANNETTE. J. M. VAN DOOREN, rel. Eene partij nieuwe gezaagde Hollandsche Planken, bestaande in Schroten, Latten, Ribben en zoo voort. Besoijen 25 April 1905. le WAALWIJK, zal op Donderdag 4 Mei 1905, 's voor- middags ten ll'/a ure, ten verzoeke van den Heer J. L. VAN SEUMEREN te Til burg, om contant geld, Een op den bes ten stand der ge meente Vlijmen, nabij de R.K. Kerk, School en Raadhuis staand Hee— renhuis met Koetshuis, Paardestal en verdere gebouwen aan de Kerkstraat met den daarachter gelegen tuin, bevattende o.a. ruim 20 fijne vruehtboomen en een uitmuntend perceel weiland, alles uitkomende aan de Achterstraat, kadaster sectie H nummer 2624, groot 31 aren. Een goed onderhouden Inboedel, bestaande in als circa 50 000 Waalsteenen, 3000 Pannen, Planken, Ribben, Latten, glazen Deuren en Ramen, Ankers, ijzeren Goten, enz. enz., alles af komstig van de school te Besoijen. met Karretje en Tuig. VOOR GEVRAAGD, liefst in de Antoniusparochie. EENE DELICATESSE Geurig aroma. Frisch van smaak. 45 ets. per pond 22Va ets. per half pond. ^00 heng al9 no8 zeiaen is aansci ne burgemeester, de poli li', Is ook de brand*eer (afdeeling Hoek ca \lar et) waren spoedig aanwezig en moesten alle klachten aanwendden, om de dichtst bijgelegen huizen té behouden. De wind *aa zoo hevig dat 0p zeker oogeublik de vlam oversloeg op een blok arbeiderswoningen en iueens op efn tiental plaatsen uit het dak sloeg. Met 8He kracht werd hier het begin van brand onderdrukt, alsook later nog op eene andere plaats. Ware hetzelfde 's nachts geschied, 5e raiop zou uiet te overzien zijn geweest. Naar wij vernemen zijn huis en inboedel verzekerd. In den namiddag ontstond een begin van brand bij zekeren r. d. II. in de Kerk- pjd. Toen de vrouw als gewoonlijk de buurt 0p was geweest, vond zij bij hare terugkomst bet bed iu braud staan. Dooi de hulp van boren kou de brand in ziju begin worden gestuit. Bond van R. R Werkliedcnverecnlgingca. Zoudag vergaderde te 'sBosch het centraal be stuur van den diocesanen bond van R. K. ^erkliedenvereenigingen. Tot deze vergadering waren uitgenoodigd de Weleerw heeren Mutsaers en Fransen, kape laans aldaar en te Baardwijk. In het dagelijksch bestuur werden tot aan vulling van bestaande vacatures gekozen de afgevaardigden uit Eindhoven en Nijmegen, de eerste als voorzitter. Door evengenoemde Eerw. hoeren werd een toelichting gegeven omtrent de vraag of het noodig is, onze It. K. Ziekenfondsen te her vormen. i. Uit deze toelichting bleek, dat zij het uiet alleen wenschelijk maar noodzakelijk achten, spoedig tot een hervorming over te gaan en te stichten één diocesaan zieken- en ouder ateuuingsfouds en daarin alle bestaande zie kenfondsen op te lossen. Hierbij zal in hoofdzaak worden gevolgd het wetsontwerp van de regéering tot wettelijke verplichting van werklieden om zich te verzekeren tegen de geldelijke gevolgen van ziekte, kraam ot overlijden. Besloten werd op voorstel van den Zeereerw. heer pastoor C. C. Piinsen te 's Bosch, om de noodzakelijkheid dezer hervorming op alle Slaatsen te gaan bespreken en op voorstel van en Weleerw. beer kapelaau Mutsaers werd een commissie van voorbereiding benoemd, waarin werden gekozen de heeren Mr. P. II. Loeff te 's Bosch als rechtsge leerde Dr. Diepen te Eindhoven als genees heer Corn. Ooraens te Waalwijk als wiskundig beoordeelaar kapelaan Fransen als geestelijke en G. Sanders te Nijmegen en J. W. C. Her- boldt te 's Bosch, resp. onder-voorzitter en secretaris van den diocesanen bond. P. C. Baardwijk, 1 Mei. Niettegenstaande het ongunstig weer had gisteren bij den heer W. Pulleus alhier de onderlinge piijsver- schietiug op den boom plaats. Er werd dapper gestreden, niet 't minst door den 80—jarigen Jos van Hullen, die ondanks zijn hoogen leeftijd nog den 5en prijs ver wierf met 7 punten in 10 schoten, wel zeld zaam op die jaren. De volgorde der prijsnummers is le prijs 9 punten. plaatsvervangers voor alle algemeeue vergaderingen der hoofdvereenigiug. 6. Behandeling der agenda der hoofd vereenigiug. Capelle Naar wij uit goede bron vernemen heeti de ireer Kluijtcuaar, ouderwijzer aan de school in dc Kom, aan Burgemeester en Wethouders voorgesteld, den heer J. Treffers te Waalwijk als lijdelijk onderwijzer ie benoemen. Dusscu, 2 Mei. De raad dezer gemeeute heelt iu zijne vergadering v.iu Zaterdag j.l. herbenoemd lot leden der commissie tot we ring van schoolverzuim de heeren F. van der Pluijm en A. van Krimpen en op de requester! ter verkiijging vau subsidie voor de fanfare „Wtlhelmina" en 'i stellen van premies op 't uitroeien van kraaiennesten atwijzeud beschikt. Kaaiusdonk, 2 Mei. Dezer dagen bracht de beer Commissaris der Koningin een bezoek aan deze geme.nte. De gemeeute administratie weid onderzocht en volkomen iu orde bevond.n. Op de voordracht voor onderwijzer aan de openbare lagere scho.l aau het Veer zijn geplaatst de heeren M. Z. J. v. d. Poel, A- J. van der Horst, J. Pruisen, S, J. M. van Helvert en A J. van Icrscl. Rauuisdonksveer, 2 Mei. Op den 23sten Mei zal het 25 jaar geleden zijn dat dc Eerw. Overste van het Liefdegesticht alhier (Mej. A. Schoenmakers) den religieuseu staat omhelsde. Door de Eerw. geestelijkheid zal iegelijk met de gebruikelijke jaarhjksche cot- lckie e:uc bijzondei e collecte gehouden wotdeu om dc Eerw. bij die gelegenheid een geschenk in geld aau te bieden. werd. Men heeft hem terug naar een gesticht gevoerd. Ongeluk in een mijn. Dertien mijnwerkers zijn gedood door een ort plotting in een kolemijn der maa .«chxppij Mis- souri-Kamas-Texas te Wilburton in Oblakoma. Opstootjes te Amsterdam. De Mei beweging heelt gilleren te Amsterdam heftige relletjes veroorzaakt. Toen de meeting der vrije socialisten te half drie was afgeloopeu nokken twee a driehonderd «vrijen* zingende de stad in. liet formeeren van een optocht is KAATSHEUVEL, 3 Mei zonder toestemming van den burgemeester ver boden, weshalve de politie op het Kembrandsplein en bet Muutpleiu de mcuechen verspreidde. Toch 2e 3c 4e 5e 6e 7e 8e 9e J. v. Huiten H. Pulleus v. Lier P. v. Hulten Jos. van Hulten Laur. van Herpt H. van Hulten N. van Hoorn C. Krol Alles in 10 schoten. De Atd. Baardwijk der R. K. Kies- vereeniging voor de 2e Kamer zal op Maan dag 8 Mei a. s. des avonds ten 8 ure bij C. Pullens Wzn. (Vosje) alhier eene alge meeue vergadering htuden, leu eiude can— didaten te s ellen voor de aanstaande verkie zing. Elshout. Tot leden der Commissie uit de ingezeten lot uitbrengiug van een rapport ter zake van een outworpen grenswijzigiug dezer gemeente ziju bij enkele candidaat-stelling gekozen de heeren F. d'Estree, C v. Laar hoven, H. v. Loon, F. Loeff, H. Loeff, P. Pulles en M. van Sluisveld. Vrijhoeven—Cappel. Vergadering der Land bouwvereenigitig Capelle, Vrijhoeven-Cappel en Sprang op Woensdag 3 Mei 1905, ter herberge van Gebr. Ockers te Capelle (Heijstraat), 's avonds 6 uur. Aan de orde 1. Uiteenzettiug van statuten van ver- verschillende coöperatieve stoomzuivelfabrie- ken, met de noodige toelichtingen door den EdelAchib. Heer Baron van Heeckeren van Waliën, burgemeester van Vrijhoeven-Cappel De lotcling A. F. H. Wittebol is op grond van art 113 voor laatste lid der mili- tiewet van zijn militieplichten ontheven en Vrijdag j.l. uit zijn garnizoensplaats naar huis gekomen. Aan het.hulpkantoor der Posterijeu alhier is gedurende de maand April f1861,00 ingelegd eu f 180,52 terugbetaald. Maandag 1 Mei j.l. is bij enkele can— didaais elling, de heer P. va" der Schans gekozen tot Gemeenteraadslii Wij feliciteertu den gekozene hiermee. Algemeene Leden-Vergadering van d rereeuiging „Het Groene Kruis" voor de gemeenten Capelle, Vrijhoeven-Cappel en Sptaug, gevestigd te Vrijhoeven-Cappel, op Woeusdag den lOen Mei a.s, des avouds 7 uur, in de Ned. Herv. Keik te Loouscheudijk Te behandelen Opening door den Voorzitter Verslag Secretaris over den toestand der afdeeling en hare verrichtingen in het afgeloopen dienstjaar. Rekening en verantwoording van den Penningmeester over zijn beheer gedu rende het vorig dienstjaar, het daar omtrent verslag uitbrengen door de tot het nazien daarvan gekozen Commissie en goedkeuring door de vergadering. Rapport van den afgevaardigde naar de Novembervergadering der hoofd- vereeniging. Coneours. Met het concours bij gelegenheid vau het 60 jarig bestaan de handboogschutterij „Amoe- uitus- op 4 Juui a-s. zullen onder de wee- pelende gezelschappen worden uitgeloofd 10 prachtige prijzen, zijnde 7 korpsen 3 per6oueele prijzen, 't Is te hopen, dat het weder dien dag meewerkt om het feest naar wensch te doen slagen. Versiering. Prachtig mag de versiering van het beeld van O. L. Vrouw in de kerk van het straatje genoemd woiden, dank de llinke hulp der dames van de Eerewacht, die eene collecte tot dat doel gehouden h.-bben. Aan de huizen der ingezetenen zijn zaugbo-kjes uitgereikt, waaruit gedurende de Meimaand in de kerk zal gezongen worden. Sloteoneert. Zondag gaf de harmonie Apollo hare laatste wintel-uitvoering. Beloofde het program zoo rijk aan afwisseling, reeds veel, de uitvoering stelde uiemands verwachting te leur. Alle nummers werden zeer verdienstelijk gespeeld. Aan het verzoek dat alle honoraire leden, zonder tegenwoordig zijn, was flink voldaan. Moge alle uitvoeringen zulk eeue fliuke op komst ten deel vallen, dan zal dit niet alleen zijn ter voldoening der muzikanten en ter bevordering der muziek, maar ook het belaug der Harmonie zou er zeer door gebaat wor den. Eervol ontslag. Met ingang van 1 Mei is aan den besteller Th. v. Woensel eervol ontslag verleend. Vele jaren lang heeft hij met nauwgezetheid zijDe plicht betracht. Wij gunueu den trouwen beambte van harte, dat hij nog lang van zijn pensioen zal kuunen protiteeren. Drukte.* In den laatsten tijd schijnt de schoenindus trie in onze plaats uitstekend te üoreereu Overal is overvloed van werk, zoodat dikwijls tot laat in den nacht moet worden doorge werkt. Naar men verwacht, zal die drukte wel tot Pinksteren aanhouden. Prov. Ct Diefstal. Zondagnacht is er bij den schoenfabrikant S. Z. ingebroken en eene partij schoenen ontvreemd. De politie doet onderzoek. Vechtpartij. Een hevige vechtpartij had er 1.1. Saterdag avond plaats in het straatje, een zekere v. B. stelde zich aan als een bezetene en stak D. met een mes in den buik. Direct moest ge neeskundige hulp worden in geroepen. Van de zaak is aangilte gedaan bij de politie. Teren. Maandag teerde het kaartgezelschap»Initia« gevestigd bij den heer A. Weijdemans. Het maal hun aangeboden deden «ij eer aan. in vreugde werd de dag verder doorgebracht. Moge dit gezelschap, dat thans 32 leden telt. steeds in ledental blijven toenemen. Collecte. Dö collecte, gehouden bij gelegenheid van het 25-jarig priesterfeest van onzen ZEerw, Heer Pastoor heeft f 475 opgebracht. Het plan bestaat, daar de pastoor geen persoonlijk cadeau wenscht, daarvoor wat te koopen voor de kerk. 1. 2. 3. 4. trok men weer in een drom de K&lveretraat in de beioogera truden Bleeds driestei op, totdat zij bij het Spui met de sabel werden uiteengeslagen Een deel wist weer in het verv lg dei Kalver- straat ie komen, de rest stroomde weer door de iele et-gen toe, eu tartend kiosken de strijdlie deren «om den arbeid vrij te maken', zooals de nagalm luidde. By 't café De Karseboom kwam bet lot een lermeele kloppuriij. De politie arres- eerde een betooger die door de handtastelijke manifestanten outset werd. Met de blanke sabel volgde toen werr een uueenjaging, waarbij een spiegelruit van Ferweda Tie ui a u's Bodega werd ingedrukt. Aau hst einde der kolverzirnat, op deu Dam, volgde 't zeilde looneel. Een hier met moeite gearresteer e verletinan, kon worden opgebracht. Nog niet tevreden, trok een troep kwajongens en meideu den Nieuwendijk op om Da herhaalde sommaties op de Martelaarsgracht weer uiteengejaagd te worden waarbij een «vrije» gtsrresteerd werd. üp den dam bleef het lang rumoerig. Mishandeling. Te Haren, bij GiouiugsD, heeft gisteravond eene mishandeling met doodelijkcn afloop plaats gehad. Na het sluitingsuur kwamen fwee perso nen in het hotel pension La Promenade om cognac of bier. De hotelhouder J. van Hemmen weigerde. Eeu twist volgde, waarbij een van bet tweetal Hemmen met deu stoel op het hoofd sloeg. Hedenochtend werd van Hemmen dood op zijn bed gevonuen, zeer waarschijnlijk tengevolge van de toegebrachte woud. Vermoedelijke dader is zeker E. O. W., in dienst van de Groninger gemeentereiniging, wo nende te Helontan, gemeente Haren. Lage karakters Te Gastel (Noord-Brabant) hebben een troep halfdronken grondwerkers, die in Duitschlaud gingen werken, uit louter baldadigheid een schuur in brand gestoken. Daarmede nog niet tevreden, htbben zij in een weide een schaap met vier lammeren den nek afgesneden, terwijl bij een in de bunrt wonende arbeiderevrouw de onverlaten binnendrongen, het varken, eigendom van liet arme menschje, met messen deerlijkhnvenden en als laatste gru weldaad de vrouw zelf aanrandden. Even over de Duitsche grens zijn de onverlaten aangehouden. Heer en Mevrouw CANTERSLE BLANC geven kennis van iie geboorte van hunne dochter Drunen, 22 April I9U5. üoor deze betuigen wij onsen oprechten dank voor de vele bewijzen van deelneming ondervonden bij het overlijden van onzen dierbaren Vader, den Heer Johannes Ant. van Dooren. J. J. VAN DOOREN. M. J. VAN DOOREN— DE GllBEFF. t t Heden overleed le Pan/teel t na eene korte ongesteldheid, voorzien van de II.H. Sacramenten der ster/enden, onze geliefde Broeder de lieer Adrianus Mattheus van Loon, in den ouderdom van 87 jaren. M. A. VAN LOON. Ph. VAN LOON—Eras. A M. VER WIEL— van Loon. L. J.F. VERWIEL. Waalwijk, te Waalwijk, maakt bekend, dat zijn ingezet Het HUIS met LAND te Drunen, aan de Kuiksche heide, van Jan van Balkom, op f 680. En het HUIS met TUIN te Drunen, van ue weduwe Tunderman, te Rotterdam, be woond door de Brouwer, op f 400. Dagelijks kan ten kantore van genoemden Notaris verhoogd worden. Toeslag Dondeidag 4 Mei 1905, des avonds 7 uur, ter herberge vin 11. VAN SON, tegenover het Station te Drunen. te Dmnen, zal op Dondeidüg 4 Mei 1905, des namiddags 3 uur bij de herberg van Mar- tinus Vissers te Drunen, ten verzoeke van JAN BRAAT te Made, a contant Z. H. den Paus heeft benoemd tot bis schop van Lah .re (Eng. Iodië) den zeereerw. pater Fabianus (Antonius Eestermaos)f van Meerle, Capucijn. De Maasb. verneemt, dat de eerw. pater P. Vekemaus uit Dongen, die voor vier jaren na?r de binnenlanden van Afrika Is vertrok ken om gezondheidsredenen ten Westen van het Victoria—Nyanzeraeer is geplaatst om uit te rusten. bestaande in: circa 50000 gebikte Waal- steenen, eene groote partij blauwe pannen, planken, ribben, eiken vloerribbeu, latten, schroten, glazendeuren, ramen, kozijnen, ijzeren goten, ankers, brandhout enz. alles liggende te Besoijen, ter plaatse van het afgebroken Schoolhuis. liet ufgrijsel(jk drama te Vollenhove Zondagmorgen is ook het tweede slachtoffer van deu mooid, Naaije De Vries, overleden, zonder tot volkomen bewustzijn te zijn gekomen, wel heeft zij eenige woorden geuit, welke de arrestatie van haar neef, H. Van der Linde, te Zwartsluis, hebben tengevolge gehad. Deze blijft alle schuld outkennen, hoewel er zeer bezwarende omstandigheden tegen liem zijn, o.a- zegt hij in geen twee maanden bij de ver moorden te zijn geweest, hoewei er verschillende getuigen zijn, die hem gedurig in de laatste dagen hebben gezien. Hii bad er altijd een goed thuis en zij zonden hem dan nooit met leege huuden weer weg. Een slucbtoflcr van den drankduivel. Te St. Gillis, bij Brussel, kwam esn man, barrevoets en in de hemdsmouwen, op deu steen- we'7 van Waterloo bij een kapper biunen en beweerde door den beul Deibier gezonden te zijn, out zijn laatste toilet te maken Dc politie leidde den ongelukkige naar 't commissariaat. Twee geueesheeren kwamen hem onderzoeken en oe- vouden dat hij door delirium tremens tangeias; was. Hel is zekere V., gewezen hulpcommissaris van politie van Brussel, die zich sinds lang reeds aan den drank overleverde eu uit dien hoofde BESOIJEN, De prijs der boter, 1. 1. Dinsdag te Besoijen op de mijn aangevoerd, bedroeg, de hoogste f 1,08 de laagstet 0,96 Aanvoer 857, KG. De pr. der eieren was 3 en 81/, cent GORINCHEM, 1 Mei De aanvoer van granen was heden gering met gewonen handel. Kistarwe t 8.a 8.10 roode dito f 7,40 a 7,50 witte dito f 7,50 7.65 lnl. rogge 15,10 a 5,20 Buitenl. dito 16— ft 5,10 gers 1 4.60 a 4,70 haver 3,60 ft 3,70, duiveboonen 17,20 a 7.35 blauwe erwten, f0ii 0,alles per hectoliter. Op de veemarkt waren beden aangevoerd 648 runderen, 10 nuchtere kalveren, 30 vette varkens en 1006 biggen. le qual. Kalfkoeien 1180 ft 260 Kalfva&rzen f130 a 200 Melkkoeien i 160 ft 210 l'/i jarige osse f 70 100 Guiste vaarzen f 80 120 Pinken I 40 1 80 Graskalveren 1 20 4 40 Nuchtere kalv. 6 4 12 Aangevoerd vette varkens van 21 24 ct per half kilo, biggen van 18,v 13. per stuk. Aangevoerd 12 schapen en 140 lammeren; scha pen f18 a 25 en lammeren f 7 4 f 14 Der stak Eierem 1 0 85 a 0.90 per 26 stuks. Boter 50 4 58 ct. per kilo- ROTTERDAM 2 Mei Op de veemarkt waren heden aangevoerd 29 paarden, 0 veulen, 0 ezel, 2364 magere en 830 vette runderen, 274 vette 661 nuchtere en graskalveren, 5 schapen of lammeren 9 varkens 162 biggen, 3 bokken of geiten. Koeien en ossen 25 tot 35 cent, stieren 24 a 29 pinken 40 4 105, graskalveien f a vaarzen f 65 a 150, alles mager vee; biggen 8.a 18. paarden f 60 a 1.50 Nuchtere kalveren fok 14.4 20.— slacht f 6.— 4 f 10.- ROTTERDAM, 1 Mei Tarwe per heet., t a Per 100 K.G f9 00 a 9.60 naar kwaliteit. Rogge was van f 5.10 tot 5.50. Gerst. Winter per 100 kilo f Zomer per 100 kilo f af.en Chevalier per 100 kilo f 4 f Haver f tot f per 100 k. f 7.70 a f 800 Witte Boonen, van f 15.tot 17-— Bruine booDen van f 10.40 tot f 10.90 Blauwe Erwten naar kook en kwaliteit :erkocht van f 6.75 tot 7.25 en vertrouwde kook daarboven. Koolzaad f.4 f Trekking van 1 Mei. De hoogste prijzen der 4e klasse. Prijs v. f 5000 No. 2944. 1000 13427 17016. 400 946 14174. 200 12131 20238. 100 12539 1973 6913 18374. 15173 5155. te Drunen, zal bij inzet op Donderdag 4 Mei 1905, ter herberge van HERM. ÜAELMANS te Vlijmen en bij toeslag op Donderdag 18 Mei 1905, ter herberge van de Wed. W. VAN FALIER te Vlijmen telkens des voormiddags 10 uur ten verzoeke van Me vrouw de Wed. en Kinderen Dr. J. F VERLINDEN, Het te verkoopene, steeds in gebruik geweest bij de verkoopers, is te aanvaarden op 1 October 1905 of zooveel vroeger als met ue verkoopera zal worden overeenge komen, met uitzondering van het perceel weiland dat te aanvaarden is 1 November 1905. Betaling der kooppenningen op den dag der aauvaarding, vanaf welken dag eveneens de grond-, polder- en andere lasten voor rekening van den kooper zijn. De eindveiling zal niet plaats hebben bij uitbranding van waslicht, maar bij afmijning. te Drunen, zal op Vrijdag den 19 Mei 1905, dea voormuidags om 9 uur, teu sterfhuize van de Weduws JOHANNES VAN HERPEN le Drunen en ten verzoeke barer Erven a contant Twee be9te Koeien, Karnmolen, Karn- eu Roomtonnen, twee Koebakken, Baktrog, Kruiwagen, partij Mest, Stroo en Strooisel, 20 Kippen, Karnhond en Kooi, Boonstaken en Erwtrijs, Tuinge reedschap, drie Linnenkasten, twee Kastjes, zes Tafels, achttien, Stoelen, Naaimachine, drie Ledikanten, vier Bedden, ijzeren Wieg, Kinderstoel. Klok, Wekker, Lampen, twee Spiegels, Kachel, Mangel, Vazen, Beelden ouder stol pen, wollen en katoenen Dekens, koperea Waterstoof, koperen Kachelketel, Potten eu Pannen, Glas- en Aardewerk en verder Keukengerief, ijzeren Krip, Ornamentkachel, drie Raamhorren, Boterkorf, Slede, hondekar- wielen, Petroleumstel, Hondenkooi en het geen verder ten verkoop zal worden aange- boeen. Trekking *an 2 Mei. Prijs v. f25000 No. 13216. 1500 1000 400 200 100 5130. 14706. 20610. 12434. 8679 14985 2822. 9622 11259. EEN GROOTE PARTIJ Te bevragen bij J. L. VAN SEUMEREN, aldaar. EEN WITTEN MAKKEN Refl. brieven te zenden aau het bureau van dit blad onder No. 15. Door wien zegt de Uitgever. zorgvol en zuiver, alt de allerbeste bestanddeelen bereid. op de Boterham. om te en te m

Echo van het Zuiden | 1905 | | pagina 3