DE VOCHT DE VOCHT CANTERS n Notaris RANT OMlilS enZ CANTERS Bericht van Inzet. Advertentiën. Bericht van Inzet. WIJNHANDEL Canters te Drunen De Vocht te Waalwijk, Kerknieuws. Ingezonden Stukken Handelsberichten. Getuigenis der kleuren. publiek verkoopen Reclame. Waalwijk. verkoopen verkoopen verkoopen N O T A R I 8 Eenige meubilaire goederen, alstalels, stoelen, kachels, lam pen, brandkast, en*;. NOTARIS Hoe ver is het hier vandaan te Drunen, zal b ij I n z e t op Donderdag 19 Oc tober 1905 en b ij toeslag op Don derdag 26 October 1905, telkens des namiddags 5 uur ter herberge van GERAR DUS VAN ENGELEN to Vlijmen bij het station, ten verzoeke van Mejuffrouw de Wed. ANT. DE KORT te Baardwijk, eu I. 0p Donderdag 26 October 1905, des morgen9 9 uur ten steifhuize van ADR, SNIJDERS te Drunen om contant geld Den geheelen nagelaten Inboedel, bestaande in II. Op Vrijdag 27 Octobei 1905, Eerste koop Een Huis met Erf, gelegen aan den Overlaat onder Drunen, Sectie E nummer 7, groot 7 aren 20 cent. Tweede koopEen perceel Bouwland, ge legen in de Hoekes onder Dru nen, Sectie A no. 996, groot 30 aren Ecne worstelpartij ontstond waarbij M. diep. >n ^en rUR toebracht, met een scherp zakmes. Uof«- »gn B. een 8-tal steken, waarb5] twee vrij en rug toebracht, met een scherp zakmes, bewusteloos werd B. opgenomen en naar fijn^wooing gebracht, waar later blcrk, da» de Siitand. hoogst ernstig was pe wollen trui en het hemd, dat in beslag werd „«nomen, waren geheel doortrokken van bloed, terwijl in de jas 8 gaten duidelijk zichtbaar jJe is thans nog voortvluchtig, doch alle ronat- fjgelen tot inhechtenisneming zijn bereids geno den. Al tc gelukkig. Te Blitterswijk (Limburg) kreeg deier dagen ds 54-jarij.e schilde' M. S. bericht, dat een neef TSn hem in Amerika was overleden en hem f60000 hnd nagelaten. De man wond zich hier door ioo op, dat hij 's avonds aan een beroerte j; overleden. Overrallcn. Het stoomschip Campania, van de Cunard-lijn, d»t Zondag te New-York aangekomen is, werd verleden Woensdag door eer. reusachtige golf overvallen, die vijf tusschendeks- passagiers in ,ee vaagde en een kleir.e dertig passagiers ver wondde, van wie twaalf ernstig. Er 9tond veel wi,,é en de zee was eenigsiina onstuimig, maar niets duidde op eenig gevaar. Het was juist na den maaltijd, de zon scheen, en een paar honderd mannen, vrouwen en kinderen bevonden zich op het tusechendek. toen de ontzettende goll^ieh daarover eensklaps uitstortte. De slachtoffers zijn twee Iersche meisjes, een jonge Zweedsche vrouw, een vrouw, die te Queens- [own aan boord wa» gekomen, en een 38-jarige Amerikaan, uit Milwaukee, die met zijn vrouw en twee van zijn zeven kinderen aan boord was. Onder de gew^ndan, die te New-York in het iiekenhui8 zijn gebracht, is een jong Zweedsch meisje, wie door den scheepsdokter beide beenen lijn afgezet. Haar toestand is hoogst ernstig. Holland op zijn mulst. In Vaals, Limburg, dus op Nederlandech grond gebied, leest men op winkels Hier spreekt men Hederlandsch I Diefstallen. Uit Maas en Waal komen berichten over de toenemende onveiligheid in die streek. Ten na deele van J. E., te Maasbommel werden twee vette varkens gestolen, te Macharen 60 pond paling. Alsmede werden dienzeltden nacht onder Osch een koe en twee schapen in de weide ge slacht en geruchten spreken nog van vijf koeien oit weiden aan den Maaskant ontvreemd. Men meent, dat uit vrees voor de bedrijvers vele diefstallen erborgen blijven. Benoeming. Z. D. H. Mgr. VV. Vau de Veii Bisschop van VBosch, heeft benoemd tot pastoor te Son, den weleerw. heer A. J. M. Van Ra- rensteijn tot pastoor te Rossum, den weletrw. heer L. Verhoeven; tot kapelaan Leende, den weleerw. heer J. P. Simonis tot kapelaan te Ewijk, Hen nerw. heer A M. Franken, priester van het Seminarie en tot pastoor te Hemen en Leurden Weleerw. Pater J. H. H. Smits, die kape laan was te Haarlem (tl. Antonius). (Buiten verantwoordelijkheid der Radactie.) voor hem gedaan, zoo dag aan dag in een sjees den boer opgeweest, herinnertje je dan niet George, dat ze nog wel de protectie der eerw. heeren geestelijken uit den geheelen omtrek tot aan de Belgische grens toe hebben ingeroepen, toeu ze bang werden dat hij er deze maal niet komen zounee maar de jonker mag ze wel dank weten voor al die moeite, opofferingen en slapelooze nachten, die ze om zijnentwille hebben doorgebracht. Na deze ontboezeming vau tautés oud-vrijsters harte, dat, hoewel aan verouderde begrippen en lang uitgediende systemen vnstgeroesd, toch geen kwade bedoelingen koesteren kan, heb ik vau dit onderwerp met haar afgestaptdoch het bericht dat mij met de eerste regels het hooge bezoek van onzen afgevaardigde ter 2e Kamer verkondigde en mij in het vooruit zicht steldö eeue leerrijke politieke speech te zullen hooren, verloor voor mij zijne geheele waarde, toen ik verder bemerkte dat de man alleen naar hier komt om bij zijn vriendjes oen feestmaaltijd bij te wonen. Oosterhout, 15 Oct. '05. GEORGE. Mijnheer de Redacteur I Beleefd verzoek ik U voor het onder staande een plaatsje in Uw geëerd blad. Nu de kermis voorbij en iedereen weer eenigzins op ziju gemak is wensch ik daar over eens een woordje te zeggen. Het is uaar aanleiding der slechte plaats die sedert enkele jaren aan een mallemolen wordt ge geven. Kwade tongen zeggen dat men hem geene plaats op het Havenplein geeft om dat,... //de burgemeester er dan de gebeele week op zit te kijken." Eilieve, deze kwaadsprekers weten zeker niet dat onze burgemees'er telktnjare met de kermis een reisje maakt, dus daarvan m. i. volstrekt geen last heeft. Verder zal en raag de zedelijkheid toch ook voor Z.Edelachtb. geen bijzaak zijn. Het zal hem toch zeker niet onbekend zijn dat op de gewraakte plaats dikwijls de schandelijkste dingen gebeuren die alle weldenkende menschen walgen. In de eerstvolgende openbare vergadering van den gemeenteraad zou ik eens graag zien dat bel een of ander raadslid het 1). B. inlerpelleert over de staangelden, die, naar men zegt, in de kas van particulieren vloeien. Of heeft zeker hooggeplaatst persoon hierbij belang Het is slechts eene vraag en met de beste bedoeling gesteld. Met dank voor de plaatsing. Uw dw. dienaar X. Raamsdonksveer, 15 October 1005 meer tan mijn vroegere pijn gevoeld. Proef ondervindelijk kan ik dit probate middel aanbevelen. Ik ondergeteekende verklaar dat het bo venstaande waar is en machtig l' het publiek te maken op elke wijze die U goeddunkt. Verwaarloos nooit een pijn in den rug, gij de nkt dat bet een lichte ongesteldheid is, maar in werkelijkheid ziju het uw nieren. De natuur waarschuwt U op deze wijze dat Uw ni< ren de belangrijkste uwer organen zwak zijn en hulp vragen. Z j zijn over laden geworden en kunnen hun werk niet meer volbrengen. Daar de nieren de ver zamelplaatsen van het lichaam zijn, is het hun werk het bloed te filtreeren en scheiden zij 30 gram onzuiverheden af per 24- uur. Indieu zij hiertoe niet in slaat zijn, hoopen zich deze onreinheden op in het gi stel, doordringen het grheele lichaam en veroor zaken rheumatiek, neuralgie, heuppijn, jicht, lendenpijn, hartzwakte, schele hoofdpijn, fliuwteu enz. Verzeker U dat men U de echte Foster's Rugpijn Niereu Pillen geeft, dezelfde die de Heer Zillig gehad heeft. Wij waar schuwen tegen namaak en maken koopers er op attent, dat op iedere doos de hand- teekening van James Foster voorkomt. Z'.j zijn te Waalwijk verkrijgbaar bij de firma Wed. Orie-Dumouliu, Markt. Toezending geschud franco na ontvangst van postwissel (1,75 voor één- of f 10. voor zes doozen. te Waalwijk, maakt bekend dat de perceelen van de familie VERWIRL onder Besoijen met de verhoogingen thans in bod staan als volgt: Koop I op f 3400. Koop 11 f1000. Koop III f 950. Koop IV f 200 Koop Y u f 1200. Koop VI a f 200. Koop Vil f f 800. Koop VllI f f 200 Koop IX y f 1051 Koop X f 060. Koop X if f 100. Koop XII f 900. Gelegenheid tot hoogen d'gelijks ten kantore van voornoemden notaris. Waarde lieer Redacteur Vriendelijk verzoek ik plaatsing in Uw ge acht blad voor o. s., waarvoor bij voorbaat, dank. Toen ik Woensdagavond eren bij tante Mieutje aanwipte en daar de versche editie van ons locaal blad het «Kanton" in handen .nam, om als oprecht burger wien het wel en wee van zijn medeburgers na aan 't harte gaat, even de rubriek Oosterhoutsch nieuws door te loopen, heb ik mijne brave tante bijna een ichrik op haar bouwvallig jonkvrouwelijk lichaam gejaagd. Maar beste George zei ze, terwijl ze me achterdochtig over haar lorgnet aantuurde eu met bevende handen haar snuif doos en haakwerkje in haar schoot liet rusten, wat lees je nu in het Kautou zeg vent ia er soms iets gebeurd waar je bij betrokken bentjongen ik word bang van je, zoo heb ik je nooit gezien, je zet net oogen op als een paar mislukte spiegeleieren. Nieuws tante nep ik, groot nieuws Hier lees ik zoo waar, dat onze afgevaardigde ter 2e Kamer Mr. Jhr. v/d Bergh, zich heeft voor genomen, met dit vieze weertje zijn Kiesdis trict te gaan bezoeken. IIij neemt zijn intrek bij den president der Kiesvereeniging. Wel Tante, die komt zeker uit den Iiaag om hier een spreekavond met gelegenheid tot debat voor zijn aanbidders te houden bij van Riel. Potstausend dat moest Oom Gerrit zaliger gedachtenis nog hebben beleefd, die ijverde zoo in politiek en zei me een week voor de verkiezing nog, jongen jongen als ik mijn i'onker die nu al 14 jaar ons district in Neêr- andsch wijs bestuur vertegenwoordigt maar eens hoorde praten, dan zou ik 's mans be ginselen kennen, dan zou ik in de soos van me kunnen afspreken, als die politieke tinne gieters daar een venijnige zet tegen hem lan- ceeren. Tante I daar heb ik nu spijt van dat Oom dat niet meer meemaken kan. Ge weet toch wel dat hij het altijd zoo vervelend vond nooit iets over zijn ionker in de dagbladver- slagen te lezen, hij beweerde altijd, de goeie man, dat de verslaggevers onzen vertegen woordiger boycotten, hij kon in de soos nooit een ander argument ter tafel brengen dan dat zijn jonker altijd tegenwoordig is. Tante keek me met klimmende verbazing aan en debatteerde met eene bevalligheid, die haar neef alleen in haar opmerktwel George! wat praat je van eene lezing, kijkt verder jongen, dat staat er niet, ZEd. komt niet om een lezing te houden, dat heeft hij nooit ge daan, dat zal hij nooit doen ook, dat heb ik altijd tegen broer Gerrit z. g. gezegd, dat znl hij nooit doen, hij spreekt niet openlijk, dat is zijn fort niet, hij is meer een geheim wer ker, hij zet het in onderonsjes stiekum voor mekaar en een ander werkt het uit, dat is meer zijn fort. Hoewel ik getroffen was door het feu sacré, waarmede zoo'u oude ziel over onzen adel lijken afgevaardigde den loftrompet schalde, viel ik haar toch in de rede en begon het be richt waarvan ik nog slechts de eerste regels had ingezien, hardop verder te lezen. Zie je nu wel George zei tante, toen ik den courant lachend op tafel neergooide, hij komt niet om eens met zijn kiezers te praten, ik denk dat het gewoon een beleefdheidsbezoek is, dat de man wel verplicht is te brengen aan zijn vriendjes, die zoo hard voor hem gewerkt hebben om hem nog een paar jaartjes in het parlement te houden, vindt je ook niet George, me dunkt ze hebben der best genoeg BESOIJEN, 17 Oct. De prijs der boter, 1. 1. Dinsdag te Besoijen op de mijn aangevoerd, bedroeg: de hoogste f 1,83 de laagste: f 1,19 Aanvoer KG. De pr. der eieren was 6 '/g en 7 cent GOR1NCHEM, Oct. 16 De aanvoer van granen was heden gering met gewonen handel. Riatarwe 8.10 a 8.25 roode dito f 7,30 u 7,50 witte dito 1 7,50 A 7.75 inl. rogge 5,15 a 5,25 Buitenl dito 5.— h 5,20 gers t 4.70 a 4,85 haver 3,70 a 3,80, duiveboonen 17,40 a 7.50 blauwe erwten, f0a 0.alles per hectoliter. Op de veemarkt waren beden aangevoerd 451 runderen, 15 nucktere kalveren, 19 vette varkens en 52S biggen. Ie qual. kalfkoeien 1180 6 260 Kalfvaarzen f 150 a 220 Melkkoeien 1 160 A 210 l1/. jarige oase f 90 a 120 Guiate vaarzen 100 a 130 Pinken l 50 i 90 Graskalveren f 30 S 50 Nuchtere kal»-. 12 16 Aangevoerd 19 vette varkens van 25 26 ct per Imlf kilo, —biggen van t 7,— 11. per stuk. Aangevoerd 0 schapen en 0 lammeren; scha pen f 0 a 0 en lammeren f0 k f 0 Der stuk Eierea 11 70 i 1.80 per 26 stuks. Boter 75 78 ct. per kilo. ROTTERDAM, 16 Oct. Tarwe per heet., 10.00 a 0.00, Per 100 K.G f8.40 a 9 50 naar kwaliteit. Kogge was van 1 5.40 tot 5 90. Gerst. Winter per 100 kilo f 0.—f 0. Zomer per 100 kilo f a f en Chevalier per 100 kilo f8. it f8 90. Haver per 100 k. f 750 a 8. Witte Boonen, van f 11..tot 13.75. Bruine boonen van f 9.50 tot f 10.35 Blauwe Erwten naar kook en kwaliteit erkocht van f8.— tot 8.75 en vei trouwde kook daarboven Koolzaad f h f ROTTERDAM 17 Oct. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 25 paarden, 0 veulen, 0 ezel, 2271 magere en 750 vette runderen, 245 vette 80 nuchtere en 451 graskalveren, 4 schapen ol lammerenvarkens 233 biggen, 3 bokken of geiten. Koeien en ossen 25 tot 38 cent, stieren 23 a 31 kalveren 37'/j 50 c. per kilo. Melkkoeien f125 a 275, kalfkoeien f 160 a f350 stieren f 80 a 250, pinken 60 a 110, graakalveren f 30 a 75 vaarzen f 65 a 150, alles mager vee; biggen 8 a 14.—, paaiden f 50 a 120. Nuchtere kalveren fok- 13.20.slacht- f 8.— fll. Op de botermarkt werden aangevoerd 55/8 en 39/16 vn. en 342 stukken a kilo. P ijs le qual. f 60, 2e qual. f 56, 3e qual. f52 Per kilo 70 a 75 ct. De sterren die wij aan het uitspansel zien hebben niet alle dezelfde kleur. De sterre- kundigen bazeeren zich op dit verschil van kleuren om den ouderdom der sterren te schatten. De smid die zijn ijzer in de oven heet maakt, kan ten naasten bij de warmte graad van dat ijzer vaststellen, dat van vuurrood tot bijna wit gloeiend over gaat, naarmate zijne, hitte sterker is. Kortom eenieder kan bij den eersten oogopslag zon der ecnige ondervraging op de straal wan delende zeggen, welke de gezondheidstoe stand is van een jong meisje, dat wij tegeu- komen met de kleur harer wangen en van lure lippen in oogenschouw te nemen. Als laar gelaat bleek is, hare oogen door zwarte kringen omringd zijn, haar gang treurig en haar voorkomen bedrukt is, dan komt dit doordat zij te weinig bloed heeft, dat zij bloedarmoedig is en dat zij behoefte heeft de Pink Pillen te nemen. Genezing van het dochtertje van den Heer C. Raven, koster van de R. K. Kerk in de Graaf van Solmslraat te Utrecht en wonende indezelfde straat11. Mijn dochtertje II jaren oud, zoo ver klaart haar vader, heeft vanaf haar prilste jeugd geleden aan bloedarmoede, bleekzucht en klierziekte. Zij had hoegenaamd geen eetlust, vreeselijke pijnen in deu buik, des nachts kon zij niet slapen en zij klaagde steeds over koude handen en voeten. Alles wat ik er voor had aangewend bleef vruch teloos, Zoodra zij uit de school kwam viel zij te huis komende van vermoeidheid op een stoel neuer en was zij niet in staat gelijk de andere kinderen met opgeruimdheid te Spelen en mijne vrouw en ik begonnen het ergste voor de toekomst te vreezen. Een onzer buren de goede werking bij haar eigene dochter ondervonden hebbende, raadde ons aan de Pink Pillen van Dr. Williams le gebruiken en het resultaat is al onze hoop te boven gegaan, want ons geliefd kind is geheel en al genezen en speelt gelijk de andere kinderen. De Pink Pillen voor blceke persouen (Les pilules Pink pour personnes pales, eischt deze vijf woorden op de doozen) zijn onovertreffelijk tegen bloedarmoede, bleekzucht, witte vloed, welke ziekten het lichaam uitputten en het aan gezicht verwoesten. Zij genezen eveneens maagkwalen, rheumatiek, schele hoofdpijn, zenuwpijnen, heupjicht, neurasthenie, ze nuwzwakte. Prijs f 1.75 de doos; f 9. per 6 doozen Verkrijgbaar bij Snabilié Steiger, 27 Rotterdam hoofddepothouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. NOTARIS te Waalwijk, zal ten verzoeke van de Erven en ten sterfhuize van Mejuffrouw M. VER WIEL te Besoijen, op Maandag 30 October 1905, 's morgens te 9 ure om contant geld Een onlangs voorgekomen geval te Gorin- chem is vrij belangrijk. Daar het zoo dicht in de buurt gebeurd is, achten wij het van belang het te publiceeren. Hier is het De heer H. Zillig, wonende Heerenlaantje 318 te Goiinchem, meldt ons: Sedert geruimen tijd had ik voortdurend verschrik kelijk pijn in den rug en in de lenden. Bij mijn werk was dit zeer lastig want ieder keer wanneer ik bukken moest, was de pijn bijzonder hevig. Toen ik vernam dat Foster'* Rugpijn Nieren Pilldn voor rug en lenden pijn zulk eeu speciaal en afdoend raiddel was, wenschte ik hier dadelijk gebruik van te maken en de uitwerking was even vlug als krachtig, want in één week was ik totaal genezen en sedert dien tijd heb ik niets te Waalwijk, maakt bekend dat zijn ingezet en verhoogd ONDER BESOIJEN. A- De vaste goederen van de Erven C. VAN DER ZANDEN-van Tilborg. KOOP 1. op f 19U0. 2. op f 1450. S. op f 1150. 4. op f 900. 5. op 1 900.— 6. op f 950. B. Het Huis, enz. van de Wed. J. W. KOOIJMANS te Besoijen op f 1450. Toeslag Dinsdag 24 October 1905 's avonds 7 uur, ten herberge van JOS VAN DER ZANDEN te Besoijen. Dagelijk kan ten kantore van genoem den notaris verhoogd worden. EERSTE KOOP. De houten Keet staande aan den Stationsweg te Vlijmen op het kadastrale perceel Sectie II 110. £885, welke Keet verkocht wordt om af te breken. TWEEDE KOOP. De houten Keet met met bouwterrein gelegen aan den Stationsweg te Vlijmen, kadaster Sectie H het oostelijk gedeelte vol gens afpaling van no. 2885 en het geheele nummer 2886 met uitzonde ring van een klein afgepaald zuid westelijk hoekje, samen groot onge veer 10 aren 75 centiaren. Deze koop wordt belast met recht van weg ten behoeve van koopen drie en vier DERDE KOOP. Een perceel bouwterrein gelegen ten westen van koop twee, kadaster Sectie H, het middelste ge deelte volgens afpaling van no. 2885 en het klein afgepaald zuidwestelijk hoekje van no. 2886, samen groot ongeveer 9 aren. Deze koop wordt belast met recht van weg ten behoeve van koop vier en krijgt recht van weg over koop twee. VIERDE KOOP. Een perceel Bouwterrein gelegen ten westen van koop drie, kadaster Sectie II het westelijk ge deelte volgens afpaling van. no. 2885, groot ongeveer 9 aren. Deze koop krijgt recht van weg over koopen drie en twee. VIJFDE KOOP. Massa van koopen twee, drie en vier. De Keet met omgeving thans buiten huur, is dadelijk bij de betaling der kooppennin gen in eigen gebruik en genot te aanvaarden. De rest is in huur bij Adr. Klomp. De huurpenningen over 1906 zijn voor den kot per. Betaling der kooppenningen zes weken na den toeslag. Grondlasten zijn voor den kooper vanaf 1 Januari 1906. De sleutel van de Keet is te bekomen bij den herbergier Gerardus van Engelen tegenover het station te Vlijmen. Nadere inlichtingen te bekomen bij den opzichter Jan Verbunt te Vlijmen. NOTARISSEN zullen ten verzoeke der Erven van de Wed. NORBERT VERHAGEN te Nieuwkuik bij inzet op Dinsdag 24 October 1905, ter herberge van de Erven VAN EETEN te Nieuwkuik en bij toeslag op Dins dag 7 November 1905, ter herberge van de Wed. P. EEK ELS te Haarsteeg, telkens des uamiddags 6 uar EERSTE KOOP. Een perceel Bouwland onder Nieuwkuik, sectie C nummer 808, groot 27 aren 60 centiaren, gelegen ten zuiden van het woon huis van Adr. Ant. van Son. In huur tot 11 November 1905 bij Mich, van den Oord en Hendr Henakeut. T\Y EEDE KOOP. Een perceel Bouwland onder Nieuwkuik, sectie B nummer 200, groot 17 aren 70 centiaren, zijnde het tweede perceel ten oosten van het Schapensteegje. In huur tot 11 November 1906 bij Mar. Bern. van Wijk voor f 15. per j <ar. DERDE KOOP. Een perceel Bouwland onder Nituwkuik, sectie A nummer 258, groot 41 aren 60 ceutiaren, gelegen op het Hoog. In huui tot 11 Novemhrr 1906 bij Jan van Baardwijk voor f 88.— per jaar. VIERDE KOOP. Een perceel Bouw laud onder Nieuwkuik, sectie A nummer 225, groot ?5 aren 20 centiareu, gelegen ten zuiden van de. Hoeven- sche straat, nabij hei w<> nihuis van Hendr. van der Lee. In huur tot 11 November 1906 bij Mart. Jos. -an Buul voor f 64. per jaar. VIJFDE KOOP. Massa van koopen zes en zeven, zijnde een perceel Bouw land onder Hedikhuizen, sectie C nummer 48, groot 90 aren 20 centiaren. In huur tot II November 1906 bij Anloon Jan van den Brandt en Joh. Mar. de Laat voor f 72.— per jaar. ZESDE KOOP. Ongeveer de zuidelijke heltt zooals is afgepaald van koop vijf. ZEVENDE KOOP. Ongeveer de noorde lijke helft zooals is afgepaald van koop vijf met recht van weg over de zuidelijke helft. ACHTSTE KOOP. Een perceel Bouwland onder Hedikhuizen, sectie C num mer 63, groot 6 aren 90 centiaren, gelegen ten oosten van koop zes. In huur tot 11 November 1906 bij Petrus van Beurden voor f 4.— per jaar. NEGENDE KOOP. Een perceel Hakhout onder Hedikhuizen, sectie C num mer 69, groot 1 7 aren 20 centiaren, gelegen ten noordoosten van koop zeven. Te aanvaarden bij de betaling der koop penningen. Wordt gereserveerd van koop twee het schaaihout smalle kant oostzijde en vau koop vier het schaarhout smalle kant oost zijde. De haren over 1906 ziju voor de koopers. Betaling der kooppenningen zes weken na den toeslag. De grondlasten zijn voor de koopers vanaf 1 Januari 1906. NOTARIS te Drunen, zal ten verzoeke der Erven ADRIAN US SNIJDERS Eikenhouten Kabinet, Penantkastje, La- dedafe!, Tatels Stoelen, Leuningstoe len, Spiegels, Schilderijen, Halfkasl- klok, Lampen, Ledikant, twte veeren Bedden met toebehooren, Mangel met twee Mangelbakken, beste Kookkachel, Petroleumstel, twee groote Paneeldeuren, Wekker. Waschkuip met Waschstoel, Wa tertonnen, Kruiwagen, Inmaalcpotten, kope- y ren Braadpannen, Soepketel», Vergiet, eene Geit, 7 Kippen, partij Hooi, Braudhout, Potten, Pannen, Koper-, Blik—, Gla»- en Aarde werk, Keukengerief en hetgeen verder ten verkoop zal worden aangeboden. ter herberge van MARTINU8 VISSERS te Drunen bij INZET eu op Vrijdag 10 November 1905, ter herberge van de Kiuderen VAN DER WESTEN te Drunen bij toeslag, telkens des namiddags 7 uur. Gedeeltelijk verhuurd tot 1 November 1905 aan Jan Su'jders voor f 1.25 per week, gedeeltelijk verhuurd van week tot week aau Willem van Iersel voor tlper week, terwijl de rest in gebruik geweest bij den erflater door deu kooper kan worden aan vaard bij de betaling der kooppenningen. Te aanvaarden bij de betaling der koop penningen. Betaling der kooppenningen zes weken na den toeslag. Dc huren vanaf de eerste volle week volgende op de betaling der kooppenningen ziju voor de koopers, die de grondlasten voor hunne rekening krijgen vanaf 1 Ja nuari 1906.

Echo van het Zuiden | 1905 | | pagina 3