Provinciaal Nieuws. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL Telegrammen. capelle. SPRANG. 81 38 21 12 9 85 18 11 28 36 34 41 15 32 22 30 8 5 42 7 40 3 2 4 6 24 33 I 23 20 89 16 10 26 27 37 17 18 29 19 25 14 1 10 3 18 9 ir 2 4 7 8 5 14 6 12 22 16 24 26 19 15 14 4 12 25 20 28 7 3 2 17 9 18 II 5 8 6 21 1 10 18 27 1 16 10 14 6 15 12 8 5 4 2 3 7 9 13 11 gevangenis voor meisjes te Montfoortvan Goa en de ziel van het verzet. Zijne tot directrice van het rijksopvoedings gesticht voor meisjes te Montfoort, J. J. G. L. Snethlage, secretaresse van het Nationaal bureau voor vrouwenarbeid te 's-Gravenhage. Voogdijraden Bij Koninklijk besluit zijn benoemd, met ingang van 1 December in den voogdijraad te 's-Hertogenbosch tot lid, tevens voorzitter; jhr. mr. F X. A. Verheijen, raadsheer in het gerechts hof te 's-Hertogenbosch tot leden me juffrouw M. C. Berdenis van Berlikom. bestuurslid van vereenigingen voor lief dadigheid en maatschappelijk werk M. een inlandsch fuselier. onderwerping is dus van beteekei.is. Ook in Goa is het inleveren van ge weren een bepaalden eisch, vandaar, dat de rijksbestuurder eeu verklaring geeft waarom hij er geenc kan doen leveren. De waar heid van zijn bswering zal wel onderzocht worden. De correspondent van de N. R. Ct. te Batavia seint: De vorst van Goa is ten tweeden uiale overrompeld te Limboeng, en ten tweeden male ontsnapt. Zijn lijfwacht belette, zijn vervolging. Gesneuveld sergeant Buitenhui®, gewond van den Bergh, indistrueelmr. J. A. A. Bosch, raadsheer in het gerechtshof, allen te 's-Hertogenboschmr. M M. Brouwer Ancher, kantonrechter te Oss E. H. J. M. van Grinsven, industrieel, voorzitter van den bijzondere raad der St. Vincentius-vereeniging te 's-Bosch C F- J. H. Hengst, burgemeester te Boxmeerjonkvrouw A. M. baronesse van Hugenpoth, bestuurslid der vereeni- ging >Pro Juvcntute* dr. J. M. W. Kramer, eerstc-geneesheer aan het krank zinnigengesticht »Reinier van Arkel«, beiden te 's-Hertogenbosch P. H. van Mens, burgemeester te Eindhoven en dr. L. J. W. Smit, recter van het gym nasium te 's-Hertogenbosch tot secre taris mr. G. M. J. Kolfschoten, advo caat en procureur te 's-Hertogenbosch. in den voogdijraad te Breda tot lid, tevens voorzitter, J. R. baro-n van Kep- pel, oud-industrieel, oud-voorzitter van de vereeniging Armenzorg te Breda tot leden mr M. P. M. van Dam, ad vocaat en procureur te Breda B. J. Huls hof, burgemeester te Bergen op Zoom mejuffrouw M. J. J. E. Koek, bestuurs lid van de vereenigingen voor liefdadig heid en maatschappelijk werk mr. J. W. J. van Mierlo. kantonrechter, beiden te BredaA. G- A. Schrauwen, bestuurs lid van vereenigingen voor liefdadigheid en maatschappelijk werk, te Princenhage en C. J. C. Wijnaendts, oud-assistent resident, te Breda tot secretaris jhr. mr. L. J. M. van Sasse van Ysselt. ad vocaat en procureur te Breda in den voogdijraad te Tilburgtot lid, tevens voorzitterP. F. Bergmans, president van het algemeen armbestuur te Tilburgtot ledenmr. dr. J. F. Geelen, advocaat.P. H. Loven, nota ris J. F. Mutsaerts, fabrikant, allen te Tilburg en mr. A. H. de Balbian Ver ster. kantonrechter te Oisterwijktot secretaris, E Meelis, ambtenaar ter se cretarie, amanuensis van het algemeen armbestuur te Tilburg. Grondwetsherziening. Bij Koninklijk besluit is besloten, in verband met het voornemen der Regeering, voorstellen te doen tot wijziging der artt. 80, 127 eu 14-3 der Grondwet, ten einde den gewonen wetgever vrijheid te geveu bij de regeling van de kiesbevoegdheid, een Staatscommissie in te stellen tot het onder zoek der vraag, welke andere wijzigingen nog in de Grondwet moeten worden ge bracht aan deze commissie op te dragen aan de Koningin de voorstellen, in wetsontwerpen belichaamd, in te dienen, die zij naar aan leiding daarvan noodig acht te bepalen, dat de commissie omtrent alle zaken waaromtrent zij niet eenparig oordeelt bij meerderheid zal beslissen, zoo echter, dat het aan dc leden vrij staat hun gevoelen van dat der meerderheid afwijkend, in een afzonderlijk advies tegelijk met dat der commissie aan H. VI. te doen keunen te bepalen dat de commissie haar zittingen zal houden te 's Gravenhage te benoemen tot lid een voorzitter, Mr. W. H. De Beaufort, lid van de Tweede Kamer, te Leusden tot leden mr. E. Fok ker, voorzitter van den Centralen Raad van Beroep en oud-lid van de Tweede Kaïner te Utrecht jhr. mr. W. H. De Savorniu Lobman, lid van den Hoogen Raad te 's Gravenhage mr. J. De Louter, hoog leeraar aan de Rijksuniversiteit te Utrecht; mr. J. Oppenheim, hoogleeraar aan de Rijksuniversiteit Leiden; jhr. mr. G. L. M. H. Ruys de Beerenbrouck, Staatsraad in buitengewonen dienst en Commissaris der Koningin in de provincie Limbure, te Maastrichtmr. J J. Willinge. lid van de Eerste Kamer te Assen aan de commissie als secretaris toe te voegen, mr, dr. H. J. Romeyn, commies griffier van de Eerste Kamer te 'e Graven hage Verkiezing Tweede Kamer Breda. De uitslag der Vrijdag in het district Breda gehouden verkiezing voor de Tweede Kamer (vacature mr. L. P. M. H. baron Michiels van Verduijnen) was als volgt Aantal kiezers 6755. Aantal uitgebrachte geldige stemmen 5229. Volstrekte meerder heid 2615. Gekozen de heer H W Boogaardt, (r. k.) met 3188 stemmen. Mr. W. Ingen-Housz (r. k.) had 1219, dr. J. van den Briuk (s.-d.) had 827 stemmen. Goa. Kraëng Boroangin en echtgenoote hebben zich onderworpen. Zij beweren, dat in de verslagenheid na hst tr ffen bij Pakatto de vijand de geweren op last van den vorst heeft weggeworpen Kraëng Boroangin is de rijksbestuurder Schatting en geweren kom n in Boni zeer onvoldoende binnen. Waalwijk, 28 Oct. 1905 Grindweg Buurdwijk Doeveren. In de najaarszitting der Proviciale Staten van Donderdag j.l. werden nog maals de grintweg van Baardwijk naar Doeveren en de brug over het Oude Maasje, welke beiden in zeer slechten toestand verkeeren, ter sprake gebracht. Het lid Timmermans richtte nl. tegen het slot der vergadering de volgende interpellatie tot den Voorzitter, waarvan hier de verkorte inhoud Permitteer mij, Mijnheer de Voorzitter zegt spreker ongeveer ondanks het Ir.te nur, dat ik terugkom op een stuk, bii een vorige vergadering gerenvoieerd aan Gede puteerde Staten. liet geldt hier ook een weg, maar niet een weg met scherpe hoekeu en kanten, waarover in deze zitting zooveel is gesproken, maar toch een weg met groote hindernissen, omdat hij verkeert in een zeer slechten slaat van onderhoud. Ik zal kort zijn. Ik wensch even te spreken over het adres van den beer G. Van Evor- dingen te Heusden, betreffende ziju beklag omtrent den gebrekkigen toestand, waarin de Oude Maasji en eenigo korte mededeelingen te houten brug over het Oude Maasje te Doeveren verkeertj doen, waardoor de noodzakelijkheid wellicht van eeue spoedige verbetering nog nader zal knunen blijken. Ik heb persoonlijk een onderzoek in loco ingesteld, wat voor mij niet moeilijk is, daar do brug slechts s/< uurs van mijne woning iB gelegen. Bij jaren ondervinding is 't mij bekend boe druk de passage daar steeds geweest is, doch ze neemt onrustbarend af, tengevolge van den desolaten toestand, waarin de grintweg van Baardwijk en hoofdzakelijk de brug verkeert ondanks, dat deze verbinding de kortste is tu8schen de Laugstrrat en de rijksbrng over den nieuwen Maasmond naar het land van Hensden en Altena en naar de stad Heusden. tiet is die korte verbinding vooral, waarop ik wijs, Mijnheer de Voorzitter, opdat men dit ouwederlegbaar feit niet onderschatte. Voorziening in den ouhoudbaren toestand is naar mijne bescheiden meeniug een gebiedende eisch, wil men ongelukken op de brug voor komen en het verkeer, dat voorheen zoo be duidend was, weer herstellen. Over die noodlijdende brug dan, moeten tal van landbouwers en veehouders uit Doeveren, Heusden, Heesbeen enz., naar hunne landerijen in den circa 900 bunder grooten Baard wij k- schen Duitenpolder. Wordt het over de brug gelegen gedeelte vaa Doeveren door de nieuwe grensregeling der gemeenten aan den Maasmond bij Baard wijk ingelijfd, waarvan wel eens sprake is, dan biedt zij de eenige communicatie met die gemeente aan. Daarom doe ik een beroep op Gedeputeerde Staten, om hun te verzoeken, het daarheen te willen leiden, dat er spoedig maatregelen ter afdoende verbetering worden enomen. Van den tegenwoordigen exploitant, ie door de verlegging van den Maasmond reeds zooveel schade heeft geleden, kan men moeielijk vergen, dat hij de kosten bestrijde, die zijne draagkracht \er zouden te boven gaan, al zullen zij dan ook slechts eenige honderden guldeuB beloopen, terwijl die uit gaaf toch voor de provinciale kas, ten aanzien van dit nuttig werk zeker geen noemenswaar dig betwaar kan opleveren. Hoe het zij, Mijnheer de Voorzitter, brng en weg, waarvan de oorsprong zich in de oudheid verliest, mogen niet willekeurig aau verval worden prijsgegeven. Ik verzoek daarom dringend en ernstig dat hieraan met bekwamen spoed de hand wordt gelegd. Met vertrouwen wacht ik derhalve een voor stel ten deze van Gedeputeerde Staten af. Wij hebben hieraan niets toe te voegen. Reeds meermalen toch hebben wij in ons blad onze meening betreffende dien grintweg en die brug geuitdaarbij ver namen wij van talrijke kooplieden en landbouwers uit Heesbeen, Doeveren en Genderen, die geregeld onze markten bezoeken, zoo dikwijls gegronde klachten, dat ook wij niets vuriger verlangen, dat weg en brug spoedig afdoende verbeterd worden. Dit zou èn genoemde belang hebbenden en ook onze week- en jaar markten ten zeerste tot voordeel strekken. Concert Licdcrtafel. Naar wij vernemen is de Liedertafel er in geslaagd voor haar e.k. wintercon- cert te engageeren den heer J. Wilmont, karakterkomiek alhier, die dan onder meer zal voordragen de scène, waarmede hij in Bergenopzoom den eereprijs verwierf. Dit gevoegd bij hetgeen wij aangaande genoemd concert reeds meldden, voor spelt ons een avond, die voor allen, van welken smaak en richting ook op muzi kaal gebied, genotvol zal zijn. Aanranding. Gisterenavond ten ongeveer 7 uur, werden een tweetal kinderen van om streek 8 jaar van zekeren H. alhier, die een boodschap naar Sprang hadden gedaan, door een tot dusverre onbekend gebleven manspersoon op de spoorlijn zeer geschikt zijn. alhier aangerand zij werden door hem een eindweegs meegesleurd, nagezocht of ze niets van zijn gading bij zich hadden en ten slotte op hun geschreeuw los gelaten. Aldus het verhaal der kleinen, van welk feit bij de politie aangifte is ge daan. Aanruring. Door den hevigen mist had Donderdag morgen omstreeks elf uur op de Noord nabij Alblasserdam een aanvaring plaats tusschen de stoombooten Quakernaat, van de reederij Fop Smit Co,, die naar Gorinchem ging, en de Thor VII van de stoombootreederij Arie Smit te Slikkerveer, die van Waalwijk-Geertrui- denberg voer naar Rotterdam. De Quakernaat bekwam aan den kop aan bakboordzijde belangrijke averij. Er ontstond een groot gat, terwijl de zit banken van de kajuit der tweede klasse aan splinters vlogen. Vele passagiers liepen kleine verwondingen op, doch kwamen overigens met den schrik vrij. De passagiers stapten voor het grootste gedeelte op de Thor over, terwijl anderen per roeibootje naar Ablasserdam werden gebracht. Toen de Cornelis de Wit van Fop Smit Co/kort na de aanvaring pas seerde, werd geënterd en konden de goederen overgeladen worden, terwijl de nog overgebleven passagiers van de Quakernaat op de Cornelis de Wit overstapten om mede naar Dordrecht te gaan. SPRANG. Dezer dagen kwam de landbou wer R. T. tot de ontdekking dat 4 zijner kippen waren dood gebeten. Na on derzoek bleek, dat het een bunzing gedaan had. VRIJ110EVEN-CAPELLE. Deze week op een avond snelde de landbouwer M. V. d. P. door een groot leven in ziju kippen hok daarheen. Een hond was bezig de hoenders dood te bijten. Toen de eigenaar verscheen lagen er reeds 5 tegen den grond. De hond was van J. d. J. uit de Heijstraat en J. kon de schade betalen. CAPELLE 26 Oct. Heden heelt de vijfde zoon van Jac. Dekkers alhier geloot voor de nationale militie. Als eene bijzonderheid mag vermeld wor den, dat deze zoop, evenals zijne vier ande re broeders gedaau hadden, een vrij lot getrokken heeft. Hedenavond omtrent 6 ure ontstond weder een begin van brand in onze gemeente en wel in de schuur van P. R. op de Hooge Vaart. Door het flink optreden der bnrfn, die geregeld water op de gevaarlijke punten wierpen, w«-rd het doorwoedeu der vlam voorkomen. Heden slaagde onze vroegere dorps genoot de Heer F A. Kerst, kweekeling op de Rijkskweekschool te Nijmegen voor de vrije-en orde oefeningen der gymnastiek. De Heer L. van Pelt, onlangs benoemd tot President der Christelijke zangvereeni- ging De Lofstem' op den Loonschendijk, heeft wegens vertrek naar Rotterdam, zijn ontslag als zoodanig ingezonden. De vereeniging zal hem on get w ij fr ld met leedwezen zien henengaan, daar hij met beleid de bestuursvergadering wist te presi- deeren en zeer goed de orde handhaafde, bij algemeene bijeenkomsten der vereeniging. Als een bijzonderheid kan uit deze gemeente gemeld worden, dat bij den Heer A. Kerst in de lleistraat een pompoen in dit jaar in zijn moestuin is gegroeid, die bijna 50 pond weegt. RAAMSDONK, 37 Oct. Gister vierden de echtelieden de heer en mevrouw C. J. Klijn-Simonis huu 25-jarig huwelijksfeest. Reeds vroeg in den morgen gaf de omge ving hare belangstelling te kenhen door het uitsteken der ?;>derlandsche driekleur. Des avouds bracht de harmonie eene serenade, waarbij de WelEerw. Heer Kapelaan Goulmy eene gloedvolle rede hield. De jubilaris gevoelde zich doordrongen van den plicht uiting te geven van de hem zoo zeer bezielende gevoelens van erkente lijkheid en dankte den Spreker alsmede het gezelschap voor de eer, die liera en zijne echtgenoote bij deze gelegenheid te beurt viel Wijt voegen er onze welgemeende wenscheu bij in de hoop, dat het geachte bruidspaar nog Jauge jaren moge leven tot welzijn vau Raamsdonk. Heden hoorden wij, dat de heer A. van Driel met ingang van 1 April a. s ontslag heeft aangevraagd als wachtm. der Koninklijke Maréchaussee. Gedurende den tijd, dat de heer v D. in deze gemeente als Wachtmeester in functie is geweest heeft hij zich doen kennen als een bekwaam persoon. Noode zien hem daarom heengaan, overtuigd als we zijn, dat wij in hem verliezen een ijverig en in hoogere rangen zeer gezien ambtenaar die met i auwgazetheid zijner plichten betrachtte. Binnen kort zal het Herhalings on derwijs in deze gemeente een aanvang ne men. Voor de jongens wordt het gegeven gedurende 4 avonden in de week, voor de meisjes Woeusdag-en Zaterdagmiddag; ouders van kinderen, die de lagere school met vrucht hebbeu doorloopen, radeu wij teu zeerste aan, hunne kinderen naar dezen cursus te zenden. Zij verkrijgen er kennis en vaardigheden, die voor 't practische leven Aan de Vrije Universiteit is het doc toraal examm in de thelogie afgelegd door den heer Chr. Warner, beroepen predikant te Raamsdonk. WASPIK Tot leden der feestcommissie belast met de regeling der feestelijkheden bij gelegenheid der installatie van den Edel»chtb. Heer Dekkers tot Burgemeester dezer gemeente zijn, in eene algemeene vergadering van ingezetenen onder leiding der gemeenteraad benoemd de Heeren H. de Roon met 152, W. van DusselJorp met 109, B. Kamp met 76, A. Schenkels met 74 en M. van Son met 72 stemmen. Met algemeene voldoening wordt vernomen dat het voorzitterschap van bedoelde com missie is aangeboden aan den Weled. Heer H. de Roon. Ongetwijfeld is dit een waar borg v or het welslagen der feestelijkheden, die naar wij v.'i nemen zullen plaats hebbeif op 9 November a. s. Reeds hebben zich verschillende vereenigingen en particulieren tot deelneming aan een optocht bij die ge legenheid aangeboden zoodat op goede gron den mag worden aangenomen, dat ons een prachtig feest te wachten staal. GEERT RUIDEN BERG. Tot ons genoe gen kunnen wij melden dat de heer A. J. Vonk met gunstig gevolg zijn examen heeft afgelegd als klerk bij de Rijks dir. belas tingen. Bij de alhier gehouden stemming ter verkiezing van een lid van den raad werden uitgebracht 177 stemmen, waarvan verkregen de heer F. Oosthndcr 87 en de heer C. L. Scherp eenzelfde aantal stemmen, terwijl 3 stemmen van ouwaaide werden verklaard, zoodat tusschen genoemde heeren eene h3rsieuiming moet plaats hebben. BAARDWIJK. De heer L. van Crorn- voirt ?al het publiek een genotvollrn avond verschaffen. Hij is er nl. ingcslaagd op Zon dagavond 29 dezer te engageeren de heeren A. Cornelisse humorist uit 's Bosch, met den pianist den heer van Rijk. De naam van deze beiden maakt vrdere aanbeveling overbodig en z»l zeer zeker de zaal v»n den beer van Croinvoirt dien avond overvol zijn. BKSOIJEN, 28 Oct, Donderdag hebben eenige lotelingen uit Capelle in het café van den lieer Pulles een drietal ruiten stuk geworpen. Nog niet met deze baldadigheid tevreden j akten zij den daar juist passeeren- den reeds bejaarden v. V. aan en wierpen hem in een sloot. De marécliaussée's stellen eeu nauwkeurig onderzoek in. KAATSHEUVEL. 27 Oct. 1905 Ongeluk. Toen P. G. dezer dagen naar Dongen ging om schoenen te leveren, struikelde hij in het straatje, met het gevolg dat hij zijn »rm brak. Geneeskundige hulp werd inge roepen. Toeval. De heer S. zat dezer dagen bij zijne kachel. Eensklaps krijgt hij een toeval en Talt met zijn hoofd tegen de kachelzeer gekuiusd en verbrand werd hij door zijne huisgeuooten opgenomen. Treurig. De arbeider In 't Groen was bij dei. heer J. v. A. aau werk. Toen hij met een tnestgraaf een bos stroo wilde doorhak ken, hakte hij mis en sneed zich een paar teen- en af. Onmiddelijk werd geneeskundige hulp ingeroepen. Baldadigheid Bij P. v. H. werd gistereu nacht het geheele k'ppenliok vernield. Planken, latten, vlechtwerk alles werd stuk getrapt. Opmer kelijk is het echter, dat geen enkele kip ontvreemd werd, wat ons doet denken aan louter zucht tot baldadigheid. Wedstrijd in 't patronen maken. Naar wij vernemen zal de Edelachtbare hr. Burgemeester morgen Zondag, de diploma's uitreikeu aau de bekroonden in den wed strijd in het patronen maken, die hier dit jaar heeft plaats gehad. Dit zal geschieden in de /aal ^Euphonia* 's middags om 12 uur en zullen ook niet leden van den Bond worden toegelaten. v 11 "■"«■—■I 11 in Men seint ons hedenmiddag PETERSBURG, 27 Oct. De telegraal- censuur verneemt uit Moskou, dat de daar tegenwoordig zijnde vertegenwoor digers der verschillende politieke par tijen besloten hebben zich te vereenigen n een eigen regeering te kiezen en zelfstandig te handelen. PETERSBURG, 27 Oct. Overal zijn door stakende mannen de telegraafpalen omvergeworpen. De gasfabriek staat geheel stil, zoodat de stad in duisternis is gehuld des avonds en des nachts. MOSKOU, 27 Oct. De electrische werken liggen geheel stil. Vele fabrieken hebben hierdoor de werkzaamheden moeten staken. VARENTON, 27 Oct. Alhier heerscht eene algemeene werkstaking. De tram diensten zijn gestaakt. Winkels en ma gazijnen zijn gesloten. De menigte is zeer opgewonden. te klein M broederd. PETERSBURG, 27 Oct. Een offi. cieel bericht meldt, dat in de stad en het geheele district de staat van beleg is afgekondigd. Des ondanks loopen de arbeiders door de straten schietend en leven makend. De toestand is hachelijker dan ooit te voren is geweest. UITSLAG LOTINGEN. WAALWIJK As van der Petr. Berkelmans M. C. Broek v. d. Th. Claassen J. B. Delft van G. A. J. Dungen v. d. J. P. A. Eutrop W. Erp van F. J. Ertrijk van J. Hermau H. Heijbuurs J. Hoffmans H. P. J. Hombergen J. Huiten van H. A. Hulten van H. J. Huiten van J. Ph. Kleijberg Ferd. Knepflé J. C. A. Kort de Adr. Alph. Kroot H. C. Kuijsten J. A. Kuijttn Nic. Licmpt v. Chr. J. A. Moonen H. Naijen M. Adr. Nieuweiihujzen J. B. Noort v. H. Oostrnm van Adr. Joh. Oudheusden van J. C. Pennen r. d. Adr. Sehiedon Melis. Sleenhoff J. H. Timmermans W. Treffers Joh. Tusschenbroek D. J. H. Verhoeven Ant. Verhoofstad J. W. Verwiel A. Fr. W. Wegman J. F. W. Wiel van der J. A. Witlox J. H. J. M. Zon van M. BESOIJEN. gebrek broederd gebrek in dienst broederd te klein Anker van den Lambert Arts Adriaan Bakker de Petrus Joh. Both Jac Adriaan. Bremen van Nic. Joh. Brokken Joh Arnoldus. Damme van Joh. Leon. Hub. Dekkers Ludovicus. Dongen van Adrianus Josephus (Gebrek a. d. oogen.) Fransen Joh. Petr. Dirk. Hooijmaaijcrs Joh. Adr. Kuijsten Joh. Hendr. (Broederd.) Lankhaar Joh. Ant. Meijs Johannes. Beek, van Willem. Bolder, Badend Hendrik. Dekkers, Êlisius Maximiliaau Faro, Adrianus Huijsman, Jan t» kort Koning», Adriaan Mxchiel Mechelen van Johannes Pieter in dienst. Mi-s, Pieter Hendrik Papns, Adriaan Peer van Anfonie - onnoozel. te kort. Pelt van Jacobus Pelt van Martinus, gebrek rech». oog Pols Nicolaas Quirijns, Hencrik Anthonie Roon de Huibert, broederdienst. Rooij de Dirk. Rooij van Henri Sprangers Dirk Taktor Pieter. Tilborgh van Antonie Tilborgh van Marinus Johannes Verduijn Jacobus Peter, te kort Verhagen Adriaan Verhagen Gerrit Waals van der Stephanus, gebrek recht. oog. Waarts Pieter Westbroek, Jacob Arie BAARDWIJK. var. Beijnen, Jacobus Ant. Brok Adrianus, broederdienst Dekkers Petrus de Folter Adr. Cornelis de Folter Hendrik, recht, oogen Van der Geld, Lambcrtus van Herpt Petrus Joh. recht, oogen Van den Heuvel, Marinus Klijberg Lodewijk Maas Cornelis Josephus, broed, dienst Marks Jan Cornells Mier van Joh. Lamb. Muilekom van Arn. Joh. Pullens Arnoldus Schoep André Willem Sep Bastiaaan Lambertus in dienst, lichaamsgebreken te klein. Brienen C. Caem van B. A. Klein wag J. C. Verhoeven A. G. Gouda H. Broederd-, gebr. oogen Vos Adr. Bie de Hendr. Pelt van J. A. Broederd. Pol A.

Echo van het Zuiden | 1905 | | pagina 6