Gemeenteraadsvergadeiing, Havenmeester. Een gfoote partij AFBRAAK, Te Koop: GASSPAARINRICHTING. P, C, Dueimeijef en Co., Etui met 12 Fruittangetjes ^ssutauliiit Advertentiën. Notaris VAN HAM Antoon Tielen, (&cJ. (Somen Nieuws uit kaatsheuveT Rechtzaken. verkoopen Spoed Spoed 100 kavels schoone Hollandsche nieuwe kantrechte en andere Planken. Zij die in aanmerking wenschen te komen voor de betrekking van Havenmeester voor 1906, worden uitgenood igd zich bij gezegeld adres te wenden tot den gemeen teraad, in te zenden aan den Burgemeester vóór 9 December aanstaande. Eenige ledige Kisten, Manden, (geen groote), alsmede 7 oude Ramen met glas, waarbij 3 ronde. y/ AALWIJK. ook van nog behaarde huiden, van vischen enz. per paar wegende meer dan 1200 gram. 60 mark per 100 K.G. >Het paar wegende meer dan 600 tot 1200 gram, ook van schoenen uit alle soorten leder, met elastiek enz., 80 mark per 100 K. G. »Het paar in het gewicht van 600 gram en daaronder 90 Mark per 100 K. G. Pantoffels en muilen 60 mark per 100 K. G. Deze invoerrechten zijn voor de meest begunstigde staten, waaronder ook Ne derland behoort. Prijsrerhooging run schoenen. Zoo ooit prijsverhooging der schoenen gerechtvaardigd ja strikt noodzakelijk is, dan is het zeker thans. Niet alleen dat alleoverleersoorten aanzienlijk opge zet zijn, alle verdere fournituren deelen in de voortdurende stijging en ook het zooileder zoowel der stoomleerlooierijen als der oude looierijen is of wordt op gezet en dat kan ook niet anders. Een logisch gevolg is dat de schoenen die den fabrikant thans soms 20 tot 25 cent per paar meer kosten een hooger prijs moeten bedingen, dat is een onaf wijsbare eisch, dat is eene noodzakelijk heid. En nu is het zeker waar dat het bij uitstek moeielijk is om de prijzen van dit artikel te verhoogen, van de winke liers meer krijgen, vooral omdat er zooveel prijsknoeiersde blijven rondwaren, dit neemt niet weg, dat èn machinale- èn de handwerkschoenfabrikant die aanspraak maakt op de levering van goede artikelen tegen zoo laag mogelijke prijzen, toch ook wel wat mag en moet verdienen, niets dan dat is natuurlijker, de zuinigste eisch van zelfbehoud en behoud voor zijn personeel, dat anders ook onder den drang der toestanden zal lijden. Daarom doet het ons genoegen dat er reeds sprake is van onderling over leg in deze brandende kwestie en dat op de a. s. Bondsvergadering deze zaak ampel besproken zal worden en zooveel mogelijk middelen beraamd om aan den onhoudbaren toestand een einde te maken. En wij zouden om te beginnen den raad durven geven, werkt vooral in op de publieke opinie, maakt de koopers duidelijk dat de schoenen duurder moe ten worden, zooals het toch zoo dikwijls met andere zaken gebeurt, dan zal voor den winkelier de verhooging beter vlot ten en ook indirect voor de schoenfa brikanten. Want werkelijk de toestand waarin de schoenfabrikant op 't oogenblik verkeert, door de slagen die hem|nu hier dan daar in den laatsten tijd worden toegebracht, is toch al zoo rooskleurig niet. 11. Priesterwijding. Vrijdag 8 December a. s. zal onze oud-ingezetene, de eerw. heer Johannes de Kort de H. Priesterwijding ontvangen in de hoofdkerk van West de Père Ver.-Staten N.-Amerika. Schoolcommissie. Naar men ons meldt, zal a. s. Maan dagavond om 7 uur de onlangs door den Raad benoemde schoolcommissie, bestaande uit de heeren Houben, Sassen, Rubbens, Klijberg-Pernot en P. Verwiel door den burgemeester op het Raadhuis geïnstalleerd worden. Voiksmatinée. Op het voiksmatinée, dat de Lieder tafel op Kerstmis a. s. geven zal, zullen de dubbelkwartetten, die met den len en 2e prijs bekroond zijn, de nummers uitvoeren, waarmede zij de overwinning behaald hebben. Wij twijfelen niet, of velen zullen zich hierdoor geprikkeld ge voelen deze uitvoering bij te wonen. Sehlldersrerecniging St. Lucas. Naar wij vernemen hebben de schil derspatroons van Waalwijk, Baardwijk en Besoijen zich vereenigd onder den naam van »St. Lucas*. Arbeidswet. Woensdagavond na 7 uur ontvingen verschillende fabrieken te dezer plaatse een onverwacht bezoek van een tweetal adjunct-inspecteurs van den Arbeid, die ook hier en daar proces-verbaal op maakten, wegens arbeiden van jeugdige personen na 7 uur. Bij eene fabriek was juist 't sein ge geven tot ophouden met werken toen zij binnentraden en verlieten de werklui gezamenlijk de fabriek, maar toch wis ten de heeren, fluks hun fiets wegwer pende, een jongmaatje tusschen de andere arbeiders op te pikken, die de wijk willende nemen, later aan zijn jas de gevolgen van zijne ongewenschte vlucht kon bemerken. Een rek met schoenwerk maakte door al deze over haasting nog kennis met den grond en de patroon kreeg een proces-verbaal Provinciale Puardenbeiasting. Ook de afdeelingen Vught en Ossen- drecht van de Noordbrabantsche Maat schappij van Landbouw betuigde nog adhaesie en machtigden de heeren Jan Scheffers en Frits Putters op afschaffing aan te dringen. DRUNEN. Donderdsguaiuiddag had bij de Eerw. Zusiers de jaurlijksohe prijsuit- deeliug aan minvermogende kinderen plaats. Aan 86 huuner werden niet minder dan een rijf honderdtal kleckingatukken van ver schillenden aard uitgereikt, 't Baboeft niet gezegd hoe verheugd de kleinen huiswaarts trokken. De ZEerw. heer deken bracht een har telijk woord van dank aan de milde gevers die de Eerw, Zusters in staat stelden zulk eene uitdeeling te doen plaats hebben Naar wij vernemen zal binnenkort eene opruiming plaats hebben van verschil lende oudheden der gilde St. Crispjjn SPRANG. Maandagavond j.l. heeft de lieer Jac. Sars van Waalwijk de leidiriu der Zangvereeniging //Excelsior aanvaard. Moge de vereeniging onder zijne leiding gropien en bloeien. CAPELLE. Wpgens periodieke aftreding zijn tot Ouderlingeu der Ned. Hervormde gemeente alhier herbeuoemd de heeren G. M. Verhoeven en E. de Bruijn en tot Dia- ceuen de heeren A. voor de Poorte en T. den Hollander. Voornoemde beereu hebben gezegde benoemingen aangenomen. De jongelui, die het examen willen afleggen voor militaire bekwaamheid en li chamelijke geoefendheid moeten zich vóór 10 December a. s. ter secretarie dezer gemeente aanmelden. Tengevolge van een misstap is de beer S. veehandt-laar Ie Waspik in bet Bergsche pad van de fond r in de sloot gevallen. Het behoeft geene vermelding, dat genoemde S. zich bijna zoo gauw wist op het droge te brengen, als hij met het koude water kennismaakte. VRIJHOEVEN-CAPPEL. Do zi'tingvan den Militieraad zal voor de lotelingen dezer gemeente der lichting 1906 gehouden wor den te Tilburg ten stadhuize op Donderdag den 28 Dec. 1905 des voormiddags te 10s/4 ure (Amsterd. tijd). RAAMSDONKSVEER, 1 Dec. Gisteren morgen werd vanaf hier gevankelijk naar Breda overgebracht de metselaar J v d. P. van Raarasdonk die nog ongeveer 15 maan den vrij logies te goed heeft. Iu de hoepelfabri-k van den heer M. Z. had een hoepelmaker het ongeluk den 14jarigeu v. S. met een paalhamer zoodanig tegen het hoofd te slaan dat eene gapende wonde ontstond. Dr. Gutteling verleende de eerste geneeskundige hulp. KAATSHEUVEL. 2 Dcc. 1905 R. K. Volksbond. Naar wij met genoegen vernemen, zal hier toch eindelijk eene vereeniging in den geest als zoolang werd gewensebt, lot staiu komen. Men deelt ons van bevoegde zijde mede, dat nog voor of kort na Nieuwjaar eene afdeeling van den R. K. Volksbond zal worden opgericht, waaraan verbonden wordt eene ziekenfonds, of het ook het idee is, voor de verschillende vakken, afdeelingen z g. vak-afdeelingen op te richten, dat we ten we niet, maar we vertrouwen 't wel, de eerste seap in de goede richting is ge zet, en dat is voor velen de zwaarste. Nu een bekwaam spreker om de taak in te leiden, b. v. don bekwamen algemeene president van den Volksbond. Aangesteld. Met geuoegen kunnen .ve melden, dat Mej. J. Smulders, onderwijzeres bij de Eerw. Zusters, is aangesteld lot onderwijzeres in de handwerken voor het H O. in deu Berk- dijk. Benoeming De h er A. M. Rijkeu ontving heden het bericht, dat hij benoemd was tot lid van het Alg. Burg. Armbestuur. Gekozea. De heer M. H. v. d. Horst, hoofd der school te Loonschen Dijk is gekozen als lid voor het Hoofdbestuur van hei N. O. G. We feliciteeren hem van harte met deze promotie. Telephoon verbinding Naar meu verneemt zal van hier naar Loon-op-Zand eene locale telephoon-verbin- ding tot stand gebracht worden. Bij den brievengaarder, de heer v. d. Meer aldaar, zal eene spreekcel geplaatst worden. Politie-verordening a. s. Zonda zal de nieuwe politie-veror- deising, alhier, worden afgekondigd. Zij treedt dau drie dagen na afkoudigiDg, dus a. s. Woensdag, in werking. Vrijstelling. De lotelingen van dit jaar, die vrijstel ling verlangen, kunnen zich a s. Woensdsg ten raadhuize vervoegen, 28 Dec. a. s. zal de keuring voor de Nat. Militie alhier plaats hebben. Ongeluk. Terwijl C. O. in de fabriek van den heer Th, v. Dortmoud met zijne werkzaamheden bezig was, had hij het ongeluk, zoodauig met zijne hand tusschen eene machine te geraken, dat duim en pink werden gebroken, Dr. Rüding verleende geneeskundige hulp. kenswaard en 2. H. S., oud 37 jaar, rijksveldwachter te Westerhoven beklaagd dat zij te zamen te Valkenswaard in den nacht van 4 op 5 October 11., terwijl zij op surveillance waren en daarbij eenige stroopers ontmoetten, daarvan Hendrikus Wils te hebben mishandeld door dezen opzettelijk slagen toe bren gen waardoor deze bloedend werd ver wond. Een elftal getuige a charge en dé charge werden gehoord. Als verdediger trad voor beklaagden op Mr. Swane, advocaat en procureur aldaar. Het hooren der getuigen ging niet heel vlot en waren H. W., J. v. G. en F. D. de betrokken stroopers, zóó met de andere getuigen in tegenspraak, dat het O. M. dat werd waargenomen door den substituut-officier van justitie Mr. Boll, schorsing der zaak vroeg met be vel tot onmiddellijke gevangenneming van genoemde drie getuigen als ver dacht van meineed. Ten 5'/s uur werd de zaak geschorst tot 7J/s uur 's avonds, alsdan zou de rechtbank eene beslissing nemen. Niettegenstaande het late uur waarop de rechtbank weder zitting nam, was betrekkelijk! veel publiek aanwezig. Half verlicht had de rechtzaal iets sombers. Gedurende de twee uur dat de rechtbank iih raadkamer bleef om eene beslissing te nemen, heerschte er eene diepe stilte. In spannende afwachting zaten de drie verdachten. Hoe zou de beslissing zijn Daar klinkt de schel. Een gegons door de zaal. De deurwaarder kondigt het gerecht aan. De drie verdachten worden voor de vierschaar geroepen. Hunne verklaring, die op schrift is gebracht, wordt hun voorgelezen en nogmaals afgevraagd of het zóó is. Na hunne bevestiging, moesten alle drie hunne verklaring onderteekenen. De rechtbank direct uitspraak doende verleende tégen allen rechtsingang met het bevel tot instructie, als verdacht van meineed. Zij weigerde echter de gevraagde schorsing der zaak tegen H en S., evenals de gevraagde gevangen isstraf. Het O. M. thans het woord beko mende vroeg vrijspraak van beide be klaagden bij gebrek aan wettig en over tuigend bewijs. De verdediger, Mr. Swane, sloot zich aan bij dit rekwisitoir. Voor de rechtbank te 's-Bosch stond Donderdag terecht de onbezoldigd rijksveldwachter v. d. Bogaard te Orthen, beklaagd van in den avond van 30 Sept. 1904- op den Hoogensteenweg te 's-Hertogenbosch op de gebr. Dietz aldaar schoten te hebben gelost uit een revolver en daarbij die gebroeders te hebben verwond. Deze zaak werd eerst thans behandeld wijl genoemde gebr. Dietz, indertijd als getuigen opgetreden, toen zijn terecht gesteld en veroordeeld wegens het afleg gen van eene valsche verklaring onder eede. De eisch van het O. M. tegen van den Bogaard luidt 1 jaar gevangenis straf. Mr. Loeff, raadsman van bekl., pleitte vrijspraak, omdat, volgens hem, zijn cliënt al schietende had gehandeld we gens zelfverdediging. Rechtbank 's Bosch. De zitting der rechtbank van Donder dag werd bijna den geheelen dag, tot ongeveer 's avonds 10 uur, in beslag genomen met het onderzoek der zaak tegen 1. G. H., oud 26 jaar, brigadier der kon. maréchaussée, wonende te Val- beschikken. CAPELLE. Openbare vergadering van raad der gemeente Capelle op Donderdag 30 Nov. 1905 dee morgens ten 9'/j uur. Voorzitter de Edelachtbare heer G. A. Vermeulen. Te ruim 9.45 uur opeut de Voorzitter de vergadering aanwezig de heeren Wachter, Oeilemans, Verhoeven, Sneep en Middelkoop afwezig de heeren Ryken en De Bruijn. De Voorzitter verzoekt den secretaris voor lezing te geven van de notulen der vorige vergadering. Deze worden door den Secretaris voorgelezen en onveranderd goedgekeurd en vastgesteld. De Voorzitter-j Aan de orde is: 1. Ingekomen stukken. a. Ingekomen schrijven van Ged. Staten houdende mededëeling vaststelling gemeente rekening 1904 in ontvangsten f 19813,31 en uitgaven f 17836,09'/t aldus een goed slot van f 1977.21»/»- Voor kennisgeving aangenomen. b. Verzoek om teruggave van gelden betaald voor den Hoofd. omslag over de maanden September, October, November en December. Besloten deze aan adressant terug te geven. c. Ingekomen schrijven van het N. 0. G. te Amsterdam. De Voorzitter leest alsnn het schrijven voor. Hieruit blijkt, dat adressanten verzoeken om de minima-salarissen der onderwijzers te verhoogen met het bedrag voor de verzekering van weduwen en wezen. Adressanten wijzen er op dat zij, nu zulks kan geschieden, zich voor hun genu verplicht achten tot de verzekeiiug toe te tredeu, doch daar 5% vun het loon moet worden gestort, en het salaris hier DOg op het minima is vastgesteld, dit niet toelaat om toe te tredeu, derhalve ver zoeken zij den raad het salaris te verhoogen. De Voorzitter. In aanmerking genomen, dat reeds verschillende posten op de begrootiug v.-m 1906 zeer zuinig zijn moeten worden geraamd en dat de post onvoorziene uitgaven een zeer klein bedrag is, stellen B. en W. voor ditmaal ongunstig op het adres te De heer Sneep- Kan voor 't volgend jaar niet worden beslist, want kunnen ze anders wel toetreden- De Voorzitter. Dat behoeft nu niet te worden bepaald, dat k*n telken jare geschieden. i)e heer Sneep. Neen, maar als ze nu niet toetreden is het dan niet te lant, als we nn eens beslisten. De Voorzitter. De financiën laten het nu niet toe. De heer Sneep Neen dat weet ik wel, maar kunnen ze dan nog toetreden als later de gemeente het geld bij de salarissen bij betaald. De heer Wachter. B en W. stellen voor, omdat de begrooting zulks onmogelijk toelaat, vooralsnog niet gnnstig op het adres te be schikken. De heer Sneep. Maar zou het dan niet te laat zijn om nog te kuunen toetreden. De heer Wachter. Neen dat is niet te laat. De Voorzitter. Dat kan men ieder jaar doen. De heer Sneep Als nn niets wordt bepaald kunnen ze dan 't volgend jaar nog toetreden. De Voorzitter. Kannen de heeren zich vereenigeu met het voorstel van B. en W. Zonder hoofdelijke stemming aangenomen. 2. Voorstel van B. en W. om het salaris van onderwijzer met verplichte hoofdakte te verhoogen. (De heer Rijken komt ter vergadering.) De Voorzitter. We hebben reeds verschil lende advertentiën geplaatst voor de vacante plaats aan de school in de Nieuwstraat, doch er bomt geen enkele solicitaut opdagen. Dit zal naar aanleiding zijn, dat een minima salaris wordt gegeven, daarom stellen IJ. en W. voor het salaris te breOgeu op f'800. De heer Oerh-ninus. is dat salaris nu niet op f 700 vastgesteld De Voorzitter. Ja, op het minima. De Noo had nu f750, omdat om de vijfjaar het salaris met f 50 wordt verhoogd en eerlang zou hij wederom f50 meer gehad moeten hebben. Wij kunnen daarom zonder bezwaar deze verhooging bepalen en ook, omdat wij er anders geen kunnen krijgeu. De heer Verhoeven. Als het salaris nu op f 800 wordt vastgesteld, wordt dan nog een 5 jaarlijkfcbe verboogiug van f50 gegeven. De Voorzitter. Neen dat kan dan vooreerst ni' de bepalingen worden ge chrapt. De heer Sneep. Is het besliBt noodig, dat een ouderwijzer met verplichte hoofdakte wordt aangesteld. De Voorzitter. Ja, wy hebben nu een tijdel ij keu hulponderwijzer aangesteld, doch dat is niet volcioende. De heer Sneep vraagt hierop of de verdeeling van het aantal schoolgaande kinderen op beide scholen niet zoo kan geschieden, dat een onderwijz r kan worden gemist De heer Wachter zegt, dat zulks niet wen- scheiijk is èn voor het ouderwijs èu ook uit een gezondheidsoogpunt. Daar het niet aangaat om zooveel kinderen als het kan en mag in een lokaal te plaatsen. De Voorzitter. Als er in de Heistra&t nog een meer was geweest, had er nog een onder wijzer moeten bijkomen, maar dat zal nu vooreerst niet gebeuren, daar er tegenwoordig r.ogal kinderen naar de Christelijke school gaau. De heer Wachter. Dat is dus al een voor deel dat ons de bijzondere school geeft. De beer Rijken is ock tegen het verplaatsen van kinderen van de eene school naar de audrre. Het is meer gebeurd en 't is toen gebleken dat het onderwijs de dupe van de historie wordt. De Voorzitter. Het verplaatsen van de eene naar de andere school is zeer nadeelig voor het onderwQi van het kind. De heer Sneep zegt het alleen te willen doen doordat de gemeente zich daarmede f800 bespaard. Na nog eenige discussie wordt met algemeene stemmen besloten het aauvaugsalaris van ouderwijzer met verplichte hoofdakte te stellen op f800. 3 Vaststelling voorwaarden verordening van kaai- en havengelden. De Voorzitter. Verlangt nog iemand voor lezing? *t Is hetzelfde gebleven als verleden jaar, de gewone condities. Met algemeene stemmen vastgesteld. 4. Vaststelling voorwaarden aanbesteding van grint. De Voorzitter. Hier is alleen deze wijziging ingekomen, dat in plaats van 300 M3, 200 M3 zal worden aanbesteed. De heer Oerlemans. Wordt er nu maar 200 Ms aanbesteed? De Voorzitter. Zeer waarschijnlijk wel. De heer Oerlemans. Is er dan een restant De Voorzitter. Neen, dat zoo zeer niet, maar B. en W. zijn voornemens de Heijstraat dit jaar niet te begrinten, doch alleen de modder en slijk er af te krabben, opdat de weg ook wat lager zal worden en we zijn in 't veoruitzicht mogelijk,, later met steenslag te bestraten. Nu is het onmogelijk, zóó af- hellend de Heistraat is geworden, B. en W. wenschen dat bij wijze van proef te doen. Blijkt nader, dat het nog moet worden begrint, doch dit bshoeft niet dan kan het nog worden gedaan. Nadat eenige leden hierover nog wat hadden gediscussieerd, werd aldus vastgesteld. 5. Besluit onderhand» che verkoop van Boomen. De Voorzitter. Dat zijn ongeveer 60 boomen, die kunnen we verkoopen voor f70 aan Kas- per van Nunen, Klompenmaker te Meeuwen. Goedgevonden. 6. Benoeming geneesheer belast met de armenpractijk. De Voorzitter. Zooals de heeren weten, zijn er tegenwoordig drie doktoren in onze gemeente. Vroeger jaren had Dr. de Kooy dus altijd de armenpractijk. Maar toen de tweede dokter is gekomen, is dokter deRooy bij mij gekomen en heeft toen zelf gezegd dat het goed was, dat nu de armenpractijk werd verdeeld. De een dit jaar en den ander het volgend jaar. Dat was heel mooi van Dr. De Rooy. Maar nu is er een derde dok ter gekomen en nu ben ik naar Dr. de Rooij geweest en heb hem gevraagd hoe of hij er over denkt als de armenpractijk ouder hnn drieën verdeeld. Dokter de Rooij heèft hier tegen in 't geheel geen bezwaar. Nu dnnkt mij, dat we het verstandigste doen voor 1906 de nieuwe dokter voor de armenpractijk te benoemen. De hesr Rijken. Op dez'elfde voorwaarden. De heer Sneep. Heeft Dr. de Rooij nn afstand gedaan voor den nieuwen dokter. Dus met de bedoeling de nieuwe dokter nu te benoemen. De heer Wachter. Ja, 't is een geheele vrije stemming, er wordt in 't geheel niet opgedrongen. Tot stemopnemers worden benoemd de heeren Rijken en Middelkoop. Met algemeene stemmen benoemd tot ee-* ueesheer belast met de armenpractijk d« \N elEd ZeerGel. Heer Kohier. 7. Benoeming lid van het algemeen arm bestuur. Aan de beurt van aftreding is de beer J. A. Verheijden. De Voorzitter. Door B. en W. ie een voordracht gemaakt, waarop voorkomen de heeren J. A. Verheijden, aftredend lid en G Verheyden. Benoemd wordt de heer J. A. Verheijden met 5 stemmen, de heer G. Verheijden ver kreeg 1 stem. Daar geen der leden hierna meer het woord verlangt, sluit de Voorzitter deze openbare vergadering. y-rr-aiag— te Kaatsheuvel, zal voor zijn principaal, op Woensdag 6 December-1905, voorin. 10 uur, bij het hotel van deu Assem te Kaatsheuvel, pnbliek Waalwijk 28 November 1905. Burgemeester en Weihouders, K. DE VAN DER SCHUEREN, Burgemeester. F. W. VAN LIEMPT, Secretaris, als Balkeu in lengte van 7 en 8 Meter, zwaar 15 x 20 c.M., 14 stuks Zolderbinten lang 10.50 M. zwaar 12 x 18 cM., Op leggers, een Wij nas, 2 Bascules, Deuren, Raamkozijnen, Jalouzirkleppen, Keuken- en Looierspompen, Aukers, Plavuizen, enz., Circa 400 bos best Riet, afkomstig van het Schoolhuis en Looierij, beiden te Besoijen. Te bevragen aldaar of bij JOS. L. VAN SEUMEREN te Tilburg. Te bevragen bij de Firma P. J. VAN GILS, Waalwijk, Geeft 40 pCt. aan gas, 20 pCt. aan gloei kousjes besparing. Kan aan iederen brander bevestigd worden. Per stuk f 1.—, 3 stuks f 2.50, 6 stuks f 4.25. Franco toezending na ontvangst van postwissel of jostzegels. 6 Wijnhaven 98, ROTTERDAM Waalwijk, datum postmerk. M. M. Wij hebben in ons magazijn een een geheel nieuw artikel wat naar onze be- scheidene meening in eene bestaande be- ïoefte voorziet. UEd. zult ons toch gaarne toestemmen dat het uit den mood verwijdtren van drui- venschillen, kersenpitten enz. wat tot dusverre met de hand geschiedt zeer onsmakelijk is, en nit hygiënisch oogpunt beschouwd, het gebruik van b. g. artikel zeer is aan (e bevelen. Wij hebben deu prijs zóó billijk gesteld, dat de fruittangetjes op niet eene tafel kunnen en mogen ontbreken. Uwe geëerde orders gaarue tegemoet ziende vooral voor St-. Nicolaas, verblijven wij met de meeste hoogachting. \s UEd. Dv. Dienaar WAALWIJK.

Echo van het Zuiden | 1905 | | pagina 6