I J I binnenland. Gemengd Nieuws. Advertentién. Een Leverancier Spanje. Engeland. Duitschland. Korea. Rusland. Amerika. II ■■"■■■I - Reclame. viül Gevraagd Jos. Brands-v. Nunen, f Hoe ver is het hier vandaan? •n "■pt— Het beste, mooiste en bil- lijkste Drukwerk bekomt men bij de Waalwijksche Stoomdrukkerij *- De Heer en Mevr, CANTERS— le Blanc geven kennis der ge boorte van hunne Dochter Wilhelmina. De Heer 4n Mevrouw A. VAN IERSEL-Ti.vimermans geven bij deze kennis van de geboorte van hunnen Zoon judocus.; De Heer en Mevrouw LOEFF— Stael geven kennis van de voor spoedige geboorte van een DOCH TER en een ZOON* Corneius van Drunen PETRONELLA V\N DRUNEN. LA URE .VITUS VAN DRUNEN. van Paai deleer, Bruin, Chroom Knooplaarsjes. Ook Paardeleeren Schoollaarzen en Damesknoop laarzen, enz. Contante betalingen. KOESTRAAT. - TILBURG. ving en de Libre Parole van den anderen kant spreekt van de pest die in het land is gebleven de toon der verkiezingen galmt nog na. Maar Frankrijk blijft op den we", dien het heeft ingeslagen en waarlangs liet niet beter nog gelukkiger worden zal. De Eclair wijst er op, dat de fabel van het komplot den uitvinders er van groot voordeel heeft opgeleverd. Het blad spreekt van het revolutionnaire gevaar en het acht den tijd gekomen, dat alle goede burgers zich aaneensluiten om het socialisme en de anarchie den weg te versperren. De Gaulois meent dat Frankrijk naar den afgrond gant. „Wij hadden gemeend dat de gematigde republikeinen, de progres sisten, de macht hadden Frankrijk van den verkeerden weg al te houden. De gems tigden zijn verslagen en wij kannen bij het werk der redding niet meer op hen reke nen/' liet huwelijk van AUons XIII Ziehier het programma van de huwelijks feesten, die de Spaansche regeering den •koning zal aanbieden bij zijn terugkeer uit Engeland 29 Mei, aankomst der vreemde vorsten, theatervoorstelling van intiem karakter in het paleis van Pardo. 30 Mei, bruidsplechtigheid in het paleis van Pardo. 31 Mei, huwelijksplfchtigheid in de kerk van San-Geronimo. Kardinaal S mebe, aarts bisschop van Toledo, zal den huwelijkszegen geven. 1 Juni, officieel diner ter eere van de vreemde vorsten in het koninklijk paleis te Madrid. 2 Juni, bloemengevecht in het park van Retiro, 's avonds gala-voorstelling in den koninklijken schouwburg. 8 Juni, openbare godsdienstplichligheid in de paleiskapel's avonds groot bal in het paleis. 4 Juni, stierengevechten. 5 Juni, excursie naar Aranjuez,'s avonds fakkeloptocht. Op dien dag verlaten de vreemde vorsten Madrid. De recepties in het paleis duren dan nog drie dagen. Waar schijnlijk zal er geen troepenrevue worden gehouden. Het stadsbestuur vlecht in dat program de volksfeestenilluminatie, vuurwerk en andere vermaken. Te Barcelona is een anarchistisch kom plot ontdekt. De politie nam 16 personen in hechtenis en nam 8 bommen in brslag. Uet Engelsch Turksch geschil is in het Lagerhuis ter sprake geweest. Minister Grey verklaarde in antwoord op een vraag betreffende het geschil met Turkije, van de Duitsche regeering de mededeling te hebben ontvangen dat er geen grond is voor de courantenbewering dat het optreden van de Porte ten aanzien van de Egyptische grens eenige aanmoediging heeft ontvangen. Volgens dezen minister zouden de laatste Turksche eischen, indien zij werden inge willigd, Turkije in een positie brengen, die een ernstig gevaar zou zijn voor de vrijheid aan het Suezkanaal, de vrijheden van Egypte en de veiligheid van de Khediviale dynastie. Keizer Wilhelm zal in den morgen van den 6en Juni een bezoek aan Keizer Frans Jozef brengen, en den volgenden dag weder vertrekken. Een groote wapenschouwing zal worden gehcuden. De pers hecht groot gewicht aan dit bezoek. net einde van een keizerrijk. Men begrijpt al, van welk land er sprake is, wanneer het een staat betreft, welke naam uit de ranglijst der groote en kleine mogend heden is geschrapt. Bedoeld wordt Korea. Het is gegaan zonder dat er veel gerucht over is gemaakt, maar sedert de Japansche markies Ito te Seoel als gouverneur-gene raal zetelt, heeft het keizerlijk Korea eigen lijk opgehouden te beslaan. Het „land van den stillen ochtend" is een J..pausche kolonie geworden. Dit is een gevolg van den Japansch-Ru*sischen oorlog. „Wanneer de walvisschen vechten, zegt een Koreaansch spreekwoord, breken de sardientjes hun ruggegraat." Er is gisterenmiddag een bom geworpen naar den gouverneur van Moskou, genera» Doubassoff. De generaal werd aan het been gewond zijn adjudant is dood tegelijk met een schildwacht van het paleis en de moor denaar zelf, terwijl 12 menicheu werden gewond. Gevaarlijk werk, dat gouverneurschap van Moskou. Verleden jaar Februari is grootvorst Ser- gius, oom van den Tsaar als gouverneur van Moskou vermoord. In Juli viel er de poli- tieprefekt. Nu was het weer de beurt van generaal Doubassoff, maar deze is gelukkig den bommeudans ontsprongen. Gouverneur-generaal Jeoltanofsky van Jekatarinoslaf is gisterenavond door zes oube- keuden die tegelijkertijd hun revolver op hem afschoten, gedood. De moordenaars zijn ont komen. Vreeselijke ontdekkingen doet men bij 't opruimen der puinhoopen van San FraDcisco in de Ohineezen wijk. De politie wist, d t er een onderaardsche wijk was, waar de ergste misdrijven werden bedreven, waarin menschen op onverklaarbare wijze verdwenen en waar vrouwen als slavin nen der ontucht gevangen zaten. Zij wist, dat vele winkels geheime toegangen tot de onderaardsche stad hadden enz. Maar iedere Chinees, die het waagde zich om bescherming of wat ook tot „den rooden duivel" te wenden, w*s een geteekeode. Gift, mes of kogel troffen hem zeker, waar hij ook ging, de Tong» vervolgden hun slachtofFer tot aan het einde der wereld. De brand heeft thans de geheimenissen van „China-town" aan het daglicht gebracht. De lichte houten gebouwen zijn verbrand en men ziet nu honderd voet diepe kata- komben met slingerende paden, winkels, opiumholen, speelhuizen en bordeeleu. Tot dusver hei ft men nog maar van boven in de geheimen van „Chinatown" kunnen zien, de inwendige doorzoeking zal zeker omzet tende ervaringen geven. Veertig vcrzekcrings- maatschappijen zijn door de ramp van San Francisco, zoo meldt de Evening Vostop het punt failliet te gaan. Een onlangs voorgekomen geval te Gorin- chem is vrij belangrijk. Daar het zoo dicht in de buurt gebeurd is, achten wij het van belang het te publiceeren Hier is het De heer H. Zillig, wonende Heerenlaantje 318 te Gorinchem, meldt ons Sedert geruimen tijd had ik voortdurend verschrik kelijk pijn in den rug en in de lenden. Bij mijn werk was dit lastig want iedere keer wanneer ik bukken moest, was de pijn bijzonder lievig. Toen ik vernam dat Fos ters Rugpijn Nieren Pillen voor rug eu lenden pijn zulk speciaal en afdoend middel was, wenschte ik hier dadelijk gebruik van te maken en de uitwerking was even vlug als krachtig, want inéén weekwas ikttaal genezen en sedert dien tijd heb ik niets meer van mijn vroegere pijn gevoeld. Proef ondervindelijk kan ik dit probate middel aanbevelen. Ik ondergeteekende verklaar dat het bo venstaande waar is en machtig IJ het pu bliek Ie maken op elke wijze die U goed dunkt. Verwaarloos nooit een pijn in den rug, gij denkt det liet lichte ongesteldheid is, tl aar in werkelijkheid zijn het uw nieren. De na'uur waarschuwt U op deze wijze dat Uwer nieren de belangrijkste Uwer organen zwak zijn en hulp vragen. Zij zijn overladen geworden en kunnen hun werk niet meer volbrengen. Daar de nieren de verzamelplaatsen van bet lichaam zijn is het hun werk hel bloed te filtreereu en scheiden zij 30 gram onzuiverheden af per 24 uur. Indien zij hiertoe niet in staat zijn, hoopen zich deze onreinheden op in het gestel, doordringen het geheele lichaam en veroorzaken rheumatiek neur Igie, heuppiju jicht, lendenpijn, hartzwakte, schele hoofdpijn, flauwten, enz. Verzeker U dat men U de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen geeft, dezelfde die de Heer ZILLIG gehad heeft Wij waar schuwen tegen namaak en maken koopers er op attent, dat op iedere doos de handteekening van James Foster voorkomt. Zij zijn te Waal wijk verkrijgbaar bij de firma Wed. Orie-Du- moulin, Markt. Toezending geschiwdt franco ua ontvangst van postwissel 1 1,75 voor één of flü.voor zes doozen. Middenstand. In bet „Hotel Noordbrabatit" te VHer- togenbosch vergaderde Zaterdagavond j. 1. de Rcomsch Katb. Dioc. Grossiersbond. Na mededeeling van eenige huishoude lijke zaken, gat de voorzitter verslag van de vertrouwelijke samenkomst met het be stuur der Hanze. De mededeeling gaf aanleiding tot een zeer geanimeerde bespreking en ten slotte werd besloten het bestuur te machtigen verdere onderhandeling met het hoofdbestuur der Hauze aan te knoopen. De vorige week Woensdag heeft naar de Nieuwe Koerier mededeelt, ook eene verga- deriug plaats gehad van het hoofdbestuur dar Limb. „Hanze" eu het bestuur van den „Maastrichtscheu Middenstand" ten einde te geraken tot een fusie. Het hof. Het Koninklijk Echtpaar heeft heden met gevolg te 10.12 de hoofdstad met ape- cialen trein verlaten en is naar het Loo vertrokken. Op den Dam en langs het Damrak was weder een groote menigte nieuwsgierigen samengestroomd om de Hooge Bezoekers ten afscheid toe te wuiven. Op het perron waren nagenoeg dezelfde autoriteiten aan wezig als bij aankomst. Hier dankte H. M. en de Prins den burgemeester voor de zor gen en moeite genomen gedurende het verblijf in de hoofdstad en verzocht H. M. aan de burgerij Haar warmen en inuigen dank te betuigen voor de hartelijke ont vangit bij het bezoek aan de hoofdstad Haar en den Prins der Nederlanden te beurt gevallen en voor de blijken van aan hankelijkheid eu trouw ook nu weder aan Haar Huis betoond. Zondag woonden d' Koningin en de Prins de godsdienstoefening in de nieuwe kerk bij Des middigs w-rd een rijtoer gemaakt en „Artis" bezocht. Duizenden en duizenden juichten hartelijk. Maandag deed II M een wandeling door 't Vondelpark en bracht Prins Hendrik een bezoek aan de Prins-llci.drikstichtiug te Egmoud a/Zee. Arbeidseontruet. Bij het voortgezette debat over 't arbeids contract, nl. bij de artikelen betredende de zorg van den patroon jegens den arbeider en wel over die regelrnd' uitkeering bij ziekte of afwezigheid werden deze sterk bestreden door den beer Lobman Hij con stateerde dat hier wordt voorgeteld, onder den naam van loon uitkeering van zieken geld, gedurende zes weken en ten volle- De regeling bestreed spr., hoe zeer erken nende moreele verplichtingen van den werk man, o.a. tot het verzekeren van voldoende rusttijden e z Maar hier geldt het een zuiver malerieele zi:»k. Waaruit leidt men in deze de verplich tingen van den patroon af Waarom kan de werkman niet zelf voor zijn ziekteverzekering zorgen als voor elke andere levensbehoefte Spreker bestreed ook den eiscb van ver pleging van inwonende arbeiders. In ge vallen, waarin de dienstbode geene luxe is, maar noodzakelijk voor het verrichten vau huislijke bezigheden, ontbreekt ruimte voor verpleging, ontbreekt ook dikwijls geld. Aan zulk eene verpleging zijn onoverkome lijke bezwaren verbonden. En alweer, met Welk recht vraagt men inwilliging van dezen eisch De dienstbode is volkomen vrij tegenover de huisvrouw. Waaiorn daartegen over aan de huisvrouw dwang opgelegd Ook de heer Heemskerk ontwikkelde be zwaren tegen de artikelen, die eenerzijds niet vèr genoeg, anderzijds te vèr gaan. In beginsel zijn dc bier voorgestelde bepalingen en ziekteverzekering één en nu achtte spr. het verkeerd hier een stukje ziekteverzeke ring te gaan regelen, zonder dat we nog een ziekteverzekeringswet hebben. Maar bovendien is 't verkeerd in de wet te schrijven de patroon is verplicht voor zijn zieken werkman te zorgen. Soms zal die verplichting bestaan, dikwijls niet. Aan de gansche regeling ontbreekt een rechtsbasis. Zonder die rechtsbasis beschikt men over de zakken van een ander, in casu den werkgever. Wil men dit doen dan moet de Staal het ziekengeld betalen. Expeditie naar liali. De correspondent van het Hbl, te Batavia seint „Drie bataljons zijn aangewezen voor de expeditie naar Bali. Het vertrek is bepaald in de volgende maand". Het Vad. teekent hierbij aan Zoo zal dan de expeditie naar Bali door gaan. Men weet waar het om gaatBadoeng moet worden gedwongen zich te schikken naar den wil van de Indische Regeering het verzet van Badoeng's bestuurders moet worden gebroken. Om twee redenen. In de eerste plaats, om voor altijd een einde te maken aan den straHdroof, die op de Badoengsche kunsten steeds weder plaats heeft en aan het terecht stellen van Gouvernementsonderdanen, die handel drijven in dat rijkje en dienen te worden uitgeleverd, zoo zij strafbare feiten plegen. In de tweede plaats, om te voorkomen, dat Badoengs verzet ook de vorsten van Tabanan, Ktoer.koeng en Bangli aanleiding zoude geven een onvriendelijke of vijandige houding tegenover het gouvernement van N.-I. aan te nemen. Koriotji. Bij het departement van koloniëu is ont vangen het volgende telegram van den gou verneur-generaal van Nederlandsch—Indië, zich aansluitende bij het telegram waarvan mededeeling werd gedaan in de Nederland- sche Staatscourant van 2 dezer. „in Korintji is te Nagaroth Keamanten eene bende overvallen wier aanvoerder sneu velde. Buitgemaakt werden veel wapens, munitie en een lastbrief van Pangeran Hadji Oeraar uit Djambi." Marechausées onbezoldigd Rijksveldwachter. Naar wij vernemen is op voordracht van den minister vau Justitie besloten aan de oudste marechaussees een aanstelling als onbezoldigd rijksveldwachter uit te ieiken, waardoor zij voortaan zelfstandig proces verbaal zullen kunnen opmaken. Heden zijn reeds een tweetal manschappen der brigade Zevenaar als zoodanig beeedigd. Dc divisie- kommandanten hebben in opdracht gekregen op te geven, welke manschappen voor een aanstelling in aanmerking komen. Zou 't wanr zijn De Tel. schrijft in verband met het ver blijf van H. M. de Koningin in Amsterdam Meer eu meer verbreidt zich een vaag gerucht, aaizeleud uitgesproken nog, als durft men op de mogelijkheid van dusdanig verblijdeud feit niet betrouwen. Velen hebben er van hooren mompelen, informeeren bij ons, bij anderen. Eu blij ven zwijgeu, brandend van nieuwsgierig heid.... Zou 't waar zijn Alle veranderingen, dagelijks in 't pro gramma der Koninklijke rijtoeren en bezoe ken gebracht, geven voedsel aan de waar heidsmogelijkheid van 't gerucht... Zittende audiënties. Zittende cercle. Korte bezoeken, met zoo weinig mogelijk trappen klimmen. Afgelaste rijtoeren. Geen boot tocht... Zou 't waar ziju Zou de vurige hoop van het Nederlandsche volk verwezenlijkt worden Nieuwe postbladen. De nieuwe postbladen van 5 cent zijn verschenen in licht rosekleur. In den linker bovenhoek in den rechterhoek een postzegel- afdruk van 5 cent, terwijl in het midden met moderne lettersoort „Postblad". Links onderaan een uitnoodiging tot vermelding van naam en woonplaats van den afzender. Drama te Gcndringen Uit Geudringen schrijft men van 4 Mei aan de Tel. Dr. Rupert bezocht hedenmiddag een zijner patiënten, een loodgieter Geerts, die met zijn zuster ui een armelijk huisje in de Kerks:raat woont. Toen de geneesheer b noen was, werd hij onverhoeds door Gcens aangegrepen en met een zwaren hamei zoo deei niswaardig op hootd, borst en romp geslagen, dat hei een wonder is, dat hij nog levend wist te ont komen. L)c aanvaller wierp hem in een soort van kribbe of bedstede en de dokter verweerde zich zoover hij hiertoe bij machte was. Gelijk gezegd, wist hij zich naar buiteu te sleepen en hulp te roepen, waarna de ge meenteveldwachter Jor.khans hem spoedig met behulp van burgers wist op te beuren en ergens binnen te dragen. De schedel had overal mokerslagen ont vangen en oogen, neus en mond waren gan schelijk verminkt. Een der vingers was zoodanig gebroken, dat een beentje naar buiten stak. Met zeer veel zorg werd de patiënt naai zijn woning vervoerd, doch gaf te kennen, dat men niets aan htm moest dotn, aange zien hij overiuigd was, dat hij sterven zou. Dr. Van Hengel uit Geudringen, spoedig bijgestaan door dr. Wasmau uil Teiborg, slaagden er echter, na een paar moetelijke uren in, de noodige verbanden te leggen en konden vaststellen, dat dc hersens niet be schadigd waren en dat men hun ambtgenoot, wanneer zich geen nieuwe complicaties of inwendige verwondingen openbaren, behouden mag, doch dat de genezing wel 3 maanden zou vorderen. De patient bleef voortdureud goed bij kennis. De aanrander deed na deze daad een poging om zich te verdrinken, doch werd Oi'der hevig verzet van zijn kant, gered cn onder strenge bewaking gesteld. Hedenavond werd hij met ziju zuster in arrest genomen de zuster, die wel in.huis geeft voor, dat zij van het hulpgeroep van den dokter niets gehooid heeft, het geen door de politie niet kan worden aan genomen. Niet uitgesloten is, dat Geerts in een vlaag van razernij zijn misdaad beging. De consternatie in de gemeente is gioot en de deelneming met den jongen arts al gemeen. De kopei slager G. te GendriDgen, die dr. Rupert aldaar zoo ernstig verkondde, is Zaterdagmiddag gevankelijk naar Arnhem overgebracht. Naar wij met genoegen vernemen is de toestand van dr. Rupert, die door een patient te Geudringen ernstig werd mishandeld, guns'iger dan het zich na de eerste behan deling liet aanzien. De doktoren in het ziekenhuis te Arnhem, waar de heer R. thans verpleegd wordt, hebben zich er over verwonderd, dat de schedel ten gevolge van de zware hamerslagen niet gebroken is en de hersenen geen letsel hebbeu bekomen, ofschoon de schedel toch op vele plaatsen ingedeukt is. Er heeft zich tot dusver geen noemenswaardige temperatuursverhooging voorgedaan, en hoewel de lijder ten gevolge vau het vele bloedverlies zeer verzwakt is, hoopt men, wanneer zich geen complicaties voordoen, op een gelukkig herstel. Dat de heer R. zich uiet voldoende tegen den aan valler heeft kunnen verweren, wordt verklaard door de omstandigheid, dat de dader hem," na ongemerkt de deur van het vertrek ge sloten ie hebbeu onverwacht een haon-rs ag op het achterhoofd gaf, die den dokter ter aarde deed stoiten. Een volgende ïiag brak een der beenderen van de linkerhand, waar mee de aangevallene vermoedelijk het hoofd heeft willen beschermen. Na een hevige worsteling, waarbij de aanvaller zijn slacht offer nog circa 30 slagen met den hamer heelt toegebracht, bleef de heer R. mach teloos liggen. Als door een wonder heeft hij toen de kracht welen te vi den om kruipende te ontkomen iu een oogenb.ik dat de dadet, die voornemens was zijn slachtoffer met een scheermes af te maken, zich even verwijderde. De sleutel stak ge lukkig uog in hei slot. Op de straat geko men, stortte de dokter dadelijk bewusteloos neer en werd in dien toestand door den juist aaukomeuden veldwachter gevonden. De heer Rupert is nog jong arts hij heeft pas sedert een jaar zijn studie aan de uni versiteit voltooid. Hij is sedert kort te Gendringen gevestigd, waar hij een drukke praktijk heeft en bij zijn patiënten in hoog aanzien s aat. Men meldt uit Arnhem Naar wij vernemen, gaat het naar om standigheden met dr. R uit Geudringen, die naar het St. Elisabethsgesticht alhier gebracht is, vrij goed eu bestaat er ondanks zijn gru welijke verwondingen kans, dat hij herstelt. Die verwondingen zijn overigens van dien aard, dat de zusters van het gesticht ver- klaien nooit nog ieroaod zóó toegetakeld te hebben gezien. Een rib is gebroken, een middelvinger hangt bij de hand, de pols is gebroken en het hoofd, waarop meer riau tien slageu met den hamer waar te nemen zijn, vol wonden en geheel onkenbaar. De lijder is bij ewustzijn en zijn hersens schij nen riet geleden te hebben. Het mag een wonder heeten, dat de man, toen zijn aanrander hem een oogenblik alleen liet om een scheermes te halen, waarmede hij hem verder wilde afmaken, nog de kracht bezat om ie vluchten uit de kamer, waarin hij gelokt was. Gelukkig ontmoette hij vlak bij het huis den predikant, die anderen te hulp riep, waarna de mishandelde naar zijn woning gebracht werd. Men vermoedt dat de aanvaller en zijne zuster, die verdacht wordt hem geholpen te hebben, ontoerekenbaar zijn. De reden tot de mishandeling moet gelegen zijn in de omstandigheid, dat de dokter geweigerd ha.1 hem verder te behandelen, omdat hij toch de voorschriften niet opvolgde eu zoo vree- selijk vuil was. Onder voorwendsel hem zijne rekening te willen voldoen, fleeft de aanvaller daarop zijn slachtoflér in huis gelokt. Dr. Rupert is ook iu onze streek geen onbekende hij was een tijdje assistent te Vlijmen bij dr. Jan van Gils en te Kaats heuvel bij Dr. Rüdiug. Blij met een doode musch. Wij meldeu dezer dagen, dat door een koopier vau een kist met oude boekeu te Nijmegen daarin was gevonden een certifi caat N. W. S. f 1000. Wat blijkt echter? Het gevonden docu ment is een bruiloftsmop en de Geld. geeft den inhoud: Nationale Werkelijke Rentegeveude Schuld Certilaat no. 26. Houder dezes heeft de Err gehad de Huwelijks Ondertrouwpartjj bij te wonen van den heer B. Wouters en mejuffrouw C. Wijbenga, hetwelk htm meer genoegen j heeft gegeven dan een kapitaal van Dui zend Gulden. Aangezien tie Interest van dize beide kapitalen de beste resultaten belooft iu het Grootboek der Werkelijke Hollandsche Po-- pulatie op naam der Liefde opgericht door Amur, Hymen en Compie, gevestigd in alle huwt-lijksgezinde Harten enz. enz. Een tegenvaller dus Een droevige herhaling van dc ramp tc Courrières. Met een enkel woord hebbeu we Zaterdag r«eds de ramp gemeld, die in dt Borussia- mijn te Dortmunt plaats had. Nader vinden we nog vermeld, dat de ontdekking der twee-en-twintig ^Jijkeu plaats had tijdens uitgravingen in dé miju. Alles wijst er op dat de ongelukkige mannen de n. hongerdood zijn gestorven, en iliet hun leven lieten bij de ontploffing. Juist als te Courrières werd kort na de ontploffing alle hoop op redding opgegeveu. In Juni van 't vorig jaar had in dezelfde mijn een outploffiug plaats, waarbij negen-en-dertig personen werden gedood. Drnnen, 30 April 1906. Waalwijk 8 Mei 1906. VHe.'.togenbosch, 2 Mei 1906. Algemeene kennisgeving. Op 13 Mei a. 8. hopen onze V dierbare Ouders EN Hendrika Maria van Bavel, hunne 25-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Hunne dankbare kinderen, Waalwijk,5 Mei 1906. Schoenmagazijn De Concurrent

Echo van het Zuiden | 1906 | | pagina 2