Nieuwe Modeblad 55 cents per 3 maanden Practise raadsevinean U Burgerlijken Stand TH. WEIJNEN Arts, Reclame. Kerknieuws. Telegrammen. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL, Allerlei. Onderwijs. Per Telefoon. U andelsberichten Consultatie uitsluitend voor Huidziekten. Nieuws van belang voor Waalwijk. NJEUWSTRAAT C 80, 's-B O S C H. 8evat TOILETTEN. MANTELS, KINDERCOSTUMBS ea HANDWERKEN en .Het Nieuwe Modeblad* «C? Men abonneert zich op het NIEUWE MODEBLAD bij den Uitgever van dit blad. werd dit door een voorbijganger bijtijds ge merkt, zoodat men ua veel moeite in 't wer» gesteld te hebben, het vuur meester was. BAARDWIJK. De verjaardag der Konin gin-Moeder is hier niet ongemerkt voorbij gegaan; van eeuigo particulieren gebouwen waaide de driekleur en da klok op den ge— meentetoren werd eenige malen op den dag geluid. H. v. G had plan een varken vet te maken en toog naar de Waal wij ksclie markt om er eentje uit te zoeken. Zeker had de man al uitgerekend wi nneer het voor de consump tie bruikbaar zou zijn maar wat teleurstelling. Tiiuis gekomen wist de knor aan het waak zaam oog te ontsnappen en geraakte door een ongelukkig toeval in den beerput waaruit het levenloos werd opgehaald. De uitslag der aanbesteding der brug over het oude Maasje alhier hedenmorgen gehouden, is als volgt A. J. Boereu Heusdeu f2604 C. Michaël Vrh.-Cappel 2475 W Haspels Genderen 2458 K. A. v. Rijswijk Heusden 2449 J. v. Huiten Baardwijk 2400 Schoep 2015 M. Vissers Drunen 1990 Blijlevens Made 1970 Het werk is op heden nog niet gegund. BESÜIJEN, 2 Aug. Man en vrouw. Eer gisteren waren de echtelieden W. het niet met elkaar eens. Van heen en weer werden er geducht klappen gegeven. Toen men het met ae handen niet meer af kon, werd gebruik gemaakt van pook en tang. De man bleek het onderspit voor de vrouw te moeten delven, althans hij kwam met een vreeselijk bebloed gezicht uit het strijdperk. Aanstond moest liij zich in het naburige Waalwijk door een geneeskundige laten verbinden. Van het geval werd door man en vrouw beiden, naar wij vernemen, bij de politie aan gifte gedaan- SPRANG. Toen de echoenmaker K. Woens dagmiddag een paar schoenen had buitengelegd ons deze tegen den avond door zijn vrouw binnen te doen balen, kwam hij tot de onaan gename ontdekking dat ze waren gestolen. Wie de daders zijn weet hij nog niet. H. ZANDSUUEL. Dezer dagen werden des nachts door enkele belhamels de ruiten bij den heer P. li. boTen de deur ingegooid. De man, die door het rammelen der ruiten werd gewekt, ijlde Bpoedig naar buiten doch de belhamels hadden intusschen het hazenpad gekozen. RAAMSDüNK. Aan het postkautoor Itaams- donk en de, daaronder ressorteerende, hulp kantoren werd gedurende de maand Juli 1906 Iugelegd f 15376,96 Terugbetaald f 6759,57. Het laatste, door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 3394. Dezer dagen schrok het paard van H. Achterberg Bzu. nabij de N. H. Kerk zoo zeer, dat het plotseling een grooten zijsprong maakte en met de met zand beladen kar in do sloot terecht kwam. Persoonlijke ougelukkeu kwamen niet voor, maar groot was de schade aan tuig en kar. Do werken aan de bijzondere R. K. meisjesschool met daarbij behooreud liefdege sticht vorderen lliuk. De fuudeeringeu der verschillende gebouwen zijn reeds gelegd en deuren en kozijnen gesteld, 't Geheel belooft een prachtig gebouw te worden. Het veulen van slager Boezer liep gis teren zoo hard het kon de steeg in tusschen de woning enschuur van den heer A- v. Strieu waar verscheidene kinderen rustig speelden. Nadat het dartel rosje W. Kommers omver geloopen had, bleef het eensklaps staan en keek hoogst verwonderd naar zijn vis-i\-visje Piet van Strieu, die in zijn sportkar, van schrik, zijn mond ongepast ver opende en een erbarmelijk gehuil deed hooren. Schadepost. Hedeumorgeu vond de heer A. Timmermans alhier in de Kadestraat een zijner koeien, ter waarde van pl.m. f230,— verdronken in een sloot liggen. Vrijdag overreed een onbekend voerman met zijn rolwagen het kindje A. de Geus al hier, waardoor den voet der kleine zwaar gekneusd en de hand ernstig geblesseerd werd. In plaats van een paar pleisters op de wonde te leggen ter groote van een RD. en het ventje behoorlijk in nabij liggende ouderlijke wouiug te brengen, werd de overredeue aan deu kaut van den weg in het gras gelegd en vervolgde de geleider vau den wigen in festrekten draf ziju tocht. Bijzonder edel au een dergelijke handelwijze niet genoemd worden. RAAMSDONKSVEER, 2 Augustus. Dat de bouwgrond hier nogal tlink betaald wordt kan men opmaken uit het feit dat het terrein van het voormalige Huis ten Deijl groot 1800 Ms, heeft opgebracht de som van f 19520, Een gedeelte daarvan, groot 1100 M' is voor f14000 aangekocht door den Staat der Nede.- landen om daarop een nieuw Post- en Tele graafkantoor te bouwen. Het iluis ten Deijl wordt daarnaast opgetrokken zoodat wij bin nenkort weer een paar prachtige gebouwen rijker zullen zijn. Gisteren had de zoon van den bakker v. D. het ongeluk zich met een houtkapmes een stuk van een zijner duimen te kappen. Dr Giitteling verleende de eerste geneeskun dige hulp Alweer een treurige les om niet zoo lichtvaardig met scherpe gereedschappen om te gaan. Heden morgen kwam de landbouwer de B. tot de minder aangename ontdekkiug dat eeue koe, weidende nabij Eethen, gestolen is. Hoewel direct bij de politie aangegeven en een onderzoek is ingesteld, weet men nog niets. DUSSEN. Zekere C. aan de Kom alhier, bezig zijnde met fietsen te leeren. kwam te vallen en had het ongeluk een arm te breken. Tal van kindereu alhier lyden aan een soort overgaande slijmziekte, die hevige hoest buien veroorzaakt en menig kindergestel zeer verzwakt. graf van Pastoor Sweens in de parBerkdijk zijn in vollen gang. De boeren uit de par hebben de steenen voor deu bouw noodig grt tis van het spoorwegstation Kaatsheuvel—Ca- pelle naar het kerkhof vervoerd. Eveneens het noodige zand, enz. Het gebouw zal een sieraad ziju voor den doodenakker. Do kapel word ongeveer 5 M. breed bij 6 M lang en zal een hoogte hebben van ongeveer 6 M. Er worden zes kelders ingemetseld voor de opvolgende overleden pastoors. Ook wordt er een altaar ingeplaatst. Dit alles op aanwijzing en verlangen tijdeus het leveu van Pastoor Sweens. Wanneer het geheel voltooid is hopen wij er een nader beschrijving van te geven j- Hij rustte In vrede t Verleden Donderdag is een bij oud en jong welbekende persoonlijkheid ten grave gedragen den oud veld wachter L v. Meurs. Ilij was bijna 30 jaren als zoodanig in ons dorp werk zaam, en heeft dus heel wat lief en leed met onze dorpelingen meegemaakt.. Sedert de vestiging van een brigade Marechaussee nlhier was hij door de Geineento op nonactiviteit ge stold («Buiten bezwaar der schatkist Wanneer het schip is gezonken weet iedereen U te vertellen, hoe het gered had kunnen worden. Hoeveel waarheid is er niet in dit oude gezegde. De eenigen rand die waarde voor ons heelt, is diegene welke ons bijtijds gegeven wurdr. Dit is juist waarom een Culemborgsche raadgeving zoo goed en waardevol is, want zij geelt hoop en moed aan iederen nierljder. Zij zegt U hoe ge weder gezond kuilt worden, doch gij moet dezen raad tijdig opvolgen Mejuffrouw G. v cl. Mam, GoilbVrdingpn- poort 7 te Culeuiborg meldt ons II. t i.« ruim twee jaren geleden sinds de pijn in den rug en lendenen begon. Ik hal snijdende steken in den rug gepaard met hoofdpijn en duizelingen en meestentijds waren mijne enkels en polsen dik opgelooprn. Doorloo- peud gevoelde ik mij zwaarveruioeid, vooral 's morgens bij het op-taan Mijn urine be vatte veel bezinksel en was steeds vuil en tiorbel ik was totaal ongeschikt geworden om emig werk te verrichten en op mijn jeugdigen leeftijd van 24 j»ar, was ik zeei melancholiek door de gedachte, dat ik op deze wijze verder zou moeten sukkelen. Ik hoorde toen ran Poster's Rugpijn Nieren Pillen en hoeveel goed deze pillen hier in de buurt doen, toen ik er mee begon ondervond ik dat dit medicijn w s die ik moest-hebben. Jk ging voort inet Uw pillen en na een dag ol «cht gevoelde ik mij veel verlicht mijn nieren werken thans weer natuurlijk, ik bewepg mij weer met gemak en gevoel mij inderdaad een geheel ander menscb dan eenige maanden geleden. Proefondervinde lijk kan ik zeggen dat Uw genet-;middel prach'ig werkt. Ik ondergeteekende verklaar dat het bo ven8taand(- waar is en machtig U hit pu bliek te maken op elke wijze die U goed dunkt. Zwelling der enkels, der voeten en der beenen en blazen onder de oogen. (Watei- zucht) Deze gevaarlijke kwaal dient worden toegeschreven aan het overvloedig water af komstig uit het bloed, dat doorgedrongen is tot in iet weefsel der huid en dat eigenlijk had moeten worden uilgedreven door filtrering indien de nieren in goeden toestand geweest waren. Door een groot aantal dankbare menscheu werd ons medegedeeld dat derge lijke gevallen volkomen genezen werden door Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Verzeker U dat. men U de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen gééft, dezelfde die de Mej. v. d. Ham gehad heeft. Wij waarschu wen tegen namaak en maken koopers er op attent, dat op iedere doos dehandteekening James Foster voorkomt. Zij zijn te Waal wijk verkrijgbaar bij de firma Wed. Orie- Dumoulin, Markt. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a f 1,75 voor één of f10voor zes doozen. Deze weok ziju op een nacht een 50 ta! perziken bij v. L. gsstolen. Waar moet het neen als een boompje fruit niet meer veilig is in een streèk, waar bijna iedereen ooft bezit 't Ware te wensch&n dat een zeer strenge straf eens een heilzamen schrik onder de brutale kapers bracht KAATSHEUVEL, 4 Aug. 1906. Monument Pastoor Sweens z. g. De werkzaamheden aan de kapel op het RE VAL, 3 Augustus. De torpedo boot No. 106, die geweigerd had, den gepantserden kruiser Pamjat Asowa te volgen, is naar Reval doorgebroken. De bemanningen van de overige oor logschepen zijn in de haven van Reval aan land gegaan en hebben dekking ge zocht in het bosch. De kanonneerboot Abrek is door de bemanning aan den grond gezet. Op de Pospesjin heeft de bemanning de vuren gedoofd. MILAAN, 3 Augustus. De brand, door kortsluiting in de electrische ge leiding veroorzaakt, heeft op de ten toonstelling de Italiaansche en Hongaar- sche afdeelingen, als mede het paviljoen, de afdeelingen voor Italiaansche en Hongaarsche bouwkunst bevattende ver nield. De aangerichte schade wordt op frs. 4.000,000 begroot. Men is den brand meester. BERLIJN, 3 Augustus. De Pruisische hoogeschool te Greifswald viert heden met daarbij passenden luister haar 400 jarig bestaan. De medische faculteit verleende bij deze gelegenheid het eeredoctoraat aan professor Herman Snellen Sr., te Utrecht, als blijk van erkenning der groote beteekenis zijner onderzoekingen over de wijze, waarop de lichtstralen in het menschelijk oog gebroken worden en de practische toepassing daarvan op de oogheelkunde. Cursus voor kerkmuziek 1996-1908. Het Diocesaan B«3tuur «Ier Ned. St. Gre- goriu6-veresniging voor het Bisdom 's Bosch, heeft in overleg met eouige H.H. Musici, ju 19041906 een tweejarigen cursus gegeven in kerkelijk orgelspel enz-, tot opleiding van Organisten-Directeuren. Aangemoedigd door het welslagen van dezen leergang (aan 27 leerlingen werd een diploma uitgereikt) heeft liet bestuur in jl. vergadering besloten, bij genoegzame deelneaiiug, dit jaar wederom een f wee-jarige cursus te beginnen in kerkelijk orgelspel en aanverwante vakken. Deze onderneming beeft de hooge goedkeu ring vau Z D. li. Mgr. W. v. d. Ven en kan ook financieel gesteund worden. (Coll. episto laru ui IV p. 557.) Bovendien durven wij hen, die in deze zaak belang hebben, wijzen op de zeer omvangrijke beteekenis der kerkmuziek, ook in onze dagen, reeds menigmaal aangetoond, door Z. H. Pius X, vooral met deze woorden »I)e Kerkmuziek is eene zaak van bet hoogste belang v<or allen, wien de eer van den gods dienst en de heiliging der zielen aau het hart ligt." En het is van te groot balang, dat de Kerk zelf zorge voor het onderricht harer directeuren, organisten en zang. rs naar de ware beginselen der gewijde kunst Zij nu, die wenschen deel te nemen aan dezen kerkelijk-muzikalen leergang moeten 15 jaar oud ziju, muzikalen aanleg b .-zitten, eenige bekwaamheid iu 't klavierspel en een goed getuigschrift overleggen door Z.E. Heer Pastoor onderteekand. Vóór 15 Augustus e. k. moet men zich aan melden bij ééu der E E. H H. W. van Be- bouw, Korvel, Tilburg. President J. Smolders Nieuwkuik, Penningmeester. Toezicht L. Dobbelsteen, Abdij Heeswijk Ant. Hansen, Semi arie St. Michiels—Gestel, die steeds be reid zijn nadere inlichtingen te verschaffen. De leerlingen van dsn Cnrsas 1904 1906, die hunne kerkelijk-muzikale studiën wemcheu voort te zetten in Contrapunt enz moeten zich ook voor 15 Augustus e.k. bij een van bovengenoemde E E H.H. aangeven. Dezen meer uitgebreideu cursus kunnen ook aud re katholieke jongelingen volgen, wanueer het blijkt dat zij voldoende keunis bezitten om dezen leergang mee te kunnen maken. Zij ook hebben een goed getuigschrift aau te breugen. Iu opdracht van het Bestuur der Neder- laudeche St. Gregorius Vereeniging voor het Bisdom van 's Bosch. Ant. HANSEN, Secretaris. De Amigoe di Curasao van 14 Juli meldt Het Colegio Sto. Tom&s is getroffen door een zeer zwaren Blag. Hedenmorgen werd de eerw. frater Patricus dood gevondon. De eerw. fr. Patricius Johannes van der Pluym weid iu 1857 te Waspik geboren en kwam 13 November 1886 op Curasao aan. Hij was de eerste der eerw. fraters, die hier landden, de eenige nog over van deze baan brekers. Retraites te Steil De retraites voor Nederlanders (Heeren) zullen plaats hebben I. 14—17 Augustus (Dinsdag—Vrijdag). II. 11 17 September (Vrijdag—Maandag) Begin4 uur middagmaal, ö3/, uur Veni Creator en inleiding. Sluiting op den laatsteu dag omstreeks 8'/» uur 's morgens. Op de eerste retraite is het na middag-en avondeten recreatie en vrij spreken, op de tweede met inachtneming vau stilzwijgen. Op deze wijze knun.n allen naar believen hunne keus doen, zij worden echter vriendelijk verzocht, met het oog op anderen deze bepalingen in acht te nemen. Aanmeldingen gelieve men op te zenden Aau het Missiehuis te Steil bij 'regelen. Steil ligt 20 minuien van 't station Tegelen. Aan 't station Venlo vertrekt 11,50, 1.45 3,50 een tram, aankomst te Steil bij het Missiehuis om 12,35, 2,25, 4,30. Voor hen. die nog inlichtingen verlangen of nog geene retraite kennen, moge het volgende dienen Op eene retraite wisselen meditaties, conferenties en andere godsdienstoefeningen af met vrijen tijd, dien elk iu het huis of in den schoonen en grooten tuin van het Missie huis mag doorbrengen. De hoofdzaak is na te denken over het einddoel des levens en zich tot het afleggeu eener goede biecht voor te bereiden. De retraitautan genieten in het Missiehuis kost en inwoning, waarvoor zij eene vergoe ding volgens hunnen stand geven, die echter niet minder dan f 6 bedraagt. Het rooken is gedurende den vrijen tijd slechts op de kamers geoorloofd. de gewone schooluren f100. Deze laatste verbooging genieten echter niet de hoofden van scholen. Kegeling der onderwijzers—jaarwedden te lioxtel. Na lang gehaspel tusschen den Ge meenteraad van Boxtel en de Ged. Staten van Noordbrabant heeft genoemde Raad eindelijk de volgende regeling getroffen, die de goedkeuring der G. S. mocht verwerven. a. Hoofden. Aanvangssalaris f900 en zeven driejaarlijksche verhoogingen van f 50. Huishuur minstens f200 b Onderwijzers. Aanvangssalaris f 600 en vijf drie jaarlijksche verhoogingen van f 50. hoofdacte f 100. Verplichte hoofd- acte f 200. c. Bovendien f25 voor elke niet ver plichte bijacte, en f 150 voor eene vreemde taal, waarin les gegeven wordt. Id Hilversum. a. Onderwijzers zonder eenige acte Aanvang f 600 met 8 jaarlijksche ver hoogingen van f25 en daarna nog 8 jaarlijksche van f50. Van de hoofdacte direct f 100 en na 5 jaar nogmaals f100. Maximum (zonder huishuur) f 1400- b. Onderwijzers met verplichte hoofd acte Aanvang f 1200 met 8 jaarlijksche verhoogingen van f50. Maximum f 1600 -f- vergoeding huishuur. c. Hoofden van scholen, f 1600 met 6 jaarlijksche verhoogingen van f 50. Maximum f1900. Voor een akte Fransch, Duitsch of Engelsch, waarin les wordt gegeven onder Raadselachtig. Dichter: Vreemd! Meer dan tien jaar heb ik dit lentegedicht in mijn schrijfta fel liggen en thans schrijft de redactie mij, dat het nog niet rijp is In een dorpsherberg staat boven de deur van de gelagkamer Bij voorkomende oneenigheden en vechtpartijen worden de gasten verzocht, geen talels, stoelen stuk te maken. Ach ter de kachel liggen knuppels 1 Hoe meende h ij 't. Juffrouw Vlei.—Hoe vriendelijk van u, dokter, zoo n eind te komen om naar mijn man te kijken. Dokter.Och neen, juffrouw; ik heb dezen kant uit nog een patiënt zoo doende dood ik twee vliegen in één klap. Menige verwachting wreekt zich aan den mensch door in vervulling te gaan. 't Zijn onverstandige rekenaars, die in hunne zakenberekeningen in 't geheel niet op misrekening rekenen. In elk gezin, waar men zich moeite geeft en waar iets ter zijde wordt gelegd, komt men altijd klaar, zelfs te midden der ergste ongelukken. Cynisch. Pa, wat is een cynische glimlach Dien zal je moeder je wel laten zien, den eersten den besten keer, dat ik haar zeg, dat ik haar niet zooveel geld kan geven als zij vraagt. Lief. Commensaal. Juffrouw, die spiegel is zoo vuil, dat ik mijn eigen gezicht er niet in zien kan. Hospita. Daar mocht je blij om wezen. Bescheiden Wel, juffrouw, is u er ook niet voor, dat den vrouwen eveneens het kiesrecht moest worden toegekend. Och, mijnheer, ik zou al tevreden zijn als ik maaréén keer mocht kiezen. ST. PETERSBURG. Het telegraaf- agentschap meldt: Ondanks het besluit van 't stakings comité, dat heden de algemeene werk staking zou beginnen, is het spoorweg verkeer niet gestremd. De stad en om streken zijn rustig, Slechts Vó gedeelte der arbeiders staken, ongeregeldheden worden niet gemeld, behalve kleine bot singen tengevolge van de schorsing van het trambedrijf. OSTENDE. Prinses Albert, de echt- genoote van den Belgischen troonop volger is hedenmorgen van eene dochter bevallen. WAALWIJK, 2 Aug. 1906. Hoewel (ie jaarmarkt van lieden een druk be zoek ten deel viel was de aanvoer vau hoornvee toch beneden het middelmatige, dit in hoofdzaak tengevolge van het prachtige zomerweder, wat den landbouwer gelegenheid geefr, rogge en an dere granen en landbouwproducten te maaien en te oogsten. De handel in hoornvee was ta melijk vlug. Kalfkoeien prijzen van f 180.tot 230.— Kalfvaarzen prijzen van f 170.— tot 195. Varkens aangevoerd 120 stuks prijzen van 16. tot 112,50 Boter aangevoerd 763 kilogr. prijzen vanaf 1 26 tot f 1,34. Eicreuprijzen van 3'/i tot 4>/3 cent per stuk. De jaarmarkt van heden werd druk bezocht. Ook gedurende deze week was de huidenmarkt vast gestemd en de omzet was, tengevolge van de zeer beperkte voorraden op alle stapelplaatsen, slechts gering. Men interesseert zich hoofdza- kelijk voor Saladeros huiden van prima kwaliteit. Goede gezouten koeien zijn ook zeer gezocht, doch hiervan is bijna geen voorraad. Droge huiden worden vlug verhandeld aan vaste prijzen. Leder is om zoo te zeggen niet voor radig. Alleen van zware wichten kan men nog enkele partijtjes vinden, doch lich tere waar is er absoluut niet. Dienten gevolge gaan de prijzen ferm omhoog en men mag met grond, tegen het na jaar, wanneer er weder voorraad komt, een flinken omzet tegen goede prijzen verwachten. In de Schoenfabrieken is het nu ook >Saison morte«, doch rr-en werkt druk aan de winterartikelen. Binnen- en buitenlandsche eikenschors, alsmede vreemde looimiddelen in een doen. DUSSEN, 2 Aug. Boterprijs per K.G, vau 1,24, f 1.48, Middelprijs f 1.44. Aanvoer 39 K.G. Eieren f G,90 de 26 s.uks. WAALWIJK. GEBOREN: Johannes Cornells z. v. W. Bossers en C. M. Brokken. OVERLEDEN Anlonius Franciscus Marinus Mertens 20 dagen. Petrus van ëe Griandt echtg. v. Johanna Maria Strikkers 39 j. SPRANG. Over de maand Juli. GEBOREN Antonia Adrians Pietemella d. v. Dirk van Vulpen en Cornelia Holster. - Denis Hendrik z. v. Denis Hendrik Netteu en Antonia Adriana Klootwijk. Johanna Anna d. v. Pieter van Vuuren en Cornelia Hendrika de Roon. Ludolf Hendrik i. v. Hendrik Ludolf RolfÏ9 en Cornelia Vos. HUW.-AANGIFTESimon Rempt 28 j. van Vrijhoevep-Cappel en Rosalia Johanua Maria de Roon 22 j. GEHUWD: Johani.es Christiaan Winkel 34 j. van Waalwijk en Jacoba Adriana Groothuis 22 j. Koroeiis Kraaijeveld, 27 j. van Rotterdam met Corstiana Hendrika van Duuren 27 j. Hendiik Johannes van Duuren 23 van Rotterdam met Jacoba Marina yuist 23 j. OVERLEDEN Hendrik Adriaan Quirijns 7 ra. mnd. Elisabeth Timmermans ech g. v. Josrphus Bogers 42 j. KAAMSDONK. Van 27 Juli 3 Augustus. GEBOREN Cornelia Antouius v. C. H. Bink en P. M. H. de Bont. Adriana Maria d. v. C. H. Bink en P. M. H. de Bont. OVERLEDENComelis Josephua van Seeters 4 mnd. Cornelia Johanna Bistiana Sluijraers 65 j. Joost Cornelia Ruijten- berg eebtg. v. Anna Delweg 63 j. HEÖIKflUIZBN. 1 Juli 1 Augustus. GEBOREN Petrus Jacobus Ignatius z. v. C. J. Klijn en W A. vau Beek. Adriana Maria d. v. J. O. Luijben en E. M J. de Wilt. OVERLEDEN Johanna Kivits oud 15 mod. Anna Maria van Baardwijk 70jLevenl. aangegeven kind van G. Pulles en J Pulles. Spreekuur 121/»2 uur. Behandeling en onderzoek inet X-stralen dagelijks behalve 's Zondags Bel Verschijnt twtcmaei per maand *"1 "telkens inbegrepen een patronenblad „en aflevering roman in boekformaat. (franco p. post 80 ets.) een schat van de meest elegante modellen van voor wie de mode niet wil ver.waarloozen en toch geen groote kosten maken. Men vuile onderstaand inteeken- biljet een spoedigste in en zeilde bet terug aan den uitgever dezer Courant. BB - S S-tB - 8 H -S- S g De ondergeteekende verlangt .geregeld» gg toezending van i, tegen 55 cents fer 8 maanden (franco per post 80 cents. 1 A lp saam »vooytaA.r» 0

Echo van het Zuiden | 1906 | | pagina 2