58iSTE SmTSIMRIJ. Lees dit aandachtig", alleen voor kaalhoofdigën! W. ZUURHOUT, Gemengd Nieuws. Burgerlijken Stand Levensverzekering-Maatschappjj Hoofdvertegenwoordiger voor de Langstraat Kerknieuws. 11 andils berichten Posterijen. Ingezonden Stukken (J. EO MEIJN, Haarkundige, Cs Meest coneurreerende tarieven voor Communie en Volksverzekering Op a!le plaatsen, waar niet vertegenwoordigd, soliede agenten gevraagd, tegen hooge provisie. WAALWIJK. KAATSHEUVEL. Succes bijna altijd zeker. Sluit op voordeelige voorwaarden verzekeringen van af f 1000. WAALWIJK, De Voorzitter. Kan de raad zich er mede vereenigen. De heer Zijlmans 't Is beter dat een com missie door den raad wordt benoemd. De heer Timmermans. Ik ben het eens met collega Zijlmans. Mednnkt wij zyn bet haast verplicht. Ik heb alle respect voor het pre advies van Bnrg. en Weth. maar dat neemt niet weg, dat het zeer goed is, dat ook een commissie door den raad benoemd dit adres eens onderzoekt. Dan ztu ik er voor zijn om de commissie nog heden te benoemen opdat de zaak niet op de langen baan wordt ge schoven. De heer van Dongen. Ieder kan toch mak kelijk voor zijn eigen dut adres eens onder zoeken en nagaan en dan kan het toch nog wel in een volgende vergadering in behandeling komen als er haast me le is. Ik zie het nut er niet van in waarom er een commissie moet worden benoemd. De heer Timmermans. Ik zie niet in waar om er nu en door den raad geen commissie kan worden benoemd. Een vorige keer bij een adres van het fort en de Boterpolder zijn de adressen toch ook in handen gesteld van de commissie van wegen. De heer vau Dongen. Ik zie niet in waarom het adres niet in handon gesteld kan worden van Burg. en Weth. De heer Timmermans. De burgemeester is tot ons aller groote spijt ziek liever had ik dat hij in eene volkomen gezondheid verkeer dede oudste wethouder is reeds 83 jaar en de andere wethouder heeft nog drukke zaken. Nu geloof ik wel dat een commissie, benoemd uit en door den ruad, in samenwerking met burg en wethouders, makkelijker de zaak tot in alle finesses zal kunnen onderzoeken. De heer van Dongen. Een hooge vloed zou hier de beste commissie zijn. De Eendracht- polder kan ook wel komen, die kaden zijn niets hooger dan die van de Noorden Zuid polder. Maar geloof maar niet dat die dijken zoo gauw zullen loopen. De heer Timmermans. Als je iets kan voor komen dan is het toch zeker beter, plicht om bijtijds maatregelen te nemen- Wat betreft dat de dijken niet zullen loopen, ik hoop dat u gelijk heb, maar ik durf zoo vrij te zijn dit te betwijfelen, u vergist u daar leelijk mede. Ik heb deskundige gehoord, menschen die door jarenlange ervaring zulks hebben leereu kennen, die toch ook vreezen het hier te zien aankomen en die zeggen dat het beter is om bijtijds maatregelen te nemen en ook ik beu die meening toegedaan en niet om eerst een hooge vloed af te wachten. Ik blijf er bij wat ik in de vergadering van 11 Septem ber 1906 gezegd heb, dat het beter is om op dergelijke adressen niet in te gaan daar het anders zeker was dat meer adressen zon den komen. Maar de raad heeft toen besloten aan de Boterpolder f 1000, f 250 in 1906 en f750 in 1907 en nog is er niets aan gedaan Ik ben er nu thans niet voor om zoo maar voetstoots een bedrag te geven, maar om eerst de zaak door eon commissie in samenwer king vau Burg. en Weth. te laten onderzoe ken. De heer Simonie. Waarom er met dit onderzoek zoo'u haast moet zijn, begrijp ik niet en of de dijken te laag zijn best mogelijk maar ik betwijfel het. De heer Timmermans. Waarom mag met deze zaak geen spoed worden gemaakt. Bij de Boterpolder bleek verhooging minder nood zakelijk want ware de dijk niet doorgebroken dan zou ook geen oveilooping plaats hebben gehad. Waar de doorbraak plaats heeft ge had hebben vroeger schelven gestaan en op die plaatsen is er toen nooit niets aan gedaan, wel op de andere plaatsen daar is wel eens kleigrond aangebracht maar daar waar die schelven stonden, kou niets nan worden gedaan en daardoor is de dijk op die plaatsen minder ed geworden heer Simonis. Wat de Oorzaak is van 'oorbrekcn, 't was maar een klein gaatje ik niet, maar de ka heeft toen op veel ilaatsen geloopen. V oorzitter. Ik stel namens Burg, en •ders voor om de commissie voor de /an het veer en het Dorp te benoemen vereeniging met Burg. en weth. te on eer Timmermans. Ik kan mij hier de vereenigen. Dat is zoo bij vroeger .en adressen ook gedaan, dus is het iat ook nu, vooral in de door mij reeds ide omstandigheden, zoo worden gedaan lei raag ik er dan nog wel eens op aan- .vsn, at de commissie zoodra als moge- is, de zaak onderzoekt en iu een volgende rgadnring kan behandeld worden. De hier van Dongen. Er is toch geen haast bij. De heer 'limraermaus. Waarom moeten wij het nu uilstellen als het toch moet gebeuren. Ben ik goed ingelicht, dan is nu aan de Boterpolder nog niets gedaan en dat is toen toch ook aanstouds afgehandeld. Dat de pol derbesturen toch overtuigd zijn, dat verhoo- giug noodzakelijk is, blijkt hieruit dat de Oost polder reeds begonnen is om de kaden voor oigen rekening te verhoogen Ah de water schappen niet overtuigd waren van de nood zakelijkheid, dan zouden zij het zeker niet doen. De heer van Dongen.. Aan de ka van de Oostpolder zijn gaten in en is bovendien laag. Dat komt omdat daar vroeger nooit iets aan is gedaan. De heer de Wit. Vroeger hebben die ka's nooit geloopen. De heer van Dongen. Daarom hebben ze er maar nooit iets aan gedaan. De heer de Wit. Ja, maar zoo erg is het niet als ja zegt. Voor toen, zijn ze genoeg onderhouden. De heer van .Dongen. Ze zyn vroeger ver waarloosd. De heer de Wit. Je overdrijft de zaak en laat hooren dat je niet met de zaak op de hoogte bent. Er ontspruit zich nu nog eene discussie tus- schen de heeren de Wit, van .Dongen, Tim mermans en Simonis. Besloten werd dat hot adres in handen ge steld wordt van Burg. en Weth. in samen werking met de commissies van wegen. 4. Adres van P. W. Boons en J. Klerks, eerstgenoemde verzoekende om in de belasting overgebracht te worden van f 2.50 tot f l.~ daar hij zijn hend nooit los laat loopen en loatst genoemde om een 1/s jaar ontheffing van hondenbelasting. Wordt zonder hoofdelijke stemming beslo ten om deze adressen in handen te stellen van Burg. en Weth. 5. Adres van M. C. Zijlmans en 151 ande ren, inwoners van RaamBdonksveer, houdende verzoek om oprichting van een lichtfabriek in de wijk het Veer. Door den secretaris wordt het adres op ver zoek van den Voorzitter voorgelezen. Hieruit blijkt dat adressanten verzoeken, dat de rand wil besluiten om tot oprichting van een accyteleen, gasfabriek over te gaan. Ad ressanten wijzen er op, dat zeer veel aanslui tingen zullen komen. Verder wijzen zij er nog op, dat de inrichtingen, volgens de inge wonnen inlichtingen, zeer goed werken, dat. ze overal met succes werken en dat het der gemeente nooit groote financieele offers zal kosten. De Voorzitter. Verlangt een van de heeren nog nadere inlichtingen. De heer Simonis. Ik zon het adres in han den willen stellen van Burg. en Weth. daar, naar ik verneem, dezer dagen door een maat schappij een aanvraag ia gedaan om bier een gasfabriek te mogen oprichten. Nu zal het 't best zijn om eerst de kat eens uit de boom te kijken, om eens te zien wat het meest gescuikt zal zijn voor onze gemeente. Uier is zoo'n baast niet bij, dit adres behoeft niet zoo spoedig afgedaan te worden. De heer Timmermans. De heer Simonis zijn gevoelen is het zeker om eerst de zaak eens na te gaan en te onderzoekeu. Nu zonder bolder de bolder politiek te voeren, om maar eeus een groot woord te gebruiken, daar beu ik ook voor zonder het op de lange baan te will n schuiven. De Voorzitter. Er kon verschil van meening bestaan. De heer Timmermans. Het is een zaak van groot belang, zou het ook niet goed zijn, dat de commissie vau wegen ons geacht hoofd der gemeente hierin bij staat. De Voorzitter. Ik had het voorstel al ge reed om de commissie daarmede te belasten. De heer Timmermans. Het zal ook de verlichting betreffen, dus 't hoort ook eenigs- ziU8 thuis bij deze commissie De heer van Dongen. In Hoogeveen en Geldermalsen heb je ook van die fabrieken. Uit de werking kan men leeren wat of het meest voordeelig voor de gemeente zal zijn •en accyteleen of gasfabriek. Wordt besloten dit punt aan te houden en in handen te stellen van burg en weth. met de commissie van wegen. Hierna schorst de Voorzitter de openbare vergadering en gaat de raad over ter behan deling van punt Vaststelling van kohier van den hoofdelij- keu Omslag. Na ongeveer 3 kwartier uur wordt de open bare vergadering heropent en komt in behan deling punt 8. Benoeming onderwijzer aan de school te Raamsdonksveer, Voorgedragen werden de heeren A. Kom- mers te Brakel, C. H. F. Slabbekoorn te 's Bosch en G. Bouwens te Loppersum. Na kennisneming van het desbetreffende schrijven, van den heer arrondissements-school- opziener en van het bericht van het betrok ken hoofd der school, werd met ingang van 1 Juni 1907 benoemd de heer C. H. F. Slabbe koorn. De Voorzitter. Verlangt nu iemand nog het woord. De heer Timmermans vraagt, nu er te Oos terhout een nieuwe veearts is benoemd, de Voorzitter inlichtingen kan geven of de vee kring blijft zooals die altijd is geweest, zoo ja of er dan een schriftelijk contract met den veeartB wordt aangegaan. De Voorzitter. Van de Burgemeester van Oosterhout is een schrijven ingekomen, dat de gemeente Oosterhout niet meer genegen is op dezelfde voorwaarden in te gaau evenmin als op het adres van den heer de Jong, die tijdelijk als veearts heeft dienst godaan. De zo vraagt een toelage voor de drie maanden van i 250. De heer Timmermans. Dat moet dan toch door de gemeenten vau de veekriug propor tioneel worden betaald. Naeenige onderlingediscussie wordt besloten den secretaris te machtigen met de Burgemees ter te onderhandelen en voorstellen te doen voor de gemeente gunstig. Hierna gaat de vergadering uiteen. St. Antoniusfessten. De dag nadert weer, waarop de pa rochie van den H. Antonius het feest van haren machtigen patroon, den be minden Volksheilige, vieren gaat. Circu laires waarop de volgorde der H. Diensten te houden gedurende de drie dagen welke het feest vooraf gaan, op 13 Juni en onder het octaaf aangegeven zijn, zijn reeds in grooten getale verspreid. De verschillende oefeningen zullen weer, gelijk andere jaren, geleid worden door een tweetal Eerw. Paters Capucijnen. Moge aan de Kerk van den H. Antonius wederom een druk bezoek ten deel vallen, mogen vooral de parochianen zelf zich beijveren, gedurende de a. s. feestdagen hun patroon te danken voor de groote gunst, dat God hun Herder in het leven behouden heeft. Zijn ijver en zijn toewijding zouden ten zeerste gemist geworden zijn, indien de Voor zienigheid het in den afgeloopen winter anders beschikt had. Woensdag 29 Mei. Hoogste prijzen. 5e klasse. 6e lijst. Nos; 2662 4138 7196 7581 10902 en 9291 elk f 1000. Nos. 1130, 6221 13140 en 19387 elk f 400. Nos. 481 715 4210 5219 8727 13919 17432 7569 en 19139 elk f 100. Donderdag 30 Mei. (Naar de voorloopige lijst.) Prijs van f 1500 Nos. 3738 8562 Prijs van f 100. Nos. 4996 8156 Prijs van f 400, Nos. 1599 9576 10538 13952 14076 15028 Prijs van f 200. Nos. 6512 13744 Prijs van f 100. 7941 8717 9152 10165 10413 12060 12139 13798 14319 15167 16922 18316 18723 20548. 5e klasse. Trokking van 31 Mei. Getrokken prijzen. Prijs van f 10000 No. 13009 r 1000 11482 14091 r 400 271 1466 4839 18083 20179 200 689 1304 10773 12045 18632 r a 100 t 6864 10446 12390 13041 13317 13872 16822 Een afschuwelijke misdund is te Temesvar, in Hongarije, gepleegd. De vrouw van den belastingambtenaar Karei Will is met haar 2 kinderen in haar huis vermoord gevonden. De moe der was gedood door twee revolverko gels in het hoofd, een meisje van 2 jaar had de moordenaar met een bijl het hoofd afgehakt en een meisje van 8 maanden door een messteek in de borst gedood. Alle kasten en laden waren opengebroken en vermist wordt een be drag van f300 benevens een spaarbank boekje met een te goed van f1800. Will was tijdens de misdaad afwezig en een oogenblik waren er vermoedens tegen hem, maar hij heeft op voldoende wijze zijn alibi kunnen bewijzen. Een gevaarlijke luchtreis. Dinsdag steeg te Aldershot een lucht ballon op met 2 genie-officieren en se dert vernam men niets meer van hen. De ongerustheid nam nog toe, toen vis- schers Donderdag rapporteerden, dat zij een ballon in zee drijvende gevonden hadden nabij Exmouth, doch kort daarop telegrafeerden de officieren van de Scylly- eilanden, dat zij na een gevaarlijke reis daar aangekomen waren. De opgevisch- te ballon was de hunne. Ernstig ongeluk. Eergisteren wilde de 15-jarige J. van Zoom, werkzaam in de schoenenfabriek van den heer Van Grinsven op het Hinthamereinde, een drijfriem werpen op een in beweging zijnde as, waarvan hij was afgeloopen iets wat hij volgens de verklaringen van den heer Van Grin ven en diens personeel niet mocht doen en door ouderen moest geschieden. De jongen is daaibij do»r den riem gegre pen en eenige malen met de as rond geslingerd, vóór deze tot stilstand kon worden gebracht. Zwaar gewond en vreeselijk verminkt een arm was hem afgescheurd, een arm en een been en eenige ribben waren gebroken werd hij naar het gasthuis vervoerd, waar hij 's avonds nog is overleden. Een moordannslHg. Gisterenavond heeft op het Damrak stille zijde, een moordaanslag plaats ge had. Door Franciscus Dries, letterzetter in dienst van het Leger des Heils, werd op de winkeljuffrouw Adriana Van Hoorn een revolver afgeschoten, ten gevolge waarvan het slachtoffer in den hals wonden werden toegebracht De wonden bleken niet levensgevaar lijk te zijn. De man is in bewaring gehouden en wordt heden ter beschikking van de ju stitie gesteld Op het vuurwapen bleken nog vier patronen te zitten. Bij ontkleeding van den dader op het politiebureau bleek dat hij nog op zich zelf heeft trachten te schieten. Zijn kle dingsstukken waren door een kogel door boord, terwijl op zijn borst een onbedui dend schampschot werd geconstateerd. De man toonde zich volmaakt onver schillig. Een politieagent vermoord, Te Parijs is weder een politieagent gevallen, als slachtoffer van zijn plicht de onder-brigadier Louis Moreau, die op straat werd doodgeschoten door een Apache. Dinsdagavond omstreeks 8 uur kwam Marcel Roux, vrachtrijder in dienst van een handelaar in bouwmate rialen aan de rue de l'Ourcq, met zijn wagen thuis, maar hij liet dezen even in de straat staan, om in een herberg een glas wijn te gaan drinken met een jongen man, die met hem meegereden was. Zij praatten kalm met elkaar en namen met een handdruk afscheid. Roux nam zijn paarden bij de teugels om ze naar den stal te brengen, toen de jonge man, die gelijk met hem de herberg had verlaten, eensklaps een revolver te voor schijn haalde en vuurde op den niets kwaads vermoedenden voerman, die in den rug getroffen werd. Roux vluchtte terug in de herberg en de aanvaller loste nog drie schoten op hem, waarvan twee hem eveneens in den rug troffen en de derde kogel rakelings langs een voorbijganger heenging, gelukkig zonder hem te treffen. Van alle kanten snelden menschen op het geraas der schoten toe, maar de Apache dreigde met zijn revolver en niemand durfde hem tegen te houden. Zoo vluchtte hij de rue de Flandre door, met een aantal menschen achter zich en in de rue de Nantes ont moette hij 2 politieagenden, die, ziende dat die man vervolgd werd, hem wilden tegenhouden. De Apache loste weer twee schoten, waarvan het eene miste, doch het andere trof den onder-brigadier Moreau wien een kogel in de buik drong zoodat hij neerviel. De andere agent trok zijn sabel en gaf den Apache, wiens revolver nu afgeschoten was, daarmee een geduchten slag op het hoofd. De menigte viel op dèn moor denaar aan, die met stokken en vuisten geducht werd toegetakeld en misschien doodgeslagen zou zijn, wanneer er niet meerdere politieagenten toegesneld waren die hem naar het bureau brachten. De onder-brigadier Moreau werd bij een apotheker binnengedragen en terstond haalde men een dokter, maar deze kon slechts den dood constateeren. Roux, de voerman, is er niet zoo slecht aan toe, maar zijn wonden waren toch zoo ernstig, dat hij onverwijld naar het hos pitaal moest vervoerd worden, waar hij bewusteloos aankwam. Door den com missaris van politie ondervraagd, ver klaarde de moordenaar te heeten Nicolaas Courtz. Hij is 26 jaar oud en een schelm van de gevaarlijkste soort. Op zijn 15e jaar werd hij reeds veroordeeld wegens diefstal en sedert onderging hij nog een aantal vonnissen wegens diefstallen en mishandelingen. Het laatste vonnis werd in Maart 1902 over hem uitgesproken, wegens mishandeling met doodelijken afloop. Er golden echter voor hem ee nige verzachtende omstandigheden, zoo dat het vonnis luidde 5 jaren gevangenis straf, die hij te Thouars onderging. Marcel Roux, die later in het hospitaal ondervraagd werd, verklaarde, dat hij den moordenaar volstrekt niet kende. Hij had den man ontmoet aan de Seine kade, deze was met hem meegereden en had hem, als belooning daarvoor, op een glas wijn onthaald. Er had zelfs geen twist tusschen hen plaats gehad. Roux is 30 jaar oud, gehuwd en vader van 3 kinderen, de ongelukkigeMoreau was 38 jaar en laat een weduwe met een kind achter. WAALWIJK, 24 Mei 1907. Beesten veel aanvoer en handel traag. Kalfkocien prijzen vn f 190 tot 290. Kallvaarzen prijzeu »an f 155 tot f190 Weivee werd aan hooge prijieu vlug vei kocht. Wei-larrmerrn aangevoerd 54 stuks prijzen van f 6.tot f 11. Varkens aangevoerd 102 stuks prijzen van 17, tot i 13 50 Boter aangevoerd 589 kilogr. prijzen vanaf 1.33 tot f 1.40 Eieren prijzen van tot 4 cent per stuk. DUSSEN, 24 Mei. Boterprijs per KG. vau f 1.10, fa 1,27, Middel prijs fl.22 Aanvoer 73 K.G. Eieren 10,75 de £6 stuks. KAATSHEUVEL, 24 Mei. De prijs der boter was htden op de mijn hoogste prijs f 1,27. middelprijs t 1,20. laagste prijs 1,15. Ik hoop, Kieze»- II, dat gy en allen andere Kiezers m'n vorig stukje ook tusschen de regels goed gelezen hebt. Dan znlt ge niet één, maar een berg van bezwaren, kunnen aanbrengen. t Loopt hier warempel toch de spuigaten uit met al dat afbreken, die ruzie, dat haat en nijd zaaien, die uit! randers links en rechts, die politiezaken, die processen, enz. Kiezers, 't is nu tijd den stal wat op te zuiveren, staak uw jammerklachten en aau 't werk. Want weet, dat 't uw dure plicht is uw kiesrecht te gebruiken om de zoo mis selijke toestanden gezond te maken 't is voor- loopig nog den eenigen weg. Laat je niet pnaien door vleierij en honderd andere plak middeltjes meer. Is de kans verkeken, dan buldert de wind weer volle noord en zit je weer in zak en asch. Daarom opgepaBt en gewerkt Met dank aan de Redactie Dussen, Mei 1907. Hoogachtend, Uw Dienaar JAN ZETDOOR. liIJKSPOSTSPAARBANK. Aan het postkantoor Waalwijk en de, daaronder ressorteerende. hulpkantoren werd gedurende de maand Mei 1907. Ingelegd f 8378,81 Terugbetaald f 9287,94 Het laatste, door dat kantoor uitge geven boekje draagt het nummer 4791. (Buiten verantwoordelijkheid der Radactie). Aan Kiezer II uit wijk B en de 400 andere kiezers. Toen 'k 't stukje vau Kiezer II las, dacht ik Heeft die man geen andere motieven om 1 ot samenwerking aan te sporen bij de aan staande verkiezingen dan enkel dat «lichtzin nig omspiingen met onze bölastingpenningen» van Kiezer I. Zijt ge dan, kiezer II, den laatsten tijd en r.l lang, levend dood geweest en heeft weer U soms ook vvergeten te begravenzooals heel vroeger met een onzer vroeden (hoe jammer moet zijn gebeurd? Hebt ge dan werkelijk r.ooit vau 't Dussensche «Blok« gehoord, van den r knoet", van uitgestuurde spionnen, die in opdracht hadden de gangen van hun aan gewezen personen na te gaan en zooveel fraais meer Van 25—31 Mei 1907. GEBOREN Petrus z. v. A. Hensen en H. van Disseldorp. Johanna Jacoba d. van J, Dekkers en J M. de Haan. Wilhelmina Louisa d van B. C. Korthout en A. v. d. Pennen. Adrianus Johunnes z. van J. van den Broek en J. M. van Ree. An tonius Martinus Gerardus z. van P. R. Schoemans en M. F. Bai.icns. Catharina d. van C. A. A. J. Hombergen en J. M, van Beijnen. HUW.-AANG.Adriaan van Gooi 23 jaren en Maria Anna Timmermans 2» jaren. Van 15—31 Mei. GEBOREN: Petrus Johannes z. van G. J. Vloe- mans en C. Kolen. Anna Maria d. van J. Wagemana rn A. W. van Dongen. Henrica Maria d. van C. Couwenberg en P. Emmers. Martinus Willem z. van J. G. Treffers en D. M. Nieuwenbnizeo. Clasina Cornelia d. van B. Verboven en A. Zwaana. Petronella Lucia Maria d. van L. van den Hoven en M. A. van der Linden. Petrus Johannes z. van H. Vostré en A. Naas. Martha Maria Cornelia d. van H. van der Velden en C. M. Snoeren. Elisabeth Maria d. van R. C. Emmers en A. D. Huggers. Janus Philippus s, van A. van Vuuren en C. Koenen. Simon J «hannes z. van H. Vrienten eu C. Koks. Adriana Jacoba d. van J. Hoevenaar» en Th. N. Ligtvoet. Cornelis Johannes z. van W. j. Vloemans en E. M. Loleteren. Petronella Maria d. van P. Netten en J. Zijlraan8. OVERLEDEN Johannes van Amelsvoord echt genoot van Maria Maas 65 j. Maria Joanna Damen 11 m. Martinus Snoeren laatst weduwnaar van Cornelia de Kok 90 jaren. Antonia Maria Damen 12 d. llsndrikus Breketmans weduwnaar van Adriaantje van Gorkum 90 j. Walterus van Beurde» weduwnaar van Wilhelmina Couwenberg 63 j. Cornelis van Beek echtgenoot van Dtngena van Loon 73 j. Louisa Cornelia Johanna van der Horst 6 maanden. HUW.-AANG.: Th.odorus Ligtvoet 24 j. en Cornelia vmij der Ven 21 i. Albertus Jacobus Adrianus Baeten 24 j. en Anna Maria Pi.Mernella Biemans 24 j. Heö ricu8 Stephanu9 Klijsen 29 j. en Maria Valk 30 j. Marinue Hendriks 22 j. en Geer— dina Remmeren 18 j. Johannes Wilhel mus Sikkers 34 j. en M&rgaretha Isabella Maria Heijs 35 j. Hendrikus Netten 22 j. en Johanna Laros 19 j. Christiaan Wil- helmus Oerlemans 21 j. en Adriana deNiis 90 jaar. HUWELIJKEN: Gerardus Klijn en Pieternella Lucia Kroot. Adriaan Machiel Koninga en Sija van der Schans. Johannes Hu bertus vau de Louw en Maria van den Hout. Johannes Maria Brands en Annette Marie Justine Niceline Monchen. Mar tinus Adrianus van Leeuwen en Johanna de Laat. Daar het mij thans gelukt is, eeu soort ZALF te 'kunnen bereideu, waarvan ik over de uitkomsten verbaasd sta en in vlugge ontwikkeling der jonge haren, al mijne andere soorten weder overtreft, mag ik niet nalaten, het zooveel mogelijk bekend te maken. Daarom is mijn plan, om VANAF HEDEN disponibel te stellen een bepaald aantal JOtten tegen zeer geringen prijs, welke dan ook tengevolge daarvan, onder ieder» bereik kan komen. Tegen den zeer geringen prijs van f 1,15 per postwissel verzend ik een POTJE ter kennismaking, en twijfel niet, of 95% der verbruikers zullen over de uitkomsten te vreden zijn. HOOFDKANTOOR SPUI 25 DEN HAAG- Wettig „CRINOFLOOR* gedeponeerd. Attesten worden gaarne FRANCO toegezonden. HAARWATER voor uitvallen, per flacon fl,15 FRANCO toezending. Wederverkoopers kunnen zich aanmelden in elke plaats ten kantore of schriftelijk. lEuropéenne.

Echo van het Zuiden | 1907 | | pagina 10