I 9 w m i Gemengd Nieuws. Burgerlijken Stand. s e w M N3 e i té m Reclame. tmm UIT KAATSHEUYFL S e -S *c> Ss ca p té W fa m cc ÊJ E-i té «3 p 3 cc a "g C3 Sec p P4 PS W nj Yooi* ouden van dagen. cd G O w 05 tc uJ - pa 0} c §3 Q 2 E 45 Het beste, mooiste en bil- lijkste Drukwerk bekomt men bij de Waalwijksche Stoomdrukkerij wereldstreken brengen. een omkeer teweeg zal Men inoet niet denken dat men te oud is om verlichting te bekomen en te worden genezen van een ziekte en geen beter bewijs van de waarheid dezer bewening kan geleverd worden dan door de onderstaande verklaring die aandu dl dat verlichting en genezing v n zieken aihangeu van een oordeelkundig ge volgde behandeling. Mejuffrouw de VV-d. Dillisen wonende Grootestraat B 61 te Waalwijk, deelt ons me de S.-dcrt ongeveer drie janr klaagde ik voortdurend over de nieren. Ik had steeds een vlijmende piju in den rug en in de lendenen, ik ging immer gebukt onder een zwaar vermoeid gevoel, dat mij den lust tot alles ontnam en mij zeer melancholiek stem de. Ik hul ook veel last van duizelingen uie coins zoo erg werden, dat ik er bij moest gaan zitten om niet neer te vallen. Ook had ik benauwdheden, die door huiveringen gevolgd werden, hetgeen wel op koorts ge ilek. Wat ik hiervoor gedaan had niets baatte mij en ik dacht op mijn drie en ze ventigjarigen leeftijd, dat deze ziekte mij wel ten grave zou slepen. Mijn laatste hoop b*d ik gevestigd op Foster's Rugpijn Nieren Pillen en ik had niet durven denkeu dal deze mij spoedig hulp zouden verschatten, want na het gebruik vun twee doozen be kwam ik een enorme verlichting. De pijn Wis toen bijna geheel weg even als de andere ken eekenen eu ik gevoel mij thans als het waren verjongd. Voor all zekerheid zal ik echter nog eenigen tijd met Uw geneesmiddel doorgaan. Ik ondergeteekende verklaar dat het bo venstaande waar is en machtig U het pu bliek te maken op elke wijze die U goed dunkt. Hoop voor bejaarde lui. Honderd ouden van dagen van 70 tot 90 jaar zijn radicaal genezen van nier en blaasziekten door Fos ter's Rugpijn Nierecpiilen. Dit geneesmid del verlicht en geneest volkomen de nieren van oude zoowel als van jonge lui. Het is eenig en speciaal middel voor de nieren. Verzeki-r U dat. men U de echte FOS TER'S RUGPIJN NIEREN PILLEN geeft, dezelfde die Moj. Dillisen gehad heeft. Wij waarschuwen tegen namaak en maken koopers er op attent, dat op iedere doos de hvndtee- kening van J -mcs Foster voorkomt. Zij zijrr te Waalwijk verkrijgbaar bij de firma Wed. Orie-Durnoulin, Markt. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a f 1,75 voor ééu of f lü voor zes doozen. KAATSHEUVEL, 26 Juli 1907. Groot festival te Kaatsheuvel Kaatsheuvel maakt zich op een schit terend feest te vieren. Ter gelegenheid van haar 30-jarig bestaan heeft de har monie «Euphonia" een groot festival georganiseerd. Met recht mogen we zeggen «groot' want een dertigtal ge zelschappen, h'armoniën en liedertafels zullen eraan deelnemen, zoodat de com missie verplicht was twee dagen voor de feestelijkheden vast te stellen, nl. Zondagen 11 en 18 Augustus a. s. De feestelijkheden beginnen Zaterdag 10 Augustus des avonds 7 uur met eene muzikale wandeling met medewerking der harmonie »Apollo". Na afloop con cert op het feestterrein ter opening van het festival. Zondagmorgen 12 uurgroote optocht, waaronder de eerewijn wordt aangeboden. Ieder gezelschap zal des namiddags op 't feestterrein twee num mers uitvoeren, terwijl des avonds op 't feestterrein, dat met zorg zal worden versierd en h giorno wordt verlicht door de liedertafel «Oefening en Vermaak" van Waalwijk en de harmonie Orpheus" van Tilburg een concert wordt gegeven. Na afloop schitterend vuurwerk Zon dag 18 Augustus wederom optocht enz. en des namiddags uitvoeringen door de deelnemende gezelschappen, om welker volgorde is geloot. Des avonds concert der Nieuwe Ko ninklijke Harmonie van Tilburg. Wij hebben slechts een greep gedaan uit het uitgebreide programma, genoeg echter om te bewijzen dat Kaatsheuvel een grootsch feest op touw heeft gezet, dat bij gunstig weder eene massa volks van heinde en verre zal trekken. H Anna. Niettegenstaande de kermisdrukte die te Kaatsheuvel heerseht, was toch het bezoek aan de par. St. Jóachimsmoer jl. Vrijdag nogal druk I)ie dag immers 26 Juli is de feestdacr der 11. Auna, die op eene bijzondere wijze in genoemde parochie vereerd word. De Hoogmis om 10 uur we d opgedragen, door een Eerw. Pater Capuciju, die na het Evangelie den kansel beklom, en het leven en de deugden overwoog, van do Moeder der H. Maagd en Moeder Gods Maria. Om drie uur het Lof met predicatie waarna met den zogen het Allerheiligste, deze feestdag bij uit nemendheid voor St. Joachimsinoer werd ge sleten. Ook a s. Zondag 28 Juli zal den toe loop groot zijn, naar het genadeoord der H. Anna. Ceneours Nog een dag en onze Harmonie «Euphonia" i staat voorde deur een gebeurtenis, die vóórhaar van groote beteekenis is van welker goeden of minder goeden uitslag veel afhangt. Wij be- Kare Tondst Dezer dagen werd door eenige kin deren die in 't Mastbosch bij Breda aan 't spelen waren een pakje met bloed bevlekte doeken gevonden. De kinderen vertelden dat een heer hun gezegd had dat ze de doeken in den grond moesten stoppen. Toen ze dat niet wilden doen heeft bedoelde heer 't zelf gedaan en daarna is hij vlug weggegaan- De doeken werden later door de kinderen weer te voorschijn gehaald en gebracht naar het bureau van politie. Wijl de vondst niet op grondgebied van Breda is ge schied heeft de politie de zaak in handen der maréchaussée gegeven. In hoever het verhaal der kinderen dooien het concours dat a. s. Zondag 28 Juli te Amsterdam gehouden wordt, eu waaruan zij alsdan in de Eere-Afdeoling zal concnreeren tegen een 7 tal fliuke waaronder ook sterkere gezelschappon in ledental zijn. Met den trein van omstreeks twee uur vertrekt zij uit Waal wijk naar Amsterdam, 's Avonds om 8 unr begint het concours aldaar, in het Paleis van Volksvlijt. «Euphonia komt op als nummer 4 (volgens lotiog) zoódat het naar schatting 10 uur zal zijn wauneer hare beurt gekomen is. 's Maaudagsnamiddag omtrent 7 uur zal «Euphonia te Waalwijk weer aaukoman. Moge zij ook nu haar ouden roem handhaven. Het beste bucccs zij haar toegewenscht. Dronki-nuiiinstooucelcn. De twee eorste kermisdagen waren vrij kalm, alleen wat dronkeului, wel ge looven wij dat er velen waren, die slechts «dachten" dat zij dronken waren, doch dat zijn juist de grootste lawaaimakers. Maar ook waren er die wel degelijk te diep in het jeneverglas gekeken hadden. Op verschillende plaatsen hadden dan ook schermutselingen plaats en werdeu klappen uitgedeeld. Verschillende vlegels werdeu dun ook door de Maréchaussée in arrest genomen Wel te bejammoreu is bet dat de politie het recht niet schijnt te hebben, om verschillende bepaalde personen gedurende de kermisdagen achter slot en grendel te zetten, overtuigd als zij is, dat dan de kermis bijna zekpr een rustig cn kalm verloop zou hebben Het zija immers altijd eu overal dezelfde onruststokers Kermis Begunstigd door eeu echt prachtig zomersch weer werd Donderdag de kermis geopend De harmonie Euphonia gaf oudergewoonte reeds 's morgens om 10 uur eene matinée musi- cule waarnij meerdere heeren werkende leden van Euphonia als dilettanten zouden optreden. Hoewel de zaal vrijgoed bezet was heerschte er toch niet die gezellige drukte van v -rige jaren Het matinée werd geopend met L'Enfaut du troupe van Barbe, een eenig mooie maar moeielijke marsch Krachtig eu frisch werd deze compositie ten gehoore ge bracht en alras bleek het dan ook, dat de muzikanten dezen morgen bijzonder geed op dreef waren, daarom hunkerden wij naar het oogenblik waarop het verplicht nummer, Fête Sicilienue van Kessels, dat a s. Zondag op het concours te Amsterdam zal worden uitgevoe. d ten gehoore zou wordeu gebracht. Nog een oogenblikje, nog even geeft instructeur eenige aanwijzingen en eeu, twee, drie, vier boem daar zet Euphonia de ouverture, onder d6 bekwame leiding van den heer G. J. Br ohm in. Wat een prachtig ensemble Wat een heerlijk, zuivere moeilijk te verbetere stemming Hoe frisch is die op\atting! Hoe vliegen de tonen door de lucht eu snijden die dissoneerende accoordeu door de ziel. Wat weet de solo- clarinettist eu de fluittist vooral toeh eeuig m®oi weer te geven wat de componist in zijn werk heeft neergelegd. Het geheel werd buitengewoon goed uitge voerd Geeu wondei dan ook dat uit het aandachtig zich geheel aau de muziek overgevend publiek een krachtig en dankbaar applaus opsteeg. Eenieder was er van overtuigd dat, als zoo in Amsterdam werd «geblazeu" er zeker een mooie prijs zou worden verdiend. Voor variatie was als altijd uitstekend ge zorgd. Voor elck wat wils, dat is steeds de eus van het bestuur bij het samenstellen van liet programma voor het kermis-matinée en zoo kregen wij dan de scèue «De eerste artist wat heel aardig werd voorgedragen evenals le karakter duo «Staatsloterij no. 999". Na leze twee voordrachten kregen wij de komische msemble-scéne «De vroolijke rechtszitting aau Boord". De rollen waren allen in goede handen wat bleek uit het goed spel dat iedereen gaf. Het eigen gekozen nummer voor bet concours Fautaisie Sur L'opéra Dou Carlos van Clement lat eerst na do pauze zou worden uitgevoerd werd alsuu, doordat de heer Brohm moest gaan vertrekken, voorde pauze ten gehoore gebracht. Dit nummer zit er zeer goed iu eu werd prachtig vertolkt. Voor veleu is dit, aau afwisseling rijke stuk, mooier dan het verplicht nummer Vau deze pauze, die ongev er een halfuurtje luuide, werd druk gebruik gemaakt om ,,voor" even te dansen of wi 1 om thuis den inwendigen meusch eens gaan te versterken. Wij voor ons maakten vau deze gelegeuheid gebruik om naar de zaal van deu heer Alph. Snoeren Members te gaan alwaar de harmo nie Apollo een Grande Matinée Musicale Vo cale en instrumentale gaf De zaal was hier <ot in alle hoeken mat belangstellenden gevuld. Al aanstonds werden wij vergast op het ko misch quartet. «De jaargetijden" wat eveual een auder no. vau het programma ,,De vor- ougelukto serenade." humoristische scène voor inaDnenko r eu solo uitstekend werd vertolkt, zang en spel was geheel onverbeterlijk en uit de stormaentige toejuichingen van het publiek, waaraan schier geen einde scheen te komen, konden de executanten genoegzaam opmaken, hoezeer het gepresteerde, de vrucht vau langdurige en degelijke studie, door allen op hoogen prijs werd gesteld. De Nos. 10, 11 eu 12 liepen eveneens goed van st-.pel. Nadat deze matiuèes waren afgeloopen wa ren overal waar men maar kwam de paartjes lustig aau het dansen. Gisteren, Vrijdag, was het eeu kalmen dag. Heden, Zaterdag geeft Euphonia met mede werking van Soleer Hesse uit Arasterdam oen matinée waarvan wij in een volgend num mer eeu verslag geven die de doeken vonden waarheid is zal nog- moeten blijken. Met dat al stelt de maréchaussée toch een onderzoek in, of hier soms een misdrijf in het spel is. Merkwaardig geval. Een Zuidafrikaansche courant schrijft het volgende over een merkwaardig ge val, dat voorkwam bij de familie Lou- rens, te Standerton (Transvaal). Deze familie bezat reeds een drietal jaren een meerkat, die dagelijks met de kinderen speelde en 's nachts weieens bij ze sliep. Kort geleden werd 't huisgezin met een dochtertje vermeerderd, en de meerkat scheen zeer jaloers op deze kleine indringster. Toen de moeder een oogen blik afwezig was, hoorde zij haar kleintje hevig schreeuwen, en, toestormende, be vond ze, dat 't kindje heelemaal met bloed was bespat. Bij nader onderzoek bleek het, dat de meerkat de schuld was- Hij hield 't kind zoo stijf aan de wang, dat de moeder het dier moest versmo ren, om haar kind los te krijgen Ernstig ongeluk. Donderdagmiddag ongeveer 5 uur is. naar het Hbl. meldt, te Laren door de Gooische stoomtram, komende uit de richting Naarden, die in volle vaart het Laarderhoogt afreed, overreden de 54- jarige mr. A. C J. Helfrich uit Leiden, gepensioneerd raadsheer in het gerechts hof te Batavia, die tijdelijk te Laren verblijf hield. Door schreeuwen en hellen werd getracht de opmerkzaamheid van den verongelukte, die hardhoorend was, te trekken, doch te laat. Door de sterke helling was de tram niet zoo spoedig te stoppen, zoodat de ongélukkige, op het laatste oogenblik het gevaar, waarin hij verkeerde, bemtrkende en zijn draai juist verkeerd nemende, door de locomotief werd gegrepen en alle drie de wagens over het lichaam kreeg. Er onder uit gehaald, bleek het leven uit het vreese- lijk verminkte lichaam reeds geweken, waarna het lijk naar het gemeentehuis te Laren werd vervoerd. De juweelen diefstal in den llaag Men meldt uit den Haag Ondanks de ijverige nasporingen tast de politie omtrent de brutale nachtelijke inbraak in het magazijn van den juwelier den heer Goudsmit, in de Passage, nog steeds in het duister rond. De inlichtingen welke haar zijn verschaft zijn dan ook uiterst vaag Zoo is gemeld dat in den nacht waarin het magazijn is leeggeplun derd, nabij de woning van den heer G. twee onbekende mannen van 20 a 25 jarigen leeftijd zijn gezien. De een met opgedraaiden donkeren knevel, donker costuum en jockeypet. De ander blond, met grijs costuum en jockeypet. Tevens is gezien Maandagmiddag jl. een onbekend man gekleed met donkere demisaison, zwarten fantasiehoed, donker gekleed, bij zwart af. Hij had het voor komen van een vreemdeling, vermoedelijk een Belg., pl m. 50 jaar- Volgens het opgegeven signalement was deze persoon van flink postuur, breed geschouderd, houding een weinig gebogen. Deze per soon heeft op den bewusten middag omstreeks 2 uur, ongeveer 40 minuten voor het raam van den goudsmidswinkel gestaan. De commissaris van politie, de heer Olivier, verzoekt van bedoelde persoon aanhouding. Overigens ontbreekt het der politie aan gegevens voor haar onderzoek. Zelfs is er nog geen volledige opgave van de ontvreemde sieraden. De voorloopige lijst dezer voorwerpen, waarvan een bui tengewoon Politie-blad van dertig blad zijden is verschenen, telt thans reeds niet minder dan ongeveer 60 kettingen 30 colliers, ruim 600 ringen, 225 broches 63 armbanden, 40 gouden horloges, 225 medaljons en aanhangers, 40 dasspelden en een groot aantal gouden Zeeuwsche dasspelden, waarbij hoofdjes enz.meer dan 60 stellen manchet- en overhemd- knoopnen, benevens een partijtje losse knoopen. De colliers, braceletten, broches, rin gen en dasspelden waren voor meeren- deel versierd met robijnen, paarlen, dia manten, brillanten en andere edelgesteen ten. Van de horloges en ook van verschil lende ringen zijn de nummers bekend, en onder de vermiste armbanden is o,a. een zware gouden gourmet-armband Bet drie gouden munten een daarvan was een Kruger Pond Sterling. Aangezien 't natuurlijk op den weg der politie ligt om haar onderzoek in alle richtingen in te stellen, hebben he denochtend vroeg ook verschillende huiszoekingen plaats gehad ten huize van personen, die verbonden zijn aan de bestolen zaak. Deze huiszoekingen hebben evenwel tot niets geleid. Uit verschillende omstandigheden wordt afgeleid dat de inbraak is geschied met een sleutel, die volkomen paste op de magazijndeur Beetgenomen. De Asser Crt. verteld Ze waren uit een groote stad, het eerbaar mannetje en vrouwtje, en vestig den zich in een provinciale hoofdstad, waar ze het o 1 zoo prettig en rustig en knussig vonden. Hier hadden ze een frisch woninkje en een aardig tuintje dat was wat anders dan in die drukke rumoerige wereld, van waar zij waren gekomen- In gemeld tuintje planten zij bloempjes en verbouwden zij hun ra dijsjes en worteltjes en peultjes, en voor al van deze laatste hadden zij bijzonder schik, want zij groeiden zoo mooi, ze werden reeds zoo groot en begonnen zoo waar ook reeds te bloeien 1 En zoo droomden zeiken nacht van de eigengeplante radijsjes en worteltjes, waarvan ze reeds hadden gegeten, en van de malsche peultjes, die binnen niet langen tijd zouden kunnen worden ge plukt zoo ze maar eerst gegroeid wa ren. Eiken dag eenige malen ging het echtpaar kijken of de peultjes zich reeds zouden vertoonen maar neen, de bos vertoonde wel volop bloei maar de vrucht liet zich wachten, hoewel «buurman4 reeds volop van zijn peultjes oogstte. Dit gaf aanleiding tot ongeduld, het ongeduld verwekte twijfel of er wel ooit «eigen4 peultjes zouden kunnetj worden gegeten, en eiken dag opnieuw konde men mannetje en vrouwtje hooren zuch ten en klagen over hun peultjes, die er moesten zijn en er nog niet waren. «Buurman4 had medelijden met de luidjes en besloot ze 'n verrassing te be reiden. Hij kocht van den groenteboer een paar pond peulen, stond den volgen den morgen zeer vroeg op en naaide ze stuk voor stuk met een draad aan de veelbelovende, maar nog niets gevend? peulenbos. 't Werk was juist verricht toen stads- mannetje buiten kwam, om voor de zooveelste maal te kijken of ze haast «eigen4 peultjes zouden kunnen eten en, o wonder 1 daar hingen ze met hun gladde schilletjes te bengelen, het was een lust der oogen 1 «Vrouw, kom er reis hier 1 Daar hangen zoo waarlijk de peulen gisteren nog niets en nu volop 1 Vrouw! vrouw 1". «Ja, maar man, ik ben nog in m'n onderrok en kan zoo niet naar buiten komen »'t Kan niks schelen, gauw, kom maar hier, en kijk eens wat mooie peulen 1 )onge, jonge, die zullen we plukken en van middag nog eten l4 Vrouwtje kwam in het tuintje en be wonderde met manlief de mooie vruch ten. En nu aan de pluk 1 Maar wat was dat Aan elke peul zit een draad wat gemeenWie zou 'm dat gelapt heb ben 1 En de tranen kwamen vrouwtje in de oogen. Buurman stond achter de heg en lachte 1 Een ontploffing. Een ontploffing had plaats in de kruit fabriek van de firma Miiller te Clermont nabij Hoei, om halfzeven Donderdagmor gen. In de fabriek werkt een honderdtal arbeiders, verdeeld in een dag- en een nachtploeg- Ee nachtploeg had juist haar taak geëindigd en de dagploeg kon beginnen, toen de ontploffing plaats had in een kruitmolcn. Twee arbeiders, die zich daar bevonden, waren terstond dood, van een hunner werd het hoofd afgerukt, de andere werd verpletterd onder een balk, want de molen is to taal verwoest de vier muren barstten vaneen, het dak stortte in en men vond stukken zink, die 30 a 40 meter ver waren weggeslingerd. Van de nabijstaan- de boomen werden zware takken afge rukt door de kracht van de ontploffing. Nog 2 arbeiders werden gedood en een derde zoo zwaar gewond, dat hij Don derdagavond overleden is, zoodat er totaal 5 slachtoffers zijn. Alle andere arbeiders bleven ongedeerd. Van de slachtoffers zijn er 3 gehuwd, die teza men 12 kinderen nalaten, de 2 anderen zijn jongens van 17 en 18 jaar. Omtrent de oorzaak valt niets met zekerheid te zeggen De justitie uit Luik is ter plaatse gekomen om een onderzoek in te stellen. Ontdekkingsreizigers verongelukt. De Duitsche geleerde, dr. Knebel, en de schilder Rudloff, zijn bij een ontdek kingsreis op het vulkaangebeid van IJs land verongelukt. Zij hadden met hun tochtgenoot Spathmann den vulkaan Mas- zen Askja bereikt. Knebel zou den Zui delijken rand van den krater, Spathmann den Noordelijken onderzoeken. Aan den Zuid-Oostelijken kant bevindt zich een groot kratermeer en Knebel en Rudloff gingen daarop met een boot, die zij op hun tocht meegenomen hadden. Toen Spathmann 's avonds in het kamp terug keerde, waren de anderen er nog niet. Zij bleven den geheele nacht weg en 's morgens ging Spathmann er op uit om hen te zoeken. Hij vond hun spo ren op den oever van het meer, maar boot en menschen waren verdwenen. Hij vermoedt dat zij in een der heete bronnen geraakt en dienten gevolge verdronken zijn. Geheel alleen heeft Spathmann daarna 5 dagen te voet moeten reizen eer hij weer een bewoon de streek aantrof. Een vrouw ter dood veroordeeld Het hof van gezworenen te Luik heeft vrouw Schoest, geboren Marie-Catherine De froudmont, een boerin uit Hallembaye, ter dood veroordeeld wegens moord op haar man, gepleegd met medeplichtigheid van den 20-jarigen knecht Mathieu Coo- len. Deze werd tot 15 jaren dwangar beid veroordeeld. Ongeluk. Heden omstreeks 12 ure reed een met vier paarden bespannen wagen der veld artillerie over den Utrechtschen straat weg te Zeist. Een 15-jarige knaap, zekere v. R., was er achter op geklommen. Bij de remise van de tram werd dit opge merkt door den korporaal, die het trans port geleidde, en deze gelastte den knaap zich te verwijderen. Dadelijk sprong hij er af, maar geraakte onder een voorbijrijdende tram, met het nood lottige gevolg, dat een der wielen hem over het lichaam ging Bij den gemeente arts dr. Tjeenk Willink binnengedragen, was zijn toestand reeds hopeloos en on geveer een half uur later overleed de ongelukkige knaap. (U. D.) Een dienstbode verbrand. Te Noordwijk is Maandagavond een dienstbode, bij het aanleggen van de kachel, in brand geraakt. Zij is aan haar brandwonden overleden. Het lijk van Willem Hluysscn, margarinefabrikant te Asten in Noord brabant, is volgens het Parijsche blad de Temps bij de Alma-brug te Parijs uit de Seine opgehaald. Een reusachtige brand. Een geweldige brand woedde gisteren in het noordelijk deel der stad Victoria in Britsch-Columbië. De sterke wind wakkerde het vuur aan. Er was gebrek aan water. Twee kerken en een groot aantal huizen zijn een prooi der vlammen geworden. WAALWIJK. Van 12-26 Juli 1907. GEBOREN: Martin ug Johannes z. v. W. Brekcl- mans en J. H. van Baaren. Gijaberta Elisabeth d. v. J. Krielaars en P. C. van Schijndel. Hubertua Rudolphus Aloysiaa Maria d. v. IC. A M. ridder de van der "Schueren en J. W. A. M. Vos de Wael. Cornelius Adrianus v. J. F. Wilmont en W. C. van de Ven. Loaisa Walthera d. van W. van de Wiel en G. Oomens. OVERLEDENPeter Vrinte echtgenoot vaD G. Melis. Franci6cus Johannes van Eeten 8 maanden. Maria Catharina van Eeten echtgenoote van Johannes van Riel 63 j. Paulus Johannes van Rijswijk 5 mnd. HUWELIJKEN: Adrianus Balthazar van Bavel 30 jaren tn Barbara Leijtens 31 jaren. Petrus Joseph van Roermond 30 j ren en Wilhelmina Johanna Maria van Kollenburg 27 jaren. HUW.-AANG.: Cornelius Adrianus van de Ven 29 jaren en Maria Wilhelmina v. Kempen 26 jaren. o— DUSSEN. Van 1 15 Juli 1907. GEBOREN Peter s. v. Pieter Sterkenburg en v»n Mechelina Cstharift* Teuling. Cor nelia Johanna d. v. Antonie Berm en Jo hanna Dirkse. Johannes Wilhelmus r. v. Hendrikus Antonia» Josephus Nefken» en Maria Hendrika ICuipcr. GEHUWD: Gerurdus Johannes Valk 28 j. en Catharina SeisterinaDi 25 j. OVERLEDEN Huiberdina Schalken iD huwelijk met Petros Goossens 55 j. R AAMSDONK. Van 13 26 Juli 1907. GEBOREN: Johannes Petrus sc. r. C. Snijder» en C M. van Aal. Maria Anna Adrians d. v. E. A. van Dongen en A. Vissers. Johanna Adriana d. v. A. van Moergestel. Cornelia Adrianus z. v. A. M. Broeders en E. M. We erings. Petrus Cornelia a. v. Cornelia Peters en Johanna Petronella Kieboom. Jacobus Alouisius Wilhelmus Maria z. v. Wilhelmus Adrianus Martens en A-.na Helena Jacobs. GEHUWD: Antonins Johannes Oome 31 j. en Adriana PetreDella Snijders 26 j. beiden wonende a'hier. Cornelis Simon Schapers 30 j. te Waspik en Mechelina de Boot 28 j. alhier. OVERLEDEN Maria Geerlruida Blom 6 mnd. O» Tf 45 t3 n* •Cf CS O f» i Si I m *73 45 b*) 45 S- 45 45 r p- 45 C 03 rij S

Echo van het Zuiden | 1907 | | pagina 10