D Gemengd Nieuws. Burgerlijken Stand. Ingezonden Stukken. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL Correspondentie, Uitvoering* n U andelsber ich ten X. October 1908, If. de Bont. des avonds ten 61/, uur bij RA.AMSDONK(DORP) 2 Oct. Vergade- ring der landböuwvereeniging „Raam«donk dorp* op Zaterdag 3 October des nam. te 6- uur. Bij Mej. A. M. Floris. DoelBetaling Kunstmeststoffen en kracht ▼oedermiddelen. Aan het postkantoor Raamsdouk en de daaronder ressorteerende hjjlppostkantoren werd gedurende de maand September 1908 ingelegd f9773,66 en terugbetaald f6996,49, Laatste boeknummer 4133. Bij de heden alhier gehouden jaar- lijkscbe publieke verkooping van griendhout en band was nogal kooplust. 't Verloop was evenwel geheel anders dan verleden jaar, en, er werd zelfs meer besteed dan men verwachtte, 't Is ontegenzeggelijk, dat de hoepelindustrie 't laatste jaar eeue malaise heeft doorgemaakt. De prijzen der diverse hoepels daalden beduidend, zoodat een en ander van directen invloed was op de gehouden verkooping. Het hout bracht per H. A. pl .m. wel f 200 minder op dan verleden jaar. Men besteedde thans voor 4-jarig bout f 200 d, f 350; 3-jarig f170 d f 280 per H.A. Roodeband gold f 18.50 h 19.50 en grauweband f 21 it f 24.50 per 100 bos. C. de Vaan 31 alles in 10 scholen. Op het gelukspapier kwamen de prijzen in handen van J. Oremaus, A. v. Engelen, H. v. Zon, W. v. Engelen, A. v. Vugt, C. Klare, W. de Lsat, A. Maas, C. v. Herpen, De verrassingsprijs viel ten deel aan M. Hermans. HECJSDEN, 1 Oct. Het onderwijzers genootschap in het arrondissement Heusden zal op Donderdag 8 October e.k. 's morgens half elf in het Wapen van Amsterdam" alhier eene vergadering houden. Het programma bevat o. m. a. Iets over een uitmuntend studieboek voor candidaat-hoofdonderwijzer doof den heer H. Prinsen te Haai steeg. b. „Non Multam sed Multa" van een jong dichter, door den heer J. Verhoeven te Heusden. Mededeelingeu naar aanleiding van een Treurig ongeval. Terwijl de moeder gistermiddag even een emmer water schepte viel het 2-jarig dochtertje van C. Kantërs in een tob water en verdronk. De levensgeesten konden niet meer worden op gewekt. Gisteravond had in de Zusterschool alhier eene vergadering plaats tot de op richting ran eene R. K. Werkliedenver- eenigiDg. Hoogstwaarschijnlijk zal de Eerw. Heer v. d. Wee, Kapelaan alhier, tot geeste- lijk adviseur wordeü benoemd. Bij het z.g. paardjespelen had de 12- jarige H. v. d. Westen 't ongeluk van een paal van de El. centrale te vallen in het prikkeldraad naast de weide van den heer E. C. de Wit. Een groote wond aan de knie moest door geneeskundige hulp worden verbonden. Woensdagavond gaf onze voetbalclub „S. S. S.' in de zaal van den heer Piet Heere, eene uitvoering die in alle opzichten glaijsrijk geslaagd mag heeten. Te ongeveor 7<V4 opende de Voorzitter van *8. 8. S." de heer P. van Dongen Hzn, met een welkomstwoord tot het publiek in de stamp volle zaal dezen aangenamen feestavond en gaf het woord aan de heeren de Bont karakterkomieken uit Dongen, die voor deze gelegenheid waren geëngageerd. Het afwis selend programma bevatte eeu reeks van aardige voordrachten die allen uitstekend werden weergegeven. Den heelen avond regende het als 't ware pittige, doch netie „moppen", die het dankbare publiek deden schateren van lachen. Evenals overal had de Bont ook hier weer veel succes en mt t den voorzitter van „S. S S." roepen wij den heer de Bont Sr. volgaarne een spoedig tot weerziens toe. Te 12 uur was bet groote program afgewerkt en dankte de heer van Dongen Hz. de Heeren de Boot voor hnn goed optreden, den heer van der Weide voor zijn keurig accompagnement, het publiek voor zijn onverdeeldsn aandacht en de honoiraire leden voor de geldelijken steun, waardoor het „S. S. S." mogelijk w^s deze uitvoering te geven. Ook nu toonde bet Raamsdonks publiek weer, dat het zich fatsoenlijk weet te gedragen en geen wan klank werd gehoord. DU88EN, 2 Oct. Bij de Wed. v. Dijk zijn deze week in een nacht 26 jonge kip pen door ratten doodgebeten. Donderdag 1 October is de heer Petit, in de raadsvergadering van 29 Sept. benoemd to1 onderwijzer aan de o. 1. school wijk B alhier, reeds in dienst getreden. MADE 2 Oct. Door de vereeniging „Gemeente BelaDg alhier is aan de Maat schappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen te Utrecht het verzoek gericht, het terrein der los- en laadplaats aan 't station Made Drlmmelen te vergrooten en tevens een kop- of veelsding te doen aanbrengen. Mochten deze verbeteringen tot stand komen dan zal hiermede worden voorzien in eene reeds lang bestaande behoefte. LOCN-OP-ZAND. Het grootste koffie huis van ons dorp met annex-harmoniezaal op den besten stand gelegen, is onder den hamer geweest en voor de som van f 5025 behalve de ongelden overgegaan aan de heeren Gebr. Schoenmakers, die hel zullen laten inrichten tot een machinale schoen fabriek, wel een bewijs, dat deze, pas in Maart begonnen, best marcheert, wat een zegen voor de plaats is. Jammer alleen, dat die onde zoo beklante herberg, midden in de kom van het dorp, van*bestemming zal veranderen, temeer daar de „Sophia-Vereeniging" er een rnim, flink lokaal in had en deze nu een ander heen komen zal moeten zoeken, wat niet gemak kelijk le vinden /al zijn. VLIJMEN. Bij het prijsschieten 1.1. Zon dag door het Kruisbooggezelschap ,,De Vooruitgang" gevestigd bij den heer M.'van Wordragen gehouden zijn de puntenprii'zen behaald door A. van de Wiel met 40 ingekomen circulaire der gezondheidscom missie door den beer H. Prinsen te Haarsteeg. Na afloop zullen de leden zich vereenigen aan een diner. VBOSCH. Op initiatief van den oudsten wethouder den heer Jos. v. d, Ven, waren Donderdag in Casino een groot aantal per sonen bijeengekomen, ter bespreking van het zilveren ambtsfeest van den burgemeester Jhr. van der Does de Willebois. Met algemeene, hartelijke instemming werd besloten dit heugelijk feit van den gevierden bekwamen burgervader waardig te heidenken. Gekozen werden tot leden commissie Jhr. Mr. Louis van Meeuwen, voorzitter, Th. Pels, pccretaris, M. J. Sweens, penning meester. Leden de d ie wethoudeis, de heeren Jos. J. v. d. Ven, Th. C. Nederveen en Jhr. Mr. F. van Ryckevorsel, verder de heeren: M. Azynuiau, Lbrikafflt,; Mr. J.A. A. Bosch, raadsheer in het gerechtshofTh. van Gulick, koopman; G. van Lairschot, bankier; J. H. Makkink, kolonel-commandant van het 2e regiment infanterie; F. Rouppe van der Voort, industrieel en F. J. Suyliug, architect. Persoonlijk'sparen is^niet altijd het ge schikte middel. We moeten ons vereeni gen en in gemeenschap met anderen voor de toekomst zorgen. Draagt elkanders lasten, dat is een christelijke leuze. Dit wordt gedaan in een ziekenfonds. Spreker wees er op, dat het Diocesaan Ziekenfonds aan de eischen van een goede ziekenfonds voldeed, wat de on dervinding van 2 jaren reeds eenigszins had uitgewezen, zoowel de leden als de doctoren zijn tevreden over het zieken fonds. Hij spoorde den werkman, vooral de jonge werklieden aan, zich toch aan te sluiten bij het ziekenfonds. Hoe meer leden, des te solieder het fonds, en des te gemakkelijker zal hij aan zijne ver plichtingen kunnen voldoen. Ons ziekenfonds weikt onderling en de winsten blijven aan de leden. Het lidmaatschap is een sociale plicht. Ten slotte dankte de Geest. Adviseur den spreker voor zijne schoone rede, en sprak een woord van vaarwel aan den oud- President, tevens allen dankend, die aan den bloei van het Ziekenfonds hadden medegewerkt. Buiic.ii verantwoordelijkheid der Redaclir) A de Graaf G. v. Wordragen A. v. d. Hout C. Oremans 38 37 37 33 punten Kaatsheuvel, j Oct. 1908. Een dreigend eontliet In verband met ons vorig bericht oyer- bovenstaand onderwerp, wordt ons an- derszijds 't volgende medegedeeld Het bericht is onjuist op verschillende punten. Zoo staat er dat 't zwikloon 3 cent per paar was verminderd, dit is niet juist, 't zwikloon- is met 3 cent verminderd voor èén artikel, op een soort leest te maken. Verder staat er dat een onderzoek is ingesteld, ook dit moet bezijden de waarheid zijn. Hoe nu kan een bestuur, eene commissie een hangend geschil on partijdig en degelijk onderzoeken, als slechts ééne partij wordt gehoord, en hier is de patroon absoluut niet gehoord er is hem door 't bestuur der vakver- eeniging geen onderhoud over deze zaak, die hij zeer zeer zeker tegenover hen zou hebben verdedigd en 't goed recht bewezen, gevraagd. Nog wat het loon betreft kan dienen, dat dit op 't oogenblik 20 cent per paai bedraagten dat volgens de verklaring van zwikkers 10 paar per dag zijn .te zwikken, wat dus f 2 per dag of 6 maal 2 is f 12 per week uitmaakt. Jaarvergadering Tan het Dioo. Ziekenfonds. Verleden Zondag had in de bovenzaal van Apollo de Jaarvergadering van het Diocesaan Ziekenfonds plaats. De op komst der leden was vrij goed, doch had flinker kunnen zijn. Tegenwoordig waren het Bestuur en de Commissie van Toezicht, n 1. Dr. de Both, Dr. Ruding, Weleerw. Heer van Heeswijk en de Heer Mathieu van der Wee. De vergadering werd gepresideerd door den Heer W. Roestenberg, die voor het laatst als zoodanig fungeerde, daar zijne nieuwe positie het lidmaat schap van ons ziekenfonds niet meer toelaat. De Secretaris, de Heer P. van Dongen, gaf een degelijk verslag. Het aantal leden klom in het laatste boekjaar van 96 tot 172 98 leden hebben vrije geneeskun dige behandeling en medicijnen genoten, terwijl één dubbele en twee gewone breukbanden werden verstrekt, tegen een totaal bedrag van f 316.88. Aan ziekengeld werd uitgekeerdf 97 81. In de 3e afdeeling (verzekering bij overlijden) werd niets uitgekeerd. Het bezit van het fonds bedraagt na zijn tweejarig bestaan f 453.76. Wederom hebben de dokters voor één jaar aan dezelfde matige premie gecon tracteerd. De Secretaris drukte den leden nog maals op het hart hun eischen zooveel mogelijk te evenredigen naar de premie, want doen zij dat niet, dan moet natuur lijk de premie verhoogd worden. Als bestuurslid werd gekozen de heer P. Schellekens en als nieuwe Pres. de Heer Jan van Gestel, die hunne functiën aannamen. Door Dr. Rüding werd eene zeer aangename causerie gehouden over de verzekering in het algemeen, over de ziekteverzekering in het bijzonder. Hij wees er op, hoe reeds de Egyptenaren onder Joseph in de voorzorg waren tij dens de vette jaren, om zich in de ma gere voor hongersnood te behoeden. Een leerzame en navolgenswaardige les. Geachte Redacteur. U stelde in 't vorig numer een vraag omtrent de R. K. Kiesvereeniging in dit district. Mag ik in uw blad ook eens een vraag stellen Hoe zit het toch met die woning commissie _van de Kath. Soc. Actie, krijgen we daar zoo onderhand niet eens wat van te hooren, een rapport of zoo iets of is de zaak blijven hangen. Dat zou m. i. zeer jammer zijn, al is de toestand niet zoo bijster floreerend, goede, billijke woningen komen te kort, krotten worden afgekeurd, particulieren bouwen niet meer, eene commissie kon dit zoo mooi, en een 10 a 20 tal goede woningen aan matigen prijs trok beslist een aantal huishoudens herwaarts en we hebben ze toch zoo noodig niet waar Zou Waalwijks Belang* hier niet eens kunnen aanpakken en een bouwcom missie trachten te formeeren BELANGSTELLENDE. Redacteur, u dankend, J. ROBBEN, Adviseur van het spoor- en Trampersonee Oostelijke Langstraat. Nieuwkuik 1 Oct. 1908. Mijnheer de Redacteur. Volgens gewoonte Woensdag 1.1. de Echo lezende trof mij daarin bijzonder het volgende. In Kaatsheuvel nl was door verschillende vereeoigingen een actie op touw gezet om de Kermis te laten zooals zij dit jaar was. Een voor stel verandering beoogend werd zelfs door den voorsteller teruggenomen. Doel van mijn schrijven is nu dit. De toestand in Besoijen met Waalwijk eischt ook dat deze gemeenten hun Kermis samen laten vallen, hetgeen dit jaar ook gelukkig gebeurd is. Nu worden echter ook weer pogingen in het werk gesteld van zeke re zijde om de Kermis weer niet meer samen te doen zijn. Door de Waalwijk- sche werkgevers werd in het belang van hun personeel reeds gerequestreerd voor samenvallen. Tot dusverre hoorde ik echter van de zijde der werkliedenver- eenigingen niets. Het ligt toch voor de hand dat z ij er het meeste voordeel aan hebben. Waarom worden door de Paulus- of Werklieden-vereeniging (waar van naar ik hoorde zelfs Bestuursleden in Besoijen wonen) in deze niets gedaan Raamsdonksveer. Voor heden te Geachte Redacteur, U zult wel zoo goed zijn 't volgende, onder Ingezonden stukken in uw blad op te nemen. Aan den Drunenaar* schrijver van het ingezonden stuk in uw blad van 1 October. Wederkeerig, als adviseur van de spoor- en trampersoneel-vereeniging afd. Oostelijke Langstraat, acht ik mij ver plicht, tegen bedoeld stuk op te komen. Juist wat de schrijver zich de moeite niet waard acht, zijn »hand op papier te zetten,4 dwingt mij, mij zeiven en ons uitgesproken protest te verdedigen. Wij worden vermaand ons te schamen, zoo te zijn opgestaan. Neen, daarover schamen wij ons niet, wij blijven protest aanteekenen tegen dat willekeurigverbod. Meer dan ooit, zijn we thans overtuigd var. het grievende der weigering. Wel werden ons dezer dagen, doekjes tegen 't bloeden voorgelegd, maar té goed begrijpen wij de diepte der schuilende en schrijnende wond. Maar Hoe kunt ge ons beschuldigen, ja loers te zijn en den baas te willen spelen Hoe zouden wij ons aansluiten bij »eene andere partij ?4 Wij wisten van geen bestaande partij in uwe ge meente wij hebben alleen gaarne ge bruik gemaakt van de voorkomendheid en vriendelijkheid van den HoogEerw. Heer Deken. Wij dachten nooit aan partijzucht nog minder aan jaloezie, wij meenden een goed werk te verrichten voor het vereenigingsleven, iets waarvoor gij toch ook nog al wat schijnt tegevoelen. Dan, de door u hier miskende, (om niet te schrijven, zoo als gij, metzij het dan voor u een vreemde, heeft niets en niemand tot zich getrokken. Door aanhouden van het Bestuur onzer veree niging zoowel als op aandrang van hoo- ge en gewaardeerde zijde is die vreemde er toe overgehaald zich eenig uitwendig vertoon van dankbaarheid te laten wel gevallen. 't Is wel ongelukkig voor u, als par tijman, gelijk gij u zeiven voorstelt, dat er zoovelen zouden zijn, die voor uwe partij piet openlijk durven uitkomen. Wij voor ons komen vrij en franc, (niet voor eene partij maar) voor onze eerlijke zaak, zonder huichelarij etc. gaarne openlijk voor den dag, zelfs, nu het noodig is geworden publiek, vooral waar het geldt onzen vriend dien wij hoogachten, onzen weldoener, die onze dankbaarheid ten volle verdient, voor ons geldt het >weg met de vreemde,4 Goddank, nog niet, en geven eere wien eere I Uw duister slot, dat nog zedepredi kend klinkt, geloof ik goed te begrijpen als ik daaruit lees, dat dankbaarheid voor allen plicht Is. Laat gij u door jaloersch- heid niet verblinden en gun dezen zoe ten plicht ook aan ons. Mocht ik u een raad geven, volg dan dezen winter het herhalingsonderwijs in uwe gemeente, ook zelfs al zou dat door een vreemden gegeven worden, dan zult ge stellig overtuigd worden, dat voor U nog veel te leeren valt. Z. laat. Berichten van h.h. corresponden ten die voortaan later komen, dan Woensdag en Zaterdagmorgen eerste bestelling worden niet meer opgenomen. RED. Burgl. Standen, Kantongerecht, Huiden bericht volgend nummer. RED. KAATSHEUVEL. Eerste Winterconcert te geven door het Koninklijk muziekgezelschap >Eu- phonia4, te Kaatsheuvel, op Zondag October in de zaal der Sociëteit Eu- phonia. Aanvang des avonds 7 uur. (Zie programma's) NIEUWKUIK. Groot Matinée te geven door de lie dertafel Oefening baart Kunst4 van Nieuwkuik en Onsenoort, op Dinsdag 6 October 1908 in het café van den Heer G. de Bont. Aanvang 10 precies. (Zie programma's.) o Groot matinée te geven door de Har monie >de Eendracht4 van Onsenoort en Nieuwkuik, in de zaal van den Heer A. Merks, op Maandag 5 October. Aan vang 10 uur voorm. (Zie programma's) l we on: zes 101 W; sle uur WAALWIJK, 2 October 1908. Beesten weinig aanvoer, veel handel. Koeien prijzen van 170 tot 2b0 Vaarren prijzen van 140 tot 200. Varkens aangevoerd 45 stuks van f4 l .9— Boter aangevoerd 428 KG. Boter prijzen f 1,10 en f 1,28. Eieren prijzen van 5 tot 6 cent per stnk. KAATSHEUVEL, 2 Oct. De prijs der boter was heden op de noyn hoogste prijs f 1.63, middelprijs t 1.55, Jaagste prijs 1,46. DUSSEN, 2 Oct. Bolerprys per K.G, van f 1.40 f 15.0. Middelprijs f 1.46. Aanvoer 203 K.G. Eieren f 1.40 per 26 stuks. Op de Almkerksche paardenmarkt werden heden aangevoerd circa 700, meerendeels l'/i jarige paarden De prijs varieerde van f225 tot f350, enkele hooger. Handel levendig. '-"ü?1 If 01{JB De kaeiteiii van Köpenick in brutaliteit overtroffen. Men heeft het brutaal, zij 't komisch, optreden van den beroemd geworden kapitein van Köpenick, om den durf bewonderd maar wat te zeggen van den jongen Spanjaard, Emile San Pedro, die niet eene gemeente, maar die misschien honderden en hoogge plaatste personen, zelfs diplomaten in verschillende rijken van Europa bij den neus heeft genomen. Thans heeft hij, van zijne genialiteit bewust, terecht ge staan voor de Madrileensche vierschaar en op het celbankje wacht hij tl ans zijn vonnis af. Wat er op de rechtszitting gebleken is, willen we onze lezers eens vertellen. San Pedro trad te Gibraltar op, on rechtmatig gekleed in de leger-uniform met een massa decoraties, als een Vil- laamil, een zoon van den held van San tiago en in deze vermomming maakte hij de dochter van een Engelschen ko lonel, daar in garnizoen liggende het hof. Zijn bedrog kwam echter aan het licht en Pedro kreeg in de gevangenis van Cadiz gratis onderdak. In deze afzondering trachtte hij^ te werken op het gemoed van zijn aange bedene. Hij smeekte in een roerend schrijven om vergiffenis en de Engel-! sche, wier hart had gegloeid van liefde* voor hem, dien zij een roemrijk militair waande, zij schonk hem vergiffenis. Haan broeder een Britschen majoor, wist zij voor hem te winnen en San Pedro zag spoedig de lieve vrijheid terug. Kort daarna verkeerde Pedro in de Londensche salons. Zijne hoedanigheid had eene aanmerkelijke verandering on dergaan. Was hij eerst een volbloed militair geweest, thans had hij het oog doen vallen op de ministerieele loopbaai en. al noemde hij zich zelf nu wel geen minister, zoo ging hij toch voor de« zoon van een der Spaansche kabinets leden door. Zijn zucht naar hooger nan toe en als een Prins van Battenburg wist hij zijn kring van bekenden uit te brei den. Van Engeland ging hij scheep naa: Cherbourg en vóór zijn vertrek we herinneren 't ons nog't indertijd gemeld te hebben seinde hij naar den Spaan- schen Ambassadeur, dat een broeder van H. M. de Koningin van Spanje die, zooals men weet, eene Prinses van Bat tenburg is op een aangegeven dag s morgens ten 2 uur met den trein ii de Fransche hoofdstad zou aankomen. 't Koste den Engelschen en Spaanschec ambassadeurs hun slaap want 's Dachti op 't aangegeven uur stonden de beide diplomaten op het Parijzer perron om den pseudo-Prins te begroeten, terwij] een detachement infanterie gereed stond om eer bewijzen te betoonen. Zonder een spier van zijn gelaat te vertrekken groette San Pedro de diplomaten, hielc eene revue over de troepen en zette daarna zijne reis naar Spanje voort... Te Saragossa, waar de autoriteiten van zijne komst waren verwittigd, lunchte de »Prins" en zijn adjudant notabene een oberkellner bij den gouverneur, burgemeester en den kapitein-generaal Te Valencia liep de avonturier met zijn neus tegen den muur en moest hij de doos in. Spoedig echter was hij de: weer vrij en keerde hij terug naar zijn lan uitgangspunt Gibraltar, waar hij weer zijn vroegere verloofde zag, die nu met vai een Engelsch officier gehuwd was, maar nai met haar vroegeren galant2 mee gel naar Madrid trok. In legerkringen daar alz liet San Pedro zich doorgaan voor kapi- ier tein, doch hij dreef zijn brutaliteit zóóver he op zekeren dag verscheen hij met me een met ridderorden bezaaide borst dat zijne bedriegerij aan het licht kwam en hij gearresteerd werd waarom hij thans terecht staat. San Pedro behoort tot een deftige familie te Corona. Op de vragen van den president van de rechtbank gaf hij gevatte antwoorden, en toen hem ge vraagd werd, waarom hij de uniform had gedragen, zeide hij >De Koning kent mijne geschiedenis en hij verlangde met mij kennis te maken. De beste manier om Z. M. te naderen is de mi litaire uniform te dragen." Het Openbaar Ministerie vroeg vier jaar gevangenisstraf, doch San Pedro heeft op de rechters zulk een goeden indruk gemaakt, dat men vast overtuigd is dat hij er met een luttele straf zal af komen. De noodlottige overstroomingen in En- gelsch-Indië. Een telegram uit Bombay dat wij in de buitenlandsche blader, vermeld vinden, meldtDe overstroo mingen in de provincie Haïderabad heb ben belangrijker schade aangericht, dan men eerst geloofde. Het is onmogelijk om reeds een officieel cijfer van de slachtoffers te krijgen. Het gerucht loopt, dat er tienduizend dooden zouden zijn. Geen enkele Europeaan is echter omgekomen. Ongeluk. Een ontzettend ongeluk had te Westerholt bij Nieuwe Pekela plaats. Daar viel bij den schoenmaker Froling een groote schouw naar beneden. F. en zijn vrouw geraakten er onder de vrouw werd levenloos onder de puin- hoopen weggehaald, de man was met wonden bedekt, doch leeft nog. ^-TfiaiiMiwini i—m- J _L 'MJ GEBOREN Cornelia en Adriana d. v. J. C Dekkers en Cornelia Herman. Anna Maria d. v. W. J. M. van den Heuvel en A. 11. Vincent. OVERLEDENTheodora Gerdina von Hoof 1 j. Maria Catharina van Velthoven 7 w. Johanna Antonia de Bont 14 d. HUWELIJKEN Cornelia de Leeuw 22 j. en Geertruida Kooijmans 22 j. DRUNEN. Maand September. GEBOREN Gerardus Heudrikus 1. v. Adrianus Jozen en Maria Dieliseen. Johanna Wil helmina Cor elia d. v. Johannes Wilhelmus Sikkers en Margaretha Isabella Maria Heija. Franeiscue z. v. Cornelia Smits en Ger dina van de Pal. Nicolaas t. v. Martinua van Ravestiju en Cornelia Heijmans. Maria Catharina d. v. Adrianus van den Hoven en Maria Elisabeth Kuije. Heu drikus i. v. Martinus de Monnik en Adriana Vrijhoeven. Anna Catharina d. v. Jo hannes Brok en Johanna van Rooij. Hendrlkus Cornelie z. Franciseus Bakx eu Johanna Adriana van de Meerendonk. OVERLEDEN: Aart Schimmel weduwnaar van Cornelia Catharina Johanna Stoové oud 63 j. Johanna Klerks echtgenoot® van Adrianus Schalken 75 j. Ida Maria v. d. Krabbe 1 m. GEHUWD Johanucs Elshout weduwnaar van Catharina JohaDna van den Hoven en Wilhelraina Christina Peter 41 j. HUW.A ANGINTEGerardus Antonins Ypelaar 27 j. en Maria van Iersel 28 j. gei vai lan ge we re£ de on wc aai Ne scl do de 't Oc St; uit lan Kc scl en of tijc ba: 1 tec scl mij mo, mii zie: Ak spc tre 1 zoe wa de ver u t gez het brii ze a die wiji var n het luk Mij ver

Echo van het Zuiden | 1908 | | pagina 10