Gemengd Meirvys. Yoor de a.s, verkiezing van een lid vau den gemeenteraad wordt ten dringendste aanbevolen, de Heer een algemeen geacht ingezetene, een waai volksman, die capaciteiten en ambitie be zit, de gemeentebelangen te behartigen. VELE KIEZERS. NÏEUWS^iT^KAATSHËUYEL Ingezonden Stukken. Telegrammen Handelsberichten. 6 Steen van der Judocus Marinus. 10 Veltman Johannes Josephus. 19 Verdieseu Johannes Petru". 2 Verdies Karei (Gebreken.) 3 Verhoeven Bartliolomeus. 16 Verstijnen Petrus Cornelus 1.49 M. 27 Visser Johannes. 23 Vrijhoeven Franciscns. 21 Weert van Martinus. 7 Wesel van Lainbertus. 81 Wiel van de Cornelia. 80 Wiel van de Johannes. 26 Wiel van de Martinus Adr. 5 Wiel van de Martinus Mich. De lotingsdag behoort weer tot het verleden. Evenals in de meeste gemeenten waren ook hier de herbergen vour de lotelingen gesloten en kwamen zij des namiddags netjes present in de voor hen bestemde feestzaal aan. Na zich flink te goed te hebben gedaan aan het opge diende sleten zij den verderen avond met het genieten van muziek en voordrachten en een lekker potje gerstenat. De muziek was opwekkend en de voordrachten zeer comisch, zoodat aan lachen geen gebrek, zelfs zoo het scheen geen einde kwam. Na de uitvoering werden onder do blelingen prachtige prijzen verloot, zoo.lat het uur van scheiden maar al te vroeg daar was. Mo e steeds deze gemeente evenals dit jaar voor andere gemeenten een voorbeeld zijn. In den nacht van Zondag op Maandag is alhier bij zekeren v. D. uit een achter huis een fiets ontvreemd. De politie doet jverig onderzoek. VLIJMEN, 3 Nov. 1908. 1.1. Zondag heeft het door de kegelclub „Alle Negen* naar het kegelconcours te Kaatsheuvel afgevaardigde vijftal aldaar den len korpsprijs verworven, eene fraaie medaille en 10 gulden. Maandag werden de leerlingen der opeibare school Vlijmen-Haarsteeg door het Hoofd dier school, den fleer J. Gerritsen, die verleden Zondag onder vele blijken van belangstelling zijn 25 jarig ambtsjubilé vierde, op krentebollen en choco lade onthaald. Het ligt voor de hand, dat deze feestviering, welke bij de kleinen zeer in den smaak viel, den band tusschen onderwijzer en leerlingen nauwer zal hebben loegvhaald. Maandagavond ongeveer 7 uur kwam ter hoogte van den heer L. Daalmane de ;r«m, welke in de richting Den Bosch reed in botsing met den camion van den heer Corman, bierbrouwer alhier. Wellicht reed Je wagen te dicht langs de rails en heeft de voerman niet tijdig genoeg een voldoende afstand tusschen wagen en trambaan kunnen bewerken. Dientengevolge liep de tram, ondanks het sterke remmen door den machi nist, op het achtergedeelte van den wagen, waarvan de kap vernieid en dc achterste as gebroken werd. Gelukkig vielen er geen persoonlijke ongelukken bij voor en bekwam ook het paard geen letsel. HEUSDEN, 1 Nov. Serenade. Was het de stille wenrch van den heer C. dc Moor, dat zijn gouden ambtsfecst als onderwijzer onopgemerkt voor het publiek zou blijven, de burgerij dacht er ar-ders over. Toen bet Vrijdag bekend werd, dat H. M. hem benoemd had tol Ridder in de orde van Oranje Nassau, besloot men aanstonds hierover zijn sympathie te gaan betuigen en zoo werden hem 's avonds twee serenadts gebracht, een door de Heu^densche harmouie ea een door de fanfare, der heilige Familie, waarbij het aan hartelijke woorden niet ontbrak. Zaterdag morgen gingen de Leeraren en leerlingen der Rijksnormaalachool, waarvan d. M. directeur is, hem gezamenlijk huldigen en zongen hem aan zijn woning een paar toepasselijke liederen toe, welke attentie op hoogeu prijs gesteld werd. Eindelijk werd hem op zijn gouden feestdag Zondag middag nog een ovatie gebracht door de Heusdensche harmonie, waarvan bij een der voornaamste oprichters is. Dat men dien dag druk ter receptie ging, behoeft geen betoog, sis men west dat de jubilaris een werkelijk algemeen geacht man is, niet slechts hier, maar in de geheele streek. Tal van felicitaties kwamen er aau vau heinde en ver, waaronder van oud-leerlingen van voor 50 jaren van het hoofdbe8tnur van het Ned. Onderwijzers- genoot«chap, dat de M. ondar zijne eereleden telt, van schoolautoriteiten kortom te veel om te noemen. Ook ontbrak het niet aan g?schenkeu en bloemstukken. Dat deze da gen door den krassen onden heer en zijn familie nog lang in aangename herinnering moge blijven, is de wensch van zijn groot aantal vrienden en vereerders. 's -HERTOGENBOSCH, 3 November. Geduputeerde Staten van Noordbrabant heb ben aan alle bij de inning van het toezicht op de naleving van het bepaalde omtrent het weggeld betrokkenen per circulaire bericht, dat voorloopig geen aanhoudingen te dier zake moeten worden gedaan. TILBURG, 1 November. Bij de heden gehouden herstemming voor twee leden van den gemeenteraad in district II zijn geko zen de heeren J. H. Meelis en H. J. van der Velden. Het comité der tenteonstelling „Stad Tilburg* heeft in hare vergadering van gis teren de uitkeeriug vastgesteld, die zal ge geven worden san de exposanten, indien de tentoonstelling een voordeelig saldo zal op leveren. Niet minder dan 50 pCt. der netto winst wordt voor de exposanteu geresserveerd N. T. Ct. VRIJHOEVEN-CAPPEL. Op Zaterdag 7 Nov. a.s. des voormiddag» te 91/, ure zal alhier de gelegenheid ziju opengesteld tot kostelooze inenting en herinenting voor de ingezetenen, die zich daartoe in het school gebouw aanmelden. De lijst der bij de tusschentijdsche in d* maand September j.l. gebonden keuringen van toegelaten en niet toegelaten spring- stieren ligt op de secretarie dez-r gemeente voor belanghebbenden ter inzige. RAAMSDONK(Dorp). Aau He stoorn- zuivelfabriek alhier werd gedurende de maand October verwerkt 181257 Liter melk, waar van de prijzen varieerden tusschen f 4.16 en f 5.77 per 100 L. met gratis 80% tap- melk terug. Gemiddeld vetgehalte 3,162%. Het Dagelijksch Bestuur van het waterschap „De Gecombineerde Grootwas- piksche en Raauisdonkscbe Binnen- en Buiten- dijkschen en Overdiepsc'.ien Polder onder Waspik en Raamsdonk* verpachtte zijn veer eu veerhuis met landerijen voor den tijd van 6 jaren aan den heer C Kamp Azn voor f 650. Op dc 1.1. Zaterdag gehouden aanbe steding werd de leve ing van '25 zak erwten aan cïc Undbouwverecniging aangenomen door den heer G. J dc Klein te R&sms- donksveer f 7.30 per zak vau 80 K G. In de afgeloopeu maand hebben de mazelen hier sterk gebeerscht. Verscheidene sterfgevallen onder kinderen tot 9 jaar weden geconstateerd. D.eplm. 12 jarige C. v. H. gaf dezer morgen d> n 10 j rigen A. B. met den riek een zoodanige» slag tegen 't hoofd, dat dit door een geneeskundige moest worden ver bonden. Match S. S S. S parts. Zondag speelde om 2 uur de voetbalverceniging S S.S. uit Raamsdonk een match legen Sparta II uit Geertrni lenbeig op het veld van eerst- gi nopmde. Dc clubs bleken aan elkaar gewaagd. Ze, gaven elkaar niets toe, totdat plotseling de voorlinie vau S.S.S. doorbrak en doelpuntte. Dit punt was, zoowel voor S.S S. als voor Sparta een aanmoediging Sparta zette op en maakte binnen enkele minuten een punt tegen. Een punt was hen echter niet genoeg, wsnt daarop scoorde zij nogmaals, door een mooie voorzet van den rechts uiterst. Daarna ging de rast in met 21 vóór Sparta. Na dc rust bleek liet overwicht der Spar tanen de rechteuiterst en de rechtsbinnen werkten prachtig samen, waarvan 't gevolg ws», dat er nog verscheidene goaltjes ge maakt werden. De links uiterst en linksbinnen waren ook niet voor de poes. S S S. kw*m herhaaldelijk gevaarlijk op zetten, maar door bpt berekend »ptsl van den bach en het mooie, wegwerken van den bal door den keeper, werd menige poging tot doelpunten verijdeld. Toen de scheidsrechter tijd floot, had Sparta met 73 gewonnen. Aanbesteding op Zaterdag den 7 No vember 1908 om 6'/i uur 's avonds om te leveren binnen 8 dagen na gunuing, franco t; Raamsdonk(Dorp) in de schuur bij Mej. A. M. Ficris aldaar van plm. 60 balen Amerik. lij "gruis cn plm. 60 balen Amerik lijn meel beiden ad 50 KG. netto, balen bij den prijs inbegrepen. De levering moet ge schieden volgens de bepaling en, vervat in de Formulieren A 1 en A 2 van de „C. M. V.* waarmede de inschrijveis geacht worden bekend te zijn. Prijsopgaaf, en van lijngruis bovendien monster van minsten 1 s liter in tc zenden bij den secretaris. RAAMSDONK. Aan het postkantoor Raamsdonk en de daaronder ressorteerende hulppostkantoren werd gedurende de maand October 1908 ingelegd f 10506,50 en terug betaald f 5715,92. Laatste boeknummer 4152. Burgeme-ester-Raamsdon k. Op eene desbetreffende vraag van de Redactie //De Donge Bode, aau den H.EGest. Heer A. C. A van Vuuren, Lid van de Tweede Kamer der Staten Generaal, of het wsar is, wat verschillende bladen met „de Maas bode* op de eerste plaats, berichten omtrent zijne kandidatuur voor burgemeester der Gemeente Raamsdonk, antwoordde de Heer van Vuuren genoemd blad. „In antwoord op U vriendelijk schrijven, „kan ik U uiede deelen dat hoe na aan dieself 'e school'staat No. 1 op de voor dracht voor onderwijzer aan ren openbare lagere school te Princenhagc. Het. herhalingsonderwijs, dat gedurende de wintermaanden wordt gegeven, is z&n de o. 1. school in wijk A en C begonnen, aan de school in wijk B. waar de bet ek- king vau hoofd tot 1 November vaceerde is voor de personen die aan genoemd on derwijs wenechen deel te nemen deze week gelegenheid zich hiertoe bij hei. hoofd der school, de heer A. B. van Gooi, aan te geven. 1908. ook aan „mij de gemeente Rs.amsdook „het harte ligt, ik naar de eer, om „den zoo moeilijk te vervangen Burge meester dier gemeente Mr. Heere niet „gedongen heb, noch ding en niet dingen „zal. Mijn dunkt, dat geen beslister „tegenspraak is te geven van een bericht, „waarvan ik den oorsprong zelfs niet „raden kan/' (w g.) A. C, A. van Vuuren. VEER Tentoonstelling. Uit ver trouwbare bron vernemen wij, dat de elec- triciteits tentoonstelling niet, zooals oorspron kelijk het plan was, gehouden zal worden den lOeu dezer maaud, doch den 16en. DUSSEN. Dezer dagen zijn des nachis op verschillende plaatsen baldadigheden ge pleegd. Hier werd een poort weggenomen en op de eene of andere plaats neergeworpen, daar een hek stukgeslagen enz. enz. Van de daders tot heden niets bekend Met ingang van I November is door het Dag. Bestuur tijdelijk als ouderwijzer vau bijstand aan de opeubare lagere school wijk C aangesteld de Heer 8. F. de Graaf. De Heer P. J. van der Ploeg onderwijzer Kaatsheuvel, 4 November Begrafenis Verleden Zaterdag had alhier de plech tige uitvaart en begrafenis plaats, van de Eerw. Moeder Overste van het klooster alhier Zuster Stanislaus ir. de wereld Mej. Jongeneelen (en niet zooals wij abuisievelijk meldde Rijkevorsel) Om half 10 werd het stoffelijk overschot vooraf gegaan door de kinderen der 3 hoogste klassen naar onze parochiekerk gedragen. Behalve door enkele bloedverwanten werd de lijkbaar gevolgd door Burge meester en Wethouders, de heeren Kerk meesters, de dames der St. Elisabeths- vereeniging en de zich in het gasthuis bevindende oude vrouwen en mannen. Om 10 uur werd door onzen ZeerEerw. Heer Pastoor Völker een plechtige lijk dienst opgedragen, geassisteerd door de kapelaans van Agt cn van Heeswijk. Hierna had de begrafenis plaats op het kerkhof alhier, aan welks ingang een schare Eerw. Zusters het lijk harer Overste van de dragers overnamen, en vervolgens grafwaarts droegen. Thans rust Moeder Stanislaus te midden van 4 Eerw. Zusters, die haar gedurende de ruim 30 jaar welke zij hier doorbracht, naar betere gewesten waren voorgegaan. Moge zij ruste in vrede. Ontslagen. De Heer M. v. Beurden heeft zijn zwikkerspersoneel 13 in getal tegen a s. Zaterdag ontslag aangezegd. Door aan schaffing van nieuwe zwikmachines zijn hun krachten overbodig geworden. Verschillende hunner hebben echter bij andere patroons reeds werk gekregen tegrn dien datum. Allerheiligen. Allerzielen. Deze tw^e groote gedenkdagen in de Roomsche kerk zijn alhier op waarlijk treffende wijze gevierd. De eerste dag (Zondag) Allerheiligen waren onze kerken in feesldosch, en hadden een echt feestelijk aanzien. Ontel bare geloovige naderden tot de Tafel des Heeren. De Zangkoren deden hun schoonste lofzangen weergalmen, en jubelde tot slot 't »Te Deum Laudamus.» Doch 's avonds had de kerk haar feestdosch afgelegd, en zich gehuld in plechtig rouwgewaad. Jubelde des 's mor gens het Zangkoor sGaudeamus omnes in Domino» thans klonk somber het >Miserere mei Deus» door de gewelven van het Godsgebouw. Om 6 uur was de kerk weer gevuld met geloovigen, om te luisteren naar de treffende predikatie van Kapelaan van Agt, ons allen aansporend om vooral gedurende deze maand November, de geloovige zielen, door gebeden en goede werken te hulp te komen- In de parochie Berkdijk werd de predikatie gehouden door den WelEerw. Heer Tervooren, Kapelaan aldaar. Op Maandag Allerzielen waren onze kerken in alle H- Missen wederom gevuld met geloovigen. Waarlijk zulke dagen zijn zielsver- heffend voor het geloovige en gods dienstig hart. Ouders opgepust Jl. Maandag viel het 4-jarig zoontje van M. v. W. van een stoel, waar het was opgeklommen Het bezeerde zich zoodanig aan het hoofd, dat genees kundige hulp moest worden ingeroepen. Bovendien verviel het in de hevigste stuiptrekkingen waarschijnlijk van schrik. Men vreest voor het leven. Flobert club. In de laatst gehouden vergadering der flobert-club is .besloten deze te ont binden bij gebrek aan belangstelling. De nog in kas zijnde gelden zijn onder de leden verdeeld. Apollo. De heer A. Aarts is aangesteld als di recteur eener schoenmakerij te Waalwijk. Onze harmonie Apollo verliest daardoor een flink dirigent, een uitstekende kracht. En toch we gunnen hem deze pro motie van harte I Moord met voorbedachten radeMen seint uit Bergen-op-Zoom Zondagavond heeft de 23-jarige smid J. Van A. den wachtmeester der veld artillerie Van P., terwijl deze met zijn meisje door de Jodenstraat wandelde, met een mes een doodelijke wonde in den buik toegebracht en wel zoodanig dat hij heden in het hospitaal alhier is overleden. De moord geschiedde met voorbe dachten rade. B« drijfveer van deze misdaad moet in liefde worden gezocht. De dader is hedenmorgen, na een volledige bekentenis te hebben afgelegd gevankelijk naar Breda overgebracht. Vechtpartij. Eenige Bosschenaren, die verleden week gezamenlijk per automo biel een bezoek brachten aan de kermis te Nijmegen, zijn daar in twist geraakt met andere, vermoedelijk Nijmeegsche, kermishouders, waarbij het nogal heftig moet zijn toegegaan. Nu verleden Zaterdag de heer D., 2e keurmeester op de vischmarkt te 's Her togenbosch, die mede van het gezelschap was, is overleden, wordt dat overlijden in verband beschouwd met bedoeld kermisbezoek. De verloren zoon. Ruim twee jaar ge leden vertrok van Amsterdam naar Amerika een 27-jarige man met een van zijn oom geërfd bedrag van f 30,000. In den beginne ontving zijn vader brieven, doch daarna vernam hij niets meer. Een onderzoek door tusschenkomst van den Nederlandsche consul te Ncw-York leid de tot niets. Ten slotte ging de vader zelf naar New-York en na vier dagen vergeefs zoeken liet hij op den hoek eener straat zijn schoenen poetsen. Toen hij den schoenpoetser betaalde., zagen de mannen elkander aau envader en zoon hadden elkander herkend. De jonge man had zijn vermogen verloren en als schoenpoetser moest hij in zijn onderhoud voorzien. De vader keerde verheugd met zijn wedergevonden zoon dezer dagen te Amsterdam terug. Politiehond. Dezer dagen had te Zant- voorteen inbraak plaats. Een politieagent is thans door een tot politiehond afge- richten herdershond den inbreker op het spoor gekomen. De hond volgde het spoor van den inbreker, bleef voor een woning staan en vloog, toen de deur geopend was op het ledikant toe, waar onder de inbreker verborgen lag. Nog een treindratna. De reizigers in een trein van den Berlijnschen lucht- spoorweg waren Zaterdag-morgen ge tuigen van een vreeselijk drama. Toen het station vóór den Zoöl. Tuin bereikt was, klonken snel op elkander drie schoten en een gewonde vrouw viel door de open deur van een tweede klasse-compartiment De reizigers spron gen op om te zien wat er gebeurde, toen nog twee schoten gehoord werden en een jonge man op de grond van de coupé neerviel. De man was boekhouder, Paul Men- zier genaamd, en de vrouw was zijne echtgenoote Ze waren twee jaren ge trouwd, doch dr.ar de man jaloersch was, had zijn vrouw hem verlaten, en was ze kassierster geworden op een kantoor. Toevallig ontmoetten z<j elkander in den trein. Beider leven verkeert in ernstig gevaar. Limburgsche grwielen De lotings dag te Sittard is weer niet zonder bloed vergieten afgeloopen De lotelingen hebben zich voorbeel dig gedragen, doch 't waren, zooals gewoonlijk, personen die met de loting niets te maken hadden, die de politie handen vol werk hebben bezorgd. Tusschen de families W, en Sw. be stond reeds sedert lang een veete, welke dien dag eens zou worden uitgevochten. In den middag had het eerste treffen plaats. Van deze gelegenheid maakte zekere Z. gebruik om W. met een mes eenige flinke steken toe te brengen. In een oogenblik lagen allen over elkaar met messen, sabels en stokken werd gestoken, gehouwen en geslagenhet bloed sijpelde den vechtenden uit jas mouwen en broekspijpen. Z. werd door de politie gearresteerd. Ziende, dat zijn kameraden hem te hulp kwamen, ver zette hij zich en brak de boeien. De agent Cremers trok zijn sabel en gaf hem daarmee een flinke streep over zijn voorhoofd, waarop hij zijn kalmte eenigszins terugkreeg. Nadat dr. Joosten de wonde had dichtgenaaid, werd Z. naar de wacht overgebracht, waar bij fouilleering uit een zijner broekzakken een nog geopend en met bloed bevlekt mes te voorschijn kwam. In den laten avond geraakten daarna de overigen weer handgemeen. Eerst liep het gerucht, dat Sw. was doodgeschoten, hetgeen overdreven was. Sw., die gehuwd is, was in de namid dagworsteling reeds flink toegetakeld geworden. Naar men zegt, was hij zijn broeder te hulp willen snellen, bij wien door de W.'s in zijn woning alles kapot was geslagen en hijzelf had kunnen ontvluchten door uit een zolderraam te springen. Twee schoten knalden plots Sw. voelde zich getroffeneen der kogels was in zijn linkerzijde binnengedrongen. Dr. Schoenmaekers ouderzocht den man, doch kon de plaats, waar de kogel zat, niet ontdekken. Het kostte den getroffene moeite adem te halen zijn klagen van pijn voor de borst deed dr. Schoen maekers onmiddellijke overbrenging naar Calvariënberg te Maastricht gelasten. Inmiddels was door de politie de re volver nog geladen met 4 scherpe pa tronen, in beslag genomen en een der W.'s gearresteerd. Deze echter zou de dader niet zijn. De schoten zouden door vrouw F. W. wier man ook ernstig in den rug ver wond was gelost zijn. Na haar daad verricht te hebben, is zij onmiddellijk op de vlucht gegaan. De geheele politiemacht doorkruiste den geheelen nacht den omtrek om haar in hechtenis te nemen. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). Heeren Voetballers Het viel mij j.l. Zondag op den dag van Allerheiligen vreorad, dat ook die dag nog moest worden gewijd aan de sport, de dag die voor zoovelen de herdenkingsdag is aau hunne dierbare afgestorvene bloedverwanten on wie weet, hoevelen zijn er onder U, die nog zuo kort geleden een uwer ouders of familieleden verloren hebben. Moet nu juist die dag genomen, die voor de geheele katholieke wereld een dag is van bij zondere godsvrucht en ook voor U zijn moest,) losbandige jeugd. Wilt gij op die wijze nut tige leden worden van de maatschappij. Wilt gij mannen worden voor kerkenstaat verzuimt dan uwe plichten niet, en loopt op zoo'n dag niot langs de straat, op eene wijze zooals dat jl. Zondag geschiedde. Er is tijd genoeg om u op eene of andere wijze te vermaken als gij gedaan hebt wat kerk en maatschappij van U verwachten. Ik hoop dat de ouders, hun plicht zullen doen en ij vorig medewerken. EEN WAALWIJKS BURGER. mei 7,7t 7,3i NEW.-YORK. Taft is officieel ge kozen tot president der Ver. Staten met oversrroote meerderheid. Juiste cijfers ontbreken nog. BESOIJEN, 3 Nov. De prijs der boter, 1. 1. Dinsdag te Besoijen op de mijn aangevoerd, bedroeg, de hoogste: 1.22 de laagste f 1,12 De pr. der eieren was 7 7% cent. GORINCHEM, 2 Nov. Te aanvoer van granen was heden gering gewonen handel. Ristarwe 8.50 e 8.75 roode dito 1 7,60 a wifetc dito l 7,85 a 8.tnl. rogge 7,25 a Buitenl dito 7.20 t 7.40 gerst 4,90 o 5.10 haver 3,75 a 3,85 uivenboonen {.7,65 a 7 75 blauwe erwten 0.a 0,alles per hectoliter. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 73 runaeren 5 nuchtere kalveren, 9 vatte varkenn 368 biggea. u Ie qual. Kalt koeien 1180 k 26tri Kalfvaarzen f140 a 20C? Guiste vaarten f 110 k 12 Melkkoeien 1170 210 l'/j jarige ossen f 100 12 Pinken f 60 a Graskalveren f 30 k Nuchtere kalv. Aangevoerd vette vaikeua van 22 a 23 ejf, per hall kilo, biggen v»n f 6,i 9- ■tuk. Aangevoerd 0 schapen en 0 lammeren; schi pen f 0 a 0 en lamineren f 0 k f Kippen I 0.50 u f 0.80 per stuk. Ei ere» f 1.90 2.00 per 26 stuks. Boter 70 i 75 ct. per !/t kilo. ROTTERDAM, 2 Nov. Tarwe f8.75 a 10.50 per 100 K.G Kogge was van f 6.tot f 6.50 Gerst. Winter per 100 kilo f8.50 19.Zomei per 100 kilo f8.50 a f9.en Chevalier per 10C kilof 9 60 k f10. Haver per 100 k.f 6.50 a 7.50 Witte öooneo, van 10.— 11. Bruine boonen van 9.f 1025 Blauwe Erwten naar kook kwaliteit .erkoch vad f9.50 tot 10.en vertrouwde kook daarbovei Koolzaad f k 1 ROTTERDAM 3 Nov. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 4.' paarden 0 veulens, 0 ezel, 1927 magere en 751, vette runderen 190 vette 130 nuchtere en 63t; graskalveren 0 schapen of lammeren, vark, 223 biggen, 0 bokken of geiten. l Koeien 29 tot 34 ct., ossen 29 tot 34 ct., stierei 26 a 30 ct., kalveren 40 a 521/» ct., per kil' Op de heden te Hedel gehouden jaarmark wsren ruim 1800 jonge paarden aangevoerd Bvitcnlandsche kooplieden besteedden f 2C Er was vlugge handel. per stol I a f 30C j aeegers

Echo van het Zuiden | 1908 | | pagina 6