NIEUWS UIT HBUSDiN. Gemengd Nieuws Burgerlijke Stand. Advertentiën K1EUWS UIT KAATSHEUVEL Rectificatie, Handelsberichten. Uitvoeringen. HFlumST" RAAMSDONKSVEER. De gelden tot ondersteuning der noodlijdenden, die bij den brand op 8 Augustus van have en goed werden beroofd komen nog geregeld mild binnen. Z. D. H. de bisschop van 's-Hertogen- bosch schonk nog deze week een bedrag van f 400. DUSSEN. Dezer dagen viel het 2-jarig zoontje van W. v. A. in esn diepen put waarin ongeveer drie Meter water stond. De moeder snelde op 't hulpgeschrei toe en mocht de kleine nog redden Hoewel hij reeds bewusteloos was, kon men de levensgeesten weer spoedig op wekken. MP2EUWEN Bij het te Utrecht ge houden examen gymnastiek l.o. slaagde o.m. de heer Hengveld, alhier. Door den raad dezer gemeente is met algemeene stemmen benoemd tot hoofd der school alhier, de heer E. Burghout, onderwijzer te Drongelen DONGEN, 19 Augustus. Aanbesteding Voor uitbreiding dei schoenfabriek van den heer M. Ligtenberg alhier, zijn inge komen 7 inschrijvingen. Hoogste inschrijving f4040; laagste van van der Avoirt te Dongen, voor f 3474, aan wien het werk is gegund. In arrest J- S. was dronken en bevond zich op >De Vaartwaar hij al tierende de politie beleedigde. Dit be kwam hem echter slecht, want hij werd ingerekend en had toen gelegenheid om zijn roes uit te slapen. Hedenmorgen was hij ook geheel gekalmeerd. ten zijnen huize door velen gecomplimen teerd en werd Z.Eerw. door de fanfare der H. Familie ten 12 uur eene aubade gebracht Ook onze felicitaties aan zijn Z.Eerw. en diens geachte familie. Groote dingen Is Heusden vooral den laatsten tijd, stil, de lucht is thans bezwangerd met geruchten van groote dingen, die a.s. ziju. Wij hoorden van de oprichting van een mandenmakerij, een groote gros- sierderij in koloniale waren e.m.a. Even eens zijn door een combinatie van drie ingezetenen, het bekende Café Concor dia en eenige andere oude fabrieken aangekocht, naar wij vernemen voor industrieële doeleinden. Wat van een en ander waar zij, zal in de naaste toekomst blijken maar wij hopen dat het verlevendiging zal bren gen en vooruitgang voor onze plaats. Kaatsheuvel, 21 Aug. 1909. St. ffernardes. Het feest van dezen grooten en vermaar den Heilige (20 Aug.) wordt sedert ja ren en jaren in de parochiekerk van Kaatsheuvel, op eene bijzondere wijze met een octaaf gevierd. Vooral a. s. Zondag onder het octaaf stroomen van heinde en verre de pel grims uit alle omliggende plaatsen toe, om de voorspraak van St. Bcrnardus af te smeeken en door zijne voorspraak, bevrijd te blijven of verlost te worden van jicht, rheumatiek en andere pijnlijke kwalen, waarvoor hij als bijzonder pa troon aangeroepen. A. s. Zondag wordt ook onder de H. Mis van 8 uur een sermoon gehouden, over St. Bernardus 's Namiddags onder het plechtig Lof heeft ook eene indruk wekkende processie plaats waarin o. a. ook het beeld des Heiligen wordt rond gedragen. Alsdan is steeds de kerk gevuld met geloovigen. Yukvereeuiging Pij de Zondag 1.1 gehouden vergade ring werden 8 nieuwe leden geïnstalleerd. Onze plannen. Van verschillende zijden aangezocht om ons blad ook in deze plaats meer in te voeren en het nieuws uit deze stad en omgeving zoo volledig mogelijk te geven, hebben we thans besloten daaraan gevolg te geven en de colpertage met kracht ter hand te nemen. Onder de rubriek «Nieuws uit Heus den4 zullen we het nieuws dezer plaats zoo uitgebreid mogelijk weergeven, ter wijl Burgerlijke Stand, Kantongerecht en wat dies meer zij een plaats zullen vinden Een voornaam punt voor alle inwoners van Heusden mag het genoemd worden, dat wij ons voorstellen uitge breide raadsverslagen dezer gemeente door onzen verslaggever te doen opne men, terwijl wij onze kolommen open stellen voor degenen, die de gemeente belangen, op degelijke wijze wenschen te bespreken. Ons blad bevat verder, voor >elk wat wils«, hoofdartikels, binnen en buitenland, mengelwerken, gemengd nieuws, uitge breide rubrieken, plaatselijk en provin ciaal nieuws, gemeenteraadsverslagen uit 16 plaatsen. Velen weten dit reeds, anderen zullen het ondervinden in den tijd dat wij ons blad alhier laten ver spreiden. Wij willen ons tot deze korte mede- deeling bepalen, men oordeele verder zelf. Door de groote verspreiding in de ge- heele Langstraat en omgeving is dit het aangewezen blad voor advertenties- Als agent voor ons blad is aangesteld de heer Nico Spoor, Hoogstraat Heus den, door wiens bemiddeling ons blad Woensdag- en Zaterdagavond wordt rondgebracht en bij wien abonnementen en advertenties kunnen worden opge geven. De prijs is 75 cent per kwar taal of 6 cent per week. DE REDACTIE. Eerste II. Mis. L.l. Dinsdag was het feest in onze parochie, een zoon van een onzer beste burgers, de W.Eerw Heer Verhoeven Lz. droeg in onze parochiekerk de eerste H. Mis op. De kerk, die voor deze ge legenheid netjes versierd was, was ge vuld met familieleden en geloovigen. Na deze plechtige eerste mis met assistentie, werd de jeugdige priester Een vrouw en kinderen verbrand. Toen gisterennacht om ongeveer drie uur de bakker S. van Vliet, wonende aan den Zuiddijk, te Zaandam, op een angstig hulpgeroep naar buiten snelde, zag hij een zijner buren den sigarenmaker G. Schoen voor de deur zijner woning liggen, terwijl uit het huis vlammen en dikke rook wolken opsloe gen pogingen doen om weder het brandende huis binnen te gaan. Zoodra Schoen, die zwaar mank gaat en zonder kruk niet loopen kan, het gevaar had gezien, had hij het eerst aan redding van zijn vrouw en drie kinderen gedacht. En bijna had hij twee meisjes, waarvan hij er een onder den arm en een op den rug droeg in veiligheid gebracht, toen hij onverwachts over een stoel struikelde waardoor hij wijl hij zijn kruk in de onsteltenis had vergeten de kinderen liet vallen. Hoewel hij de kleinen nog paatje paatje hoorde roepen, was hem door den dikken rook de pas afgesneden weer in het brandende huis te gaan. De bakker Van Vliet, die daarop trachtte kruipende binnen te komen was eveneens verplicht voor den rook te wijken, zoodat beide kinderen moesten omkomen, zonder dat iets tot hulp kon worden gedaan. Ook de echtgenoote van Schoen, die men duidelijk kon hooren roepen kwam met het derde kind in de vlammen. Waarom de vrouw zich niet heeft kunnen redden is niet opgehelderd. Schoen is thans van alles vrouw, kin deren, huis, inboedel en bedrijf beroofd de vrouw was 28, de drie meisjes 4, 2 en l Va jaar oud. Het vuur dat in 't van hout gebouwde huis snel om zich heen greep, tastte zeer spoedig, ook de woning, van B. Slom aan, die mede evenals die van Schoen tolaal afbrandde. Dit huis be hoorde aan P. Eiskes. Een ander huis met twee woningen aan de noordzijde van het eerste grenzende en dat bewoond was door den visscher K. Vet en de weduwe Bleij en in eigendom toebe hoorde aan D. Kleijn, onderging het zelfde lot. Ook hiervan bleef niet meer dan de steenen voormuur gespaard. Van het huis met twee woningen van de Zuid zijde verbrandde de helfthet gedeelte waarin P. Valk los werkman woonde, het andere gedeelte, dat tot woning van den schoenmaker diende, bleef behouden. Aan de achterzijde stond een houten huis waarin de weduwe Bogert woonde. Ook dit werd geheel door het vuur ver nield. Sommigen konden nog een deel van hun inboedel reddenoverigens ging alles verloren. Behalve de inboedel van Slom was alles verzekerd. Onder de bewoners aan den Zuiddijk heerscht groote verslagenheid en deernis met den getroffene. De lijken zijn reeds uit het puin op gegraven. Omtrent de oorzaak van den brand is niets bekend. Vier kinderen vet gif tigd, drie gedood. Vermoedelijk heeft het gebruik van snoepgoed, dat verpakt was in doosjes waarin zich vroeger bevonden had poets- crème, in een gezin in de Atjehstraat te Rotterdam hedennacht groote ver woesting aangericht. In het benedenhuis van pand I5a iu die straat woont het gezin van den ke telbikker C. Korteland, werkzaam op de werf van Wilton, en wiens huisgezin uit man, vrouw en 9 kinderen bestaat. Vier zijner kinderen hadden gisteravond in de buurt zuurljes en drops gekocht, die verpakt waren in blikken doosjes met het opschrift: «Victrix-poetscrême, het beste poetscrême ter wereld voor alle metalen,4 welke doosjes voor I cent in den handel worden gebracht, gevuld met peerdrops en zuurtjes. Tegen II uur gisteravond werden vier meisjes uit het gezin van Korteland, die van het snoepgoed hadden gebruik gemaakt, in hevige mate ongesteld. Ze werden bevangen door ontzettende kram pen en brakingen. De hulp van dr. V. Huysman werd ingeroepen, die de vier meisjes onmiddelijk in behandeling nam, de 11-jarige Louise, de 9-jarige Jacoba, de 4-jarige Cornelia en de U/s-jarige Adriana Teuntje. De arts paste dadelijk een braakmid del toe, doch onder hevige smarten overleed reeds om 5 uur hedenmorgen de 9-jarige Jacoba; om 7 uur blies den laatsten adem uit het jongste kind, terwijl hedenmiddag de oudste, de 11-jarige Louise, stierf. Door dr. Huysman werd vanmorgen de politie van het geval in kennis ge steld, waarop door den commissaris, den heer D. A. Caspers, en den inspec teur, den heer E. v. Binsbergen, een uitgebreid onderzoek werd ingesteld en ook de ontsmettingsdienst werd gewaar schuwd, die de woning v. Korteland onder bewaking nam ter verdere ver spreiding, omdat aanvankelijk gedacht werd aan een of andere besmettelijke ziekte. De kinderen hadden namelijk niet medegedeeld wat de feitelijke oor zaak wel kon zijn. Toen echter in den loop van den morgen de oorzaak van het kwaad ont dekt was, werden door de politie maat regelen genomen om verderen verkoop van het snoepgoed in de poetscrêtne- doosjes tegen te gaan. Op een snoep- tafel in de buurt was nog één doosje opgespoord, doch bij een grossier in het gevaarlijke suikergoed in de stad werden 14000 van de gevaarlijke doosjes in beslag genomen en gedeponeerd op het politiebureau Nassaukade. Het scheikundig onderzoek zal moeten uitmaken of de zuurtjes en drops op zichzelf vergiftige stoffen bevatten dan wel of de verpakking de oorzaak is van het vreeselijk ongeval. De kinderlijkjes zijn door de politie in beslag genomen, ter gerechtelijke schouwing. Te Katendrecht en vooral in de Atjehstraat heerscht groote ver slagenheid. De doosjes met zuurtjes worden in den handel gebracht door een fabrikant te 's Hertogenbosch. Twee oude menschen verbrandWe vernemen over den brand die onder Rijsbergcn (bij Breda) gisternacht woedde en waarbij twee oude menschen het leven lieten, het volgende Omstreeks 12 uur werden de inwoners gewekt door brandgeroep. Het vuur bleek te woeden in de woning van het bejaarde echpaar Lambortus Backx, veehandelaar en bierhuishouder. Iu korten tijd was de woning in de asch gelegd zonder dat men er in slagen kon de bewoners te redden. De geheel verkoolde lijken van het bejaarde echtpaar vond men in de woning, de blinde 80-jarige vrouw in de bedstede, den 70-jarigen man, die klaarblijkelijk door den rook en de vlammen overvallen was voor hij zich en zijn vrouw kon red den, voor het bed. De oorzaak van den brand is onbekend. De deelneming in het dorp is groot. Volgens de Bred. Ct. zijn vermoedens gerezen, dat de oude menschen eerst vermoord zouden zijn en dat daarop de woning in brand gestoken is. De justitie uit Breda vertrok gistermid dag, naar aanleiding der loopende ge ruchten, met dr. Butner naar Rijsbergen, ten einde een nauwkeurig onderzoek in te stellen. Nader wordt geseind Men vermoedt, dat hier misdaad in het spel is. Bij de slachtoffers heeft men bij onderzoek hagelkorrels in het lichaam gevonden. Dj ie menschen vermorzeld onder een autobus. Een zeer droevig ongeluk heeft plaats gehad op de Mooksche Baan te Dalden bij Nijmegen. Een kar met drie personen is door het schichtig worden van het paard tegen een autobus van de lijn Nijmegen-Gennep aangereden. De drie personen werden van den wagen afgeworpen kwamen onder den motorwagen en waren alle drie op slag dood Een was zelfs totaal onherkenbaar De bestuurder van de auto had geen schuld. Omtrent het oDgeluk, dat gisteren onder Dalden heeft plaats gehad, meldt *De Gelderl. De beide landbouwers A. Hulsman en Th. JanseD, van den Heumenscheu molen, rn-A een knechtje reden met kar en paird den grooten weg op in de richting piasmolen, en van den tegenovergestelden kant kwam de autobus van de lijn Nijmegen-Geunep aantuffen. Waarschijnlijk kw«m door hst steigeren van het paard de kar in botsing met den autowagen, die met geweld tegen de kar opreed De landbouwers 11. en J. en de knecht smakten door de hevige aanrijding van hun kar en kwamen onder de auto terecht. De drie ougelukkigen werden zwaar gewond onder de auto Weggehaald en gaven slechts weinig teekeus van leven. Weldra zijn dan ook alle drie aan hun wonden bezweken. Esu der slachtoffers was bijna geheel onher kenbaar. De schuld van het ongeval moet worden gezocht, iu liet te groot vertrouwen dat een der overreden mannen stelde in zijn paard, dat naar hij meende voor de auto niet bang was. De kromming van den weg, waar het treurig ongeluk plaats had, belem mert niet zoover het gezicht, dat men een voertuig op verreu afstand niet kan zien aankomen. Een ooggetuige de berichtte aan het blad, dat de «chuld geheel aan den voerman lag. De chauffeur waarschuwde en matigde zijn gang. Het paard werd achter schichtig en sprong achteruit, zoodat de wagen tegen de autobus aankwam en de iuzittenden er af geslingerd werden. Alle drie kwamen ze op ètsn plek terecht, zoodat ze door één wiel overreden zijn. Het ongeluk speelde zich i een miniman van tijd af. Van de kar waren in het wiel, dat tegen de autobus aankwam, alle spaken vernield van de autobus zelf was een wiel beschadigd Gelijktijdig reed aan den andoren kant van den weg een rijtuig, doch de koetsie biervan reed aan den kant van den weg. Men meldt ons De lijken der drie verongelukte personen ziju met de autobus van de plaats des on heils vervoerd naar Heumen, onder geleid van den kapitein der maréchaussee Mos Fotografische opnamen ter plaatse ten be hoeve der justitie zijn opgenomen. Dhingra opgehangen. De jonge Indiër Madar Z*1 Lhingra die 1 Juli iu het Imperia Institute te Louden sir Ceizon Wyllie, den politieken agent van den secretaris voor Indië, en dr Lalcaca dood schoot, uit haa tegen de Engelschen, heeft daarvoor met zij dood geboet. Hij is gisteren morgen iu Bentonville gevangenis in het noorden van Londen, opgehangen. Van verschillende zijden waren pogingen aangewend, om zijn doodvonnis in levens lange gevangenisstraf vermdeid te krijgen Ook William Steed pleitte daarvoor. Eens deels omdat zijn executie hem tot martelaar zou maken. Anderdeels wijl levenslange op sluiting voor hem, die den dood begeerde een zwaardere straf zou ziju geweest. Maar de minister van binnealandsche zaken deelde einde der vorige week mede, dat hij geen begenadiging kon aanbevelen en het recht ziju gewonen loop moest hebben. De veroordeelde had zelfs niets anders verwacht en heeft zich ziju lot niet erg aan getrokken. Door zijne familie in Indië ver loochend en door zijnen landslieden hier geschuwd, sleet hij de weken van zijn vonnis rustig, gelaten e i onverschillig in de cel van veroordeelde, las en rookte sigaretten onver moeid en sprak weiiig met zijn bev/akers die hem nacht en dag niet uit het oog verloren Bezoeken ontving hij zi lden. Zijn Laste nacht was echter onrustig Om 6 uur gisteren morgeu moest hij op staan kreeg een ontbijt van thee en broei met boter voorgezet, doch gebruikte daar zoo goed als niets van. Zonder een spier van zijn gelaat te vertrekken, liet hij zich om kwart voor negenen door den „hangman" Pierpont den kraag van zijn hemd afknippen en stevig binden, waarna hij bedaard en zonder hulp het schavot beklom. Daar werd hem een mufs over het hoofd gedaan, de slrop om den hals gelegd, de bout werd uit hel valluik getrokken en de veroordeelde vie acht voe.t naar beneden hij gaf dadelijk den geest. Alleen de noodigo autoriteiten woonden de executie bij. Het verzoek van den ramp zalige om zijn lijk te verbranden, werd afgewezen. Nadat zijn lijk was geschouwd werd het binnen de. gevangenis in een kuil geLgd en om het snc-l te doen vergaan, met ongebluschte kalk begoten. In ons verslag van de gemeenteraads vergadering te Capelle staat dat de veldwachter aldaar geniet, een jaarwedde van f 400 en f 50 vergoeding voor kleeding. Dit MOET zijn f475 en f50 voor kle >ding. RED. WAALWIJK, 20 Aug. 1909. Varkens aangevoerd 60 stuks. Prijzen van f7.50 tot f 11, Boter aangevoerd 500 KG. Boter prijzen f 1,42 tot f 1,53. Eieren prijzen van 3wj tot4'/a cent per stuk. De rijzende beweging voor Inlandsche huiden en vellen houdt maar steeds aan, de prijzen worden ongekend hoog op gedreven- Ongemotiveerd hoog, zooals sommigen beweren en aan die zijde zou den ook wij ons scharen, hoewel de voorraden in Europa sterk zijn inge krompen, terwijl Amerika alle passende waar aan stijgende prijzen van de markt neemt. Inschrijvingen van O. I. runder en buffelhuiden in de eerste helft van Augustus te Amsterdam en Rotterdam, hadden een geanimeerd verloop. Op de hoofdmarkten van Europa, zooals Hhvre, Hamburg en Antwerpen, beklaagt men zich over de enorme concurrentie van Amerika, die, nu de l5°/o invoerrechten zijn afgeschaft, heviger zal worden dan ooit. Te Antwerpen, eene hoofdmarkt voor La Plata huiden, ook bijzonder voor de Nederl. leerlooierij, was het enkele dagen stil, tengevolge van den terugkeer van Prins Albert uit den Congo Staat en de daarmee in verband staande fees ten. Daarna werden bij geregelden gang van zaken tegen verhoogde prijzen verkocht 10383 gezouten J os en 5476 droge koe 100 droog gezouten huiden, en 1702 saladeros koe huiden oplevering. samen 17659 stuks. Voorraad 85.000 stuks vastgesteld op 18 dezer. Droge Columbia huiden liepen op tot den record prijs van frs. 135.per 50 kilogram. De leermarkten zijn overal zeer vast met als natuurlijk gevolg, hoogere prijzen. Er bestaan alle reden om te gelooven, dat de leerindustrie eene gunstige pe riode te geinoet gaat en de looierij dus eene langgewenschte, rechtmatige voor spoed. In de looiers-centra, nergens uitge zonderd, zijn de berichten bevredigend. Veel vraag, weinig aanbod, geringe voorraad en stijgende prijzen, zoo luiden de berichten uit binnen- en buitenland. Maar inmiddels is de huidenmarkt nog ver boven pariteit van het leder, zoodat de meeste leersoorten minstens 10 a 15 ets. per Kilo moeten rijzen. Inlandsche eikenschors met vraag voor binnen- laudsche rekening vastgestemd, evenals de meeste buitenlandsche looimiddelen. KAATSHEUVEL, 20 Aug. Heden was de prijs der boter: Hoogste prijs f 1.70 filiddelprijs f 1,65. Laagste prijs f 1,55 WASPIK 20 Aug. De prijs der boter is bier thans gesteld op f 1,32 per Kilo. DUSSEN, 20 Aug. Botcrprijs per K.G. f 1.16 a 1.35 Middelprijs f 1.28. Aanvoer 192 K.G. Eieren t 1,00 per 26 stuks». TILBURG. 20 Aug. Boter f f 1.427» 1-60. Eieren 37s a 5 cent per stuk. GEBOREN Adrianus Huibertus z. v. li. Koks en F. Mimpen. Johanna Adrian», a. v. Ij. Meesters en C van der Vorst. Johan na Maria. d. v. J. Ruijscn VV. van de Wiel. Johanna Godefrida, d. v. J. Fitters en J. van de Wiel. Marinus, z. v. M. Oos terwaal en J. Beekinang. OVERLEDEN: Helena Slapers, ond 7 maanden Johannes v. d. Loo, oud 11 jaren. Marinus van Dal, oud 3 maanden. Jo hanna Andrsa Achten, oud 1 jaar. ONDEKTROU WD Theodorus van Vugt oud 23 en Johanna Bruurmijn, oud 23 jaren. GEHUWD: Adrianus van Drunen, oud 32 jaren en Godefrida van Esch oud 29 jaren. HEUSDEN. GEBOREN Elizabeth Maria d. v. H. P. van der Pol en A. M. van Gulick. Johannes Hu- bertus z. v. B. Biaijens en A. van dor Beek. ONDERTROUWD: C. Heijkants, 27 j. en C.S. J. Pepermans 20 j. GETROUWD J. H. Feltkarap 38 j. en M. J. van den Berg 41 j. OVERLEDEN: P. van de Wiel, 83 j. wed. van A. Gjutier Elisabeth J. de Koning 13 d. RAAMSDOiNK. van 7 tot en met 20 Augustus. GEBOREN Frederica A. d. v. P. O. Kieboom en Mechcliua de Wit. Arnoldus P. z. v. C. Roeien en E. van Iersel. Hendrica C. d. v. A. van Zon en II. A. van der Steen. AdriaaD J. C. d. v. H. P. do Bruijn cn M. J. Stain. Simon A. z. v. J. P. Elemans en A. Lvinkhuijzen. Elisabeth T. d. v. J. Hommel en A. M. von Ommeren. Anlonia C. d. v. C. Trens en A. M. Mar- celisscn. Johannes J. z. v. H. A. van Schijndel en J. H. van Strien. Hendrikus C. z. v. O. van Suien en G. F. Ooster- waal. Aloysius Antonius z. v. J. J. Joon en C. Boeren. Anna A. d. v. O. R. Ver huist en A. A. Bouwens Cornelia A. d. v. W. A. Rolff en W. C. Meuwis. GEHUWD: Godefridus Coenders en Adriana C. M. Ansems beiden a'hier. Cornelis van Koppel en Dymphna M. Zijlmans beiden alhier. Bernardus L. A. de Poorter wo nende te Tilburg en Maria A. J. van Houten, alhier. HU W.-AANGIFTE Petrus G. van den Kieboom, ond 20 j. en Huiberdina A. van Dongen, oud 18 j. beiden alhier. OVERLEDEN Maria van Beek, weduwe van A. de Wind, oud 78 j. Antonius P. Feus, oud 11 j. VLIJMEN. Groot Matinéa te geven door de Zaugver eeniging ,,Kuast na Arbeid'' onder directie van den Heer C. de Gouw, to Nieuwkuik, op Zondag 22 Augustus. Aanvang om 5 uur. BAARDWIJK. Groot Matinée te gaven door de liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst" met vereerende medewerking van den Heer de Bont uit Dongen in de zaal bij den lieer L. van Cromvoirt, op Maandag 23 Augustus. Aanvang half elf. Gemeenteraad. WAALWIJK. Do verkiezing voor den gemeenteraad zal plaats hebben op 2 Sopt., de stemming op 9 Sept. en de herstemming op 20 September aanstaande. f f Hedenmorgen overleed tot f onze diepe droefheid te Be- soijen tijdig voorzien van de laatste H. H Sacramenten, onze innig geliefde Echtgenoote, Moe der, Zuster, Tante en Behuwd dochter Mevrouw Marie van Sittert-Melis, in den ouderdom van bijna 37 jaren. JAN VAN SITTERT en Kinderen. Mevr. C VAN TILBURG- Melis. JAN VAN TILBURG en Kindei en. Mevr. M- VAN SITTERT Deltour. CAMILLE VAN SITTERT. Antwerpen, 21 Augustus 1909.

Echo van het Zuiden | 1909 | | pagina 10