H.H. Landbouwers. J. A.Lemmens, R. D. A. d, Woude, Zwartsluis HIBÏÏWS UIT SSÏÏSBIH. Gemengd Nieuws. Burgerlijke Stand. Advertentiën. Over|jselsche Beddenfabriek. TH. A. VAN WIJCK, Kachelzeilen, 11H1H UEUB1LTJ5S, &ÜUWS üiT KAATSHEUVEL Telegrammen. M andelsbericht en Gladstroodorschmachines Rosmolens. Stroosnij- machines Rietensnijders. ÏJzerploegen en Gierpompen Yoor slechts f32.- VEE RL NED Voetenkussens. Fantaisie-Stoeltj es. Deze eminente redenaar wist door zijn bezielend woord zijne heldere doorwrochte en duidelijke taal, de aanwezigen die zeer talrijk waren te begeesteren en hen te over. tuigen »an het dwaze, onnatuurlijke van het ^blijven buiten de vakvereeniging". De aanwezigen waren z«er voldaan over deze lezing en belangrijke vergadering die van zes uur tot half negen duurde. Er gaven zich direct tien nieuwe leden op. De voorzitter en ad/iseur spraken een hartelijk dankwoord aan den geachten spreker, en een aanmoediging tot leden en vakbroeders. DRUNEN. Mop was uit, 'twas dan ook Crispijn en Mop is een schoenmaker. Mop nam een goede borrel, misschien wel wat veel, en hij raakte daardoor in de lorum. En als Mop in de lorum raakt dan wordt hij vervelend. Dan begint Mop te mopperen tegen allen die hij denkt klaarte spelen. Niemand wil met Mop iets te doen hebben, maar als hij het op zoo'n manier soms iemand te lastig maakt, gebeurt het dikwijls dat Mop, moppen krijgt. Zoo ook met Crispijnavond. Mop's handelingen en Mop's klotsen begonnen te vervelen. Opeens pakken een paar kleine stevige armpjes Mops corpus beet en Mop lag, zonder dat hij er erg in had, onder de biljart. //Genade genade kermde Mop. Algemeen gelach. Mop moest beterschap beloven, wat hij dan ook deed. Mop hield geen woord, want later volgde toch weer een proces-verbaaltje. Woensdag namiddag om zes uur, openbare vergadering van den gemeenteraad van Drunen. Maandag vierde het gilde St. Crispijn zijn jaarlijksche teerdsg. Oudergewoonte trok men 's morgens voorafgegaan door de Oude Harmonie door het dorp. Het overige gedeelte van den dag werd zeer gezellig doorgebracht met dansen enz. Ook had mej. Pulles dit jaar gezorgd voor een zeer voortreffelijk toebereid maal. Dinsdagavond vereenigden de leden zich wederom bij den heer Pulles, om ook dezen a7oud nog gezellig onder elkaar door te brengen. Zaterdag 13 November zal alhier door eenige Eerw- Paters eene Missie gegeven worden, durende negen dagen. Moge deze missie bevorderlijk zijn voor 't heil van Drunens katholieke ingezetenen. Naar wij vernemen is de heer J. IJpslaar-van de Wiel alhier door den boud van looiers en schoenfabrikanten aangewezen als commissielid. De commissie leden zullen pogen tot een vergelijk te komen in 't belang der beide industrieën. Deze week zullen zij te Tilburg bijeenkomen ter bespreking van invoerrechten enz. N1EUWKUIK, Ook de gemeente ge voelt den terugslag van het slechte weer van deze zomer, waardoor de pachtprijzen zeer hoog en de oogst van het hooi zeer miniem waren; sloten de gemeenterekening D.l. telken jare met een flink batig slot, thans bedraagt dit slechts f500.raiin terwijl daarentegen de staat van nog te verhalen posten, wegens pachtpenningen honderden guldens hooger is dan vroeger. Door den heer J, v. d. Oord, alhier is ook onze parochiekerk van acyteleen gas gloeilicht voorzien, nadat door het gebruik bij particulieren en den daarop gevolgden aanleg in het R. K. Liefdegesticht en de pastorie overtuigend was gebleken mst hoe veel succes de heer van den Oord zijn gas- exploitaties bekroond ziet. En ook in de kerk voldoet het uitstekend, en van hoe groot gerief het daar vooral is behoeft nauwelijks te worden gezegd. De rekening dezer gemeente is door den raad over het dienstjaar 1908 voorloopig vastgesteld iü ontvangst op f 9055.53, in uitgaaf op f 8514.29 alzoo meteen voordeel- lig saldo van f 511.24s Door den Raad dezer gemeente is benoemd tot onderwijzer belast met liet geven van herlialingsonderwijs cursus 1909 1910, de heer W. C. Windhorst, hoofd der school alhier. VLIJMEN, Vergadering van den Raad der gemeente Vlijmo-n, op Vrijdag, den 29 Aan de orde 1. Ingekomen stukken. 2. Vaststelling supl. kohier van den H. O 2. Goedkeuring Armcnbegrooting 1910. 4. Vaststelling gem. begrooting 1910. 5. Aanvrage eener rijkssubsidie voor het L, O. SPRANG. Raadsvergadering te Spraug 29 Oct. a.s. Vrijdog voormiddag JO'/gUti1"» VRIJH.-CAPPEL. Bij de gisteren ge houden herstemming voor een lid van den gemeentenraad werden uitgebracht69 stem men waarvan een van onwaarde; de Heer Heijmans verkreeg 2S stemmen, de Heer A. Oerlemans verkreeg 40 stemmen, zoodat gekozen is de heer Oerlemans. RAAMSDONK(Dorp). De levering van pl.m. 40 H.L. erwten aan de landbouwver- eeniging alhier werd aangenomen door den heer Th. Gijsmans te Waspik f 7.35. Het rijden der melk voor de stoom, zuivelfabriek werd voor het jaar 1910 aan genomen door den heer Rubbens te Waspik h 4 cent de 100 L. De wed Pruissers op De Bergen had bet ongeluk nabij hare woning fe vallen eu haar been te breken; Ook in onze gemeente heersc'nt de vlekziekte onder de varkous. Verscheidene dikhu'digen ziju reeds bezweken. Van de nutttige inenting w ordt helaas nog weinig gebruik gemaakt. Door de marechaussees te Raamsdonk (Veer) werden op een 5 tal plaatsen onga- ijkte gewichten in beslag genomen. Door Mej. M. de Rooy werd hier in de Kadestraat een luchtballon gevonden, opgelaten door den haor Ekselaar te Breda. De ballon is den eigenaar teruggezoudeu met opgave van bet uur, waarop hij daalde. Landweer-inspectie. Op 5 en 6 No vember a.s. zal in de O. L. School te Itaamsdonksveer het jaarlijksch onderzoek der landweer-Verlofgangers dezer Gemeente plaats hebben. Het onderzoek is geregeld als volgt 5 November. v. ra, 10 uur voor de lichting 1909. v. m. 11 uur voor de lichting 1903. v. m. 1 uur voor de lichting 1904. v. m. 2 uur voor dc lichting 1906. 6 November. v. m. 10 uur voor de lichtisg 1905 v. ra. 1 uur voor de lichtii g 1907. v. m. 2 uur voor de lichtiug 1908. RAAMSDONKSVEER SpoorhalteNaar ons wordt medegedeeld bestsfat er veel Kans dat de spoorwegh&lte alhier zal worden open gesteld voor bestelgoed en nachtgoed beneden 300 K. G. In dit geval zal ook eeue halte chef worden aangesteld, Prins llendrik-straal. Uit goede bron vernemen wij dat de Smidsstraat ter ge dachtenis van het bezoek van Prins Hendrik der Nederlanden aan den brand van Aug. j.l. herdoopt zal worden in //Prins Hendrik straat." Wij vinden dezen nasm zeer gepast, vooral omdat hij de herinnering aan het bezoek van den Prins aan onze plaats levendig houdt. De Heer II. v. d. Bijl zal op 1 Nov. a.s zijn zilveren jubilö vieren als onderbaas der firma G. EI. Simouis alhier. Den lieer van der Bijl zal het op dien dag wel niet aan bewijzen van belangstelling ontbreken. ure. October 1909, des namiddags te ten raadhuize dezer gemeente. Te behandelen onderwerpen 1. Vaststelling gemeentebegrootiug over het dienstjaar 1910. 2. Wijziging begrooting dienst 1909, Gisteravond is in tegenwoordigheid van de Commissie van Toezicht de land- bouwwintercursus alhier geopend18 leer lingen zullen de lessen volgen. HERPT. De landbouwer M. de Wilt Pzn. had een jong paard ingespannen om het te leeren. Het ging goed en het paard toonde zich heel geruot iu de hart. Toen dat zoo goed ging probeerde de W, en zijn knecht op de kar te gaan zitter. Nauwelijks had het paard dit bemerkt of het sloeg op hol. Iu zijn vaart rende het een voetpad op met boomen. Dc W. kwam tusschen een boom bekneld ea viel; toegeschoten personen brachten hem naar zijn woning. Een ge neesheer verbond zijn wouden waarbij bleek, dat nog een zijner beeuen gebroken was. Het paard werd inmiddels opgevangen. De knecht kwam met den schrik vrij. HEDIKHUIJZEN. Bij de gisteren ge- honden stemming voor een lid van den gemeenteraad werd gekozen de 'heer A. de Kort met 96 stemmen. Da heer fl. v. d. Wiel verkreeg 29 stemmen. BESOIJEN. Hedenavond ten 6 uur, openbare vergaderiug van den gemeenteraad, Aan de firma Siinonis de Kok alhier ia do legering opgedragen van 100 paar rolschaatsen aan de roljchaatsen-verceiiiging te Maastricht. Deze vereeniging is de eerste op dit gebied. DUSSEN, 26 Oct. Op verschillende plaatsen ziju gedurende de laatste dagen op het veld staande roode en witte kooien ont vreemd Gisteren begaf zich ook wederom iemand naar het veld om zijn kooien uit te snijden doch op het veld komende bleek dat zulks reeds was gebeurd. Men kan zich wel voorstellen dat de be trokkene personen met deze verregaande gedienstigheid niet erg ingenomen ziju. Door het hoold der school in wijk B, de heer A. B. van Gooi, wordt gedurende dezcu winter een landbouwcursus gegeven. Naar wij vernemen wordt deze cursus door ruim 20 personen gevolgd. DONGEN, 22 Oct. Werkeloozen. Dank zij bet ijverig streven van den geestelijken adviseur van den R.K. Volksbond zijn het twintigtal werklieden, die onlangs buiten hunne schuld zonder werk raakten, weer allen aan den arbeid. Sommigen hebben zich wel is wa&r buiten de gemeente moeten begeven, terwijl anderen zelfs een ander vak moesten ter hand nemen, doch de zoo ge vreesde ellende is buiten die gezinnen ge bleven. Een woord van hulde aan het bestuur van het ondersteuningfonds voor werkloozen, hetwelk, gesteund door eenige onbekende milde gevers en de vereeniging „Concordia", de arbeiders voor gebrek wist te vrijwaren, ia hie; zeker niet misplaatst. Centrale Verwarming. Door den krachtigeu steun d°r parochianen zal onze nieuwe parochiekerk (H. Jozef) ook spoedig voorzien zijn van eene centrale verwarming. Reeds is met den aanleg ervan een begin gemaakt, zoodat, behoudens groote of on voorziene moeilijkheden reeds dezen winter de verwarmde lucht door het kerkgebouw zal stroomen. Onze étalages. Met den aanvang van een nieuw seizoen zetten onze manufactuur winkeliers weer eens hun beste beentje voor, om het koopgrage publiek te lokken en tot een bezoek uit te uoodigen. Talrijk zijn dan ook 's avonds de nieuwsgierige kijkers, welke zich bij de hel verlichte vitrines verdringen als 't ware om de prachtige en smaakvol geëtaleerde wintergoederen te be zichtigen. 't Is te zien, hoe die winkeliers moeiten noch kosten sparen, om onze ge meentenaren in alles eene ruime keuze aan te bieden en de concurrentie der naburige steden het hoofd te bieden. Vooral de winkeliers Schellekens en Bouman munten in deze uit en wij gelooven, dat onze huismoeders verstandiger doen met hier eens ter markt te gaan, dan in Tilburg of Breda hunne inkoopen te doen. Zij besparen dan toch minstens een halve of heele gulden of meer aan.reisgeld. O. i. zijn deze winkels een waar sieraad onzer gemeente. 26 Oct. Goed afgeloopen. P. L., zoon vau den stooimchoenfabrikaut J. L. kwam vorige week met een zware ton spijkers op den rug van den zolder. Doornat zijue broek aan een uitstekonden spijker haakte, kwam hij met zijne zware vracht te vallen, met het gevolg, dat hij zich aan het rech terbeen en de linkerarm erg bezeerde. De spoedig ontboden geneesheer legde beide in een gipsverband. Naar wij echter van nabij vernemen is zijn toestand oogeublikkelijk zeer guustig. Voetbalclub, De voorgenomen match tusschen de. D. V. C. en eene Oo3teihout- sche zustervereniging kon 1.1. Zondag niet doorgaan, wegens het ongeluk dat P. L. was overkomen en eene lichte ongesteldheid, die een der andere leden van V. C. be lette aan het spel deel te nemen. Musis Sacrum. Zondag 24 Oct. LI. g f onze Koninklijke Harmonie „Musis Sacrum" weer een prachtig concert, onder leiding van den bekwamen en tactvollsn directeur, de heer L. Kroes. Programma 1. Leicht zu fuss,, Marche. 2. Au bords de la Meuse. 3. Grarde fantaisie de l'Opera. (Op verzoek). Martha Flitow. 4. Mimosa, Fantaisie Originale. J. E. Strauwen. 5. Vouloir c'est Pouvoir, Marche. J. B. Minne. De zaal was goed bezet en de verschillende stukken werden als altijd onberispelijk ver tolkt- Vooral na No. 1 en No. 8, welk laatste op vereerend verzoek van verschil lende leden voor de tweede maal werd weergegeven, daverde de zaal van het uit bundig applaus, dal zoowel de muzikanten als den directeur mochten inoogsten. Moge jMusis Sacrum" zich nog lang verheugen in den genialen leider, welke de Harmonie steeds meer en meer opheft uit het verval, waarin zij voor eenige jaren was gezonken. Jaarmarkt. Dc jaarmarkt van heden, in 't bijzonder bekend onder den //koolijesmarkt", was niet bijzonder Werden vroeger dikwijls dertig tot karren kooien aangevoerd, thans be droeg dit getal niet meer dan vijftien. Wel vreemd, terwijl er, naar men zegt, zoo ver bazend veel kooien gegroeid zijn. Het spreekt vaD zelf, dat door dien tamelijk geringen aanvoer de prijzen zeer stijf waren. Voor witte kool werd besteed van 5 tot 8 cent per stuk, roode kool van 7 tot 10 cent, deze waren er bijzonder weinig, voorsavoie 8 tot 10 cent. Ook de veemarkt was zeer slapjes. Aanvoer runderen was nihil, aan voer varkens (biggen) niet noemenswaard, zoodat de weinige, die er waren een hoogen prijs golden 1012 gld. Ernstige val. Vrouw v. B. uit de Heivelden, die aan de vallende ziekte lijdt, werd heden weer door een aanval dier ziekte aangedaan, terwijl zij bezig was het eten te bereiden. In haar val kwam zij met de slapen op een ijzeren pot terecht, waardour zij een gapende wonde opliep. De spoedig ontboden geneesheer R. H. A. v. Dortmond verleende geneeskundige hulp. ieder zoo graag daarom voor. wat anders 1 dat het dit C. Latann, Ilaaiblethe». En toch is Zorgen we er jaar beter is. R. K. Spaarbank. De vergaderingen van R. K. Vakrereeni- ging enz. zullen voortaan gehouden worden in de nieuw gebouwde lektlen van de school der Eerw. Zusters. Alleen het bestuur van de R. K. Spaarbank heeft om bijzondere redenen besloten iu het oude lokaal haar vergaderingen te blijven houden. Diefstal. Al steeds brutaler beginnen dc dieren hier op te treden. Meldden wij de vorige week de diefstallen v»n kleeren en waschgoed thans heeft men j.l. Maandagmorgen omtrent 5 uur bij A. V. in de Peperstraat een ruit stuk geslagen en verschillende van de aldaar ten verkoop uitgestalde voorwerpen meege nomen. Toen men op het geraas toeschoot, waren de brutale daders natuurlijk gevlogen. Men is dus voor de toekomst gewaarschuwd voor zulke ongewenschte bezoekers. Ongeluk. Het anderhalfjarig kind van vrouw de W* op den Hil viel gisteren in een pot met kokende pap en verbrandde zich deerlijk. Het is groote roekeloosheid om zulke zaken te plaatsen binnen het bereik van zulke kleine kinderen. Het is aoms wonderlyk dat niet nog meer ongelukken gebeuren, wanneer men de onvoorzichtigheid van vele ouders ziet. meer uaara druk. meer Heusden, 26 Oct. 1909, Kerstcantatc. Naar we vernemen, zal er dit jaar voor 't eerst uitgevoerd worden een Kerstc«ntate voor gemengd koor en wel door het man- uenzangkoor der Parochiekerk en de zange ressen van de Congregatie. De repetities zijn reeds begonnen en worden geleid door d.hr. N. d. V„ organist en directeur aan boven genoemd koor. Kaatsheuvel, 25 Óct. 1909. Diefstal. Bij V. werd gepasseerden nacht een porte- monnaie ontvreemd, inhoudende ruim f 6 bij J. werden 4 vette konijnen gestolen. Dader onbekend. II. O. Op 't gebied van Actie staat onze plaats wel vooraan, getuigen de vele nuttige ver- ee.nigingen en instellingen der Latste jaren. Waar het betreft liefde voor het onderwijs, daar kon het wel wat beter zijn. In dozen durven we gerust Waalwijk tot voorboeld stellen. Neem het herhallings-onderwijs b. v. en zie, wat een verschil in aantal leerlingen telken jare. En toch, vooruitgang is kennis is noodzakelijk voor liet voeren eener vruchtbare actie. Waar kennis ontbreekt, daar is en blijft de mensch eeue machine. Vechtpartijen, mishandelingenenz. Zondagavond heeft te Vechel eene hevige vechtpartij plaats gehad, waarin twee inwoners door Rooische voorvechters zoodanig gestoken en gesneden werden, dat men veer hun leven vreesde. Onder hevig verzet tegen de politie zijn drie belhamels achter slot en grendel gezet. Te Kalfsdonk onder Roosendaal is gevochten tusschen Oudenboschenaren en Gastelaren aan de eene en Roosen- daalers aan de andere zijde. Met kruiken en glazen sloeg en gooide men er op in het mes sneed en kerfde, driemaal klonk zelfs een schot uit een revolver, 't Is in den peëntijd, er wordt veel geld verdiend en dus sterk gedronken en verwoed gevochten. Zondagavond had in den Litherweg te Osch een bloedige vechtpartij plaats, waarbij zekere Nederkoorn ernstig met een mes in de hand gewond werd. De vermoedelijke dader v. B. werd nog denzelfden avond in arrest gesteld. In den nacht van 23 op 24 dezer waren de maréchaussée uit Rukfen met de rijks- en onbezoldigde rijksveldwach ters in dienst onder de gemeente Zun- dert en ontwaarden daar stroopers met den lichtbak. Bij hunne nadering werd een schot op hen gelost, hetwelk be antwoord werd door de politie met eeni ge schoten in de richting der stroopers te zenden. En der stroopers werd gear resteerd en in het bezit van een geweer bevonden. Niemand werd, voor zoover bekend, door de schoten getroffen. Men seint ons uit Utrechte In een arbeidersgezin is een geval van vermoedelijke cholera voorgekomen. Uit Londen seint men ons Het stoomschip Hestia uit Glasgow is bij Halifax op rotsen geloopen. 30 personen zijn verdronken. 6 officieren waaronder een kapitein zijn gered kun nen worden. Men seint ons uit Antwerpen: De National meldt: Te Boom is een werkman vermoedelijk aan cholera ge storven. Aanstonds volgden nog 5 sterf gevallen. Nog werden vier verdachte gevallen geconstateerd. DONGEN. Ondergeteekende beveelt zich beleefd aan voor de levering van nieuwste constructie met de nieuwste modellen. in verschillende grootten voorhan den aan concureerende prijzen. £3* Prijscourant wordt u gratis toegezonden. Aanbevelend Machinefabiiek, St, AGATHA bij Cuijk a/d. Maas Het oudste en meest bökende adres is ongetwijfeld wordt franco, naastbijgelegen station, vrij zicht toegezonden, een degelijk en Bolied 2 peraoona Peluw en 2 kussens, linnen bcwaste (ijk eu priam gezuiverde nieuwe Veercn, 1 Wollen, I Watten, 1 Molton Deken, Bed- en l'eluw- overtrek met de nieuwste sluiting cn 2 Matrassen. Een veel betere kwaliteit voor f 89.— Beslist iets extra voor f 49.— Daar ons fabrikaat overal in den lande ingang vond, onthouden wij ons van elke opgesmukte reclame. Met de reclame moet de solidcit der goe deren samengaan. Zij, die met ons fabrikaat onbekend zijn, raden wc in hun eigen belang aan hiermee kennis te maken, daar men verbaasd zal •taan over dc degelijkheid onzer Bedden. Meer dan 1500O stuks verkocht. Kapokbedstellen, 2 persoons met dezeifdc toebebooren f26.—, f 32.en f36. Prima dubbel Guttaper$halinnen f2.de vierkante M. Windkussens f5.-, f6.—, 16.75, 1 7.50. In 't gebruik in vele gestichten. Beslist erkend best fabrikaat. Kussensioopen met Overslag, 6 stuks f2.70 en prima f3.80, dito met overslag en feston f3.— en f3.50. 2-persoons Beddelakens prima Graslinnen f 1.45 per stuk. Rijke keuze in WIEGEN eu KINDERSTOELEN. IJzeren en Houten Ledikanten, Closets, BidetsMatrassenVouw- en Ruststoelen Luiermandeartikelen enz. Kerkstraat 137-140. Interc. Telefoon No. 4. Overijselsche Beddenfabriek. Vraagt Geïll. Prijscourant.. Meubelhandel. Handel in TapijtenVloerzeilen etc. Bericht dat hij thans iu voorraad heeft tegen het a.s. seizoen de nieuwe Moderne patronen, Stoven in eiken, beuken en ma honiehout, met en zonder mar merblad. Verder vestigt hij de aandacht van het publiek op ziju mooie collectie als: Fantaisie- en Riddertafeltjes, Busten- standaards, Hokkertjes, Muziekstandaards, Werktafeltjes etc. Verwacht binnen eenige dagen een mooie sorteering i Alles tegen scherp concurreerende prijzen. Prachtige Vuurschermen. k i BESOIJEN, 26 Oct. De pi ijs der boter was heden op de markt: Hoogste prijs t 1,46. Laagste prijs f 1,40. De prijs der eieren wa9 67 ct. p. st, DONGEN 26 October. Boter 78 a 85 cent per '/a K. G. Eieren 6 a 71/- cent per stuk. ROTTERDAM 25 Oct. Tarwe f8.50 a 11.50 per 100 K.G. Rogge was van f 0.— tot f 0. Gerst. Winter per 100 kilo f 0.10.—. Zomer per 100 kilo 0.a 10.en Chevalier per 100 kilo fO.— 0.— Haver per 100 k. f 6.50 a 7.50 Bruine boonen vat» 10.f 14. Blauwe Erwteu naar kook kwaliteit rerkocht van tot en vertrouwdekook daarboven Koolsaad f èt f ROTTERDAM 26 Oct. Op do veemarkt waren beden aangevoerd 54 paarden 0 veulen, 0 ezel, 2001 magere en 815 vette runderen 213 vette 186 nuchtere en 673 graskalveren 0 schapen of lammeren 0 varkens 210 biggen, 3 bokken of geiten. Koeien en ossen 23 tot 36 ct., stieren 21 27 ct., kalveren 35 tot 50 ct., vette export- kalveren ct., alles per 1/1 kilo. Melkkoeien f 155 f 260, kalfkoeien f 160 ix f 345, stieren 120 a 225 pinken 85 a 95 graskal veren 20 a 65 vaarzen f 115 a 180 alles mager veebiggen f7.— a 14.paarden f 40 a 150. Nuchtere kalveren fok- 10.i 16slacht.- .- 11.50 Biggen f 1.20 a 1.40 per week. Op de botermarkt werden aangevoerd 61/8 en 33/16 vn. en 238 stukken a kilo. Prijs le qual 61, 2e qual f 57 3e qual. f 55 Per l/4 kilo 75 a 80 ct. GEBORENG. J. d. van A. Dekkers en C. van Beek. A. B. z. van M. Laurs en M. Versteegh. C. P. z. van P. van Dongen en A. Sprangers, A. C. z. van J. Timmermans en A. de Jong. M. P. z, van P. Remmeren en A. Broeders. GEHUWD: A. M. Yan Vugt 25 j. en J. Voisten- bosch 23 j. OVERLEDEN: A. v. d. Bogaard 61 j. ongeil.— A. J. Struijs 8 mnd.

Echo van het Zuiden | 1909 | | pagina 6