NI1ÏÏWS UIT HSÏÏSDSZT Ingezonden Stukken. Gemengd Nieuws. B andelsberichten voorlichting aan de landbouwschool te Wageuingen, waar Landbouw-Ingenienrs belast worden met het geven van raad ter plaatse, het maken van plannen, enz. No is het niet, dat bij, die h<-t best be talen kan en veel geld aan de verbetering besteedt, de eerste prijs krijgt, neen, een kleine stal, iu zijn soort doelmatig inge richt, kan hier naar den voorrang dingen, omdat alles in htt verband wordt beschouwd. Beide sprekers deden vooral uitkomen, dat de groote kindersterfte in Limburg en Noordbrabant voor eeE groot deel te wijten is, aan onzindelijke, vieze stallen en minder goede behandeling van de melk. De boeren kinderen drinken ze meestal versch dan is het niet zoo erg, doch bij particulieren staat ze te lang, omdat ze slechts een tweemaal daags gehaald wordtgeen wonder dat ze daarom spoedig bederft, vooral in den zomer en bij gebruik door de kleintjes storing geeft in de ingewanden, waaraan velen bezwijken. De Heer Prinzen dankte beide sprekers voor de zeer nuttige wenken gegeven in het belang der volksgezondheid en beval den aanwezigen ten zeerste aan, om er hun voordeel mede te doen. De geachte sprekers vertrokken met den trein. Alsnu werd de vergadering van den Boerenbond geopend. De notulen der vorige vergadering werden gelezen en onveranderd vastgesteld. Van het werk van deu Z.Eerw. Heer Pastoor Roes, „Rast Roest*, werden eeuige exemplaren verspreid. Het weekblad werd betaald en een 25 tal almanakken opgegeven tegen het volgend jaar. De verkiezing van een President van den Raad vbd toezicht werden verdaagd tot de volgende algemeene vergadering, waarin het Bestuur met eene voordracht ter tafel hoopt te komen. Daarna is de vergadering gesloten. De tooneelvereeniging „Liefdadigheu door Kunst* alhier zal den 6 en 7 Januari a.s. wederom haar jaarlijksch armeneoncert geven, ditmaal in het Bondsgebouw, Het concert van 7 Januari is toegankelijk voor de leden van het kruisverbond en vreemdelingen. A.s. Maandag zullen evenals vorige jaar 2 leden der club een lijst ter inteekeniug aanbieden. Opgevoerd zullen worden „Guido de Vendëer* drama in 3 bedrijven en het blijspel „de Nieuwe Dokter*. Wij vertrouwen dat het Baardwijks publiek evenals bet vorige jaren hun steun en belangstelling zollen toonen, voor deze menschlievende vereeniging. NIEUWKUIJK. Door Ged. Staten der provincie is machtiging verleend tot het treffen eener gemeenschappelijke regeling tusscben deze gemeente en de gemeenten Heusden, Oudheusdeo, Drunen, Wijk, Veen, Meeuwen, Drongeleu, Genderen en Herpt, omtrent de aanstelling van een veearts voor die gemeenten. VHERTOGENBOSCH. De aanbesteding van het uitvoeren van aardewerken en het aanvullen en ophoogen met rivier- of heizand van een terrein van 25.000 vierk. M., be stemd voor de geboawen van Grasso's Machinefabrieken alhier, heeft thans onders- hauds plaats gehad. Aannemer is de heer Stuij te Nijmegen. Met het werk wordt onmiddellijk met 150 man aangevangen. BESOIJEN. No men de toestand der Schoenindustrie over 't algemeen zoo zwart gallig beziet ten rechte of ten onrechte 1 zal het wel geen verwonderiag baren, dat wij met groot genoegen meldiüg maken van het plan der firma Wed. A. v. Delft en Zonen. Deze firma is verplicht hare zaak aan merkelijk te vergrooten teneinde de groote orders regelmatig te kunnen uitvoeren. Het perceel naast de bestaande fabriek, thans bewoond door 2 gezinnen zal geheel bij de fabriek worden aangebouwd. Dat het de fitma, aan wiens hoofd twee flinke energieke jonge mannen staan, steeds naar wensch zal gaan hopen wij en met ons zeker wel alle inwoners. Een spannende competitiewedstrijd is jl. ZoDdag gespeeld door B.V.C. en W.V. en welverdiend door B.V.C. met 43 ge wonnen. B.V.C. trapt af, beide partijen spelen onge veer een kwartier tegen elkander op, doch ein delijk weet B.V.C. nit een corner de leiding te nemen, hetgeen door W.V. eveneens uit een corner wordt gelijk gemaakl, en gebracht op 1—1. De strijd wordt nu voortdurend spannender en met iets in de meerderheid weet B.V.C. voor de rust het te brengen op 31. Na de ruit speelt B.V.C. tegen wind in, doch is beslist sterker dan W.V., die geheel wor den teruggedrongen en slechts enkele malen over de helft komen. B. V C. kan voorloopig nog niet doelpunten wegens de goed ver dedigende achterhoede. Na nog een half uur gespeeld te hebben moet een B.V.C. er we gens een ongeval het veld verlaten. Met hun tienen, hoe dapper zij ook spelen kuunen zij echter niet verhinderen dat W.V. hi.t weer gelijk brengt op 83. Intusschen wordt weer een B.V.C. er gekwetst en nu moeten zij met zoo goed als 9 man tegen een volledig XI lal spelen. Hadden de B.V.Cers met een volledig elftal kuunen blijven spelen dan zou zij het nog hooger gebracht heb ben dan 4 3. TILBURG. De gramophone platen ge- zongeu door den bekenden Humorist August de Laat van Tilburg zijn uitstekend geslaagd. Genoemde Humorist is wederom door eene andeie gramophone Maatschappij aangezocht te zingen voor de spreekmachine; deze op name zal geschieden te Berlijn met bege leiding van groot Orchest. SPRANG. De WelEerw. Heer A. F. P. Pop, cand. te Katwijk aan Zee heeft het beroep naar de Herv. Gemeente alhier aangenomen. Op de Zaterdagavond gehouden ver gadering der Afd. „Patrimonium* alhier, had de jaarlijksche bestuursverkiezing plaats. Herkozen werden de aftredende leden W. M. Dalmaijer, secretaris, Jac. v. d. Schans en Am. Hoevenaar. In de vacature ont staan door het bedanken van P. van Oos- terhout wegens vertrek naar elders, werd gekozen J. C. de Roon. De Voorzitter deelde mede dat Ds. P. v. Toorn jammer genoeg door drukke ambts bezigheden verhinderd zal zijn de Jaarver gadering bij te wonen, zoodat dus geen openbare vergadering zal worden gehouden. Na eenige bespreking werd de volgende motie aangenomen De .Afd. Sprang van het Ned, Werklie denverbond „Patrimonium*, in vergadering bijeen op Zaterdag 9 Dec. 1911, gehoord de besprekingen, dat iu onze ge meente gecirculeerd wordt met een lijst ter verkrijging van handteekeningen tegen de ingediende Tariefwet, overwegendedat het argament van duurdere levensmiddelen geeD steek houdt, dat de Tariefwet meer werk, dus bijge volg meer verdiensten voor den werkman brengen zal, overwege/ de dat door deze actie slechts wordt geageerd tegen ons Christelijk Miuis- terie in zijn pogen om ons volk sociale wetten te bezorgen en den arbeider zijn lang-verwachte pensioen te verzekeren, adviseert op genoemde lijst niet te tee- kenen, CAPELLE, 9 Dec. Gisteren avond gaf de gemengde zangvereeniging „'t Rozen knopje- haar eerste uitvoering in dezen winter in de zaal vau den heer L. van Dongen. Een zeer talrijk publiek was op gekomen, zoodat de zaal geheel bezet was, ja velen zich met een staanplaats moesten tevreden stellen. De verschillende nummers van het programma werden met onverdeelde aandacht aangehoord en geen wonder, want de zangeressen en zangers boeiden het pu bliek wel door hun zuiver gezang. 't Was goed merkbaar, dat sedert April, toen de vorige nitvoering was gegeven, vorderingen waren gemaakt. Eere aan de werkende leden, maar niet minder eere aan den di recteur den heer L. Kooien van Waalwijk, voor zijn degelijk onderwijs. Dt»n heer N. Soijers van Raamsdonk komt zeker ook een woord van lof toe voor zijne bereidwilligheid om de solo's enz. te accompagneeren, 't geen veel tot het wel slagen van den zang dier stukken bijdroeg. De heer A. De Jong droeg nog een ge dicht voor getiteld„De verlatene*, dat met applaus werd begroet. Daar op vele zangstukken een bis volgde, werd een dier stukken nl, „Sterrennacht* tweemaal uit gevoerd. De Voorzitter sloot deze gezellige bijeen- komst met een woord van dank aan de op- gekomenen en aan de zangvereeniging, deze laatste tevens tot volharding opwekkende. Bij de laatste verkiezing van een no tabel in de Ned. Herv. Kerk alhier is her kozen den heer W. Rijken. De verpachting van Kaai- en Haven gelden over 1912, zal in het openbaar plaats hebben op Zaterdag 16 December a.s. op het gemeentehuis. WASPIK. Zondag 11. maakte de rijver- eeniging Pegasns alhier een rit naar Waal wijk. A.s. Donderdag zal zij een groote tocht maken naar het cadettenkamp bij Breda, alwaar oefeningen znllen gehouden worden, Een fouragewagen zal dan de club vergezellen. Op verzoek van H.M.S. II van Breda, welke vereeniging 11. Zondag een competitie wedstrijd moest spelen tegeB Rapiditas alh., is deze match tot nader te bepalen tijd uit gesteld. Met genoegen vernemen wij, dat de er B. van Rotterdam, beschuldigd vau aanranding met oneerbare bedoelingen van Mej. v. S. alhier, lieden door de Rechtbank te 's Bosch is vrijgesproken. RAAMSDONKfDorp). Aan de bolerfa- iek is in November verwerkt 1516ÖO>/9 Liter melk, Was het met den veehandel dezen zomer treorig gesteld, thans kan worden ge constateerd, dat hij met den dag levendiger wordt. Men besteedt hooge prijzen. De leer Joach. Schoenmakers verkocht gisteren een koe voor f 875. R\AM8DONKSVEER. De afdeeling tooneel van de alh. gevestigde Kon. erkende schietvereeniging „Samenstreven doet her leven*, zal waarschijnlijk deze maand nog een uitvoering geren en wel voor H.H. be gunstigers en buitengewone leden en een voor niet-beganstigers. De timmerman G. V. van R'veer kreeg op zijn werk aaD de scheepstimmer werf der firma Gebrs. v. d. Rijken te Was pik een plank op den schouder met het gevolg, dat een zijner sleutelbeenderen brak. Dr. Quirijns verleende eerste geneeskun dige hulp. GEERTRUIDENBERG. De sigarenma ker van Flossen, die 4 Dec. door van Bre men met een dolkmes hevig verwond werd, is Maandagavond in het R. K. Gasthuis aan de gevolgen overleden. Voetbal. Zondag trok Sparta* met 10 man, waaronder nog 3 invallers naar het Oosterhout8che „Tavenu*. Met een 6—2 overwinning kwam zij uit den strijd. Stand bij de rust 11. Door de schi'terende overwinning van jl. Zondag van W.V. van Waalwijk tegen bet Tilburgsche Excelsior* is „Sparta* op de nummer-eeu-plaats gekomen op het ranglijstje van den B.V.B. De kans voor het kampioenschap is daardoor voor de rood-witten belangrijk verhoogd. HEUSDEN, 13 Dec. 1911. Collecte Retraite-huis. Zondag bracht de Z.E. Heer Pastoor zyn dank uit voor de milde bijdragen ten be hoeve van het Mannen-retraitehuis, dat te Vacht zal worden gesticht, onder mede- deeling, dat de collecte had opgebracht de waarlijk niet onbelangrijke, som van f 260 en dat in deze betrekkelijk kleine parochie. Ongeval. Door het kantelen van eee stellingplank op de scheepstimmerwerf hadden twee werk lui het ongeluk te valle-, waarbij de een zich ernstig hezeerde aan den schouder en zich onmiddelijk onder geneeskundige be handeling moest. Na onderzoek moet ge bleken zijn, dat zijn schouder ernstig ont wricht is. K/VATSHEUVEL, 13 Dec. Drankbestrijding. Op een daartoe strekkend verzoek van Kaatsheuvel's Kruisverbond is door het ge meente bestuur van Loonopzand aan de aldaar gevestigde Drankbestrijdingsvereeni- gingen e*n subsidie van f 50.-— verleend behoudens goedkeuring van H.H. Ged. Staten. Dank voor dezen krachtigen steun aan het sociale werk der R. C. Drankbestrijding verleend. Geen reorganisatie. Uit zeer vertrouwbare bron vernemen wij, dat de voorgenomen reorganisatie van onzen R K. Volksbond niet door gaat. De gewijzigde en bijgevoegde arti kelen welke aan Z D. H. de Bisschop van 's Bosch waren opgezonden ter goed keuring, hebben deze niet verkregen Alzoo zal alles op den ouden voet blijven doorgaan. Groote uitvoering. De groote uitvoering welke de Har monie Euphonia verleden Zondagavond om 6 uur gegeven heeft, mag gerust uitstekend geslaagd worden genoemd. De omstandigheid, dat de Liedertafel uit Baardwijk aanwezig was, had een veel grooter getal liefhebbers dan anders het geval is, naar de zaal gelokt, zoodat deze geheel gevuld was. En waarlijk, allen hebben genoten in den volsten zin. Door de vereenigde Liedertafels onder Direetie van den Heer P. van Boxtel werden een 3 tal flinke koornummers uitgevoerd«Hymne» «De Martelaars» en «Hollands Glorie». Vooral het laatste nummer was overweldigend en lokte een donderend applaus. Door de Liedertafel van Baardwijk werden een 3 tal mooie nummers gegeven, onder Directie van den Heer L. v. Cromvoirt. Deze wer den flink en frisch voorgedragen. Het Kaatsheuvels publiek kreeg hier de overtuiging, dat dit flink gezelschap heel wat kan presteeren, en met eere kan genoemd worden onder hare zusterver- eenigingen. Een teleurstelling moesten wij toch ondervinden. De Heer Boom namelijk was niet aanwezig, en werd dus de Baritonsolo «Hemelhuis» niet uitgevoerd. Als vergoeding hiervoor voerde de Liedertafel een extranummer uit- De Heer A. v. d. Wee, in naam van den Pres. het woord voerende, kon zich dan ook gerust de tolk der aan wezigen noemen, toen hij de Liedertafel uit Baardwijk dankte voor hare on baatzuchtige medewerking dezen avond verleend, tevens den wensch uitsprekend dat de reeds lang bestaande vriend schapsbanden nog nauwer worden toege haald. De Voorzitter van Baardwijks Liedertafel dankte voor deze recht har telijke woorden. Hij hoopte dat haar bezoek zal worden beantwoord door onze Liedertafel, dankte voor de harte lijke en gulle ontvangst en sprak verder de beste wenschen uit voor den groei en bloei van het gezelschap. Met de tram van half 10 werd de terugreis aan vaard, van weerszijden ten hoogste vol daan. Ruitenvernieling. Zondagavond werden bij J. v. Rlel op het Gijsenburg de ruiten ingeworpen. Met zulk een kracht werden de steenen gegooid dat de latjes uit het kozijn bra ken. De steenen waren nog nieuw, en zeker meegenomen van het in aanbouw zijnd huis van J. v. Hoven. Van de laffe daders geen enkel spoor. De politie die de zaak in handen heeft begon een streng verhoor van enkele personen. Tot heden echter zonder eenig resultaat. Diefstal. In den nacht van Zondag op Maandag zijn dieven weer aan den gang ge weest in de Groote straat. Het is ge bleken, dat ze tweesoortig geweest zijn. Bij Jos. d. B Fr. C. en C. v. d. W. zijn al de aanwezige kippen gestolen. Bij Fr. C. zijn verschillende doode kippen terug gevonden. Bij de anderen niet en kan men duidelijk voetstappen waarnemen bij de hokken. Hier waren het dus twee- beenigen. Bij de eerste zullen het honden, dus 4 beenigen geweest zijn. Bij A. D. heeft men in denzelfden nacht al de aanwezige groenten, kool, savooien en spruiten meegenomen. Hij had zich reeds verheugd over zijn flinkeD voorraad en thans is alles verdwenen. De politie zit natuurlijk niet stil. Er schijnt hier wel een dievenbende te bestaan. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Geachte Redactie. Wanneer uwe lezers deze regelen onder de oogen krijgen, zal over de handels school het pleit voorloopig beslist zijn; Er blijft voor ons echter nog een ap peltje te schillen met Dr. van Gils te Rolduc, die »du haut de sa grandeur* met een minachtend gebaar verder debat afwees maar intusschen toch probeerde, ons betoog te ontzenuwen en in al zijn volgende artikelen, telkens weer duidelijk laat blijken, dat ons schrijven meer indruk op Z.Ew. heeft gemaakt, dan hij zelt wil erkennen. De z.g. weerlegging van het laatste request, door ons actief Ge meentebestuur aan de Provinciale Staten gezonden, is dan ook veel meer eene toespraak aan de inwoners zijner geboor teplaats, »die hij liefheeft* dan eene werkelijk zakelijke critiek op het beleid van B. en W. Wie het nut der door ons begeerde school gaat afmeten naar de spotjes bier* en de »dubbeltjes voor sigaren* der buitenleerlingen schrijft voor het schellinkje en kan moeilijk verwachten, dat hij »au sérieux* genomen wordt. Een dergelijke bewijsvoering geeft blijk van een zeer eng en bekrompen standpunt en van een absoluut gebrek aan degelijke argumenten. Gelukkig, dat we aan het hoofd onzer gemeente mannen hebben met een ruimeren blik, die over tuigd zijn van het groote voordeel van goed onderwijs, ook al kost dit offers. Het zij ons vergund, tegenover den onheuschen, onwaardigen toon van Dr. v. Gils hun hier een eere-saluut te brengen voor hun onvermoeid streven. Zij waren intusschen niet de eenigen, aan wie de Z.E.Z.G. Heer van Gils zijn »lesjes« ten beste gaf- Beurtelings zijn de Hanze- vereeniging, de Provinciale Staten, de leden van onzen Gemeenteraad en de Ambtsbroeders* van den schrijver in Waalwijk, Baardwijk en Besoijen onder handen genomen ja zelfs kan hij niet nalaten een zijdelingschen wenk te geven aan de rechterzijde in de Kamer. (Indien er vrienden of kennissen vergeten moch ten zijn, gelieve men dit toe te schrijven aan de treurige omstandigheden.) Maar, met dat al, het resultaat bleef niet uit. De Kamer van Koophandel te Dongen en de Gemeenteraad van Dassen zijn al gewonnen 11 Eene zaak moeten wij echter nog eens duidelijk onderstrepen. Het eerste artikel van Dr. van Gils eindigde met de belofte, dat Waaiwijk binnen een paar jaar zijn confessioneele handelsschool zoude heb ben, »mits het heilige recht triomfeere*. Wij antwoordden hierop, dat de Z.G. schrijver dit bij eenig nadenken niet ernstig kan meenen. Al de volgende stuk ken hebben we zorgvuldig nageplozen en doorsnuffeld, maar nergens hebben we meer iets van deze toezegging kunnen vinden. Hij vindt zelfs de gemengde gemeentelijke handelsschool financieel al een >reuzestrop« voor de gemeente; hoe zou dan een bijzondere kunnen bestaan Dit angstvallig stilzwijgen over zijn belofte leidt tot de conclusie, dat hij zijn mond heeft voorbijgepraat, of den goed- geloovigen wat wijs heeft willen maken- En dat is niet geoorloofd, ook al is de zaak, waarvoor hij strijdt, nog zoo goed. De »hartepijn>« die de Z.G. schrijver voor zijn dierbaar Waalwijk moest ver duren, zal wel langzamerhand over zijn gegaan. Zoo heel bezorgd hebben we ons daarover nooit gemaakt. Om echter ook eens van onze wederkeerige liefde jegens hem te doen blijken, willen wij met een goeden raad eindigen. In ziin pennevruchten van den laatsten tijd doen zich ernstige verschijnselen voor. Over dreven ijver voor een of ander ideaal kan zoo gemakkelijk verergeren tot een manie »Principiïs obsta.« EENIGE R. K. WAALWIJKERS. Mijnheer de Redacteur. Nogmaals verzoek ik u een plaatsje in te ruimen in uw blad. Mijnheer Conradi, het is wel tegen mij'n voornemen nog andermaal uw schrij ven te beantwoorden, doch ik word er toe genoodzaakt. U begint alweer met mij uit te maken voor alles en nog watzet toch nu uwe scheldmachine eens stop en schrijf eens zooals dat een Hoofd van de School betaamt. Doch nu Ier zake. Ik merk, dat u het in de kunst van lezen nog niet ver gebracht hebt. U vertelt me daar, dat ik u een schooljongen genoemd heb. In 't geheel niet. Lees mijn stukje nog maar eens aandachtig over en u komt zeker tot eene andere conclusie. Alleen heb ik maar uwe handelwijze geschetst. Daarna beticht u mij van met modder te gooien. Maar Edele Heer hebt u dat nu al niet overal gedaan Èn op 26 Nov. j.l. op de Raadsleden èn op mij in uwe beide ingezonden stukken. Dan wilt u mij nog op den koop toe »over de knie leggen*, maar als dan uwe knieen even slap blijken als uwe redeneeringen, dan komt ook daarvan al evenmin iets terecht. Doch in uw schrijven zoek ik alweer tevergeefs het onderwerp waarover we het hebben. U maakt er wel heel aardige bokke- sprongen omheen, om tenminste met iets terug te schrijven nog den schijn te redden en de aandacht van de zaak zelve af te leiden, doch daarmede komt u niet klaar. Beleefd noodig ik u daarom uit in het volgend nummer van dit blad eens flink voor den dag te komen met een degelijke weerlegging van mijn eerste schrijven, dan wil ik u ook verder gaarne te woord staan, doch absoluut niet meer over alle onnoodige bijzaken. Dankend voor de plaatsruimte Hoogachtend P. Moordaanslag. Men meldt uit Tilburg Toen Zondagmiddag een zekere T. bestuurslid van het ziekenfonds //Hulp in Nood* zich vaD de Hasselt naar de kerk wilde begeven, kwam uit een der zijstraten plotseling een man met opge heven geweer toegeschoten en gaf T. met den kolf zulk een geweldigden slag op 't hoofd, dat hij hevig bloedend en bewusteloos neerviel. Men bracht T. naar het gasthuis, waar men hem met zeer veel moeite wederom wist bij te brengen. De oorzaak van deze aanran ding moet zijn een oude veete. De dader is gearresteerd. Moord. Men meldt uitTilburgdd.il Dec. Zondagavond circa 11 uur kregen H. R., C. v. d. L. en F. W. met elkander twist in de herberg van Couwenberg aan den Hoevenschenweg. Reeds in de herberg zou er met een mes zijn bedreigd waarop de herbergier de vechtenden naar buiten loodste. Hier liepen de woorden al hooger en hooger, tot dat F. W. met een mes naar den een-en-twintig jarigen H. S. stak, die doodelijk getrof fen nog even verder wankelde. Juist kwam de moeder van H. S. toe- geloopen, om haar zoon te halen, maar het was te laat, de steek was zoo nood lottig aangekomen, dat de dood bijna onmiddelijk intrad, zoodat de getroffene stierf in de armen zijner moeder. C. v. d. L en H F. werden aanstonds gearresteerd en bevinden zich thans aan het hoofdbureau van politie. Dezen na middag wordt het gerecht uit Breda verwacht. Naar men zegt is de twist onstaan over een meisje, waarmede H. S. kennis had. Doodgevallen. Aan boord van het wachtschip te Willemsoord is Zondag nacht een wachtdoende matroos uit de mars gevallen op het tentdoek en daar na op een vlot. Hij overleed kort daar na. Ongelukken. Op de rivier De Maas te Rotter dam is Zaterdagavond de motorboot »Cornelia« geladen met graau, tuisbe- hoorende te 's-Gravenzande, in aanva ring gekomen met het naar zee vertrek kende stoomschip >secunda«, waardoor de voorsteven van de motorboot werd ingedrukt. Door den schok sloeg de vrouw van den schippersknecht over boord en verdronk. Bij de ouders le Groningen is be richt ontvangen, dat B. Noordhof, in Duitschland uit den mast van het schip is gevallen, tot de bemanning waar van hij behoorde, met het noodlottig gevolg, dat hij eenige oogenblikken later over leed. Vrijdagavond is op een boot in de rivier de Mark te Oudenboch de schip persknecht v L tusschen een afloopende stalen lijn geraakt, zoodat een zijner voeten totaal werd afgeklemd. Hij werd naar het gasthuis vervoerd. In het gemeente-ziekenhuis te 's- Gravenhage is Vrijdag overleden een jeugdig loodgieter, die den vorigen dag bij het verrichten van werkzaamheden aan een perceel in de Piet Heinstraat aldaar, was gevallen. BESOIJEN, 12 Dec. De prijs der boter was heden op de markt Aanvoer 196 Kilo's. lloogste prijs i 1.43. Laagste prijs f 1,29. Sieren 7 cent per stnK.

Echo van het Zuiden | 1911 | | pagina 6