\HMSlHUUlTSimH KIIÏÏWS UIT H3ÏÏSDSN Rijkspostspaarbank, Burgerlijken Standi. Gemengd Nieuws Adverteert in dit blad. Handelsberichten. van het Politic-Reglement op de open bare wegen in Noordbrabant zoodanig te wijzigen dat de aangespannen honden voorzien zullen moeten zijn van een muil korf van het voor te schrijven model. Thans moeten die korven zijn volgens een voorschrift van den Minister van Waterstaat enz Dat model is om ver schillende redenen ongeschiktenkwellend voor de honden. Ged. Staten zullen thans een stevig lederen muilkorf van doelmatige samen stelling voorschrijven. Jan van Delft. Wij lezen in het >Huisgezin« In Brabantia exposeert de Waalwijk- sche kunstschilder, de heer Jan van Delft, twee portretten in pastel, werken die weer van veel talent en vooruitgang spreken. De schilder, die na aan de Kon. tee- kenschool alhier te hebben gestudeerd, de lessen volgde aan de Rijks Normaal school voor teekenonderwijzers te Am sterdam om vervolgens de akte middel baar teekenen te verwerven en tc wor den benoemd tot directeur der gemeen- teteekenschool te Waalwijk, legt zich thans in hoofdzaak toe op het schilde ren van portretten. Vroeger zagen we van zijn palet reeds eenige goedgeslaag de landschappen en stillevens, thans brengt zijn pastelstlft ons een geheel andere kunst. Het damesportret en profil ziet er goed uit, de lichte tinten zijn effectvol aangebracht en de behandeling van het kapsel en den gouden ket'ing op de a jour jabot geven een kijk op de tech nische routine van dezen schilder. Aan het oor zouden de tinten iets minder geel kunnen zijn. Meer trekt echter de aandacht de figuur Mia, een uitmuntend geslaagd portret ten voete uit van een jong meis je in ongedwongen bevallige houding. De zwart fluweelen mantel met wit kan ten kraag en mouwopslagen zijn keu'ig behandeld, ook wat de stof betreft. Tegen den in bruinen 'oets gehouden achtergrond komt hel staande slanke figuur'je teekenend uithet frissche kop je met de kastanjebruine oogen en dito afhangende lokken waarin een rood zij den strik, ziet er guitig onder den zwar ten hoed uit. Er zit leven en jeugd in. De schilder huldigt niet de methode om met grove contours te werken, doch schilder' nauwkeurig, zonder in geestdoo- dende details te vervallen. De rose kleur tjes op de wangen lijken wel wat hard van toon, een meer vervagen doorweg doezelen zou hier goed doen. Overigens een knap stuk werk 1 Ongetwijfeld is deze expositie voor den heer van Delft, die thans voor enkele aanzienlijke fami lies uit Tilburg portretten schildert, weer een groot succes, dat tevens wijst op de vruchtbare ontplooiing van diens talent. Schoeisel voor het leger in Indïé. hl de Kamerzitting van Donderdag vroeg de heer Smeenge o.m. of het wel in orde is met het schoeisel van de In dische militairen. Tijdens een belangrijke schoenlevering door een fabriek, werden plotseling nieuwe leesten geëischt waar voor andere grondstoffen noodig waren. De fabrikant heeft alles gedaan om aan de wensch^n te voldoen, doch daardoor groote uitgaven moeten maken En wat volgde daarop nu De me- dedeeling dat voortaan de schoenen in Indië zullen worden gemaakt Daardoor staan machines stil en ligt het speciale leer ongebruikt. Er wordt groot nadeel geleden. De minister antwoordde hierop Schoenen kunnen in Indië behoorlijk worden gemaakt Dat is een teleurstel ling voor den betrokken schoenfabrikant in Nederland, maar de min. ziet geen middel om daaraan tegemoet te komen De Katholieke Illustratie van deze week bevat de volgende PLATEN Mr. Dr. D. A. P. .N Koo ien. Op St Nicolaasavond in het huisgezin. Kijkjes van den Balkan en den Balkan oorlog (8) Mgr. Bierma[,.s en de Neder- landsche Missie (5). Het beleg te Weenen door de Turken in 1683. De H. Nicolaas. .(2). Pastoor Verbraak. Rev. father J. W. Smiers Weerkundige waarnemingen (2). De begrafenis van H. K. H. de gravin van Vlaanderen. TEKST Het onverwachte geschenk- Mr. Dr. D. A. P. N. Kooien. Bij onze platen. Een Nede'landsche Missie-Bis schop. Verkeerde keuze (vervolg). De vereering van St Nicolaas-Pllcht voor alles (vervolg). Een Sint-Nlcolaasvertel- ling. Nalezing op het Encharistisch Con gres. Inhoudsopgave. BAA.RDWIJK. Ouze dorpsgenoot de hier F. Sep, die reeds eenigen tijd aan de 2e O. L. S, te Vucht werkzaam was, is thans benoemd aan de le O. L. S, aldaar. L. v. C., die eenigen tijd geleden zijn macht over zijne kinderen is ontnomen, is weer in de ouderlijke macht hersteld. DRUNEN. Op Dinsdag 10 December des avonis ten 6 uur zal de heer Derksen land- bouwonderwijzer, iu de zaal der Jongens Congregatie een lezing houden voor land bouwers. De te behandelen stof zal zijn heideontginnisg en hulpmeststoffen toegelicht met lichtbeelden. Donderdagavond zal door het bestuur der stoomzuivelfabriek worden aanbesteed het vervoeren der melk en door het bestuur van den Boerenbond het aanvoeren van kunstmest en voederarlikeleu. HERPT, 4 Dec. Bij mej. de wed. J. P. Luijben-de Wilt, heeft men het kippenhok opengebroken en 10 kippen en een haan weggehaald. De landbouwer II. v. d. Griendt al hier verkocht gisteren een koe voor den hoogen prijs van t 400. VLUMEN, 8 Dec. Naar wij hoorden be staat bij het haudboogschuttersgezelschap „Buiten Verwachting" gevestigd bij den heer G. van Wordragen-Verweij alhiei het voord nemen bij voldoende deelname in de maar- Januari 1913 een duetten-wedstrijd te hou den, waarvoor dan flinke prijzen zullen wor den beschikbaar gesteld. Wij twijfelen niet of Buiten Verwachting" zoo geroutineerd in het orgauiseeren van feestelijke avondjes zal ook thans wel weder in de uitvoering van haar plan slagen. SPRANG. Zaterdagavond 11. hield de afd. „Patrimonium" alhier haar gewone vergade ring. Goedgekeurd werd het besluit van het bestuur om de Jaarvergadering te houden 17 of 18 December a.s. De juiste datum zal nader worden vastgesteld. Tevens werd besloten om den WelEerw. heer I)*. Brummelkamp van 's Capelle aan te zoeken op de Jaarvergadering als spreker op te treden. Aan het bnlppostkantoor te Spiang werd in de maand November op 's Rijks postspaarbank belegd f 1147.841/, terugbe taald f 1184.30. LOONSCHEN DIJK. Zondagnamiddag te twee uur zal de WelEerw. heer Ds. Dier- kens van Besoijen in de Ned. Herv. kerk alhier optreden. De heer A. A. van Dommelen is be noemd tbt onderwijzer met verplichte hoofd akte te Breskens, en tevens tot hoofd der O. L. S. te Zuilichem. VRIJH.-CAPPEL. Over de maand No vember 1912 werd bij de Rijkspostspaarbank ingelegd, f 2816 33. Behandeld werden 71 telegrammen, waarvan 46 werden verzonden en 25 ontvangen. In de openbare spreekcel werden 80 gesprekken gevoerd, terwijl 4 telefoonoproepberichten verzonden werden. De Chr. Naaiver, „Dorcas" alhier, zal naar we vernemen tegsn kerstmis haar nitdeeling houden. De Zingvereenigiug „Hallelujah" zal den 17eu Januari 1913 het feit herdenken dat de oprichting alsdan voor 10 jaren plaats had. Onopgemerkt zal deze feestdag wel niet voorbijgaan. CAPELLE, De najaarsuitvoering van de Rederijkerskamer Vriendentrouw zai deze, keer voor Kerstmis vallen en wel op Maandag 23 December. WASPIK. De kinderziekten, mazelen en kinkhoest heerscheu hier iu erge mate. Bijna huis aan huis zijn zieke kindereD, soms 5 of 6 in een huisgezin. Gelukkig is deziekte «ot nu toe niet kwaadaardig. Naar we ver nemen lijdt het schoolbezoek er echter zeer door. De bewaarschool der Ned. H, Kerk is zelis gesloten. RAAMSDONKS VEER, 5 December. Ka mer van Koophandel en Fabrieken. Op verzoek der K. v. K en F. alhier is door de Mij. tot Exploitatie van S.S, bepaald dat in het verrolg terugreisgedeelten van retour- kaarten voo; buurtverkeer, afgegeven te Raamsdonksveer-Keizersdijk naar stations halten en stopplaatsen van het baanvak Raam^donksveer-'s Hertogenbosch, geldig zul len zijl tot Geertruidenb'rg-Rasmsdonksveer in treinen welke wel op laatstbedoeld station doch niet te Raamsdonksveer-Keizer&dijk stoppen. GEERTRUI DENBERG. Breda Den Berg 3—1. Zooals wij voorspelden is het uitgekomen Sparla heeft haar eerste nederlaag te boeken gekregen. Toch was het niet de schuld der spelers. Alles in aanmerkiug genomen, kan deze nederlaag eer als een overwinning be schouwd worden. Als men getuige was ge weest van dezen strijd, zou men de Sparta nen bewonderd hebben, om hnn fraai spel en buitengewoon uithoudingsvermogen. Als om ruim twee uur scheidsrechter See- gers vau Tiel beginnen blaast, stelt „Breda" zich volledig opSparta beeft 1 invaller in plaats van P. Smits slaat J. Smits onder de lat. De ceutervoor van Breda breugt het leder aan het rollen, Ploeg trapt mis, de rechtsbuiten zet voor, Bas wil omhalen doch trapt den bal in eigen doel 10. Dit is zoo vlug gegaan, dat het publiek nauwelijks bemerkt wat er gebeurd is. Er is ongeveer een halve minunt gespeeld. Brela hierdoor aangemoedigd valt onstui mig aan, doch vindt de beide backs iu vorm. Deze beletten doelpunten en zetten hunne voorlinie telkens aan het werk. Hier is het echter niet pluis, het samenspel wil niet vlotten. Ook de halfbacks zijn niet bijzonder op dreef. De backs hebben het dan ook hard te verduren. De keeper maakt het gemis van zijn broeder gering, hij ziu- vert als het noodig is zijn doel met verre trappen. Verschillende corners worden op het Spartadoel genomen, maar telkens werkt Bas «eg. Dan krijgt Stal het leder, na een oog-nblik keurig sainmsuel met Joj brengt hij met een zijner van ouds bekende pilletjes de partijen op gelijken voet 11. Dit werk t goed op de Spartaspelers, zij zweven gedurig om het Bredasche doel. Cor ner op corner wordt thsns genomen, maar het wil niet. Bas kopt tot driemaal toe ra kelings over de lat. Huisman dis harder werkt dan gewoonlijk, moet wegens kramp bet terrein verlaten. Nu valt Breda een corner ten deel, Ballard trapt over den bal heen, en de linksbinnen heeft geen moeite, den keeper te laten visschen. 21. Dan krijgt v. d. Waals een trap, waa door ook hij een poosje onschadelijk gemaakt wordt. De Spartanen staan hans met negen man. Het is of dit hen prikkelt. Zij werken enorm hard en zijn op het oogenblik voortdurend sterker. S al staat voor open doel, maar de scheidsrechter blaast rusten. Als weder begonnen is zitten de Sparta nen dadelijk op het vijandelijke doel, doch Stal schiet n jast. Thans krijgt ook de Rijer een kwetsuur, ook hij valt uit, zoodat de Spartanen den strijd met acht man verder spelen. Van der Waals die dit hoort, kan waarschijnlijk niet buiten het veld b ijven, hij komt zijn broeders te hulp, het is niet meer aan hem te zien dat hij gekwetst is. Voortdurend ziin de Spartanen sterker, doc'i de voorlinie schiet slecht. De spelers rakeB op, het veld is zwaar te bespelen en daö met 9 man. De verdediging begint te wan kelen, maar daar verschijnt Huisman, het is of bij de schade wil inhalen, hij werkt voor twee man. De Spartanen zitten weer op het Bredasche doel, Voermans geeft een pracht- schot, de keeper heeft geen kans, doch de back weet vallende den bal weg te stompen. De scheidsrechter gelast strafschop. Wij denken den stand reeds gelijk te zien, maar het mag niet, Fortuna is tegen Sparta en Bas schiet keihard tegen den paal. De. voor- linie vsd Breda neemt den bal mede en brengt hem, keurig samenspelende tot h"t Spartaheiligdom. De lioksbinnen schiet Huis man tegen zijn hand de scheidsrechter kent ook thans penalty toe. Brela heeft meer succes en vergroot de leiding 81. De Spartanen laten zich i iet ontmoedigen, Bas gaat mee naar voren, hij weikt als een paard, krijgt een kans om te schieten, maar weer redt de goalpaal voor Breda. Markx wtingt zich^jteral tusschen door, maar ook hij heeft geen succes. Langzamerhand nadert het einde, in den stand komt geen veraudering. Als de scheids- rechter einde aankondigt kan Breda een overwinning noteereD, hoewel onverdiend gelijk spel had de verhouding beter weer gegeven. Bij Sparta noemen we de beide backs op den voorgrond, terwijl Markx voor zijn harde werken een woord van lof niet onthouden mag worden, de overigen waren goed. Bij Breda was de verdediging het bes e gedeelte van het elftal. Zondag krijgt „den Berg" haar zwaarsten wedstrijd van 't seizoeu. 't Zesde II zal dan een bezoek aan onze veste brengeD. Het is te hopen, dat de infanterie zal wor den afgeslagen door onze vestingmanuen. Wij vreezen anders het ergste, de bezetting voor s. Zondag kan niet schitterend ge noemd worden. O. a. zullen Markx eu de Reijer niet meespelen. De 2e luitenant H. J. Heymau van het 8e regiment vestingartillerie alhier Is overgeplaatst naar Arnhem. DRONGELEN. Bij onze Hervormde ge- meeite zijn herbenoemd; tot Ouderling de heer J. Oerlemans en tot diaken de heer J. A. van Campen. TILBURG, 5 Dec. Naar wij vernemen is besloten in de afdeeling kunst der Tentoonstelling 1913 ook op te nemen de hedendaagsche kerkelijke kunstnij verheid. Inplaats van het Eindhovensch Pavil joen zal komen een sportpaviljoen. Voorts zullen pogingen aangewend worden om gedurende de tentoonstelling een latere treinverbinding in de richting 's-Hertogenbosch te verkrijgen om de hier passeerende mailtreinen te Tilburg te doen stoppen en is een commissie benoemd om de vreemdelingen, die Til burg bezoeken het vinden van onderdak te vergemakkelijken. (N Tilb. C.) Kaatsheuvel, 6 Dec. 1912. Benoeming. Da heer A. Kemparman onderwijzer al hier, is met 15 van de 19 stemmen, be noemd als onderwijzer aau de o. 1. school te Almelo. Opdracht Congreganisten Op Zondag a.s. 8 Dec. (feestdag O. L. Onbevlekt Ontvangen) zullen voor de leden der Congregatie van O. L. Vrouw door eeo Eerw. Pater, eenige geestelijke oefeningen gehondeu worden. Zondagmorgen Generale H. Communie der leden, iu de Hoogmis Predicatie en 's namiddags om 4 uur plech tige opdracht der nieuwe leden. Naar wij vernemen zullen roim 80 nieuwe ledeu worden aangenomen. Deze schoone en heilzame vereeuiging neemt gestadig toe in aantal ledeD. Diefstal.* Bij den schoenfabrikant Lamb. Vloemans- Kooleo op da Vaaitkant, bleek deze week, bij het ledigen van den gasmeter dat eeD tot nog toe onbekende was voor geweest. Het zegel was verbroken en volgens aauwijzing van den muntgashouder, een bedrug van ruim f 3 ontvreemd. Deze brutale diefstal moet in den loop der laatste veertien dagen zijn voorgevallen, volgens de gedane opname. Eenige maanden geleden moet hetzelfde ge beurd zijn in het Sprangsche pad bij zekeren H. De politie heeft de zaak in handen. Alweer een.* Gisteren stierf bij de Wed. J. M. op de Baan weer eeu koe. Op last van de vee arts is het cadaver in den grond gestopt. Dit is in ons dorp reeds de zesde koe in enkele maanden tijd dat in den grond ge stopt wordt. Alle waren bij het plaatselijk Veefonds ingeschreven, De landbouwers dragen dus gezamenlijk de schade. N. V. I a Vauqueline te Brussel (en Kaatsheuvel). Balans per 30 Juni 1912. Kas fr. 11.742,36 Vaste goederen 629.002.89 Gekapitaliseerde licenties 416 666 66 Oprichtings- en emiesiekosten 40.000. Debiteuren en diverse reken. 254,955 88 Obligaties In portefeuille 551.500. Aandeelen >Niederrheinsche Schuhfabrik* 58.750. Grondstoffen, leder, schoenw. 180 198.33 Consignaties, voorraad der filialen 37.241.— fr. 2.180 056.12 Passiva. fr. Aandeelenkapitaal Obllgatlelenning Kassiers Crediteuren en diverse rekeningen Afschrijvingen Wettelijke reserve Winst en verliessaldo 1911 Onopgevraagde dividenden Borgstelligen Winst fr. 1.000000.— 600.000.— 198.219.75 250 100.88 70.445.— 5.109.23 3.065 91 3.031.25 34 791.67 16.293,43 2.180.057.12 Winst en Verliesrekening. Debet. Bedrijfskosten der filialen fr. 15.049.27 Algemeene onkosten 16.946 15 Interest op obligatiën 863.25 in rekening-courant 15.226.32 Disconto en incassokosten 9.792.97 Fabricatiekosten arbeidsloonen 82.616.12 Saldo winst 16.293 43 fr. 156.787.61 Credit. Bedrijfswinst fr. 156.787 61 fr. 156.787.61 Herbenoemd zijn tot administrateuren de heeren F. E. Dalleu, A. Wigand en J. F. Dalleu en tot commissaris de heer G. Graff. Heusden, 6 Dec. 1912. Bedrijfsongeval. De timmermanagezel Aut, B, had het ongeluk zich onbeduidend aan eeu spijker te bezeeren. Na een paar dagen echter deed zich bloedvergiftiging voor en wel van zoo'n ernstigen aard, dat opneming in het zieken huis met het oog op operatie noodig bleek. Dank zij nog juist op tijd gekomen medische hulp, bestaat thans dc kans, dat B. geen blijvend letsel zal behouden. Buitensociëteit. In de deze week gehouden vergadering der leden van de Buitensociëteit werd tot bestuurslid gekozen voor de vacature Adr. Mali ngré de heer P. Engelen, terwijl tevens besloten werd tot het houden van een bil jart- en kegelconcours. Drijfjacht. Woensdag werden op een drijfjacht ouder Oud-Heusden op het landgoed van den beer L. Verhoeven alhier, door dezen met enkele genoodigden neergelegd 20 hazen, 31 fazanten, 1 eend en 1 bou'enip. Goed werk. Evenals andere jaren hield de vereeuiging „Dorcas" op Sinterklaasdag wederom een uitdeeling van de klcedingstokken door de leden in den loop des iaars vervaardigd en zooals te begrijpen is, waren deze vooral op dezeu tijd overal dubbel welkom. DRUNEN. RAAMSDONIC. Waalwijk, 6 Dec 1912. De St. Nicolaasmarkt werd weer druk bezocht, de handel was over 't geheel levendig. Dit geldt vooral den leerhandel, waar de omzet sedert eenigen tijd in der daad belangrijk is. Tengevolge der aanhou dende stijging in den nazomer, welke beweging geregeld om dien tijd is waar te nemen, werd door leerkoopers en schoenfabrikanten toch weinig gekocht in de meening, dat het leer in 't najaar als er meer voorraad komt weer zou dalen. Dat is nu echter niet het geval daar de prijzen dóór de enorme stijging der huiden ook veel zijn gerezen. Men moet zich dus nu voor de winter- en voorjaarsbehoeften dekken, zoodat de leermarkt hoogstwaarschijnlijk nog meer omhoog gaat. Inlandsche huiden zijn op voorbeeld van Parijs aan den flauwen kant. O. I. runder en buffelhuiden zeer vast, terwijl W. I., vooral prima La Plata, aldoor tegen verhoogde prijzen worden gekocht. De eerste 10,000 Fray Bentos Saladeros Liebig ossen werden gisteren op levering aangeboden. Inladingsgewicht 27 kilo's dooreen, Januari a.s. onder zout, fr. 124 tot fr. 130 per 50 K.G. in de usantiëele ge- wichts sorteering. Dus al weer frs. 2 a frs. 3 hooger dan de vorige week verkochte Colon Liebig Ossehuiden KAATSHEUVEL, 5 Dec. SPRANG- Avond-Concert te geven door het Fao'are-Corps »Sirena> te Vrijhoeven- Cappel, op Dinsdag 10 December e.k., In de zaal van den Heer J. Kiis te Sprang, met medewerking van de Gebr- van Loon Komieken te Loonopzand. Aanvang 772 uur. (Zie programma's.) Een noodlottige brand Aan het einde der vorige week heeft te Etincove, nabij Audenaarde, volgens de Tel., een zeer noodlottige brand plaats gehad. Op den Koppenberg, in de nabijheid van genoemd plaatsje, stond, geheel af gezonderd van de overige woningen een huisje, bewoond door den arbeider Tem- buijzer, diens vrouw en drie nog zeer jeugdige kinderen. Tembuijzer zelf had ge'uimen tijd in Frankrijk gewerkt en zou binnenkort weder naar huis terugkeeren. Terwijl des nachts de gendarmen van Audenaarde de ronde deden en ook In de nabijheid van den Koppenberg kwa men, bemerkten zij tusschen de boomen door een schijnsel van vlammen. Terstond gingen zij er op af, om tot de ontdek king te komen, dat de woning van Tembuijser geheel was afgebrand. Vol bange vrees begonnen zij, na de buren, die ver van elkaar woonden, en niets van den brand bemerkt hadden^ de nog rookende puinhopen te door zoeken, waar zij weldra tot hun ontzet- tenden schrik de geheel verkoolde lijken van vrouw Tembuijser en haar drie kin deren vonden. Geheel Audenaarde is diep onder den indruk van het zoo droevig voorval. Bankdiefstal. De directeur van den Foereningsbank is wegens wisselvervai- sching en verduistering in hechtenis ge nomen. Het verlies der Foereningen bedraagt 2.400.000 gulden, de verliezen van particuliere personen en ondernemingen niet meegerekend. Ac TI VIA. Lijst van de aan het postkantoor tc Waalwijk bezorgde brieven en briefkaarten, welke wegens onbekendheid van de geadresseerde piet zijn kunnen worden uitgereikt. 2e Helft der maand November 1912 Balder BUITENLAND Soest Antwerpen de Vries (afzender onbekend) Aan de afzenders wordt aanbevolen hun adres op de brieven en briefkaarten te vermelden, opdat deze bij onbestelbaarheid aan hem kunnen terug gegeven worden Aan het postkantoor Waalwijk en de daaronder reseorteerende hulpposikantoren werd gedurende de maand Novemb 1912, ingelegd f 10141.77 terug betaald f8358.21. Aan bet postkantoor Vlijmen en d( daaronder ressorteerende hnlppostkantoren werd 8eA?Jen'|® de maaud November 1912, ingelegd 17211.b< terugbetaald 19775 97. Over de maand November, werd op het hulp- postkantnor te BESOIJEN op 's Rijkspostspaar bank ingelegd f 1036,65 en terugbetaald f30u0,46 meer terugbetaald dan ingelegd f2013,81. Aantal inlagen 70 terugbetalingen 31 Over de maand November. GEBOREN: Maria Catharioa d. v. Martinus v. Huiten en Johanna van Helvoort. Petrus Henricus z. Adrianus Johannes Maas en Bendrika Meikx. Johanna Theodora Maria d. v. Jacobus van der Krabben en Anna Catharina Klerx. OVERLEDEN Martinus van de Ven, echtgenoot van Hendrika van Laarhoven oud 44 jaren. Anna Maria Verhoeven, weduwe van Lambertus Krol, oud 77 jaren. Van 16 November tot en met 3 December. GEBOREN: A. H. d. van C. R. Verhulst en A. A. Bouweos J. A. d. van A. Blom en J. B. Wetering!» F- C. d. van J. van Disseldorp en H. C. van Croy J. O. d. van J. de JoDgh en M. A- Fens L A. z. van J. W. van Strien en II. J. Pullens J. O. z. van J Broeders en E P Snijders M J J d van J C H M W Sassen en J M M van Bavel C A d van C A Jansen en A Peters GEHUWD: F A Zijlimns. 35 j en H ven den Kieboom. 27 j beiden alhier woonachtig OVERLEDEN: P van Wageniugen, oud 86 j J Nerings echtg van A Versteeg, oud 68 j J J Spuijbroek, oud 2 m M Bruyenberg, oud 81 j wed van P Koopmans N A Kanters, oud 1 j H C Broeders, oud 1 jaar Ja C Heoraat, oud 9 m Ca Kluytenaar, oud 61 j echtg van C A Heyblora li I _|MJ ■ti.HÜ. i J"!.' J I III Varkens 30 stuks f7.— f 11.50 Boter aangevoerd 215 KG. Boterprijzen f 1.28 tot f139 Eieren 6 A 7'/j cent. Heden was de prijs der boter: Hoogste pril* f 1.39 Middelprijs f 1,35. Laagste prijs f 1,17 EiereD 7 ct. per stuk. DUSSEN. 4 Dcc. Boterprijs per K.G. fl,48 u f 1,62 Middelprijs f 1.58 Aanvoer 98 K.G. Eieren 11,80 per 26 stuks.

Echo van het Zuiden | 1912 | | pagina 10