Pensmarkt Cadeaux. 's-Bosch. Om de verdeeling van dezelve geleidelijk te doen plaat» hebben, ontvangt ieder kooper van één gulden en meereen in trod actie kaart, die recht geeft tot een bezoek aan St. Nicolaas, die naar verhouding der koopsom Zijn cadeaux aan de kinderen zal schenken. St. Nicolaas zal dagelijks van 9 tot 12 en van 2 tot 6 uur zitting nemen. Oroote keuze Wij vestigen de aandacht van onze cliëntèle op onze uitgebreide sorteering Uit onze magazijnen hebben wij met zorg die artikelen gekozen die als het meest nuttige en praetische voor St. Nicolaas-gesehenken in aanmerking komen. Daar het ondoenlijk is om van deze veelvuldige collecties een overzieht te geven, raden wij eenieder aan, onza speciale St. Nicolaas-étalages en winkel-interieur te bezichtigen. Heden ontvingen wij bericht uit Spanje, dat St. Nicolaas in onze magazijnen zijn intrek zal nemen. Yanaf ZATERDAG 23 NOVEMBER zal de Sint on onze eerste étage plaats nemen, om de verrassingen welke Hij medebrengt aan de kinderen te schenken. Onderstaande volgt een klein uittreksel van artike len, welke wij voor de a.s. St. Nicolaas, tegen extra voor deel ige prijzen aanbieden. Pensmarkt. 't- Bosch. Bébé-Schortjes en Jurkjes Kindor-Hoedjes en Mutsjes Wollen Dassen Gehaakte- en Wol-IJsmutsea Zijden Linten Kraagjes en Dasjes Dames- en Kinder-Riemen Broches en Snoeren Kinder-Sokjes en Schoentjes Surprises met Eau de Cologne Heeren-Mode-Ariikelen Dames-Artikelen Handschoenen Toilet-Artikelen Doosjes Zakdoeken Doozen met Blouse-Coupons Japonnen-Coupons Gemaakte Ondergoederen Tafelgoederen Ontbijtlakens en Servetten StoüöD, Zijden en Fluweel Keeren-Handschoenen Dames- Kinder- Kragen-Schoners Auto-Shawls Dames- en Heeren-Slobkousan Kinder-Slobkousen Heeren- en Joügcns—Petten Parapluies Zelfbinders Dassen en Caehenez Heeren-Overhemden Bretels en Sportriemen Manchetknoopen Celluloid- Artikelen Haarkammen, Borstels Taechjes en Porteraonnaies Portefeuilles, Zilverbon-étui's Fantasie-Zakdoeken Gekleurde en Witte Pochets Boorden— en Manchetdoozen Zakdoeken-étuis Begonnen en afgewerkte Handwerken Corsetten, Jarretelles Theewarmers, Theekleedjes Boodschaptasschen Stoel- en canapékussens Antimacassers, Kleedjes Tafel- en Divankleeden Karpetten en Loopeis. Foijé's en Serre-Kleeden Gordijnen Chinematten, Vloerkleedjes Vachten, Waterstoven Voetkussens, Voet vachten Spiegels Divans eu Clubfauteuils Kapstokken, Kapstokkleeden Reisdekens Kinderstoelen en Kinderwagens Theetafels Werkmandjes Werktafeltjes Houtmanden Pijpenrekjes Borstelhangers Wollen, Gewatteerde en Molton Dekens CVUfi SCHHABtL i 534

Echo van het Zuiden | 1918 | | pagina 4