Wereldreiziger uil liefde. Provinciaal Nieuws. vergadering gehouden woiden te Arnhem, wear 1000 belangstellenden zich rereenigden. Een van de 309 onderteekenaren van den oproep, de heer Pauwen, is in deze ver gadering aanwezig. Spr. bracht hem hulde, en ook aan baron van Wijnbergen, toen nog jong advocaat, die het statutenfundament legde. Spr. wees op het verschil van vroeger en nu. Toen een kleine organisatie, thans een groote bond met bijna 800 plaatselijke afdeelingen. Hij wees op de vele verbete ringen in den loop der jaren verkregen, Al het verkregene is, zeide spr, verder, te danken aan eendrachtige samenwerking, aan noesten arbeid van de leiders. Spr. vat alle hulde, welke de leiders verdienen, samen in een woord van hartelijke waardeering tot den voortreffeljjken, schranderen, beleidvollen en deskundigen voorzitter. Hij dankt ook de geestelijke adviseurs en vat dien dank samen in een hulde aan den apostel der boeren, pater v. d. Eisen. Spr. wekte voorts op tot blijvende samen werking met den Chr. Boeren- en Tuinders- bond, onder leiding van prof. Diepenhorst, met de andere katholieke standsorganisaties van werkgevers, middenstanders en met de katholieke standgenooten in den vreemde, speciaal met den machtigen Belgischen Boerenbond, en spoorde ten slotte aan tot beginseltrouw. De minister v«n landbouw voerde ver volgens het woord om namens de regeering een gelnkwensch uit te spreken. Indien eenige stand van belang is voor ons vader land, dan is, zoo zeide spreker, het zeker de boerenstand. Hjj bracht hulde aan den Boerenbond, die in vele opzichten nuttig werk doet, de Begeering hartelijk steunt en het landbouw-onderwjjs ten krachtigste be vorder). Spr, rekent de geestelijke advi seurs tot de beste propagandisten voor het goede vakonderwijs, Ten opzichte van het vakonderwijs, niet alleen voor de jonge mannen, maar ook voor de jonge meisjes, zal de regeering gaarne bereid sijn tot steun. Vroeger ontvingen de jonge boerenmeisjes een vernisje van beschaving op pensionaten over de grens, thans kunnen zij bekwaam gemaakt worden voor den arbeid in buis en hof op de scholen voor landhuishoudonderwijs. De Boerenbond kan trotsch zijn op hetgeen hij in deze geestelijk en materieel heeft verricht, De regeering wil den bond hul- - digen in zjjn voorzitter, en het heeft der Koningin behaagd hem te benoemen tot ridder in de orde van den Nederl." Leeuw, spr, voegde daaraan nog een persoonlijk woord van hulde toe voor den veelvnldigen arbeid, door den voorzitter in het openbare leven verricht, speeiaal als lid van Gedepu teerde Staten van het gewest, dat wij nog altijd ons Limburg mogen noemen. De aartsbisschop, die het eereteeken op de borst van den voorzitter spelde, sprak de hoop uit, dat de bond in omvang en kracht moge toenemen. De katholieke organisatie bedoelt allerminst separatisme of verdeeldheid. Maar wy, zoo zeide spr,, bevelen de katho lieke organisaties aan, omdat alleen in eigen kring de hoogsts bloei van de organisatie te bereiken is. Overigens is het gewenscht, met alle andere organisaties tot verhooging van de welvaart mede te werken. Spr, smeekte ten slotte den zegen des Allerhoog- sten af voor den Nederl. Boerenbond. De voorzitter dankte de Koningin voor de hem verleende onderscheiding en sprak voorts een woord van dank tot allen, die tot welslagen van het feest hadden mede gewerkt. Daags tevoren werd een congres ge houden, waar als spreker optrad pater prof. van Aken O. P. over de Bevorde ring van den socialen vrede ten platten- lande. Rector J. H, Rijs uit Haelen over de organisatie die R.K. boerenjeugd en de ontwikkeling van het katholieke land- bond. tuinbond en landbouwhuishoud- onderwijs. Mr Ch. M. J. Witlox, te 's Bosch sprak over het pachtvraagstuk, terwijl nog de heer Q. J. H, Peters uit den Haag sprak over de sociale verzekering en den landbouw. Aan het gesprokene van Mr. Ch. M. J. Witlox, uit 's-Hertogenbosch over het pachtvraagstuk ontleenen we 't volgende: Spr. ging na de overbekende en reeds herhaaldelijk breed uitgemeten bezwaren tegen het juridische en feitelijke pacht- contract. Geen wijziging, slechts omwer king zal beterschap brengen. Zeer zeker zal nauwkeurig gelet moeten worden op de rechten van den grondeigennaar. Naar principiëele katholieke opvatting is de grondeigendom niet een instelling van menschelijke willekeur, maar van natuur rechtelijken aard. Maar geen eigendoms recht is absoluut. Het oude adagium, dat het eigendomsrecht is een „jus utendi et abutendi" is thans uit den booze, speciaal wat betreft den eigen dom van grond, voornaamsten productie factor bij den landbouw, in zoo beperkte mate aanwezig, belast is om een reeds gangbare uitdrukking te bezigen met een zware sociale hypotheek. Bewerking van den eigen grond zal zeer zeker de meest vruchtbare en wenschelijke zijn. Waar zulks onmogelijk is, waar dus de pacht-een voorname, wellicht de voor naamste plaats in het grondgebruik zal blijven innemen, zal deze uitermate goed geregeld moeten worden. Immers, bij goede pachtcontracten krijgt men een goeden, werkzamen boerenstand. En de oorlog leerde ons maar al te pijnlijk aan den lijve het algemeen belang daarvan kennen. Spr. voor zich zelf is overtuigd, dat het allergrootste gebrek isde onstand vastigheid en de te korte duur der contracten. De bestaansonzekerheid hangt als een zwarte wolk boven het hoofd van den spreekwoordelijken, ge noeglijken gerusten landman. De ideale toestand nu is dat de boer, die zijn plicht doet, die zijn grond bewerkt en spaart als ware het de zijne, ongeveer de zekerheid had, dat hij niet opge jaagd kan worden, Ten minste, dat hem steeds een voorkeursrecht bij nieuwe huur werd gegeven. Spr. ont veinst zich niet, dat de ideale toestand nog ver is van zijn verwezenlijking. En daarom zullen vooralsnog wijzigingen in het pachtcontract moeten worden aangebracht. Verheffing van het pacht contract tot een zakelijk recht, zal zeer zeker bijdragen tot zijn versteviging en versterking. De verplichte over schrijving zal een waakzaam oog hou den op onbillijke bepalingen. Een agrarische rechtspraak zal dan, niet alleen in verband met de vereischte deskundigheid, maar wellicht nog meer wegens den vereischten spoed en het noodlottige van een onzekeren toestand gedurende langen tijd, ingevoerd moeten worden. Spr. eindigde met de hoop uit te spreken, dat de thans werkende staats commissie met ingrijpende voorstellen voor den dag zal komen. Meer nog dan van wetswijziging en wettelijke regeling verwacht spr. heil van een groeienden, steeds sterker wordenden Boerenbond, groeiend niet in de eerste plaats in getalsterkte, maar vooral in solidariteit en standsbewustzijn. De „Maasbode" gaf bij dit jubileum een prachtig „Boerenbondsnummer" uit, bestaande uit 5 bladen met tal van artikels en foto's. De inlijving der lichting 1921 zal. behoudens onvoorziene omstandigheden niet voor 1 Maart geschieden. De tijd vakken van Inlijving zullen zoodra moge lijk, na vaststelling, ter openbare kennis worden gebracht. De directie der firma Scholl Eng- berts en Scholten te Almelo heeft op de voorstellen der textielarbeiders-orga nisaties geantwoord, dat de door de besturen voorgestelde loonen niet kunnen worden betaald en blijk geven, dat met den toestand der Industrie geen rekening wordt gehouden. Waalwijk, 2 Februari 1921. De jubileum-uitvoering der Waal- wyksche Gymnastlek-Vereenlging, Maan dag ter herdenking van haar 25-jarig bestaan in het gebouw van den R. K. Gildenbond, met welwillende medewer king van de eerste klas turners der gymnastlekvereenlglng Kunst en Kracht te Tilburg, gegeven, is in alle opzichten geslaagd. Nadat de voorstelling der turners had plaats gehad, nam de Voorzitter der vereenlging, de heer A. Laarakker het woord. Het was hem aangenaam allen een hartelijk welkom toe te roepen. In het bijzonder deed hij zulks den adviseur en de Eerw. Broeders want op hun tegenwoordigheid stelde men hoogen prijs. Een niet minder hartelijk welkom riep hij toe aan den heer Nijsten, Inspecteur van de lichamelijke opvoeding, den heer A. v. Liempt, hoofdbestuurslid van den Diocesanen Gymnastlek-Bond en den Edelachtb. heer Burgemeester wiens tegenwoordigheid zeer zeker op prijs wordt gesteld. Een woord van hartelijken dank wilde hij vooraf reeds brengen aan de Til- burgsche turnmakkers die, geschaard In de rijen der Waalw^ksche turners, een daadwerkelijk blijk geven van medeleven. Wat de Waalwijksche Gymnastiek- vereenlging in deze 25 jaar heeft gedaan is moeilik om In bijzonderheden na te gaan. Zeker echter is dat ze veel, zeer veel, misschien wel alles er aan heeft toe bijgedragen dat de idee meer en meer heeft post gevat dat lichamelijke opvoe ding noodzakelijk ls en dat men heeft bereikt wat men gaarne heeft zien komen.. In 1896, in hotel de Twee Kolommen is de vereeniging opgericht en dat de' vereenlging zoo lang heeft stand gehou den mag voorzeker worden toegeschreven aan het feit, dat sinds al dien tijd aan het hoofd heeft gestaan een man die leiding wist te geven, een man die steeds was de ziel van de vereeniging, een man van ontwikkeling die onversaagd was om de lichamelijke opvoeding te bevorderen daar waar maar mogelQk was, ondanks vele tegenwerking en bespotting. Die man, die dit alles steeds tot het einde heeft doorgezet, is de heer A. Prlncen. Voor dat alles hadden de leden heden gaarne een geschenk willen aanbieden, doch de aankoop heeft eenige vertraging ondervonden. Niettemin hoopt hij dat het geschenk, al komt het wat laat, hem aangenaam zal zijn, Voor heden willen de leden hem een kleine bloemenhulde aanbieden. (Applaus.) De heer Princen dankt den Voorzitter voor zijne welgemeend gesproken woor den en zegt dat de hem toegezwaaide lof te groot is. Wat hij heeft gedaan heeft hij steeds gaarne gedaan, omdat hij meende dat het zijn plicht was. De Voorzitter van de Tilburgsche gymnastiekvereeniging Kunst en Kracht feliciteerde de vereenlging met baar zilveren jubileum *n bood onder applaus een lauwerkrans aan. Hierna nam de heer Nijsten, inspec teur van de lichamelijke opvoeding te 's-Bosch, het woord. Het was hem aangenaam van deze feestvierende vereeniging eene uitnoo- diging te mogen ontvangen en daarbij tegenwoordig te kunnen zijn. Daar schuilt wat egoisme in, want spr. had niet kunnen hopec dat hij zoo spoedig zou zijn hersteld. Aangenaam is het hem echter nog heden belangstelling te kan nen toonen in hetgeen deze vereeniging steeds presteert. Over 't algemeen ls het een zeldzaam heid dat een vereeniging zijn 25-jarig bestaan kan herdenken, want niet moeilijk is het een vereeniging te vormen, maar wel om ze in stand te houden. Door den Voorzitter is het daarom zoo juist gezien dat de leiding in een vereeniging alles is en dat vaak de leider de ziel van de vereeniging ls. Van den leider moet geest, werkkracht en werklust uit gaan, van hem moet een bezielende invloed uitgaan naar alles. Door den Voorzitter ls terecht gezegd dat aan zoo'n leider de vereenlging dank ls verschuldigd en, zoo zegt spr. verder, mijnheer Prlncen, daarmede ga ik ten volle accoord. Ik persoonlijk ben erken telijk voor alles wat U hebt gedaan voor de lichamelijke opvoeding. Door den Voorzitter is er voorts nog op gewezen dat vroeger de heer Prlncen bij het propageeren van lichamelijke opvoeding ls bespot. Dat is zoo, zegt spr., maar Breero heeft gezegd't kan verkeeren, en bet ie verkeerd. Thans ziet men gelukkig allerwege de groote beteekenis van de lichamelijke opvoeding in en zij die vroeger daartegen gekant waren, staan thans aan onze zijde. En waarom ook niet De -groote Kerkleeraar Thomas van Aquine zei reeds dat de ziel afhankelijk was van een kerngezond lichaam. Ge lukkig dat men dit verband thans aller wege heeft begrepen. Op de vaste me dewerking van de Eerw. Geestelijken, die zoo zeer wordt gewaardeerd, kan men nu dan ook rekenen. Van het ge meentebestuur, met den burgemeester aan het hoofd, hend t men reeds lang de meest mogelijke steun mogen ondervin den. 't Doet spr. daarom genoegen, de burgemeester ook hier tegenwoordig te zien. Voor hem, als inspecteur van de lichamelijke ontwikkeling, is het aange naam te zien dat een hoofd der gemeente naast de belangen daarvan ook belang stelt in die van de lichamelijke ontwik keling. En dat doet hij en heeft hij al lang gedaan. Oefeningslokaal enz. heeft hij ter beschikking gesteld. Een ding spijt spr. en dat is, dat voor een plaats ais Waalwijk er nog zoo be trekkelijk weinig leden zijn. Dat heeft hem pijnlijk aangedaan. Dat moet en zal veranderen. De ouders moeten beginnen hun kinderen te overtuigen van het nat en de noodzakelijkheid van eene be hoorlijke ontwikkeling. Men zegt wel eens dat de natuur zich wel redt, doch in de tegenwoordige omstandigheden van werken in fabrieken en werkplaatsen is dit niet zoo. Diep treurig is het te moeten zien dat er zooveel jongelingen tusschen de 14 en 20 jaar misvormen. Dat zijn v oorden 5 jaar geleden door den Bur gemeester van Waalwijk gesproken en daarin heb ik hem, aldus spr., volkomen gelijk moeten geven. Ouders, hebt ge uw kinderen lief, laat ze dan aan hun lichaam de volle ont wikkeling geven, vooral in de rijpende jaren. Spr. haalde aan een uitspraak van een groot Belgisch geleerde, die zei dat wanneer een kind niet van lichaamsbe weging houdt, het ziek ofwel een zedelijk slecht kind is. Daarom ouders, feliciteer ik U, indien Uw kind wel van lichaamsbeweging houdt. Een langdurig applaus bewees dat de vele aanwezigen het met den spreker eens waren. Vervolgens werd het programma vlug en correct afgewerkt. Werkelijk perplex stond het publiek menigmaal over de resultaten, die hier door geregelde oefening zijn verkregen. Vooral het werken van de heeren Grothe, Schambergen en Chr. Treffers, dwong ieders bewondering af. Een aardige afwisseling was het op treden der acrobaten Weitmann en Stok- kermans, leden van Kunst en Kracht uit Tilburg. Deze heeren doen het laatste woord van den naam hunner vereenlging alle eer aan. Kr wordt dikwijls gezegd zoo stijf als een boer en daarom willen wij er juist afzonderlijk op wijzen dat dit spreekwoord alle reden van bestaan mist, indien zij ook aan lichamelijke oefening gaan doen. De heer Hoomijer heeft dit volkomen bewerkt. Hij toch, landbouwer van be roep, liet ons de sterkste staaltjes van gymnastische oefeningen zien. Bij het zien daarvan kwam bij menigeen zelfs het woord slangenmensch op de lippen. Tot besluit kwamen de groepen. »De W. G. V.* en hare gasten gaven ieder een vijftal van de mooiste groepen die zeer in den smaak vielen. De Voorzitter dankte aan het slot de heeren van >Kunst en Kracht* voor hunne gewaardeerde medewerking en niet minder het strijkje aan wiens hoofd de heer Vergeest stond voor zijne geheel belanglooze medewerkingaan de opwekkende toonen mag het voor zeker mede worden toegeschreven dat een opgewekte en vrool^ke stemming onder de vele aanwezigen heerschte. De leider van >Kunst en Kracht* uit Tilburg wilde niet nalaten te zeggen eens naar Waalwijk te zijn gekomen om hier eens wat te laten zien. Hij is daarin wat teleurgesteld, omdat ze hier wat hebben gezien. Hij had niet kunnen en durven denken, dat zulke goede krachten in Waalwijk schuilden. Met de gebruikelijke afmarsch werd de uitvoering gesloten. Wij mogen aan het slot van ons ver slag gerust zeggen, dat we zelden, of beter gezegd, nog nooit een beter ge slaagde uitvoering hebben gezien. Den heer Princen feliclteeren wij daar mede en niet het minst met zijn zilveren jubileum. FLORA BIOSCOPE WAALWIJK Zondag 6 Februari Een 8-weeksche serie-film. Deze film is nog slechts alleen in Rotterdam vertoond. Niemand verzuime deze pracht film te volgen. De heer Albert Reijgers legde met gunstig gevolg aan de Hoogeschool te Delft, het examen af voor werktuigkun dig Ingenieur. Nasr wy vernemen is doo de w»cht- geldregeling v*n de gemeenten Wesjwyk, Baardwijk en Besojjeu over de afgeloopen maand niet minder dan ruim f 13000 uit betaald. bouwen van een stal tot woonhuis In het pand A 170. Bij eene in Januari j.l, gehouden vee telling is gebleken, dat in deze gemeente aanwezig waren416 runderen en 60 paarden. DRUNEN. Zondag j.l. speelde D.F.C. tegen Excelsior (le en 2e gecombineerd) uit Waalwijk en verloor met 4—-1. Het 3e XI-tal was op bezoek bij Juliana I Nieuwkuik en verloor met 1—0. Allo D.F.C.ers, laat dit de laatste nederlaag zijn en voortaan wat flinker spelen. Door de tooneelvereeniging van het meisjespatronaat alhier is in studie genomen het drama „Magdalena". Wij wenschen genoemde vereeniging met dit stuk veel succes toe. Voor de militielichting 1922 zijn alhier 20 personen ingeschreven. Met het electrisch net in deze gemeente is men reeds goed opgescho ten. De palen en ijzeren masten staan reeds in den grond en wachten geduldig op den draad welke er spoedig zal worden overgetrokken. De telefoon is reeds ondergrondsch gelegd en de aan sluitingen zijn klaar, zoodat het„boven- grondsch net geen last meer zal hebben van de telefoon. De prijs der melk is alhier ge bracht van 20 op 18 cent, -- Donderdagmorgen ten IO'/ï uur openbare raadsvergadering. DRUNEN. Donderdag a.s. zal in de zaal der meisjescongregatie een Moeder cursus geopend worden. De vastenavonduitvoeringen in de Jongenscongregatie beloven dit jaar in- terressant te zijn. Vooral de opvoering van het H. SacramentsspelDe gehei men der Mis, van Don Pedro Calderon de la Barca, waaraan alle mogelijke moeiten zijn besteed om een schoon ge heel te vormen, zal ongetwijfeld een bezoek overwaardig zijn. Dinsdagavond zullen uitsluitend mu ziek, zang en voordrachten worden ten gehoore gebracht. De harmonie >de Volharding* zal Dinsdagavond In de zaal van den heer M. Vissers haar tweede winterconcert geven, met medewerking van een be kende humorist. VLIJMEN. Aan het postkantoor Vlij men en de daaronder ressorteerende hulppostkantoren werd gedurende de maand januari 1921 ingelegd f 18992.05, terugbetaald f 26974.61. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 6385. De klasse indeeling der gemeenten is in verband met de bepalingen van de Rijksstéunverleening aan de werkloozenJ kassen, als volgt vastgesteld Klasse II o.m.Bergen-op-Zoom, Breda, Dongen, Eindhoven, Ginneken. (stadsged. Breda), Helmond, Den Bosch, (behalve Orthen), Princenhage (stadsged. gem. Breda), Teteringen (stadsged. gein. Breda), Tilburg, Waalwijk. In de gisteren gehouden vergadering van B. en W. werd besloten de prijzen der cokes met 60 ct. per H.L. te ver lagen, zoodat de prijs thans isgrove cokes f 1,25 en geklopte f 145. Wij vestigen bij voorbaat de aan dacht op achterstaande advertentie, hou dende de mededeeling dat we a.s. Dins dag in Musis Sacrum een avond krijgen van 't Variété Faveur. We komen hierop in ons volgend num'mer terug. Zondag heeft Ds. W. Melndersma, predikant te 's-Hertogenbosch, den dag herdacht, waarop hij 25 jaar geleden te Viedder de evangeliebediening aanvaard de. De jubilaris stond later te Oldeber- koop en te Waalwijk. Zondag j.l. speelde Quick I te Tilburg tegen Volt I een Comp.-wedstrijd welke in een 30 overwinning voor Quick eindigde. De stand bij rust was reeds 30, een penalty tegen Qaick, na de rust, werd door Volt gemist. Quick speelde een prachtige wedstrijd waartegen Tolt niet was opgewassen. Zondag a.s. Quick-Gudok. Uit goede bron deelt men ons mede, dat alhier telegrafisch bericht is ontVangen, dat In geheel Amerika de loonen der leerlooierij met 25 pCt. zijn verlaagd. De N. V. Van der Sanden's Schoenfabrieken te Veldhoven (N. Br.) heeft haar werklooze arbeiders opnieuw werkgelegenheid tegen 10 pCt. minder loon geboden, mits de minister van Arbeid In een verlengden arbeidsduur van 10 uur per week toestemt, daar anders het loon 20 pCt. beneden het eerstverdlende zal blijven BAARDWIJK. Zondag j.l. speelden de R. K. V. V. Juliana II en het voetbal elftal van «Kunst en Kracht* een wed strijd om eene herinneringsmedaille. Juliana II won met 3 —0. Enkele weken geleden speelden deze belde elftallen gelijk met 1—1. Juliana III speelde haar eersten wed strijd tegen Juliana I uit Nieuwkuik en bracht het tot een gelijk spel2 —2, Door Burgemeester en Wethouders dezer gemeente ls aan de N.V. »Indus- trla*, rietmeubel- en mandenfabriek alhier, vergunning verleend tot het ver- BESOIJEN. Wegens afkeuring van hét R. W. B.-terrein ls er 30 Jan. niet gespeeld. Het door L. S. V. indertijd ingediende protest betreffende den wed strijd in Leerdam door R. W. B. met 1—0 gewonnen, is door de protest commissie van den N. V. B. afgewezen, zoodat R. W. B. met 10 overwinnaar gebleven is. De bekerwedstrijden van Mei 1920 zijn door het bestuur van den B. V. B. geannuleerd, naar aanleiding van het geval Brabantia—Achilles Tilburg. Hoewel het R. W. B.-bestuur nog ver schillende pogingen gedaan beeft, om de wedstrijden geldig te laten en zulk9 ook bi^ het N. V. B.-bestuur geprobeerd heeft, is het echter niet gelukt, zoodat Achilles, Tilburg, voor het le jaar bekerhoudster gebleven is. Mei 1921 wordt derhalve pas het 2e beketjaar. SPRANG. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Sprang op Donderdag 3 Februari 1921, des nam. 7 uur, ter behandeling der volgende zaken- 1. Mededeeling Ingekomen stukken, waaronder a. Brief van Ged. Staten, betreffende Zondagssluiting herbergen. b. Adressen van den Chr. Volksbond om subsidie. c. Adres van de Afd. Sprang van den Neutralen Schoen- en lederbewerkers- bond om steunregeling. 2. Vaststelling Verordening op de keuring van waren. 3. Benoeming van een Commissie van toezicht op de arbeidsbemiddeling, met aanbeveling van B. en W. 4. Voorloopige vaststelling pensioens grondslag. 5. Reclames Hoofdelijken Omslag. SPRANG. Onze dorpsgenoot, dhr. D. W. Treffers is met ingang van 1 Maart benoemd tot klerk op het Rijks ontvangkantoor te Oosterhout. De ingeschrevenen voor de Militie, lichting 1921, uit onze gemeente zijn ingedeeld als volgt Adr. de Roon, le Reg. 2e escadron, 2e Bat. Huzaren te Tilbuig (le gedeelte). J. P. van Zeist, le Bataljon Genie- Pioniers te Utrecht (le gedeelte). Chr. de Rooij, le Reg. 2e escadron, 2e Bat. Huzaren te Tilburg (2e gedeelte). Jac. v. d. Schans, 2e Comp. Wielrijders te Zutphen (2e gedeelte). Alhier is opgericht een Christ. Reciteervereeniging, met aanvankelijk 20 leden. J.l. Zondag speelde S. V. V. I een competitiewedstrijd tegen V.V. T. te Tilburg, welke eindigde In een 3—2 overwinning voor onze vereeniging. CAPELLE. Benoemd tot sub-oat-

Echo van het Zuiden | 1921 | | pagina 2