NÏlÜwr^AATSHEUYEL het werken van 't bestuur. De voorzitter, de heer Ph. Timmer mans, sprak een woord van welkom tot de aanwezigen en betuigde zijne groote voldoening over de opkomst De notulen werden voorgelezen en goedgekeurd, alsook het jaarverslag met een woord van dank aan den secretaris. De aan de beurt van aftreding zijnde bestuursleden de heeren M. A. van Liempt, Ph. Timmermans en G. Verkade werden herkozen, die ook de herbenoe ming aannamen. De stichting en de desbetreffende actie van het operatiekamerfonds en het ont- werp-program van actie der propaganda- commissie om ten spoedigste tot het benoodigde bedrag te komen werden voorgelezen en goedgekeurd. Door den voorzitter werd een uitvoerig overzicht gegeven van de geschiedenis van het sportterrein, de plannen inzake steun van regeering en gemeente, de inrichting van terrein, begrooting, enz. Een prachtig terrein der kinderen A. van Hulten groot ruim 2 H.A. zeer hoog gelegen is in optie genomen, terwijl men ook de beschikking heeft gekregen over het benoodigde aangrenzende terrein van den heer J. Timmermans Wz. en de Mij „Noord-Braband", die beiden de eventueeleopbrengst van deze terreinen in de onderneming zullen steken. Deze laatste mededeeling wordt met applaus begroet. De bedoeling is dat het rijk 40 pCt. van de stichtingskosten zal geven en 5 pCt. garantie van 't kapitaal, dat er verder wordt bijeengebracht. Getracht zal worden van de gemeente garantie van de exploitatie te vragen, hoewel een tekort als 't ware denkbeeldig is. De- geneq die dus hun geld erin steken, zijn dan geheel safe. Het ontwerp door den heer Ir. van Veen ontworpen vindt algemeenen bijval De plannen van 't bestuur in deze worden goedgekeurd en opdracht ge geven verder te werken om later verdere mededeelingen te doen. Bij de rondvraag kwamen nog tal van zaken ter sprake als spoedige oprichting der operatie-kamer, de prijs van de electrische winkelverlichting e. m. a. waarna deze geanimeerde verga dering onder dankzegging werd ge sloten. Naar wij vernemen, is aan den heer P. Elshout-van Gorcum op zijn verzoek eervol ontslag verleend als directeur der N. V. Stoomschoen- en Slobkousenfabriek v/h. Elshout-van Gor cum en is in diens plaats benoemd de heer J. Klijberg-Stottelaar, tot dusver bedrijfsleider bij de N.V. Stoomschoenen- fabriek „Hollandia" te Waalwijk. De Kamer van Koophandel en Fa brieken cal V.-jjdag, das avonds ten half uur ten raadhuice alhier eene vergadering honden. By de gisteren gehouden aanbesteding van het verfwerk van de middenstvnds- woningen in de BI', van Goo'hstraat werd ingeschreven als volgt. J. C. van Honten f 6473. J. H. van Erp f 4600. Joh. Marks f 4000. W. H. Hens f 8820. P. A. Dekkers f 3569.20 J. E. Arlei f 2540. Het werk is nog niet gegund. In het Hotel Verwiel alhier <s Maan dagavond 1.1. opgericht een Schaakclub, Zij telt aanvankeljjk 12 leden. Het bestuur bestaat uit de heeren J. de Me|jer en G. van der Hoeven alhier. Maandagavond werd de jaarver gadering van de R.K. Werkliedenveree- nigin gehouden. Bij de opening moest de voorzitter tot z'n spijt een zeer slechte opkomst constateeren. Maar ongeveer 10 pCt. van het totaal aantal leden was aanwezig. De notulen van drie vorige vergade ringen werden voorgelezen en goedge keurd. Een uitgebreid en nauwkeurig samen gesteld jaarverslag werd hierna door den secretaris uitgebracht. Hieruit bleek dat de vereeniging in het afgeloopen jaar met 117 leden was toegenomen. Vooral de ontspanningsverenigingen mochten zieh in bloei verheugen. De Eerw. Adviseur sprak een kort woord naar aanleiding van het jaarver slag. Vooral het innerlijke meeleven der leden met de standsorganisatie moest in de toekomst verbeteren. Hij betreurde het dat de cursussen tot ontwikkeling zoo slecht bezocht werden, Het door den penningmeester uitge bracht finantieel verslag werd ook goed gekeurd en door de controle-commissie rapport uitgebracht van het goede beheer. De begrooting werd in ontvangsten en uitgaven goedgekeurd tot een bedrag van f 13450.— In de vacature P. v. d. Aa werd J. A. Kolkman als bestuurslid gekozen, terwijl hierna Fr. Passier als voorzitter herkozen werd. De kring-propagandist Kolkman sprak nog een kort doch krachtig woord, dat de leden zich toe moesten leggen op ontwikkeling, waardoor dan in de toe komst nog veel meer door de organi satie bereikt kon worden, gezien het feit wat thans bereikt wordt door het werken als 'i ware van enkelen. De verkiezing van leden voor den centralen raad werd overgelaten aan den bestuursraad. Van de rondvraag werd door het late uur weinig gebruik gemaakt. Vereeniging van gemeenten. De Brabantsche medewerker van De Maasbode schrijft in het avondblad van 15 dezer over de vereeniging van ge meenten. Hij schrijft o.m. Hoeveel arbeidskracht zal er worden bespaard of nuttiger aangewend, indien vele gemeenten worden samengesmolten Voor eenigen tijd bracht de „Echo van het Zuiden" de correspondentie door Ged. Staten van Noord-Brabant over dit onderwerp gevoerd met de besturen der gemeenten Waalwijk, Baardwijk en Be- soijen. Het was merkwaardig, daaruit te vernemen, dat een aanééngebouwd com plex van drie gemeenten met één en dezelfde Hoofdstraat en samen nog geen 10.000 inwoners tellend, drie burge meesters, drie secretarissen, drie ont vangers en zes wethouders rijk is. Vragemoeten dergelijke toestanden ter wille van de twijfelachtig-historische wording der gemeenten worden ge handhaafd ja, antwoordde blijkens de zelfde courant een raadslid, want anders zullen er straten moeten worden gelegd, verlichting aangebracht in enkele buiten wijken en dergelijke dingen meer. Zoo iemand zou men kunnen herinneren aan dit zinnetje uit de encycliek „Rerum Novarum" „de wijsbegeerte en het christelijk geloof stemmen erin overeen, dat de zorg voor de gemeenschap van natura niet ten doel heeft het belang van hen, aan wie die zorg is toever- trohwd, doch wel het belang dergenen die eraan zijn toevertrouwd." De versterking der kleinere gemeenten door versmelting ervan kan niet anders dan ten goede komen aan de gemeen schap, juist ook omdat dan grootere werken in het belang der ingezetenen gemakkelijker zullen worden ondernomen en voltooid. Trouwens, het is bekend dat de te genwoordige Regeering sterk dezen vorm van verbetering van het Nederlandsch gemeentewezen voorstaat. De Staats commissie tot voorbereiding van de her ziening van de gemeentewet heeft een parig op versmelting van kleinere ge meenten aangedrongen. En dezer dagen werd ook door de Eerste Kamer weder om op dit aanbeeld gehamerd. Wij mogen dus verwachten, dat in deze provincie de vele aanhangige plan nen zullen worden verwezenlijkt, ten bate der bevolking van menige gemeente, die tot dusver te zwak of te klein was om een krachtig leven te leiden overeen komstig de eischen van dezen tijd. Dit uit 't artikel der Msb., dat veel waars bevat. Wij zijn het geheel met schr. eens, daar waar hij zegt dat er gemeenten zijn die als vanzelf zijn aangewezen op vereeniging. Echter zal hij het ook met ons eens zijn dat er van Ged. Staten voorstellen tot vereeniging komen, die, op zijn zachtst uitgedrukt, kant noch wal raken. Wij denken hier b. v. aan het voor stel tot vereeniging van de gemeenten Made en Drimmelen, Geertruidenberg, Raamsdonksveer, Raamsdoakdorp cn Waspik. Het ligt toch voor de band dat, wordt er toe overgegaan en dat lijdt geen twijfel dit tal van moeilijkheden met zich zal bréngen, men denke maar aan de aangif:en Burg. Stand enz. Wit men dit alles ondervangen door kantoren te vestigen of zitdagen te houden, dan veravlt het motief zuinigheid. Trouwens wat de zuinigheid betreft, gelooven wij dat men daar niet te veel van moet verwachten. Men zie daarvoor de schuldenlast van de grootere ge meenten maar eens aan Grenswijziging zou in veel gevallen beter en practischer werk zijn geweest, doch daar schijnen Ged. Staten niet veel voor te gevoelen. Zondag j.l. speelde de R. K. V. V. „Hollandia", Waalwijk, eene vriend schappelijke match tegen de R. K. V. V. „Victoria", Rajpisdonk. Daar beide elf tallen even steark waren, kwam het einde van de wedsjfrijd met 0—0. Onder zeer groote belangstelling had Zondag 1.1. de aangekondigde comp. wedstrijd plaats tusschen QuickLonga, onder leiding van scheidsrechter Blok land. Als Quick om 2.15 uur aftrapt onderschept Longa direct het leder en gaat er mee naar het Quick doel. Ruim vijf minuten duurt het overwicht van Longa doch dan werkt Quick zich los en bestookt geducht het Longa doel echter zonder resultaat. Bij een plotse- llngen doorbraak van Longa doelpunt haar rechtsbuiten onhoudbaar. Quick niet ontmoedigd trapt af en gaat direct op het Tilburgsche doel af, maar zonder succes. Quick is thans in de meerder heid en iedereen verwacht den gelijk maker, doch het tegendeel gebeurt, want als Longa kans ziet door te breken en enkele Qulck-spelers missen, heeft Til burg geen moeite om den stand op 0—2 te brengen, waarmede even later de rust Intreedt. Na de rust is Quick direct de aan vallende partij en moet Longa zich tot het uiterste inspannen om haar doel schoon te houden. Doch eindelijk heeft Quick succes, want als v. Hilst geheel de verdedlgiog passeert brengt hij met een laag schot den stand op 1 2. Nu zijn de Qulckers niet meer van het Longa doel af te slaan doch onfortuin is oorzaak dat er niet gedoelpunt wordt. Verschillende goede schoten van Moonen kletteren tegen de lat of gaan juist ach ter Tot zes minuten voor het einde blijft de stand onveranderd, maar als Quick dan onstuimig komt opzetten, wringt van Bladel zich door de verde diging heen en brengt den stand op 2-2. Als Longa aftrapt neemt Quick den bal over, bestormt het Longa-doel en v. Bladel maakt onder corverdoovend gejuich dea stand op 3—2. Even later blaast de scheidsrechter inrukken, en heeft Quick een welverdiende overwin ning behaald. Het Centraal Bureau van het R K. Huisvestlngs-Comttë deelt mede, dat de twee wagons met Llebesgaben van de zending van 4 Dec., thans te Weenen zijn aangekomen. De inhoud der wagons die in Essen waren achtergebleven bleek gelukkig nog in goeden toestand. Naar aanleiding van de aanschrij ving van den Minister van Blnnenland- sche Zaken, om de overkomst van kinderen uit Oostenrijk en Hongarije naar ons land te doen staken, deelt het Centraal Bureau van het R. K. Huls- vestings-Comlté mede, dat de reeds aangekondigde Hoagaarsche en Ween- sche transporten tot nader order worden uitgesteld De Krlngbesturen zullen daaromtrent dezer dagen nadere inlichtingen ont vangen. Het Ned. R. K. Huisvestiogs-Comlté heeft door bemiddeling van het Centraal Comité der Dultsche Roode K-uis-Ver- eenigingen te Berlijn onder de Dultsche steden 5000 vaten ingemaakte groenten doen verdeelen. Het Comi'é In Den Bosch ontving reeds dankbetuigingen van de gemeente besturen van Karlsruhe en Elberfeld. Eerstgenoemd bestuur schrijf', dat de Llebesgabe verdeeld is onder de zieken en weeshulzen, tehuizen voor kinderen, ouden van dagen en onverzorgden, toevluchtshuizen, volkseethuizen en an dere inrichtingen van liefdadigheid. Daar deze gave de eerste is, die Karlsruhe uit Nederland ontvangt, heeft zij daar bijzondere dankbaarheid gewekt. Elberfeld zegt nader bericht toe over de wijze van verdeeling, doch wil niet verzuimen reeds mi In naam der stad en bevolking hartelijksten dank te be tuigen. Ged. Staten stellen voor aan de Holl. Buurtspoorwegen een bijdrage van 25 pCt. te verleenen in het exploitatie tekort van haar lijn Drunen—Heusden over het jaar 1919 tot een maximum van f 3250 en onder beding dat het Rijk en de belanghebbende gemeenten onder scheidenlijk 50 en 25 pCt. van dat tekort voor hunne rekening nemen BAARDWIJK. Zondag j.l. kreeg de R. K V. V. „Juliana" een 5—0 over winning cadeau van D. V. V. te Kaats heuvel. D. V. V. bleef maar netjes thuis. „Juliana" had de overwinning liever met spelen verdiend en stond met het compleet eerste elftal in het veld. Zij had het talrijk opgekomen publiek van een prachtigen wedstrijd willen doen genieten, maar werd hierin teleurgesteld. „Juliana" staat nog steeds op de eerste plaats op het lijstje. Zondag a.s. zal „Juliana" H. V. V. uit Haarsteeg bekampen. „Juliana", houdt Zondag de eer hoog! DRUNEN, ZaucLg jl. speeldo uuza V. V. D.E.G. II een rriendschsppelijken wedstrijd tegen Quick 3 uit 's-Botch, Ni een zeer spaonenden wedstijjd won Qaick met 1—0. Gelyk spel had de verhouding veel beter weergegeven. Het aanleggen van het electrisch licht in het gemeentehuis en schoolgebouw alhier is gegund by inschrijving aan H. Verhoeven en Hooijmsy'er alhier. Omdat de tooneel vereeniging van het jongenspationaat zoo enorm veel succes heeft gehad met het oproeren van hat drama de «Geheimen der Mts' van Calderon, zal het nog tweemaal worden opgevoerd. Zeer waar schijnlijk eenige weken na Paschen. De pijji dar eieren is alhier gestegen van 10 tot 14 cent per stak. Donderdag 17 Febr. a.s, der n.m. 7 uur openbare raadsvergadering. VLIJMEN. Vergadering van den Raad dsr gemeente alhier, op Donderdag 17 Februari 1921 des n.m. ten half acht ure ten Raadhuize der gemeente. Te behandelen onderwerpen 1. Ingekomen stukken. 1. Voorstel van B. en W. betrekke lijk het voorstel Boom tot Instelling van een commissie voor openbare werken. 3. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het aangaan eener geld- leenlng tot dekking van het nadeelig slot van het Distributie-Bedrijf. 4. Wijziging Begrooting 1920 en 1921. BESOIJEN. Naar wfl vernemen zal de Lolnt in de Besoijensche Steeg bin nenkort aan weerskanten over eene lengte van 25 meter worden gerioleerd. Door B. en W. werd Ingevolge de Hinderwet vergunning verleend aan H. W. van Mook alhier tot oprichting eener broodbakkerij in het perceel Groote Straat A. 182. BESOIJEN. Het is Zondag 13 Fe bruari voor R. W. B. een goede dag geweest; hoewel het 1ste XI-tal met 2-1 in Helmond verloor, kunnen we toch met dezen uitslag tevreden zijn, daar Helmond II, doordat het 1ste Xl-tal vrij was, heel wat sterker opkwam dan op het R. W. B.-terrein. Beide partijen wogen goed tegen elkaar op, doch voor doel was R. W. B. niet vlug genoeg, verders werd er goed gespeeld, vooral de rechtervleugel was uitstekend. R.W. B. staat nu nog een punt boven Helmond. R. W. B. II heeft den slechten indruk van 6 Februari blijkbaar goed willen maken, doch dat Sprang (waarschijnlijk kampioen) hiervan de dupe zou worden, hadden we niet durven denken. Na een zeer spannende wedstrijd, door veel publiek bijgewoond, won R. W. B. II welverdiend met 1—0, dit is van de R W B.-reserves een kranig stukje werk. R. W. B. III—Capelle II 2—1, wegens niet opkomen van den scheidsrechter vriendschappelijk gespeeld. 20 Februari 3 competitie-wedstrijden: R. W. B.—E. V. V. II, comp. N. V. B. Achilles 3-R. W. B. II; R. W. B. 3- Achilles 4. SPRANG Tot Predikant bij de Ned. Herv. Kerk alhier is beroepen Ds. A. G. Oosterhuis van St. Annaland. J1. Zondag speelde onze voetbal vereen. S. V. V. eene comp.-wedstrijd voor den B. V. B. tegen R W. B. te Besoijen. De wedstrijd eindigde met 1—0 in het voordeel van R. W. B. RAAMSDONK, 14 Februari. De on langs door de politie aangehouden per sonen, verdacht van diefstal van manu facturen te Waspik, hebben geheel be kend. 1 Aan den havenmeester W. Waas is over 't jaar 1920 een gratificatie ver leend van f100. Aan de leden der commissie van toezicht, op het lager onderwijs, m. n. de heeren J. P. van Dongen Torman, j. C. Schoenmakers en F. A. van Seeters, is eervol ontslag verleend, zulks onder dankbetuiging voor de diensten, welke zij in deze betrekking aan de gemeente hebben bewezen. RAAMSDONKSVEER. De collecte voor het leerstoelfoods van den Ger. Bond bracht ruim f 130 opeen mooie collecte I Als Bestuursleden van den Chr. Werkm. Bond werden gekozen de heeren A. P. Calliber, Ms. de RooiJ en Fr. Schot t. Het berichtje betreffende verzending van aangeteekende stukken, voorkomen de in het nummer van vorigen Woensdag vereischt een aanvulling. De aangetee kende stukken ter verzending worden na 3 uur niet meer aangenomen, tenzij expresse bestelling en na 6 uur n.m. Is het kantoor voor alle postzaken gesloten. Dit geldt echter alleen voor den Zaterdag en dus niet de andere dagen der week. Op de graanbeurs in Hotel de Reijer werd Zaterdag 1.1. voor Tarwe besteed f22 per 100 K.G., voor Rogge f 18 per 100 K.G., voor Hooi f20 a f 22 per 500 K.G., terwijl in Haver geen handel was. Ofschoon reeds verschillende malen een oproep geplaatst werd voor 2 on derwijzeressen a. d. Chr. Schooi alhier, kwam tot nog toe geen enkele sollici tatie in. Zondag ontstond bij den heer v. L. een begin van braad. Gelukkig werd dit spoedig gebluscht. zoodat er van schade wel weinig of geen sprake zal zijn. DRONGELEN. Vergadering van den Gemeenteraad van Drongelen, op Woens dag den 16 Februari, des namiddags ten 2 ure. Te behandelen Onderwerpen 1. Ingekomen stukken. 2. Ontslag onderw^zeres. S. Aanmerkingen Begrooting 1921. 4. Voorstel vereeniging van gemeente. 5. Machtiging verhuring weiland. 6. Begrooting Burgerlijk Armbestuur 1921. 7. Bezwaarschrift Hoofdelijke Omslag. BABILONIËNBROEK. Daar de koud- bloedfokkerij in de laatste jaren veel meer voordeel heeft opgeleverd dan de warmbloedfokkerij, hebben ondergetee- kenden gemeend, op verzoek van ver schillende paardenliefhebbers, goed te doen een vergadering te beleggen op a.*. Vrijdag 18 Febr. v.m. 11 uur in 't café van den heer D. v. d. Zaken te Besoijen, om te trachten voor gezame- lijke rekening een koudbloedhengst aan te koopen. Bij voldoende deelname van aandeelen van f100, dat voor leder toch geen bezwaar behoeft te zijn, zou men al spoedig tot aankoop kunnen overgaan. Het voorloopig bestuur is samengesteld uit de heeren A. Straver Wz. te B.-broek, C. M. Donker te Drongelen en J. A, v. Campen te Drongelen. Trouwe opkomst gewenscht. DUSSEN. Dinsdagavond gaf de fan fare »WiIhelmiaa> alhier bij gelegenheid van het Carneval hare laatste winter- ultvoering. De op het programma aangegeven muzieknummers werden vlot gespeeld, alhoewel men een enkele maal kon hooien dat sommige aspirantleden, die in dezen uitvoering medewerkte en waar onder heel goede krachten schijnen te schuilen, hun instrument nog niet vol doende meester waren. Wat de tooneelstukjes betreft, deze werden alle bijzonder goed weergegeven. Vooral »De Verliefde Zanger* door de heeren van Daal en L. v. Moergestel, en »Sergeant en Recruut» door de heeren L. v. Moergestel en P. Linders oogstten veel bijval, terwijl het door den heer van Hees als toegiftje gegeven lied de lachspieren danig in beweging bracht. Aan enkele jeugdige spelers uit het stukje >Het militaire onderricht In den Buffelpolder» wordt den raad gegeven zich wat vrijer te bewegen en zich niet verlegen te toonen vooral dit laatste speelden sommige hunner danig parten. Over het geheel genomen kunnen we gerust zeggen, dat deze uitvoering, èa wat het muzikale èa wat het komische gedeelte betreft, wel als geslaagd mag heeten. Voor het feit dat de fanfare binnen zoo'n korten tijd, als verloopen is na de vorige uitvoering, in staat was heden weer een zoo groot opgezette uitvoering te geven, komt den ijverlgen directeur, den heer Vlngethoets, een oprecht woord van dank toe. Jammer dat ook deze uitvoering minder druk bezocht was. De Commissaris van Orde, de presi dent was tijdens de uitvoering vertrok ken, sprak aan het eind der uitvoeting dan ook de hoop uit, dat bij een vol gende uitvoering de opkomst grooter zou zijn. Wij voor ons begrijpen ook niet waar om de Dussenaars, die toch al niet veel met gepaste ontspanningen overladen worden, geen gebruik maken van de hun geboden gelegenheid, om in hun eigen dorp de door de plaatselijke vet- eealglng gegeven uitvoeringen bij te wonen. Dat de uitvoering de aanwezigen be vredigden bewees het feit, dat tijdens den geheelen duur er een aangename stemming in de zaal heerschte. N1EUWKU1K. A.s. Donderdag, des avonds om 7 uur, zal de heer Achten, secretaris van den Landstorm te Eindhoven, alhier in het café van den heer G. de Bont een lezing houden voor de militieplichtigen. Een trouwe opkomst van al degenen die hierin be trokken zijn, alsook van de vaders en voogden, is zeer gewenscht. 's-HERTOGENBOSCH. Aan de ge meente 's-Hertogenbosch Is een bijdrage toegekend uit 's Rijks kas van ten hoogste f 22.608, ten behoeve van den bouw van 6 middenstandswoningen van gemeente wege. (St.ct.) GILZE-RIJEN. Aan de gemeente Gilze-Rijen is een bijdrage toegekend uit 's Rijks kas van ten hoogste f 44.662.50 ten behoeve van den bouw van 12 mid denstandswoningen door de Wonlng- vereenlgiog St Jozef. (St.ct.) TILBURG. Het gezamenlijk personeel van de coöperatieve broodfabriek Steunt Elkander, heeft vanmorgen gestaakt, daar zij geen genoegen namen met een voor gestelde loonsverlaging. KaatJfcuvel, 15 Feb. 1920. Zondag werden alhier de serie-wed strijden gespeeld uitgeschreven door Victoria alhier. K. V. V. wist eerst te winnen van D. V. V. met 21 en daarna van P. O. V- met 1—0 en be haalde alzoo den eersten prijs. Wilhelmlna alhier speelde Zondag middag baar 2e Competitie-wedstrijd tegen Boxtel voor de le klasse B.V.B. Ofschoon van beide zijde flink gewerkt werd kon geen- der partijen ook maar eens 't net vinden. Het einde kwam met 0—0. Vrijdagavond vergaderde bij Joh. Smlt-Hesselmans de Afdeeling Kaats heuvel van den R. K. Bond van Schoen fabrikanten. De Secretaris bracht een uitgebreid jaarverslag uit, waarna de verkiezingen voor 't bestuur plaats vonden Herkozen werden de heeren P. van Dam en A. Vloemans. In de vacature A. Kroot werd gekozen de heer A. v. Amelsfoort. In de jaarvergadering door Apollo Zaterdagavond gehouden werden tot bestuursleden herkozen de heeren I. Lombarts, Pres.J. Snoeren 2e Secr. A, Schraauwers, A, Verhoeven en Jac. v. d. Brand, Commissarissen. Naar we vernemen zal half Vasten in Apollo een concert gegeven worden, waarbij het Wasplks Mannenkwartet zijn medewerking zal verleenen. Dit kwartet behaalde in 't najaar 1920 in Waalwijk onder veel concurrentie, den len prijs. We kunnen dus gerust Iets goeds verwachten. 't Gaat ln de industrie momenteel iets beter. Er wordt tenminste op zoo goed als. alle fabrieken gewerkt. De

Echo van het Zuiden | 1921 | | pagina 2