Reclame, Provinciaal Nieuws. Melk 2Ü°£Ho ski sijn d»t deift gemeente lange jkfen ssl moeten wachten *001 ze weei haar rechten ztl veroverd hebben en voor ze weer nieuwe kracht sal kunnen ontwikkelen. Ik stel, aldus g*at de Voorzitter verder, daarom voor ons eenparig te verzetten tegen deze voorgestelde v reeniging. We moeten de Begeering krachtig wjjzen op de groote belangen die voor ons op het spel staan. Daarom moeten we by Ged. Staten aan dringen dat ze den Minister van Binnen- ltndsche Zaken ve>ueken het wetsontwerp in te trekken. Wordt den Minister niet bereid gevonden om de gemeente hare zelf standigheid te laten bewaren, dat hij ons dan vereenigd niet met de gemeente aan de oversijde van de rivier gelegen. Met deze gemeente heeft onze gemeente zoo weinig gemeen, slechts in hoofizaak z«l's tegen- at'jjdige belangen. Daarom is het zeker ge- wenscht dat deze gescheiden blijven. Ge- wenscht is dit voor ons omdat we anders aan de overmacht worden overgeleverd, Moet et toch vereeniging plaats hebben dst ze onz dsn vereenigen met d|e gemeente waarmede men meer gemeenschappelijke be langen heeft, dat ze ons dan met Made rereenigen, aan wiens grenzen we reeds zijn genaderd met onze hnizen en fabrieken en deze grens zelfs spoedig znllen overschrijden. Door den Voorzitter wordt vervolgen» een schrijven voorgelezen dat aan de Ged. Staten zal worden gezonden welke inhond overeen komt met wat in zjjn openingswoord is gezegd. De heer Segeren brengt op de eerste plaats hulde aan den Minister van Binnenlandsche Zaken, hulde aan Ged. Staten voor hun voorstel tot vereeniging van gemeenten. Door den Voorzitter, aldus spr., wordt gezegd dat voor de kleine gemeente geen waarborg is in het ontwerp, maar inplaats van dat te zeggen had hij hulde moeten brengen aan den Minister en omdat hij het niet doet, breng ik hier hulde aan de Koningin, hulde aan den Minister, hulde aan Ged. Staten. Lees art. 1 en 6 van het ontwerp maar eens, daar staat duidelijk dat de vier gemeenten zullen worden een Geertruidenberg, een groot- Geertruidenberg. Naar die kleine per soonlijke ijdelheden moet men niet kijken, men moet voor oogen houden dat men er een groot-Geertruidenberg van wil maken en daarvoor had men hulde aan Den Haag, hulde aan Den Bosch moeten brengen. Ik gevoel me verplicht hulde te brengen aan diegenen, die dit ontwerp hebben daargesteld. Op de tweede plaats heeft de Voor zitter gezegd dat de kleine gemeenten in gedrang komen en aan het einde van z'n „redenatie" komt 'ie weer om ons dan maar te vereenigen met Made en Drimmelen. Daar moet ik nou toch mee lachen, wij 2600 zielen en Made zeker 6000, dan zullen we zeker niet in het gedrang komen. Waar zal Geer truidenberg dan blijven. Heeft de Voor zitter soms het oog verloren waar het centrum is? Zeg dat Geertruidenberg dan 5 stemmen zal krijgen en Made 8, wat zal men hier dan nog hebben te zeggen. 'tls te gek om er over te praten Nou zeg u wel dat we aan de grenzen van Made met het bouwen reeds zijn genaderd, maar u vergeet er bij te voegen dat er dan toch punten zijn van een afstand van 3'/a uur en dat het meeste land van dien aard is dat er nooit op kan worden gebouwd. Als ge je oogen niet in je zak heb gehad, hebt ge dat kunnen zien bij het plaatsen der palen door de P. N. E. M. Nooit hebben die zooveel dol gehad om aan zand te komen Als we met Made worden vereenigd, 'raken we onze macht kwijt, dan krijgen we wantoestanden. Het is niet pleizierig om over zulke zaken te praten, om op grove onbillijkheden te wijzen, want dan wordt men hier direct in een hoek getrapt, doet men alsof men in de modder is gevonden. In de toekomst zullen wij dan twee zetels krijgen. Hulde breng ik aan de Regeering, die ingezien heeft dat de maatschappij ziek is en die gezien heeft dat door de oorlogsjaren het geweten der menschen zoo groot is geworden, dat men er rare manieren op na gaat houden om voor de belangen van de stad uit te komen. Het is verschrikkelijk, verschrikkelijk zoo de belangen van de stad door som migen worden verdedigd. Verschrikkelijk zeg ik. Dat Made en Waspik zich verzetten, plaatsen die juist op de vleugels zijn gelegen, kan ik begrijpen. Maar dat men zich hier verzet, 't is verschrikkelijk, ik begrijp er niets van. Ik begrijp die verkeerde houding van den raad niet. Uit liefde tot de men- schen moest men aandringen op veree- niging van Geertruidenberg en Raams- j donksveer, want dat is toch een centrum j Dan kwam alles tot stand, dan zou ook komen de uitbreiding waarnaar men hier al zoolang heeft zitten kijken, dan zou men krijgen een waterleiding O, mannen, waar blijven Uwe plichten, U door God en de Wet opgelegd. Waar blijft Uw programma, waar blijft ge met de belasting. Men bakt ons hier maar wat koekjes. Het woningbedrijf heeft een Rijksvoorschot gehad van f 112000, die woningen zullen zoo wat een f 7000 j. kosten per stuk, wat hebben we er aan als we niet een stapje hooger trachten te komen, als we hier ons uit de ge vangenis trachten te verlossen O, het is zoo treurig, zoo diep treurig, als wij de groote krachten van de maatschappij, God en het wettig gezag afbreken. Waar blijven de eerste wetsontwerpen, j De koppen zijn gesloten. Ach, maar vroeger' was het anders, toen heb ik in het Dagelijksch Bestuur menigmaal ge zegd Mijnheer Scherp is dikwijls scherp maar nu moet ik zeggen dat mijnheer Scherp bot is, o zoo bot is hij gewor den, kijk maar naar de grond. Ik juich het voorstel daarom toe en breng hulde aan den Minister, aan den Commissaris der Koningin, aan Den Haag. Ze hebben goed gezien dat de Maatschappij ziek is en die kan alleen gered worden door vereeniging van ge meenten. O, wat spijt het me dat ik alleen sta. Sleur me als wethouder maar door de modder, want ik zeg U. de maatschappij is ziek, men kijkt alleen naar geld, geld... Scherp. Ik verzoek U te verklaren welke grond..... Segeren. Op de eerste plaats moest hier fatsoeniijkheidshalve dat groote huis hiernaast aangekocht worden voor een groote som en U hebt uit dien tuin omdat U er naast woont, zeker voor duizend gulden boomen en planten en grond gehaald. Ook hebt U in strijd met de wet aan de gemeente leveranties gedaan O, de maatschappij is ziek! (Rumoer.) Men wil liever in draaierij blijven, maar waar blijft de eed. Scherp. U is zeer ongepast. Ik heb geen zaken, mijn zoon. Segeren. Vader en zoon is een. Voorzitter (hamerend). Ik sluit deze discussie. De heer Tak vraagt zich af als de maatschappij ziek is, waar zulks dan van komt, waardoor die ziekte wordt verwekt. Hij kan zich best vereenigen met het voorstel van den Voorzitter want voor eene vereeniging zooals door Ged. Sta ten is voorgesteld, acht hij den tijd nog niet rijp, nog lang niet gekomen om zich nu met huid en haar over te geven. Misschien zal die tijd ooit rijp worden, nu echter is hij het beslist nog niet. Men kan bij het plan van Ged. Staten denken aan een stad, maar aan een stad zijn ook veel nadeelen verbonden en de ingezetenen worden daar veelal niet beter van. Tegen de voorgestelde vereeniging is een algemeen verzet gekomen, men wil er algemeen en bloc tegen protesteeren omdat men voelt dat er een geforceerde beweging achter zit en die voelen we hier al te zeer zegt spr. Momenteel is eene dergelijke vereeniging iets wat ons wordt opgedrongen. De behoefte daartoe is niet gevoeld. Ter verbetering van de economische en sociale belangen is gezegd. Zeker, mooi klinkende woorden maar hoe dikwijls heeft men in derge- lijke zaken niet gefaald en in dergelijke zaken zal men nog wel meer misstappen. ik, zegt spreker, zal daarom ook tegen vereeniging van gemeenten stemmen. Segeren. Ik verzoek U ook, mijnheer de Voorzitter, om mijn voorstel in om vraag te brengen en dat is om het wel te vereenigen en zeker met onze naaste buur. U wil u nu gaan vereenigen met 6000 zielen, dan zal het centrum in de toekomst zeker anderhalf uur worden verlegd. Dat is zoo dom dat ik er nooit mijn stem aan zal kunnen geven, al zou men er mij ook duizend gulden voor willen geven. Daar in het Veer, daar worden raads besluiten genomen zooals het behoort, daar wordt ntet naar „den diejen of den diejen gekeken", daar handelt men eerlijk en rechtvaardig. Mijnheer Tak zegt nu wel dat de tijd nog niet rijp is om ons met Raamsdonk te vereeni gen, maw ik zeg maar als mijnheer Tak land voor 20 jaar in erfpacht wil heb ben van de gemeente, dan moet hij bij de beraadslagingen daarover niet hier blijven zitten. Hij doet dat wel. Hij had de vergadering moeten verlaten, hij had er niet op moeten willen speculeeren. En dan die f 60.000, dat is zoo maar uit de hand gegaan. Ik wou het in het openbaar hebben. De maatschappij is ziek en die moet genezen worden. Daaraan te helpen is onze plicht en of men aan een God gelooft of niet, we hebben een eed gedaan dat we de be langen van de gemeente zullen behar tigen en ik zal steeds inijn plicht tegen over God, de wet en plichten doen. De heer Timmermans merkt op, dat door den heer Segeren naar voren is gebracht, dat er enkele fouten en feiten hier in de gemeente zijn voorgekomen. Op wat de heer Segeren verder heeft gemeend te moeten zeggen over het afleggen van den eed, daarop wil spr. thans niet ingaan. Op wat in een ver gadering van eenige jaren geleden is gezegd behoeft trouwens nu niet op te worden ingegaan, daar kan later nog wel eens een gelegenheid voor komen. De heer Segeren, aldus spr., vergist zich als hij denkt dat door vereeniging van gemeenten makkelijker op tekort komingen of misstanden kan worden gewezen, voor een klein deel van eene gemeente is daar dan geen plaats meer voor. Spreker wijst er verder op dat Geer truidenberg economisch zich best kan bedruipen. Segeren. In antwoord op wat mijnheer Timmermans ons zegt of ik mij moge lijk niet vergis moet ik zeggen, neen, ik vergis me niet er zijn hier wantoe standen Ik vergis me niet, ik ben geen Troelstra die zich vergist. Er zijn hier veel en groote wantoestanden en die kunnen alleen'tdoor vereeniging worden uit den weg geruimd. Ik blijf er bij, Geertruidenberg-Raamsdonksveer, dat kan een moderne plaats worden, Raams- donksveer is dat al, die is ons zeker 10 jaar vooruit. (Groote verontwaardi ging der leden). (Wordt vervolgd). Ken voortreffelijk laxeermiddel, waai*van de dosis niet voortdurend ver hoogd behoeft te worden, dat zeer zacht werkt en niet lief tig purgeert en zich gemak kelijk laat innemen, vindt men in Foster's Maagpillen. Prijs f 0.9fi per flacon, alom verkrijgbaar. 14371 Waalwijk, 9 MAART 1921. De dames J. van Baal, M van Heijst en M. v -d. Water zijn te Utrecht geslaagd voor kantoor-stenografie. Op de vergadering van den Dioce- sanen R. K. Vrouwenbond te 's Bosch op Donderdag 3 Maart 1.1., was ook de afdeeling Waalwijk, Baardwijk en Be- soijen vertegenwoordigd door 3 leden van het Dagel. Bestuur dezer Afdeeling. Door deze afgevaardigden werd toe gezegd zoodra mogelijk, na bekoming der Koninklijke Goedkeuring, tot den Diocesanen Bond toe te treden. Door het hoofdbestuur der Poste rijen en telegrafie is de aanleg der electrische verlichting van het postkan toor alhier opgedragen aan de N. V. Ingenieursbureau De Industrie, vertegen woordiger den heer W. Ewald, Groote straat alhier. Het hoekpand (Grootestraat-Markt) vroeger toebehoordende aan de Zuid- Nederlandsche Handelsbank is thans in eigendom overgegaan aan „Noord-Bra band", Mij. van Verzekering op het Leven, alhier. De practische examens voor de werkmeesters in de schoenindustrie, die gedurende drie Zaterdagmiddagen in de Rijksvakschool alhier werden gehouden zijn. Zaterdag j.l. beëindigd. In een volgend nummer hopen we eenige nadere bijzonderheden hierom trent te kunnen mededeelen. Zondag 1.1. bracht de W. V. V. Quick drie XI-tallen in het veld, welke allen met goed succes hebben gespeeld. Het eerste XI-tal speelde te Tilburg tegen Achilles voor de le klas B. V. B. Na een spannenden wedstrijd, waarin Quick zich van haar beste zijde deed kennen, wisten onze Blauw-Witten met 3—0 te winnen. Het tweede Quick speelde op het terrein alhier tegen Achilles 3. Deze wedstrijd eindigde in een 3 1 over winning voor Quick. Achilles nam het eerst de leiding, doch voor rust wist Quick tweemaal te doelpunten. Na de rust wist Quick nog eenmaal te doel punten, waarmede het einde kwam. Quick 3 speelde tegen Hollandia I uit Waalwijk een vriendschappelijken wedstrijd, welke in een 1—1 gelijkspel eindigde. De W.V.V. Quick, die haar sport terrein aanvankelijk in huur had tot 15 April a.s., is er in geslaagd hetzelfde terrein door te huren tot het volgend jaar. Het ligt in de bedoeling van Quick, nu zij voor het eerst in de zomer maanden een terrein heeft, groote serie wedstrijden te organiseeren. Zaterdag 1.1. hielden de beide R. K.' Voetbalverenigingen Hercules en Ex celsior een vergadering om te komen tot oprichting eener combinatie van beide vereenigingen. Tot ons groot ge noegen kwam het tot uitvoering van dat plan en werd besloten de nieuwe ver eeniging te herdoopen en den naam te geven .Hercules—Excelsior—Combinatie. Het bestuur werd als volgt gekozen Th. Verheijen, Voorzitter; J. Berg mans Vice-VoorzitterFr. A Klerx, Secretaris; J. Klerx, Penningmeester; Commissarissen: P. Wijkmans.J. Grote, F. Dumoulin. Moge deze vereeniging, die een prach tige toekomst tegemoet gaat en over een goed spelende ploeg beschikt, voldoende gesteund worden opdat het R. K. sport leven hier in Waalwijk ten volle ont plooid kan worden Zondag j.l. speelde de voetbal vereniging H. V. S. een vriendschappe lijke wedstrijd tegen Juliana alhier, welke door eerstgenoemde vereeniging gewon nen werd met 2—0. Zaterdagmiddag 12 Maart zal bi; goed weer door de studenten der Rflks vakschool op het Excelslorterrein nabi de Galgenwlel een wedstrijd worden gehouden tusschen de afdeeling looleri en schoenmakerij. Aanvang twee uur. Door de directie van de gasfabriek is een begin gemaakt met de uitbreiding van het buizennet, in de Burgemeester van der^Klokkenlaan is men begonnen en zoo zal verder worden gegaan over de parallelweg totdat men in aansluiting komt met het net in de Besoijensche Steeg. Door deze werkzaamheden zal eene aanmerkelijke drukverbetering ko men, wat vooral vuor Besoijen, tenge volge zal hebben dat men beter gas verkrijgt. Door de politie alhier is wegens landlooperij aangehouden en naar Den Bosch overgebracht een zwerver. BAARDWIJK. Zondag j 1. heeft alhier in de R.K. Kiesvereeniging de stemming plaats gehad ter opmaking van de can- didatenlijst voor eene commissie, als bedoeld in art. 131 der Gemeentewet, die gekozen moet worden in verband met de plannen van vereeniging der gemeenten Baardwijk, Besoijen en Waal wijk. De j|7 candidaten die de meeste stemmen'verwierven waren: Nuijens J. L. J. Mee van der J. A. Baijens C. A. Loeff Jos A. Puilens Am. Leijtens Jac. P. J. Tuijl van C. Op Dinsdag 8 Maart j.l. werd bij den Burgemeester slechts ééne lijst ingele verd, waarop voorkwamen de 7 genoem de candidaten, die daarna dus allen benoemd verklaard werden tot lid der bovengenoemde commissie. Maandagavond vergaderde de steen- kolencoöperatie „Voorzorg." Het bestuur daarvan is samengesteld als volgt H. Maas, Voorzitter; Jac. Leijtens, SecretarisH. Verhoeven Ez., penning meester Ant. Leijtens, 2e Secretaris en Th. Pullens Cz., 2e penningmeester. O.m werd behandeld het reglement, terwijl verder nog verschillende aange legenheden werden besproken. '"Per H L. steenkolen zal men per week 10 cent opbrengen. Zondag j.l. speelde onze R. K. voetbalvereeniging „Juliana" 1 een com petitiewedstrijd tegen H. V. V I uit Haarsteeg en won met 50. „Juliana" II speelde een vriendschap pelijken wedstrijd tegen de „Trekvogels" uit Waalwijk en won met 4—0. DRUNEN. Algemeene vergadering van de leden der Coöp. Eerste Langstraat- sche Stoomzuivelfabriek op Woensdag 9 Maart 1921. Uit het uitgebrachte verslag, rekening en verantwoording over het boekjaar 1920 bleek het volgende Verwerkte melk 3.440.580 K G. Ge middeld vetgehalte 3.13 pCt. Boterpro düctie 120638.5 K.G. Gemiddeld gebruik per K G. boter 27.8 K.G. melk. Melkprijs rer gemiddeld vetgehalte f 9.90 340633.15. Bijschrijving iedenkapitaal 8 cent per 100 K.G. melk f 2752.46. Voor verkochte ondermelk f6.per 100 K.G. melk f 13377 45, in totaal betaald voor melk f 45676 06. Verlies en Winst 1 Januari—31 December 1920 Lasten Melk 1 414010 60 Onkosten - 48734.18 Afschrijving 4995.00 ïijschrijving reserve 791.76'/2 ledenkapitaal 2752 46 Baten 3oter Melk <arnemelk Ondermelk ntree Diversen f471284.00' f 362601.54'/2 14827.56 16799.46' 76836 63' 107.55 111.25 f 471284.00'/2 Balans per 31 December 1920. Bezittingen Terrein f 800. Gebouwen 18720.— Putten 6|1(). Machineriën - 18400 Gereedschappen 1975. Meubilair 330 Onkosten 4540.— Kas 12348.02 /2 Botercontrole 100- Effecten 2050.— Boterrekening 2927.10 Boterdebiteuren 11375.70 Karnemelkdebiteuren 105.82 /2 Ondermelkdebiteuren 3407.10 f 77718.75 Schulden Boerenleenbankleening f 15000.— rekening-courant 2000.— Ledenkapitaal Reserve 5463 08 Crediteuren 3140 14 Onkosten 40'98.20 Boterrekening 301.80 177718.75 De vereeniging telt 452 leden. DRUNEN. Gymnastiek- en athletlek- feest ter gelegenheid van het 10 jarig bestaan der R. K. Sportverg. S. H. J. Een nader bericht omtrent het Druuen- sche gymnastiek- en athletiekfeest zegt ons dat het zal plaats hebben op Zondag 29 Mei a.s. De feesten worden geopend met een marschwedstrijd door de ge meente. Hierna volgen de algemeene vrije oefeningen en de oefeningen aan rekstok en brug. Het ligt niet in de bedoeling hiervoor prijzen uit te loven. Verder geeft het voorioopig programma nog de volgende nummers 1 Los heog- springen, 2. Los verspringen, 3. Pols stokhoogspringer),4. Duirsche driesprong. 5, Kogelstooten. 6 Touwtrekken in groepen. 7. S'aitloopen. 8. Hindernis- baan. 9. Pyramides of groepen zonder werktuigen. Alleen R. K. Gymnastiek- en Sportvereen kunnen aan het feest deelnemen. Nadere Inlichtingen zijn te bekomen aan het secretariaat der R. K. Sportverg. B 144 alhier. Zondag j 1. won onze V.V. D.F.C. 2 met 5 spelers uit het le van Excelsior Vlijmen met 31. BESOIJEN. R. W. B, heeft het tegen Philips niet ka «nen bolwerken. Hoewel R. W. B. niet tegen Philips opgewassen is, had de nederlaag niet zoo groot behoeven te zjjn. Voor de rnst wogen beide paitjjen goed tegen elkaar op, hoewel Philips iets Oeter speelde. Het was een mooi ving spel, en het talrjjke pnbliek was dan ook zeer voldaan. Voor velen was het inderdaad een verrassing dat R. W. B. znlk een goede party speelde. Jammer dat het na de rast zoo slecht ging. Er zat toen niets geen verband in het spel van R. W. B. en Philips maakte hier een g ed gebruik v n en maakte nog 3 doelpunten waaronder een penalty. Philips heeft verdiend gewonneD, doch 20 of 3 L was een betere ver houding geweest. Philips heeft haar goede reputatie terdege gehandhaafd en is hier èa d 'or spel èi door houding zeer sympathiek. Rastetand 10. R. W. B. II verloor te Capelle met 80. Voor 24 April, 1 en 5 Mei zjjn wederom seriewedalrijden uitgeechreven, terwjjl op 8, 22 en 29 Mei de populaire bekerwed strijden worden gespeeld. 13 Maart laatste competitiewedstrijd W. B.—-Z*lt- Bommel, SPRANG. Ds. K. G. Oosterhuis te St. Annaland heeft voor het beroep naar de Ned. Herv. Kerk alhier bedankt. De Herv. Jongel. Vereen, op G. G. „Timothëus" alhier hoopt a.s. Woensdag 16 Maart haar 16e Jaarfeest te vieren. Als protest tegen de vereeniging van de gemeenten SprangCapellen, laat men alhier bij de kiezers een lijst circuleeren om handteekeningen te ver zamelen. Zondag j.l. nam S. V. V. deel aan de eindwedstrijden uiigeschreven door de voetbalver. B. V. B. Kaatsheuvel. S. V. V. speelde tegen Wilhelmina aldaar. Na een spannenden wedstrijd moest S. V. V. met 2—1 verliezen waar door zij den 4den prijs slechts machtig konden worden. CAPELLE. Zaterdag j.l. was hit telefoonverkeer met deze gemeente den geheelen morgen verbroken, tengevolge van het vallen van een der gerooide boomen op het net. Door flink optreden der ijlings ontboden r^kstelegraafarbei- ders was het net omstreeks 1 uur weer hersteld. Door de coöperatieve Stoomzuivel fabriek De Toekomst alhier is de prijs der zoete en karnemelk met 1 cent per liter verlaagd, terwijl de boter 10 cent per K.G. ls gedaald Zondagmiddag speelde het eerste elftal onzer voetbalver. Excelsior den laatsten competitiematch voor de 2e klasse B.V.B. in dit seizoen tegen R.W.B. II uit Besoijen onder leiding van den beer Muskens uit Kaatsheuvel. Direct na aftrap gaat de voorhoede van Excelsior er met het bruine monster vandoor en bet spel is nog geen minuut oud of Bert weet zijn club met een prachtig schot de leiding te geven. Hierna gaat het spel gedurende een half uur op en neer en we verwachten telkens, dat het tot doelpunten van een van beide par tijen zal komen, doch de beide doelver- dedlgers verrichten gedurende dezen tijd kranig weik, totdat Hein uit een moolen voorzet van rechts nummer 2 zeer prachtig in het R.W.B.-doel kopt. Even daarna krijgen we een schermut seling voor het Excelsior doel en we denken R.W.B. II een tegenpuntje te zien maken, doch ten koste van den goalpaai weet Thijs prachtig te redden. Nadat de paal gerepareerd is neemt het spel opnieuw een aanvang met hetzelfde vlugge spel van beide partijen. Rust treedt in met 2—0 in 't voordeel onzer geel-zwarten. Na de rust weer hetzelfde op en neergaand 9pel, met Excelsior, dat nu het voordeel van den wind heeft, iets In de meerderheid. Tot doelpunten komt het vooralsnog niet, totdat Hein de kans krijgt, en het derde gaatje In het vijandelijk doel boort. Na nog wat op en neer getrap blaast scheidsrechter Muskens einde en heeft Excelsior haar laatsten competitiematch welverdiend gewonnen. De match droeg een vriend schappelijk karakter. Het tweede elftal had rust, doordat het R.W.B.-terreln te Besoijen voor den

Echo van het Zuiden | 1921 | | pagina 2