SUITES LAMP, Gemeenteraad. Gemengd Hieuw* üheumatische Pflnen spoKi'. het stetoel Maai ontijdig de hoofd gronden daarvoor heb ik Woensdag reeds aangegeven ontijdig is en blijft elke motie, welke het stelsel propageert als punt van het Katholieke Staats- program, reeds vóór de aanstaande Kamerverkiezingen. Het Ochtenblad van „De Maasbode" van heden vermeldt, dat door de H.H. Krijgsman en Foppele te 's-Hertogen- bosch een motie in dien geest is inge- diend voor den Bosschen Kieskring. Tot Den Bosch behoort ook Waalwijk Caveant consules J. N. H. AL Waalwijk 10 Maart 1921 F.S. Eene kleine taalkundige ver betering van het stuk van Woensdag. Ik had natuurlijk niet geschreven „het etische", maar „de ethische solidari- teitsidée". Mijnheer de Redacteur. Wilt U het onderstaande in Uw blad opnemen, waarvoor bij voorbaat mijnen dank. Een paar weken geleden lazen wij in Uw blad een ingezonden stukje van „Een wandelaar", waarin, zij het al op minder ernstigen toon, critiek werd uit geoefend op het finantieel beleid van of beter gezegd op het roekeloos geld- verspillen door het gemeentebestuur van Besoijen. De raadsvergadering van 3 Maart j.l. dier gemeente geeft mij als Waalwljksch belastingbetaler aanleiding dit artikeltje te schrijven, ik doe dit op verzoek en in overleg met vele mijner collega's en opdat mijne andere belastingbetalende lotgenooten het zullen lezen en over wegen. Wandelaar keurt af dat men te Be soijen maakte een parkje met een fon teintje en een hekje, nu zie ik tot mijne verbazing dat alles een werk wordt dat heel veel geld zal kosten, dat bovendien nu het gemeentehuis als zoodanig komt te vervallen, nergens voor dient, nutte loos werk is. De voorzitter van den gemeenteraad van Besoijen neemt op zijne manier zijne taak zeer grootsch op, hij wil toch, alvorens Besoijen bij Waalwijk wordt gevoegd, alle moderne verbeteringen aan brengen. Waalwijk moet immers toch mee be talen. Vroeger gebeurde er te Besoijen niets, men was zuinig, men gaf geen cent uit, nu op eens alles: trottoirs, rioleering, parkje, fonteintje, ijzeren hek, electrische klok en wat al meer, men geeft aan eene vereeniging die graag eene kiosk heelt en welke kiosk f 2000 kost f 18UQ zegge achtien honderd gulden subsidie. Het kan niet meer, wat men noemt door den beugel en naar mijne meening zal het Gedeputeerd bestuur onzer pro vincie, indien goed en officieel ingelicht, dergelijke uitgaven niet sanctioneeren. Het is te betreuren dat thans ook door het Hoofd der gemeente Besoijen zoo met geld wordt omgesprongenhij mag daardoor al veronderstellen zijne dorps- genooten te believen, het getuigt aller minst van goede manieren en zeker niet van eene breede opvatting, een en ander zoo noodzakelijk voor eene taak/welke naar verluidt door Z Edelachtb. wordt geambieerd. Men staat perplex over zijn durven, zijne vergelijkingen toch met de uitgaven van Waalwijk en die van Besoijen gaan in elk opzicht mank en zijn op elk punt aanvechtbaar. Het is niet mijn werk alles te weer leggen, wat door den voorzitter van Besoijens gemeenteraad volgens zijne eigen verklaring, zooveel beter en zooveel zuiniger is gedaan dan te Waalwijk lk wil er alleen schouderophalend op ant woorden dat, als Z Edelachtb. het zegt het dan wel even waar zal zijn, als dat de pluimen welke hij zich op eigen hoed steekt, hem zullen sieren Een Belastingbetaler van Waalwijk. Malaise en Gemeentelasten. Geachte Redactie. in het verslag der Raadszitting van Besoijen, op 3 Maart 1.1., lezen wij dat de Burgemeester met benijdenswaardige luchthartigheid, aanzienlijke uitgaven bepleit, voor de verfraaiing der gemeente Modern comfort schijnt onontbeerlijk In hetzelfde nummer van Uw blad zien wij dat de heer Inspecteur der Directe Belastingen van meening is, dat bijna alle -gemeenten die onder de inspectie Waalwijk vallen, „niet kunnen volstaan met de heffing van enkel 100 opcenten op de hoofdsom der Rijksinkomsten- en Vermogensbelasting". Het is te hopen dat deze opvatting al te pessimistisch is, maar in elk geval zal zij bij velen zeer onaangename gewaarwordingen op wekken Onze toekomst is in economisch op zicht inderdaad zeer somber De hooge belastingen houden een opleving tegen, en ongetwijfeld is de huidige malaise in het zakenleven, voor een groot deel aan den ontzettenden belastingdruk te wijten. Alles wat verder geschiedt om dien druk te verhoogen, beteekent be stendiging der malaise, bevordering der algemeene verarming. Men had van Besoijens Burgemeester meer economisch inzicht mogen ver wachten. dan waarvan hij in zijn rede blijk geeft. Wat vroeger op het gebied van uitgaven is geschied, kan niet wor den ongedaan gemaakt. Nu spreken echter de teekenen luide genoeg, dat slechts van bezuiniging heil (of beter gezegd vermindering der crisis) is te wachten. Voor het doen van uitgaven is „de moed en de kracht" waarvan de Burgemeester spreekt, niet noodig. Wan neer deze twee eigenschappen hem ten deel zijn, dan is hij aan zijn verant woordelijke positie verplicht dat hij ze aanwendt, om de heden maar al te zeer verbreide zucht tot het doen van on productieve of niet noodzakelijke uit gaven, tegen te gaan. Anders zal hij zelf binnen niet te langen tijd, zijn financieelen overmoed betreuren. Het kan niet uitblijven dat de algemeene economische nood, zich steeds duidelijker zal gaan afteekenen. Met dank voor de plaatsing. X. o Overhet Duitsch-geallieerde geschil valt weinig bijzonders meer te melden. De Rijnland-bevolking schikt zich in het onvermijdelijke en incidenten hebben niet plaats. Te Londen hebben de geallieerden de sancties aan een nadere bespreking on derworpen en is besloten deze niet eerder buiten werking te stellen voordat een den geallieerden bevredigende op lossing van de kwestie inzake de schade vergoeding de ontwapening en de oor logsmisdadigers is verkregen. Briand heeft nog eens plechtig ter conferentie verzekerd dat Frankrijk niet aan een annexatiepolitiek ten opzichte van het Rijnland denkt. Het is Frankrijks bedoeling niet, zeide Briand, het Duitsche gebied ten westen van den Rijn voortdurend bezet te hou den of te annexeeren. De eenige be doeling van Frankrijk is de uitvoering van het vredesverdrag te verzekeren. Men is te Berlijn van meening, dat de geallieerden maatregelen aan den Rijn een krachtiger hinderpaal voor het Duitsche handelsleven zullen zijn, dan in den beginne werd aangenomen. De kamers van koophandel in de bezette gebieden verklaren dat 't oprichten van een douanelinie aan de Rijngrens een noodlottige invloed zal hebben op het zakenleven aan den linker Rijnoever. Zeer vele aldaar gevestigde fabrieken hangen af van de toevoeren uit het on bezette gebied van Duitschland en vin den aldaar ook hun voornaamste afzet gebied. De douanelinie zal dit onmo gelijk maken. De dagbladen brengen reeds berichten van groote orders, die door in het West-Rijnsche gebied gele gen fabrieken zijn ingetrokken. De vereeniging van den koffie handel te Hamburg beveelt haar leden aan geen inkoopen meer in Engeland, Frankrijk en België te doen en overlegt met de koffiehandel-firma's te Berlijn, Keulen en Bremen over een gezamen- lijken boycot tegen de drie genoemde landen. De overige koopmansstand te Ham burg is voornemens het voorbeeld van den koffiehandel te volgen en geen za ken meer met Engeland, Frankrijk en België te doen. Te Berlijn verwacht men spoedig nieuwe besprekingen omtrent betaling der schadeloosstelling, temeer waar Amerika, Italië en Japan aan de uit voering der sanctie niet meedoen. Onze aandacht wordt thans ge vraagd voor de anti-bolsjewistische be weging in Rusland, die steeds grootere afmetingen aanneemt. Petrograd zou, naar gemeld wordt, in handen der contra-revolutionnairen zijn. Het volgend telegram werd ontvangen Volgens een telgram aan de Times uit Riga, hebben de revolutionairen, naar luidt van een officieel bericht, St. Pe tersburg vermeesterd, op twee spoor wegstations na. De roode troepen heb ben te Krasnoje Selo Gatsjina zware verliezen geleden. De Times verneemt nog uit Riga Alle Bolsjewistische leiders te St. Pe tersburg zijn met auto's gevlucht. De Russische legatie te Riga heeft vernomen, dat Krasnaja Gorka en Ora- nienbaum in handen van de revolutio nairen zijn. De reis der Belgische majesteiten naar Italië is naar de Msb. verneemt voor onbepaalden tijd uitgesteld. De Spaansche minister-president Dato is doodgeschoten. Er zijn een groot aantal personen gearresteerd, in hoofdzaak syndicalisten. Wultr sport. Op de te Helmond gehouden pro- i'lociale vergadering van den Neder). Wielerbond, werd besloten In 1921 een 24 uur-rit door Noord-Brabant te or- ganiseeren. Nadere In ichtlngeo, omtrent eene spoedig te houden vergadering, worden verstrekt door den secretaris van het voorlooplg comité, de heer J.Berlngs Jzn., Bosch dijk 201, Eindhoven. Volgens de Tel. is het Nederland- sche elftal dat op 28 Maart a.s. tegen Zwitserland zal spelen, als volgt samen gesteld Van Tilburg (N. O. A. D.) Denis Stevens (H.B.S.) (Willem II) J. Campioni v. Linge Steeman (H V. V.) (Be Quick) (Sparta) De Natris B. Kessler Dé Kessler (Ajax) (H. V. V.) (H. V. V J. Bulder Gupffert. (Be Quick) (Ajax) DUSSEN. Openbare vergadering van den raad dezer gemeente op Dinsdag 8 Maart, des middags ten 4 uur. ^Voorzitter Edelachtb. heer Snijders. Ongeveer half vijf opent de Voorzitter, nadat vooraf door de N.V. Papierfabriek „De Maasmond", bij monde van den heer Van Suylekom, de ingediende declaratie van de wachtgeldregeling was toegelicht, de vergadering; afwezig de heer A. van Housewijk. De notulen der vorige vergadering worden na voorlezing onveranderd goed gekeurd en vastgesteld. Aan de orde 1. Ingekomen stukken en mede- deelingen. Schrijven van den Commissaris der Koningin, houdende mededeeling dat met ingang van 20 Januari de Edelachtb. heer Snijders is herbenoemd tot burge meester. Alle leden feliciteeren den Voorzitter Schrijven van Ged. Staten waarbij goedkeuring wordt verleend tot heffing van opcenten op de grondbelasting en tot het recht van vervoer van lijken met den lijkwagen, alsook van de wijziging der begrooting. Een nota van aanmerking op de gemeente-rekening betreft slechts ad ministratieve maatregelen. Ged Staten merken daarbij op dat het salaris van den burgemeester is f 2558.75 en aan hem slechts f 2530 is uitbetaald, zoo dat hij oyer 1920 f 28.75 te weinig heeft ontvangen. Vervolgens deelt de Voorzitter nog mede, dat van de verschillende burge meesters van het Land van Altena een schrijven naar Ged. Staten is verzonden naar aanleiding van de acht millioen, die men wil besteden voor het aanleggen van lokaal spoorwegen. Door de vereenigde burgemeesters is er bij Ged. Staten op gewezen, dat in het Land van Altena meer dan elders, behoefte bestaat aan eenigen ver keersweg, aangezien toch deze streek van alle verkeer per spoor is afgesloten dat men nu zelfs, om een spoor te bereiken, de groote rivier over moet, wat op zich zelf al heel lastig is en bij winter met ijsgang zelfs onmogelijk is en dan van alles is afgesloten. Adressanten dringen er bij Ged. Staten op aan, fiiet langer te wachten met den aanleg als strikt noodig is en wijzen er op dat het een van de vruchtbaarste streken van Noordbrabant is en sinds de verlegging van de Maasmond achter uitgaande is, wat alleen is toe te schrijven aan de verlegging van de Maasmond, waardoor de streek geheel geïsoleerd is. Voorzifter. Burg. en Weth. hebben aan dit schrijven adhaesie betuigd, doch inmiddels is de beslissing gevallen. De heer Van Housewijk komt ter vergadering. Betreffende de veerponten aan het Capelsche Veer en Keizersdijk is een schrijven ingekomen, waarin mededee ling wordt gedaan dat met ingang van 1 April de dienst aan het Capelsche Veer weer zal geschieden geregeld, als vóór den oorlog. Wat het Keizersveer betreft wordt gezegd, dat daar geen verandering in kan worden aangebracht wijl dat het Rijk te veel geld zou kosten. Van Drunen. Zou het niet mogelijk zijn de Minister er op te wijzen dat de heffing van veergelden aan het Keizers veer zeer ongelijk zijn. Voorzitter. De tariefregeling is een zaak van den Minister. Van Drunen. Zou er dan geen manier te vinden zijn op het onbillijke van die tariefheffing te wijzen. Met een auto betaal je 5 cent en voor een fiets 4 ct. Dat is toch geen verhouding. Schrijven van de Vereeniging van Politie-beambten. Adressanten wijzen op het groote nut van een politiehond en de wenschelijk- lieid dat iedere veldwachter in liet bezit van zoo n hond is. Ze vragen de ge meente dan ook eene vergoeding aan de veldwachters te willen geven voor het aanschaffen daarvan. Wordt in handen gesteld van Burg. en Weth. ter fine van advies De Voorzitter doet vervolgens mede deeling dat de verpachting van de perceeltjes grond, gelegen bij de open bare school, f 146 heeft opgebracht. De perceelen zijn verpacht voor den tijd van twee jaar. In de conditie is echter opgenomen de bepaling dat, heeft het gemeentebestuur het land noodig, de pacht dan ongedaan kan worden gemaakt. Vaststelling warenwet. Conform het voorstel wordt, nadat door den Voorzitter is uiteengezet wat deze wet behelst, besloten. Hierna wordt de vergadering geschorst. (Slot volgend nummer.) AtiveriüiiUuH. HEVIGE als by tooversiag verdwenen. Koninklijke Stoomschoenenfabriek A. H. van Schijndel Schadee Lambert. 19394 Notarissen. Mijnheer de Redacteur. Sta mij s. v. pi. eenige ruimte uf in uw veelgelezen blad voor het navolgendebij voorbaat mijn beleefden dank. Wanneer men het ingezonden stuk van X leest in het blad van Woensdag j.l. zou men den indruk krijgen, dal Waalwijk behoorde tot de vooraanstaande, zoo niet de voor naamste plaatsen in den lande, waarbij de omliggende gemeenten als Besoijen en Baardwijk eenvoudig „negorijen" zijn. 1 Alvorens op deze echte Waalwijksehe' grootsprekerij en bluf in te gaan, wil ik even aanstippen, dat Waalwijk zonder deze „ne-j gorijen" toch ook maar een (zij het mis scliien een eerste rangs-) negorijtje is van ongeveer 5000 zielen, hetgeen ook temeer? uitkomt, wanneer een Waalwijker aldus de grootheid en het gewicht van zijn bakermat wil doen uitkomen. Het is toch om van de negorij „Waalwijk" iets te maken, dat de regeering er Besoijen en Baardwijk aan toe wil voegen. X begint met te zeggen, dat de Besoije- naren door hun Burgemeester in de raads vergadering zijn bedot door cijfers en ver gelijkingen die „niet opgaan" en „kapt noch wal raken". Och, mijnheer X, geloof me, de burge meester van Besoijen kent zijn gemeente naren heel goed en heeft ook, dunkt me, te genover lien met open kaart gespeeld en het is ons, Bsoijenaren, thans eerst recht duide lijk, dat het na de annexatie voor ons zal worden „Sijmen betaal Ja, mijnheer X, de waarheid is wel hardy en het zou misschien veel waard zijn,| als de door den Burgemeester van Besoijen| gepubliceerde cijfers geheim waren geble ven, maar thans weten de annexatie-ge meenten dat ze zullen moeten bloeden, bloeden voor den schuldenlast van Waal wijk. De heer X is wel slim, of liever wel zoo laf om op de raadsvergadering van Besoij en gemaakte berekeningen niet in te gaan en die te weerleggen. Hij dui-ft zelfs te wijzen op de bezittin gen van Waalwijk. Maar, mijnheer X, waarin bestaan toch die bezittingen? Is het misschien die treksloot, waarin een roeiboot zich niet veilig kan bewegen, zonder vast te raken en die de gemeente Waalwijk naar men zegt, ongeveer f 100000 heeft gekost en die, naar ik verheem, dit jaar tengevolge van een verloren proces nog ongeveer f 25000.moet kosten? Of heeft UEd. misschien het oog op de Waalwijksehe boulevard op den dijk, waar de hoornen van verdriet wegkwijnen omdat ze geen wandelaars zien? Of misschien de parkjes bij het station die meer weg hebben van schoenmakers tuintjes vol onkruid? Neen, mijnheer X, over de bezittingen van Waalwijk zal ik maar zwijgen, we weten in Besoijen genoegzaam, dat Waalwijk niets heeft dan veel, zeer veel schuld en dat wij die in Besoijen na de annexatie mede mo gen betalen. Wel zegt X, dat het belastbaar inkomen in Waalwijk veel grooter is dan in Besoij en en dat kan misschien waar zijn geweest in de oorlogsjaren, toen het geld voor de Waalwijksehe schoenmakerspatroons op straat lag, maar thans, nu alles niet zoo vlot met hen schijnt te gaan, wórdt al ge fluisterd, dat de hoofdelijke omslag dit jaar in Waalwijk tot 12 pCt. zal oploopen Ook zwijgt X wijselijk over de in Besoij en gepubliceerde cijfers over de distributie. Het is waard deze hier nog eens te ver melden, want de heer X schijnt hier een bijzonderen hekel aan te hebben. De distri butie kostte in Waalwijk in 1918f 28850, in Besoijen f 3500. In 1919 kostte de distri- buitie in Waalwijk f 40000.— en in Besoij en f 5500.—. Zou het er nu aan liggen, mijnheer X, dat er in Waalwijk zooveel industrie, zoo veel instellingen enz. zijn, dat deze kosten ook in verhouding zoo oneindig veel ver schillen. En is het misschien niet waar, dat de Waalwijkers in de distributiejaren desniet tegenstaande letterlijk scheel zagen van den honger, terwijl men in Besoijen altijd te vreden was? Ook durft de heer X nog beweren, dat men in Besoijen, vóór er van annexatie sprake was, niets tot stand bracht en ner gens aan dacht. Ik veronderstel, dat de heer X of wel nooit in Besoijen komt, of wel zijn oogen niet goed open doet, anders zou hij gezien hebben, hoe men reeds lang vóór men aan annexatie dacht hier de Besoijensche Steeg vernieuwd heeft door een nieuwe be strating, een nieuw trottoir, een rijwielpad enz. en dan zou hij er zich ook rekenschap van hebben gegeven, dat de Zuidzijde van de Groote Straat, die voorheen nagenoeg onbegaanbaar was, thans een prachtig en regelmatig tegeltrottoir vertoont, dat zelfs door een Waalwijker mag gezien worden. Wat de kiosk betreft, zou ik den geachten inzender genoegen kunnen doen met een gift van een paar kwartjes of een gulden voor de Waalwijksehe kiosk? Naar ik meen is daarvoor sinds een paar jaren een in schrijving hangende. Ook zou ik den heer X aanraden, daarvoor in Besoijen eens een collecte te komen houden, wellicht krijgt hij daar meer bij mekaar dan in Waalwijk want hier smijten ze tegenwoordig met geld. Wat betreft dat subsidie voor dien even tueel aan te leggen weg: had men op die vergadering niet groot gelijk met naar Be soijen te verwijzen om subsidie? Zulke zaken werkt men in Besoijen ach ter mekaar af, terwijl het in Waalwijk steeds gaat: „ze dronkeu een glas en ze peen plas, en de zaak bleef zooals ze was De heer X meent, dat het nu toch in Be soijen wel wat te erg wordt. Wanneer hij echter voor zoo'n klein geruchtje vervaard is, mag hij zich wel schrap zetten, want naar lk verneem zullen binnenkort in Be soijen nog dingen tot stand komen, waar men in Waalwijk geen flauw begrip van heeft. Alles bij elkaar genomen, komen wij tot de conclusie, dat de heer X, verre van de door den burgemeester van Besoijen gepu bliceerde cijfers te weerleggen, niets heeft naar voren gebracht dan eenige algemeen heden en hatelijkheden, die een uiting zijn van machtelooze woede en verbittering te gen Besoijen. Ook is het een laffe manier van doen om in een niet-onderteekend stuk den burge meester van Besoijen, die zich in eene open bare vergadering verdedigt tegen de be schuldiging van een officieele raadscommis sie, verdacht te maken en te beschuldigen. Deze handelwijze is het best te vergelij ken met een hondje, dat zijn poot opheft tegen een standbeeld, waarbij zich wel de hond bevuilt, doch waarbij het standbeeld niets van zijn waarde verliest. Ik hoop dan ook, dat de burgemeester van Besoijen, wel verre van zich van 'n geschrijf als dat van den heer X iets aan te trekken, voort zal gaan met dingen tot stand te bren gen, die tot welvaart en sieraad strekken van onze gemeente. Mijnheer de Redacteur, ik dank U nog maals voor de verleende ruimte en beveel mij zoonoodig gaarne aan voor een volgende gelegenheid om op eventueele verdere gees tesproducten van den heer X te antwoorden. BESOIJENAAR. Wanneer de discussies in dergelijke toon aarden daargaan zullen wij ons zeer spoe dig verplicht achten deze in ons blad te sluiten. REDACTIE. Te Breskens is een meisje van 15 maanden In een kuip met water gevallen en verdronken. TeNleuw-Weerdingeisde 2l-jarlge dienstbode van den hotelbouder Burgh- graef Jn het kanaal verdronken. Te Smilde is het 4'/s-jarlg zoontje van den heer A. Middelbos in het kanaal geraakt en verdronken. Gedeputeerde Staten van Utrecht nebben op tinancieeie overwegingen dunne goedkeuring onthouden aan het Gemeentesaadsbesiult, waarbij aan het Gcmeentepetsoneel een vacactietoeslag was toegekend, waarvan de totale kosten tuten f 80.000 bedroegen. HelNederl. Correspondentiebureau In Den Haag meldt Naar wy meenen te weten, moet bin nenkort de intrekking te verwaenten zijn van het wetsontwerp betreffende het zenden van een Nederlandsch troepen- contingent naar Wilna, in verband met de volksstemming, die daar zou worden gehouden. liheuiuatiek wordt veroorzaakt door een zonderling, vergiftig zuur in liet bloed. Dit zuur zet zicli in de gewrichten en spiereu vast en veroorzaakt de vreesdijke kwellen de pijn in den rug, jiclit, blaas- en nier- steenen, ontsteking van de blaas enz.. Zwak ke ieren zijn hier de oorzaak van. Oin van een nierziekte te genezen moet men beslist de oorzaak (.het vergiftige urinezuur; verwijderen: Een werkelijk afdoend middel moet zoowel door de nieren als door de blaas worden opgenomen en niet, zooals bij. de meeste nierpillen het geval is, door de in gewanden. Wanneer men de urine een troe bele, blauwachtige kleur ziet aannemen, een eigenaardigheid die DE WITT'S Nier en Blaaspilien van alle andere soorten on derscheidt, dan staat het vast, dat zij hare heilzame werking op de juiste plaats n.l. de nieren en de blaas hebben uitgeoe fend. Zij zuiveren het bloed. Ieder lezer van deze courant, die aan pijn in den rug, rheumatiek, nier- en blaasstee- nen, spit in den rug, jicht of aau een andere blaas- of nierziekte lijdt, moet het uumiddet- lijk eens met di? beproefde middel probee- ren. Bij iederen drogist zijn De Witt's Nier en Blaaspilien tegen f 1.75 en f 2.75 per doos verkrijgbaar. Laatstgenoemde doos is 2.j maal zoo groot als de eerst en dus veel voordeeliger. Koopt dan ook onmiddelijk een doos van deze wonderdadige pillen en U zult begrij pen, waarom duizende en duizeude lijders in alle deelen van de wereld De Witt's Nier- en Blaaspilien roemen. Vergeet echter niet naar De Witt's Nier en Blaaspilien te vragen in doozeu voorzien van blauw met verguld etiket en een spe ciaal blauw zegel op de kurk. Mocht men eenige moeilijkheden bij het verkrijgen van de echte De Witt's Nier en Blaaspilien ondervinden, zendt dan het geld aan E. C. DE WITT Co. Ltd., Den Haag, waarna U onmiddellijk een flacon wordt toegezonden. Prijs f 1.15 en f 2.75 per doos. Verkrijgbaar te Waalwijk bij A. J. RETHANS, Drogisterij „de Toko", Bij acie, 27 januari 1921 voor Notaris H. J. LAMBERT te Rotterdam verleaeu op het ont werp waarvan de Koninklijke Bewilliging is verleend bi! besluie van 14 Jrruari 1921, No. 24, zijn gewijzigd de statuien der Nadtnlooze- Vennootschap gevestigd te Waalwijk, De acte van wijziging met de Koninklijke bewilliging is geplaatst in het Bijvoegsel tot de Neder landsche S'aatscourant van 3 Maart 1921, No. 44, onder volg- nornmer 64®.

Echo van het Zuiden | 1921 | | pagina 10