C. KLERKS is het aangewezen blad voor Uwe advertenties. Het wordt in de Lang straat en Omgeving algemeen ge lezen. BEZOEKT DE Talrijke attracties op het terrein. Strijkjes en Cabarets in verschillende eafé's. NRRIMHCHINES aan spotprijs! Advertentiën. van alle eerste klasse fabrikaten. yp'ff. enkéfre Mfppnderfrè/ïeri. Rijwielhandel DEUNEN. VERTEGENWOORDIGER Ophalen en moffelen van RIJWIELEN geschiedt zoo danig dat zij van nieuwe niet meer te onderscheiden zijn, Wederom eenige 19948 Profiteert nog nam deze gelegenheid. r- - v. - - - - r - - Voor dieken strijd, dio IS minuten en IS seconden heeft geduurd Is een bedrag aan entreebiljetten ontvangen van 1.600.000 dol lars In Hollandsch geld dus vier mlllioen gulden. Het juiste aantal bezoekers was 91.800. Carpentier ontvangt 500.000, waarvan bij echter 150.000 belasting zal moeten betalen. Dempsey ontvangt (dit was al afgespro ken vóör de strijd begon, dus onafhankelijk van winst of verlies) 750.000 en hij moet daarvan 175.000 aan den fiscus afstaan. Dempsey heet eigenlijk William Harri. son. Hij is op 16 Juni 1895 te Salt Lake City geboren. Het eerste wat hij deed toen hij den ring verliet was aan zijn moeder den uitslag telegrafeeren. De strijd begon om 3.17 (Hollandsclie tijd 8.37) en duurde precies 13 minuien 16 seconden (9 minuten voor de drie eerste ronden, 3 minuten rust en 1 min. 16 sec. voor de vierde ronde. O. 3.30 en 16 sec. pas de strijd uit. Hollandsche tijd 8.50 en 16 sec.) Dempsey weegt 188 pond, Carpentier 172. Bij deze mooie sportdemonstratioof bloedige stomppartij, welke de halve wereld in overspanning bracht, heeft de verliezer lichamelijk de volgende winst te boeken vol gens de verslagen: In de eerste ronde ontving Oarpentier meedoogenlooze slagen. Verder werd hij zwaar in zijn gelaat getroffen, dat geheel opzwol en bedekt was met bloed. Hij werd ernstig aan het linkeroog gewond. Hii heeft een duim en een pols op twee plaatsen ge broken en ondanks dit, vocht hij door en trachtte zich nog op te richten, wat hem onmogelijk bleek. De toeschouwers brulden en tierden en vele vrouwen huilden! Prachtig. Wat een sport! i In het Dagboek van een Amsterdammer in de „Telegraaf", de volgende rake charge 4 Juli. (New York Eigen teL) Demp sey seinde het volgende aan de „Arizona Kicker" „Ik had heden een zeer geanimeerde ont moeting met een jong Franschman uit Pa rijs. Hoe gaat het, vroeg ik, en sloeg hem zijn neus in. Lekker als kip, zei-ie en spuwde zijn neusbeen uit, dat hem in zijn keel was ge schoten. U ook wel? vroeg hij en gaf me een klap op mijn linkeroor dat ik dacht dat de heele groote Oceaan er in leeg liep. Thuis ook alles best?, vroeg ik en zijn rechteroog zwol op als een drie-cents op- blazertje. De kleine loopt al, zei Georges en ik zag dat mijn twee voortanden op hft tapijt lagen. Kleinekinderen zijn anders pen last zei ik en zijn linkerwang was net rauwe baefstuk. Ze zijn anders aardig goedje, sprak Georges en mijn linker-nier werkte niet meer. En Madame Carpentier? vroeg ik en Georges lag tusschen de touwen. Ze heeft U te dineeren gevraagd als U eens in Parijs mocht komen, zei Georges en mijn linkeroorsehelp bungelde aan een ve zeltje. En de ouwe lui? vroeg ik en zijn rechter wenkbrauw zat op de plaats van zijn snor. Nog heel kras voor hun jaren, zei Ge orges en het was net of mijn linkerkaak op mijn teenen hing. i— Het is goed weer geworden, zei ik en het bloed gutste uit zijn rechteroog. Net weer voor een wandelingetje, zei Georges, en er viel iets als een heiblok op mijn hersenen. Als U straks tijd en trek hebt, zei ik, en Georges' rechterduim vloog tusschen het publiek. Ik ben erg gepresseerd, zei Georges en ik had een gevoel of de express van Chicago over mijn zevende rib reed. Anders geheel tot Uw dienst, zei ik en Georges lag languit op den vloer. 't Was me heel aangenaam, zei Georges, onderwijl ze hem naar het Binnen-Gasthuis roden. t— Tot ziens in Parijs, zei ik en vergeet je dtym niet. die ligt daar onder aan de trap. -.„.x tA" .DB ECHO TAK HET van 10-17 Juli. V X

Echo van het Zuiden | 1921 | | pagina 6