BUITENLAND. BINNENLAND. SPORT. Provinciaal Nieuws. RECHTSZAKEN. lunst en Letteren. en Meeuwen hebben ook by de Rijks verzekeringsbank voor hetzelfde doel einde eene leening gesloten, zoodat voor deze gemeente het 't gemakkelijkste zal zijn daar de leening te sluiten. De heer van Campen kan niet gelooven dat het de bedoeling is zooals nu Is gelezen. De Voorzitter leest hierop het schrijven nogmaals voor en zegt dan dat het nog erger zal worden voor de gemeente als er op wordt ingegaan. De heer van Campen zegt datpCt. minder voor deze gemeente direct f 50 per jaar uitmaakt, wat over een tijds verloop van 30 jaar nogal een flinke som uitmaakt. De Voorzitter wyst er op dat het bedrag steels kleiner wordt en dit das dan lang geen 50 gulden meer zal bedragen. Van Campen. Ik moet zeggen dat ik het op zyn minst genomen, heel vreemd vind. Een vorige vergadering is met algemeene stemmen besloten de leening aan te gaan en na komt men weer in eens aan, zonder dat met notaris Schaap is gecorrespondeerd, om de leening elders te plsatsen. if had moeten correspandeeren want n zegt zelf dal u het niet goed begrepen hebt. (De heer van Dammeren komt ter ver gadering.) Voorzitter. Op slot van rekening komt alles op hetzelfde neer. De heer van Campen dringt aan eerst bij notaris Schaap nog eens nadere inlichtingen in te winDen. Hy dient daartoe een voorstel. Voorzitter. Dat is geen voorstel. Ik heb de zaak goed genoeg begrepen. Ik weet dat de beste condities na voor ons zyn by de Ryksrerzekeringsbank. Om nu nog eens nit te stellen, dasr voel ik heel weinig voor. 't Wordt zoo belscheiyk. Over die leening van f 21.000 is al viermaal vergaderd. In Amsterdam wordt in tien minuten tijd een leening van een paar mlllloen gulden aangegaan. Bovendien Is het nog de vraag of het wel f 5.voordeel zal zijn. De heer Van Campen ziet niet in dat de Maatschappij in die moeilijk heden zal komen. De heer van der Schans wijst er op dat dit wel het geval kan zijn als deze mogelijkheid eerst over 20 jaar plaats heeft, mocht dit echter reeds in den loop van 5 jaar plaats hebben, daD acht hij het nadeel ook weer zooveel te grooter. Anders handelen dan het voor» stel Is van Burg. en Werh. kan men tegenover de gemeente nooit verant woorden. De Voorzitter brengt het voorstel van Burg. en Weth. om eene geldleening van f21000 tegen eene rente van 53/4 pCt. bij de Rijksverzekeiingsbank aan te gaan, in rondvraag welk voorstel wordt aangenomen met drie tegen twee stemmen. Voor stemden de heere v. d. Schans, Treffers en Vostegen de heeren van Gammeren en van Campen. 3. Brief van Ged. Staten, betreffende vereeniging van gemeenten. Van Ged. Staten is een schrijven ingekomen waarin ze mededeelen dat ze deze gemeente met die van Gendereo en Meeuwen willen vereenigen. Doeveren en Heesbeen zulten ze dan bij Oud- Heusden en Eishout voegen. De Voorzitter zegt dat Ged. Staten antwoord wenschen op dit voorstel. Hij stelt voor te berichten dat ze met het schrijven van de gemeente Genderen accoord gaan. In dit schrijven, dat alscu door den Voorzitter wordt voorgelezen, wordt de vereeniging van de gemeenten Dronge- len, Meeuwen en Genderen toegejuicht. Er wordt op gewezen dat Eethen het centrum is waarom men aandringt dat daar de Secretarie zsl worden gevestigd, ook acht men het 't best dat de naam der vereenigde gemeenten Eethen zal zijn. Voorts betreurt men het in dit schrijven dat Ged. Staten voorsteilen om Doeveren en Heesbeen van die gemeente af te scheiden en te voegen bij die van Oud- Hensden en Eishout. De bewoners van Heesbeen en Doeveren zijn ongeveer nitsiuitend protestant en die van Oud- Heusden en Eishout katholiek. Boven dien zullen die bewoners, willen ze de Secretarie, die In Elsbout is, bereiken, zeker zoover moeten ioopen als ze dit nu moeten doen. Vervolgens wordt In het schrijven ook nog gewezen op de groote wensche- lijkheid dat iedere oude gemeente een of twee afgevaardigden in den raad krijgt. Daarom dringt het Gemeente bestuur van'Genderen er op aan ge daan te krijgen dat een wijziging in de Kieswet wordt gebracht, opdat het mogelijk zal zijn dat inplaats van 7 leden, de raad uit 11 leden zal bestaan. Voorzitter, Burg. en Weth. stellen voor Ged. Staten te berichten, dat de raad volkomen met dit schrijven accoord kan gaan en er voorts nog eens na- drukkelijk op te wijzen dat een scheiding van Heesbeen en Doeveren van Genderen niet is aan te raden en bij de bewoners protest op protest zal uitlokken. Met algemeene stemmen wordt daar toe besloten. 4. Aanbieding gemeente-rekening over het dienstjaar 1920. De ontvangsten hebben bedragen f 2303l.04'/2 en de uitgaven f 240l2.54,/ai zoodat de rekening sluit met een na- deellg slot «ran f 981.50. Voorzitter. Ik stel voor de rekening in handen te stellen van een commissie van onderzoek en benoem daarvoor de heeren van Gammeren, Treffers en van Campen. 5. Goedkeuring Rekening Burgerlijk Armbestuur. Treffers. De commissie heeft de rekeningen niet allemaal te gelijk nage zien, omdat van Gammeten niet Is geweest. Van Gammeren. Ik kon niet aan wezig zijn. Ik was verhinderd. Treffers. Dan was het mooier geweest ons even te waarschuwen, dan hadden wij niet voor niets behoeven te gaan zitten wachten. Van Gammeren. Ik werd plotseling verhinderd, zoodat ik dat niet kon. Treffers. Wij hebben geen aanmerkin gen. Van Gammeren. Er is een kwitantie bij van een goede f 300 van een advo- kaat die zijn diensten heeft bewezen bij eene grensscheiding. De Voorzitter zegt dat deze kwestie loopt over grond met de Wed. van Uit hoven. Van Campen. Ik kan me maar niet indenken, hoe het Burgerlijk Armbestuur grond wil nemen van iemand die zulks reeds lange jaren in bewerking heeft gehad en daarover zelfs nog wel een proces is gaan voeren. Kan U, mijnheer de Voorzitter, mij daarover eenige op heldering geven. Voorzitter. Indien u inlichtingen daar omtrent wil hebben, dan wil ik wel eens een onderzoek bij het Armbestuur instellen. U moet niet vergeten, dat ik van dit college geen lid ben. Van Campen U is daar toch de Voor zitter van. Voorzitter. Neen. Van Campen. Is U daar geen Voorzit ter van? Voorzitter. Neen, gelooft U dat niet, als ik het zeg. Ik heb het nog nooit zoover kunnen brengen. Van Campen. ik meen toch dat u het wel is. Voorzitter. Die zijn er meer. Dat heb ik althans meermalen ondervonden. En toch is het niet zoo. Krachtens welke bepaling meent u dat ik Voorzitter moet zijn. Als u het Reglement van het Arm bestuur eens naleest, dan zal u zien dat Voorzitter, Secretaris en Penningmeester gewoon worden benoemd. Dat reglement is destijds als een model door Ged. Staten gegeven en vrijwel alle gemeen tebesturen in de provincie, althans in deze omgeving zeker, hebben dit ge volgd Van Campen. Overal is het toch niet zoo, Dan zal men hier een uitzondering maken. Of anders vergis ik me. Voorzitter. ;\p, dat duet o hoor, geloof me maar gerust. Ik zei zoo juist al, dat ik al eens meer gehoord heb dat men diezelfde meening als u was toegedaan, maar die bieren er zich niet zoo «ast aanhonden als n. Maar om op de zaak terug te komeD, dat kan ik n al wel zeggen dat met de Wed. Uijthoven eene schikking is getroffen. Aan wie het recht is, is nn nog niet uitgemaakt. Voor 40 jaar geleden schynt daar een open baar roelpad te zyn geweest De heer «an Campen wyst er op dat men dat toch zoo maar niet «oetstoots zal hebben afgegeven ais de Wed. Uythoren daar geen recht op had, «ooral wyi een voetpad daar ▼oor vele gemeentenaren een groot gemak was. Zoolang spr. heugt is het land echter ahyd door de Wed. Uythoven bewerkt. Juist daarom bevreemdde het hem zoo dat het Armbestuur nu het recht van eigendom ging betwisten. Dat aangaan van een proce dure was toch een groot risico voor het Armbestuur. De Voorzitter zegt dat men nu condities heeft bedongen zoodat men nu een nitweg heeft voor de secretarie. Aangezien hy geen rechtsgeleerde is, moet hy op enkele vragen het antwoord schuldig blijven. Van Csmpen. Dat batig saldo wordt dat rentegevend belegd. Voorzitter. Ik zsl dat wel eens voor u vragen. Ik denk van wel. Iets moeten ze altyd in kas hooden. Ik denk ook dat ze dit jaar er al wel wat zullen hebben uit gegeven. Van Gammeren. Wanneer zal de gemeente in het genot worden gesteld van electrisch licht. Voorzitter. Tot myn groot genoegen kan ik n mededeelen, dat my Donderdag de heer Wyts eu nog eenige andere heeren van de P.N.E.M. de verzekering hebben gegeven dat we met 1 October stroom hebben. Van Gammeren. De werkzaamheden schie ten zoo slecht op. Voorzitter. Het net is in vier weken gebonwd. Van Gammeren. In Genderen heeft het anders IsDg geduurd. Voorzitter. Daar is het ook heel wat lastiger. Overigens zal de aannemer wel zorgdragen dat het op tyd gereed is, want de P.N.E.M. past de straf onherroepelyk toe als deze te laat is. De heer van Campen vraagt of het net niet kan worden doorgetrokken tot het veer. Die huizen kannen dan ook aansluiten, terwyl tevens een lantaarn door den Waterstaat daar dan zal worden geplaatst. De vereeniging Schuttevaer zon dan een lantaarn plaatsen bij de haven. Dit doet ze, wyl de schippers dan 's nachts geen licht op behoeven te hebben. Voorzitter. Zijn daar hier altyd wel genoeg schepen voor in de haven Neemt het Rijk zeker stroom af, dan zullen wy de P.N.E.M, epns vragen om een kostenberekening te msken om te zien of het mogelijk is. Ik voel er veel voor en als het maar wat rendabel gemaakt kan worden moeten wy het zeker doen. Niets meer aan de orde zynde en niemand meer het woord verlangende, slnit de Voor zitter de vergadering. De oproerige beweging in Madras (Br. Indië) breidt zich nit. De hoofdstad der Tnrksche nationa listen, Angora, wordt meer en meer door de Gtieksche troepen bedreigd. Er bestaat kans, dat een Chineesch diplomaat het voorzitterschap zal bekleeden in de vergadering van den oppersten raad, die de O^per-Selezische kwestie in behan deling zal nemen. De opstandelingen in Spaansch Ma rokko treffen steeds nieuwe toebereidselen voor een actie tegen Me]ila. Spanje werft overal vrywilligere aan. Quinones de Leon heeft geweigerd de opdracht om over het vraagstuk van Opper. Silezië roor den Volkenbond rapport uit te brengen, te aanvaarden. Burgemeester Mtx van Brussel heeft een groote Vlaamsche betooging, waarvoor reeds 150 vereenigingen en 40 muziekge zelschappen ingeschreven hadden, verboden. De keluersstaking heeft alleen in Amsterdam 450 slachtoffers gemaakt. Uit den staat der opbrcDgst van 's-Ryksmiddelen over de maand Jnli 1921 biykt, dat deze maand een vermindering aanwyst vergeleken met Jnli 1920. Immers. Juli 1920 beliep f 44 201.615 26; Juli 1921 wjjst aan f 89.288.158.29'/2 alzoo vermindering van f 4.968.457,16'/3. Over de eerste zeven maanden *an 1921 was de opbrengst f 254.251.451,07'/j over de eerste zeven maanden van 1920 f 249.293.047.22 vermeerdering das nog f 4.958.018.85'/». Over de eerste zes maan den bedroeg de vermeerdering f 9,921.471,02 Heden is door de Prov. Staten van Zaid-HolUnd gekozen tot lid van de Eerste Kamer in de vacatnre-Bavinck de heer Prof. Mr. A. Anema (A.R.), hoogleeraar aan de Vrije Universiteit te Amsterdam. Het Departement van Buitenlandsche Zaken deelt mede, dat "bij K. B. voor de tweede zitting van de vergadering van den Volkenbond, welke 5 September a.s, te Genéve zal byeenkomen, zyn benoemd a. tót vertegenwoordigers. 1. Jbr. mr. dr. H. A. van Karnebeek, Minister van Buitenlandsche zaken 2. Jhr. mr. de Marees van Swinderen, bnitengewoon gezant en gevolmachtigd Mi nister, oud-Minister van Buitenlandsche Zaken te Londen 3. Prof, mr. dr. A. A. H. Stiuycken, lid van den Raad van State, lid van het Permanente Hof van Arbitrage te 'g-Gra- venhage. b. tot plaatsvervangende vertegenwoordi gers 1. Prof mr. M. W. P. Trenb, lid van de Tweede Kamer, Oad-Minister van financiën, en van landbouw, ny verheid en handel. 2. Jhr. mr, W. J. M. Tan Eysinga, boogleeraar aan de Rijksuniversiteit te Lei den. Ale technische deskandigen zullen den gedelegeerden ter zijde stasn prof. mr. dr. J. P. A. Prancois, chef van de afdeeling Yólkenbondszaken aan het Departement van Buitenlandsche zaken, en mr. H. W, Methorst, directeur van het centraal bnrean voor de statistiek, deze laatste in het by- sonder met het oog op het door de Neder- landsche regeering aanhangig gemaakte voorste], betreffende de regeling van de internationale statistiek Mr. C. H. J. Schalier tot Penrsum ge zantschap* attaché en mevronw S. A, Kluy- ver, commies aan bet Departement van Buitenlandsche Zaken zyn als secretarissen aan de delegatie toegevoegd. Het aantal ter 5e Nederl. Jaarbenrs vertegenwoordigende firma's bedroeg 15 Augustas 1428 daarvan nemen 1088 direct aan de bears deel, terwijl 340 buitenland sche firma's door Nederl. agenten vertegen woordigd zullen zyn. Het totaal aantal bui tenlandsche firma's bedraagt 619 het totaal aantal Nederl. industrieën 809. Onder de deelnemers bevinden zich de Pransch-Amerikaansche koloniën en Mada gaskar. Z. K. H. de Prins is voornemens zich op 25 dezer naar 's-Heitogenbosch te begeven tot bywoning van oefeningen en wedstrijden van de Bossche Verkenners, aangesloten by de Vereeniging „de Nederlandsche Padvin ders, waarvan Z, K. H. beschermheer is. In hoogst beroep werd door het O. M. by het gerechtshof te 's-Hertogenbosch 1 jaar en 6 maanden gevangenisstraf gtëischt tegen W. H. te Brussnm, die zyn kostvrouw onder de bedreiging 'Je hebt al lang genoeg geleefd, ik zal je den hals afsnyde met een mes had gestoken. De vronw had de vlucht genomen. Drankmisbruik was oorzaak van het mis drijf. Het O. M. bij het gerechtshof te 's-Hertogenbo«ch eischte 2 jaar gevangenis straf tegen P. S. artiste te Tiibnrg, die onder voorwendsel geld te willen wisselen by een onde vronw te Chaam f 100 had weten te ontvreemden. Wielrennen. Naar aanleiding van de opmerking van Peeters, dat de Tilburgsche baan voor sprintmatches niet geschikt, zelfs gevaarlijk is, heeft de Tel. eens de meening gevraagd van bekende sprinters als Moeskops, Leene, Didier en anderen die allen volmondig verklaarden dat er op de Tilburgsche baan absoluut geen goede sprintraces mogelijk zijn. Ook de heer P. J. Adrian, zelf oud-wielrenner en tot voor korten tijd voorzitter van den N. W. B., was van meening dat de baan buitengewoon goed is voor wedstrijden met motorgangmaking, maar voor sprintraces inderdaad gevaren op levert. De heer Adrian hoopte, dat men de diskwalificatie van Peeters zou in trekken, te meer waar deze zich aan biedt den wedstrijd tegen Mazairac èn Willems alsnog te rijden Voetbal. -- In de vergadering van 't bestuur van den N. V. B. is het aantal leden van de Nederlandsche elftal-commissie wederom van zes op vijf gebracht. De heeren mr. Arts en M. C. Blöte, de secr. werden niet herkozen. Als Zuidelijk lid werd nu gekozen de heer Spaan te Helmond. De commissie bestaat nu uit de hee ren C. A. W. Hirschman, voorzitter; E. G. MundtC. ColdeweyD. Spaan en J. Huizinga Bruins. De commissie, welke een ontwerp indienen moet, om in Nederland het beroepsvoetbal te introduceeren bij het bestuur, respectievelijk de algemeene vergadering van den N.V.B., is samen gesteld uit de heeren ir. Kips, Hirsch man, Verwoerd, mr. De Boer en Groot- meyer. Zangconcours. Het Utrechtsche Mannenkoor „Euterpe' heeft ter gelegenheid v»n zyn 25-j*rig be staan, een groote zzngwedstrijd uitgeschreven, welke 1, 2, 9, 23 en 30 October a.s. in de groote zssl van Tivoli gehouden zal worden. De deelneming is zeer groot. Er wordt gezongen in de 3a afdeeling Mannenkoren door 15 vereenigingen, in de 2e afdeeling door 10, in de Ie afdeeling door 4 ver eenigingen. De afdeeling uitmuntendheid is bezet door drie vereenigingen. In de hoogste eere-afdeeling dingen mee 1. „l)ie Haghe Szngers' te Den Haag, directeur Louis Boer, 115 zangers, mei nnmmer naar keuze „Glorie' van A. B, H. Verhey. 2. Utrechtsehe Mannenzangvereeniging „Orpheus', directeur G. A. Galesloot, 105 zangers, met „Zegepraal' van L. F. Brandts Bnys. 3. „Koninklijke Utrechtsche Mannen- zangvereeniging', directeur Joh. Winnnbst, 171 zangers, met „Super flamina Babylonis' van Daniël de Lange. 4. Koninklijke zangvereeniging „Breda'e Mannenkoor' te Breda, directeur W. Robert Jr., 157 zangers, met „Dens est nostra lux* ▼an L, P. Brandts Bnys. 5. Koninkiyke zangvereeniging Her togenbosch Mannenkoor', te Hertogen bosch, directeur P. Kallenbach, 112 zangers, met „Gloria' van A. B. H. Verhey. Verplicht nnmmer „De Ruine' van L. P, Brandts Bnys. De jury voor den wedstryd bestaat uit de volgende heerey,: dr. P. van Anrooy, Den Haag; Ant, Averkamp, Utrecht; P. GieleD, Maastricht; Olivier Koop, Amster dam L. C. Keereweer, AmsterdamHenri van Nieuwenhoven, Breda Willem Mengel berg, Amsterdam; Pred. J. Roeske, Amster dam Jos. Reekers, UtrechtA. B. H. Verhey, RotterdamAlphons Vranke», Amsterdam dr. Johan Wagenaar, Den Haag. Deze heeren znllen afwisselend als juiylid zitting nemen. In de 2e afdeeling mannenkoren, waar 15 vereenigingen aan deelnemen, dingt o.a. mede de vereeniging „De Vereenigde Zan gers' te Tilburg. Het verplichte nummer is „Myn Hof' van Ph. Loots, het nummer naar keuze van genoemde vereeniging „Hymme aan den Vrede' van H. van Nienwenhove. Waalwijk, 23 Aug. 1921. Naar wij vernemen wordt het hoofd der Bijzondere Meisjesschool, de Eerw. Zuster Ignatienne met ingang van 1 September overgenlaatst naar 's Bosch en komt in haar plaats de Eerw. Zuster Ignatius uit 's Bosch. De Eerw. Zuster Bernadette wordt eveneens met Ingang van 1 September overgeplaatst naar 's Bosch. In haar plaats komt dan de Eerw. Zuster Wilhelmien uit het klooster te 's Bosch. De Onderafdeeling >Langstraat en Omgeving* van den Nederlandschen Bond van Gemeente-Ambtenaren, zal Vrijdag 28 dezer, des namiddags ten 3 uur, in de achterzaal van het hotel Verwiel alhier, eene algemeene ver gadering honden. Aan de orde zal o.m. worden gesteld a. Het opmaken der begrooting voor 1922 in de gemeenten, die op 1 Jan. 1922 zallen worden vereenlgd. b. Schatting der gebruikswaarde van bijzondere scholen (art. 205 der Lager Onderwijswet 1920). c. Het verleenen van hypothecair credlet voor steun aan de particuliere bouwnijverheid. Een zeer belangrijke vergadering das waarop dan ook wel geen enkel lid zal ontbreken. Zondag 21 Aug. werd onder zeer groote belangstelling de sportdemon- stratie gehouden der Waalwijksche fiets club „de Zwaluwen". Zoowel de sprint als afstandnummers hadden eftn goed verloop en er werd in een vlot tempo gereden, Tot ons genoegen kunnen wij onder onze rijders een goede vooruitgang con- stateeren. Te meer is dit een verblij dend teeken, nu in Holland de wieler sport zulk 'n groote vlucht neemt en er van alle kanten op gewerkt wordt goede renners te kweeken, (en die zijn er onder de Zwaluwen). Nu we ook hier in de buurt 'n prachtige baan gekregen hebben, kunnen we onze jongens aan bevelen, daar eens te gaan oefenen, ze komen dan tevens in aanraking met meer geroutineerde renners, wat hen na tuurlijk slechts ten goede kan komen. Gezien de belangstelling bij deze rit, kunnen we zeggen, dat deze sport bij het Waalwijksche publiek erg sympa thiek is en we kunnen dan ook gerust vragen deze jonge vereeniging flink te steunen. Een woord van dank aan de motor rijders, die door hun handig rijden, het goede welslagen der wedstrijden hebben verzekerd. De uitslagen zijn hls volgt Wedstrijd A. Serie 1. 1 Beekman. Helvoirt. 2 v. d. Schoot, Tilburg. 3 Verhelst, Waalwijk. Serie II. 1 Dekkers, Besoijen (gemak kelijk). 2 Meesters, Vlijmen. 3 Klerx, Besoijen. Finale. 1Dekkers, Besoijen (Zwalu wen). 2 v. d. Schoot, Tiburg. A. Klerx Besoijen, (Zwaluwen) 4. Verhulst Waalwijk, 5 Meesters, Vlijmen, 6 Beek man, Helvbirt. Wedstrijd B. (Onder leden Zwaluwen. Serie I. 1 Dekkers (ver.), 2 H. Maas. Serie II. 1 Eekels, 2 Schoondermark. Serie III. 1 v. d. Waals, 2 Amersdorfer. Serie IV. 1 Verhelst, 2 Klerx. Finale. 1 Dekkers (gemakkelijk) 2 Klerx, 3 Verhelst. 4 Eekels, 5 Amers dorfer, 6 van der Waals, 7 H. Maas, 8 Schoondermark. Wedstrijd C. 1 J. Hoofd, 2. C. van Eethen. Zaterdag zullen Fr. van Delft en zijne echtgenoote Hendrika Werts, zooals wij reeds eerder hebben gemeld, den dag herdenken waarop ze voor 50 jaar geleden door den echt werden verbonden. Eene buurtcommissie zal zorgdragen dat die dag voor de familie niet onop gemerkt voorbij zal gaan. De geheele Goudmijn en Dijk zullen in feestgewaad worden gestoken. Tal van dames zijn reeds eenige avonden bezig om werkelijk iets mooi's voor den dag te brengen en naar wij vernemen belooft de versiering schitte rend te zullen worden. Alles zal electrisch worden verlicht. Des morgens zullen de gouden jubila rissen per auto naar de Kerk worden gereden, alwaar om half negen eene plechtige H. Mis tot dankzegging zal worden opgedragen. lntusschen zal een dames-comité zorg dragen voor een koffietafel. Ten 12 uur zal de feestcommissie den jubilaris namens de geheele buurt com plimenteeren en alsdan een geschenk wat mogen wij nog niet verklappen aanbieden. Na een feestmaaltijd zullen des avonds harmonie en 1 iedertafel serenades brengen. Wij twijfelen er niet aan of zeer velen, ook buiten de buurt, zullen* dien dag „de Spin" en familie gaarne gaan felici- teeren of andere blijkenvanSbelangstelling geven. De „Waalwijksche Kegelclub Han nibal" en de Kegelclub „Alle Negen" zullen aan het te Rotterdam te houden groote Kegelconcours, uitgeschreven door den Ned. Kegelbond, deelnemen. Een goed succes wenschen wij de deelnemers toe. In de Zaterdag jl. gehouden jaar vergadering der W. V. V. Quick werd het bestuur als volgt samengesteld: J. v. Bladel, Voorzitter, H. Meeth, Secr.-Penningm., B. Hornes, J. Hornes, Jzn., Th. v. d. Griendt, J. v. Hilst en J. Krielaars. Het was Zondag voor de W.V.V. o f

Echo van het Zuiden | 1921 | | pagina 2