Nieuws uit Hoosden. HTOKZOIDHr STUEKIR. Gemengd Nieuws. Laatste Berichten. )uic;k, maar niet minder voor de sup- lorters een groote teleurstelling dat Achilles" Zondagmorgen telegrafisch nededeeling deed dat zij verhinderd vas om naar Waalwijk te komen spelen. Direct was H.E.C. uit Waalwijk be- eid om een wedstrijd tegen Quick te pelen, waarmede zij dan ook veel ucces inoogstte door Quick met 3 1 e verslaan, Was Quick reeds gehandicapt door iet gemis van Meeth en H. v. d. Griendt lierdoor toch lieten de meeste spelers len moed zakken en speelden in lange ia niet zooals zij kunnen. Hierdoor lad H.E.C. dikwijls het beste van het pel en wist reeds gauw de leiding te lemen. Toen kwam er bij Quick een kleine ipflikkering in haar spel en maakte na ;orten tijd gelijk. Na de rust was Quick likwijls in de meerderheid, alhoewel ij dit niet in doelpunten wist uit te Irukken. Integendeel H.E.C. maakte in inkele doorbraken twee doelpunten bij, :oodat zij met een 3—1 overwinning op Juick huiswaarts keerde. Zondag 28 dezer zal op het terrein ran W. V. alhier een vriendschappe- jjke match worden gespeeld door V. V. I en Sparta I uit Geertruiden- terg. BAARDWIJK. Zondag a.s. zal de K. V. V. „Juliana" deelnemen aan de ierie-wedstrijden bij D. F. C. te Drunen in zal uitkomen tegen T.O.P.uit 's Bosch. T. O. P. is voor Juliana nog een on- >ekende en daarom moeten onze geel- warten a.s. Zondag maar eens flink ianpakken. Juliana III neemt deelt deel aan de eriewedstrijden bij „Neerlandia" alhier. Zaterdagmiddag om 3 uur zal Juliana II «n vriendschappelijke wedstrijd spelen egen Imperial I uit Waalwijk. BESOIJEN. Geslaagd voor de hoofd- icte dhr. Alph. Kemperman, vroeger on- lerwijzer te Besoijen en Kaatsheuvel eri hans te Leerdam. BESOIJEN. De oefenwedstrijd R.W.B. -Bredania II is voor R.W.B. niet tegen- ;evallen, er werd zeer enthousiast en Mug gespeeld. Jammer dat Bredania met ilechts 9 spelers opgekomen was. Voor le rust was het een goede wedstrijd en Foor het publiek wel een bezoek waard. Jredania gaf uitstekend partij zoodat le rust met slechts 1—0 voor R.W.B. nging. Na de rust was Bredantia niet neer in staat goed partij te geven doch vist 't door het zeer hinderlijke buiten- ipel-zetting nog wat uit te houden, doch :on niet verhinderen dat R. W. B. ten- lotte met 70 won, hoewel iets ge- latteerd. R.W.B. speelde ook met eenige tivallers. DRONGELEN. Zondag 28 Augustus i.s. hoopt des voormiddags half elf Zomertijd) in de Ned. Herv. Kerk alhier ip te treden Ds. F. van Asch predikant e Den Ham (Overijsel.) VRIJHOEVE-CAPELLE. Bij de ver- oting van een dirigeerstok met zilver jemonteerd onder de muziekgezelschap- jen die deelgenomen hebben aan het estival te 's Bosch is deze ten deel ge- 'allen aan het fanfarecorps „Sirena" ilhier. Naar men ons mededeelt brak Zaterdag een begin van brand uit op le hakkenfabriek van Gebr. Oerlemans, velke evenwell in korten tijd was be- Iwongen. Bij gelegenheid van den verjaardag an de Koningin op 31 Augustus zal n onze gemeente een kinder- en waar- ;chijnlijk tevens ook een volksfeest vorden gehouden. De benoemde com- nissie is reeds met de voorbereidende verkzaamheden begonnen. Het fanfare- :orps zal zijne medewerking verleenen. Vergadering van den Raad der ;emeente Vrijhoeve-Capelle te houden >p Vrijdag den 26 Augustus, des na- niddags te 7.30 uur. Agenda 1. Ingekomen Stukken. 2. Voldoening van een ontvangen iota betreffende vracht van in 1913 ont- angen keislag. 3. Beschikking (bij wijze van geld lening, terug te betalen in 4 jaren) over en gedeelte van het te goed der ge- neente bij de Rijks-Post-Spaarbank, tot 'oldoening der distributiekosten over 920. 4. Aanbieding gemeente-rekening en ekening distributiebedrijf over 1920. 1 5. Wijziging begrooting 1921. 6. Reclames Hoofdelijke Omslag. CAPELLE. A. s. Woensdag des avonds ïalf zeven uur treedt voor de Ned. Herv ;emeente van Capelle pp de beroepen iredikant Ds, B. v. d. Wal, uit Barneveld. Vergadering van den raad der ge^ leente Capelle, op Donderdag 25 Aug. 921, des namiddags te 7 uur. Te behandelen onderwerpen: 1. ingekomen stukken. 2. Herstemming over het verzoek tot erlenging van het sluitingsuur der Iranklocaliteiten op Zaterdagen geduren- le den Zomertijd. 3. Behandeling verzoek van den Chr. lestuurdersbond betreffende sluiting der Iranklocaliteiten op Zondagen. 4. Aanbieding gemeente-rekening dienst 1920, rekening levensmiddelenbedrijf'20, rekening Burgerlijk Armbestuur 1920 en begrooting Burgerlijk Armbestuur 1922. 5. Benoeming eener commissie van drie leden tot onderzoek dier rekeningen en begrooting. 6. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot opheffing van het levens middelenbedrijf, 7. Behandeling der concessie-aanvrage van de N.V. Waterleidingmaatschappij Noord-West-Brabant tot aanleg eener waterleiding. 8. Af- en overschrijvingen op posten der gemeente-begrooting, dienst 1921. SPRANG. Zaterdagmorgen h d de werk man H. Molengraaf alhier, werkzaam op de steenfabriek te Udenhout, het ongel»k een deel van een pers op z'n voet te krijgen waardoor deze ernstig werd verwond. Na aldaar voorloopig verbonden te zjjD, werd hjj per rjjtnig huiswaarts vervoerd, waarna geneeskundige hulp van Or. v. d. M. alhier werd ingeroepen, A.s, Zondag beginnen de bekerwed- strijden uitgeschreven door onze voetbal- vereenigiog S. V. V, alhier. De wedstrjj- den duren 3 achtereenvolgende Zondagen. De prijzen die voor deze wedstrijden uitge loofd worden zjjn prachtig, le prijs een mooie zilveren beker met een zilveren voet bal op de sluiting is een waar piachtstuk, 2e prijs zilveren lauwerkrans, Se prjja groot zilveren medaille, 4e prijs zilveren medaille. Acht sterke clubs nemen aan deze wed strijden deel. A.s. Zondag 28 Aug. komen in 't veld ExceUior Capelle, Gudok Tilburg en Het Zuiden 's-Bosch, Achilles Tilburg. Daar deze club» wel tegen elkander opgewassen zijn staan er Zondag reeds enkele spannende wedstrijden te wachten en zal het een bezoek zeker wel waard zijn. Aanvang 1.45 uur. Scheidsrechter Slaats. RAAMSDONKSVEER. Zondag gaf de Veersche harmonie „De Eendracht" met de Gemengde Zangvereeniging „Het Rozenknopje" van Capelle voor een talrijk publiek in den tuin van Hotel Santbergen te Geertruidenberg een prachtig geslaagde uitvoering. Zoowel de muziek- als de zangnummers werden op uitstekende wijze uitgevoerd. De fijn beschaafde muziek van Het Rozenknopje gaf met de forsche hoornummers van De Eendracht een keurige afwisseling. Vooral het zangkoor „Fliefloddertje" en het harmonienummer „Paljas" von den bij het publiek een dankbare waar deering. Het is te hopen dat „De Een dracht" in combinatie met „Het Rozen knopje" hun gehoor nog meermalen op zulke fijne muzikale concerten vergasten. Men verzoekt on9 opname van het volgende verslag MEEUWEN. Donderdag 18 Augustus werd alhier een zeer druk bezochte ver gadering gehouden van Stemgerechtigde Ingelanden van 't Waterschap >De polder van Meeuwen». Nadat de voorzitter, de heer D. van Buuren de vergadering bad geopend, las hij een verzoekschrift voor, onderteekend door verschillende Stemg. Ing., die daarin den voorzitter verzoch ten een spoedeischende vergadering te beleggen, met het onderwerp Aanslui ting bij het nieuw op te richten Water schap »Het Noorder Afwateringskanaal». Daar de heer C. de Roon te Capelle als eerste onderteekenaar, niet persoon lijk maar alleen bij volmacht aanwezig is, geeft de voorzitter het woord aan dhr. P. Nieuwkoop Jzn. te Drongelen, als eerste onderteekenaar van de 2e ko lom. Dhr. P. Nieuwkoop vraagt den voorzitter of hij het goed vindt het woord te geven aan dhr. J. A. van Campen te Drongelen. De heer van Campen zet in de aller eerste plaats uiteen, waarom hebben wij U verzocht deze verg. te beleggen. Het is, mijnheer de voorzitter, dat het toch niet aangaat dat alleen de besturen van enkele polders hunne goedkeuring er aan geven voor de aansluiting, dat zoo'n gewichtig onderwerp is, daar er groote veranderingen en groote werken in 't zicht zijn, waarmede zeer zeker groote kosten gepaard gaan, maar thuis behoort in eene verg. van Ingelanden, van eige naars, die hedenmiddag tot mijn groot genoegen talrijk zijn opgekomen en in de gelegenheid worden gesteld het voor tegen met elkander te bespreken. Hij wijst verder op welke wijze ver anderingen zullen plaats hebben en op de groote werken die daarop zullen volgen en dat het slot zal zijn enorme verhooging der polderlasten en de aan sluiting zeer zeker ook nog niet in het belang van den polder van Meeuwen, evenmin in dat der andere polders. Hierop volgen door de voorstanders de heeren D. v. Buuren, A. D. van der Schans te Andel en G. J. W. Brander horst te Eethen groote besprekingen, die daarna weder door de heeren J. van Herwijnen, notaris te 's Gravenhage, M. Spoor te Eethen, J. Rijken te Capelle, van Campen en meer andere personen worden beantwoord Verder deelt de heer van Campen mede, dat in het ontwerp van Ged. Staten iets zeer onblll^ks voorkomt, n.t. dat in 't vervolg lande rijen die nooit onder een waterschap hebben behoord, dus nooit geen lasten betaald, ook zullen worden opgenomen in 't nieuwe Waterschap, om in 't vervolg mee gaan te betalen voor iets waarvan ze veel meer nadeel dan voordeel zullen ondervinden en dat dit toch in 't geheel niet door den beugel kan. Na nog enkele besprekingen, die al ruim drie uren hadden geduurd wordt overgegaan tot stemming vóór of tegen het nieuwe Waterschap. De uitslag was 24 stemmen voor en 76 stemmen tegen en hiermede is Meeuwen reeds de 9e polder van de 14 die niet met het voor stel accoord gaat. Mogen ook de Inge landen van andere polders deze zaak goed onder de oogen zien. Niemand meer het woord verlangend sluit de voorzitter de vergadering. Heusden, 23 Aug. 1921. Geassisteerd door twee sleepbooten vertrok „de Heusden", een bier gebouwd zeeschip van 3300 ton, naar Rotterdam om daar van machineriën te worden voorzien. Komt het daarna zoo in de groote vaart, zoo wordt de naam van ons stadje nog wereldkundig. De smidsleerling v. O. kreeg op de werf een stukje ijzer in 't oog en wel zoo, dat hij zich te 's Bosch onder behandeling moest gaan stellen van een oogen-specialiteit. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Mijnheer de Redacteur. Het doel van dit schrijven Is de aan dacht der autoriteiten te vestigen op een euvel dat in deze gemeente steeds erger wordt, nl. het met rijwielen, ja met motorrijwielen zelfs, tegen de trot toirs oprijden. Het is mij herhaaldelijk gebleken dat de stoepen, welke toch voor de voet gangers zijn bestemd, door de wielrijders worden onveilig gemaakt. Zeer gevaarlijke punten zijn het begin der Stationsstraat, daar waar de Markt eindigt en het rijwielpad een aanvang neemt, daar is het bi) het uitgaan der fa brieken oppassen of men wordt een voudig omvergereden, en verder de oprit naast hotel Verwlel, vanwaar ze rakeling langs het boekhuis van den heer Van Lieshout rijden. Het Is bij Polifie-verordening zeker niet verboden op de stoepen te rijden, anders, begrijp ik niet dat de agenten, die herhaaldelijk daar vlak tegenover staan, niet meer aanmerking maken. Zaterdag zag ik aan de Putstraat en Parallelweg dat een ongeveer 13-jarig meisje haar kunsten vertoonde op een heerenrijwiel, gezeten op den bagage drager en dan een zoowat 3-jarig kind op de dwarsstang, het was gevaarlijk. Maar dat ze zich zelf wagen, moeten ze zelf weten, maar dat spelletje werd gespeeld om het grasperk, dus over het trottoir rijdende en was dus gevaarlijk ook voor de vele wandelaars daar ter plaatse. En aL men tegenwoordig op het trottoir blijft loopen, dan bellen ze nog ook 11 M. de R., het wordt tijd dat de politie er meer aandacht aan schenkt en mocht zij er niet tegen op kunnen treden om dat het niet verboden is, dan zou het zaak worden dat zoo'n verbod in het leven wordt geroepen. Met dank voor de plaatsing. W. A. N. DE LAAR. De groote veenbrand in de Peel. Een der correspondenten van het »Hdbl.< meldt d.d. 20 Augustus In het Peelgebied in Zuid-Oost-Brabant, het groote krlnggebled tusschen Deurne, Griendtsveen, Helenaveen, Sevenum, Neerkant en Liesel woedden reeds sinds een paar dagen groote veenbranden. Toen wij in de streek van de branden aankwamen, bleek, dat hier van twee afzonderlijke brandhaarden sprake was en wel een In de Peel van Deurne en Liesel nabij het gehucht Neerkant, waar reeds eenige hectaren veen en opge stapelde turf een prooi van het voort woekerende vuur zijn gewordennaar schatting gingen vele honderden turf- hoopen, eigendom der gemeenten Deurne en Liesel, verloren. Een oogenblik werd gisteren voor het dorp Liesel gevreesd, toen de krachtige oostenwind het vuur snel deed oplaaien en voortwoekeren. Toen het gevaar zoo ernstig begon te dreigen, werd naar alle zijden om hulp gevraagd, gebrek aan water be lemmerde echter het blusschen. De Elndhovensche brandweer, die Vrijdag met de motorspuit In het gebied van de veenbranden aankwam, doch wegens de smalle bruggen niet krachtig ter be strijding van het vuur kon optreden, maakte zich verdienstelijk door nabi; Liesel de kanaaldgken door te steken, teneinde de naar het Westen gelegen Lieselsche Peel door onderwaterzetten te redden en zoodoende tevens de Nieuwe Peel en de Heltraksche Peel te beschermen. Intusschen kan het gevaar voor het dorp Liesel als geweken worden be schouwd. Krachtig wordt daar gewerkt om het vuur te stuiten. Een tweede ontzettende veenbrand, veel ernstiger dan die onder Liesel, ontstond Donderdag onder Horst-Seve- num in de Sevenumsche Peel. Volgens zeggen van menschen uit die streek moet het daar reeds sedert dagen in het veen gesmeuld hebben. De felle oostenwind dreef het vuur weldra snel zijwaarts langs het plaatsje America in de richting van Helenaveen, waar het vuur gisteren verrassend snel de oost zijde van het Helenakanaal bereikte en zich daar over een lengte van ongeveer 6 tot 10 K.M. ontplooide, terwijl de diepte zich tot ver rond Sevenum moet uitstrekken. Weldra sloeg het vuur ook naar de westzijde van het kanaal over, daarb^ alles verwoestende wat maar even door iet vernielend element op zijn weg kon verteerd worden. Zwaar werd hierbty de Maatschappij »Helenaveen< getroffen. De brand, die op de eigendommen dezer maatschappij, over een oppervlakte van ongeveer 250 H.A. woedde, ver nielde In korten tijd voor f 80.000 a f 90.000 aan opgetaste turf, welke voor raden echter zijn verzekerd. Intusschen werden de bewoners van de in de Peel verspreide woningen en degenen die aan weerszijden van het Helenakanaal gevestigd waren, door een panischen schrik bevangen. Snel werd het huisraad uitgedragen en op de schepen, die langs het kanaal gemeerd lagen, in veiligheid gebracht. Anderen, die verderop woonden, laad den zoo veel mogelijk van hun hebben en houden op allerlei voertuigen en vluchtten weg uit de razende hel van vuur en compacte rookmassa. Vjjf woningen zijn in de vlammen opge gaan, bewoond door de gezinnen Jonkers, Lagarde, Vesseveld, Prijs en De Groot, Ook eenig vee kwam in de vlammen om. Nog steeds dreigt daar langs het Helena kanaal het gevaar van het vernielende ele ment, dat door de brandweeren van Eind hoven, Helmond, Deurne, Asten en Liesel bestreden wordt. Op het oogenblik, Zaterdagmiddag, dringt de oostenwind het vunr nog steeds tegen Helenaveen aan, zoodat tl ar het gevaar bljjft dreigen, Ook het dorp Griendtsreèn loopt gevaar. Uit voorzorg sjjn cthter de meeste wo ningen en boerderijen, langs en nabjj het kanaal ontruimd. Een dikke rookmassa hangt over de om geving, die tot nab\j Helmond zichtbaar is en tot schter Deurne hsar misbrnken uit zendt. De zon is als een dof koperkleurige schijf zichtbaar. Fantastisch doet de omgeving aan. Een aantal boómen, waarvan de wortels door het vnur ondermijnd zijn, zijn omge vallen of hangen scheef over de wegen en veengronden. Persoonlijke ongelukken zjjn gelukkig niet voorgekomen. Volgens latere berichten zon het gevaar voor Helenaveen geweken zijn. Op den weg van Stencke—-Koewacht naar Temenzen reden 2 Belgische jongelui in razende vaart op een motcifiat», toen deze tegen een wegpaal botste. Een bnaner die op het dno-zzdel zat, werd tegen een boom geslingerd en bleef met verpletterden schedel dood liggen. De bestuurder stortte met de motorflats in de vasrt, waarnit hjj met 2 gebroken armen en inwendig zwaar gekneasd door boeren werd gered, Op Broadway te New-York daalde een poatdnif neer, die een briefje meebracht meldende, dat Edmnnd Heller, een natuur onderzoeker van naam, veidwaald was in het Hoodoo—Gebergte, in de staat Wyoming. Terstond werd daarheen getelegrafeerd, met het gevolg, dat een reddingsploeg werd uit- nitgezonden, die er in slazgde den verooge- Inkten reiziger op te sporeb en in veiligheid te brengen. De dnif had in 4 dagen een af stand van 2000 mijlen afgelegd. In de Lieropsche bosschen is de heer V. uit Boxtel, die Zaterdag met eenige andere hee>en en zijn 13-jarlg zoontje op de patrijijenjacht was, door een schot van zijn zoontje, dat meende in de bosschen een patrijs te bespeuren en daarop vuurde, In het hoofd ge troffen en gedood. Bij een hevige vechtpartij te Box tel liep zekere v. A. een diepe steek wond in den rug op. Direct was gees telijke en geneeskundige hulp aanwezig en werd de gewonde naar het zieken huis overgebracht. Zijn toestand is zeer zorgwekkend. In verband hiermede zijn 3 personen gearresteerd. De getroffene is bovendien nog van zijn geld beroofd, al zijn zakken waren gelicht. Een der Rotterdamsche commis sarissen van politie passeerde verleden week een hotel te Zeddam bij 's-Heeren- berg en meende in een, daar voor het hotel zittenden man, den reeds lang door de politie gezochten W. H. Broek huis te herkennen, tegen wien door de justitie alhier verleden jaar een bevel tot aanhouding was gegeven en wiens zaak bij beschikking van de Arrondis- sements-Rechtbank naar de openbare terechtzitting was verwezen. Hij deed van zijn ontdekking mededeeling aan de Centrale Recherche te Rotterdam, waarop de rechercheurs J. v. Maastrigt en J. de Levie zich naar Zeddam begaven. Eerst werd in den omtrek geinformeerd en, daar men vreesde, niet in het hotel te zullen worden toegelaten, werd de maréchausée te 's-Heerenberg in den arm genomen genomen, waarna men zich Zaterdagavond 10 uur toegang tot het hotel verschafte. In een der kamers werd de gezochte' die zich reeds te bed had gegeven, ge vonden en op zijn vraagwie is u antwoordde de rechercheur van Maas trigt „Ik ben de rechercheur, aan wien gij zooveel mooie ansichten gestuurd hebt B. verzette zich niet tegen zijn aan houding en werd op zijn verzoek, nadat hij van vrouw en kind afscheid genomen had, nog denzelfden avond naar Rotter dam vervoerd, waar hij in Ijet Huis van Bewaring ingesloten werd. De aardbeving te Kansu. zoo ooo personen'bedolven. PEKING. 23 Augustus. (R. O.) Een officieel rapport omtrent de jongste aardbeving van Kansu toont aan, dat 200.000 menschen onder de instortende heuvelen zijn begraven. Alle huizen tot 75 mijl in den omtrek zijn verwoest. De heer M. C. v. d. W., wijnhan delaar te Zierikzee, is met zijn motor fiets nabij Haamstede, zoodanig tegen een auto die van de richting Hoogezoom kwam aangereden, dat hij. naar de Tel. meldt, op de plaats dood bleef. De dame, die achter hem gezeten Was, werd er afgeslingerd en in bewusteloozen staat opgenomen. Bij onderzoek bleek zij twee ribben gebroken te hebben. Haar toestand is niet levensgevaarlijk. De heer H. ten Cate, winkelier in meubelen te Leiden, is, toen hij met zijn motorfiets op den straatweg tus schen Utrecht en Woerden reed, geval len. Met zware inwendige verwondingen is hij aan den weg gevonden en naar het diaconessehuis te Utrecht gebracht. Zijn toestand is, naar de N. R. Ct. meldt, hopeloos. Maandagnacht is de gemeente Vught' door een dievenbende bezocht, die op niet minder dan vijf plaatsen inbraak gepleegd heeft, n.l. op het Raadhuis, villa Reeburg, villa Tervliet, bij mevr. de wed. Diepen en bij mevr. de wed. A. de Leijer. Uit de laden van den lessenaar in de burgemeesterskamer op het raadhuis, hebben de dieven een bedrag van on geveer 100 gulden ontvreemd. Zij hebben daar de sleutels van den secretarie en van de brandkast meegenomen en heb ben vervolgens een bezoek gebracht aan de lokalen beneden, waar zij de brand kast openden en alles onderste boven wierpen. De dieven troffen het hier gelukkig niet. Eergisterenavond had de secretaris een bedrag van f 11,000 uit deze brandkast genomen. De dieven hebben verder een bezoek gebracht aan huize Reeburg, bewoond door het Tweede Kamerlid mr. I. A. Swane. Hier hebben de inbrekers een bedrag van ongeveer 2400 mark weg genomen. Voorts hebben de dieven ingebroken in villa Tervliet, in de Taaistraat be woond door den heer Rouppe van der Voort-Van Dijk. Hier hebben de dieven een bedrag van ongeveer f 400 ontvreemd, maar het zilverwerk hebben zij niet aangeraakt. Ook bij mevrouw de wed. Diepen, de hoogbejaarde moeder van onzen Bis schop, hebben de dieven gepoogd in te breken, maar zij werden verjaagd ófled de pleegzuster, die op het gedruisch der inbrekers ontwaakt was. De „heeren" schijnen nj£t den be haalden buit niet bijster tevreden te zijn geweestzij hebben altrans nog pogen in te breken bij meyr. de wed. A. de Leijer, waar zij een raam openschoven. Ook hier werden de inbrekers gestoord Ten slotte nebben zij nog een poging tot inbraak gedaan bij den heer R Til- man, tegenover mevr. de Leijer, maar ook hier wordt niets vermist. Onmiddellijk hebben de Vuchtsche politie en de maréchaussée een zeer uitgebreid onderzoek ingesteld naar de daders. Op het raadhuis hebben de dieven een dr^piboor achtergelaten, welke door de politie is in beslag genomen. Tot op heden hebben zich opge geven voor de nieuwe cursussen aan de Rijksvakschool te Waalwijk,12 voor de machinale schoenmakerij waarvan 3 Duitschers en 2 Zweden, en 2 voor de looierij. Hoewel de meeste menschen op het laatste nippertje komen, of zich nog gedurende 't jaar laten inschrijven, waar tegen de directie der school overwegend bezwaar heeft, is het aantal aangiften voor de looierij tot op heden wel bij zonder gering. (Vorig jaar 10). PAKPAPIER. WAALW1JK8CHE8TOOMDRUK- KERIJ ANTOON TIELEN. I

Echo van het Zuiden | 1921 | | pagina 3