ACCUMULATOREN. Fa. Gebr. Boeren, - 's-Bosch. Starter— en Verlichtingsbatterijen. „Exide" Agentschap. SPORT. Nieuws uit Kaatsheuvel llieuws uit Reusden. Ingezonden Stukken. Binnenland. Buitenland. Burgerlijke Stand. Marktberichten. wijze gedemonstreerd. Het verleden door een oude dame die met de hand zit te naaien, met onder haar voeten een stoof waarin een vuurkooltje en naast haar de poes. Het heden stelt voor een elegant jong meisje aan een naaimachine zittend, in een minimum van tijd het werk gereed makend. Daar een en ander mechanisch in beweging wordt gebracht, kijkt na tuurlijk ieder voorbijganger naar de etalage en dat is het doel van de Singer-Maatschappij. Het wetsontwerp tot tijdelijke belemmering van den invoer van schoenwerk wordt heden (Vrijdag) in de afdeelingen der Kamer behandeld. Algemeene vergadering van het Ziekenfonds van de R.K. Werklieden- vereeniging alhier op Maandag 5 Maart 1923, des avonds 7'/a uur precies, in de groote zaal van het Bondsgebouw. AGENDA: 1. Opening door den Voorzitter. 2. Notulen vorige vergaderingen. 3. Verslag 2de halfjaar 1922. 4. Verslag der controleurs omtrent de boeken. 5. Verkiezing van een Bestuursraads lid, wegens periodieke aftreding van N. v. Hoof 6. Mededeelingen. 7. Rondvraag en sluiting. De Haagsche redacteur van de Msb. schrijft: Van verschillende zijden wordt de opmerking gemaakt, dat in artikel 1 van het wetsontwerp tot invoerverbod van schoenen te lezen staat: .Voorde toepassing dezer wet wordt onder schoenwerk verstaan alle voetschoeisel, al of niet afgewerkt" enz. Men meent hieruit te mogen besluiten, dat ook klompen onder het wetsontwerp vallen, daar volgens verschillende woorden boeken der Nederlandsche taal klompen een houten schoeisel worden genoemd. Wij vernemen echter, dat de regeering zooals ook uit de Memorie van Toe lichting blijkt, met dit wetsontwerp alleen het invoerverbod van lederen schoenwerk op het oog heeft In het Handelsregister zijn tot en met 24 Februari 1923 ingeschreven onder het tusschen haakjes bijgevoegde dossiernummer Amsterdam, N.V. Schoen- en Leder Jaarbeurs te Amsterdam, Westeinde 13, schoen- en leder-jaarbeurs. Gedelegeerd Commissaris:H.A |.Mannaerts,Tilburg. Secr.-penningmeester L. S. Gompen, Amsterdam. Commissarissen: W. J. Levenbach, Laren (N -H.)H. Ver- heijen, Dongen; B. J H C. Timmer mans, Waalwijk; J. R. Levy, Amster dam Maatschappelijk kapitaal f 25.000, waarvan geplaatst en volgestort f 7600 Procuratiehouder C. W. G. Schlusen. (17418). 's Hertogenbosch, N V Dens' Schoe nenmagazijnen (filiaal), Vinkstr. 7winkel in schoenen en aanverwante artikelen. Directeur: J. A. J. M. PernotCommis sarissen J. L. M. Ct Pernot geb. van der Stay, J. A. J. Pernot, allen te Den Haag en H. A. C. van der Waerden te Tilburg. Maatschappelijk kapitaal f 100.000, waarvan geplaatst en gestort f46.000. (2332). De sociaal dem. partij heeft in Denemarken een wetvoorstel ingediend voor de verlenging van de thans be staande tijdelijke invoerbepalingen op schoenwerk en sigaren. Deze bepalin gen zouden einde Maart buiten wer king treden. Gistermiddag had de eerste lezing van dtt wetsontwerp plaats, dustrie in Zwitserland een harden strijd te voeren. Wel ging reeds in het voor jaar van 1922, en na dien nog meer, de toevloed van orders vooruit, maar de grootere drukte, die met name tegen Dhr. B. J. Wuijten herdacht Don derdag der dag, dat hij vóór 25 jaar in dienst trad op de Papierfabriek „De Maasmond" te Keizersveer. De Chr. Hist. Kiesvereeniging het einde des jaars optrad, veroorzaakte alhier houdt Zaterdag haar Jaarverga- een stijging in de lederprijzen, die op het fabrikaat niet verhaald kon worden. In tegenstelling met het inlandsche debiet, dat, dank zij de bestaande in voerbeperking bevredigt, voldoet de exporthandel niet. De koopkracht van groote afzetgebieden van Zwitsersch schoenwerk is tot een minimum ge daald. Wat de toekomst betreft, zal de binnenlandsche vraag, afgezien van den prijs zich wel gunstig blijven ontwik kelen, maar niet onmogelijk schijnt het dat, zoodra het vallen der invoerbe perking door den bondsraad bepaald in uitzicht genomen wordt, een nieuwe crisisgolf over de schoenindustrie los breken zal, tenzij de prijsverhoudingen in het binnenland (speciaal Duitsch land) zich dan bij de wereldmarkt aan gepast hebben, wat op 't oogeriblikbij de met ons vergeleken veel lagere loonen zeer in twijfel te trekken is In den exporthandel zal wel niet zoo gauw een belangrijke verbetering optreden. Voor opheffing der invoerbeperking bestaat voorloopig geen gevaar. De Zwitsersche nationale raad verwierp in de zitting van 31 Januari met 143 te gen 34 stemmen het initiatief-voorstel derlinksche partijen, dat de opheffing der beschermingspolitiek en een refe rendum over het invoertarief verlangde. DRUNEN Vergadering van den Raad der gemeente op Vrijdag 2 Maart a.s des n.m. ten 6 ure O m. te behande len onderwerpen 1 Missive van heeren Gedeputeerde Staten betreffende verhaal pensioens bijdragen op de gemeente ambtenaren met voorstel B. en W. 2. Adres van de slagers in deze ge meente betreffende het uitponden van vee, met betrekking tot de vleesch keuringswet. 3. Benoeming schattingscommissie Rijksinkomstenbelasting. Het totale aantal der te bespreken onderwerpen bedraagt 13. Het aantal opvorderingsplichtige paarden in deze gemeente bedraagt 161 stuks. SPRANGCAPELLE(voorm. Sprang). Naar we vernemen zal 15 Maart a.s voor de C. H. Kiesvereen. alhier op treden Ds. Voorsteegh van Katwijk. In de j.l Zaterdag gehouden ver gadering der „Hulpkas" verbonden aan de Afd. „Patrimonium" werden tot bestuursleden gekozen H. Spierings en W. M. Genuit resp. belast met de functies van Administrateur en Penning meester VRIJH.-CAPELLE. Geref. Kerk. A.s. Zondagmorgen half tien leesdienst en 's avonds half zes Ds. G. H. de Jonge Naar men ons meedeelt is dezer dagen de politie voor de nieuwe ver- eenigde gemeente Sprang—Capelle op het Raadhuis alhier beëedigd. Over de maand Februari is bij de Rijkspostspaarbank alhier ingelegd f 4408.65 en terugbetaald f 2546.02 WASPIK. Op de Dinsdag j.l gehou den paardenmonstering bij den heer A Pruissers, werd slechts één paard verkocht. De handel in paarden is op het oogenblik zeer flauw. Met Paschen hoopt de Harmonie een muziekuitvoering te geven met medewerking der tooneelvereeniging ..Entre Nous", welke zal opvoeren de operette „Dr. Theobald." Pas hersteld van een beenbreuk, viel het ongeveer 5 jarig dochtertje van den landbouwer J M. van een dorpel en brak opnieuw een been. Wel treurig RAAMSDONK. Bij het Gemeente bestuur is van G. B. van der Westen, een aanvraag ingekomen om vergun ning tot oprichting van een brood bakkerij, in het pand wijk D no in aan de Stationstraat. Aan A. C, Timmermans en J, G. Knaap is op hun verzoek eervol ont slag verleend, respectievelijk als hoofd brandmeester en als brandmeester. RAAMSDONKSVEER. Dinsdagavond trad in de Ned. Herv. Kerk op 't Veer Speciale vakkundige Reparalle-Inrlchting. Laadstatlon. Electrlcltelt. Tegenover *t Station. dering, w. o. weer de verkiezing van 2 Bestuursleden moet plaats hebben. Zondag zal des morgens op 't Dorp in de Ned Herv. Kerk leesdienst gehouden worden, terwijl des namid dags op 't Veer hoopt op te treden de ZeerEerw. Heer Louwe Kooimans van Baardwijk. De collecte op de Chr. School op 't Veer gehouden voor de restauratie van 't „Koor" te Delft bracht t 46.92 op; wel een prachtige collecte. Jaarfeest, heerlijke gedachte voor de leden van den C N.W Bond. Woens dagavond waren zij opgekomen met vrouwen en begunstigers. Een hartelijk welkomswoord door den Voorzitter, dhr. A. P. Calliber, Dhr Broen uit Enschedé, vrijgestelde van den Bond, sprak een gloedvolle feestrede uit. Muziek en zang, voordrachten en sa menspraken wisselden elkander gere geld af. terwijl er voor voldoende trac- tatie gezorgd was een rijk program. Was het te verwonderen, dat het laat, zeer laat, zelfs na het middernachtelijk uur was, dat de vergadering op ge bruikelijke wijze gesloten werd Met voldoening mogen Bestuur en leden dan ook op dit jaarfeest, dat door on geveer 170 lui bijgewoond werd, terug zien. OiSTERWIJK. 12 Maart eindigt het groot Biljart Concours bij E K. Michels Oisterwijk, Korpsen (of een vrije combinatie van zes personen) die nog mede willen dingen naar de prachtige prijzen, dienen zich onverwijld aan te melden bij den heer J, d'Hornecourt, Secretaris. De werkloozen worden volgende week te werk gesteld in het Hirsch op de ontginning van Mevr. de Wed. Swagenmakers-de Schamps. Apollo's Tooneelclub T A.V E N U. gaat Zondag een uitvoering geven te Tilburg in de zaal van „Pas Buiten". We wenschen de jongens veel succes. De beroemde lersche Wolfshond Beatrijs' Elske Johannes van de heer A. C. Vloemans is overgegaan in handen van den heer M. Zijnen te Gier te Vught. Behalve Elske zijn in geheel Holland slechts vier lersche Wolfshonden. Gistermorgen tien uur had aan de Regvaart te Kaatsheuvel executoriale verkooping plaats wegens belasting- Het geval lokte geen publiek, de verkoop was in een minimum van tijd afgeloopen, een familielid kocht het eerst geveilde meubelstuk waarmede de zaak afliep. Het is te voorzien, dat in deze ge meente nog menige executoriale ver koop zal moeten volgen, om onwilligen. niet onmachtige, belastingbetalers tot rede te brengen, al is het ook niet wegens gewetensbezwaren. Telef. No. 896. waarbij de Minister van Handel Chris- op uitnoodiging van den C.N.W. Bond tensen verklaarde, dat de Deensche 0p (je ZeerEerw. Heer Ds. J. C. V. regeering niet bereid is tot verlenging Meischke, weleer Predikant van Raams- 7ii 1 donk thans emeritus te's Gravenhage, Lang voor het uur van aanvang ston den reeds velen bij de nog niet ge opende kerkdeuren. Het was wel te ziende Herv. Gemeente was haar oud Leeraar en Herder nog niet ver- dier bepalingen over te gaan. Zij geeft echter toe, dat de bestaande economi sche moeilijkheden nog voor eenigen tijd buitengewone maatregelen noodig kunnen maken ter bescherming van bepaalde industrieën, die bijzonder te lijden hebben. Bij wijze van noodmaat- geten en leeft bij zeer velen nog in j-.a aangename herinnering voort. „Waar het gisteren" aldus de geachte rede naar, juist 35 jaar geleden was, dat ik voor het eerst voor u preekte en nu al weder acht jaar dat ik mijn afscheid predikte, waar in al die jaren zooveel ook hier veranderde, ook op kerkelijk gebied, waar zoovelen afgereisd zijn, afgereisd naar 't Vaderhuis", daar ge begrijpt het, daar vermenigvuldigen zich de gedachten". Woorden van diepe beteekenis. Daarna bepaalde ZEerw. zijn gehoor bij het Schriftwoord „Strijd den goeden strijd des geloofs4 1 Tim. 612d. Als van ouds gaf ook de bazuin geen onzeker geluid. régel is de regeering bereid over te gaan tot heffing van een speciaal in voerrecht op bepaalde voorwaarden. Uit de verdere discussies bleek, dat de voorwaarden, die de regeering dacht te stellen voor de heffing van zulk een beschermingswet zouden zijn, dat de werkuren in de te beschermen indus trie zouden worden verlengd en de bedrijfswinsten binnen zekere perken zouden moeten worden gehouden. Aldus lezen we in de Maasbode van 25 Febr. wel een bewijs dat men daar de quaestie van invoerverboden en verlenging van den arbeidstijd uit een ander, we zouden zeggen meer nuchter en practisch standpunt beschouwt. Wanneer zal men in Nederland tot die conclusie komen? zegt het V. d. d.S. Volgens een verslag in de „Neue Zöricher" over 1922 had de schoenin- Heusden 1 Maart 1923. Het aantal ingeschrevenen voor de militielichting 1924 bedraagt 22. Voor het te houden concours der Scherpschuttersvereeniging „St. Bla sius* op 1 Juli e.k. is o.m. aangeboden een zilveren medaille door H. M. de Koningin en een bronzen door Z. K. H. Prins Hendrik De openbare zitting van het hoofd stembureau voor de verkiezing van leden der Prov. Staten in dezen kies kring (IV) is bepaald op 6 Maart a s 4'/z uur n m- Hierin wordt beslist over de geldigheid en de handhaving der ingekomen candidaten. De Damestooneelvereeniging uit Elshout is voornemens den 2en Paasch- dag in het Patronaatsgebouw alhier wederom een uitvoering te geven. Ten stadhuize alhier werden inge diend 8 lijsten voor de candidaatstelling Prov. Staten in dezen kieskring, n.l. van de Ger. Staatspartij (3), Vrijheids bond (10), Rechtsche Plattelandersbond (2), Anti-Revolutionairen (10), Vrijz. Democraten (1), Roomsch Kath. (4), Chr-Hist. 20, S D.A P. 10. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.) KAATSHEUVEL. De redacteur van de Msb te Parijs seint d.d. 1 Maart De herstelcommissie heeft gisteren de Nederlandsche gedelegeerden ge hoord en na een discussie besloten, dat het aan de Franschen'en Belgische regeeringen staat om de maatregelen te bepalen, die door Nederland zijn gevraagd in zake de kolenleveringen. Inzake het wetsontwerp tot tijde lijke beperking van den invoer van schoenwerk is door de Alg R.K Werk- geversvereeniging aan de Tweede Kamer een voor-adres gezonden. De heer Rutgers c.s. heeft een initiatief-voorstel ingediend tot wijzi ging der drankwet. Het betreft weer invoering van plaatselijke keuze, wat in 1921 door de Eerste Kamér werd verworpen. De Tweede Kamer heeft gisteren middag het wetsontwerp tot bestrijding van de zedelijke en maatschappelijke gevaren van de bioscoop met 46 tegen 41 stemmen verworpen. Vóór stemden de K.K., A.-R. en mej. van Dorp en de heer Ter Hall. De andere partijen stemden tegen. De koning van Zweden is Woens dagavond om 8 uur uit Stockholm naar Amsterdam vertrokken. Vrijdagochtend 10.31 is de koning aangekomen aan het Centraal station te Amsterdam, na aan de grens te zijn opgewacht door den Zweedschen gezant. Zaterdagmorgen vertrekt hij naar Rotterdam. In Amsterdam, Rotterdam en Den Haag zijn uitgebreide maatregelen genomen om Z. M eene schitterende ontvangst te bereiden Men maakt zich op om te zorgen dat deze vriend van Nederland een uitstekende indruk uit ons land zal meenemen, daar ook onze Koningin een vorig jaar zoo hartelijk in Zweden werd ontvangen. De Tweede Kamer heeft het wetsontwerp Braat tot afschaffing van den zomertijd, aangenomen met 49 tegen 35 stemmen. nu Onder de diepste stilte en met de grootste aandacht volgde het gehoor dat in grooten getale opgekomen was van het begin tot het einde de boeien de rede. Sinds 1 Feb. zijn uil Duitschland naar Nederland 90 000 ton steenkool verzonden en naar Zwitserland 19 660 ton, wat ongeveer overeenkomt met de tot dusver gebruikelijke hoeveelheden. De Fransche bezettingstroepen in Duitschland treffen drastische maat regelen, om het bezette gebied zoo volkomen mogelijk af te sluiten. Op enkele punten aan de grens der bezettings-zone is zelfs het spoorverkeer onderbroken, elders zijn loopgraven aangelegd. Te Bochum blijft de toestand critiek. De Franschen legden er beslag op de loongelden der beambten en namen 12 fabrieksdirecteuren gevangen. Te Coblenz begon heden een exper- ten-conferentie over de bezettingskosten. De Franschen nemen thans om de arbeiders aan de Roer murw te maken stelselmatig de loongelden in beslag, ofschoon zulks indruischt tegen het volkenrecht. Zoo hebben zij te Kupferdreh 260 millioen, die voor de mijn Prinz Wilhelm bestemd waren, weggenomen Te Caub hebben ze uit het kantoor van de binnenscheepvaart- bond 12 millioen mark geroofd, te Essen 400.000 mark, die bestemd waren voor steun aan verwanten van in den oorlog gesneuvelden. De Fransche troepen nemen nu ook op groote schaal levensmiddelen in beslag, zulks naar verluidt op hoog bevel, 't welk inhoudt dat ook de ingevoerde levensmiddelen voor beslag in aanmerking komen. Te Berlijn gaan opnieuw geruch ten. dat onderhandelingen ter regeling van 't Fransch-Duitsche geschil aan staande zouden zijn. De Engelsche labourpartij heeft den Franschen en Belgischen socialisten een voorstel tot het vormen van parle mentaire commissies, om den toestand te onderzoeken, voorgelegd. Minister president Theunis deelde in de Belgische Kamer mede, dat er op de staatsfinanciën thans reeds een deficit is van een milliard. Waalwijk, 2 Maart 1923. Eieren8—9 cent. Varkens f 26—f 34. Handel was zeer druk. Naar wij vernemen heeft de Ned, Bank 't besluit genomen dat met ingang van 7 Maart 1923 de oude bankbiljetten van 1000.— (z.g. roode ruggen) niet meer gangbaar zijn en vóór dien datum moeten ingewisseld worden. Voorts de biljetten van 300.— tot en met Serie HH, gedateerd 10 April 1889. 200.tot en met Serie OO, gedateerd 11 Augustus 1887. 100.tot en met Serie DS. gedateerd 7 September 1889. 60.tot en met Serie CS, gedateerd 2 Augustus 1889. 40.tot en met Serie EF,~ gedateerd 31 December 1889. 25.tot en met Serie KG, gedateerd 10 December 1889. Zijn wij goed ingelicht dan zijn, tot hoven- genoemden datum die biljetten nog inwissel baar bij het Correspondentschap der Ned. Bank alhier. aan B. en W. moeten worden overgelegd. Zou deze teekening dan al te bar zijn dan konden B. en W. eens praten met den bou wer, wat dan zeer zeker meestal wel bet gewenschte resultaat zal hebben. Ik hoop dat In deze tenminste Iets ge daan zal worden, al geef ik mijn Idee gaarne voor beter. Dankend, WAALWIJKER. SChuld, ten laste van een belasting j ,]at thans de overwinning in Drunen blijft, schuldige, die gewetensbezwaren op perde tegen den door het Rijk uitge oefenden dwang voortvloeiende uit de Invaliditeitswet. De sop bleek duurder te zijn dan de kool. De belasting be droeg f 4 50 de kosten f 15,10. WAALWIJK. In een gecombineerde vergadering van de Besturen der voetbalvereen. „Waalwijk" en „W. S. C." is besloten op 11 Maart a.s. twee proefelftallen, samengesteld uit spe lers van bovengenoemde clubs, tegen el- kar te doen uitkomen. Uit deze elftallen Wordt een elftal gekozen, dat tegen een sterke 2e klasser, op la teren, nog bekend te maken datum, een wedstrijd zal spelen. Zooals reeds bekend is speelt Quick Zondag a.s. een comp.-wedstrijd tegen de Roodborstjes uit 's-Bosch. Er behoeft over deze club niet veel gezegd te worden waut- iedereen weet dat het de sterkste club uit de afdeeling is en daarbij gaarne gezien om baar mooi en fair spel. Steeds toch ken merkte de wedstrijden tegen de Roodb. zich in een groote belangstelling en deze zal Zondag niet minder zijn daar de Roodb. met baar sterkste ploeg over komen om haar kampioenskansen niet te vergooien. Het is tot beden niet gelukt door een der Waalwjjk- sche clubs aan de Roodb. een nederlaag toe te brengen, doch tevens heeft Quick voor de competitie nog geen enkelen wedstrijd op eigen terrein verloren. Zouden de Roodb. de eerste zijn om Quick thuis te verslaan? Opgepast dus Quicker». Aanvang lialf drie. Scheidsrechter is de heer Stabel uit Tilburg. Het zal voor de R. W. B.-leden en de vele supporters een voldoening zijn, te ver nemen dat het R. W. B.-terrein een groote verbetering zal ondergaan. In overleg met den terrein-eigenaar dhr. Kamp zijn er flinke plannen gemaakt en wij twijfelen er niet aan of de heer Kamp zal een man van de daad blijken te zijn en R. W. B. nu eens voor goed uit het moeras te helpen. Het R. W. B. terrein zal geheel gedraineerd en gelijk gemaakt worden terwijl een water molen steeds het overtollige water zal af voeren. Inderdaad flinke plannen. DRUNEN. D. F. C. speelt Zondag thuis tegen Geel Zwart 2 uit 's-Bosch. De kans bestaat ntsM m«int Maar dan moet er ook voor gewerkt worden. D. F. C. komt met een nieuwe opstelling uit. De leiding berust weder in handen van den heer Hoen. De groote strijd nadert. De strijd om het kampioenschap van de afdeeling B. van den B. V. B. De groote belangstelling die aller wegen in dezen wedstrijd getoond wordt, geeft de zekerheid dat wederom op een tal rijk publiek kan gerekend worden. Telkens hooren we de kansen van beide clubs be spreken. Wij voor ons z|jn er van overtuigd dat Kaatsheuvel heel gemakkelijk winnen kan. Niet dat onze club het gemakkelijk zal hebben tegen het sterke Capelle, doch we achten onze vlugge voorhoede best Instaat eeutge puntjes tusschen de latten te kegelen. Is onze verdediging in vorm dan behoeven we niet angstig te zjjn dat de Capellenaars dikwijls het net zullen vinden. Keeper Aarts met zjjn beide backs Kemmeren en de Beer zjjn onverbiddelijk in 't retour zenden. Góed samenspel, zooals de onzen dat vaak laten zien en vlug vei-plaatsen zjjn dingen die Kaatsheuvel Zondag a.s. moet beoefenen. Naar we vernemen komen verschillende Tilburgsche voetballiefhebbers Zondag dezen wedstrijd bijwonen. R. K. Voetbalbond Afd. Langstraat. Programma voor 4 Maart 1923. Spartaan-P. V. C. Baardwijk. 2 uur van Engelen. Een overwinning der thuisclub. Vitesse 2—Waalwijk (Leonidas) 12 uur. Z|jlmans. Een spannende strijd met de meeste kans op puntenverdeling. Mijnheer de Redacteur. Met belangstelling lees ik in uw blad van 1.1. Woensdag bet bericht dat in de Mr. van Cootbstraat weer terrein was verkocht voor den bouw van een dubbel-woonhuis. Ik zou toch de vraag willen stellen of bet niet mogelijk was dat maatregelen warden genomen, dat de te bouwen buizen moesten voldoen aan zekeren eiscb van goeden smaak wat de gevel betreft. Ik bedoel niet het a.s. woonhuis, daarvan is mij natuurlijk niets bekend, maar in 't algemeen zou dat zeer gewenscht zjjn opdat niet meerdere misbak sels deze mooie straat gaan ontsieren. De kosten behoeven niet grooter te worden, neen, men kan met evenveel kosten iets smaakvols maken al Is bet dan eenvoudig. Misschien was het al voldoende als in den Raad besloten werd dat gevel-teekeningen WAALWIJK. Burgerlijke stand 15—28 Februari. Geboren-. Henricus Gerardus Maria, zoon van A. A. C. Verwiel-IJpelaarMaria, d.v. J. van Geene-VerhoofstadJohannes Hen ricus, z. v. H. W. van Laarhoven-Meulkens Marius Petrus, zoon van E. van Spaandonk- van Loon; Albertus Franciscus Fredericus, zoon van A. G. Cox-WeteringsElisabeth Antonetta d. v. J. Bruurmijn-Wolfs; Ge- rardina Cornelia Adriana, d. v. J. G. A. Verwiel-de Greeff; Anna Maria d. van W. Baan-Vos; Cornelia Maria, d. v. C. J. Maas- Fens; Paulina Elisabeth, d. v. J. C. van Ier- sel-HeljmansAdriana, d. v. J. M. Col|jn- Schagen; Petrus Wilhelmus, z. v. H. Th. C. Mulders-van de VenAdriana Wilhelmina, dv. J. Treffers-v. Seist; Hermanus Josephus zoon van W. M. van Bokhoven-Trompen; Johanna Helena Geertruda, d. v. J. P. A. van den Dungen-CoolenJosephus Adrianus zoon van J. A. W. Mahleu-Henkelman. Overleden. Petronella Kroot, 78 jaar. 'Gevestigd. Mattheus van Daalen, van NuthNicolaas Kujjten van 's-Hertogen- boschMaria Anthonia Helena van den Akker, van 's-HertogenboschJohanna An- tonia Steenbakkers van 's-Bosch; Maria Jacoba Brox van Loonopzand. Vertrokken Willem Braspenning naar Akkrum; Johanna Theodora Scholten naar Zevenbergen; Wilhelmina Maria Kruijssen naar 's-Hertogenboscli; Gerardus van der Wens naar AmsterdamJohannes van Zand- voort naar Ooijen; Petronella Adriana de Wijs naar Raamsdonksveer, Hendrika Ca- tharina Bressers en Johanna Wilhelminn Bressers naar UdenHendrik Muis naar Oisterw|jkAdriana Cornelia Pigmans naar TilburgMaria Antonia Margaretha van Zundert naar RoosendaalAdrianus Frede ricus Augustlnus van der Heijden naar Chi cago U.S.A.; Catharine Hendrika van der Velden naar Vlijmen.

Echo van het Zuiden | 1923 | | pagina 7