sport! Buitenland. Binnenland. Kerknieuws. Ingezonden Stukken den Staat oplevert. Dit zal echter slechts kunnen geschieden, wanneer die eindprijs vergeleken kan worden met den prijs van gelijkwaardig zooi leder door anderen dan de contractant geleverd en die gelijkwaardigheid zal niet door het Rijksinkoopbureau, maar wel door den Rijksvoorlichtingsdienst geconstateerd kunnen worden. Wij achten het dan ook een ernstige fout, dat deze dienst bij de voorbereiding van dit contract niet om advies is gevraagd. Behalve het reeds genoemde gevaar van monopoliseering van het bedrijf met zijn nadeelen voor de toekomst, weigeren wij te gelooven, dat de fac toren, waardoor het product der Brabantsche looiers steeds billijker in prijs kon zijn, als gunstige ligging, eenvoudige levenswijze, kleine onkos- tenberekening, plotseling niet meer gelden zouden en wij niet in staat zouden zijn met genoemde firma te concurreeren. Wij zullen de tot standkoming van dit contract een ongehoorde bevoor rechting van één firma blijven noemen, zoolang niet aangetoond wordt, dat de overeenkomst inderdaad voordeelig is voor den Staat en ook dan nog blijven wij protesteeren tegen het feit, dat geen der andere tegenwoordige leveranciers in de gelegenheid gesteld is, zijne condities op te geven. Wij achten ons verplicht krachtig op te kómen voor de belangen onzer bedrijven, waarbij in deze de belangen van den Staat tegelijkertijd gebaat zijn. Wij eischen, met een beroep op de rechtvaardigheid van onze zaak, dat over deze kwestie het volle licht ont stoken zal worden, dat niet hierdoor het bestaan'onzer bedrijven moeilijker gemaakt wordt, dat aan het helaas reeds tot stand gekomen contract geen verder uitbreiding zal gegeven worden en deze onzaligen affaire niet langer zal duren dan noodig is. Wij doen een beroep op onze Volks vertegenwoordiging om te voorkomen, dat een nijvere groep van industri- eelen de dupe wordt van ongemoti veerde bevoorrechting van een enkele firma en de staat daardoor benadeeld wordt. U, M. de Red. dankend voor de verleende plaatsruimte. Namens de Commissie, ARN. VERSTER. De middenstand heeft inmiddels niet stilgezeten en geen gelegenheid laten voorbij gaan om op de funeste werking dezer oneerlijke concurrenten te wijzen. En nu eindelijkt daagt de dag. In de Kamerzitting van Woensdag het gemeentebestuur heeft Minister Ruys aan den heer van thé aangeboden. Wijnbergen, den voorzitter van den I Om kwart voor zes meert de boot weer Middenstandsraad, medegedeeld, dat aan het Koninklijk Paviljoen, waarop langs zijn departement overleg pleegt met den kortsten weg 't koninklijk paleis werd „Financiën" om ZOO mogelijk tegen 't bereikt. Vandaag gant men op bezoek bij de volgend jaar de vliegende winkels te Koningin-Moeder. betrekken in de gemeentelijke belas- tingheffingen. T. P. 4e Reizigers van en over Geertrui- Zftll, zal alB V00rzIttei. dei. comniissIe optre denberg-Raamsdonksveer naar Hooge den. De aank zal naar d001. den mi_ Zwaluwe met de treinen 248-1151, nistcr van nader vast te stellen iu. over Lage Zwaluwe reizenstructlc worden d 5e reizigers van en over Lage Zwa luwe naar Made en Drimmelen en Hooge Zwaluwe met de treinen 243-1148, Met ingang van de invoering der nieuwe dienstregeling op 1 juni 1923 mogen le Reizigers van en over Tilburg, naar Oisterwijk met de treinen 183-602 en 193-608 over Boxtel reizen: 2e Reizigers van Oisterwijk naar en over Tilburg met de treinen 1107-184 en 607 194 over Boxtel reizen: 3e reizigers van en over Boxtel naar Best en Acht op werkdagen met de treinen 93 en 193 naar Eindhoven reizen Zaterdag kon in België de spoor wegstakrng als geëindigd worden beschouwd. Het geheele spoorweg personeel was wederom aan het werk gegaan. In de groote stations was de toestand normaal, het verkeer nam zijn gewone beloop, met uitzondering van de treinen, die Wegens kolen gebrek voorloopig geschorst zijn en eerst over enkele dagen weer ingelascht kunnen worden. Om dezelfde redenen zijn ook alle extra-treinen vervallen. Het zal nog wel eenigen tijd duren, voordat het goederenvervoer weer zijn normaal verloop heeft» De gevolgen der staking beginnen zich op den prijs der eerste levens behoeften te doen gevoelen. De broodprijs zal met 6 centimes per kilo verhoogd worden. Bij de telefonie en telegrafie is Vrijdag de dienst geheel hervat Men weet dat er sedert jaren door den bona fide winkelstand een heftigen strijd gevoerd wordt tegen de z. g. „vliegende winkels" Evenwel zonder behoorlijk resultaat, omdat onze wetgeving geen mogelijk heid schenkt om dit instituut afdoen de te bestrijden. 'n Vleugje hoop rees er ten vorigen jare, toen de belastingwetgevende be voegdheid der Gemeenten werd uitge breid. Nu zou er wel gelegenheid komen, om de z. g. „Vliegende winkels" zoo- danig te belasten, dat hun voortwoe kerend bestaan voortaan vrijwel onmo gelijk kon worden gemaakt. Es wMr so schön gewesen, Es hat nicht sollen sein! over Geertruidenberg—Raamsdonks- veer reizen. De reizigers behoeven voor het reizen over den omweg niet bij te be talen maar ze mogen hun reis niet afbreken of eindigen over den omweg. De grootste en belangrijkste in zending op de „Taba" de tabaksten- toonstelling te Amsterdam, is ongetwij feld die der firma Wed. Douwe Egberts- zoon te Joure-Utrecht, een firma welke een der oudste is in ons land Ze dateert reeds van het jaar 1753 en op het oogenblik is het zesde geslacht van Vader op Zoon in deze Firma werkzaam. De ruimte van 6 stands beslaande, heeft de firma Douwe Egberts opge steld één harer automatische verpak- kings- en banderoileennachines, met een capaciteit van 20.000 pakjes per dag. Deze machine ter lengte van 10 meter is, we mogen het gerust zeggen, de bezienswaardigheid der tentoonstelling. Vanaf het oogenblik dat de tabak wordt afgewogen en in kleine bakjes naar de machine wordt gevoerd, totdat ze, geheel verpakt in de bekende sier lijke pakjes en voorzien van de be- lastingbanderolle, de machine verlaat, kan men het geheele wordingsproces volgen. Geen wonder, dat voortdurend tal van belangstellenden zich rondom deze machine scharen om de bewer kingen te zien. Bij deze ingenieuse machine sluit zich aan een sierlijk ingerichte mon sterkamer, waar de firma monsters tabak uit alle werelddeelen tentoon-1 stelt, alsmede de verschillende goed bekende en steeds meer aftrek vindende „Douwe Egberts Tabak". Van deze soorten noemen we een specialiteit der firma Echte Friesche Heeren baai. Varinas, Portorico en Maryland. De bekende sleuteltabak is eveneens van de firma Douwe Egberts. Alles bijeen, mag worden geconsta- i teerd, dat de firma Wed. Douwe Egbertszoon op de Taba op uitsteken- de wijze is vertegenwoordigd Geachte Redactie. Verleen mij s.v.p. een plaatsje in u~'J 11 - dank. In „De Echo" van Woensdag 30 Mei komt een berichtje voor uit Dus- sen, betreffende de gebrachte serenades door de Fanfare „Wilhelmina" bij de nieuwgekozen raadsleden. De schrijver van dit berichtje schijnt of niet goed op de hoogte te zijn ge weest, of hij heeft de bedoeling gehad bepaalde personen er bovenop te zet- ten en anderen op den achtergrond te plaatsen door hen bijna niet te noemen. Zoo is b.v de geheele uitstekende rede van den heer Berm aangehaald. Wat beker plaats. Het eerst traden in het veld B V V en H E C. Deze zeer goed gespeelde wedstrijd eindigde in een 2—0 over winning voor B V V, alhoewel een gelijk spel de verhoudingfbeter^weer gegeven had. Daarna kregen we S^V.Wgcontra R W B. in dezen wedstrijd werd vooral van de zijde der Gorinchemschen fraai spel vertoond. R W B trachtte door forsch spel het spel te forceeren, doch S V W stelde hiertegen over een kalm berekend spel en won welverdiend met 4-0. De verliezers-wedstrijd tusschen H EC en R W B was een succes voor de R K V B-spelers, want met 3—0 wisten zij er R W B onder te houden. Toen kregen wij de groote wedstrijd tusschen B V V en S V W. De be langstelling hiervoor was enorm, want als beide XI-tallen zich opstelden stonden er ruim 1000 toeschouwers langs de lijn. Het is een wedstrijd ge weest, welke op hoog peil stond en niet dikwijls zijn dergelijke wedstrijden in Waalwijk gespeeld. S V W dat vooral voor rust enorm werkte, wist toen reeds den stand tot 3—0 op te voeren. Na rust dachten zij zich reeds zeker van de overwinning en speelden kalmer. Hierdoor kwam B V V in de meerderheid en wist den stand tot 3—2 op te voeren waarmede het einde kwam. Hierdoor kwam S V W in het bezit van den Quick-beker, B V V behaalde den tweeden prijs *H E C den derden prijs en R W B den vierden prijs. Quick kan met genoegen terugzien op de afgeloopen wedstrijden. De acht ingeschreven vereenigingen zijn alle opgekomen, terwijl het vertoonde spel op hoog peil heeft gestaan. Op 24 Juni heeft Quick wederom beker-wedstrijden, waaraan door vier clubs wordt deelgenomen en die in een Zondag afgeloopen is. De inschrijving hiervoor is reeds voltallig. De 2e ronde van de R W B- Seriewedstrijden was beter bezocht dan vorige week. De wedstrijden hadden een regelmatig verloop. De (Suilen verantwoordelijkheid de, Red.) Capelle won met 5—1 van Sprang. 3—1 was een betere verhouding ge weest. Capelle had meer controle over den bal Juliana Baardwijk gaf Qlympia Geertruidenberg met 7— 1 een lesje. Indien Juliana op Zondag ook zoo speelt maakt zij een goede kans om de doelnetten te winnen 10 Juni eindwedstrijden 2 uur Waspik- Quick Waalwijk (zomerelftal), 3,15 uur Baardwijk—Capelle. Daarna finale winnaars en verliezers. Zondag j.l. nam Juliana deel aan de R W B-Seriewedstrijden en kwam na loting tegen Olympia Geertruiden berg, 't was voor Juliana een onbe kende, daarom besloot men van begin echter de serenade bij wethouder van Itot het einde flink aan te pakken. Steen betreft, alsmede diens redevoering, Juliana speelde dan ook een goede dit wordt als het ware niet aangeroerd! I wcdHtrijd en Olympia kreeg met 7—1 Daar door dergelijke schrijvers den de reis betaald lezers van Uw blad, die niet met den toestand op de hoogte zijn, een ver keerde voorstelling van den uitslag van voornoemde serenades wordt gegeven, meende ik met recht op het volgende te moeten wijzen. le Dat wethouder van Steen een niet minder uitstekende rede hield als Zondag a.s. komt |uliana in de finale tegen Capelle. Juliana II nam deel aan de Serie wedstrijden bij D F C te Drunen en kwam uit tegen Leonidas I Kampioen R K V B afd. Langstraat. Vóór den wedstrijd mocht Leonidas van Julianas aanvoerder een bloemenhulde in ont vangst nemen Al spoedig is te zien dat Juliana den heer Berm, waarin hij met recht zinspeelde op den tegenstand die hij tijdens de verkiezing had moeten on- de meerdere, is maar onze jongens gezinnen vierden de intronisatie. Fabrie-1 dervinden en wel van personen die hii kouden het niet in doelpunten uit en en werkplaatsen, steden en domen steeds a|s zjjn vrjenden had beschouwd, drukken Als de scheidsrechter einde Hij wees er echter op, dat zijn tegen- blaast is de stand nog 0—0 Na ver standers hun doel niet hadden bereikt 'engiug 's de stand nog ongewijzigd, en dat de bom verkeerd was gespron- loting wint Juliana. Bij Leonidas gen. v - 2e. Dat door wethouder van Steen was de doelman de ster van 't veld. In de finale speelde Juliana tegen instrument moesten worden gemist U mijnheer de Redacteur dankend voor de plaatsing, Een Opmerker. Dussen, 4 Juni 1923. van te voren een instrument stuk ge raakte, zoodat tijdens deze serenade Heilig Hart of in de Junimaand definitief I de krachten van den eigenaar van dit het plan wordt vastgesteld en men onmid- delltyk met de voorbereiding begint, kan in 1925 de plechtige onthulling van het Mo nument en de intronisatie-toewjjding van heel Nederland aan Koning Christus plaats hebben. de grootste gift is bijgedragen, alhoe- W S C 3 Waalwijk. Hier waren onze wel de schrijver alleen spreekt van een jongens beter op dreef en wonnen gulle gift en tractaties der andere verdiend met 3—0. De W S C ers raadsleden. konden het niet verder brengen dan 3e. Dat bij wethouder van Steen wel de schitterend spelende Juliana achter- de mooiste muziek werd gegeven, wat hoede Onze jongens kwamen hierdoor wel opmerkelijk is daar er toch juist Mn het bezit van den lsten prijs zijnde een prachtigen zilveren Lauwerkrans. Zondag 10 Juni a.s. Brabantsch Elftal—Betuwsch Elftal. Het Bestuur v. d Brab. Voetbalbond heeft besloten bovengenoemden wed strijd op het W S C terrein te laten verspelen. Het is, dunkt ons, van den BVB zeer goed gezien Waalwijk voor deze interessante ontmoeting aan te wijzen. Gelegen in het centrum van een streek waar zeer druk aan voet balsport gedaan wordt kan het niet anders of moet deze wedstrijd veel belangstelling trekken. Wij zijn zeer benieuwd, welke spelers uit onze omgeving de kleuren van Brabant hoog zullen moeten houden. Eerst in onze editie van a.s. Zater dag kunnen wij de namen der spelers publiceeren. Volgens geruchten zal Kaatsheuvel nogal sterk vertegenwoordigd zijn, zoodat ook van deze zijde veel be langstelling te wachten is. VRIJHOEVE CAPELLE. Zaterdagavond speelde onze voet- W A AL WIJK. Onder groote belangstelling had Zondag 1.1. de finale om den Quick- cipieerde. In het paviljoen sprak de burge meester van Amsterdam, de heer W. de Vlugt den koning toe. Na deze ontvangst werd een rondvaart door de havens gemaakt, aangeboden door Aan boord werd een De minister van oorlog heeft, zoo meldt de Avondpost, bepaald, dat ter be vordering van het algemeen economisch be lang en ter aanmoediging van de fokkerij, de legerpaarden voor de cavalerie, artille rie en Kon. maréchaussee, zooveel mogelijk in het binnenland moeten worden aange kocht. In verband daarmede is ingesteld een remonte-commissie binnenland, belast met den aankoop. De remonte-commissie voor de bereden artillerie, wordt als gevolg daar van op 16 Juni opgeheven. De majoor der artillerie D. C. M. André de la Porte, directeur van het remontewe- De 79-jarige aartsbisschop van Sara gosa, kardinaal J. De Soldevila, is giste ren, toen hjj zich per auto naar zijn, buiten Saragossa gelegen landgoed, begaf, door on bekenden vermoord. Eenige als arbeiders gekleede personen traden in een drukke straat de auto plotseling in den weg en voor dat iemand goed en wel begreep wat er eigenlijk gebeurde, losten zij een aantal revolverschoten op de inzittenden. De aarts bisschop werd doodeltjk gewond, terwijl een kapelaan, die hem vergezelde, levensgevaar lijk aan den hals werd getroffen. De chauf feur kreeg een schot in den arm. De daders namen onmiddellijk de vlucht. De moord wordt toegeschreven aan een ge schil, dat tusschen den aartsbisschop en eénige arbeiders, die op zijn landgoed werk zaam waren, was ontstaan. Eenige zeker heid daaromtrent is evenwel nog niet ver kregen. Ónmogelijk is ook niet, dat politieke beweegredenen achter dezen aanslag zitten. Dooi- het bestuur van den Ned. Bond van Sign ren winkellersvereenigingen is aan de commissie van deskundigen inzake den tabaksaccijns ee schema toegezonden, vol gens hetwelk genoemd bestuur een wijziging in het systeem der Tabaksbelasting uitvoer- i baar acht, verzekerende daardoor 't meest nuttig effect met den minsten overlast voor de industrie. - Baron van Wijnbergen is met groote meerderheid herkozen tot voorzitter der R. Iv. Staatspartij. De bekende Utrechtsclie motie, om de regeering herziening der ta bakswet te vragen werd verworpen. Nederland aan het H. Bart. Oproep aan alle Katholieken v. Nederland. Nederland op plechtige wijze toegewijd aan het H. Hart Nederland, oio grootsche wijze hulde bren gend aan den Koning der Eeuwen, den Ko ning der Liefde, den Koning des Vredes Nederland, geschaard om een Nationaal II. Hartmonumentj, knielend, 'biddend, jui chend, uitzingend zijn liefde en toewijding, zich geestdriftig gevend aan den Christus, afsmeekend Zijn gunsten over stad en land over arm en rijk, over klein en groot, over geloovig en ongeloovig. Nederland met zijn dorpen en steden, zijn velden en beemden, met allen die het bewo nen, met alles wat het binnen zijn grenzen besloten houdt, voor eeuwig toegewijd aan Jezus' H. Hart. Christus, de Koning der Eeuwige Glorie, vol liefde neerblikkend op dat lage landje aan de zee, zegenend met milde hand en duizendvoudig loonend de hulde die men Hem bracht met warm hart en geloovig gemoed. De heer Van Best is meester op het wa pen der welsprekendheid. Hij dringt daar mee door tot het gemoed van zijn hoorders, die hij geestdrift weet in te storten voor de zaak, welke de aandacht vraagt. Zoo was het ook Zondagavond. Mr. van Best voerde zijn gehoor in de woning van de achtergebleven ouders, die hun kind had den geofferd voor de Missie, om er te wer ken voor God en vroeg, welke een boveu-na- tuurlijke genade hier leiding, steun en troost moest geven. Hij toog mede met de missionarissen naai de landen, waar millioenen menschenzielen te redden zijn van geestelijke en stoffelijken ondergang en schilderde den arbeid van zelfopoffering en menschenmin van deze helden des geloofs. Of is het geen kostelijk goed, vroeg de lieer Van Best, de troost van den godsdienst? Dat er na dit leven nog een eeuwigheid hiernamaals wacht, in plaats van dat het uit is, na een moeitevol len levensstrijd, soms van afzichtelijk ge tob en gezwoeg! En dan prees hij de stad van Petrus Donders, en liet hij dezen eer bied waardigen Apostel, dezen grooten zoon der Kerk, straks verheven tot de heiligheid der altaren, spreken tot het tegenwoordige geslacht, om voort te gaan met het steunen der missiemet uwe zonen, met uwe doch teren, met uw gebed, met uw geldAan het slot een machtige peroratie, waarin spre ker terug zag op de afgeloopen missieweek en waarin hij de katholieke steden van Ne derland opriep tot een wedstrijd. Tot een wedstrijd, wie de grootste exporteur zou zijn naar de missievelden, die braak liggen voor den invoer, en smeekte hij Gods zegen af over deze woekerwinst, welke men er hoopte te verwerven, woekerwinst in den vorm van millioenen menschenzielen. Er was doodsehe stilte in de zaal, alleen nu en dan sloeg de geestdrift uit in een klaterend handgeklap, daverend door de gewelven en aan het slot stegen de toejui chingen tot een ovatie. Kapelaan Goossens, de voorzitter van 't Missie-comité, sprak zijn vreugde uit over het welslagen der Missieweek en dankte mr Van Best voor z;jn opwekking om vanaf heden de missie-actie te maken tot het voornaamste liefdewerk. Christus, vrede schenkend aan de huisge- Uw veelgelezen blad, bij voorbaat mijn zinnen, balsemend en troostend bij pij n en kwelling, vruchtbaar makend wat in zijn naam ondernomen wordtChristus, vol barmhartigheid voor de zondaars, het licht der dwalenden, de steun der zwakken, toe vlucht gedurende 't leven, toevlucht vooral in de ure des doods. Christus, Koning op bizondere wijze van het landje, dat op bizondere wijze Hem eer de door 'n nationaal huldebetoonbehoe dende met voorkeurliefde dat plekje gronds en z'n bewoners tegen de machten der duis ternis, omdat het; vertrouwend en nederig zich wendde tot Hém als Heerscher en Mees ter. Zfin het slechts schoone illusies, vrome wonschen, waarmee w(j ons bezighouden? Bouwen wij plannen, die niet verwezen lijkt kunnen worden? NeenVoor wie gelooven en liefhebben is niets onmogelijk. Bijna twee en 'n halve eeuw gingen voor bij sinds de Goddelijke Zaligmaker de H. Margaretha Maria Alaeoque bizonder aan spoorde te ijveren voor de algeineene en openbare vereering van Zijn II. Hart. (16 Juni 1675). Vijftig jaar is het straks geleden, dat Paus Pius IX de gansche H. Kerk aan het H. Hart toewijdde. (16 Juni 1875) Leo XIII was het, die vóór een kwart eeuw het heele menschelijke geslacht plech tig aan het H. Hart liet toewijden. (11 Juni 1899). Steeds verder breidde deze moderne gods vrucht zich uit. Duizenden en duizenden Naar de „Msb." meldt kan binnen eenige dagen een besluit verwacht worden van de regeering, waarbt) aan den hoofd aalmoezenier voor leger en vloot F. J. H. Evers en den leger en vlootpredikant in al- gemeenen dienst ds. H. Janssen opdracht wordt gegeven naar Ned. Oost-Indië te gaan ter regeling van de godsdienstige verzor ging van leger en vloot aldaar. - Koning Haakon van Noorwegen brengt op 't oogenblik een bezoek aan H. M. de Koningin en Nederland. Hij is toen hjj op zijn pantserschip Eidsveld aankwam, met groot ceremonieel en veel enthousiasme ontvangen. De gemeente Amsterdam had een sierlijk paviljoen doen bouwen, waar de koning werd begroet door II. M., terwijl de Prins hem van den oorlogsbodem had afgehaald. In een ceremonieelen stoet, die geopend werd door een eere escorte huzaren, werd naar den Dam gereden. Bij de aankomst op den Dam klonk het Noorsehe volkslied. Ook hier werd de eere- wacht geïnspecteerd. Het duurde niet lang of het koninklijk gezelschap verscheen op het balcon, toegejuicht door het verzamelde volk. Daarna trok het koninklijk gezelschap zich in het paleis terug. Te kwart voord rie werd uitgereden naar het Rijksmuseum. Na dit bezoek werden wederom de rijtuigen bestegen naar de de Ruijterkade, waar het gemeentebestuur re ken en werkplaatsen, steden en dorpen, provincies en landen volgden. 1 Waarom zou Nederland achterblijven? i Heeft Nederland zelfs niet bizondere re- j denen om zich op plechtige wijze aan Ko I ning Christus toe te wijden? Bleef ons niet door Gods wondere goedheid het nameloos oorlogsleed gespaard? Constateeren wij niet, hoe honderden van onze dwalende broeders, j door Gods genade en heilig heimwee naar i de oude Moederkerk gedreven, naar den schaapstal van den Goeden Herder terug- keeren Welaan dan, niet langer geaarzeldde tijden zfln rijp Een nationaal II. Hart monument, een nationale hulde aan den Liefdekoning hoeft niet lang meer 'n vrome wensch te blijven. Wanneer dit jaar op het feest van het Als alle vereerders van het H. Hart en welke oprechte Katholieken zjjn dat nietmaar de handen ineenslaan. Op dan, Itoomschen van stad en land, voor het heilige werk: een nationaal H. Hart-monument en de toewijding van gansch Nederland aan den Liefdekoning! Stuurt voorloopig 'n bewijs van instem ming aan het Bureau van dit blad. Roomsche dagbladen, weekbladen en tijdschriften van Nederland, neemt dezen oproep over. Het H. Hart heeft beloofd: ..De naam dergenen, die deze godsvrucht verspreiden, zal in mijn hart geschreven staan en er nooit worden uitgewischt". De Tilburgsche Missieweek die be zocht werd door ongeveer 30.000 personen en misschien de best geslaagde van ons land genoemd mag worden is Zaterdag avond gesloten met een meesterlijke rede van mr. dr. Jan van Best. Zondag 1.1, nam >Leonidas< deel aan de serie-wedstrijden uitgeschreven door do voetbalclub D. F. C. te Drunen en kwam uit tegen Juliana II, Waalwijk. Voor 't begin werd Leonidas 'a bloem stuk aangeboden door 'n speler van Juliana, 't welk door »Leonidas« met dank werd aangenomen. De wedstrijd liep af in 'n 0--0 spel, terwijl Juliana met loten won en zich daardoor in de fioale plaatste.

Echo van het Zuiden | 1923 | | pagina 2