Nieuws uit Kaatsheuvel reizigers en winkelbedienden) biedt deze cursus een uitstekende gelegen heid zich de vereischte kennis en be kwaamheden te verschaffen. Op Woensdag 5 September (bid en dankdag) zullen alle kantoren en hulpkantoren (behalve enkele groote als Amsterdam, Rotterdam en den Haag) zoowel voor den post- als telegraaf- en telefoondienst gesloten zijn van 9 uur voorm. tot 1 uur nam. De hoofd- en hulpkantoren die gewoonlijk eerst om 8'/a of 9 uur openen, zullen als regel echter worden opengesteld van 8—9 uur voorm. Van 1 uur nam. geldt de gewone openstelling als op werkdagen. Voorts zullen de 2e postbestellingen die tusschen 9 uur voorm. en 1 uur nam. beginnen, niet plaats hebben of tot na 1 uur worden verschoven, ter wijl de bijbrievenbussen gedurende die uren niet zullen worden gelicht. Ook op Donderdag 6 September, den dag, waarop de huldiging van H. M. de Koningin te Amsterdam zal plaats vinden, zal ook voor den localen telefoondienst een beperkte dienstregeling gelden. Alle kantoren zullen gesloten zijn tusschen 10 en 1 uur, tusschen 3 en 6 uur en na 7'/, uur nam., terwijl als regel niet meer dan 2 bestellingen zullen worden uit gevoerd. Resumeerend zal voor Waalwijk de volgende regeling gelden Woensdag 5 Sept.Het kantoor is gesloten van 9—1de 2e bestelling en de 2e buslichting zullen niet plaats hebben. Donderdag 6 Sept.Het kantoor is alleen open van 8—10, 1—3, 6—7'/a. De 2e en 4e bestelling zullen niet worden uitgevoerd. BHet sal onnoodig xijn onze lezers aan te sporen Morgen of Zondag zeker een kijkje te gaan nemen in de Witte Bioscoop. Iedereen wil toch zeker de orlgineele film van den prachtig ge' slaagden historlschen optocht zien. Geen Waalwijker mag en zai ont breken. - Zondag 2 September a.s. des namiddags om 2 uur hoopt Ds. v d. Anker van 's Gravenmoer in de Ned. Herv. Kerk te voormalig Besoijen op te treden. Ook op den Algemeenen Kerkdag, door de regeering verzocht in verband met het 25-jarig jubileum van H M. de Koningin, zal op Woensdag 5 Sept. des avonds voorgaan Ds Jonkers van Waspik Aanvangsuur zal nog nader worden bekend gemaakt. De Chr, Zang- vereeniging „Halleluja" zal daarbij enkele nummers ten gehoore brengen. Het jubileum-album aangeboden aan de abonné's van „De Echo van Hellemons, voorzitter R. K. Vet eeniglng van Spoorwegpersoneel »St. Raphael», Boxtel. Toegekend de eere-medaille van Oranje-Nassau in zilver aan J. W. C. Herboldt te 's Hertogen bosch P. v. Abeeleo, directeur der Harmonie Tilburgscbe Capelle St jan. Tilburg. F. J. J. Simonls, opzichter van het kroondomijn, Raamsdonksveer. J. Verhey, gezagvoerder bij de N. V. Heusdensche Stoomboot MijHeus» den. J. Hooymaijers, hoofd der spanten» bulgetij bij de naamlooze vennootschap Scheepsbouwwerven voorheen P, en A, Ruytenberg te Waspik G. de Wijs, wonende te Made c.a., voorh. opzichter-voorwei ker in dienst der familie Smits te Oosterhout (N.-B) het Zuiden" verschijnt bij ons nummer van as Woensdag 5 Sept. Er is nog plaats voor enkeie advertenties tot a s Maandagmorgen. Administratie, De phllosoph'.sche faculteit dei universiteit te Innsbruck (de bekende Leopold Franzens-Universitelt) heeft bevorderd tot doctor honoris causa de beer W. J. Hartmann, De heer Hartmann is accountant en lid van den gemeenteraad te 's Graven- hage en commissaris dör Kon. Stoom- schoeuenfabtlek A. H. van Schijndel alhier. Wij noemen van de Kon. onder scheidingen nog de volgende: Minister van Staat: A W.Idenburg en Prof. Mr. Dr. W. H. Nolens. Benoemd zijn o.m. tot Officier in de orde van Oranje Nassau J. H. H. M. Adelmetjer, kanunnik en plebaan, 's Hertogenbosch. J. F. A. Wageaa&r, griffier van de Staten van Noordbrabant, 's Hertogen bosch. C. C. Piinseo, pastoor te 's Hertogen- bosch (bij bevordering). Mgr. D. Eras te Rome, J. Lijdsman, wethouder te Breda. J. F. Clerx, Inspecteur lager onder wijs, inspectie Eindhoven. J. W. L. v. d. Putt, oud-sigaren fabrikant, Eindhoven, thans wonende te Soestdijk, lid der commissie van deskundigen voor den tabaksaccijns. Ridder in de orde van den Neder- lasdschen Leeuw: Mgr. Th. A. L. M. van Roosmalen, apostolisch vicaris van Suriname. W. J. F. Juten, lid Tweede Kamer, Bergen-op-Zoom. Ridder in de orde van Oranje Nassau C. J. M. Foppele, directeur der ge meentelijke en dlslricts-arbeidsbeurs, 'g Hertogenbosch. F. J. van der Heijden, toonkunstenaar en organist, 's Hertogenboscb. Mr. J. Ch. A. M. v. d. Mortel, voor zitter Voogdijraad, Tilburg. C. Brenders, burgemeester van Berkel en Enschot. E. N. R. v. Roessei, wethouder, Tilburg, K. Tlmmers, wethouder van Kluudert (tevens inspecteur der Vereen, van Christ. Volksonderwijs). Th. v. Mierlo, directeur gemeentelijke gas- en electrlciteltsfabrieken, Tilburg. J. B. Michels, hoofd der openbare lagere school te Schijndel. J. P. J. Asselbergs, directeur N. V. Asselbergs Ijzergieterij en Hacdel-Mij. te Bergen»op-Zoom. Prof. L. van Aken, Heeswijk, eere voorzitter en geestelijk adviseur der Alg. R. K. Werkgevers-Vereeniging. Ia brons T. Dekker, arbeider van het Kroon domein. Nieuwendijk. A. Kivits, gewezen wegwerker bij den prov. Waterstaat in Noord Brabant Helvoirt. G. Kuypers, besteller bij den post en telegraafdienst, Heusdeo. Bij Kon. bestuit is ais blijk van goedkeuring en tevredenheid de gouden eere-penning voor menschlievend hulp betoon en een loffelijk getuigschrift toegekend aan Henri Houreadet, eleciricien te Luz, en Gaston Blavet, sieengroefarbeider te Lourdes, wegens de door hen met levensgevaar volbrachte redding van den eenig overlevende van het reisge zelschap, hetwelk met een auto-car op 13 Augustus bij Lux—St. Sauveur, departement des Hautes-Pyrer éas (Frankrijk) in eea ravjjn is gestort. VLIJMEN. Openbare vergadering van den raad dezer gemeente op Dinsdag 4 September 1923, des namid dags ten 7 ure, ten Raadhuize. Te behandelen onderwerpen 1. Beëediging Raadsleden. 2. Ingekomen stukken. 3 Verzoek vaa het bestuur der Bij zondere lagere Meisjesschool in de kom om vergoeding der kosten van nieuwe schoolbanken met voorstel van B. en W. 4. Verzoek van den heer H. v. d. Wiel om eervol ontslag als opzichter der landerijen met voorstel van B. en W. 3. Goedkeuring der Rekening van het burgerlijk Armbestuur over 1922. 6. Vaststelling der Gsmeente-Reke- slsg dienstjaar 1922. 7. Herziening der verordening op de heffing en invordering van school geld. 8. Verkiezing van Wethouders. HED1KHU1ZEN Op Vrijdag 31 Aug. 1923 des voormiddags om 10 uur, vergadering van den raad dezer ge meente te Haarsteeg. Onderwerpen 1. Ingekomen stukken. 2. Voorioopige vaststelling gemeen te-rekening 1922 NIEUWKUIJK. De kermis alhier behoort weer tot het verleden. Had men met het oog op de algemeene malaise alhier dit jaar geen drukke kermis verwacht, buiten aller verwach ting is dit het integendeel geweest en Is er druk kermis gevierd. De beide gegeven maticée's der harmonie en lieder tafel zijn in alle op zichten uitstekend geslaagd. Ook van de dansgelegenheden in de verschil lende cafe's Is druk gebruik gemaakt. Alles heeft een ordelijk en aangenaam verloop gehad, zoodat geen enkele wanklank werd gehoord. Op Zondag 2 Sept. a s, zal door de harmonie »De Eendracht* ter ge legenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin eene muzikale wandeling door het dorp worden gemaakt. Naar we uit goede bron vernemen, Is het honinggewin dit jaar al wonder lijk gegaan. Tengevolge van de hltte- periode in de eerste helft van Juli was het gewin bgxonder goed. Sindsdien echter is het voor hier zeer slecht geweest. Ds bijenhouders daarentegen die hun korven naar elders hebben vervoerd, waar de boekweit nog wordt geteeld, zfln over het gewin zeer con tent. Voor sommigen dus kan 1923 onder een goed bijeojaar worden ge rekend. stand. Gezien de resultaten van den vorigen cursus, behaald met zeer weinig lessen, achten wij de uitbreiding van den cursus dit jaar voor onze aankomende middenstanders evenals voor De jonge Boerenstand van groote beteekenis. Wij verwachten dan ook. dat zeer veie jongelui van deze gelegenheid zullen profiteeren. De prijs der eieren Is weer met 5 cent per K.G. verhoogd en gebracht op f 1.40. De kermis heeft hier een kalm, doch prettig verloop gehad. Geen wan klank werd gehoord, zoodat men reden heeft tot tevredenheid. SPRANG-CAPELLE (V.m Sprang.) Het zoontje van de J. alhier had jl. Dinsdagavond het ongeluk zich zoo danig met een mes is zijn knie te snijden dat hij een diepe wonde be kwam. Geneeskundige hulp van dr. v. d. M. moest worden ingeroepen, welke de wonde heeft dichtgenaaid. A.s. Zondagmiddag 2 uur hoopt in de Ned. Herv. Kerk alhier op te treden Ds. Lutteiveldt van Dussen, vroeger predikant alhier. VRIJH -CAPELLE. Geref. Kerk A s. Zondagmorgen half tien en 's avonds zes uur hoopf Ds. de Jonge in zijn gemeente voor te gaan in den dienst des Woords. WASPIK. Uit goede bron wordt ons medegedeeld dat half September hier ter plaatse weder een Handelscursus wordt gegeven. Met genoegen vernamen wij dat deze cursus zal bestaan nlt 3 deelen, nl* le Opleiding voor het Hanzediploma, 2e Onderwijs ia practisch boekhouden voor Middenstanders en 3e Onderwijs in practisch boekhouden voor den Boeren De stormachtige wind van gisteren heeft nogal schade aangericht onder het fruit, dat bij hoopen is afgevallen, waardoor bet vooruitzicht op een matigen oogst steeds geringer wordt. RAAMSDONKSVEER. Zondag a.s. hoopt des nam. in de Herv. Kerk op te treden de Eerw. heer Ds. Mtijers uit Capelle. De prijs der boter werd gebracht op f J.10 per Kg., alzoo met 5 cent per pond verhoogd. O? Chr. Nat. Werken. Bond alhier houdt Zaterdag een vergadering. Als een bewijs dat velen in de gemeente zich verbeugen In de op richting van een Prot. Mannenkoor, moge hieruit blijken dat deze vereeei- ging reeds ruim 100 donateurs heeft mogen boeken. Ds ZeerEerw. heer Ds. Plantlnga van Eiburg heeft voor de beroeping naar Raamsdonk bedankt. MADE. Hef officieele programma van onze jubileumfeesten luidt als volgt; 31 Augustus des avonds van 6—8 concert, te geven door de harmonie St. Cecilia. 1 September 8'/2 uur. Bijeenkomst der jongens en meisjes der verschil lende scholen op 't schoolplein der openbare school. 9 uur. Optocht der scholieren van 't Raadhuis, Marktstraat, Kerkstraat, Kloosterstraat naar 't terrein der volks spelen. voorafgegaan door de harmonie St Cecilia. 9—12 uur. Volksvermakeiijkheden. Voor jongens a. Wedloop met hindernissen. b. aardappelkruien. c. zakloopen. Voor meisjes a. stoelendans. b. prijsknippen. c. vlagloopen. Na afloop uitdeeling der prijzen, l'/j uur. Opstellen van den optocht bij 't Raadhuis. 2 uur Vertrek van den optocht door de Marktstraat langs openbare school door Dreef, Kerkstraat, Schans tot bij den heer Loose, terug door Schans langs Kloosterstraat, Edelstraat tot bij der. heer Th. Rovers, terug door Adel- straat langs Raadhuis, Nieuwstraat tot den heer Th. v. Lange en terug naar Raadhuis waar de optocht ontbonden wordt. Na afloop muziek. Deelnemende vereenigingen aan den optocht. Gardes d'honneurs, 1. Holland en Oranje. 2. Bruidjeswagen. 3. Loterij „de Hoop". Commissarissen. 4. Vriendenkring. 5. N.V. Veehandel. 6. Willem Teil 7. Harmonie. Feestcommissie. 8. Werkliedenvereeniging. 9. Loterij „Hoop doet Leven". 10. Dames-fietsclub. 11 De Rozenclub. 12. Bruidjeswagen Markstraat. 13. Fortuna. Ingekomen stukken. Beëdiging Gemeenteontvanger. Aanbieding Gemeente-rekening over 1922 van Drongelen. Aac bieding rekeningen Bnrg. Arm bestuur Eethen, Bablloniënbroek en Drongelen. Aanbieding gemeentebegrootissg voor het tijdvak van 1 Ang. tot 31 Dec. 192 3. Voorstel voorioopige vaststelling ge- meenterekening Meeuwen. Vaststelling verordening regelende de bureau-uren vaa den Ambtenaar van den Burg. Stand. Vaststelling verordening op de hef fing en invordering san schoolgeld. Vaststelling verordening heffing op centen Persooeele belasting. Voorstel tot wijziging van de veror dening op de hefting en invordering van opcenten op de Grondbelasting. Voorstel tot vaststelling van een verordening houdende tapverbod op de dagen der jubileumfeesten. Vaststelling verordening op hst snoei en van boomen. Benoeming lid der schattingscommii- sie voor de Rijksinkomsteabelasting wegens bedanken van den heer G, J. W. Branderhorst. Benoeming onderwijzeres In de nut tige handwerken aan de school te Heesbeen. Voorstel aankoop grond tot wegver- betering te Babilonlënbraek. Brief Ged, Staten ophefiisg openbare schooi te Gsnderen. ALMKERK. In de op Woensdag j.l. gehouden openbare vergadering van de Oranje-Vereeniging alhier werd be sloten, het 25-jarig Regeerings-Jubileum van H. M de Koningin feestelijk te herdenken. 14. Fietsclub „Stuurt recht". 13. Het Boerenfeest 16 Wij gaan ook naar 't feest. 17. Klompenmakerij 18. Jong Vermaak 19 Burgerwacht. Gardes d'honneurs. DUSSEN. Woensdag reed een logé van den heer H. H. alhier per rijwiel te water. Hij kwam onder het rijwiel terecht, hetwelk eerst door A. v. L. er uit werd gehaald, waarna hg uit zijn benarde positie gered kon worden. Met den schrik en een nat modder- pak kwam hg vrij. Naar wij vernemen zal de heer Tijken uit Den Haag, alhier beginnen met het fabriceeren van motoren. Een kind van A. H. kwam j.l. Woensdag binnengeloopen en gaf de moeder, zoo goed eenlgszins mogelijk te kennen, dat hij zijn nog jonger zusje te water had gestootee, waarop de moeder naar bulten liep en te water ging en zoodoende haar kind nog kon .redden. Ware zij ééa minuut later gekomen, dan was het misschien te iaat geweest, daar het kind reeds drgvende was. Door den storm kunnen de boeren weer opnieuw beginnen met bun klaver en erwten te rultereo, daar ze ongeveer allen omgewaaid zgn. Ook de frult- boomen hebben ontzettend veel ge leden. EETHEN. Openbare vergadering van den raad dezer gemeente op Zater dag 1 September des nam. 3 uur in het gemeentehuis der voorm. gemeente Genderen. Aan de Orde Dezer dagen werd onder leiding van den Heer Burgemeester dezer ge meente eene oefening gehouden met de brandspuit te Nieuwendijk (Gem Alm- kerk). In aanmerking nemend dat het personeel niet voltallig was opgekomen, en de slangen der spuit eenige gebreken aan waren, kan deze oefening als ge slaagd gemeld worden. Dinsdag had te Nieuwendijk (Gein. Almkerk) een aanrijding plaats met een auto. Terwijl de jeugdige C. per fiets de losplaats van Mej.denD kwam afrijden passeerde juist een auto bestuurd door den heer W., zoo dat eene aanrijding onvermijdelijk was, de jongen werd door de auto gegrepen, met het gevolg, dat zijn rijwiel werd vernield, en de jongen zich ernstig aan zijn been bezeerde. Tot onderwijzeres aan de Chr School te Waardhuizen (Gem. Almkerk) is benoemd mej. F. Mbrtier te Gorin- chem. Het bestuur der Oranje Vereeni- ging bestaat uit de heeren Joh. de Wit VoorzG. de Jong Secr., C. A Koek koek Penningmeester en W. Paans Alg. TILBURG. Ia de gisteravond ge houden raadsvergadering is besloten tot aankoop van 140 H.A. grond, ge legen in hes Noorden van deze gemeente ter weerszijden van provincialen weg naar Looa-op-Zand. Deze gronden zulliec tot dra>ïaagevelden voor het door de Tfiburgsche fabüieken veront reinigde water van de Zandiei worden aangelegd. Aan de Nederl, Heidemaat schappij is opdracht verstrekt tot het opmaken van een plan met bsgrooting vaa aanleg- en exploitatiekosten. Voor' ioopig wordt een veld vaa 30 H A voldoende geacht, berekend op een afvoer vaa 1500 M3 dagelijks. De uit gaven voor den aanleg van deze 30 H.A. worden geraamd op f 172,500, de jaarlijksche exploitatiekosten op f 11,500. Aangenomen werd verder eea voor stel van B.' es W, om aan de Ttiburg- sche Woningstichting in beheer en exploitatie te geven 44 woningen aan de Van Speykstraat en de Heemskerck- straat en 117 woningen nabij de Hoek- sche straat en Ringbaan. De 183 wo ningen aan de Houtstraat eu Hoefstr&at. die mede in het voorstel van B. en W. waren begrepen, werdea aan de Til- burgsche Woningbcuwvereeniging in beheer en exploitatie toegewezen. Aaa de Tilburgscbe Burgerwacht werd in veiband met een liquldatie- begrooting over 1923 een subsidie vaa 100 toegekend. Aan het slot van de zitting richtte de voorzitter een woord van afscheid tot de elf leden, die niet in den nieuwen raad zitting zullen nemem. In het bijzoader tot den heer H. v. Doo- ren, het oudste raadslid, die 26 jaar lid van den raad is geweest en tot den heer E. van Roessei, wethouder van openbare werken en plaatsvervan gend burgemeester. Kaatsheuvel, 31 Aug. '23. Mej. L Hijlen, onderwijzeres aan de o. 1. school in St. Joachims-moer, gem. Loon-op-Zand slaagde te 's Hage voor de akte Fransch 1. o. Het aantal dienstplichtigen dezer gemeente van lichting 1924, dat wegens broederdienst is vrijgesteld bedraagt 10, waarvan 4 voor goed en 6 voor- loopig vrijgesteld. Woensdagavond werd in de zaal van Euphonia een vergadering ge houden, bijeengeroepen zooals de circulaire luidde, door verschillende sport- en onspanningsclubs. De zaal was tjokvol, terwijl nog minstens plm. 75 menschen buiten de zaal moesten blijven. Reeds was men meer dan een half uur bijeen, zonder dat iemand de leiding nam. Op her haald en dringend verzoek van ver schillende zijden, opende de heer M. v. Nieuwstadt de vergadering, uit drukkelijk te kennen gevende, dat hij met de oproeping niets te maken had, maar dat het toch te betreuren zou zijn, dat gezien de overgroote drukte en de duidelijke bedoeling dat er iets zou gebeuren, de vergadering zou verloopen, zonder dat er iets besloten was. Hij verzocht daarna den heer Tuerlings de vergadering te leiden, omdat deze in 19*3 met zooveel succes ook de onafhankelijkheidsféesten ge organiseerd had. Gedwongen trad de heer T. op 't podium, vooraf verklarende beslist niet genegen te zijn de leiding der vergadering of der feesten in handen te willen nemen. Spreker zeide over tuigd te zijn namens de geheele ver gadering te spreken als hij verklaarde, dat de vergadering door haar drukke opkomst beslist niet te kennen wou geven, het Comité, dat zich belast heeft met de inzameling der gelden voor 't huldeblijk voor feestviering niet te willen erkennen, maar alleen uitdrukking wou geven, dat Kaats heuvel evenals elke andere gemeenten feesten wou, zij het dan ook op be scheiden wijze Spr, verzocht de ver gadering zich uit te spreken wat ze wenschte. Na veel heen en weer gepraat werd eindelijk 't voorstel gedaan om de besturen de aanwezige sport- en ont spanningsclubs de voorioopige leiding op te dragen. Verschillende stemmen verhieven zich hier weer tegen, totdat per slot van rekening onder veel zeggend applaus besloten werd over te gaan tot het kiezen van een comité van vijf - personen met de volmacht om zooveel personen ais ze noodig oordeelen, als leden van 't Hoofd- comité te assumeeren. Gekozen werden de heeren M. v Nieuwstadt, de Lange, I. Lombarts, A. C. Vloemans en j Tuerlings. In de Comité-vergadering van Don derdagavond is besloten de beide harmoniën uit te noodigen hare medewerking te verleenen tot viering van Koninginnedag 31 Aug. Aan de Kon. Harm. „Apollo" werd verzocht van 78 uur een kleine muzikale wandeling te maken, aan het Kon. Muziekgezelschap „Euphonia" het geven van een klein concert van 8—83/4 uur op de Markt. Verder heeft het Hoofdcomité ver schillende buurt-commissies benoemd, om zich zoodoende den steun van 't geheele publiek te verzekeren. De buurten zijn als volgt verdeeld 1. Verlengde Hoofdstr. tot Vaart. 2. Loonsch Hoekje met Horst, Hei- kant en Tramlaan 3. Gasthuisstr. tot en met Ceelen en A. C. Vloemans. 4. Telefoonstr. en Telefoondwarsstr 5. Hoofdstr. met Schoolstr. en Sprangschestr. tot Peperstr 6. Markt, waaronder Gasthuisstr vanaf Ceelen, Markfstr., Heulsfraat met Hil en Bergdijksche straat en Peter straat. 7. Hoofdstr. vanaf Gez. Wagen makers met Stationsweg en Brandsche steeg en Molenstr. tot grens Parochie Bergdeijk. 8. Bergdeijk le en 2e straatje, Dongensche straat, enz. 9. Loonschen Dijk met Rechtvaart en Zandschel. De buurt-commissies zijn bijeen geroepen op Vrijdagavond na afloop van 't concert van „Euphonia" om 874 uur precies in Hotel C. v. d. Assem. LOON-OP-ZAND. Vergaderiag van den raad dezer gemeente op Dinsdag 4 September des v.m. 10 uur. Punten vaa behandeling: 1. Installatie leden Gemeenteraad. 2. Benoeming Wethouders. 3* gascommiisie. wegencommissle. werkeloosheidscomm. 6. Ingekomen stukken. a. Kon. Besl. tot vernietiging van het raadsbesluit inzake opheffing der Openbare School te Loonschendijk. b. Schrijven Ged. Staten inzake op heffing M.U.L.O. te Kaatsheuvel. 7. Bee. Hoofd der Openbare School te Kaatsheuvel. Op de voordracht staan 1. B. C. vaa Kuijk, Onderwijzer Kaatsheuvel. 2. A. A. Pijnenburg, Boxtel. 3. J. Leenaarts, Kaatsheuvel. 8. Bes. van een Onderwijzer aan de Openb. School te Loonopzand. Op de voordracht staat T. S. Seller. 9. Benoeming van een onderwijzer aan ds Openbare Lagere School te loonschendijk. Op de voordracht staan H. J. Stassen, tijdelijk ooderwijzar le oonschendijk. 2. G. Maris, onderwijzer te 's-Bosch. 3. G. S. A. de Vlaming, onderwijzer te Hendrik Ido Ambacht. 10. Ben. van een onderwijzeres aan de Openb. Dagere School te Loon schendijk. Op de voordracht staan I. Mej. L. van Altena, onderwijzeres te Goricchem. 2. Cf v. d. Haart te Capelle. 3. L. Gerrltse, Alphen a. d. Rijn,

Echo van het Zuiden | 1923 | | pagina 6