Hotel „BOSCH EN VEN" Oisterwijk. Nieuws uit Kaatsheuvel Nieuws uit Reusden. Kerknieuws. Buitenland. Binnenland. Laatste Berichten. Sport. TEA-DANSANT. WASPIK. Ia dea afgeloopen nacht, ongeveer half een, brak brand alt is do groote graan- en schorsmolen van dea heer N. A. van Gorp. In een ommezien stond het geheele gebouw In lichte laaie, zoodat de motorspait, die spoedig ter plaatse was, zich be perkte met veel water op de omliggende gebouwen, bijna allen met riet gedekte huizen, te werpen. Aan het krachtig optreden van de brandweer, alsmede aan het feit dat het bladstil was, la het te danken dat de brand tot de molen en het pakhuis kon worden beperkt. De geheele voorraad graan en vee voeder Is vernield, zoodat de schade zeer groot is. Tot ongeveer half vijf bleef de motor spuit in werking. Asdermaal is weer eens bewezen dat deze motorspuit van zeer groot nut voor de gemeente is De oorzaak van den brand is tot nu toe onbekend. SPRANG CAPELLE. Bij verschillen de landbouwers alhier heerscht onder de varkens een ziekte, waar er oo vele van bezwijken. Bij den landbou wer V. alhier zijn er dezer dagen twee gestorven. Aan het hulppostkantoor alhier werd in de maand September voor de Rijkspostspaarbank Ingelegd f3102 34 Terugbetaald f2560.38. Naar wij vernemen wordt het gebouw van den Chr. Volksbond alhier op Maandag 15 dezer voor het publiek geopend als lees- en ontspanningszaa en voorts eiken avond van 7—9 uur, CAPELLE. In verschillende tuinen alhie® staan de aardbeien voor de 2e maal in vollen bloei. De tuinder C, v, d. H. plukte vorige week nog .eenige K.G, rijpe aardbeien. Een en ander is zeker mede een gevolg van het zachte najaarsweder. J.l. Zaterdag terwijl de bewoner afwezig was, ontstond brand in het 'woonschip van den visscher A. R. liggende in de Binnenhaven alhier Door ijlings toegeschoten hulp was de brand spoedig gabloscht en werd erger voorkomen. Een paar fuiken zijn ver brand. Voor genoemden R. een heele schadepost. Het muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" maakte j.l. Zaterdagmiddag een muzikale wandeling vanaf het repetitielokaal over den Winterdijk, Willem van Gendtsvaart, Zandschei, Nieuwevaart en door de Kom. Di bracht beprijperlijke wijze heel wat volk op de been A.s. Donderdagavond 7 uur houdt de afd, Sprang-Capelle van Volks onderwijs een ledenvergadering in de zaal van den heer L. F. van Dongen alhier. Aan de orde komt1 Opening en notulen, 2. Verkiezing bestuurslid (vac. J Mengerink), 3 Verkiezing af gevaardigden naar de Algemeene Ver gadering, 4. Mededeelingen naai- en knipcursus, 5. Rondvraag Gedurende de maand September werd in de Rijkspostspaarbank op het hulppostkantoor alhier ingelegd f235025 en terugbetaald f 2029,26. Het aantal inlagen bedroeg 36. dat der terugbetalingen 15. Er werden 56 telegrammen behandeld, waarvan 32 ontvangen en 24 verzonden, terwijl 203 telefoongesprekken gevoerd wer den, waaronder 24 celgesprekken, be nevens 2 telefoonoproepberichten. GEERTRUIDENBERG. Donderdag a.s. n.m, drie uur zal in een openbare raadsvergadering de installatie plaats hebben van den nieuw benoemden Burgemeester de Heer Brianchi." Op verzoek van zijn Edelachtb. zal een en ander niet met groote festivi teiten gepaard gaan. Tot ongeveer half vijf zal er in de Raadszaal receptie worden gehouden. GEERTRUIDENBERG. A.s. Don derdag 4 Oct., des nam. om drie uur, Installatie van den Edelachtb. Heer I. L. F. M. Blanchi, nleuwbenoemden burgemeester dezer gemeente. ALMKERK. Op Vrijdag 5 October a.s. zal alhier, de najaarspaardenmarkt worden gehouden. Alle paarden moeten langs „de Emmikhovensche Steeg" over de Almbrug ter markt worden geleid. Onze vroegere dorpsgenoot de heer M. Buchner, slaagde dezer dagen te 's Hage voor het diploma met aan- teekening, uitgegeven door de Alg. Ned. Politie-Bond. Als leider der Knapenvereeniging „Benjamin" te Nieuwendijk (Qem. Almkerk) is aangesteld de heer J. Versteeg. Onder den naam van „Altena" is alhier een Ring opgericht van Herv. Jongl. Vereenigingen uit verschillende plaatsen in 't Land van Heusden en Altena. Bij de Wed. S., te Nieuwendijk (Gem. Almkerk), staan de aardbeien voor de 2e maal in bloei, tevens han gen er nog aarbeien aan hoewel echter deze vrucht niet rijp zal worden. Dezer dagen verichtte de vrouw van Calhier eenige werkzaamheden voor haar zoon waardoor zij zoodanig kwam te vallen dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Dezer dagen geraakte een schip met stroo, liggende te Kijfhoek (Bies- bosch), bestemd voor 's-Hage, door welke omlaag viel, in brand. Met het gevolg dat de geheele lading stroo verbrandde. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Met 1 October is het Hulppost kantoor naar het Hulptelegraafkantoor overgeplaatst. Het vereenigd kantoor zal geopend zijn op werkdagen voor Post-Telegraaf van 9-12, 2 4 en van 67'/2 uur. Op Zondagen van 8—8'/2 v.m„ alleen voor de correspondenties. Voor de Telegraaf- en Telefoondienst is het kantoor gesloten. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag is bij de landbouwer B., alhier op het land zijn roode- en witte kool ontvreemd. Tot op heden van de daders nog geen spoor. DUSSEN Zondagmiddag ongeveer half vijf reed een motor met zijspan- wagen over den straatweg van Sleeu- wijk naar Keizersveer. Ter hoogte van de Oudestraat gekomen zijnde wilde een auto dezen motor passeeren, doch pakte in het voorbijrijden het stuur hiervan, waardoor de motor met zij span eene duikeling over den kop maakte. De dame welke in het zijspan zat werd in bewusteloozen toestand opgenomen en in de auto gedragen welke hun had aangereden en reden zoo naar Dussen, waar Dr. de Qroot een lichtehersenschuddingconstateerde en een der polsen had gebroken, ter wijl haar gezicht aan eene zijde nog flink gewond was zoo zelfs dat het nog op eene plaats gehecht moest worden. De bestuurder bekwam ook verschillende verwondingen en schram men in het gezicht. Het zijspan werd vernield zooda dit achtergelaten moest worden, de motor was hoewel nog al gehavenc nog rijbaar, doch bedoelde heer heef hem ook te Dussen gelaten. Nader vernemen wij nog omtrent het bovenstaand ongeluk, dat bedoelde juffrouw liefderijk is opgenomen bi Dr. de Qroot, daar zij niet vervoerc mocht worden, doch haar toestand fs naar omstandigheden redelijk. Kaatsheuvel, 3 Oct. Z. D. H. Monseigneur A. F Diepen, Bisschop van 's-Hertogenbosch iende Zaterdag 29 September, in de apel van het Seminarie te Haerende navolgende H. Wijdingen toe De Tonsuur aan A. A. J. M. Völker heologant van het Seminarie te Haeren, en aan de eerw. Paters van het Gezel schap van Maria te Oirschot.J, Moo- nen, J. Peerboom; J, de Ponti.J Rade makers en V. Vaessen. De vier mindere Orden aan de eer waarde heeren L. Th. M. Bronsgeest en B, J, M. Schoenmakers van het Se minarie te Haeren en aan de eerw. Paters van het Gezelschap van Maria te OirschotFr. J, Castermans, P: Fransen. L Laplooi en M. Scheurs. Het H. Subdiakonaat aan de eerw Paters van het Gezelschap van Maria te OirschotJ. Bertrand, F. Bruis, M Henskens, J, Ounarson, O. Provaes. Het H. Diaconaat aan de eerw. hee ren P. L. Ch. Baayens, J. H. Bakx F. A. Th. M. BarteisQ. M. M. van den HeuvelTh. A. M. van Hoek M. N. M. van Hussen, J. J. H. van der Loo: J. N. van Loosbroek; Th. M. J. MalmbergC. A. MuskensW. I. H. RoelofsA. H. van den Spijker, B. J. M. Verhoeven, J. P. C. Verhoe ven, C. A. van der Vleuten en H. B. M. de Vocht, allen van het Seminarie te Haerenaan de eerw. Paters Capu- cijnen Monulphus van Delft, Chryso- logus van Zevenbergen, Borromeus van Meerveldhoven Florimundus van 's-Gravenhage en Evangelista van 's-Hertogenbosch en aan den eerw Pater Trappist Johannes Komen van de abdij te Tilburg. Onder voorzitterschap van Mgr, Diepen had gistermorgen de keuze plaats van het nieuwe hoofdbestuur van de Congregatie j. M. J. in he Moederhuis Mariënburg te 's-Bosch Gekozen werden Mère Stanislas Terwindt, algemeen overste Mère Henriette Bogaerts, eerste assistenteMère Seraphine Gommers 2e assist.Mère Hermana Damen, derde assistenteMère Theresia v. d Heijden, vierde assistente. Na afloop van de eeremonie werd een plechtig Te Deum aangeheven. Retraiten op „Loyola" Vucht. 5—8 Oct.Heeren officieren. 11 14 Oct.Tilburg (uit alle pa rochies) 18—21 Oct.Tilburg's Werkspoor. 23—26 Oct.Berchem, Berkel, En- schot, Hintham, Oisterwijk, Rosmalen. 27—30 Oct.Udenhoul. 1—4 Nov.: Wijchen, Ravenstein De betooging der separatisten heeft te Dusseldorp gister tot bloedige vechtpartijen geleid Terwijl alle andere partijen zich van demonstraties ont hielden hadden de communisten een tegenbetooging op touw gezet, De separatisten waren in den loop van den ochtend ten getale van 25 000 met extra-treinen uit de omliggende dis tricten hier aangekomen. Het verzamel punt was de Hindenburgwall, een der groote boulevards van de stad, Tot ongeveer drie uur 's mtddags ging alles goed, vooral ook omdat het gros der bevolking zich niet op straat vertoonde. Hoe de schietpartij ontstaan is, valt niei met zekerheid te zeggen. Naar verluidt werd even na drieën een politieagent door separatisten aange vallen, van zijn wapens beroofd en mishandeld Toen om hen te ontzetten een aantal Schupo-agenten toeschoten, volgde een handgemeen, dat al gauw ontaardde in een schietpartij, die vele menschen het leven heeft gekost en waarbij honderden gewonden zijn ge vallen, voor 't meerendeel menschen, die met de betoogingen niets uitstaande hadden. De Schupo heeft verscheidene doo den. Kort na het begin van het gevecht verscheen een sterke afdeeling Fran sche gendarmerie met tanks en machine geweren, die de straten schoonveegde en de Schupo ontwapende. De chef van de recherche is door de Franschen gevangen genomen Naar verluidt zullen de Franschen de Schupo ontbinden Naar aanleiding van het gebeurde zijn Dusseldorp sancties opgelegd, bestaande in een verbod van straat verkeer van 11 uur 's avonds tot 5 uur 's ochtends en een vervroegd sluitings uur. Van bevoegde zijde wordt meege deeld, dat het aantal dooden ten minste 20 bedraagt en dat der gewonden tegen de 3000 loopt Brandsma, H. W. M. DaniëlsL. N. ophijschen van een lantaarn in de mast van DelftA. J. J. F. van den Eeren- kundig te maken. beemt; L. E. J. van HerptJ. H. J J Naar de Res.bode verneemt heeft de regeerlng besloten,a het ad vies van de centrale commissie voor het georganiseerd overleg niet op te volgen en met ingang van 1 Jasnarl a.s. een algeheeie loonsverlaging van 10 pst. in je voeren. Het desdeireffende koninklijk be sluit Is reeds In beweklng en zal dezer dagen afkomen. Verder verneemt het blad, dat er zeer groote kans bestaat, dat de tweede salarisverlaging van 10 pet. welke tegen 1925 was aangekondigd, niet zal doorgaan, wijl er hoop is, dat langs andere weg het resteerende te kort zsl kunnen worden gedekt. Hieromtrent zullen binnenkort mede deelingen worden gedaan. Naar de Tel. verneemt, heeft de Christ. Hist. Kamerfractie aan de andere politieke fracties mededeeling gedaan, dat zij zich heeft gewend tot den minister van Financiën, met het ver zoek om met ingang van 1 Januari a.s. en gedurende het jaar 1924, op de schadeloosstelling van de Christ. Historische Kamerleden bij degebrul- ceiijke betaalbaarstelling bij het einde van iedere maand, 10 bet. te doen in- touden, zulks In verband met den toestand van ,s lands financiën. De P.N.E.M.- Chaos. In de N. Tilb. Crt. vonden we dezer dagen het volgende ingezonden stukje De bezuinigheidsmanie waant rond en waar voor velen het water aan de lippen zal komen door de in aantocht zijnde operatie van de plannen van Minister Colijn, acht ik het wel ge- wenscht enkele toestanden zoo nu en dan mij hier ter stede, ook elders, wel eens ter oore gekomen, meer wereld- Hooge Rijksbelasting is troef en interesseer ik mij er wel voor te we ten, waar die gelden zooal voor ge bruikt worden. Lees slechts. Bij de Provinciale Noord-Brabant sche Elec. Maatschappij in 't kort P. N. E. M.. had Professor van Swaay, zoodanig ploegenstelsel uitgedacht, dat spoedig bleek dat met minder ploegen dat bedrijf te beheerschen was, dus ontslag moest plaats hebben. Dit is ook gebeurd. Het gebeurde evenwel niet met b.v. een half jaar traktement of iets derge lijks neen pensioen is toegekend van omstreeks f 800 zegge achthonderd gulden per jaar en hooger aan jonge, krachtige kerels, mannen in den bloei van hun leven. Wij mogen gerust aanemen, dat deze pensioengelden en onze belasting penningen elkander niet vreemd zijn. Het is een zuivere verkrachting van de gedachte dat pensioen alleen de bedoeling heeft, kranken en ouden van dagen toe te behooren. Laat een ieder die soortgelijke toe standen kent, ze als een eisch van be zuiniging bekend maken. J O. TEVREE. Wij weten niet of de onderteekening een pseudoniem beteekent of niet. Doet ook eigenlijk niets terzake. Hier wordt weer 'n opnieuw, zooals in de Brabantsche bladen van den Iaatsten tijd al zoo herhaaldelijk is geschied, een schril licht geworpen op de onzegbare chaos aan de P. N. E. M Maar moet die bandjir van vergis singen en misvattingen ten koste van millioenen nu maar blijven voortduren Wanneer zal de Brabantsche bevol king tegen die geldverspilling in op stand komen T. P. Door den Heer j. v. d. S., alhier, werden gisteren voor de tweede maal in dit jaar aardbeien geplukt. N1EUWKUIJK, Op Donderdag 4 October a s des voormiddag om IOV2 uur zal de raad dezer gemeente in openbare vergadering bijeen komen. Aan de orde Ingekomen Stukken. Voorstel tot wijziging der heffings-verordening op het schoolgeld. Bespreking tarieven electriciteitsbedrijf. Rondvraag en Slui ting. In haar jongste vergadering be sloot de Tooneelvereeniging „Kunst en Vriendschap" met het oog op de te geven uitvoering met kerstmis a.s. de volgende week met het in studie nemen van het stuk te beginnen. De voorloopige wekelijksche repetities zullen in het gewone lokaal bij de Eerw. Zusters gehouden worden. Op Zondag 7 Oct. a.s. zal alhier in beide H. Missen eene collecte worden gehouden ten bate der R. K. Universiteit. De bijenhouders alhier en om streken maken .dit seizoen een goed jaar mee, de bijenoogst is zeer over vloedig en zooais een bekend ijmker uit onze gemeente verzekerde, is er sinds jaren niet meer zooveel honing gewonnen als dit jaar. zoenen geregeld voor het 1ste elftal uitgekomen zijn, maakten nu deel uit van hun ploeg. W.S.C. kan derhalve tevreden zijn met dezen uitslag, ofschoon zij een opgelegde kans voor de overwinning liet passeeren. Beide partijen waren volledigonge veer 10 minuten sa den aanvang nam W.S.C, de leiding door haar rechts binnen, daartoe In staat gesteld door een keurig aangegeven bal van den linksbinnen. Korp daarop wist Wllhel- mlna dea stand op gelijken voet te brengen, gebruikmakend van eene wijfollfig tusschen de belde achter- gpelers der zwarthemden. W.S.C. nam echter weder het offensief en wist nog voor de rust te doelpunten door haar linksbuiten uit een voorzet van deu rechtervleugelman. Na de rust hetzelfde enthousiaste speiaanval op aanval werden door de belde tegenstanders ondernomen, welke grootendeels op de rasp. verdedigingen afstuiten. Ia deze periode viel vooral het schitterend verdedigen van den linksback der gasten op. Tot ongeveer een kwartier voor het einde Wilhel- mina gemakkelijk In staat werd gesteld gelijk te maken door een misverstand van dea W.S C.-rechtsback, die in plaats van op van D/anen te willen terugspelen, de bal voor de voeten legde van den middenvoor der tegen partij, die nu slechts voor het intrappen had en hiervan ook danig gebruik maakte. Nog gaf W.S.C. niet ophare actieve linkerwifig wist keurig op te brengen, een schitterende voorzet volgde, Aarts kreeg de kans van den dag, treuzelde, met gevolg dat deze gelegenheid ver beken was. Een geharrewar voor het Wilhelmisa-doel ontstond daardoor, waaruit een strafschop volgde. Het mocht evenwel niet zijn, ook deze ging door naastschieien verloren. Ia de resteerende minuten kwam geen ver andering meer in den stand en floot scheidsrechter Horsten, die zeer correct leidde, het einde van deze, van het begin tot het einde spannende wed strijd de meer daa honderd supporters, die W.S.C. luidde hebben aangemoe digd, zullen geen spijt van de reis gehad hebben Bij W.S.C. viel de achterhoede, mei als uitblinker de licksback te roemen. Van Draanen yerdedlgds op keurige wijze zijn doei en maakte tijdens den wedstrijd in groofsche stijl een straf schop onschadelijk. In de voorhoede was het speciaal de onvermoeide linksbinnen, die telkens de aanvallen leidde. De rechterwing was niet zoo actief als gewoonlijk, hoofdzakelijk doordat de rechtsbinnen zijn dag o'et had. Zondag j.l. speelde Juliana III tegen P. V. C. In een spannende en goed gespeelde wedstrijd wisten de Juliana-jongens verdiend met 3—2 te winnen. SPRANG. S.V.V. I heeft Zondag een oefen wedstrijd gespeeld tegen Korvel I uit WAALWIJK. Quick heeft het seizoen slechter ingezet dan verwacht was. Met een verdiende doch geflatteerde overwinning gingen de Roodb. naar huis toe. Als de scheidsrechter om half drie beginnen blaast stellen de Roodb. zich volledig en Quik met een invaller op. Direct ontwikkelt zich een vurig spel met wederzijdsche aanvallen. Het eerste succes is voor Quick als een goed i Tilburg en verloor met 43, aangegeven bal van links door Hensen verloop van den wedstrijd heeft ceurig wordt ingezet. Niet lang duurtuitgewezen dat SVV over een stevige ""M°' A- pioeg beschikt. Was SVV niet met twee invallers geweest, zeker zou den stand in het voordeel van Sprang zijn geweest. Dus SVV'ers met hetzelfde elan van 1.1. Zondag en volledig, dan kan u er zeker op aan dat gij een goed figuur zult maken in de lste klas B.V B. KAATSHEUVEL. echter deze voorsprong, want als de *oodb. rechts buiten doorbreek; maakt rij de stand gelijk en even later wordt Korthout voor den tweeden maal ge passeerd, waarmee de rust inging. Na de hervatting zitten de Quickers direct voor het Roodb.doel waar echter weggewerkt wordt. Als den bal bij het Quickdoel komt wordt een der Bossche spelers opzij gezet, waarvoor de scheidsrechter een penalty toekent, wejke in een doelpunt wordt omgezet Van toen af was Quick een geslagen onzen met 42 van de nationale kleuren elftal. De achterhoede werkte nog wel zoo hard zij kon, doch kon niet ver hinderen dat de Roodb. nog eenmaal doelpunten. Na nog enkele Quick-aan- vallen, echter zonder succes, blaast de scheidsrechter inrukken en heeft Quick een zware nederlaag te boeken. W.S.C. heeft op zeer verdloaste- tjke wijze het nieuwe seizoen ingezet met het gelijke spel (22) tegen de momenteel zeer sterke Wilhelmiaa- reserves. Alhoewel wel eenlgszios be rend was dat de Kanaries dit jaar een sterk elftal op de been zouden brengen, overtrof de ploeg, welke j.l. Zondag te Vught tegen W.S.C. uitkwam, aller verwachtingenniet minder dan vijf reserve-spelers, die reeds eenige sel- Het geheele jaar geopend. 313™C Gedurenden den geheelen winter iederen Zaterdag en Zondag GEZELLIG BITTERUURTJE. Aan het postkantoor Kaatsheuvel en de daaronder ressorteerende hulpkantoren werd gedurende de maand Sept. 1923 Inge legd 13854.53 en terugbetaald 14084.17. Uitgegeven werden 8 nieuwe boekjes. Mej. L. Hille, onderwijzeres aan de O. L. school in „de Moer" is benoemd tot onderwijzer aan de R. K. Jongensschool Parochie Berkdijk. 1 Ofschoon er in de schoenindustrie nog op geen enkele manier te stuiten valt, mag er toch eenige verbetering in de toezending der orders geconstateerd worden. Er zijn fabrieken die thans voor geruimen tijd werk hebben. Zoo „den Haaag" er den noo- digen spoed achter kon zetten om 't schoe nenwetje verlengd te krijgen, gelooven we dat den komenden winter beter zal zijn dan den gepasseerden zomer. De raad onzer gemeente is bijeenge roepen tot het houden van een spoedeisclien de besloten vregadering op Woensdag voor middag in verband met de steunregeling. De etalageweek door het Feestcomité to|t viering der Jubileums-feesten iiitgev schreven is geëindigd. Met genoegen hébben we kunnen constateeren, dat zoo goed als allen ook de week uitgediend hebben. Dat etaleeren ook reclame maken is mochten we reeds van meer dan een vernemen. Er zijn winkeliers die in de verloopen week meel zaken deden, dan in een geheel maand lang. Zij willen thans begrijpen, dat „reclame de ziel is van den handel". Heusdea, 3 Oer. 1923. Als spreker in de R. K. Debatingclub trad op de heer Ant. van Delft met ..De Burgerlijke Stand". Flink zette htf het ont- tsaan en etli meest wetenswaardige daar van uiteen. Toch maakte het lid J. Sens een paar op en aanmerkingen, waardoor men tot een geanimeerd debat kwam. Voorts werd aangekondigd een lezing met lichtbeelden door den Z.Eerw. Pater Zeij (Vucht) over oVndels Altaargeheimnissen, en dat in voorbereiding de heer Kerkhofs einde October een lezing zal houden over Vondel; dat 't weekblad ..de Nieuwe Eeuw" in de portefeuille wordt opgenomen en dat eeds een 12 tal leden zich hebben opgege- en voor een retraite in Vucht (Loyola) Door het College van regenten der Godshuizen zijn sedert Maandag een paar dozijn werkloozen aan den arbeid gesteld op hare landerijen onder Hedikhuizen. - De werkzaamheden op de scheeps werf .schijnen weer toe te nemen, althans deze week zijn weer verschillende werklui aangenomen. Wat de Wilhelmina-ploeg aangaat, deze bestaat uit pootige en forsche spelers, zoo nu en dan wel wat te forsch, die van geen opgeven weten. Wij voor ons houden dit de sterkste ploeg in de afdeeling. Een kleine opmerking tot slot. Waarom in liet laatste kwartier, toen de stand 2—1 in het voordeel van W.S.C. stond, de ach terhoede niet versterkt en zich hoofdzake lijk op verdedigen toegelegd? Door bovengenoemden uitslag is de eerste thuiswedstrijd van W. S. C. a.s. Zondag tegen de Roodborstjes aantrekkelijker ge worden beide vereenigingen speelden reeds gelijk tegen Wilhelmina. Met volle span ning zien wij deze ontmoeting dan ook te gemoet. Of de Roodborstjes wederom zoo gemakkelijk in Waalwijk zullen kunnen neerfladderenzullen zij moeten af wachten. K. S. W. I speelde Zondag jl. te Be- soijen tegen R. W. B. Er werd van beide kanten goed, vlug spel gegeven, waarin de wisten te winnen. Zooals de meesten reeds weten speelt K. S. W. I dit seizoen in de 3e Afdeeling van den N.V.B. In 't October programma van de N. V. B. stond onze club nog niet opgenomen, omdat eenige noodlge formali teiten, waaronder o.a. het keuren van het speelterrein, zoo laat hadden plaats gehad dat de rapporten inet meer tfldig bj) bet bestuur konden binnen zijn. Als zeker mag echter verondersteld worden dat nog dezer dagen eenige wedstrijden voor K. S. W. zul len worden ingelascbt. We zijn er van over tuigd, dat K. S. W. ook dit jaar weer met hetzelfde élan zal spelen, waarmede het zich in 't vorig seizoen in den strijd wierp. Ook in de Ille afd. van den N.V.B. kan K.S.W. I kampioen worden

Echo van het Zuiden | 1923 | | pagina 6