OPENING Sport. Gemeenteraad. Advertenliën. Te Koop Een bekwame HOOG LOON. BERICHT! Donderdagavond C. J. van Loon. na deze samenkomst met Dank aan God wordt gesloten. De gehouden collecte bracht circa f 19.— op. Trots een gure Novemberregen werd 1,1. Maandagavond half zeven het Kerkgebouw der Ned. Herv. Gemeente flink bezet. Velen waren opgekomen om te luisteren naar hetgeen Ds. Bach- man, jeugdpredikant te München, ons van z'n arbeid had te zeggen. Na 't zingen van Ps. 146 vs. 3 en 't lezen van 2 Kon.. 4 vs. 18—37 ging Ds Wolthers voor in Gebed. Met een korte inleiding werd het woord gegeven aan Ds Bachman, die z'n rede in 't Duitsch uitsprak. Aan de vertaling, die bij Ds. Wolthers in goede handen berustte, ontleenen wij 't volgende Droefheid moet onze harten vervul len, wanneer wij ons oog laten gaan over vele volkeren rondom, wanneer wij de haat en vijandschap aanschou wen, die er woedt en nog wordt aan gewakkerd. Hoe nu deze ellende tegen te gaan? Wat is 't middel tot redding Spreker wijst ons op de vóetwassching van Christus. Alleen wanneer er tusschen de menschen en volkeren meer naas tenliefde en wederzijdsche dienstvaar digheid werd gevonden, dan zouden wij hoopvoller toekomst tegen kunnen gaan. In 't bijzonder bepaalde spr, ons bij de jeugd in München. Diepe smart doorvloeide ons hart, toen we hoorden hoe 40 pCt. der kinderen die de lagere school bezoeken geen winterkleeding bezitten, 25 pCt. geen kousen, 10 pCt. geen schoenen, 84 pCt. tot voor eenlge dagen terug nog barrevoets de school bezochten. Moet 't niet tot diepen weemoed stemmen, te vernemen, dat vele kin deren melk alleen kennen van hooren zeggen. Zoo zouden we voort kunnen gaan U de ellende waaraan vooral de jeugd bloot staat, te schilderen. Maar naast deze droeve dingen, kan ik U, Gode zij dank, ook nog een blijde boodschap brengen. Er is een roepen, een verlangen naar vrede en rust voor hun bekom merde ziel. O, help onsSteun ons met Uw gave, maar gedenk ons ook in Uw gebeden. De arbeid is zwaar, de vooruitzichten zijn vaak om er moedelos door te worden, maar wij wetenGod is aan onze zijde. Zoo wie dit kindeke ontvangen zal in Mijnen naam ontvangt Mij. Ds. Wolthers sluit, na 't zingen van Ps. 68: 10, op gebruikelijke wijze deze samenkomst. Nader vernamen wij, dat de collecte opbracht ruim f 70, fegen den huidigen koers omgezet ongeveer 35.000.000 000 000 mark RAAMSDONK. Een 2-jarig kindje van S. werd Dinsdagmiddag in de Julianalaan, door een geladen kolen wagen van de H. uit Waspik over reden. Het achterwiel ging den kleine over het hoofdje en verbrijzelde den schedel, waardoor de dood oogen blikkelijk intrad Den voerman treft geen schuldhet kind is er al spelende onder geraakt. Met het afbreken van het bouw vallige gedeelte van den toren der N. H. Kerk op het Dorp is men bijna klaar. De toren wordt nu tijdelijk, tot aan de definitieve restauratie, met een mastiek dak afgezet. Voorloopig blijft hij dus dit aanzien behouden. Dezer dagen zijn door de politie eenige landbouwers verbaliseerd wegens het rijden op de openbare wegen met bietenwagens, waarvan de wielen niet van de klei waren ontdaan. Boeren let daarom op. MADE. Ter veemarkt waren aan gevoerd 122 stuks hoornvee en 39 biggen. Men besteedde voor: Vetvee fl.— a f 1.15 per K.G. Kalfkoeien f350 a f425. Muntigen f190 f240. Kalfvaarzen f210 a f 350. Hokkelingen f 100 h f 185. Biggen f 13 a f 15. Handel vrij vlug. De dochter van den landbouwer H. v. O., die sedert vorige week Maandag vermist werd is terecht. Bij hare zuster, die te Binnen-Moerdijk woont, had zij zich onder het stroo verborgen, waar zij Zondagavond ge vonden werd. Het oudste zoontje van land bouwer F. S. is door een auto aan gereden. Het ongeluk is betrekkelijk goed afgeloopen, daar slechts een voet gewond is. Gedurende de maand October werd ten postkantore alhier en de daaronder ressorteerende hulpkantoren bij de Rijkspostspaarbank ingelegd f 11.133.15 en terugbetaald f 11.716.61 De Armbesturen van Made en van Drimmelen hebben bekend ge maakt dat de inschrijving op de leening van f 10.000 gedeeltelijk is opengesteld tot een bedrag van f 8000 ten laste dier Armbesturen rentende 5'/2 pCt. 'sjaars. De aandeelen zijn groot f250 DUSSEN. Dezer dagen kwam een persoon uit Sprang aan 't Capelsche veer. Daar het nog donker was stopte de veerman al bijtijds om dan de pont zachtjesaan aan wal te laten komen, doch bedoelde persoon dacht er reeds te zijn en stapte met de fiets aan de hand van de pont, doch de pont was nog niet aan wal en zoodoende kwam hij in het water terecht en liefst tot aan zijn hals. Verder zag hij maar van zijn reis af en ging weer per keerende pont terug naar Sprang. Met den schrik en een nat pak kwam hij vrij. Zaterdagmorgen heeft een schip den kabel der pont aan het Capelsche Veer stuk gevaren waardoor het ver keer tot in den namiddag gestremd was. Maandagmorgen haalde de heer Mominers uit Tilburg zijn koeien uit de weide te Babiloniënbroek. Op de pont aan het Capelsche Veer gekomen zijnde sprong er een over het hek en kwam in de Maas terecht en verdronk Men ging het beest na met een boot en haalde dit in even voorbij den los- wal te Dussen, waarna het werd op gehaald en naar Tilburg vervoerd. Door den hoogen waterstand staat de weg naar Capelle nu en dan reeds onder water, wat 'een groot ongemak is. Naar wij uit betrouwbare bron vernemen, zullen dezen winter door het bestuur der Burgerwacht alhier, eenige fiim-avonden worden georgani seerd. Goed ingelicht zijnde, zullen, indien het publiek daartoe mede werkt, aangezien de kosten aanmerkelijk hoog zijn, de volgende filmen werden ver toond lo. verscheidene filmen, 't gebied der Burgerwacht betreffende en dat van het reddingswezen. 2o. een pracht-film, betreffende „In- sulinde", welke film een schitterend beeld geeft van Ned.-lndië met zijn machtige vulkanen en tropische natuur. Voorts zullen worden vertoond ver schillende bedrijven en het dagelijksch leven van den inlander, alsmede het schilderachtige eiland Bali. 3o de intocht van Hare Majesteit de Koningin te Amsterdam, tijdens haar 25-jarig Regeerings-jubileum en 4o. een komische slot-film. Indien het de moeite loont, zullen door heeren dilletanten eenige komi sche voordrachten worden ten beste gegeven. Ziet ter zijner tijd de pro gramma's en verzuimt niet, tijdig kaarten aan te vragen. Het belooft beslist een schitterende avond te worden. ALMKERK. De collecte gehouden j.l Woensdag in de Ned. Herv. Kerk alhier ten bate voor de verbouwing der Constitoriekamer bracht op ruim f41. Dezer dagen gingen eenige heeren een bezoek brengen naar Dussen (Hank) Nadat zij een gesprek hadden gevoerd met een paar meisjes, werden zij aangevallen door een drietal per sonen, zoodat zij eenige wonden op liepen aan 't hoofd, nadat zij het be- j bloede gezicht bij een der bewoners j gewasschen hadden, konden zij den i terugtocht aanvaarden. Maakten wij in ons vorig num i mer melding, dat het fanfare-corps „Nooit Gedacht* haar verdiende lau weren ontvangen had, thans kunnen we ook melden dat het fanfare-corps „Crescendo" te Nieuwendijk (Gem. Almkerk) haar zilveren lauwerkrans ontvangen heeft, 't welk dit corps op het Nationaal Concours te Raamsdonks- veer behaalde in de afdeeling uitmun tendheid. De verhuring der zitplaatsen in de Gerf. Kerk te Nieuwendijk had j.l. Zaterdag plaats, de opbrengst was ongeveer f 300 minder dan in 1922 VLIJMEN. Hedenmiddag is de vee tram in het huis van den bakker v. d. I W. gereden. Door de ruïne is de Ak kerstraat voor het verkeer geheel af gesloten. Een wagon, geladen met vee, i kwam te vallen. Persoonlijke ongeluk- ken zijn niet voorgekomen. De schade is aanzienlijk» Voor as. Zondag 11 November staat voor onze plaats wederom eene zeer belangrijke voetbalwedstrijd op het programma, n.l de ontmoeting tusschen de beide plaatselijke vereeni- gingen W.S C. en Quick. De wedstrijd vangt aan om half drie. Scheidsrechter is de heer Voltijn. W. S. C. R .w. B. 8—1. KAATSHEUVEL. GEERTRUIDENBERG. Openbare vergadering van den Raad dezer gemeente op Maandag 5 October des middags ten 2 uur. Voorzitter EdelAchtb. heer Bianchi. Ongeveer kwart over twee uur opent de Voorzitter de vergaderingaan wezig zijn alle leden. De Voorzitter wenscht alvorens met de werkzaamheden te beginnen met een enkel woord nog eens terug te komen op.hetgeen hij bij zijn installatie hier heeft gezegd. Hij heeft toen de hoop uitgesproken dat hij op eene krachtige en aangename medewerking mocht rekenen. Gedurende zijn hier-zijn heeft hij zich nog niet voldoende, al mag h^ ook óp de volle medewerking van de wethouders en secretaris rekenen, van alles op de hoogte kunnen stellen en durft daarom nogmaals op de mede werking van de raadsleden rekenen. Mochten er kwesties zijn of komen, waarbij men het niet eens is, dat men elkaar dan op waardige wijze tracht te overtuigen. Is men hel met mij niet eens, zegt spr., dat men het mij zegge, want met jaknikkers in den raad kan niets worden bereikt. Echter durft hij op correctheid van de debatten rekenen. De notulen der vorige vergadering worden hierna voorgelezen. De heer Sassen zegt, dat de secre taris in de notulen vergeten heeft te vermelden dat hij, toen de heer Sege- ren had gezegd, dat hij nog een kind was, gezegd heeft dat hij hier niet zit om hilariteit te veroorzaken. De Voorzitter kan daar niet over j oordeeien omdat hij niet bij die ver j gadering is tegenwoordig geweest, j maar wil wel verklaren, dat alles niet j in de notulen behoeft te worden op j genomen. Wenscht men zulks, dan zou j een stenografisch verslag moeten wor- den gemaakt en dat kost veel geld en i bovendien wat bereikt men er mee. Heeft de, raad geen bezwaar om de notulen met uwe opmerking alsnog aan te vullen, dan kan daar nog toe wor den overgegaan. Niemand heeft daartegen eenig be zwaar. De heer Segeren zegt bij de kwestie overdracht van grond zijn stem onder dat voorbehoudte hebben gegeven, dat van der Ploeg den grond niet mag ver- koopen dan met toestemming van den raad. De Voorzitter merkt op dat het raads- j besluit in de notulen staat omschreven, j De heer Segeren zegt nog een kleine j opmerking te hebben n.l. dat hij in een vorige vergadering gesproken heeft j over de dubbeltarief-meters en dat men hem toen heeft gezegd dat die niet meer in den handel waren te verkrijgen. Voorloopige vaststelling gemeente- j rekening 1922 met een begrootings-1 I wijziging 1923. De heer Tak zegt dat de Commissie i de rekening heeft onderzocht en in j orde bevonden. Het is haar gebleken dat de finantieele toestand van de gemeente bevredigend mag worden genoemd. De uitgaven, zijn steeds' beneden de inkomsten gehouden kunnen worden. De ontvangsten hebben bedragen f344,910 59 en uit gaven f 324.983.1g, zoodat er een goed slot is van f 19.937.39. Dit cijfer lijkt zeer gunstig en werkelijk er is bezuinigd doch in hoofdzaak komt het i doordat het dienstjaar met een flink batig saldo is begonnen nl. met f6000 en nog f3000 die is ingekomen van het Rijk waarop niet was gerekend. Over het algemeen genomen zijn de posten onder de raming gebleven en heeft men dan ook van het beheer een goeden indruk gekregen. Kwam het soms voor dat hier of daar nog wat bezuinigd had kunnen worden, bij onderzoek bleek dat dit niet kon. Het finantieel beheer is over 1922 uitstekend geweest. De heeren Timmermans en Stassen kunnen hiermede accoord gaan. De Voorzitter dankt de Commissie voor de door haar verrichte werk zaamheden en brengt het voorstel van Burg. en Weth. in omvraag, wat met algemeene stemmen wordt aangenomen. 2, Aanbieding rekening Stedelijke Godshuizen dienst 1922. De Voorzitter deelt mede dat deze rekening voor leden op de Secretarie ter inzage zal worden nedergelegd. 3. Wijziging begrooting 1923 in ver band met een gewenschte wijziging van de begrooting van het gemeentelijk grondbedrijfdienst 1923. De Voorzitter merkt op, dat Ged. St. zich niet langer ermee kunnen vereenU ging dat de gelden van het grondbedrijf door de begrooting loopen. De geheele administratie moet apart worden ge voerd Segeren. Het is dus de bedoeling, dat het een geheel apart bedrijf wordt dat niet meer door de gewone rekening loopt, Dat is ook veel beter. Voorzitter. Het moet worden als het gaat met het electrischbedrijf en als het gaat in die gemeenten waar ze een gasfabriek hebben. In het begin van zoo'n instelling moet de gemeente het geld fourneeren. Vervolgens merkt de Voorzitter op. dat nog op de begrooting moeten worden gebracht een subsidie van f 50 naar de Zwemclub, een subsidie van f 300 voor de jubileumfeesten en f 350 voor de vereeniging ter behartiging van Geertruidenbergs Belang. Segeren. Zijn deze posten ook ai uitgegeven. Voorzitter Dat zou ik zoo niet kun nen zeggen, maar het zijn door den raad goedgekeurde posten die nagela ten zijn op de begrooting te brengen. Zoo is er voor steunuitkeering een post op de begrooting gebracht van f 3000 doch nu is men daarboven ge komen en daarom heb ik bij de raads leden een lijst laten circuleeren om Burg. en Weth. te machtigen door te gaan met het uitbetalen. Enkele leden hebben daartegen bezwaar gehad. Misschien is het bedrag niet meer noodig maar anders zou men later nog eens tot den raad moeten komen De heer Timmermans zeg niet tegen steunverleening te zijn als daaraan behoefte is en of dit het geval nu is althans behoeft te zijn weet hij niet. De bietencompagne is in gang en van buiten de gemeente komt men hier om werk vragen en verkrijgt het. Waar ligt het nu aan. aan de werkgevers of aan de werknemers, dat er hier nog werkeloosheid heerscht in een tijd, waarin zooveel werkvolk noodig is. Omdat hij deze vraag nog niet op gelost heeft gezien, heeft hij gemeend geen verder crediet daarvoor te moeten geven. De Voorzitter kan mededeelen, dat het aantal werkeloozen thans zeer is geslonken. In begin October waren er 8 10, die nog maar eenige uitkeering genoten en direct daarop en nu nog, zijn er maar slechts twee meer: Het kan echter gebeuren, dat na afloop der compagne het aantal weer toeneemt en ook kan het gebeuren, dat erdoor sleghten aanvoer van bieten, menschen zijn die eens een week of langer geen werk hebben en die moeten dan toch van de steun trekken. Het bedrag dat wordt uitgetrokken behoeft niet ineens te worden uitgegeven, dat wordt slechts naar behoefte gedaan. Spr. hoop zoo min mogelijk uit te keeren dat is niet alleen voor de ge meente het beste maar ook voor de menschen zelf. want de meesten ver dienen liever hun geld dan dat ze het bij de steun moeten komen halen. De heer Jansen heeft zich ook tegen het verleenen van meer crediet uitge sproken omdat hij het liefst ziet dat de menschen werken en als iemand die zelf wel eens werk geeft, heeft hij ondervonden dat de meeste arbeiders het zelf liever verdienen. Echter heeft hij ook meermalen waargenomen dat er werkgevers zijn die menschen in dienst stellen die van buiten de ge meente komen en dat is te veroor- deelen. Gaarne zou hij vernemen of de correspondent van den Arbeid daarin niet kon werkzaam zijn. Spr. weet het niet wat direct tot de taak van den Correspondent behoort, maar wel weet hij dat de Correspondent te Breda brieven schrijft als hij denkt daar of daar kan iemand werk krijgen. Met de campagne is dat, naar hij zeker weet, voorgekomen en als de Correspondent hier ook in dien geest wil werkzaam zijn, kan hier veel goeds worden ge daan. De arbeiders verdienen liever dan dat armzalig steuntje waarvan ze hun gezin niet naar behooren kunnen onderhouden, in ontvangst te komen nemen. Mochten er arbeiders zijn die liever steun trekken dan werken, Spr. gelooft niet dat er die veel zijn, mis schien 1 of l'|a procent, dan zou hij dip maar willen laten loopen. Wordt getracht zooveel als maar kan om de arbeiders van deze gemeente overal zooveel mogelijk in het werk te stellen, dan zullen hier spoedig geen uitkeeringen meer behoeven te worden gedaan. Spr. staat No. één om te helpen, maar toch zou hij bij steunverleening eerst onderzocht willen; zien ot ne noodig en noodzakelijk is. De Voorzitter meent dat de heer lansen in hoofdzaak zou willen zien dat de gemeente of arbeidsbeurs voor de werkloozen werk gaat zoeken. Daar mede is hij het niet eens. Men moet de arbeiders niet achterna behoeven te loopen, want zij zelf hebben als moreele plicht dit zelf te doen. Wat de heer de Both, die correspondent van de arbeidsbeurs is, destijds bij zijne benoeming tot taak heeft gekregen, weet hij niet, alleen weet hij dat hij de zaak goed nagaat en dat het een onprettig baantje is, want als hij de werkloozen, wanneer deze voor de gemeente werk hebben verricht, goéd nagaat, hebben deze het land aan hem en dat is heel dikwijls een bewijs dat hij goed zijn plicht doet. Verder meent Spr. nog te weten dat de Both bekend maakt waar arbeiders geplaatst kunnen worden. Om de werkgevers hier ter plaatse te verzoeken zooveel mogelijk arbeiders uit de plaats te nemen, daar voelt hij wel wat voor want dat kost de ge meente niets, alleen is het maar een beetje moeite De heer Jansen zegt niet te beweren dat de Both zijn plicht niet heeft ge daan, alleen heeft hij maar willen vragen wat diens plichten zijn. De heer Segeren geeft in overweging om den dijk van hier naar Drimmelen die in zeer desolaten toestand verkeert, in orde te laten maken door de werke- Iooze arbeiders ais deze er zijn. Hij zou echter daaraan alleen willen laten arbeiden menschen die voor hun taak berekend zijn. Aan dit werk zouden zeker 4 of 5 menschen voor een stuk van den winter kunnen werken. Een groot deel van dezen dijk behoort aan de Godshuizen maar daarover zou zijn te spreken. De Voorzitter zou de menschen ook veel liever aan 't werk zetten om wat te laten verdienen, inplaats ze het geld zoo maar te geven, maar dan moet er ook werkelijk productief werk zijn. B.v. land ontginnen of zoo iets doch dat valt hier niet te doen en als men het werk gaat zoeken, dan kost het de gemeente steeds veel te veel geld en zijn er de belastingbetalers tenslotte de dupe van. Is er werkelijk eenig werk te verrichten dat rendabel kan gemaakt worden, dan zou hij de menschen ook veel liever daar een behoorlijk loon aan willen laten verdienen, doch dit is hier momenteel niet en om een werk te laten gaan verrichten dat men in normalen tijd ook niet zou laten doen, is uit den booze. De heer Segeren zegt dat de Voor zitter nog te kort hier is om te kunnen weten dat die dijken broodnoodig ver betering vragen. Er zijn gaten van een meter in. Voorzitter. Behooren die dijken wel aan de gemeente. Segeren. Gedeeltelijk wel en gedeel telijk aan de Godshuizen, maar met met dit college zou daarover te onder- handeleu zijn. Voorzitter. Ik zal die zaak onder zoeken want tegen dat de campagne is afgeloopen kunnen er waarschijnlijk wel weer eenige werkloozen bijkomen. een goed onderhouden geschikt voor Woonhuis, of ook voor werk- of bergplaats. Te bevragen bij W. DE JONG Baardwijk. 31549 N.V. Stoom schoenfabriek V/li. JOS. GROENEN. 31548 van onze nieuwe, geheel naar de laatste eischen des tijds ingerichte RUNDS-, KALFS- en VARhENSSLAGERIJ. Vanaf Donderdag zullen bij ons steeds voorhanden zijn alle prima Worstsoorten en Fijne Vleeschwaren. Ons bij voortduring aanbevelende 31550 Hoogaehtend, W.S.C. speelde Zondag tegen R.W.B. op het terrein van laatstgenoemde voor de compe titie. Er was veel belangstelling en er werd, naar men ons mededeelt, krachtig maar niet unfair gespeeld. De uitslag was 8 1 in het voordeel van W.S.C. (Wij ontvingen van dezen wedstrijd geen verslag, dat spijt ons; temeer waar 't zoo vreemd aandoet nu juist geen verslag van de zijde van R. W. B. te ontvangen, dat anders op dit gebied zoo actief is, speciaal wanneer het wedstrijden op eigen terrein betreft. Red.) JULIANA—ZIGO 3—3. Zondag jl. speelde Juliana wederom een wedstrijd voor de competitie le klasse B. V. B. tegen het sterke Zigo uit Tilburg, een der ernstige concurrenten naar de bovenste plaats. Na eei^t het sterke Heuvel met 31 geklopt te hebben moest Juliana in Tilburg voor de Zigo-ploeg met dezelfde cijfers on der doen. Zondag j.l. kwam Zigo Juliana in eigen veste bekampen en de Tilburgers vonden Ju liana in goeden vorm en moesten al dadelijk bekennen dat ze geen gemakkelijke taak had den. i Zigo wint den toss en verkiest met den vrij sterken wind mee te spelen. Als er vijf minu ten gespeeld is, krijgt de Juliana linksbinnen den bal mooi aangespeeld, rent door de heele Zigo-verdediging heen en met een prachtig schot verdwijnt de bal in de touwen 10. i Thans zet Zigo flink op maar d^-, stevige Juliana achterhoede keert alles. Eindelijk slaagt de uitstekend spelende Zigo-midvoor een minuut voor dat de rust ingaat gelijk te maken tot 11. Na de rust wederom hetzelfde prachtige spel met spannende momenten. Na mooi combinatiespel weet de Juliana rechtsbinnen er 2—1 van te maken. Even daarna maakt een Zigo-speler hands in het gevaarlijke ge bied. De scheidsrechter kent een pinalty toe welke jammerlijk wordt naast geschoten. Na een mooie combinatie weet de Zigo- rechtsbinnen de partijen wederom op gelijken voet te brengen 22. Juliana niet ontmoe digd speelt fanatiek verder. Bij een Juliana doorbraak schiet de linkshalf met een om houdbaar schot in de touwen en Juliana leidt wederom met 32. Als er nog twee minuten te spelen is weet de Zigo-midvoor welke uit stekend speelde met een prachtig schot bui ten bereik van den doelman er 33 van te maken, waarmee de Tilburgers uiterst tevre den kunnen zijn. Juliana 3 verloor van W.S.C. 3 met 6O, rust ging in met 10. Voor de rust waren de Juliana-jongens iets in de meerderheid maar onder hen zijn nog geen goede schutters. S. V. V. SPRANG. Onz voetbalvereeniging S.V.V. I speelde Zondag te Tilburg een competitiewedstrijd voor den B V. B. tegen Noad 4. S.V.V. won met 61. 't Gaat uitstekend S.V.V.'ers. Kaatsheuvel verloor Zondag zijn 2en com petitie-wedstrijd voor de 3e klasse N.V.B. tegen Wilhelmina II met 24. Stand bij rust 12. Berkdijk wist Rozat I te Boxtel in eigen huis met 21 te kloppen voor de le klasse B.V.B. Oranje-Zwart speelde tegen Emos uit Oisterwijk voor de R. K. F. een gelijk spel op eigen terrein. K. S. W. II moest verliezen van Waal wijk met 12 voor de 2e klasse B.V.B. D. F. C. DRUNEN. D. F. C. I verloor Zondag voor de com petitie van S. D. O. Helvoirt met 10. Een omgekeerde uitslag had het spelpeil beter uitgedrukt. Het Neierlandscli Elftal tegen Zwitserland. Het Nederlandsch Elftal dat op Zondag 25 November tegen Zwitserland zal spelen in het Amsterdamsche Stadion zal volgens de Sportkroniek als volgt zjjn samengesteld De Boer (Ajax) of Schindeler (Blauw Wit) Denis (H. B. S.) H. Tetzner (Be Quick) aanvoerder; Hulsman (Go Ahaead) van Lingen (Be Quick) Krom (R. C. H.) Groosjohan (V. O. C.) Verlegli (N. A. C.) van Son (Willem II) De Haan (Be Quick) Sigmond (D. F. C.). (Wordt vervolgd) STIKSTER gevraagd.

Echo van het Zuiden | 1923 | | pagina 6