EciPFwrillE Derde Blad. Provinciaal Nieuws Nieuws uit Kaatsheuvel Nieuws uit fïeusden. SPORT. Numm. 97. Zaterdag 24 Nov. '23. WAALWIJK, 23 Nov. 1923 De invoer van schoenen bedroeg in October 1923 29000 K G. is 33126 paar aan 1170 000, in October 1922 260 000 K.G. aan f967.000. Over de 10 eerste maanden van'23: 1.950.000 K.G., 2.150 015 paren aan f7 721 000. tegen 10 maanden in '22: 3.277.000 K G. aan f 11.982.000. Dit is bedoeld voor lederen schoenen. De uitvoer bedroeg in Oct. '23. 7000 K G.. 4867 paar f 33000, tegen Oct. '22 7000 K.G a f38000. Over de eerste 10 maanden in '23 67000 K.G., 55504 paar a f 330 000, tegen 10 maanden in '22 103050 K.G. aan f 653.000 Op Maandag 26 Nov. zal de Com- missie van Overleg voor de Schoen en Lederindustrie te Tilburg een bij eenkomst houden, o.m. ter bespreking van een bij de commissie ingekomen adres der Importeurs van Schoenwerk tot verlaging van de tegenpraestatie en tot verhooging van het invoer quan- tum. Donderdag 22 Nov. vierde het Zangkoor van de Parochie St. Jan zijn jaarlijksch Ceciliafeestdes morgens ten half negen een plechtige H. Mis voor levende en overledenen Choristen. Ten 10 uur vertrok het heele koor in auto's om een uitstapje te maken, over Tilburg, Oisterwijk, Vught, Den Bosch, om ten half vijf weer present te zijn in „Hotel Verwiel". Ten half zes uur ving in de achterzaal het diner aan, aangeboden door onzen ZeerEerw. heer Pastoor, president van het koor. Dat zulks met dank aanvaard werd, behoeft niet gezegd. Het menu was allerkeurigst en der tafel werd alle eer aangedaan. Na 't diner werd een uur gepauseerd en om 9 uur werd een begin gemaakt met het program, be staande uit kooren, solo's, komische scène's en een paar komische tersetten. Het ging er werkelijk gezellig en vroolijk toe tot het uur van scheiden weer aanbrak. Den hoogsten dank mag gebracht aan den ZeerEerw. heer Pas toor voor den aangeboden avond en verder aan allen die er aan medewerk ten dezen dag tot een onvergetelijken te maken. Naar wij vernemen heeft de heer J. Bergmans te Drunen, aftredend lid van de Kamer van Koophandel voor de Langstraat, wederom een Candida tuur aanvaard. Tot tijdelijk onderwijzer aan de Christelijke Jongensschool alhier is benoemd de heer Huiszoon te 't Sant eerst na zijne ongesteldheid aanwezig te zien. Door de zangclub van den R K. Vrouwenbond werd hierna „Het lied der Roomsche Vrouwen" op lofwaar dige wijze ten gehoore gebracht. De weleerw. heer v. Berkel, hierna het woord verkrijgende, zeide het zich een eer te rekenen voor den R K. Vrouwenbond eene reeks lezingen te mogen geven. Dien avond zou door hem eene lezing worden gehouden, met lichtbeelden verduidelijkt, om ons het leven en lijden der H. Cecilia voor oogen te stellen. Een dameskoor voerde hierbij toe- passelijken zang uit, Mej E. Rubbens, die de partij van St. Cecilia zou zingen, was door een lichte ongestelheid verhinderd deze rol te vervullen, welke thans door mej. M. Rubbens was overgenomen. In zeer bevattelijke woorden schetste Spr. ons dan de geschiedenis der Maagd en Martelares Cecilia, ons haar om haar trouw en standvastigheid in het geloof ten voorbeeld stellende. Het dameskoor, geaccompagneerd door mej. A Gragtmans, voerde onder- tusschen op verdienstelijke wijze de zeer moeilijke toepasselijke zangnum mers uit, waarvoor het allen lof toe komt. Toch deed zich het gemis aan een dirigent wel eenigszins voelen en kwam dan ook het laatste gedeelte, onder leiding van kapelaan v. Berkel gezongen, het beste tot zijn recht. Aan het slot dankte de presidente den Spr. voor diens zeer fraaie lezing, de dames zangeressen voor hare mede werking, alsmede alle aanwezigen voor hare trouwe opkomst en sloot daarna met den Christelijken groet de ver gadering. L.l. Woensdag werd de nieuw ingerichte Vakschool voor Schoenma kers te Oisterwijk officieel geopend. Er was veel belangstelling en na af loop werd door de Vereeniging tot bevordering van Vakonderwijs onder de schoenmakers, eene vergadering gehouden, waarop leden en donateurs waren uitgenoodigd. Iedereen doet natuurlijk van daag weer mee I aan onzen wedstrijd Tot ons genoegen kunnen wij mededeelen dat in een gisteren te 's Bosch gehouden vergadering van den Diocesanen R. K. Vrouwenbond, wegens een ontstane vacature, de secretaresse van de afd. Waalwijk, mej. M. Rubbens, als bestuurslid is gekozen. Gisterenavond had in de groote zaal van de R K. Werkliedenvereeni- ging de tweede ontwikkelingsavcnd plaats. De zaal was, zooals dat altijd is als de Eerw. heer L. Bijnen leest, flir.k bezet. De Eerw. spr. sprak ditmaal over het leven van de Zalige Theresia van het Kind Jezus. In een mooie rede schetste hij hoe het bevoorrechte kind vanaf haar ge boorte tot op haar sterfdag heeft ge leefd en verduidelijkte een en ander met lichtbeelden. Het geheel was een mooie, leerrijke avond, omdat ons een getrouw verhaal werd gegeven van de zalige van dezen tijd. Deze bespreking zal zeker tot gevolg hebben dat de devotie tot deze zalige, nog grooter wardt dan tot heden. Het daverend applaus bewees dat de vele toehoorders dankbaar waren voor het genotene. De Eerw. heer L Bijnen deelde nog mede, dat de volgende week de Eerw. heer A. van Delft, Kapelaan te Geldrop zal spreken over Dante. Hij durft ver trouwen dat dan ook weer velen zullen opkomen. Ter gelegenheid van haar 10-jarig bestaan biedt de W.V.V. Quick aan haren leden en donateurs met hunne dames een bal aan, hetwelk gegeven wordt in de zaal van den heer P. van Dalen. Daar er voor goede muziek zorg gedragen wordt, betwijfelen we het niet of elk lid en donateur van Quick zal hiervan profiteeren. Voor bijzonder heden zie men advertentie in dit blad. Woensdagavond had in de zaal van den R. K. Gildenbond alhier eene bijeenkomst plaats van de R K. Vrouwenbond welke zeer druk bezocht was en waarin de weleerw. heer v. Berkel de eerste zijner reeks te houden lezingen hield. Door de presidente, Mej. N. Timmer mans, werd de vergadering met den Christelijken groet geopend. Het ver heugde haar in deze bijeenkomst ook den zeereerw. heer v. Riel voor het SPRANG-CAPELLE. (V.m. Sprang.) Voor den Christelijken Besturenbond „Sprang-Capelle" zal Dinsdag 27 Nov 's avonds 7 uur, in het lokaal van den Chr. Volksbond alhier, als spreker op treden de heer A Amelink, secretaris van het Christelijk Nationaal Vakverbond te Utrecht, met het onderwerp: „Een groote taak in donkeren tijd". De leden van de afdeeling „Patri monium" kunnen deze vergadering ook bijwonen. Daar de heer Amelink op het Chr. Sociaal terrein geen onbekende is, zal het dezen begaafden spreker aan be langstelling wel niet ontbreken. VR1JHOEVECAPELLE. Geref. Kerk. A.s. Zondag des voormiddags half tien en des namiddags half drie leesdienst. WASPIK Naar wij met zekerheid vernemen heeft de heer A. Roovers alhier de voormalige houtzagerij van den heer Van Gorp overgenomen. De Roode Kruis-collecte bracht hier ongeveer f 2Ü op. De prijs der boter is weer met 10 cent per Kg. verhoogd en gebracht op f 2,50. Onder vele blijken van deelne ming werd heden het stoffelijk over schot van den hulpbesteller M. Paans, die zoo plotseling door den dood aan zijn familie werd ontrukt, ter aarde besteld. Een oppassend en zorgzaam huisvader, een ambtenaar vol plichts besef daalt met hem ten grave. De prijs der eieren is weer met 10 cent per Kg. verhoogd en gebracht op f 2.30. Mej. Maria van Son, secretaresse der Maria-vereeniging, heeft als zoo danig ontslag gevraagd. De prijs der zoete- en der karne melk is met 1 cent per L verhoogd en gebracht resp. op 14 en 6 cent per Liter. Hef betreft hier den wedstrijd WS.C. II RWB., of liever niet den wedstrijd maar het beknopte ver slag van den W.S C.-verslaggever. Het is mij zeer duidelijk wat genoemde verslaggever bedoelde met (verder comentaar overbodig). Wil dit misschien zeggen dat de schuld (natuurlijk) weer aan de R W.B -zijde is. Zoo niet dan verzoek ik U om in het vervolg de i verslagen wat duidelijker te schrijven, j want daar de schuldige toch de L zelf is, zie de vrije schop verslag R.W.B. 1 Op de vraag van den correspondent of hier opzet in 't spel is, moet ik bevestigend antwoorden (zie vrije schop). Maar dan kwam de opzet van de L., juist deze wilde den R.W.B -speler nemen (zie vrije schop). Ik wil hiermede niet zeggen dat de bedoeling was om ongelukken te maken en zeker niet zooals het nu uitviel, wat intusschen voor den betrokken persoon toch jammer is. Het is toch wel opvallend dat RW. B. het altijd moet ontgelden, vooral als R W.B. wint. Er worden zooveel forsche wedstrijden gespeeld, doch dan wordt er niets van vermeld. Ook de wedstrijd Kaatsheuvel—W.S.C. was zeer forsch, doch dit blijft onder den dekmantel. Uw blad vind ik verre van neutraal. Nogmaals mijn hartelijken dank, EEN TOESCHOUWER Een reuzen-succes, die Sinterklaas nummers van „De Echo't Zal vandaag tellen en nakijken zijn. Kaatsheuvel, 24 Nov. 1923. Woensdag hield de K B.C. haar jaarlijkschen feestavond, waarop 'tzeer amicaal toegang. In onderling concours wist de heer A van den Dungen den eersten prijs te behalen Met een toe passelijk woord reikte de Voorzitter, de heer Jac v. d. Assem, alle winners hun prijzen over, er de hoop bij uit sprekende dat zij nog lang zouden mogen meewerken tot groei en bloei der club. Voetbal. (Ingezonden). Aan de Redactie van De Echo van het Zuiden". Verzoeke onderstaande regelen op te nemen in uw veelgelezen blad. Bij voorbaat mijn dank. Wij zullen dit nog maar weer eens plaatsen. Wij behoeven niets bij te voegen aan of af te doen van 't geen wij zelf schreven over dit voorval en dat men kan vinden onder 't Prov. Nieuws in ons nummer van Woensdag II. Hetgeen door de sport-verslaggevers van verschillende zijden wordt geschre ven blijft voor hun eigen rekening. „Een toeschouwer" vergallopeert zich aan 't slot echter, waar hij ons blad verre van neutraal vindt. Of zou het in zijn oog wel neutraal zijn, als we alleen een bericht van R.W.B.opnamen? Heeft hij niet gelezen dat wij onder rubriek „Sport" beide partijen aan 't woord hebben gelaten, is dat niet neutraal genoeg. En wij zullen ondanks zijn slecht idee over ons, onze neutra liteit ook op dit gebied moeten gaan opgeven en in 't algemeen belang ons ernstig gaan verzetten tegen z.g. voet bal als hier is geleverd. Een typisch staaltje b.v. der mentaliteit der spelers kwam ons ter oore. De Quickspelers zijn vol angst tegen Zondag, omdat ze vernemen dat een speler van 't 2e elftal van R. W. B. (die als z.g extra-forseh bekend staat) Zondag in 't le zou uitkomen omdat men weet dat de tegenpartij-spelers er bang van zijn, dan zit er de schrik in Wij weten niet of het waar is, maar 't teekent toch in elk geval. Wij vragen ons af, moet men daar nu maar lijdzaam tegenover blijven. En zoo de vereeniging of de Bond niet optreedt, zou een gewoon sterveling niet-voet- baller zeggen dat de politie een arbeids veld krijgt. W S.C. gaat morgen bij Zalt- Bommel op bezoek en wacht haar daar een zeer zware strijd. De uitslag van dezen wedstrijd kan beslissend zijn voor het bezetten van de eerste plaats. Moeten wij de zwarthemden dit nog onder het oog brengen? Wij veronder stellen dat zij ten volle overtuigd zullen zijn van het belang van dezen wedstrijd. In Zalt-Bommel kan, neen, moet der halve gewonnen worden. Bedenkt, dat honderden uwer aanhangers met span ning den uitslag tegemoet zien. Gij zijt derhalve verplicht hen niet teleur te stellen W.SC 3 ontvangt op het terrein alhier Kaatsheuvel 3. Aanvang 2 uur. RWB 1 gaat Zondag bij Quick op bezoek. RWB 2 ontvangt Quick 2 op het RWB terrein. I RWB 3 gaat bij Quick 3 op bezoek. Denkt er aan goed op te teekenen wie de beste advertentie heelt in de nrs. 1724 November en 1 December. XIErWKUI.TK. Door de graven d'Oultre- 1 mont uit Brussel, alsmede door burgemeester Loeff en Dr. van Seters uit Drunen werd deze week een drijfjacht gehouden. Er wer den geschoten 22 hazen. 2 konijnen en 2 houtsneppen. Dinsdagavond had in het café van den j heer G. de Bont, door de veilingvereeniging „de Langstraat" met de boeren alhier eene bespreking plaats omtrent levering witte en gele wortelen. Door de meeste boeren werden hun wortelen ter veiling opgegeven mits ze een door hen zelf bepaalden prijs opbrengen. De minste prijs zou voor de 1000 K.G. 30. moeten bedragen terwijl er prijzen van 35. 40, 45 gulden en hooger werden genoemd. Begin volgende week zullen ze ter veiling komen. CAPELLE. In het. smaakvol versierde gymnastieklokaal der O.L. school fn de Kom alhier werd deze week de bazar, georgani seerd door den te dezer plaatse bestaanden j dameskrans en waarvan de zuivere op- 1 brengst komt ten bate der afdeeling Sprang- Capelle van het Groene Kruis, gehouden. Bijgewoond door een groot aantal be- j langstellenden, had jl. Dinsdagavond te 71 uur de opening plaats met een toespraak van den Edelachtbaren heer Burgemeester Meyer, waarna liet woord gevoerd werd j door den Voorzitter der afdeeling Sprang- Capelle van het Groene Kruis, Dr. J. van j der Meulen. Namens den dameskrans wer- j den beide sprekers door de presidente, mej. i X. Treffers bedankt, waarna de aanwezi gen in de gelegenheid gesteld werdén de talrijke ten verkoop aangeboden artikelen te bezichtigen. Ondertusschen deden de ver- koopsters bij de diverse standen hun best deze artikelen aan den man te brengen, hetgeen haar heel best gelukte, zoodat zij goede zaken maakten. Van de gelegenheid om bij. de verschillende attracties zijn geluk te beproeven werd een zeer druk gebruik gemaakt. De beide volgende dagen kenmerkten zich door een ongekende drukte. Het lokaal was sommige oogenblikken te klein om alle be langstellenden te bergen, zoodat men soms genoodzaakt was de zaal te sluiten, niet tegenstaande er nog honderden bezoekers buiten stonden te wachten. Begrijpelijker wijze. waren, gezien de drukte, de ontvang sten beide dagen boven verwachting. Al is het totale bedrag hiervan nog niet met zekerheid te noemen, toch kunnen wij gerust zeggen, dat de eerste bazar alhier gehouden een waar succes is, zoodat bestuur en wer kende leden van den dameskrans met ge noegen op deze dagen kunnen terugzien. Een woord van dank past in de eerste .plaats aan de leden van den krans voor haar ijverige bemoeiingen in dézen en ver der aan allen, die op eenigerlei wijze heb ben medegewerkt aan liet welslagen hier van. Aangezien de trekking van de groote ver loting en nog enkele extra verlotingen pas Vrijdagavond plaats heeft, kunnen wij den uitslag nog niet in dit nummer mededeelen Voor de vacante betrekking van hoofd der O. L. school te Vnjhoeve-Capelle hebben zich 7 sollicitanten aangemeld, ter wijl voor tijdelijk onderwijzer dit aantal 8 bedraagt. De collecte voor de ramp in Japan heeft in deze gemeente opgebracht 49.47. Naar wij vernemen is in deze gemeen te een biljartclub opgericht met aanvanke lijk 8 leden. Zij is gevestigd in het café van den heer F. Hoffman. A.s. Zondag zal Ds. Meyers voor de Xed. Herv. gem. alhier tweemaal optreden, des voormiddags te 9J uur en 's namiddags te half 3. RAAMSDONKSVEER. A.s. Zondag zal voormiddags op het Veer in de Ned. Herv. Kerk optreden Ds. Wollhers van Sprang terwijl des namiddags op-het Dorp leesdienst zal worden gehouden. De prijs der boter werd verhoogd en gebracht op 1.25 per pond. ALMKERK. A.s. Maandagavond, 6.30 hoopt in de Ned. Herv. kerk voor de Herv. Jong. Ver. alhier op te treden Ds. Hoek van Vu ren en Dalem, met het onderwerp „Vrijheid en gebondenheid". Door den lieer I), Westerlaken te Gies sen is met ingang van 19 Nov. een Auto- busdienst. ingesteld, voorloopig alleen des Maandags. A.s. week zal door eenige Dames in deze gemeente een collecte worden gehouden voor de ramp in .Tapan. DUSSEX. De filmavond uitgaande van 't bestuur der Burgerwacht alhier gegeven in Hotel W. .T. Heessels mag in alle opzichten geslaagd heeten. De middagvoorstelling (die uitsluitend was voor dames en kinderen) was flink bezet en bij de avondvoorstellin was de zaal tot iii alle hoeken gevuld. De vertoonde filmen vielen zeer in den smaak alsook de voordrachten van eenige leden der B. W. en we hopen nog eens spoedig zoo'n avondje-te hebben. Donderdag 22 November vierden de echtelieden A.- Dekker-van Mastricht hun 40-jarige echtvereeniging. Een mooie boog prijkte des morgens voor de woning. Moge zij eens hun gouden bruiloft vieren. De heer C. M. de Vos van de Brigade Kon. Mar. welke gedetacheerd was op het Loo is weer bij de Brigade teruggekeerd, Volgens geruchten zou hier eene botei fabriek gebouwd worden. Vrijdagmorgen om zeven uur brandde een schoorsteen uit van het huis van den heer H. Hoesen. Met behulp van eenige personen was men het vuur spoedig meester. hierbij wi'zea op de gaskachels w,aar- nor een speciaal taiief van 6 ct. per M3 zal worden Ingevoerd. In de Gas- en ElecMdteltscom- mlssie is besio'en om B. en W. te ad- uiseeren den >a>d gelden te verzoeken voor het aanbrengen van dubbel zoo veel lichtpunten In de Gasthulsstr. en Verl. Hoofdstr. als thans aanwezig zijD en tevens meer nachibratsders bij te plaatsen. Wij vinden het goed gezien van onze gascomtnlssle, dat vooral de verlichting gedurende den wintertijd wat ruimer wordt gegeven, daar vaak oodoenlttk Is, vooral voor vreem delingen om bij 't vele regenachtig weer droogvoets over onze straten te komen. Te groote zuinigheid In deze zon de wijsheid bedtlegen. Door de Bouwvereeciglag »Volks- belang* alhier Is besloten om over te gaan tot het verven van het binnenwerk der 50 woningen In de Telefoonstraat Tevens Is in de vergadering besloten ten strengste op te treden tegen ach terstallige huurders. Er zal niet ge schroomd worden, zoo niet duidelijk goede wil tot betaling blijkf, met on verbiddelijke uitzetting. De vereeniging meent in dezen met verschillet de huurders reeds lang genoeg geduld gebruikt te hebben. Het Zangkoor zal dit jaar Cecilia feest vieren op Dinsdag 27 Nov. a.s. Daar de Dlrec'eur de heer Bart de Rooij van 't Koor op dien dag zijn zilveren jubllé als directeur herdenkt, zal de dag met meer luister gevierd worden dan andere j r en. s Morgens nm half acht zal een gezongen H. Mis worden opgedragen, waaronder 'i koor de driestemmige gemengde Mts van Wiltberger zal uitvoeren. Om 10 uur is 'c reünie in Euphonla waar het ver dere van den dag zal gesleten worden, 's Avonds zullen een groote fees'cantate en -verschillende koorwerken wotden uitgevoerd. De eerste Winterultvoerlng van de Kon. Harmonie >Apollo« belocfi schitterend te worden. Alleen het vier oummerig programma der Harmonie is reeds een bezoek overwaard, Noe men we als nummer een do prach lge marsch van Fuq b »Einzug der Gladia- toren', »Meercsiille und GluckUche Fahrl» van Mendelsohn krijgt zbn eerste ultvoericg, Het Angelus (No. 3 de Scèites Pittoresques) van Massenet kennen we nog van voor jaren lerug. De Madeliefjes Wals van den eminen- ten Directeur zelf volgt als nummer 4 0 er het groote drama van Pater X P. D. Duinstee Zullen we nog maar niet vooraf uitweiden. Tavenu heeft ziln best gedaas» om weer iets te bren gen, dat schitterend zal genoemd wor den. De Toosseelen zijn door de vaar dige kunstenaarshanden van de regis seur, den heer Jos. de Lat ge zelf lo prachtige boschpartijen ecs,..,herschape»; de costumes o /ereenstemmend met den 1 ij i (4e eeuw) waarin 't stuk speelt zijn kostbaar en schitterend, dcch laar iedereen die Zoodag ia de gelegenheid Is zeil gaan ziea en we zijn overtuigd dat men hoogst voldaan buiswaas ts zal keereo. De Berkdijksche Hi'monie »S'. |an* zal Zoodag a.s. haar le cur eert geven. De ha>monie verheugt zich n den Berkdijk in alle belangstelling, zoodat bet Zondag a s. in de Ca'é van den heer Wagenmakers tegenover de Kerk belslst heel d>uk zakz'jr, te meer daar de populate Humorist de beer C. d. Boodt uit Dongen het humorF- iscb gedeelte van 't programma voor zrtn rrkrnliv heeft crpnntïltii. Onder leiding van den Voorzitter de» Gas- en Electric'teUscommtssle verga derden deze week de fabrikanten die aangesloten zijn met speciaal tarief voor afname electrlsche kracht en een anderen avond de klein verbruikers van electrlsche kracht om te trachten door onderlinge bespreking te komen tot verlaging van 't maximum gebfuik van kracht In den zoogesaamden spertijd Het maximaal is In de laatste wskeo juist in den spertijd zoodanig toege nomen, dat de gascommissle meende de hulp der verbruikers te moeten In roepen om tot een verlaging te komen, daar Juist het maximaal voor de ge meente den prijs bepaalt, waartegen de P.N.E.M. kracht en stroom levert. Als gevolg van de besprekingen zegden allen hun volle medewerking toe om te trachten juist in den spertijd zoo weinig mogelijk stroom te gebruiken om zoodoende het maximaal te kannen drukken. Door de Gas- en Electrleltelts- commlssie alhier is besloten verschil lende fima's uit te noodigen alhier een tentoonstelling te komen houden met gasfornuizen, kooktoestellen en gas kachels om zoodoende meer bekend heid met deze huishoudelijke artikelen bij te brengen. Speciaal mogen we H-n-'t"", '3 Nov. 1923 Woensdag hield het R. IC. Zangkoor haar z.g. Ceciliafeest in het Patronaatsge bouw. In gezelligheid werd het grootste ge deelte van den dag daar doorgebracht, waar men zich in den vooravond aan een welbe- reiden disch vereenigde, waarover allen vol lof waren. De eer daarvoor komt toe aan de concierge Mej. van der St. In de R. K. Zusterschool gaf de too- neelvereeniging „Kunst en Vermaak* voor de Eerw Zusters en verpleegden van het Sint Antoniusgasthnis met -nog enkele ge- noodigden een uitvoering. Ten tooneele werd gebracht het blijspel: „Een gril van den Hertog",- dat de aanwezigengeruimen tijd aangenaam vermócht bezig te houden. Aan het einde bracht de Weled. Heer Fokking namens het auditorium hartelijk dank voor de aardige attentie. Red. WAALWIJK Quick tegen RWB. H-t wo<dt a.s, Z uoag ecu ecS e Q i rV-R. W.B,-dag. Mat ntct ml der dat. 3X1- aden wordt tegen elkaa' gespeeld. Qj'ck 1 en 3 tegen R W.B. 1 en 3 oe het Quick- te-reln, Qjick 2 tegen R.W.B 2 op het R.W B -terrein. Onnood g om een beschouwing aan gaande d-r,e wedstrijden te gever, daar de resp XI-tallen goed aan elkaar gewaagd zijn. Toch kunnen we niet nalaten om even den weds'tild van de eerste XI-tallers te bespteken. Zooals men weet staan bt 1de XI-tallen met geen een gewonnen wedstrijd os." der aan de ranglijst. Dat er daarom 'a harde strijd te wachten staat, is begrij pelijk, doch dan hopea we dat de spelers, ia het vuur van den strijd, hunne zelfbeheerschiog zullen behouden en onnoodig gegooi en geduw achter wege zullen laten. Doch hieraan kunnen de wedetzïjd- sche supporters veel doen, door op gepaste en ee lilke manier hun favo rieten aan te moedigen. Het verheugt ons ten zeerste, dat de wedstrijd staat onder buitengewone leiding van den Zuid. 1ste klas scheids rechter, den heer P. van Eggelen uit 's Bosch. Aanvang 2 uur, terrein Quick aan den Watertoren.

Echo van het Zuiden | 1923 | | pagina 9