lit Ml» ËHIIIM Tweede Blad. Provinciaal Nieuws Nieuws uit Neusden. Nieuws uitKaatsheuvel. Gemeenteraad! Waalwijk, 12 Februari 1924. Nieuwe Burgemeester. Naar wij vernemen is bij Kon. Besluit benoemd tot Burgemeester van Waalwijk, de WeiEd. Gestr. Heer E. MOONEN Kap.—Adj. der Inf. Breda. De heer Moonen is geboren te Strijp in 1876, woont te Teteringen en is gehuwd. De WelEdgestr. heer Moonen is Kapitein—Adjudant van het 6e Reg Infanterie, waar hij om zijne be kwaamheid bezadigdheid en recht schapenheid zeer is gezien. Daarenboven wordt hij ons ^enoemd als een correct en ijverig man, die zeer hoog staat aangeschreven bij superieuren, collega's en minderen. Onze gemeente mag dus de beste verwachtingen van den nieuwen burge meester koesteren Van harte feliciteeren wij hem en onze gemeente. Moge hij onze plaats verder vooruit brengen, de goede traditie van z'n voorganger hand haven, tot eigen voldoening, tot hei! onzer gemeente. Algemeene Jaarvergadering der vereeniging „Waalwijks Belang", op Maandag 18 Februari a s. des avonds ten 8'/2 uur in de achterzaal van Hotel Verwiel. Aan de orde 1 Opening en Notulen. 2. Jaarverslag door den Secretaris. 3. Bestuursverkiezing van 3 leden, wegens periodieke aftreding der heeren M. A. van Liempt, B. Timmermans Verschure en Jud. Timmermans Phzn. 4. Mededeelingen (kiosk, festival, zwemgelegenheid, enz.) 5. Rondvraag. Wij twijfelen er niet aan of de traditie der laatste jaren zal ook thans gehand haafd worden, d.w.z. dat een groot aantal leden deze vergadering zal bij wonen. Men zal ook thans weer een overzicht krijgen wat door deze veree niging, die steeds in bloei toeneemt, is geschied, men zal over verschillende zaken van gedachten kunnen wisselen. Wij nemen tevens deze gelegenheid te baat om degenen, die nog geen lid zijn, aan te sporen zulks te doen. Dezer dagen is daartoe aan verschillende per sonen een nttnoodigingskaart gezonden en we vertrouwen dat velen daaraan zullen voldoen. De contributie van f2 is toch voor niemand een beletsel weet het wel, hoe meer leden, hoe meer kracht en des te meer kan er op veelzijdig gebied worden gedaan. Allen dus lid-van „Waalwijks Belang", dat weldra 't 17e jaar van z'n bestaan in gaat. De Jaarvergadering van den Ned R K. Bond van Schoenfabrikanten za gehouden worden op Donderdag 28 Febr. a s. des namiddags ten 2uur in Bovenzaal Hotel Riche te Tilburg Aan de orde wordt gesteld 1. Opening door den Voorzitter. 2. Vaststelling der^ Notulen van de vergadering van 17 December 1923 3. Ingekomen stukken en mededee lingen. 4. Verslag over het 23e Vereenigings jaar. 5. Vaststelling der Balans-en Winst en Verliesrekening over hetafgeloopen jaar. 6. Vaststelling der contributie voor 1924 7. Voorstel tot benoeming van de fa Gebr. van Eijck te Baardwijk en van de fa. P. J. Hornman-Brands te Loon op Zand tot lid van den Bond. 8. Benoeming van 2 leden van het Hoofdbestuur, wegens periodieke aftre ding van de heeren F J. van Bomme te Moergestel en J Verheij te Nijmegen (De aftredenden zijn herbenoembaar) 9. Rondvraag en sluiting. We meldden reeds, dat bij de groote uitvoering van Haydns „Schop fung" door Waalwijks Gemengde Zangvereeniging als solisten zullen optreden Mej MiaPeltenburg.de heer Theo Hannema en de heer Jac Ph Caro. Van den heer Hannema gaven we in ons vorig nummer een paar pracht resencies Om van Caro nog iets te schrijven is overbodig. Diens naam is zoo gevestigd en zijn debuut alhier verleden jaar in „Die lahreszeilen" ligt ons nog zoo versch in het geheugen, dat alleen zijn optreden reeds een be zoek aan het a.s. concert overwaard zou zijn. Een biizonder voorrecht voor Waal wijk is ook dat de eminente zangeres Mia Peltenburg uit Haarlem de sopraan partij zal zingen. In 't Maandschrift „Op de Hoogte" treffen we over haar een artikel aan van de hand van Jan de Nobel, waar aan we het volgende ontleenen „Somtijds maken wij,die opgegroeid en ouder geworden zijn met onze groote reproduceerende kunstenaars, ons wel eens ongerust over hetgeen gebeuren kan, wanneer deze er niet meer zijn, of althans niet meer de volle Wie zich herinnert de schit terend geslaagde uitvoeringen «an de ,,Jahreszeiten" zal met ver langen de „Schöpfung" tegemoet zien. beschikking hebben over hun groote talenten, 't Is waar, niemand is onmis baar in dit ondermaansche, maar ik heb toch tal van artisten gekend, die bij hun verscheiden, of hun verdwijnen uit 't muziekleven een ledige plaats hebben achtergelaten tot schade der kunst. Waar is bijvoorbeeld de opvol ger van onzen grooten zanger en pae- dagoog Johan Messchaert, die een Euro- peesche vermaardheid had, van den vocaal dramatischen kunstenaar jos Üreiio. die als zanger en acteur 't sieraad was van de Nederlandsche Opera. Zooveel te meer verblijdend is t, dat onder de jonge vrouwelijke generatie zich artisten bevinden, van wie verwacht mag worden, dat zij onze beroemde zangeressen zullen eve naren en van die selecte vocalisten verdient de Haariemsche kunstenares Mia Peltenburg de meeste aandacht. Haar talenten, waaronder ik behalve haar welluidend krachtig orgaan, haar geperfectioneerde zangkunst en haar aangeboren muzikaliteit, ook zeker haar schoonheidsgevoel, subliem sentiment, warm temperament en artistieke uit beeldingsvermogen reken, hebben haar reeds een Europeesche vermaardheid bezorgd. Immers zij is van een aller liefst zangeresje in onze muziekstad Haarlem, van een zangeres, die in tal van concerten in ons land een belang rijk aandeel had, een kunstenares van 't groote werk geworden, die reeds bij uitvoeringen der Negende Symphonie, Missa Solemnis en andere voorname toondichten in Duitschiand, Frankrijk. Zwitserland, Italië als sopraan-soliste optrad Niettegenstaande deze glorie ijke loopbaan, op zoo jeugdigen leeftijd reeds begonnen, is Mia Peltenburg in haar optreden naar buiten, gelijk in meer intiemen kring, gelijk ook in haar kunst de eenvoud zelve gebleven zij die het klassieke, romantische en moderne lied volkomen beheerscht, die in de superi urste kunstwerken haar zangpartijen meesterlijk vertolkt stu deert thans Schubert en ziet met be wondering tot het werk van dezen componist op. Dat typeert haar geheel En zoo is derhalve de belofte, welke dit zonnekind bij haar debuut opwekte, ten volle in vervulling gegaan en is Mia Peltenburg geworden, de waardige representante der schoone zangkunst, welke in ons land immer zoovele uit nemende beoefenaars heeft geteld Onder bijzondere belangstelling speelde de „Biljartclub Hotel Verwiel" gisteren haar 5den match tegen de „Kaatsheuvelsche Biljart Club". De uitslag was als volgt: Biljartclub Hotel Verwiel v. Rooij 99 Broek 100 v. Mierlo 100 v.d Sanden 100 v. Loon 100 Totaal 499 Kaatsheuvelsche Biljart Club A. Schalken 100 v. d Assem 84 v. Beurden 90 v. Boxtel 75 v. d Dungen 69 418 De „Biljartclub Hotel Verwiel" won dus met 81 punten. Het verloop van den wedstrijd tot heden is: Waalwijk 2231 punten en Kaatsheuvel 2185 punten Een voor sprong dus van 46 punten in het voor deel van de „Biljartclub Hotel Verwiel". Onze spelers deden gisteren buitenge woon hun best en hadden succes. De laatste wedstrijd wordt gespeeld te Kaatsheuvel op 12 Maart a.s. Alsdan wordt beslist welke club winnaar van den beker zal zijn. Het conflict in de Zuidelijke bioscoopwereld is bijgelegd, aldus de Crt. De films zullen te Amsterdam worden gekeurd. Gedurende een proeftijd van heden af tot uit. Mei 1924 zal de Vereeniging van Zuidelijke Gemeenten in de gele genheid worden gesteld, na te gaan of de omvang en de beteekenis van het geschikt maken der films, door het aanbrengen van coupures betaling wettigt, wat de Nederlandsche Bios coopbond ontkent. Wij verwijzen naar achterstaande advertentie, waarin de directie der Hollandsche Buurtspoorwegen mede deelt, dat de personentarieven op verschillende trajecten en de goederen tarieven op alle trajecten aanzienlijk zijn verlaagd. ongesleldheid van In de gisteravond gehouden be stuursvergadering van de „Kynologen Vereeniging Waalwijk en Omstreken" werd om medegedeeld dat de statuten en huishoudelijk reglement door den Raad van Beheer, behoudens een kleine wijziging waren goedgekeurd Elk lid zal een exemplaar daarvan worden bezorgd. Thans zal in de vakbladen een mededeeling worden geplaatst over oprichting, bestuur enzterwijl aan de administratie van „De Hond" zal worden aangevraagd hoeveel reduc tie op 't abonnementsgeld wordt ge geven bij een aantal abonnementen voor de leden In princiep werd be sloten de algemeene vergadering voor te stellen dit jaar nog een honden tentoonstelling te houden, te beper ken tot herders in alle soorten Opgaven werden gedaan van nieuwe leden en donateurs, terwijl door de bestuursleden verschillende personen als dusdanig zullen worden aangezocht Besloten werd voorts den heer Medar Kessler te Wernhout, een bekend hondenlieihebber en kenner uit te noodigen alhier een lezing te komen houden over kynologie, welke lezing voor een ieder toegankelijk zal zijn. Na afloop van deze lezing zal dan een algemeene vergadering worden gehou den. De datum hiervan werd bepaald op Dinsdag 11 Maart a.s. Een nadere bestuursvergadering zal de verdere regeling enz vaii een en ander bespre ken. Maandagavond had in de zaal van den heer D van der Zaken de algemeene jaarvergadering plaats van het Groene Kruis, Door een lichte den Voorzitter, den heer Both, opende de heer Schaap als Vice-Voorzitter de vergadering en heette de aanwezigen welkom. Tot zijn genoegen heeft hij kunnen constateeren dat de vereeniging niets dan vrienden telt De gehouden bazar heeft zulks ten duidelijkste bewezen, want schiiterend, in aile opzichten, is deze geslaagd en gaarne brengt hij vanaf deze plaats nogmaals dank aan de dames en heeren die daarvoor hun beste krachten hebben gegeven. Door den secretaris wordt daarna het jaarverslag uitgebracht Daaruit blijkt dat het ledental stationnair is gebleven, door de zuster 4595 bezoe ken zijn afgelegd waarvan 1561 kraam- en 333 T.B C. bezoeken. Uit het verslag van den penningm bleek dat de vereeniging een gunstig jaar heeft gehad en daardoor in de gelegenheid is gekomen om het na- deelig saldo met i 700 te verminderen. De opbrengst van de gehouden bazar f 2360, is gestort in het fonds Wijkgebouw Voor het nazien der boeken worden de heeren N. van der Hammen, Wil deman en van Driel aangezocht. De heer A. van Gent, aan de beurt van aftreden wordt met bijna algemee ne stemmen herkozen. Bij de rondvraag wordt erdoor den Secretaris op gewezen dat in de op 28 December gehouden raadsvergade ring door een der leden in twijfel is getrokken of de zuster wel gedipio meerd is. Waar de zuster haar diploma heeft van Zieken- en Kraamverpleging alsmede enquetrice, zou hij willen zien dat een commissie daarvoor wordt aangewezen om zulks na te gaan en rapport uit te brengen Tot leden van die commissie worden benoemd de heeren van Driel, Wilde man, Mortier, van Eijkelenburg, Hartog en Millenaar. Bij monde van den heer Hartog wordt medegedeeld dat de commissie bevonden heeft dat de zuster in het bezit is van alle drie genoemde diploma's. De heer van der Waerden zou gaarne zien dat de heer van Driel in de raadsvergadering hiervan mededee deeling doet,, wat door hem wordt toegezegd. Daarna wordt de vergadering ge sloten. Aangevulde opgaaf van de Rijks telefoondienst kantoor te Waalwijk. Nieuwe aansluitingen 110 J. Kools, Vleeschhouwer. 162 Mevr. van Es-Kruitwagen. 163 Fa. J. Vermeer te Baardwijk 164 Fa. Rosenberg. 165 B. Klijberg-Sweens. 76 Nic. van Dongen, bloemist De C v. P. te Bergen-op zoom waarschuwt ieder, die in relatie wenscht te treden met de Nederlandsche In- en Exportvereeniging v/h T. Griensven Co., gevestigd Blauwehandstraat 2 al daar, eerst inlichtingen bij hem in te winnen. Overname in Nieuwsbladen verzocht. De minister van Binnenlandsche Zaken heeft ingevolge art. 59 der Jachtwet 1923, wildschade commissies ingesteld o.m, voor a, het gedeelte der provincie Noord- Brabant, gelegen ten westen der spoor lijn Turnhout Baarle Nassau—Tilburg 's Bosch Hedel, met inbegrip der gemeenten Baarle-Nassau, Alphen en Riel, Tilburg, Berkel. Udenhout en Helvoirt. b het overige gedeelte der provincie Noord Brabant, met inbegrip der ge meenten Vught, 's Bosch en Empel c a. Benoemd voor a., tot lid en voorzit ter de rijkslandbouwconsulent H, E. Huizinga te Breda, en tot* leden voor den tijd van 2 jaren J. H. Oomen te Bavel. P. Tutein Nolthenius te Ginne- ken, tot plaatsvervangende leden H. Looijmans te Oudenbosch, H. J. van Berkem, boschwachter te Princeenhage Voor btot lid en voorzitter de rijkslandbouwconsulent J. H. F Deckers te 's Boschtot leden J. Cox te Eind hoven (Woensel), H. v. d. Elzen te Oss en tot pl v leden J. Fransen te Vlierden en Jhr. E. Wesselman van Helmond te Helmond. Zondag j 1. werd door de Lieder afel „Tot Bloei der Toonkunst" alhier, daartoe uitgenoodigd. een concert ge geven in de zaal van „Het Wapen van Amsterdam" te Heusden. Al had het bezoek begrijpelijkerwijze wel wat onder het bar-slechte weer te lijden, de stemming leed er gelukkig niet het minst onder. Het was een in alle op zichten genotvolle avond niet het minst ook voor onze zangers die veel succes hadden. Zij waren dan ook bijzonder op dreef en voerden het met zorg samen gestelde programma op onberispelijke wijze uit. Niet minder succes hadden de solisten. De heer H. Verhoeven zong een drietal zeer aardige tenor solo's, waarvoor hem telkens een ver diend applaus ten deel viel. Het meeste succes had echter de heer A. Boom met zijn bariton soli „Les Rammeaux", „Swiegezang", e.a. Een schier onbe daarlijk applaus had hij telkens in ontvangst te nemen, herhaaldelijk werd hij teruggeroepen en moest nog menig extra nummer geven, waarmee hij dan ook niet te karig was. Een zeer gezellig bal, waarvan een zeer druk gebruik gemaakt werd, besloot dezen genot vollen avond. Het publiek toonde zich zeer voldaan, terwijl onze zangers nog lang de aangenaamste herinneringen aan dit concert zullen behouden. Een onvergankelijk werk van Haydn, volmaakte vertolking door 'tkoor, prima solisten, schitterende begeleiding, dat alles wacht ons bij de uitvoering van „De Schöp fung". MADE. Vanaf heden tot 21 Febr. ligt alhier ter secretarie voor belang hebbenden ter inzage een lijst van eigenaren van paarden, ingevolge art 18 van het inkwartieringsbesluit. Gedurende de maand Januari werd ten Postkantore alhier en de daaronder ressorteerende hulppostkan toren in de Rijkspostspaarbank ingelegd f 47.235,54, terugbetaald f 13.849,38 Dezer dagen werden door Gebr. C. en J. v. d. Steen bij aanbestedingen aangenomen ie. voor den Rijkswater staat twee sluisdeuren maken en plaatsen voor de haven te 's Graven moer; 2e. een bouwhoeve voor den landbouwer Preeme3e. een woon huis met toe en bijbehooren voor L Nollen alhier Aannemingssommen resp. f 5500, f 8000 en f 3750. Op Zondag 17 Febr. a.s. zal ds Koster wegens vacature, des nam 2.30 uur, in de Herv, Kerk te Dongen optreden. Door opkoopers van eieren werd alhier in de afgeloopen week voor kleine 5 ct en grootere kipeieren 6 ct per stuk besteedt Te 's Hage slaagde onze stadgenoot, de Heer J C. Farla, van het diploma A Machinist-scheepvaart. Op een hier passeerend schip werd de knecht bij het strijken van den mast zoo door de z.g. bokken pooten aan het hoofd gewond, dat hij voorgeneeskundige hulp moest worden overgebracht naar het St. Antonius- gasthuis. Ook het scheepsdek beliep nog al schade. Daar het 25 jaren geleden is, dat de Heer P. Schmiehusen debuteerde als amateur-tooneelspeler en bij ver schillende gezelschappen geregeld zijn steun verleende, zal hij op den feest avond van de zangvereeniging Cres cendo, waarvan hij een der verdienste lijkste leden is en die 20 Febr. een tooneelavond geeft, gehuldigd worden. In de Maas werd alhier door v. d. D. met den hengel een goudvisch gevangen. Hoewel het beestje reeds enkele dagen terug gevangen werd, verkeert het nog in goeden welstand. Zondagavond gaf de Directeur L. van Cromvoirt met zijn Baardwijksche Liedertafel een concert in „'t Wapen van Amsterdam alhier. Het tiental Nos van het programma benevens enkele toegiften werden keurig, ja zeldzaam vertolkt. Vooral de soli van de Heeren V. en B. wisten te bekoren, jammer, dat de zaal maar matig bezet was eerlijk de vereeniging had beter ver diend. Kaatsheuvel, 12 Febr. 1924. Aan het Postkantoor Kaatsheuvel en de daaronder ressorteerende hulp kantoren werd gedurende de maand januari 1924 ingelegd 18738 30, terug gehaald f 22517.44. Uitgegeven werden 29 nieuwe boekjes. Tot Directeur van het postkantoor te Eist is benoemd de WelEd Heer L. llellemonds, Directeur van het Post kantoor alhier. In den heer H. verliest het personeel van de posterijen alhier een humaan en kalm patroon en de burgerij een voorkomend en bereid willig ambtenaar, die zich gedurende den korten tijd dat hij in Kaatsheuvel is werkzaam geweest, heeft leeren kennen als iemand die geheel voor zijn ambt leefde en daarbij voor 't publiek uitsluitend bereidwillige vrien delijkheid was. Op 25 Maart a s. zal het 25 jaar geleden zijn dat dokter W. L. M. de Both zich als geneesheer alhier vestigde. In verband met dit feit is door eenige patiënten een vergadering uitgeschreven op Vrijdag 15 Februari a.s. om een bespreking te houden hoe dit feit te herdenken. Al degenen, die iets voor de zaak voelen, worden, aldus de cir culaire die als convocatie dient, tot deze vergadering uitgenoodigd. Tot Voorzitter van Kaatheuvels' Kruisverbond is gekozen de heer Jos. Sellertot Secretaris de heer Joh, Beerenstot Penningmeester de heer J. v. d. Lindentot Vice-voorzitter de heer A Kops Tot Commissarissen de heeren H Seller, A v. Huiten en H. v Rooij Zondag 17 Februari houdt de Maria-vereeniging in de Zusterschool een algemeene vergadering, waarvoor de WelEd Heer J. Benne uit Helmond als spreker is uitgenoodigd Met lichtbeelden zal het verdere van den avond gevuld worden Werkte tot heden de tooneelver- eeniging „Tavenu" als onderafdeeling der Kon. Harmonie „Apollo", voortaan staan de twee gezelschappen onaf hankelijk van elkaar „Tavenu" blijft echter bij den heer |oh Smit gevestigd en zal de concerten van „Apollo" met tooneel blijven opluisteren. Naar de „Prov. 's Hertogen - bossche Courant* meldt heeft de Burgemeester onzer Gemeente aan Gedeputeerde Staten verzocht het besluit van den Raad, waarbij de betrekking van gemeente—opzichter werd opge heven, wegens strijd met het algemeen belang aan de Kroon ter vernietiging te willen voordragen. De heer C de Groot, onderwijzer te Middelburg, zal op 15 April e k. in betrekking treden als onderwijzer aan de O L School in de Kom, alhier. SPRANG-CAPELLE. (Vervolg le Blad), Rijken, f 18 is een heel mooi loon. Middelkoop. Waarom is er niet over het salaris van de politie-agenten gesproken, dat had men dan net zoo goed kunnen verminderen. Verheijden. Dat is door mijn hoofd gegaan, want daar wordt ook genoeg over gesproken. Dat mag wel eens degelijk gezegd worden. Aangezien het voorstel van den heer Rijken niet voldoende wordt onder steund, kan het niet in omvraag worden gebracht en blijft het salaris ongewijzigd. De opbrengst verpachtingen zijn 20 pCt lager geraamd dan een vorig jaar. Bij de post schoonhouden van schoollokalen wordt de vraag geopperd of het niet wenschelijk zou zijn om dit werk aan te besteden. De heer Middelkoop geeft in over weging om een electrische stofzuiger aan te schaffen daarvoor. Door Burg. en Weth. zal een en ander nader nog worden overwogen. Verder wordt voorgesteld aan de Handelsdagschool te Waalwijk, waar 11 leerlingen uit deze gemeente naar school gaan, eene subsidie te ver- leenen van f550, zijnde f50 per leerling. Door het bestuur der school is aangedrongen eene subsidie van f 100 te verleenen De Voorzitter wijst erop dat dit voor de gemeente de goedkoopste weg is, want al zouden van de elf leerlingen er maar 2 naar den Bosch gaan, men dan al meer kwijt zou zijn. Van Willigenburg. Het kind van den gewonen werkman, waar iets in zit, moet in de gelegenheid worden gesteld om vooruit te komen. Ik hoop dat het bestuur de kinderen niet zal weren, trouwens ik geloof niet dat ze dat Naar wij vernemen heeft het Dep. Langstraat van de Mij. Tot Nu' van het Algemeen aan het gemeente bestuur doen weien dat 't de bezwaree <an opHchdog van een bijzondere M. U. L- O. School door Burg. en Wsth. ia buts praeadvies opgesomd, niet inzien <*n mitsdien met zijn plannen voortgaat. Het bestuur verzoekt derhalve maat- egelen te willen nemen dat de school 1 September gereed is. B. en W. hadden In hun prae-advles medegedeeld, dat ztj van een nader be'oep op de K oom niets verwachtten maar sp aken de hoop uit dat de ver vereen ging geen ve dere uitvociog aan baa- plannen zou geven nu her baa»' b-kend was dat zij daarmede hti oude wils geen dienst zou bewiizen, bltikens de bek ad gemaakte meeuiog van hei: schooltoezicht. Desondanks en ondanks de beraad slagingen en stemming In den gemeen- rereenlglng d« aan- 'rasg te moe1 en volhouden en zal t us het gemeentebestuur voor de cboot moeien zo'g d a?en. ZjPKancx cAPtLLh, (v.hi.Sij L. J J 1. Zaterdagavond birld d- >Hulpkas>, verbonden aan de Afd. Sprang var het Nsd. We»kl. Verbood »Pitrlmo oiucn», baar 15e jaarvergadering. U bet verslag vao deo Secreta-ls bleek dat het ledental gedurende 1923 vrtjwe oatiotiair Is gebleven. Uit bet versLg an den Psuniogajf"» bleek dat d' mkoins'eo waren f774 80, de uttgave» '418 72; alzoo een bailg saldo ove 1923 vat» t 356 08. Aan zieken uitgekeerd een bedrag van f40182 Tot bestuursleden wetdeo getrozei o de plaats van C v, d. Ho vet M«o o C. Klootwijk, die niet meer hetkles- oaar waren, en ia de plaats van W. M. Gsouï die heeft bedankt wegen- lideitjk verbluf buiten dt gemeentr) ie heeren P W de Rooij, Jac. v. d. Schros en C. v. Hetjst. Morgen Donderdag 14 F b'ua hopen de ecbceliedea M. Ia 't Veld ea Joh. v. Er deo dag te herdenüei waarop zij voor 40 jaren in den ech werden ve'boodeo. Aan belangstelling «al hef beu dien d ;g niet oot.b'ekeo. Heusdeo, 13 F b<. 1924.

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 5