Nieuws uitKaatsheuvel. Ilieuws uit fóeusden. ingezonden Stukken SPORT. zelligen en genotvollen avond de har telijkste felicitaties van het dankbare, opgetogen publiek in ontvangst te nemen Wij vereenigen ons volkomen met de aan solisten koor en begeleiding gebrachte hulde, doch willen ten slotte nogeen speciaal woord van dank brengen aan Mej. R. Knepffé-van lersel, die zoo trouw de repetities op de piano accompagneerde, aan den heer Lodesteijn voor zijn steun en mede werking in alles wat de regie betreft; aan den heer P. van\Drunen, die als bekwaamden geduldig souffleur, zoo veel tot het welslagen der uitvoeving heeft bijgedragen aan den kunstschil der den heer Willem Hens, die voor zulke prachtige decors zorgde en bovenal aan den onvermoeiden be kwamen Directeur, den heer J ^r5- die terecht de ziel van het geheel genoemd mag worden. De uitvoering door de Gemengde Zangvereeniging „Vooruitgang zij ons Doel" Maandag j.L in de Ned, Herv Kerk alhier, was slechts matig bezocht, wat wel jammer mocht heeten, daar er over het geheel uitstekend gezongen werd. Steeds duidelijk blijkt, dat de Vastenavonddagen voor kerkelijke uit voeringen. althans in onze gemeente, minder geschikt zijn, wijl het over- groote deel der uitgaande inwoners op zulke avonden de Concertzaal boven het statige kerkruim verkiest. Hoe geheel anders is dit omstreeks Paschen en Kerstmis, als wanneer de tempel aan die uitvoeringen een zekere stem ming of wijding verleend. Reeds bij het eerste koor „Troost der Toonkunst" van Zijderlaan bleek, dat de vereeniging niet onbeslagen ten ijs kwam. Die goede indruk werd door „Woudruischen" van denzelfden com ponist, gezongen door een dameskoor, nog versterkt. De daarop volgende bekroonde nummers „Wiegeliedje" van Roeske en „Molenaarsdochterke" van Knoop werden wederom zeer zuiver en beschaafd gezongen, wat ook gezegd mocht worden van het lieve nummer „Wel zalig het huis, waar Jezus woont". Mej. Versteeg zong, ofschoon aanvan kelijk iets zenuwachtig, op de meest verdienstelijke wijze daarin den fraaien sopraansolo. Een aangename afwisse ling verschaften de baritonsoli „Der Vaderen grafplaats" van Berghout en „De Visschersbruid" van Beltjens, beide gezongen dóór den directeur, den heer Nelis, met die zuiverheid van toon en nuanceering als wij dit van hem gewoon zijn. Ook „Avondliedje" en „Adeste" voldeden zeer goed en te bejammeren viel het, dat tegen het einde van „De Morgen" van Nieuwenhoven de stem ming iets omhoog liep. Doch zoo moet er altijd iets zijn, dat ons aan onze tekortkomingen herinnert. Een woord van lof mag hier aller minst onthouden worden aan den accompagnateur den heer L Both voor de begeleiding van koor en solisten, alsmede aan den heer J. H Nelis, den directeur, wien niets te veel is, waar het geldt de hem toe vertrouwde vereeniging steeds hooger op te voeren. Door den Keuringsdienst van Waren zijn in het laatste kwartaal in onze gemeente 89 monsters genomen van melk waarvan 17 ondeugdelijk van samenstelling en 14 ondeugdelijk van toestand bleken te zijn. Het laatste Abonnementsconcert werd gegeven door den beroemden Franschen pianist Paul Loyonnet. Uit hetgeen we in een vorig nummer over hem schreven, weet men welk een eerste kracht op dit gebied ons Waalwijk heeft bezocht. De critici der groote pers hebben dezer dagen van zijn optreden in den Haag, Amsterdam enz. de schitterendste recensies ge schreven. Men schreef van den fameu zen en geweldigen Franschen pianist en terecht. Het is werkelijk fenomenaal welk doorvoeld, krachtig, alles omvat tend, ja wonderbaarlijk spel hier wordt gegeven, met een virtuositeit die aan het onbereikbare grenst. Al mag gerust erkend dat de nummers voor de pauze voor het grootste gedeelte van het publiek wel wat hoog lagen, na de pauze vooral deed hij het publiek bijzonder genieten, trok hij als 't ware allen tot zich door het boeiende van zijn bijzondere kunst. Hij deed ons verstomd staan van het genie van dergelijk meester op de piano en had dan ook aan 't einde een grootsche huldiging in ontvangst te nemen. Aan het slot der abonnements concerten mogen wij nogmaals de gelegenheid te baat nemen aan het comité onzen besten dank te brengen voor de serie schitterende kunst avonden ons bezorgd. Dr. de Koos heeft een circulaire verspreid, dat men gezien de belangstelling ook in het seizoen 1924/1925 een nieuwe serie met de grootste kunstenaars wil arran- geeren. Wij twijfelen er niet aan of deze zal weer even veel belangstelling trekken en zelfs nog meer dan de thans voorbijedit hopen we én voor 't publiek zelf én voor het comité dat ons heeft bezorgd een kunstgenot, dat heel veel groote plaatsen ons mogen benijden. De directeur van het Heuvelsche fratershuis en hoofd der Andreasschool te Tilburg, de Eerw. frater Ludwinus (in de wereld Bern. Klijberg uit voorm. Baardwijk) vierde onder zeer veel blij ken van belangstelling zoowel van geestelijke zijde als uit de burgerij, zijn zilveren kloosterjubileum. Al wilde deze eenvoudige kloosterling het feest slechts een intiem karakter geven, dit belette echter niet dat hij dien dag van alle zijden werd gehuldigd. Vele Eerw. heeren parochie-geestelijken, Dr. Goos- sens, verder defrector der Paters van het H. Hart, wethouder van Rijen en andere vooraanstaande persoonlijkhe den! kwamen hem persoonlijk hunne gelukwenschen aanbieden. De talrijke bloemstukken die men had gebracht, hadden de feestzaal in een bloemenhof herschapen. Verder prijkten er een groot aantal prachtige geschenken als twee koperen lusters, prachtige regu- lateurklok, een kasuifel, een stel zilve ren altaarschellen, een aschbak op voetstuk en meer andere geschenken hem door het huis, zijne familie, de middenstandscongregatie, enz. aange boden. Ook de schooljeugd en de leeken-onderwijzers brachten hunnen directeur de ondubbelzinnigste blijken van dankbaarheid voor wat hij in al die jaren voor het onderwijs heeft gedaan. Hij ontving van dezen een fraai gebronsden Christuskop alsmede een vaandel, te gebruiken bij de kinder- hulde aan het H. Hart die hij jaarlijks in de stad doet houden. Een en ander bewijst hoe hoog men de verdiensten van dezen geleerden doch eenvoudigen kloosterling schat. De Tilburgsche dag bladen wijdden waardeerende be richten aan hem, memoreerden de groote verdtensten die hij heeft voor het onderwqs, de Roomsche Jeugd lectuur en de vereering van het H. Hart. Ook wij bieden den jubilaris als mede zijne geachte familie onze beste wenschen. DRUNEN. Maandagavond gaf de tooneelvereeniging der Congregatie eene opvoering van het tooneelstuk in 4 bedrijven„Jim de Schrijver". Wer den de vele rollen alle, zonder uit zondering, keurig gespeeld, toch bracht de inhoud niet dien indruk, welke wij sinds 40 jaren gewoon zijn van de vastenavond-uitvoeringen der congre gatie mee te nemen. Velen der toe hoorders zouden het dan ook ten zeerste toejuichen, wanneer de keuze der stukken volgens oud gebruik gehandhaafd bleef. Dinsdagavond, ter gelegenheid der feestelijke viering van het verjaar feest van den Z.Eerw. heer Directeur gaven harmonie en liedertafel een goed geslaaagd concert. Beide vereenigingen gaven blijk van vooruitgang in de edele kunst en mochten telkens wel verdiend applaus inoogsten. Een paar komische voordrachten vielen zeer in den smaak, terwijl de slotnummers, bestaande in gymnasti sche oefeningen, de algemeene goed keuring verwierven. Wij hopen dan ook bij voorkomende gelegenheden, de gymnastiekvereniging telkens te zien optreden. Alhier is opgericht„Bijenhouders- vereeniging afd. Drunen-Elshout en Omstreken" onderafdeeling van den N. C. B. Het bestuur werd gekozen als volgt voorzitter J. Smits Czn te Drunen. ondervoorzitter joh. v. Heeswijk te Haarsteeg, secretaris J. de Kruif te Drunen. De contributie werd bepaald op f 1.50 per jaar. De prijs der boter aan de Eerste Langstraatsche stoomzuivelfabriek al hier is gebracht op f 2 80 per Kilo. 's HERTOGENBOSCH. Aan de gemeentelijke werkverschaffing alhier, welke in de war gestuurd was door een aantal onwilligen en daarom werd stopgezet met 70 pet. behoud van het loon, kon het werk wederom hervat worden. De »Schiftingscommissie* heeft 79 namen van arbeiders voorgoed van de Iflst der tewerkgestelden geschrapt. Deze werkloozen komen niet meer in aanmerking, omdat ze bfl de werk verschaffing onwillig, lui en brutaal waren. Thans wordt bij de werkverschaffing gewerkt met twee ploegen. Elke ploeg wordt om de week tewerkgesteld en geniet in de week dat niet gewerkt wordt 70 pet. wachtgeld. Werden korten tijd geleden alhier 300 krotten onbewoonbaar verklaard, opnieuw bereikte den gemeenteraad een voorstel tot onbewoonbaarverklaring van 225 krotwoningen. Voor de armen zullen 245 woningen worden gebouwd, waarvoor door den Minister een premie tot een totaal bedrag van f73.500 is toegezegd. CAPELLE, Men meldt ons, dat het reeds aanbesteede nieuwe gemeente huls te klein zou blijken en dat aas een nieuw bestek zou worden gewerkt. Den raadsleden zou biervan nog niets bekend zijn. WASPIK. B3 den heer L. S. brak een schoorsteenbrand uit, die door het personeel van de scheepstimmerwerf der firma Rijndijk gebluscht werd. De eierbond hield zijn jaarlgksche teeravond bij mej. de Wed. Th. Gijsman. De leden werden onthaald op worsten brood, waarvan een goed gebruik ge maakt werd. De machinist der boterfabrlek »Noolt Gedacht* bekwam ernstige brandwonden aan beide beenen hi moest zich onder geneeskundige be handeling stellen en zal derhalve zijn functie voorloopig niet kunnen waar nemen. De prijs der tap- of z.g- onder- melk is op de stoomzuivelfabriek >Nooit Gedacht* met 2'/» cent per L verlaagd en gebracht van 5 cent op 2V2 cent. VRIJH.-CAPELLE. Gedurende de maand Febr. werd alhier In de Rijks postspaarbank Ingelegd f 3543.31 en terugbetaald f 1541.93. Samen f 5085.24. Terwijl er 54 telegrammen werden ibandeld en 225 telefoongesprekken werden gevoerd. RAAMSDONK. Binnen enkele dagen zal de bewaking en afsluiting van den spooroverweg in den Omschoorsche weg (Werfkampen) worden opgeheven. Bij den onbewaakten overweg zullen dan de bekende waarschuwingsborden worden geplaatst. Door B. en W. dezer gemeente is aan A. H. Boom, timmerman alhier vergunning verleend tot plaatsing van een electromotor in zijn werkplaats. De voorjaarskeuring van spring- stieren voor deze gemeente zal dit jaar plaats hebben te Oosterhout op Vrijdag 21 Maart, v.m. 9Qdr. RAAMSDONKSVEER, Zondag morgen zal D.V. in de Veersche kerk optreden voor de Ned. Herv. Gem. de ZeerEerw. heer Ds. Ewoldt, die des namiddags zal voorgaan in de Dorp» sche kerk. De prijs der boter bedraagt hier reeds f 1.45 per pond. Woensdag geeft het Chr. Mannen koor zijn eersten feestavond, bestaande in zang, voordrachten en samenspraken. De Geref. Gem. heeft Zondag morgen leesdienst, terwijl des namiddags hoopt op treden de ZeerEerw. heer Ds. Donner uit Breda. De keuring van sprlngstieren voor deze gemeente zal plaats hebben 21 Maart a.s. te Oosterhout. De heer Admiraal, Maréchaussee alhier, werd overgeplaatst naar de Brigade te Gilze-Rijen. MADE. Men kan wat betreft onze gemeente met voldoening terugzien op de beide dagen voorafgaande aan den Vasten. De goede wenken der geeste lijkheid zijn wei ingestaan in de harten der parochianen, tenslotte wetend en begrijpend dat 't wenken zijn die ieders heil betreffen. Dinsdag reed H. v. S. alhier met lossen teugel te paard, toen jongens het dier opjoegen en met steenen wierpen, waardoor het beest op hol sloeg en v. S. ai spoedig eraf viei en gelukkig In dit geval tn den modder terecht kwam. Hij was wei geheel ge» maskeerd, doch hij bezeerde zich weinig. Het paard nam de richting naar zijn stal. Waar 200 k 250 school kinderen in de omgeving aau 't spelen waren, had de afloop treuriger kunnen z^n. Op Zondag 9 Maart zal Ds. Vermeulen des voorm. 10 uur in de Herv. Kerk te Terhejjden een vacatnre- beurt vervullen. Wegens vacature van een predi kant in de Herv. Kerk te Drimmelen, zal op Zondag 9 Maart Ds. Koster aldaar des voorm. 10 uur die vacature beurt vervullen. Door den secretaris-penningmees ter den heer A. v. d. Eishout, werden in het bemiddclings-bureau alhier nog 49 werklooze grondwerkers ingeschre ven. Bij eenig gunstiger weer zullen hiervan spoedig elders werk vinden, zoodat 't aantal werkeloozen weldra sterk zal verminderen. Van de vele riethandelaars alhier, die in de afgeloopen jaren 1922 en 1923 weinig en tegen lage prijzen bet dek- en matrlet konden verkoopen, wordt dit oud gewas met graagte gekocht en reeds Is een groot deel van 't gewas 1924 verkocht of in bestelling op genomen, tegen goede toongevende prijzen. Dultsche firma's zijn de grootste afnemers, daarna volgen de noordelijke gewesten van ons land. De landbouwer J. P. v. D. alhier, die dezer dagen zijn boonenstapel ter dorscbing binnenhaalde en er op ge rekend had dat er wel muizen in zouden zQo, bad een paar honden meegenomen en eenige jongens met schoppen ge wapend om de ongenoode gasten te dooden. Doch geen muizen, maar niet minder dan 63 ratten werden door de honden en schopslagen gedood. Blijkens de dezer dagen gehou den inzet van arbeiderswoningen, met schuurtjes en andere bergplaatsen, met grooten moestuin er achter gelegen, en hoewel deze hoogstens 11 k 12 jaren geleden gebouwd zijn, en toebeboorende aan G. Moerenhout, Molenstraat alhier, werden deze resp. ingezet aan f1200 en f 1400. De laatste inzet is voor een dubbele woning. Dit is, zegt men, thans goedkooper dan vóór 't jaar 1914. Donderdag werd per auto naar het Ziekenhuis te Beda overgebracht C. S.i die het ongeluk heeft gehad een been te breken, dicht aan de heup. Ten Postkantore alhier en de daaronder ressorteerende bulppostkan- toren is in de maand Februari in de R^kspostspaarbank ingelegd f 15.355.70 en terugbetaald f 15.463,64. DUSSEN. Openbare vergadering van den Raad dezer gemeente op Dinsdag 11 Maart 1924 des namiddags te drie uur. Agenda 1. Ingekomen stukken en mede- deelingen. 2. Gemeente-Begrooting 1924. 3. Vaststelling voorschot vergoe dingen der bijzondere lagere scholen, ingevolge artikel 101 der L.O.-wet 1920. 4. Verlenging sluitingsuur café's in verband met vervroeging van den wettelijken tijd. ALMKERK. Op 15 en 16 April zal op 't gemeentehuls te Woudrichem de keuring plaats hebben voor de militie lichting 1925. Naar wij vernemen hoopt de Geref. Jongedochtersvereen. »De Heere is onze Banier* in de Geref. Kerk al tlier op 13 Maart haar jaarfeest te vieren. De Chr. Hist. Kiesvereeo. alhier hoopt op 14 Maart a.s. een algemeene ledenvergadering te houden In de zaal van den heer C. Dekker. Het concert van het fanfarecorps »Kunst na Strijd*, van Oudeodijk, bil Woudrichem, 't welk op 29 Febr. jl. alhier had moeten plaats hebben, is wegens weergesteldheid voor onbepaal- den tijd uitgesteld. Kaatsheuvel, 7 Maart 1924. Het gebouw waarin tot heden de Hanzebank was gevestigd, is ten over staan van Notaris Jan v. Ham gister avond publiek verkocht voor de som van f 8500.-— aan den heer Clarys uit Oud-Gastel. Door een vreeselijken brand werd in den nacht van Woensdag op Don derdag onze plaats in opschudding gebracht. Toen van alle plaatsen gealar meerd werd stond de geheele fabriek annex woonhuis van den heer Joh. Snoeren in de Gasthuisstraat in volle vlam. Door verschillende personen in de omgeving der fabriek woneode werd de brand gelijktijdig ontdekt, docb toen was er ai geen redden meer aan. Met de grootste moeite konden de bewoners zichzelf nog redden, tijd om zich te kleeden of ook maar de geringste kostbaarheid mede te nemen was er niet. De twee zonen M. en P. op de bovendieping slapend, moesten door 't raam de straat op vluchtten, daar de toegang tot de trap reeds afgesloten was. De omliggende perceelen liepen, dank zij de zwakke Zuid-Oostenwind niet veel gevaar. De boerderij van den heer G. Kteijn met riet gedekt, werd nat gehouden en rondom hewaakt om neervallende vonken geen gelegenheid te geven verder onheil te stichten. In de fabriek der firma P. v. Woensel aan de Oostzijde op slechts twee meter afstand waren in den beginne reeds alle ruiten gesprongen. Dit pand werd echter door 't fabriekspersoneel boven en onder nauwkeurig bewaakt om elk begin van brand direct te kunnen blutschen. De belde brandspuiten lever den niet heel veel werk, wat ook niet noodlg was, daar 't brandende perceel toch niet te redden was en de belen dende perceelen geen gevaar opliepen. Om baif vier was 't vuur zijn grootste kracht kwijt en ging het publiek meest huiswaarts. Een kleine vijftig menschen zijn door deze ramp weer werkloos, wat te meer te betreuren valt, daar de firma Snoeren momenteel zeer druk te werken had. Een zeer groote partij schoenen, reeds Ingepakt voor de verzending, gingen mede in de vlammen op. Van de oorzaak van den brand is niets bekend. Gedacht wordt aan kort sluiting. Naar wij veraemeu houdt het Comité voor de viering van het jubileum van Dr. de Both op Maandag 10 dezer een vergadering, waarop de ingekomen bijdragen zuilen worden verrekend. Voor degenen, die het aan den voet der circulaire geperforeerde strookje nog niet hebben ingezonden, bestaat alsnog gelegenheid dit voor genoemde vergadering bij een der Comité-leden te bezorgen. Heusden, 7 Mrt. 1924. Aan de R.K. debating club heeft de Eerw. Pater Jac. Zeij S. J, toezeg ging gedaan, om op Zondag 23 Maart een voordracht te komen houden in het voormalig Patronaatsgebouw over „Vondels Altaargeheimnissen". Alhier heeft zich een geval voor gedaan van roodvonk en wel ten huize van den heer U. wiens zoontje er door is aangetast. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.) Mijnheer de Redactie. Mogen wij U beleefd verzoeken om opname van het onderstaande in Uw veel gelezen blad, waarvoor bij voor baat onzen vriendelijken dank. Ondergeteekenden willen zich tot den Raad onzer Gemeente wenden met het verzoek om den thans geldenden gasprijs te willen herzien. Wij denken dit te doen met een schrijven van ongeveer den volgenden inhoud Degenen die dit verzoek willen steu nen en wenschen mede te ondertee kenen stellen wij de geheele volgende week daartoe in de gelegenheid, daar het dan ter teekening ligt bij A. Wil- mont in de Besoijensche Steeg. Aan den Edel Achtbaren Raad der Gemeente Waalwijk. Edelachtbare Heeren. Hierbij nemen ondergeteekenden be leefd de vrijheid zich over de volgende aangelegenheid tot Uwen Raad te wenden. Laten wij U mogen mededeelen, dat het ons een voldoening is, dat U er in geslaagd is den prijs van het gas naar beneden te zetten. Toch nemen wij beleefd en met grooten ernst de vrijheid U te verzoe ken het gangbare tarief van thans wei te willen herzien om de volgende redenen. De thans geldende maatregel dat eerst 20 M3 gas (per maand) tegen het hooge tarief verbruikt moeten zijn voor men van het goedkoopere gas kan profiteeren snijdt eenvoudig voor een massa huisgezinnen geheel of grooten- deels de kans af om in deze verlich ting van lasten te kunnen deelen. Dit klemt temeer, daar dit juist veelal de huisgezinnen treft wier inkomen een hoog gasverbruik niet toelaat en juist deze verlichting van lasten het hardste noodig hebben. Wij nemen dan ook beleefd de vrij heid U met aandrang te verzoeken de toepassing van thans de eerste 20 M3 tegen hoog tarief, te laten vervallen of deze grenzen te verleggen en b v. de M3 die vallen tusschen 30—50 tegen verhoogd tarief aan te slaan. Hoogachtend 't Welk doende A. KUIJSTEN. A. W1LMONT. M. BLOK. H. SCHALKEN. J. N1EUWENHUIZEN W. HENKELMANS. J. BUDD1NGH, DE RIDDER. WAALWIJK. Na enkele Zondagen van gedwongen rust laat bet weer zich aanzien dat er Zondag weer eens gespeeld zal kannen worden. Quick moet naar 's Bosch om Wil- hclmina in eigen veste te gaan be kampen. Een zware strijd staat de Quick'ers te wachten, te meer nog aaar Wiihelmlna met haar kleine kam pioenskansen zich tot het uiterste zal inspannen om te zegevieren. Niet tegenstaande gaan de Quick'ers met goeden moed naar 's Boscn om de 4—0 nederlaag te wreken, die zij op eigen terrein van Wlihelmiaa heelt gehad. De P. en Pr. commissie doet nogmaals een beroep op de supporters om de Qutckers te vergezellen, hetzij per fiets ui Wavi. Zij die per Wavi meegaan kunnen zich tot Zaterdagmiddag opgeven. Quick 3 speelt thuis tegen H.E.C. 3 om 2 uur. Eindelijk zal er dan a.s. Zondag wederom gevoetbald kunnen worden, het weer laat zich thans bijzonder gun stig aanzien. W.S.C. zal, na precies vier maanden van een thuiswedstrijd verstoken te z|ja geweest, morgen eindelek een wedstrijd op eigen terrein te spelen kragen en zai T.S.C. uit Oosterhout haar partij komen geven; Zou het T.S.C. morgen gelukken om ook W.S.C. de twee zoo broodnoodige puntjes te ontfutselen. Oosteihout is nl. zoo'n wispelturige vereeniging de sterkste vereenigingen, o.a. Wilnelmina en de Roodborstjes wist z(] op eigen terrein te kloppen, doch verspeelt elders definitief hare kansen voor de eerste plaats. Wij onthouden ons dan ook van eenige voorspelling. W.S.C. zal thans voldoende beseffen wat baar te doen staat en weike verplichtingen haar thans opgelegd zijn. Zij zal terdege met haren tegenstander rekening dienen te houden en zal er van het begta- tot het eind-signaal hard gewerkt moe ten worden om eenig succes te behalen. Wij verwachten derhalve morgen een spannende, opwindende wedstrijd welke veel publiek zal trekken. WSC II speelt om 12 uur tegen R WB II op het RWB-terrein. WSC III speelt in Kaatsheuvel tegen Kaats- henvel III. Juliana IHeuvel I. Zondag ontvangt Juliana voor de competitie le klasse BVB het bekende Heuvel I uit Tilburg. Heuvel is een der sterkste vereenigingen uit den BVB en wist den toekomstige kampioen Oranje—Wit zgn eerste nederlaag te bezorgen. Als het tegen Heuvel gaat, spelen de jongens van Juliana hun beste partij. Dit hebben ze in Tilburg bewezen, toen Heuvel in de laatste minuut het winnende puntje wist te maken. Het zal Zondag dos niet aan spanning ontbreken en Juliana zal trachten revanche te nemen. Wij raden de supporters dan ook aan een wande ling naar het Jaliaaa-terrein te doen, daar er in den BVB wedstrijden wor den gespeeld die op zeker zoo'n hoog peil staan als in den NVB. De wedstrijd staat onder leiding van den heer Van Laarhoven uit Tilburg, een der beste leiders uit den BVB, zoodat we van een vlot verloop verzekerd kunnen zijn. Aanvang van den wedstrgd 2 unr. KAATSHEUVEL. Zondag a.s. komt R.W.B. I op bezoek bij Kaatsheuvel I. Na de ge dwongen rustpauze hopen we dat

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 7