M VIN HET ZllllUI Verwantschap Tweede Blad. Binnenland. Buitenland. Ingezonden Stukken SPORT. No. 24. Zaterdag 22 Maart. 47ejaarg. Men zal zich over het algemeen er niet over beklagen, dat wij ons te veel laten verleiden tot beschouwingen over of naar aanleiding van gebeurte nissen, hetzij van economischen of politieleen aard, in het buitenland. Daarin ligt echter geenszins opge sloten, dat wij geen belangstelling zouden hebben voor of aandacht zouden wijden aan wat er buiten de grenzen van ons vaderland voorvalt. Integendeelwij nemen uit den aard van ons beroep getrouw notitie van het internationaal gebeuren, doch onthouden ons meestal ervan hierover te dezer plaatse beschou wingen te schrijven, wijl een blad als het onze zich daarvoor minder leent dan b.v. een dagblad. Toch, een enkele maal vooral als zulks in nauw verband is te brengen met binnenlandsche aange legenheden past o.i. wel een uit zondering te maken op dezen ons zelf gestelden regel. En zóó is 't ook nu, wanneer wij een blik slaan op wat in de laatste weken in Engeland is geschied. Daar is n.l. sedert de eerste helft der vorige maand een arbeiders- regeering aan het bewind, met als premier een leider der Labour-partij, Ramsay Mac Donald, over welks op treden de socialisten hier vanwege vermeende principe-verwantschap al dadelijk aan 't jubelen zijn geslagen, waarmede zij nu al 'n beetje erg ver legen zitten. Men zwaaide met het wierooksvat voor den grooten leider van de Engel- sche arbeiderspartij welke men immer, o, zoo gaarne, had beschouwd als een zusterpartij van de Nederland- sche S. U. A. P. en wenschte dat al wat arbeider is mede in opgetogen heid voor de S. D. A. P.-sche groot heden eerbiedig zou buigen. Het nuchtere Nederlandsche volk met de arbeidersbevolking incluis bleef koel en rustig afwachten om toe te zien wat Engeland nu te leeren zou geven. De ondervinding in de laatste jaren opgedaan in Rusland, Oostenrijk en Duitschland, was begrepen als een les en waarschuwing: eerst afwachten en zien. Zeer terecht merkte de A.-R. „Rot terdammer" al spoedig op, dat de socialistische lof wel gauw weer zou gaan tanen. .Gaat het zoo schreef het blad zooals totnogtoe in andere landen, dan zullen over een paar jaar de sociaal-democraten over de daden van de socialistische ministers in Engeland niet veel meer zeggen Het vraagstuk der socialisatie zal wel bljjven waar het is. Misschien komt er nog eens aanlei ding om het nieuwe Britsche Kabinet te prijzen omdat het tegen misdadige woelingen den staat handhaaft, en de orde beveiligt. Zooals Noske en Ebert. Maar die lof komt dan niet van de sociaal-democraten. Misschien zal er op kunnen worden gewezen, dat Mac Donald en de zijnen de plichtmatige zorg voor de nationale defensie erkennen en vervullen. Zooals een Brantingin Zweden, een Vander- velde in België. Maar dan komt de lof niet van de sociaal-democraten". Dan zal men trachten de partij verwantschap te loochenen, zoo die al mocht bestaan, gelijk als die met de voornoemde groepen in Oostenrijk, Duitschland, Zweden en België Nu zijn we nog maar enkele weken verder en nu reeds blijkt telkens duidelijker, dat de socialisten hier misgetast hebben met het bekennen van een verwantschap met de Engel- sche partij-begrippen. Mac Donald toch heeft zich al dadelijk als gold het tot verweer tegen de wijze waarop hij door de Nederlandsche socialisten tot een der hunnen werd ingepalmd ontpopt als een vurig patriot en een vereerder van de Engelsche monarchie, die zich heel goed weet aan te passen aan de burgerlijke deftigheden en even vriend schappelijk weet om te gaan met den Prins van Wales of welke oer-liberaal ook, als met de mannen-broeders partij- genooten. Zijn geheele optreden heeft iets ge- woon burgerlijks, gelijk men het in Engeland in de Downstreet van Londen van alle partij-richtingen tot nog toe gewoon is geweest Zeker, zijn politiek verschilt natuur lijk wel met die van zijn voorgangers, doch zij heeft toch evenmin in prin cipe iets gemeen met de sociaal democratische beginselen, zooals men deze hier te lande kent en tot grond slag van. het overheidsbestuur zoekt te maken. Nog zeer onlangs heeft de nieuwe Engelsche premier dit zelf onomwonden te kennen gegeven in een vergadering te Brighton, vooreen gehoor van ruim 3000 aanwezigen, waar hij b v met kracht opkwam tegen de wijze, waarop men tegenwoordig den Zondag door brengt. Hij verklaarde daarbij de voor keur te geven aan den „ouden schot- schen Zondag" boven den „mo dernen Franschen Zondag Omtrent de klassedenkbeelden ver klaarde hij voorts nadrukkelijk dat „iemand ooit met meer volharding te gen de klassedenkbeelden gestreden heeft, dan hij zelf". Het kiassebewustzijn noemde hij dan ook het „vergif voor het maatschappe lijk gemoed". Wat blijft er nu nog over van de socialistische principes in de Engelsche Labour-regeering, wanneer de hoogste leider het klassbewustzijn het fun dament van den klassestrijd, waarop de geheele socialistische theorie is opge trokken veroordeelt en als een „ver gif" brandmerkt, dat moet worden uitgeroeid? En niet minder scherp liet hij zich uit over „stakingen" en „uitsluitingen" welke de onvermijdelijke gevolgen zijn van den klassestrijd welke hij „kinderachtig en dwaas" noemde en toeschreef aan het tekort aan „weder- zijdsch vertrouwen." Uit dit alles en zeker ook niet het minst uit zijn daadwerkelijke leiding in de binnen- en buitenlandsche politiek blijkt wel overduidelijk, dat de En gelsche premier hij moge dan be- hooren tot de labour- of arbeiderspar tij zich allerminst verwant weet aan de socialistische partij—begrippen, zooals wij die hier kennen en ze ons door Troelstra en de zijnen steeds worden voorgehouden. En dat nu de socialisten hier die zoo hoog opgaven en luide jubelden over het succes derpartijgenooten in Engeland met het geval in ver legenheid zitten, laat zich wel begrij pen K. O. De nieuwe dienstregeling der K. L. M die eergisteren aan de Kamer van Koophandel te Amsterdam ter goed keuring was voorgelegd, opent een onverwacht perspectief. Voorloopig krijgt men nog maar eenmaal per week gelegenheid om vóór den eten even op en neer te gaan naar Londen, maar als de proef slaagt en of die slagen zal hangt alleen maar af van de ontwikke ling, die ons bedrijfsleven neemt dan wordt de wekelijksche dienst natuurlijk een dagelijksche binnen af- zienbaren tijd. Wij zijn al aan heel wat mogelijk heden van dien aard gewend, wij nemen het al als vanzelfsprekend aan, maar een berichtje als dit verdient toch, dat men er eenige aandacht aan wijdt. Londensche forensen kunnen als die dienst er is, in de buurt der Kennemer links* gaan wonen als de K L. M. maandkaarten voor deze sneldiensten uitgeeft. Is die fantasie wat al te stout en voorbarig Men poge zich eens voor te stellen hoe men den man zou hebben uitge lachen, die u in 1909 zou hebben verzekerd, dat gij, als gij het er voor over hadt een uurtje vroeger op te staan, vóór den middag in Londen een half dozijn conferenties zoudt kunnen hebben, in Savoy dejeuneeren, na de beurs weer een paar menschen spreken en na een haastig kopje thee bij Lyons vóór den eten weer thuis zoudt kunnen zijn met een paar souvenirs uit Regent- street voor uw vrouw meegenomen? Wie bedënkt, wat er in dat opzicht in de laatste 15 jaar mogelijk is ge worden, ziet, bij een berichtje als dat van den nieuwen dienst der K. L. M., die op 28 April begint, dat nieuwe en ruimere mogelijkheden zich opent die, zooals het steeds met deze dingen gaat, nieuwe verkeersbehoeften zullen schep pen, wanneer de economische belangen die worden gediend door een dergelijk verkeersmiddel, de instandhouding en uitbreiding daarvan mogelijk maken. Het feit, dat de Kamer van Koophandel te Amsterdam voor de proefneming met den nieuwen dienst een subsidie toestond, moge den nuchtersten onder onze lezers bewijzen, dat men hier niet alleen te doen heeft met een verkeers technisch spelletje, hoewel ook dit laatste reeds stof tot denken zou geven. - Een wetsontwerp is ingediend houdende voorloopige voorziening ten aanzien van de bezoldiging van de leden van de algemeene rekenkamer. Blijkens dit wetsontwerp worden de ambtswedden van den vootzitter en de oveiige leden met ingang van 1 Mei 1924 verminderd met 10 ten honderd. Gelijke vermindering wordt toegepast ten aanzien van de wedden van hen die met ingang van of na 1 Mei 1924 in faoctie treden. De memorie van toelichting luidt als volgt: Gelijk bekend, Is de regeering oordeel dat onder de maatregeleo van welke het herstel van het fiaaotieel evenwicht moet brengen, ook een herziening van de wedden van het uit 's rijks kas bezoldigd personeel een plaats moet vinden. Het. ligt in het voornemen, daartoe met ingang van 1 Januari 1925 een algemeene salarisherziening, waarvan 1 de voorbereiding uiteraard *ijd vordert, tot stand te b'engen, terwijl dan voo< 1924 een voorloopige voorslealng moet worden getroffen. Zooals vanzelf spreek' kan bi) de voorloopige voorziening bti ontstentenis van het noodiee materiaal slechts in zeer beperkte mate la onder scheidingen worden getreden T'ouwens tegen een aldus onvermijdelijke uolfor- mlteit bestaat te minder bezwaar, waar de voorziening niet dan over een kort tijdvak zal gelden en bovendien naar de bepaalde bedoeling in geenen deele op de definitieve herziening zal praejn- dicleeren. De overwegingen ter zake aan de hand van het vorenstaande, hebben to' de slotsom geleid, dat de voorziening voor 1924 aldus valt te treffen, dat met Ingang van 1 Mei op de bezoldigingen een korting wordt toegepast en wel voor gehuwden en kostwinners van aanvankelijk 5 pCr., welk percentage dan met ingang van 1 October op 10 pCt. zal worden gebracht, en van aan stonds 10 pCt. voor de overigen. Het vorenstaande moet naar het oordeel der regeetiig la het algemeen ook gelden voor hen, wier wedde bij de wet is geregeld. Een herziening dier regelingee Is dan ook in voorbe reiding, terwijl ook bier aan een voor loopige voorziening niet kan worden ontkomen, latasschen is de regeeriog ten aanzien der laatstbedoelde voorzie ning van oordeel, dat aan de in de voreo aangegeven onderscheiding beoogde geleidelijkheid der korting voor de qpder de wettelgke regelingen vallende groepen minder behoefte bestaat, zoo dat voor deze met 1 Mei een nniforme korting van 10 pCt. voor allen zal kunnen ingaan. In de Tweede Kamer kwam hedenmiddag bij de behandeling van de begrooting voor Buitenlandsche Zaken aan de orde het amendement, ingediend door de Chr. Hist, leden Schokking. Snoeck Henkemans, Krijger, Tilanus Lovink, Bakker en Weitkamp, waarin wordt voorgesteld met de bedoeling het Nederlandsche Gezant schap bij het Vatikaan op te heffen het bedrag van het begrotingsartikel 8, uitgetrokken onder A, te verminderen met f 10 000 en het bedrag, uitgetrok ken onder B. te verminderen met f 20 000 Namens de socialistische fractie verklaarde de heer Schaper, dat zij aan het amendement haar stem niet zou geven. Ook de anti rev. partij wees haar medewerking af. Nader meldt men dat het amendement Schokking is verworpen met 61 tegen 24 stemmen. Voor stemden de Christ. Hist, de Vrijheidsbond en Plattelanders, mej Van Dorp, Ds Kersten en de heeren Wijnkoop, Visscher en Duymaer van Twist. Naar wij vernemen, is de Com missie door den Directeur der Poste rijen en Telegrafie bij besluit van 23 Januari jl. benoemd, om een onderzoek in te stellen naar de oorzaken der ontwrichting en der verergerde ont- wrichting van den postchèque- en giro dienst, alsmede naar de schuldigen daaraan en de straffen die zij deswege naar het oordeel der Commissie ver dienen, van welke Commissie mr. A. I Tak. advocaat-genera.** bij den Hoogen Raad der Nederlanden, voorzitter is, met haar taak geheel gereed. Haar rapport is reeds vastgesteld en is ter Landsdrukkerij. In gevolge de toezegging .door den Minister van Waterstaat, den heer van Swaaij. in de zitting der Tweede Kamer van 29 januari j.l. gedaan kan dus de openbaarmaking van het rapport binnen een paar weken worden tegemoet gezien en zal dit bij de behandeling der be- drijfsbegrooting der Posterijen, Tele grafie en Telefonie voor 1924 algemeen bekend zijn. De Rijksmiddelen hebben in Februari ruim f 2 millioen minder opgebracht dan verleden jaar. Vooral de dividend- en tantièmebelasting en ook de inkomstenbelasting bleven sterk bij 1923 ten achter. Voor eerstgenoemde was echter Februari 1923 do r bijzon dere omstandigheden een zeer gunstige maand. Registratierechten brachten bijna f 1 millioen meer op. Uit de o.w. belasting kwam slechts fmil lioen binnen, tegen de exceptioneel hooge opbrengst van f 13 millioen een jaar geleden. De Hulpverleening aan Duitschland. In het tijdvak van 10 Febr. tot 15 Maart werd voor de Duitsche actie ontvangen t 7327.50, waarvan bestemd is f5857.85 voor de noodlijdende be volking, f104 65 voor kloosters f1515 voor priesters en priester-studenten, f50 voor Nederlanders en f800 voor Kinderheime. (Voor de Hongaarsche afdeeling werd nog ontvangen f 16S3.35I/3, voor de Oostenrijksche f 225 Er werden 105 nieuwe kinderplaatsen beschikbaar gesteld, waardoor het totaal steeg tot 5291. In Februari kwamen 530 Duitsche kinderen in ons land en keerden er 435 «baar Duitschland terug. Verzonden werden 7000 K.G aard appelen en 2000 K G. rogge naar Rheijdt en 10.000 K G. aardappelen uit Zundert naar Duisburg en Ruhrort, alles voor Nederlanders: en 10.000 K G. aardappelen uit Zundert naar Frankfort. Voorts een zending kleeding en luiermandartikelen voor de Neder landers in Duitschland5490 K.G, kleeding en levensmiddelen naar Ue dem, 2920 K graan naar Aken, 1 wagen liefdegaven naar de centrale te Düsseldoiff. 12800 K.G vet erwten, boonen en rijst naar Steele, 8600 K.G idem naar Neuss en 8600 K.G. idem naar Stolberg bij Aken. Van deze laat ste drie zendingen was 20 pCt. be stemd voor de Nederlanders. Uit Nijmegen werden zeer mooie zendingen levensmiddelen en kleeding verzonden naar Kletff en Keilen zoo wel voor de Nederlanders als Duit- schers. Uit verschillende plaatsen werden in het Centraal bureau zendingen goede ren ontvangen waaronder van de R K. Vronwenbonden te Tiel, Naaldwijk, Uithoorn, Castricum, Rijswijk en Hulst, alsmede o a. een bijzonder mooie zen ding uit Gouda. INGEZONDcN MEDEDEELINGEN. Wie zenuwachtig is, onrustig en overspannen en een kalm, gezond mensch wil worden, gebruike eenigen tijd de kalmeerende en zenuw sterkende Mijnhardt's Zenuwtabletten Koker 75 ct Bij apoth. en drogisten. De regeering en de partijen in Oostenrijk zijn overeengekomen geen debatten over de besprekingen in den volkenbondsraad, in het parlement te voeren. Hierdoor is de verhouding tusschen de Oostenrijksche regeering en mr. Zimmerman beduidend verbe terd. De besprekingen in het lagerhuis over de gevaren, aan welke de prins van Wales zich voortdurend blootstelt, waarbij door kolonel Brabazon Moore de bezorgdheid van het huis werd uitgesproken, zijn officieel ter kennis van den koning gebracht. Voorts is niet-officieel besloten, dat een commissie uit het huis den prins zal bezoeken, teneinde hem mede te deelen, wat de volksvertegenwoordi ging over zijn roekeloosheid denkt. De uitspraak in 't Hitier proces in München wordt 29 of 31 Maart ver wacht. De rijksdagverkiezingen in Duitschland hebben 4 Mei a.s plaats. Men is zeer verlangend de rapporten der experten inzake Duitschlands be- taalvermogen te vernemen. In de Belgische Kamer is heftig gediscusieerd over de verklaring der nieuwe regeering. De Belgisch—Franskilonsche pers heeft weer gelegenheid gevonden om te fuimineeren tegen Nederland over het uitbaggeren van een Schelde-strook Uit alles blijkt hier eene totale nalatig heid der Belgische regeering, maar toch gaat men door met schelden, 't Zal echter welweer bedaren (Buiten verantwoordelijkheid der Red.) Mijnheer de Redacteur. Mag ik U beleefd verzoeken om een plaatsje in uw veelgelezen blad, waar voor mijn welgemeenden dank. Het adres aan den Raad onzer ge meente gericht om herziening van het thans geldende tariet van den gasprijs, voorkomende in „De Echo van het Zuiden" van S Maart, gaf mij aanlei ding om eens in enkele plaatsen van ons land naar de daar geldende gas- prijzen voor huishoudelijke doeleinden te informeeren. Het resultaat volgt hier: Amsterdam, eenheidsprijs. 12,5 cent per M3; Den Haag 100 M3 per maand 11 cent, de volgende 200 10 cent, de volgende 300 9 cent, de volgende 500 7 5 cent per M3, voor nijverheidsbe- drijven bij afname van ten minste 6000 M3 per maand bijzondere kortingen Wageningen, kookgas 14, lichtgas 15 cent per M3, Leiden de eerste 100 kub. M. per maand 11 cent per kub M voor alle overige 9 cent per kub. Meter Boscoop, kookgas 11 cent lichtgas 13 cent per kub. M.Dordrecht 14 cent per kub. M Arnhem 12 cent per kub. M.Oosterbeek (particulier bedrijf) 10 cent per kub M.Kaatsheuvel 14 cent per kub. M.Waalwijk, de eerste 20 kub M. per maand 17 cent, de overige 10 cent per kub. M. Bij enkele plaatsen bespeuren wij in de verte een zwakke prijsdaling, die bij de verbruikers wel geen verzet wekken zal. Een verschil maken van 70 pCt in den prijs, zooals thans bij ons geschied, na een verbruik van 20 kub. M. per maand voor huishoudelijke doeleinden kan naar mijn gevoelen niet door den beugel der billijkheid heen en eischt I de rechtmatigheid tegenover alle inge- zetenen. in hoofdzaak die gas gebrui ken, ook onverwijlde breking er mede. Zoolang deze regeling gehandhaafd wordt is het een scherpe doorn in het vleesch van het huisgezin dat zich geen groot verbruik van gas veroor loven kan. U. Mijnheer de Redacteur, nogmaals dank voor de opname. EEN GASVERBRUIKER. WAALWIJK. W S C. De voor morgen vast gestelde wedstrijd W.S C.—Zaïtbommel is op verzoek van Zaitbommel uitgesteld en zal derhalve niet gespeeld worden. Belanghebbenden worden verzocht hier van de noodige nota te willen nemen. Wij vergaten j.i. Woensdag ervan melding te maken, dat W S.C. III door het gelijke spel tegen Quick 111 thans definitief kampioen werd in hare afdee ling en ongeslagen. Morgen speelt zij haren laatsien wedstrijd tegen Kaats heuvel aldaar. De juniores zullen er wel voor zorg dragen, dat haar onge slagen reeks ook thans gehandhaafd blijve. QUICK. Wederom staat er voor Quick een uit-wedstrijd op 't program, thans tegen de Roodb. uit 's Bosch. De eerste comp.-wedstrijd van dit seizoen speelde Quick tegen deze club en verloor toen met 4-1. Gezien de prestatie van Quick In de laatste uit wedstrijden, verwachten we ook thans wederom een goeden uitslag om revanche te nemen over de eerste nederlaag. Juliana—Longa. Zondag a.s. staat er voor de sup porters van Juliana een mooie wed strijd op het program. Juliana ontvangt voor de comp. Ie klasse B.V.B het sterke Longa uit Tilburg op bezoek. In Tilburg verloren onze jongens in een keurig gespeelden wedstrijd van Longa met 1—0. Thans komen de Tilburgers wederom op zijn sterkst naar Waalwijk, zoodat het een spannenden wedstrijd wordt. Juliana zal trachten revanche te nemen en alles in het werk stellen om de puntjes in de wacht te siepen. Dus van 't begin af aangepakt, dan kan het succes niet uitblijven. De wedstrijd vangt aan om half 3 en staat onder leiding van den heer M. Hornes. JULIANA—NOAD IV 6—1. Zoodag jl. spoelde Juiiaoa eeo comp. wedsirifd voor de le klasse B.V.B. tegen Noad 4 uit Ti'burg. Ia een schitterend gespeelden wedstrijd wisten onze Geel zwarten op belde puntjes beslag te leggen, R;eds spoedig na den aftrap wist Juliana door een schot van den rechtsbinnen de leiding te nemen en nog voor bet spel 2 minuten oud Is b eogt de rechrsbuten den stand op 20. Juliana komt er steeds beter In eo vooral In de voothoede zit een goed vnibaad. Een goed genomen corner weet de rechtsbinnen Ineens In te schieten 30 N «ad komt nu en dan gevaarlijk opzetten doch het keurig werkend Jullana-backsiel Is steeds op zijo post. Eindelijk heelt Noad succes en weet den Jullana-doelman met een onhoudbaar schot te verschalken 3—1, Voor de rust aanbreekt weet Juliana echter baar voorsp'oog te vergrooten tot 5-1. Na de rust wo>dt er van beide zijden keu<ig gespeeld. Even voor het einde weet de Juliana mldvoor het half dozijn Je vol te maken en heeft jullaoa een ve>diende 6—1 ove<winning be haald. Scheidsrechter de Folter leidde uitstekend. Juliana 3 speelde haar laatsten comp. wedstrijd tegen de Kaatsheuvel-junlores en stuu'de deze met sen 4 0 neder laag naar huls. Juliana herdacht Woensdag 19 Maart haar 5-ja>lg bestaan. Deze ver- eenlgtog werd opgericht 19 Maan 1919. Het eerste jaar werd niet la den bood gespeeld. Het volgende seizoen werd gespeeld in den R. K V. B. afdeeling Langstraat. Ia deze afdeeling werd het ongeslagen kampioenschap behaald. Het daarop volgende seizoen promo veerde Juliana In de toenmaals sieike afdeeling B den Bosch. Hier werd met succes gespeeld en moeit bet doelge- mtddelde beslissen dat aan O.V.V. het kampioenschap b>ach', zoodat onze jongens de tweede plaats Innamen. Het volgende seizoen werd niet meer la den R K.V.B. gespeeld en werd toe getreden tot den B.V.B. Hier werd Juliana Ingedeeld la de le klasse, bet eerste jaar speelden de geelzwarten met afwtaselend succes en wisten een goede plaats In te nemen op het rang* lijsije. Ia bet seizoen 1923 en '24 aam de vcteenlging steeds In groei en bloei toe en speelt thans met drie elftallen in den B.V.B. juiiaoa beschik over uitstekende krachten en is in de Til— burgsche afdeeling steeds de gevreesde tegenstander, Jultana-jongens blijft steeds uw geelzwarte kleuren getrouw ea blijft eendrachtig samenwerken tot dat het doel waarnaar gg streeft, n.l. de N.V.B, bereikt is. Na de competitie zullen ter gelegen heid van het 5 jarig bestaan groote feestwedstrilden wordso georganiseerd. KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel 1 speelt Zondag a.s. te 's Bosch tegen Wilhelmina II. Na hare eerste overwinning van Zondag j.l. op Vught vertrouwen we dat de moed bij Kaatsheuvel is teruggekeerd en zij Wilhelmina een goede partij zullen geven. Kaatsheuvel III speelt tegen W S. C. lil. Onze jongeren zullen goed moeten oppassen om Zondag de boven hand te houden. Naar wij vernemen heeft de voet- balvereeniging B.V.V „Berkdijk" zich uit de competitie van den B. V. B. teruggetrokken wegens gebrek aan spelers. QUICK. Zondag a.s. staat voor onze vereenl- glog op het competitieprogram de wedstrijd tegen de Roodbors jes te Bosch. Allerwege rijst de vraag, zou Quick Zondag winoeo en zouden ze duo nieuwe vo m waarin ze momeeteel ztjn, handhaven f Wij stellen het volste vertrouweu in onze pi' eg en niettegen staande bet voor de B >sscheoaren een zeer belangrijke wedstrtid Is en onze jongens een zeer zwareo tegenstand rullen ondervinden, toch sullen de B auwwltten hun ul'e'ste k>acht inspan nen om te winnen Q reke'S, speelt dus sis Zoad g j>. tegen Zaitbommel, waar V'Ouwe For una u niet gunstig gezind war, d-ar gi| andets gewonnen had, met hczelfde enthousiasme cd sportivi teit, waarvoor gij van het Bjmmelscho

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 5