Provinciaal nieuws N*euws uitKaatsheuvel, applaus werd betoond. Snijdt Zondag met denzelfden geestd'iftdan zal het den Bosschenaars niet lukken u te verslaan. Wil verwachten van u een overwinning! Ook op u, Quicksupporters, rekenen wij a.s. Zoodag, om met uw spelers mee te trekken en hen aan te moedigen. Dus allen mee naar den Bosch. Nadere bijzonderheden omtrent de reis zullen nog worden gepubliceerd op verschil lende plaatsen. Wij hopen binnenkort ook te komen tot oprichting van een flinke, machtige Quick-supposters-ver, die uw allen veel vootdrcl en genoegen brengen zal. Dus ook voor u werken wij evengoed als voor de spelers. Du Zondag allen present om blijk te geven van uwe belangstelling, om te laten zien uw medeleven met uw pioeg. Helpt ons allen mee Quick te ver heffen. De Pers- en Propaganda commissie van Quick. De drie volgende bekende ras paarden, Piot de Corroy, kampioen van 1920, Leeuw van Vlaanderen, eerste prijs van 1923 en Successeur, tweede prijs van 1923, zijn in Nederlandsch bezit overgegaan, nl. resp. aan een syndicaat van Zevenbergen, een fokker van Steenbergen en een fokker van Zuid-Beveland. Onder groote belangstelling zijn gisteren van Tantamonica (Californië. de drie Amerikaansche legervliegtuigen hun reis om de wereld begonnen Deze gaat over Alaska, Japan, China Eng. Indië, de Perzische golf. Konstan- tinopel, Londen en Groenland. Elke machine is bemand meteen vliegeren een mecanicien. Waalwijk, 21 Maart 1924 Bij Koninklijk besluit is herbe noemd tot burgemeester van Raams- donk, de heer A J. W. Moons. Gisterenavond hield de R. K. Vrouwenbond eene algemeene verga dering in de zaal van de R. K. Werk liedenvereeniging, die slechts matig was bezocht. Door Mevrouw Donkers, Vice-presi- dente, werd deze vergadering met een welkomstwoord geopend. Voordat met de afhandeling van de agenda werd begonnen, werden door eenige dames een tweetal meerstem mige liederen op verdienstelijke wijze ten gehoore gebracht. Door de Secretaresse, mej. M Rub- bens, werd een keurig jaarverslag uit gebracht, waarin eene opsomming werd gegeven van wat door den Bond in het afgeloopen jaar is verricht. Vooral memoreerde zij daarin het voortdurend succes waarin de kook cursussen zich mogen verheugen. Verder bleek daaruit nog dat het ledental tot 850 is geklommen en de inkomsten en uitgaven f600 hebben bedragen. Door eene commis sie, bestaande uit de dames Pullens, Dumoulin, Anna Fransen en D. Ver- wiel, zullen de boeken en bescheiden worden onderzocht. De Weleerw heer van Berkel hield daarna eene lezing met lichtbeelden over de Paramenten der H. Mis. Op bevattelijke wijze zette hij uiteen hoe de kleeding van de priester, die de H. Mis celebreert, moet zijn en in vroegere tijden is geweest, alsook wat alle paramenten verzinnebeelden. Mevr. Donkers dankte den Eerw spreker voor diens leerzame couserie en sloot daarna deze vergadering met den gebruikeiijken groet. Hedenavond opent de heer C. Marks in het groote pand naast de R K. Kerk een voor onze gemeente nog geheel nieuw magazijn, nl. een in sanitaire-, electriciteits- en gasartikelen Wij waren in de gelegenheid voor de opening een kijkje te nemen en moesten aanstonds constateeren dat dit magazijn een sieraad is geworden voor de Qrootestraat en voor onze gemeente in een lang gevoelde behoefte zal voorzien. Langs de wanden zijn verschillende waschtafels aangebracht welke vooral 's avonds, als de naast deze toilettafels aangebrachte electrische lampjes bran den, een schitterend effect maken. De baden met gijzers achter in de winkel opgesteld doen zien dat men, ook wat betreft deze artikelen, niet meer buiten onze gemeente behoefhte gaan, want men vindt hier een groote keuze op dit gebied en de vakkennis van den heer C. Marks is een waarborg dat men uitsluitend prima kwaliteiten aan zeer billijke prijzen zal ontvangen. De diverse gas- en electrische kachels zijn alle aangesloten, zoodat deze voortdurend aan belanghebbenden kun nen worden gedemonstreerd. Wij twij felen er niet aan of, nu de groote voordeelen en het buitengewone gemak benevens de groote zindelijkheid van deze kachels aanhoudend onder de aandacht van het publiek worden ge bracht, deze meer en meer in gebruik zullen worden genomen. Voegen we hier nog aan toe dat, behalve de hier bovengenoemde arti kelen, nog een prachtcollectie van lampen en lampenkappen is te zien, dan zal men het wel met ons eens zijn, dat Waalwijk wederom meteenwin kei enmagazijn is vermeerderd, waarop men trotsch mag gaan. Wij wenschen den heer C. Marks dan ook in alle opzichten succes toe met deze nieuwe onderdeming, groote zaal van de R. K. Werklieden- vereeniging eene algemeene vergade ring gehouden van de afd. Waalwijk van den Christelijken Boerenbond, waarvan we in een volgend nummer een en ander mededeelen. In ons bericht omtrent de aan besteding van 't huis van den heer Van Tuijl alhier, komt eene ernstige fout voor, n 1 de heer W. van Heesch heeft niet ingeschreven voor 19790, maar voor f 7790, dus f2000 minder als vermeld werd. Wij vestigen er de aandacht op dat men voor aanvraag van visch- of hengelakten zich voortaan moet ver voegen op het politiebureau des voor middags tusschen 9—12 uur. Zoo ook alles wat de Jachtwet betreft. Wij vernemen dat in de laatste vergadering der bouwcommissie is be sloten den gemeenteraad voor te stellen, gelden te voteeren om de Oostzijde van de St. Crispijnstraat, voor zoover het gemeente-bezit daar strekt (land van Loon), geheel te bebouwen en voorts voor den door ons reeds ge- melden woningbouw in v m. Besoijen. Deze woningen vragen geen enkele bijdrage uit de gemeentekas, De commissie voor de koninklijke subsidies aan jeugdige kunstschilders heeft voor dit jaar een subsidie toe gekend aan den heer C. H. J. Pasmans. Vergissen wij ons niet, dan wordt thans het Bankgebouw der Hanze in de Mr. van Coothstraat, in een der groote bladen aan billijken prijs te koop aangeboden. Onder het vee van den landbou wer de L. in de Besoijensche Steeg is de zoo gevreesde ziekte mond- en klauwzeer uitgebroken. Aanstonds zijn strenge en uitgebreide maatregelen genomen om uitbreiding zooveel moge lijk te voorkomen. Aanstaanden Donderdag 27 Maart, hopen D V. De Chr. Jongelinge-ver eeniging „Inmanuel" en de Knapen-ver- eeniging „Jozua" met hare begunsti gers haar 7e Jaarfeest te vieren in de Chr. Bewaarschool te Voorm. Besoijen Aanvang des avonds 7'/2 uur. In Febr. 1924 heeft de vol gende invoer plaats gehad van schoen werk van leder Prijs Paren gld p. p. Totale invoer 92.745 311.000 f 3.35 waarvan uit Duitschland 58.402 138 000 f 2 35 België 1.812 7 000 f 3 85 Gr.-Britannië 21 527 67 000 f 3.10 Zwitserland 7,891 77.000 f 9 90 Tsj.-Slowakije 2.304 15.000 f 6.50 tegen in Febr. 1923: totaal 318 094 1.045 000 f 3 30 De invoer van lederen schoen werk neemt weer toe, voornamelijk uit Duitschland, Werden in Jan 68574 paren en in Dec '23 48.606 paren geïmporteerd, dit aantal is in Februari gestegen tot 92 745 paren. Terwijl er in Januari 35.226 paren uit Duitschland kwamen en in Dec. '23 12 218 paren, is dit in Februari geweest 58 402 paren. Wat de uitvoer van lederen schoenwerk betreft, kan worden opge merkt, dat die in Febr. een zeer goed figuur heeft geslagen. Deze bedroeg in Dec. '23 slechts 7058 paren, in Jan. '24 14006 paren en in Febr. niet min der dan 33 106 paren, dat is dus ruim een derde van den invoer. Merkwaar dig is, dat ongeveer tweederde van den uitvoer zich richtte naar Duitsch land, het land, dat ons verleden jaar zulk een hevige valuta-concurrentie aandeed. Aan zoolleer in huiden en crou- pons werd in Febr ingevoerd 70.000 Kg. ad f 139 000, tegen 160.000 Kg. ad f 318 000 in Febr. '23 Nu kwam 't meeste uit België, tegen anders uit Duitschland. Zeer groot was de uitvoer van zoolleer in Febr., er werd 272 000 Kg. geëxporteerd ter waarde van f 460.000 Hiervan ging niet minder dan 258 000 Kg. naar Duitschland. De rollen zijn dus wei omgekeerdVer leden jaar Febr. werd slechts 27 000 Kg. zoolleer uitgevoerd.-De uitvoer is ruim tweemaal zoo groot als de invoer in de eerste twee maanden De invoer van chroomgelooid over leer beliep voor box Java en boxrund 30 000 Kg en voor ander chroomover- leer 86 000 in Febr. 't Meeste kwam uit Duitschland De uitvotr verdub belde echter ook in vergelijking met Febr. '23. Er ging aan Java en runds box weg 80 000 Kg., aan ander chroomoverleer 122.000 Kg. in Febr. '24, meerendeels bestemd voor Groot- Britannië. V. v. d S Ter gelegenheid der Intern. Bakkerij-tentoonstelling te Luik was i door den Alg. Belgischen Bakkersbond eene Hollandsche afdeeling ingericht Zaterdagmorgen werd de tentoonstelling geopend door den Gouverneur der Provincie Luik. Na opening bracht de Minister van Buitenlandsche Zaken een bezoek aan de tentoonstelling en de Hollandsche afdeeling, waarbij de -iollandsche delegatie (o. m de heer Gerard Goutière alhier) aan Z.Ex. werd voorgesteld. Zondag j.I. ten 12 uur werd vanuit het groote tentoonstellings gebouw „Remone" met de muziek voorop getrokken naar het stadhuis, waar de Hollandsche delegatie zou worden ontvangen. Bij het naderen van het stadhuis werd de Belgische Nederïandsche vlaggen Bij de ontvangst waren tegenwoordig Burgemeester, Schepenen en vele raads leden. In zijn toespraak deed dé Bur gemeester uitkomen dat hij het groote- i lijks waardeerde, dat de Hollanders in 't Vlaanderenland (te Brussel) de bakkerij-tentoonstelling hadden opge- luisterd, maar nog meer stelde hij het op hoogen prijs, dat de Hollanders op <.deze tentoonstelling in het Walenland door hunne medewerking deze hadden willen opluisteren. Verscheidene heeren voerden nog het woord, Na afloop van deze ontvangst had een onderhoud plaats tusschen de vertegenwoordigers der stad Luik en Voorzitter en Secre taris der Intern. Bakkerijtentoonstelling 1924 te 's Heriogenbosch ter bespre king der in te richten Belgische afdee ling op de, en het tegenbezoek der Belgen aan de komende groote Intern. Bakkerij-tentoonstelling te 's Hertogen bosch. In den loop van den dag bracht de Staatsafgevaardigde v. d. Ackere en Schepene Brassine van Brussel een bezoek aan de Hollandsche afdeeling en werd de Hollandsche delegatie door Staatsafgevaardigde v. d. Ackere mede gedeeld, dat hij het voorzitterschap aanvaardde van de Belgische afdeeling op de Bossche tentoonstelling en dat Schepene Brassine benoemd was tot voorzitter der Belgische jury. Uit bovenstaande mogen wij consta teeren, dat de Belgische afdeeling even schitterend zal uitkomen op de tentoon stelling in Den Bosch, als de Holland sche afdeeling te Brussel en Luik De Commissaris van Politie te Leiden geeft belanghebbenden in over weging bij hem inlichtingen in te winnen alvorens in handelsrelatie te treden met Johannes Christiaan van Oostveen, geb. te Amsterdam 23 Maart 1896, koopman, wonende te Leiden. De Burgemeester der gemeente Sittard maakt bekend, dai herhaaldelijk bij hem inlichtingen worden gevraagd omtrent de N.V. Hoenderpark de Toe komst, gevestigd te Wintraak, gemeente Munstergeleen, eigenaar een zekere Blom. Daar bedoeld Hoenderpark gelegen is onder de gemeente Munstergeleen en ook bedoelde Blom in die gemeente woonachtig is, wordt belanghebbende in overweging gegeven, voor inlich tingen zich te wenden tot den Burge meester van Munstergeleen. De Commissaris van Politie Af deeüng D, te 's Gravenhage. waar schuwt opnieuw tegen het afleveren van goederen aan J J D. Rip, wonende aldaar, Jacob Caisstraat No. 140. Hij maakt er voornamelijk zijn werk van, te schrijven op aanbiedingen in vakbladen en maakt, speciaal op het platteland, veer "slachtoffers. NIEUWKUIK Naar we vernemen, heeft de heer M, Elshout steenkolen handelaar alhier, zich een practische of te wel bezorgauto aangeschaft Op dit gebied is hij hiermede de eerste in onze gemeente. Onze harmonie „de Eendracht" besloot ook nog. behalve aan het con cours te Loonopzand, aan den aldaar te geven marschwedstrijd deel te nemen. Voor het alhier te geven concours gedurende de Paaschdagen door het schuttersgilde „St. Joris", werd van Z K.H. Prins Hendrik een prachtige zilveren medaille ontvangen. Naar we vernemen, hebben voor dit concours zich een groot aantal zustervereeni gingen opgegeven. De keuring voor de dienstplich tigen der lichting 1925 zal voor deze gemeente plaats hebben te Heusden op 14 April a s. SPRANG CAPELLE. (Voorat. Sprang). Tot Voorzitter van het Chr Mannen koor „Volharding" alhier werd gekozen de heer P. de Ligt in de vacature ont staan door het bedanken van den heer C. Klootwijk. Tot secretaris den heer W. de Roon, in de vacature ontstaan door het vertrek van de heer C. v. Ingen VRIJH.CAPELLE. As, Zondag des voorm. 9 30 uur en des namiddags 5.30 uur hoopt in de Geref. Kerk alhier voor zijne gemeente op te treden Ds G. H. de Jonge. CAPELLE. De te dezer plaatse be staande naaivereeniging „Dorcas" heeft, na eeri ijverige wintercampagne, de vervaardigde kleedingstukken aan de behoeftige gezinnen uitgereikt. De avond der uitreiking is voor de ver eeniging steeds een bijzonder gezellig samenzijn, want met voldoening kan dan, hetgeen in den afgeloopen ginter werd verricht, worden overzien. Wij wiilen hopen, dat deze vereeniging nog langen tijd haar nuttigen arbeid in het belang der behoeftige gezinnen zal kunnen blijven verrichten. Onze gemengde zangvereeniging „Het Rozeknopje" zal dezen zomer deelnemen aan het te Geertruidenberg te houden nationaal concours en wel in de hoogste afdeeling. Bij den landbouwer C J. O. te dezer plaatse zijn onder het vee verschijnselen van mond- en klauwzeer geconstateerd. De betrekkelijke voor- zorgsmaatregelen zijn genomen. A.s. Zondag zal voor de Ned. Herv. gem. alhier optreden Ds. A. Meijers, des voorm. te half tien uur en des nam. ten half drie uur. In de Ned. Herv. Kerk aan den Loonschendijk zal a.s. Zondag, des van Raamsdonk. De heer W. de Roon, onderwijzer te 's Gravemoer, heeft zijne benoeming tot hoofd der O. L. School te Vrijhoeve Capelle aangenomen. De heer A. G. Zijimans, ambte naar ter Secretarie alhier is in gelijke betrekking benoemd te Kampen. WASPIK. Dsze week is de cursus voor het vervolgonderwijs aan de R K Bijzondere Jongensschool geëindigd. D* lessee, gegeven door hef hoofd der school, de beer A. Maas, werden van het beglif. tot het ehsde door ruim 20 leerlingen geregeld gevolgd. Wel een bewijs, dat het werken van dezes ijverlgew «n verdienstelijken onderwijs man door ouders en leerlingen op hoogen prijs wordt gesteld. 'Op a.s. Dissdag 25 Maart zal 's avosds om 6 uu-r in de Hütmo&ie- zaal eene algemeene vergadering ge houden worden voor ds leden der SsGomzuU'elfabriek. Aaa de o?de zij» 1. Rekening en verantwoording van dsn p^anlnirmeesteir over 1923. 2. Verkiezing van een ni-uwan com mlssaris isplaats vaa des heer D. Lank- hu-jzes, die benoemd is tos bestuurlid Op de scheepswerven der N. V. /h. P. en A. Rusjtasberg brak bij het boren een boorijzer, waarvan een «tuk m<;t geweld is hst oog droeg van deo werkman R., die op enkele Maters f sta nd stond. Teratoid werd genees kundige bu'p ingeroepen. R, moest zich onder behandeling stellen vaa eea oogarts te Breda. Bij esrs gistsravond in be? café van den heer H, vaa Iersel gc-houd?;» vrieadschappeliiken wedstrijd der daa gevestigde bPjirtclub teges eene Dora- gensche vereeniging, won eerstgenoem de met 87 punten. Te Doagen woe Waspik eveseeas met 40 grustea. Ot Wa«plk ook goede biljarters telf. RAAMSDONK. Volgende week Dins dag vertrekken de eerste Duitsche kinderendit zijn degenen die af komstig zijn uit Kiel. De hooipers, welke eenige dagen had stilgelegen, is weer in werking gesteld. Ter secretarie zijn kosteloos ver krijgbaar gesteld formulieren voor de aanvragen van jacht en vischakten. Gedurende het jaar 1923 zijn in deze gemeente afgegeven 34 werk kaarten, waarvan 24 voor mannelijke arbeiders en 10 voor vrouwelijke De keuring voor den dienstplicht van ingeschrevenen voor deze gemeente zal worden gehouden op 17 en 19 April RAAMSDONK. Vergadering va» d-*n gt meeateraad op Vriidag 21 Maast 1924 des namiddags ten 6 uur. AAN DE ORDE: 1. Iagekomea stukkan. 2. Schrijven van Gd. States, hou dende hsdaokSsgea tegen het raads besluit inzake rekenisg-couraat-over- «•eakomst ten behoeve van het Gem. Electr citcitsbedrijf. 3. Oatwera-verordeaiiBg op de hef- 6óg en ievo derisg eener belasting op de vermakelijkheden. 4. Oütwerp-vevordeniug regelende de elschea voor locdlteites, waartn daaspartijca worden gahoudeo. 5. O afwerp- b aluit tot, vaststelllag van het percentage, bedoeld in artikel 5 der verordening op de heffiag eeser plaatselijke inkomstenbelasting voor het belastingjaar 1924/1925. 6. Oauve p-besluit tot vaststelling van het bedrag der gemeentelijke va goedisg, bedoeld 1? art. 101 der L ger Onderwijswet 1920, voor het jaar 1923. 7. Ostwcrp-besluit tot vaststelling van het voorschot op voorschreven gemeentelijke vergoeding voor het jaar 1924, 8. Voorstel vaa Burg. en Weth. Sot inwihigtfig verzoek van het Bestuur der N. H. Schooi voor L M.U L.O. om ds besoodlgde gelden voo aan schaffing van nieuwe schoolmeubeieo, leer- en hulpmiddelen. 9. Voorstel vsa Bu?g. sa Weth. tot gedeeltelijke rlolee.'lag vat» de Suiker- straat. 10. Bespreking verhooging Donge- kadec. i 11. Oatwerp-beslult tot wijziging der Gsmeeniebegrootlog dienst 1924 12. Verzoek vaa den heer F. M A. J. ridder de van der Schueren om het '/4 gedeelte der bijdrage, bedoeld in a^ikel 135 der Pensioenwet 1922, j niet op hem re verhalen. 13. Bezwaiwschrlf;.en iegea aanslag in het schoolgeld. MADE. Da Gemeente- Oatvanger houdc des eersten Woensdagmiddag van elke maand zitting ia een school lokaal alhier tot In ontvangst neming van het verschuldigde schoolgeld. Oo Zondag 23 Maart a.s. hoopt Ds. J. C. N. Jansen alhier des voorm. 10 uur in de Herv. K k voor te gaan. BREDA. B. en W. hebben aan de N.V. Internationale Gewapend Beton- Bouw alhier opgedragen het maken van de beschoeiingswerken voor een haven in den Belcrumpoider, voor f 115,900. In het bestek is de bepaling opgenomen, dat 70 pet. der arbeiders door de arbeidsbeurs zullen worden aangewezen. 's HERTOGENBOSCH. Door de be noeming van den heer Nieuwenhuis, notaris te Budel, in gelijke betrekking te Oldenzaal, zal in de Staten van vacature ontstaan. Opvolger is de heer A. E. Aibers Pistorius te Aarle-Rixtel. Aangezien deze hoogstwaarschijnlijk wegens zijn aanstaand vertrek uit de provincie niei in aanmerking zal komen zal de heer joh. de Wit, oud-lid van den gemeenteraad van Helmond, lid der Siaten van Noord Brabant worden. Kaatsheuvel 22 Maart 1924. In de Dinsdagavond gehouden ver gadering van belangstellenden in de kwestie regeling Postkantoor is bij de rondvraag nog langdurig gediscusieerd over de noodzakelijkheid van een ver eeniging, die de belangen der plaats kon behartigen. We verzuimden in ons verslag in 't nummer van Woensdag opzettelijk dit gedeelte der vergadering te recenseeren, omdat we in 't nummer van heden op dit punt wilden terug komen. De heer C. Roestenberg me moreert bij de rondvraag de oprich ting der bovengenoemde vereeniging. „Weer", aldus spreker„voelen we momenteel, dat we eeri vereeniging of instelling missen, die ten allen tijde klaar staat onze plaatselijke belangen te behartigen". Spreker moet het tot zijn spijt getuigen, dat Kaatsheuvel in dit opzicht te iaksch is Er is destijds een vereeniging opgericht, die dat streven beoogde, doch tot heden heeft die vereeniging veronderstelt spreker, niet het leven kunnen ontwikkelen, dat noodig was om tot bloei te komen. Door velen wordt de zaak te eenzijdig of te flauw bekeken. We moeten in dit punt wars van alle partijdigheid voor ons doel opkomen. Persoonlijke antipathie of sympathie moet hier geen rol in spelen. Spreker hoopt, dat het daarheen moge komen, dat spoedig een vereeniging om de plaatselijke belangen te behartigen krachtdadig zal werkzaam zijn en ook voor zaken als de thansaanhangigepostkantoorkwestie met kracht en succes zal optreden, De heer de Both gaf zijn verwondering te kennen van spreker te vernemen, dat er reeds een vereeniging bestond. Hij had van 't werken dier vereeniging nog niets gezien, waarom hij in den waan verkeerde, dat er geen vereeni ging was. Hij zou echter apprecieeren dat er een instelling ais spreker bedoelt in onze plaats weikzaam kon zijn. De heer Roestenberg vindt dat dok ter de B. de zaak niet bespottelijk moet maken, Hij weet heel goed, dat de vereeniging K. B. is opgericht en door aldus te spreken wordt de zaak niet bevorderd De heer Frederiks breekt even eens een lans voor een K, B. Hij acht het van groot belang dat een dergelijke instelling optreedt. De heer v. Nieuwstadt geeft oversla besproken kwestie het woord aan de heer Tueriings waarnemend voorzitter van K. B. De heer T. dat zegt de woorden van avond hier gesproken hem zeer sym pathiek zijn. Hij voelt, dat 't bewust zijn weer wakker geworden is, dat we een K B. noodig hebben, 't Spijt hem eehter dit ook te moeten hooren ge tuigen van menschen die destijds op de oprichtingsvergadering schitterden door afwezigheid. Juist de minder ge wenschte opkomst op die vergadering, waar juist in hoofdzaak die menschen ontbraken, voor wie een K. B, juist een groot belang en voordeel zijn kan is een der oorzaken geweest, dat spr. niet warm bleef voor K B. Huishoudelijke om standigheden hebben hier ook bij hem een groot woord medegesproken Hij kan de vergadering mededeeling, dat het destijds gevormd voorloopig be stuur concept—statuten heeft samen gesteld en nog gaarne bereid is de leiding voor een volgende vergadering op zich te nemen, nu spieker kan constateeren, dat van verschillende zijden K. B. sympathiek begroet wordt. Hij beloofde de vergadering binnen enkele dagen iets meer omtrent K. B. mede te kunnen deelen. De voorzitter dankt den heer T. voor zijne toelichting en gaat gaarne met zijn voorstel tot doorzetting van den eens begonnen arbeid accoord Als gevolg van boven geplaatste discussie kunnen we mededeelen K. B. Zondag 23 Maart om 12 uur precies een vergadering houdt ter behandeling de statuten en tot het kiezen van een definitief bestuur. De eonvocatie's voor deze vergadering zullen bezorgd wor den. We vertrouwen, dat de opkomst Zondag morgenjj zoo moge zijn vooral van die standen, die 't meest bij den bloei en groei onzer plaats geinter- resseerd zijn, da} de zaal van Euphonia te klein zal zijn. Het geschenk dat aan dokter W. L M de Both, bij gelegenheid van zijn 25-jarig ambtsjubilé, zal aange boden worden, n.l. een fraaie boeken kast, is heden (Vrijdag) voor belang stellenden te bezichtigen geweest in een der zalen van Euphonia. We ver wachten, dat tal van milde gevers van deze gelegenheid zullen gebruik maken We kunnen niet andeis dan de keuze van de commissie een gelukkige noe men. 't Is een pracht stuk werk, dat in zijn geheele uitvoering van degelijk heid getuigt. Dinsdag 25 Maart zal het 25 jaar geleden zijn, dat Dr. de Both zich als geneesheer te Kaatsheuvel heeft ge vestigd. Gedurende deze kwarteeuw hebben

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 6