I Nieuws uitKaatsheuvel. Sport. hieuws uit fteusden I Door de zuivere samen stelling heeft Erdal alle eigen schappen welke voor het onder houd Uwer schoenen noodig zijn. Zij geeft niet alleen een hoogen duurzamer» glans maar ook Erdal voedt het leder. - Door voortdurend gebruik van Erdal blijft het leer inzijnoorspron. kelijken toe stand van lenigheid en taaiheid. is verdwenen. Meent de Minister niet. dat de geldigheidsduur van het Schoe nenwetje moet worden verlengd, alleen reeds opdat onrust worde voorkomen Minister Aalberse antwoordt eerst den heer Fleskens. Spr. heeft er hoe geraamd geen spijt van dat hij de verantwoordelijkheid voor het Schoe nenwetje op zich heeft genomen, omdat daaraan voor een zeer belangrijk deel de opleving in de schoenindustrie is te danken, al zijn er ook andere invloeden. Het gold hier echter een afgewerkt product dat dus onmiddellijk van de fabriek naar den afnemer gaat. Spr. had ook de besliste overtuiging dat prijzenverhooging niet het gevolg zou zijn. Spr. kan echter geen andere bescher mende maatregelen toezeggen, omdat elk geval op zich zelf moet worden behandeld en men dus hierover vooruit niets kan zeggen. Bovendien kan men wel op andere wijze steunen dan door een invoerverbod. Spreker is noch protectionist, noch vrijhandelaar. Voor ons land echter is over het algemeen beter vrijhandel te kiezen voor een bepaalde industrie kan daarvan soms worden afgeweken. De verlenging van het invoerverbod moet spreker nog overwegen het is in elk geva.l nog de vraag of de bevoegheid der regeering moet worden verlengd, een vraag waarover nog adviezen moeten binnenkomen. Dat is echter nog een andere kwestie dan de verlenging van het verbod. Bij Kon. Besluit van 8 April zijn benoemd tot kantonrechter plaats vervanger in het kanton Waalwijk, met ingang van 15 April E. C. J. Moonen, burgemeester der gemeente Waalwijk en mr. H. J. M. Loeff, burgemeester der gemeente Drunen. DRUNEN. De vergadering van leden der Pluim veeboudersvereeoiglng, j-> Woensdagnamiddag gehouden, was bn den aanvaog, tengevolge van het zeer •lecbte weder, niet druk bezocht, doch geledehjk kwamen er meer belang stellenden en kon men over de op komst tevreden zijn. Nadat de voorzitter de aanwezigen in het kort had aangespoord tot alge- meene deelneming en krach'lge mede werking, besprak de heer Van Haren in een duidelijk en aangenaam onder houd, het doel enz. der Pluimvee- houdersvereenlging. De voorzitter dankte den geacbten spreker voor zijn mooie en leerzame rede, waarna gelegesheld gegeven werd tot het stellen van vragen, waarvan veel gebruik werd gemaakt. Nog werd besloten de eerstvolgende vergadering te houden op Zondag 13 April a.s. des middags ten 2 uur to •en der zalen van de jongecscongre- gatle tot definitieve benoeming van het bestuur. Iatusschen zal de heer L Pijnenborg zich in verbinding stellen met de etereovetling van Roermond ea hier over in de volgende vergadering mede- derling dom SPRANQ-CAPELLE, (V.m Sprang.) A.s Zondag des voorm. 9 30 uur en des avonds 5 30 uur hoopt in de Qeref Kerk alhier in den Dienst des Woords voor te gaan Ds. O H de jonge. Ter gelegenheid van het 25 jarig bestaan der Geref. jonge! Vereen. „Timotheus" alhier zal a.s. Maandag avond half acht in het Geref Kerk gebouw eene openbare herdenkings bijeenkomst worden gehouden, waarin als spreker hoopt op te treden Ds. C. Lindeboom van Amsterdam, oprichter van bovengenoemde vereeniging, met het onderwerp„Na vijf-en twintig jaren." Wij noodigen eenieder uit deze bijeenkomst bij te wonen. Op Woensdag d.a v. zal in de zaal van den Chr. Volksbond alhier de feestelijke-herdenking worden gehouden waarbij afgev. van verschillende zustervereenigingen, Kerkeraad enz. zijn uitgenoodigd. Na het openingswoord door den Voorzitter dhr. A C. v. d. Esch zal deze een onderwerp inleiden, getiteld „Reinheid des levens", en dhr. J Frings: „De J V. en het persoonlijk geloolsleven." Verder zal de avond worden door gebracht met voordrachten, afgewisze met zang en muziek. VRIJH.CAPELLE Geref. Kerk As. Zondag voorm. 9 30 uur Ieesdienst, des nam. 2.30 uur hoopt voor de gemeente op te treden Ds. G. H. de Jonge, CAPELLE. Geduende de nuatd Maart werd la de Rijkspostspaarbank op bet hulpposikantoor alhier Inpelepd f 1835,92 en teruebetaald f 1486,19 Hei aan<al Inlagen bedroeg 38, nat de< terugbetalingen 18. Er werden 33 tele grammen behandeld, waarvan 17 ve>- ■:ot>den en 16 ontvangen, terwijl 233 eletoongesp-ekken gevoerd werder, waaronder 29 celgesp-ekkeo, beneven.*- een telefoonoproepbericht. De heer W. de Roon te 's Graven moer zal 1 Mei e.k. zijn betrekking var hoofd der O. L. school in voormalig Vrtjhoeve-Capelle aanvaarden. Bü het lossen van hout aan dr '.agerij te Labbegat had da werkman M. S. alhier het ongeluk zijn hano dermate te verwonden, dat genees kundigs bulp noodzakelijk was en door Or. Koeler veleend werd. Op 1 Mei a.s. zal mej. A. van Campen te Heerlen en beooemd to nderwijzeres aan de school met der Hijbei te Loonschendyk, haar nieuwe 'uncle aassvaarden, A.s. Zondag des voorm. te 10 uu ral in de N-d. Herv. kerk alhier op reden Ds. A. Meijers. Alsdan zal be- 'esitglng van nieuwo lidmaten plaat» hebben. J.l. Maandag geraakte het paard met bespanning van den molenaar M. .Shier op de Nieuwevaart te water. Me «eer veel moeite werden paard en wagen weder op het droge gebracht. Behoudens eenige materieele schade Mep dit ongeval zeer goed af. A i- Zondag des nam. 2 uur zal oor de Ned. Herv. G-m. aan den Loon.chendtik optreden Ds. Wolter» uit Sprang. Bij deze geelgeabeld zullen ie nieuwe l dmatea worden beresiigd. Na gehouden aanbesteding dei gemeentewerken gedurende 1924 is he» oetaelweik gegund aan M. in Veld e Sprang »oor f HO.bet timmer- veik aas Gebr. van Wslllgenburg te Sprang voor f 198.-— ea het glas- en erfwerk aan de Wed. J. J. van dei Waals voor f 389.—. De dezer dagen gehouden aan besteding van een wooobuis voor dee heer R. van Drongelen alhier werd gegund aan d<*n laagsten loschrijve», den heer C« P. 'e dszer plaatse voor de som van f 4500 WASPIK. Bij het te 's Gravenhage gehouden examen in den postdienst slaagde de heer J de Bont, ambtenaar ten postkantore alhier, genoemde heer wordt hierdoor bevorderd tot adjunct commies bij de P. en T. RAAMSUONK. Voor de hoolpers >>aa den h«er van Dongen is men bezig een weegb'Ug te bouwen, In den bletenttjd is dit voor de landbouwers, die bun bieten per trein verzenden, een unkomst. Naar wij vernemen is de stieren- keuring, welke voor de stieren uit deze gemeente te Oosterhout zou worden gehouden, wegens het heerschen van mond- en klauwzeer tot nader te be palen da'um uitgesteld. RAAMSDONKSVEER. De heer Snilers, architect alhier, laat naast zijn woning op den Ketsersdt|k op een open plaats een bu« gei woning bouwen daardoor is deze straat zoo goed al» geheel volgebouwd. De Zondagsschool der Ned. Herv. Gem. zal Zondagmiddag van half drie tot half vier gehouden worden op 't Veer. Zondagvoormiddag half tien zal op 't Dorp in de Herv. kerk ootredea de eerw. heer Aoker van 'sG'aven- moer, terwol des avonds zes uur in de Veersche kerk hoopt voor te gaan Ds. Ewoldt. Naar wij vernemen bestaat het plan op de werf van de N.V. Scbeep*- bouwwerven »/b. F- en A. Ruitenberg de beweegk'acht uit te breiden door plaatsing van twee electromotoren. De R. K. Tooneelvereeolgiog »Kuost na A'beid* geeft Maandag 21 April en Dinsdag 22 Ap'll een grooten propaganda-feestavond. Opgevoerd zul len worden een klucht en blijspel» •'erwijl als spreker aal optreden de heer Kolkman. De heer D. Laokbutfzen Sr. werd op de vergaderiog te Roosendaal ge kozen tot bes'uursiid van de C öp. Beetw.fabiiek Zevenbergen In de vaca ture van wijlen zijn hooggeaebten broeder den heer A. J. Laokbuijien. Een kind vao den heer K. trok een pot me» pap over zich en bekwam daa»btj zeer ernstige brandwonden aan de been jes- Bij den heer De R. werden door een kat niet minder dan elf duiven gedood, door ze den kop af te bi|tea. MADE. Op Zondag 13 April zal Ds. Vink de» voorm. 10 uur in de Herv. kerk te Dnmmeleo voorgaan. Op Zoodag 13 April zal de weleerw. heer Van Oevereo, caodidaat te WolfersdtU, des voorm. 10 uur in van Arbei der Wiel. Met goed gevolg werd op de werf te water gelaten de stalen motor boot „Noordster" bestemd voor den Heer J. de Jonge te Groningen. Dit vaartuig, gebouwd onder toezicht van de Scheepvaart-inspectie, is zeewaardig en bekomt een certificaat voor de vaart op de Wadden. Tot Kerkvoogd bij de Ned. Herv Gemeente werd gekozen de heer J. Zonneveldtot president-notabel den Heer A. J. Leenbouts. In de jaarvergadering der Coöp. Vereeniging „Volksbelang" is besloten 2 pCt. dividend uit te keeren, nadat gebleken was dat rekening en verant woording in orde waren. In het bestuur werden herkozen de heerenD. Roukema en J. v. d. Pol en gekozen A Scholtenals Comm. van Toezicht werd herkozen de heer W. C Fridli. De heer J B. Sens is benoemd tot le ambtenaar te Gem. Secretarie te Hazerswoude. De collecte voor de gemeen schappelijke muziektent der R K Fanfare en der Harmonie bracht op plm. f 500, Geeft de Raad nu nog een subsidie, zoo hoopt men spoedig tot den bouw te kunnen overgaan. Gisteren overleed alhier den WelEd. Heer A. Hurkmans, rustend hoofd der school te Velddriel De overledene werd begiftigd met de orde: Pro ecclesia et pontifice bij gelegenheid van zijn 50 jarig onder- wijzersschap. Kaatsheuvel, 11 April 1924. Door de vereeniging „Kaats heuvels Belang" is aan den Inspec teur der Posterijen en Telegrafie, on derstaand schrijven verzonden. Aan het Gemeentebestuur van Loon-op- Zand, aan de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Langstraat te Waalwijk en aan de afd. Kaatsheuvel van de R. K. Schoenfabrikantenbond is mede dit schrijven gezonden, met verzoek adhaësie te willen betuigen aan den inhoud hiervan. Bereids heb ben deze lichamen reeds in krachtige termen aan het verzoek der jeugdige vereeniging voldaan. We willen ver trouwen dat het Hoofdbestuur der P. T.T. de belangen van onze plaats on der de oogen zal willen zien en, alsnog terugkomen op de zeer beperkte rege ling die met ingang van 16 April a.s. voor Kaatsheuvel zal moeten gaan gelden. Kaatsheuvel, 4 April 1924. Den WelEd. Gestr. Heer Inspecteur der Posterijen en Telegrafie 's-HERTOGENBOSCH. Wij hebben de eer ons.met het na volgende tot UEd.Gestrenge te wen den, waarvoor wij dringend Uw ge waardeerde aandacht mogen vragen. Naar ons door den Directeur van het Post- en Telegraafkantoor te Kaatsheuvel werd medegedeeld, zou ingaande 16 April a.s. de openstel- lingstijd van dit kantoor zijn geregeld a. voor post- en telegraaf 8£12£, 24jj, 61 b. voor telefoon 84£, 67|. Wij mepnen dat door deze beperking een aanval wordt gedaan op het actie ve bedrijfsleven onzer plaats, terwijl het motief daartoe niet gedragen wordt door een gezonde gedachte van bezuiniging, nu aan de belangen der industrie in hooge mate wordt gede rogeerd en deze, in strijd met de be doelingen welke aan deze instelling bepaaldelijk voorzitten, ondergeschikt worden gemaakt aan die van het post- telegraaf- en telefoonwezen. Mogen wij ten dezen aanzien meer specifiek vooropstellen dat 't bedrijfs leven groote behoefte heeft aan een goed georganiseerd post- telegraaf- en telefoonverkeer, dan moge er voor wat deze plaats betreft, op worden gewe zen dat onze industrie naast de meerdere kleine schoenbedrijven, waar van een 50-tal met krachtwerktuig werkt, en den handel ruim 21 flin ke stooinschoenfabrieken omvat, wier vergelijking is te nemen, waarbij nie is te vergeten dat de drukte in de be drijven voor dit jaar eerst later in treedt, wijl het seizoen meer speciaal door den Paaschtijd wordt gevormd en deze thans eerst laat invalt. Daar naast moge worden gereleveerd dat momenteel door bijzondere omstandig heden nog 3 fabrieken stilliggen, welk feit er voor het oogenblik het hare toe kan bydragen om eenige beperking aan de omzetten te geven, al is te dien aanzien in het uitzicht te stellen dat ook in deze bedrijven het werk te eeni- ger tijd zal worden hervat, waarmede bü de beoordeeling van de situatie volledig rekening is te houden. Gebouwd op deze gedachten mag een vergelyking der omzetcijfers over de maand Maart 1924, waarbij zich altijd enkele verschillen zullen voor doen en welke in verband met den sei- zoentyd voor dit jaar nog scherper zullen uitkomen, gerustelijk worden aanvaard, waar door het oog niet kan en mag worden gesloten voor de groote belangen welke voor de indus trie daaraan ten grondslag liggen. Vormen deze belangen een voornaaam onderdeel van den voorspoed en de bevordering onzer plaatselijke indus trie, dan behoort ook elke belemme ring te worden weggenomen die dit perspectief zouden kunnen verhinde ren. Te meer nog is dit te verwachten van een Overheidsbedrijf dat bij den bloei van handel en nijverheid zoo grootelijks is geïnteresseerd en niet 't minst in het leven is geroepen om zich aan het belang daarvan in alle opzich ten dienstbaar te maken. Als voorbeeld van ernstige belem mering moge hier worden gewezen op de beperking van het telefoonverkeer, nu toch, afwijkend van den eersten op zet, is bepaald dat het kantoor ook voor het voeren van telefoongesprek ken van 4jj6 uur namiddag zal ge sloten zyn. Practisch beteekent dit dat door de industrie geen gesprekken meer na uur kunnen worden ge voerd, wijl de fabrieken in het alge meen om 6 uur worden gesloten. Zon der twijfel is van deze achterstelling bij andere gemeenten, groot nadeel voor de nijverheid onzer industrie plaats te verwachten nu hare mani pulaties ?ich hoofdzakelijk richten naar de groote handelscentra, met wie het noodzakelijk is dat een voortdu rend contact blijft bestaan. Wil het onze reeds zoo uitgebreide en nijvere industrie gegeven worden zich ook in de toekomst te blijven ont wikkelen, dan is het noodig dat haar ook alle faciliteiten worden toegekend, die voor deze evolutie zoo dringend noodig zijn. Daartoe zal zeker in niet geringe mate worden bijgedragen indien het handelsverkeer naar hare behoeften wordt geregeld en wil het ons voorko men dat zij daarop in alle opzichten ook hare rechten kan doen gelden. Niet ongenegen overigens om tot noodzakelijke bezuinigingen mede te werken, mag deze bezuiniging er niet toe leiden dat aan de groote belangen van onze industrie afbraak wordt ge- daan en een toestand in het leven wordt geroepen die aan de industrie van andere plaatsen, met mindere be perking van het post- telegraaf- en te lefoonverkeer, bevoorrechting schept. Op deze wijze toch zou een van Over heidswege niet te verdedigen oneer lijke concurrentie in het leven worden geroepen, die in ernstige mate schade zou toebrengen aan de zoo uitgebreide industrie van onze plaats. Als zoodanig mogen wij dan ook vertrouwen dat door deze uiteenzet ting van onze plaatselyke situatie, Uwe decisie omtrent de beperkte open stelling van het Post- en Telegraaf kantoor te Kaatsheuvel nogmaals in nadere overweging zal worden geno men en deze beslissing door U zal wor den opgeschort. Terwijl wij het beleefd verzoek daar toe tot U mogen richten, zal het ons verder genoegen doen door U in de ge legenheid te worden gesteld, het vo renstaande nader mondeling toe te lichten en zou het ons met het oog op het groot belang dezer aangelegenheid aangenaam zijn, indien U ons Woens dag, 9 April a.s. des namiddags 3 uur ac. Huls. heden hebben we wederom een treurfgen plicht te vervullen, door in het gebed van alle lezers aan te bevelen de ziel van mej Maria Puls, zuster van bovenvermelden weldoener. Evenals haar broer muntte zij uit door eenvoud van levenswandel en bovenal door een edele zelfopoffering, waarvan ook wij zoo menig bewijs mochten ontvangen. Haar kalm godsvruchtig sterven was de weerspiegeling van haar voorbeeldig leven. Met recht past op haar het Schriftuurwoord„Zij was bemind bij God en bij de menschen en hare gedachtenis zal in zegening blijven." Nauwelijks was het bovenstaande gezet of wederom werden we aan het sterfbed geroepen van, we mogen het zonder overdrijving zeggen, den groot- sten weldoener van ons Kaatsheuvelsch missiehuis In den morgen van den 21sten Maart overleed, weliswaar niet geheel onverwachts, maar toch plotse ling, de WelEd heer Alphonsus Jose- phus Maria de Kanter. Deze edele weldoener onzer con gregatie. wiens nagedachtenis altijd in dankbare herinnering bij ons zal blijven, werd 12 Mei 1866 te Tilburg geboren Om zich de noodige vakkennis te verwerven kwam hij op 18 jarige leef tijd bij de familie Puls te Kaatsheuvel, waar hij reeds na korten tijd door een sleepende ziekte werd overvallen. Bijna veertig jaren iang heeft hij bij deze familie gewoond. Afwisselend ter been en bedlegerig, was hij al die jaren veler helper, vriend en raadsman. In 1913 maakte hij kennis met onze con gregatie en het is aan zijne edelmoedig heid te danken dat de St. Antonius- stichting te Kaatsheuvel verrees. Welk een voldoening voor hem het missiehuis in voondurenden bloei te zien toenemen. Hoe gaarne vertoefde hij onder de jongens en sprak met hen over alles wat hen kon interesseeren. Helaas ook die voldoening zou hem niet lang geschonken zijn. Steeds meer en meer gevoelde hij de gevolgen van een hartkwaal, waaraan hij lijdende was. Weliswaar bleef hij zich nog steeds ten zeerste interesseeren voor alles wat het missiehuis betrof, vooral de voort gang der uitbreiding bteef hij met innige voldoening volgen, maar het was toch slechts vanuit het venster zijner kamer, dat hij dat alles kon gadeslaan. Was reeds het overlijden van den heer Jac. Puls in September van het vorig jaar een groote slag voor hem, een minstens even zware trof hem. toen den 15den dezer diens zuster Maria Puls overleed. Nochtans had hij gedurende de lange jaren van zijn ziekte wel geleerd zich aan Gods raadsbe sluiten te onderwerpen en reeds meen den we, dat hij weldra aan den nieuwen gang van zaken zou gewoon zijn, toen hij in den vroegen morgen van den 2lsten Maart door een nieuwe aanval van zijn kwaal werd overvallen, die schielijk een einde aan zijn leven maakte. Hoewel wij overtuigd zijn, dat zijn echt godsdienstig leven hem de poorten des hemels wel heeft geopend, zoo weten we toch ook dat Gods recht vaardigheid oneindig is en gaarne ver zoeken we onze lezers hun gebed met het onze te vereenigen, opdat, zoo hij nog iets te lijden mocht hebben, hij door onze gebeden ten spoedigste daarvan moge verlost worden. De plechtige uitvaart had plaats 24 Maart in de Parochiekerk te Kaats heuvel, waarna hij volgens zijn ver langen begraven werd op het kerkhof van ons missiehuis. Hij ruste in vrede. productie, reeds sedert jaren als de grootste van andere plaatsen bekend, kunnen ontvangen, als bedryfsfactor van niet te onder schatten beteekenis is. Het wil ons voorkomen dat deze om standigheid geheel uit het oog wordt verloren en te veel wordt afgegaan op cijfers die geen goed en zuiver beeld van de behoefte der industrie vertoo- Heusden, 10 April 1924 Voor den heer C. de Kemp. die als •gent ontslag nam, is door den Raad nen. Immers toch loopen de jaren, waar op door het Bestuur der Posterijen en Telegrafie, zyne beslissing is geba seerd over 1922 en 1923, terwijl het van algemeene bekendheid is dat deze jaren door de groote malaise aan wel ke de schoenindustrie heeft blootge staan, een zeer funesten invloed op het bedrijfsleven hebben uitgeoefend en meerdere bedryven gedurende langen tijd hebben stilgelegen. Voor de beoordeeling van den wer- kelyken toestand behooren deze jaren dan ook geheel te worden uitgescha keld en het oog meer speciaal te rich ten op het geen thans is en uit hoofde van het late seizoen zal worden omge zet. Dienovereenkomstig meenen wij dan ook dat, nu de industrie hare volle capaciteit heeft hervat, de maand Maart als basis voor een behoorlijke Het Bestuur van „Kaatsh. Belang." M. A. VAN DER WEE, Voorzitter. J.TUERLINGS, Secretaris. De heeren M. v. Beurden en J. v. Ham alhier zyn aangezocht zitting te nemen in 't bestuur der Hoogere Han delsdagschool van de vereeniging „Ons Middelbaar Onderwijs in Noord-Bra bant" te Waalwyk. In de bestuurs vergadering van Woensdag 2 April zijn de heeren geïnstalleerd. Dinsdag a.s. zal in het gymna stieklokaal der O.L. school alhier de kostelooze voorjaar» - koe-pokinenting geschieden. Alphonsus fosephus Maria de Kanter f De heer A. J. M. de Kanter overleed 21 Maart j I. alhier. De bode van de H. Familie, Maandschrift voor Christe lijke Huisgezinnen, uitgave van de drukkerij der Eerw. P P. der H. Familie alhier, wiens grootste weldoener de heer De K. was, schrijft in het April nummer In Memoriam. Moesten wij voor eenige maanden melding maken van het overlijden van een onxer beate weldoeners, den heer Woensdagavond had tn het e*fé vao H. v, D uoeo de aangekondigde vergadering plaats tot d> fiiitieve op- tlch'lng en bespreking werkzaamheden der Quick-supoO'ters-verenig log. Deo heer M. Kas'elijoa de vergade ring openende, dankte de aanwezigen voor hunne opkomst en gaf daarna het woord aan den heer H. v. Eogelen, Voorzitter der P. en Ptop.-Commissie van Qu*ek. v. Eogelen het woord nemende gaf In goed gekozen woorden een duidelijke uiteenzetting van het doel der suppor tersvereniging, doch ook van de taak van den supporter welke hij tegen vriend en tegenstander heeft In te nemen. Vooral de sportiviteit hoog op te voeren Is spr. doel en bij hoopt door toedooa der supp.-verenigtng daartoe te geiakea. Want zei spr., sportiviteit tegenover eigen vereniging te bewaren Is gemakkelijk, doch tegenover 'o tegen stander te houden 19 moeilijker. Ea daartoe toch zei spr. moeten we ge raken, zoodat men met trotsch op onze vereeniging kan neerzien. Verschillende feiten van andere suppottersvereeni- glagen haalde spr, aan en hij twtifelde er niet aan dat ook Qjlck een suppor tersvereniging k'ijgt ale zich met der- gelifke andere kan meten. AU bet volgende seizoen zijn intrede doet moet deze vereeolgiog een dikke baagvormeo soodat Quick, zoowel thuis als uit spelend, een drom supporters langs het spelveld beeft staao. Na deze met veel gloed uitgesproken rede heeft de heer v. Engelen een luid applaus In ontvangst te nemen en de beer Kastelijns zei dan ook de tolk der vergadefjog te zijn als hü spr. dankte voor de schoone woorden tot hen gesproken. Daarna werd het reglement vastge steld ea da coatribetie op 10 ceat pet He H"V. U-'W alhier vnr% gaan.

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 7