DE ECHO VAN HET IUI1EI TWEEDE BLAD. PROVINCIAAL NIEUWS. Zooals wij reeds mededeelden is de inschrijving voor den fokveedag zeer belangrijk, deze is n 1. gestegen tot 160 exemplaren. Met het oog op de gesteldheid van den bodem door de vele regens der laatste maanden is het terrein langs de Mr, Van Coothstraat vrijwel onbruik baar en zal de fokvee-tentoonstelling en keuring gehouden worden in de mr. van Coothstraat, die voor dien dag, voor zoolang noodig, voor het verkeer zal worden afgesloten, waarvoor door B. en W. bereids toestemming is ver leend Het benoodigde terrein zal zijn vanaf de Hanzebank tot de Vakschool Men heeft dus een prachtig terrein voor 't plaatsen van 't vee, terwijl voor de toeschouwers de trottoirs vrij blijven. De jury bestaat uit de heeren Jac. Vos. Roosendaal, Adr. Klys, Oosteind. D. den Engelsen, Moerdijk. J. L. den Hollander, Klundert. A. Bax Gzn., Zevenbergschen Hoek. De commissie uit de heeren D. Lankhuizen Szn,, Voorzitter J. J Klijn-Buis. Chr. A. J. van Herpt, Secretaris. J. G. Ceelen, toegewezen Secretaris. M. A. J, van Liempt, Voorzitter Waalwijks Belang. Jan Tielen, Secr. Het entrée is bepaald op f 0 50 per persoon, met inbegrip van volledigen catalogus. Das de catalogus dient voor bewijs van toegang. Alleen aan geleiders wordt gratis toegang verschaft. Ds. A. Fetter, predikant in den Helder, vroeger lange jaren te Waalwijk, is benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. Naar wij vernemen zijn dezer dagen bij den heer B. S. eenige zil veren lepels en vorken gestolen. De politie heeft de zaak in handen en reeds zijn eenige huiszoekingen ge daan, tot heden echter zonder resultaat. In de Vrijdagavond gehouden bestuursvergadering van de Kynologen Vereeniging „Waalwijk en Omstreken" werd besloten tot het houden eener algemeene vergadering op Maandag 22 dezer, waarin o.m. de medailles zullen worden uitgereikt, door de ver eeniging uitgeloofd voor leden-prijs- winners op de hondententoonstelling te Boxtel en Breda. Voorts werd besloten de algemeene vergadering voor te stellen het aan vragen eener groote Hondententoon stelling te houden in Mei 1925 te Waalwijk, open voor alle rassen. Aanbesteding van grondwerk voor 24 woningen aan de St. Crispijn straat alhier. Ingeschreven werd als volgt f op deze nuttige vereeniging vestigen en zij die nog geen lid zijn, aanraden dat te worden. Naar wij hooren zit het Bestuur niet stil om alle mogelijke profijt te trekken van het mooie plekje aan het Hoe[s- wiel. De plannen bestaan n.l, om dezen winter bij eventueel ijsvermaak de in richting ook daarvoor ter beschikking te stellen der leden. In eene algemeene vergadering die het Bestuur zich voorstelt dezer dagen te houden en welke nog nader gean nonceerd zal worden, zal dit echter ook wel ter sprake worden gebracht In den nacht van 5 op 6 October zal de klok worden verzet. SPRANG CAPELLE (voorm. Sprang). )s G. H. de jonge, predikant bij de Gecomb, Geref. Kerken van Sprang en Vrijh -Capelle, heeft het beroep naar Lutjegast (Gr.) aangenomen Voor onze gemeente zal de keuring van stieren van minstens 12 maanden oud, plaats hebben te Waal wijk op Vrijdag 19 September a.s. des voormiddags 11 uur. VRIJHOEVE-CAPELLE Zondag j.l s plotseling te De Bilt overleden Ds. em.-predikant der 59.00 189.- f 210 27. 233.50 239.— f 260.- 275- f 285.— 314.— 326 360 f 384.- f 450.- f 394.- J. Kruif J. de Rooi H. Hermans Chr. Roelofs R. van Seters, Made P. van Oorschot F. Ijpelaar J. van Diemens A. van Baren J. de Bruin J. W. van Zeist M. Fijneman J. van der Ven, Made Braspenning M. Wagemakers Gegund aan J. de Rooi. Het Bestuur der Waalwijksche Zwemvereeniging meent, dat het zwem- seizoen wel als geëindigd beschouwd kan worden en bericht daarom hier mede den leden der Vereeniging, dat de inrichting vanaf heden gesloten is Hoewel het weder dezen zomer niet steeds heeft medegewerkt geloven wi toch dat het Bestuur met voldoening op het afgeloopen seizoen kan terug zien, en is het dan ook niet te ont kennen dat deze Vereeniging, in eene lang gevoelde behoefte blijkt te heb ben voorzien. Het lidmaatschap heeft zoo goed als onder ieders bereik gelegen, terwij echter op bepaalde dagen ook gele genheid gegeven werd tot baden o zwemmen voor wien het lidmaatschap toch nog bezwaarlijk betaald kon worden' Dat er van deze gezonde en nuttige sport geprofiteerd is moge blijken uit onderstaande cijfers, wat het bezoek betreft tot 1 Aug. jlwaarvan nauw keurig notitie is genomen. De maand Augustus is helaas vanwege koude en regen niet zeer geschikt geweest oor het beoefenen der zwemsport en be zochten daarin alleen de meer geharde zwemmers geregeld de inrichting, ter wijl ook de damesleden toonden zich niet zoo gemakkelijk door een beetje lage temperatuur te laten afschrikken Het aantal genomen baden is als volgt Heeren baden 2889 Dames 810 Vrije 726 Hieruit is dus tamelijk wel de ge volgtrekking te maken, dat er vol doende belangstelling is voor he zwemmen en waar de inrichting op A. Brummelkamp, Geref. Kerk alhier Ds. Brummelkamp werd 30 Sept. 1866 geboren en was dus bijna 58 jaar oud. De overledene werd in juli 1882 candidaat en 18 Dec. 1892 bevestigd bij de Geref. Kerk van Purmerend. In 1895 werd hij predikant te Deventer en in 1901 te Vrijh -Capelle. Op 15 Aug 1915 verkreeg hij zijn emeritaat. Reeds jaren was de overledene lijdende Sinds eenige maanden woonde Z.Eerw. te De Bilt. CAPELLE. Naar wij vernemen, be staan alhier in de Heistraat plannen om tot oprichting te komen van een gemengde zangvereeniging. Vrijdagavond te half acht zal in een lokaal van de openbare school een vergadering worden gehouden, waarbij alle liefhebsters en liefhebbers van de vocale kunst worden uitgenoodigd In den nacht van Donderdag op Vrijdag ontstond brand op de Zand- schel. In korten tijd gingen de wonin gen, bewoond door M. Verduijn, G. v. Dongen en Sj. v. d. Galiën in de vlammen op. Uit de woningen van eerstgenoemde kon weinig of niets ge red worden. Bij v. D. en v. d. G. dekt verzekering de schade, doch V. was in het geheel niet verzekerd. Begunstigd door prachtig weer werd j.l. Zaterdagavond op de Nieu- wevaart door het muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" en de 'zangveree niging „'t Rozeknopje" een goed ge slaagd concert gegeven, dat door een talrijk publiek werd bijgewoond Tot laat in den avond heerschte er een gezellige drukte. Ds, G. H de Jonge, predikant bij de Ger Kerk alhier, heeft het be roep naar Lutjegast aangenomen. De keuring van springstieren uit deze gemeente zal gehouden worden op Vrijdag 19 dezer des voormiddags 11 uur te Waalwijk, De werkende leden der zangver eeniging „'t Rozeknopje" zullen a.s. Woensdag onder leiding van het be stuur een pleizierreis maken naar Arnhem en omstreken. Op de te Drunen gehouden ten toonstelling van fruit, groenten en tuin- bouwartikelen behaalde de heer M. L Vermeulen, tuinder alhier, in de afdee- ling „fruit" een drietal bekroningen den 2en prijs met een inzending goud reinetten, den 3en prijs met een in zending-tafelappelen op naam en den 3en prijs met een inzending tafelperen op naam Vergadering van den Raad der gemeente Sprang Capelle te houden op Donderdag den 18 September 1924 des namiddags 2.30 uur ten raadhuize der voormalige gemeente Capelle. Agenda I. Vaststelling van de notulen der vergadering van 7 Aug. 1924. II. Ingekomen stukken. III. Vaststelling algemeene plaatse lijke Politie-verordening voor de ge meente Sprang-Capelle. IV. Mededeelingen. WASPIK. Dank den ijver van Wel- Eerw. heer kapelaan Van Riel, de Eerw. Zusters en de dames zelatricen werd Zaterdag met steeds klimmenden luister het feest van Kindsheid gevierd Begunstigd door ongewoon mooi na jaarsweer trok de schitterende bonte stoet op de maat der vroolijke marschen van de Harmonie, onder enorme blijken van belangstelling, vanaf het R. K Liefdegesticht naar het Vaartje en ver volgens naar Benedenkerk. Het zou ons te ver voeren, iedere groep af zonderlijk te vermelden. Bijzonder troffen echter onze aandacht de met kennershand versierde bruidjeswagen, de slavenhandel en de groep der „Drie Koningen", waarmede de op tocht dit jaar verrijkt was en waarbij de gekroonde figuranten in Oosterschen praal en omhangen met zwierige mantels, gezeten waren op edele rossi nanten, aan de hand geleid door keurig uitgedoste pages. Teruggekeerd aan het punt van uit gang, sprak de WelEerw. heer Van Riel nog een hartelijk dankwoord, vooral tot de leden der Harmonie voor hunne lürsciie lOiren een „Lang zaï mj leven' werd ingezet. Nadat de stoet ontbonden was, werden zelatricen en kinderen op een versnapering onthaald. Moge deze welgeslaagde kinderoptocht den ijver voor de missie-actie, die in deze parochie sinds jaren bloeit, steeds hooger doen oplaaien, tot heil van het arme heidenkind 1 Hoofdzakelijk als een gevolg der verminderde eierproductie, is de prijs stijgende en bedraagt thans 8 cent per stuk. Aan de bedevaartsreis naar <evelaar met de processie Heusden, namen uit deze parochie ongeveer 30 pelgrims deel. De knecht van den heer A. R. stak bij ongeluk met een beitel in de hand, waardoor hij eene gapende wonde bekwam. Dr. Wijffels verleende geneeskundige hulp. Met het rooien der late aard appelen is een begin gemaakt. De opbrengst is uitstekend, doch deze wordt op sommige plaatsen aanmerke- ijk verminderd door het aantal rotte, welke op het land worden achtergelaten De prijs blijft hoog. In den kleinhandel worden de beste kwaliteiten nog ver kocht voor 25 cent per 5 kop. Onder vele blijken van belang stelling gaf de Harmonie Zondagavond een goed geslaagd volksconcert op de kiosk voor het raadhuis. Aan de groote manoeuvres, welke in Oostelijk Noord-Brabant worden gehouden zullen uit deze gemeente ongeveer 30 militairen deelnemen. Op Woensdag 17 Sept. zal de Raad dezer gemeente des avonds om 6 uur een openbare vergadering houden. Agenda 1. Mededeelingen. 2. Vaststelling gemeenterekening. 3 Aanbieding begrooting. 4. Voordracht zetters. De prijs van het hooi is weer met fl per 500 K.G. geslegen en gebracht op f 22.De handel wordt levendiger. RAAMSDONKSVEER Voor het blin deninstituut Barthimëus te Zeist werd op het Dorp ongeveer 30 gulden bij eengezameld. De „Bijbelvereeniging" voor Noord-Brabant en Limburg ontving door tusschenkomst van den corres pondent Sneep uit deze gemeente 57 gulden. Voor een Evangelisatie te Blijham werd in de gemeente ruim 60 gulden bijeengebracht. Een- knecht van landbouwer K. bezeerde zich met een hooivork zoo danig aan een der handen, dat genees kundige hulp moest worden ingeroepen. De heer Van Onzenoort behaalde te Zevenbergen den 4en prijs in de Afdeeling Hoefbeslag. Het heerenhuis van den heer Dorrenboom werd door den heer Baijens ingezet op 8500 gulden. Zondagmiddag zal in de Dorpsche Herv. kerk de bediening van den H. Doop plaats hebben. DUSSEN. De kermis werd alhier (vooral Zondag) zeer druk bezocht en overal werd druk gebruik van gemaakt, vooral van schommel en draaimolen. ALMKERK. In deze gemeente heb ben de bakkers de roodprijs met cent verhoogd en gebracht op 36 cent de 4 pond. Mej van Helden te Nieuwendijk (Gem. Almkerk) slaagde dezer dagen te Rotterdam voor 't examen nuttige handwerken. De prijs van de zoete melk is door de melkslijters in deze gemeente met 2 cent per liter verhoogd. NIEUWKUIJK Door de postduiven- vereeniging „G. V, V alhier werd in haar jongste vergadering besloten, voor elke bekeuring door de politie gemaakt voor het dooden of aanschieten van postduiven een premie van f5.— toe te kennen. Zulks in verband het den laatsten tijd nog al eens voorkomt dat duivén worden aangeschoten. In een gisterenavond alhier ge houden vergadering van bakkers patroons. werd besloten den prijs van het brood wederom met 2 cent te verhoogen. Aan het hulppostkantoor alhier zijn tot heden afgegeven 343 rijwiel plaatjes. Alleen dus voor Nieuwkuijk, een plaatsje van nog geen 1500 in woners, een belastingopbrengst van f 1029. Op de in Drunen gehouden ten toonstelling van groenten en fruit be haalde N. v. Buul alhier met zijn in zending snijboonen den lsten prijs terwijl hem voor de inzending duitsche boonen een 2e prijs werd toegekend Een mooi succes. Tot secretaris van den alhier opgerichten vakbond van manden makers werd benoemd de heer N de Gouw. UIT KAATSHEUVEL. Drongelen aan den Dijk nabij Toon van Wijk. Door de gemeente zijn tot schatter van dit perceel aangewezen de heeren De Haan, Nieuwkoop"en Vos, die het hebben geschat op f400.—. Voorgesteld wordt bedoeld perceel voor dezen prijs in eigendom over te dragen. De heer v. d. Heuvel vindt het nogal een heelen prijsals hier zoo'n stukje wordt verkocht, brengt het een f 25 f 30 op. De Voorzitter merkt op dat het voor dit perceel, zijn ligging in aanmerking genomen, niets te duur is, waarna met algemeene stemmen wordt besloten het voor dien prijs aan te bieden. Niets meer aan de orde zijnde en niemand meer het woord verlangend, sluit de Voorzitter de vergadering. GEMEENTERAAD. EETHEN. Openbare vergadering van den Raad dezer gemeente op Vrijdag 12 Sept. 1924 des namiddags ten 7 uur. Voorzitter Edelachtb. heer Brune. Aanwezig alle leden. De notulen der vorige vergadering worden ongewijzigd goedgekeurd. Aan de orde 1. Ingekomen stukken. Schrijven van de R K. Politiebe ambten vereeniging „St. Michael" afd. Langstraat, waarin erop wordt gewezen dat veldwachter Kleinloog wel vrije woning geniet en veldwachter v. d. Pol niet, hetgeen haar onbillijk voorkomt en niet volgens voorschrift. Verzocht wordt ook v. d. Pol vrije woning te geven. De Voorzitter zegt dat dit schrijven te laat is binnengekomen en het nog niet bij B. en W. is behandeld. Hij stelt voor het in handen van B. en W. te stellen om advies. Aldus wordt besloten. Schrijven van het Bestuur der Ver eeniging „Ons Middelbaar Onderwijs in Noord-Brabant", dat aan de ouders wier kinderen te Waalwijk de R K. Hoogere Handelsschool bezoeken, is medegedeeld dat het bestuur, aangezien de raad de gevraagde subsidie niet heeft verleend, zal gebruik maken van de wettelijke bevoegdheid om het maximum schoolgeld te heffen Voorzitter. Dit is wel niet een rechtstreeks, doch een verkapt verzoek aan den gemeenteraad om alsnog de subsidie toe te staan. Maar het voorstel van B. en W. is om te blijven bij het eenmaal ingenomen standpunt. Aldus wordt besloten. Verder zijn nog enkele goedkeuringen ingekomen van Ged. Staten van de volgendn raadsbesluiten tot het aangaan eener onderhandsche geldleening tot onderhandsche verkoop van een stuk grond en tot het vorderen van 5 °/0 aan gemeentelijke inkomstenbelasting. Alle stukken worden voor kennis geving aangenomen. 2. Aanbieding gemeenterekeningen 1923. Er worden 4 rekeningen aangeboden n.l. van de voorm. gemeenten Eethen, Meeuwen, Drongelen en Genderen loopende over het tijdvak 1 Jan —1 Mei 1923 en van de nieuwe gemeente Eethen over het tijdvak 1 Mei—31 Dec. 1923. De rekeningen wijzen de volgende eindbedragen aan Eethenontvangsten uitgaven batig slot Drongelenontvangsten uitgaven nadeelig slot ontvangsten uitgaven batig slot ontvangsten uitgaven nadeelig slot f 1473.56'/ Besloten wordt deze rekeningen 14 dagen ter inzage te leggen en ze te doen onderzoeken door de heeren v. d. Heuvel en Smits. 3 Aanbieding begrooting 1925. Deze begrooting wijst op den ge wonen dienst een totaal ontvangsten en uitgaven aan van f77677.18 en op den kapitaaldienst aan ontvangsten en uitgaven f 13325.95. Ook deze begrooting zal ter visie gelegd worden en worden onderzocht door dezelfde commissie die de reke ningen 1923 naziet 4. Opmaken aanbeveling benoeming van zetters. De aftredende heeren A. v. d Schans en J. P. Smits worden als eerste candidaten met algemeene stem men herkozen, terwijl als tweede can didaten eveneens met algemeene stem men worden gekozen de heeren L. G v. d. Beek en J. J. Brouwers. 5. Verzoek van N. de Graaff om aankoop grond. De heer N. de Graaff wenscht van de gemeente een stukje grond te 57948.99'/ 57640.85 308.14' 7594.42 9168.91 Genderen Meeuwen 1574.49'/ 20434.42 20259.36 175.05'/ 11832.40'/ 13305.86 zoo keurige wijze verzorgd is, mogen welwillende medewerking, waarna in eiftai-commissie-verkiezing reeds zooveel tijd koopen, groot 10 Aren, gelegen onder HEUSDEN. Openbare vergadering van de com missie van advies volgens art. 131 Gemeentewet. Nadat besloten was in 't openbaar te vergaderen, opende Vrijdagavond ïalf acht de Burgemeester de vergade ring, waarin alle gekozenen aanwezig waren. Na een woord van welkom en installatie der commissie, begon de Voorzitter met de mededeeling dat hij na de laatste raadszitting van 8 Sept. dacht, geen uiteenzetting der stof te t moeten geven en dat hij gaarne zou zien dat alleen nieuwe gezichtspunten zouden worden naar voren gebracht hoewel hij daarmee niet bedoelde de besprekingen te influenceeren of te beperken. Het lid Leenhouts, het woord ver krijgend* wenschte volledigheidshalve, naast nieuw aan te voeren bezwaren tegen de vereeniging, dat de commissie zoo noodig de reeds geopperde nog wel degelijk eens naar voren zou doen brengen, zoo men dit raadzaam oor deelde, te meer om te doen blijken, dat zij daarmee instemde en zoo niet de gelegenheid te scheppen van haar het tegengestelde te gelooven. Hij ont zenuwde de tirade uit het voorstel, dat Heusden, Herpt c a en Oudheusden in aard en gewoonten als een geheel kunnen worden beschouwd en kwalifi ceerde ze als een zeer goedkoope gemeenplaats Verder verkondigde hij, dat, zoo er ooii tot een annexatie wordt overgegaan en men een geheel wil krijgen met natuurlijke grenzen, minstens moeten worden bijgevoegd Heesbeen, Doeveren. Lutielherpt en Hedikhuizen. Nochtans behield hij zich voor, zich er over uit te laten, of hij zelfs van die combinatie een voor stander zou kunnen zijn Tegen dit voorstel was hij allerbeslist. Het lid Klijn-Loeff vond, dat bij een vergrooting van 2000 op 2800 zielen, waarbij het ledental van den gemeente raad zelfs ongewijzigd blijft, een on ding. Voor grooter uitbreiding der ge meente was hij mogelijk te vinden, ondanks de ook voor hem geldende bezwaren, reeds 8 Sept. in den raad geuit. Mr. Ruitinga deed uitkomen, dat de financieele gevolgen voor de meer- gegoeden hier in 't nadeel zouden zijn, vergeleken bij thans en dat ook de minvermogenden in slechter conditie zouden komen. Dat het bestuur van zoo'n kleine gemeente als Herpt zoo veel geld vroeg, daarvan ligt de fout in Den Haag en om niet tegen de bierkaai te vechten, wenschte hij daar niet verder op in te gaan. Van een voudiger administratie verwachtte hij do.or dit ontwerp niet veel. Hij besprak met een voorbeeld den toestand in Friesland en kwam tot de conclusie, dat, zoo men een annexatie wilde die werkelijk reden van bestaan had, men zelfs nog verder moest gaan, dan alle vorige sprekers het wenschten en dat dan eerlang geheel het Land van Heusden moest zijn één kudde met één herder, wat z.i. te verwezenlijken is. De voorgestelde wijziging noemde hij lap en prutswerk, waarvan hij vreesde een ageeren tusschen de ver schillende wijken der nieuwe gemeente en te loor gaan grootendeels van het gevoel van saamhoorigheid Het voor gestelde plan vond dus ook bij hem geen genade. Het lid Roza, herkauwen overbodig vinden, gaat accoord met de geopperde bezwaren, te meer waar de eerste tien jaren slechts finantieel nadeel dreigt en in de volgende jaren het dito voor deel nog moét blijken en motiveert aldus zijn stem tegen het ontwerp. Het lid Schmiehusen het gesprokene ten volle beamend, vroeg een inlichting omtrent het onderhoud der wegen in Herpt, die hem door den Voorzitter gewerd en bleek eveneens een tegen stander. Het lid De Kooning vroeg inlichtingen over den finantieelen toestand van Hedikhuizen, waarop de Voorzitter, pnder opmerking dat dit met het aan geboden ontwerp niets uitstaande had, een en ander mededeelde, voor zoover hij zulks meente te weten Zooals te verwachten was, verklaarde hij zich te zijn de zesde im Bunde der tegen standers Het lid Vermeulen, deze annexatie beschouwende als te weinig omvangrijk en meer heil verwachtende van een op grooter schaal, schaarde zich als tegenstander aan de zijde zijner mede leden. Hierna werden nog enkele vragen gesteld, o.a. of er geen wetsontwerp Waalwijk, 17 Sept. 1924. Wij "trg wei cells Qc VU11C aailL Tï^V-«i.-rjr v.fm m-riien.' uVruen iiotTil'pfl oti verslagen uitgesteld tot de volgende alge meene maand-vergadering. Tot bestuursleden werden gekozen de heeren ,T. Tuerlings, J. Remmeren, W. Swa- genmakers, ,T, Lenzliolz, W. Escli, P. Rem meren, L. Seller A. van Boxtel, H. KI ij li ft ij kPh. van Wanrooi) en Pli. Snoeren. De bestuursfuncties zullen nader onder ling verdeeld worden Tot leden der elftal-commissie, die met twee leden werd uitgebreid, werden bij ac clamatie gekozen de heeren F. de Beer, C. van Wezel, L. Seller, J. Remmeren, A. van Boxtel en Th. van Boxtel. Medegedeeld werd dat liet le elftal op 'tWilhelmina terrein (3e klas N.V.B.) en liet. 2e op het Berkdijkterrein (le klas B.V.B.) zal spe len. Woensdagavond zal er onder leiding van den oud-internationaal van Tilburg, op t Wilhelmina-veld getraind worden tusschen het le en het 2e elftal. Tot trainers dei- lagere elftallen werden benoemd de heeren P. Remmeren en M. Mesch. Zondagmorgen omstreeks half vijf werd de heer P. Kuijsten gewekt door een val en een schreeuw in de nabijheid van zijn huis. Opgestaan zijnde vond hij de bijna 70-jarige alleen wonende mej. P. in de put bij de woning. Met groote moeite wist lifl de dren kelinge te redden. Mej. P. lijdt'aan zwaarmoedigheid. Onder veel belangstelling bracht Eu- phonia Zaterdag bezoek aan 't Regelconcours. Apollo komt Zaterdag a.s. Wederom kunnen we' op dezelfde belangstelling rekenen, daar ook Apollo en corps komt en ter opvro.olij- king eenige nummertjes muziek zal geven. Raatsheuvel, 16 Sept. 1924 Maandagavond hield de K.S.W. Raats heuvel jaarvergadering in Café-Restaurant .Tan van Dun. De vergadering was goed be zocht. De heer J. Tuerlings sprak een wel kom en gaf een korte uiteenzetting van het doel en de condities, waaronder de ver eeniging Kaatsheuvel-Berkdijk was tot stand gekomen. Hij hoopte dat die ver eeniging voor de voetbalsport van Kaats heuvel dat succes zou hebben, dat er van - - verwacht wordt. Omrede de bestuurs- ,en 0j-

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 5