der vliegers kan vernemen; maar men is niet tevreden voor men zich tot on middellijk voor het venster gedron gen heeft om zelf het bericht der be houden aankomst te kunnen lezen. De hoofdstad en haar burgerij be leven een vreugdedag! Gedurende den laatstën tijd had den er in den Dortschen gemeenteraad meerdere geheime zittingen plaats. Al hadden de besprekingen een geheim karakter, het onderwerp evenwel waar over die besprekingen gevoerd -wer den, was in Dordrecht reeds gemeen goed der burgerij geworden: het be trof de gedeeltelijke indijking n.l. van den Biesbosch. Reeds enkele jaren geleden had het bestuur der Vier Polders door een technische en landbouwkundige com missie een onderzoek doen instellen naar die mogelijke indijking, omdat door het voortdurend aanslibben dei griendgronden aldaar het idee onL staan was, dat die gronden productief te maken zouden zijn. De uitslag van het onderzoek was neergelegd in enke le rapporten, samengesteld door de heeren A. G. Verhoeven, ingenieur bij de Domeinen in Zeeland te Middelburg en J. Brouwer Cz. der Vier Polders. Het plan gaat thans verwezenlijkt worden en zal tevens dienstbaar wor den gemaakt aan de bestrijding der werkloosheid te Dordrecht. In de me rnorie van toelichting op de begrooting voor 1925 schrijven B. en W. daarover „Wij blijven het oog gevestigd houden op de mogelijkheid van werkverschaf fing en hopen in staat te zijn den werk- loozensteun door werkverschaffing in ruime mate te vervangen1 De bedoeling van dezen passus is thans duidelijk geworden. Omdat echter niet verwacht mag worden dat alle eigenaren der gronden in dat gedeelte van den Biesbosch vrij willig zullen medewerken aan de vol voering van dat plan, is er overeen komstig art. 123 sub d. der Onteige ningswet eene vereeniging gesticht, die alle gronden aldaar zal hebben te koo pen of te onteigenen en ze dan zaai klaar zal maken. Het bestuur dezer vereeniging be staat voorloopig uit drie leden, n.l. de heeren J. M. J. Jansen Maneschijn en Th. J. Stoop, beiden wethouder van Dordrecht, en den heer Vis, bezuini- gings-inspecteur dier gemeente. De statuten dezer vereeniging, ge naamd „De Biesbosch" verschenen in het Staatsblad van 14 November jl. Volgens de onteigeningswet (7e titel art. 129 sub 3o) zullen evenwel van de eigenaren, die hun gronden zelf in cultuur wenschen te brengen en be reid zijn in de bedrijfskosten overeen komstig hun aandeel bij te passen, die gronden niet onteigend kunnen wor den. Het totaal der aan te koopen of te onteigenen gronden bedraagt 915 H.A plus 25 H.A. ondergrond dijkslichaam en 40 H.A. buitengronden (buiten dijks), totaal dus 980 H.A. Verminderd met de gronden voor dijken, wegen en watergangen hoopt men een opper vlakte van 872 H.A. vruchtbaar bouw land te verkrijgen, waarop een 40 a 50 boerenhofsteden zullen komen. Ver moedelijk zal met dit werk een aan vang worden genomen begin Maart '25 en men berekent dat het binnen twee jaren gereed zal zijn. Volgens art. 5 der statuten vormt de Vereeniging tegen uitgifte van aan deelen 100, een kapitaal van ƒ10000 om dan voor de benoodigde gelden leeningen aan te gaan. Zooals we reeds boven schreven zal dit werk worden dienstbaar gemaakt aan de opheffing der werkloosheid. De aannemers zul len volgens bestek 75 pCt. der werklie den hebben te recruteeren uit de werk- loozen der gemeente Dordrecht. Is de Werkloosheid in deze gemeente zoo ge ring geworden, dat die 75 pCt. niet wor den bereikt, dan zullen door 't depar tement van binnenlandsche zaken en landbouw werkloozen uit andere ge meenten worden aangewezen. De ove rige 25 pCt. zullen vakmenschen zijn. Men heeft berekend, dat door deze plannen een werkgelegenheid is ont staan van gemiddeld 660 man gedu rende 2 jaar. Als dus driekwart daar van werkloozen zullen zijn, dan heb ben ongeveer 500 Dordtsche werkloo zen daar werk. Bij het dijkswerk zul len zelfs een 1200 a 1300 man werk vin den. Voor de regeling van het loon zal men waarschijnlijk wel een voorbeeld nemen aan de indijking van den Dol- lard, waar een weekloon van 22,50 Wordt bereikt, .naar we meenen met een 50-urige werkweek. In deze bepa ling ligt dan tevens een prikkel voor de werkloozen om zelf naar meer loo- nend werk uit te zien. Een ander vraagstuk, dat nog zeer veel moeilijkheid mee zal brengen, is de kwestie hoe die werklieden naar dit Werk vervoerd zullen worden. De ge middelde afstand beloopt tusschen de 5 a 8 K.M. Doch moeilijkheden zijn er om overwonnen te worden. Daar zal dus op de een of andere wijze ook hier grootsche onderneming, die bij de toe neming der bevolking van onschatbare waarde kan zijn voor de meer verwij derde toekomst en voor de naaste toe komst een prachtige bestrijding der heerschende werkloosheid kan wor den. BUITENLAND. De betrekkingen tusschen Enge land en Egypte zijn tengevolge van het Britsche ultimatum en het antwoord dat de regeering van Zagloel-pasja er op gegeven heeft, in een zeer hachelijk stadium gekomen, dat elk oogenblik tot uitbarstingen van Egyptische zijde en onderdrukking van Engelschen kant kan leiden. De Engelsche nota, die Za terdag te Kairo overhandigd is, eischte o.m. een ampele verontschuldiging voor den moord op den Sirdar; een on derzoek naar de bedrijvers van den aanslag en hun gerechte bestraffing; verbod van openbare politieke betoo- pngen; betaling van een boete van een ïalf millioen pond sterling, behoudens ergoeding voor slachtoffers of hun betrekkingen, welke boete voor goede loeleinden in Soedan zal aangewend worden. Deze eischen zijn döor Zagloet met goedkeuring van vrijwel de gehee- e Kamer ingewilligd. Niet voldaan daarentegen heeft de Egyptische regee- ing aan de eischen tot terugneming van de Egyptische officieren en een heden uit Soedan; tot verzekering van de belangen van vreemdelingen, weder invoering van de Engelsche controle op het binnenlandsche bestuur door herstel van het toezicht door middel van financieele en rechtskundige raadslieden enz. en tot mpheffing van de van Egypte uitgaande beperkende bepalingen ten aanzien van den omvang van het bevloeiïngsgebied, waarvan de door de Soedaneesche regeering aan gelegde „dam" te Gezira het middel punt is. Lord Allenby, de hooge Britsche commissaris, heeft daarop, op grond van de hem uit Londen voor geval van niet volledige inwilliging verstrekte in structies, aan de Soedaneesche regee- "ing opgedragen de Egyptische officie ren en troepeneenheden uit Soedan weg te nemen en het bevloeiïngsgebied '.e Gezira naar eigen goedvinden, zon der zich aan beperkingen van Egypte te storen, uit te breiden. Andere maat regelen in verband met het niet vol doen aan de eischen betreffende de nieuwe Engelsche controle op het be stuur en de bescherming van vreemde ambtenaren en belangen worden nog aangekondigd De positie is deze geworden: Enge tand heeft zcih op het standpunt ge steld dat de nationalistische Egyptische regeering door haar heele politiek niet vrij te pleiten is van de zedelijke aan sprakelijkheid voor den moord op den Sirdar en ontleent hieraan het recht om zich in de binnenlandsche aange legenheden van Egypte te mengen. Na de afschaffing van het Engelsche pro "ectoraat was Egypte in naam onafhan kelijk verklaard. Inderdaad was dit chter niet zoo, omdat de Engelsche "egeering zich had voorbehouden de kwestie van de verdediging van het Suezkanaal door Engelsche troepen, de bescherming van de belangen der vreemdelingen in Egypte en de kwestie van het bestuur over Soedan waarop Egypte aanspraak maakt, nader te egelen. Men weet dat de onderhande- 'ingen over deze aangehouden punten op een fiasco zijn uitgeloopen. Wat Soedan betreft, valt terloops op te mer ken, dat dit reusachtige gewest in de ongeveer zestig jaren van de vorige eeuw dat het onder Egyptisch bestuur is geweest ten prooi was van een wan beheer dat het land overgeleverd heeft aan de gewelddaden van den Mahdi, slavenhandel enz. en dat de welvaart er daarna met Engelsche hulp hersteld is, omdat Egypte onbekwaam was het land uit zijn toestand van verval op te heffen. Engelsch goed en bloed zijn daarvoor ten offer gebracht en dus wil Engeland het gewest waar het zulke groote belangen heeft gekregen, niet opnieuw aan de wisselvalligheden van uitsluitend Egyptisch bestuur overleve ren. De modus vivendi die in 1899 ge troffen werd, voorzag in een Engelsch- Egyptische condomonium onder be stuur van een gouverneur-generaal, „door Egypte benoemd met toestem ming van Engeland". Hierin is thans een ingrijpende verandering gekomen. In de eerste plaats is de nieuwe waar nemende Engelsche gouverneur-gene raal benoemd zonder overleg met de regeering van Zagloel en verder wor den thans de Egyptische officieren en soldaten uit Soedan verwijderd. Tege lijk versterkt Engeland het Engelsche garnizoen in Egypte door alvast troe pen van Malta en uit Gibraltar erheen te zenden. Uit deze militaire maatregelen moet een nieuwe Britsche voogdij over Egypte en Soedan voortvloeien. Men moet afwachten, hoe de Egyptische nationalisten hierop zullen reageeren, re versterking van zijn positie aldaar moeten besluiten en de gevolgen van de thans begonnen politiek van krach tig doortasten zijn niet te voorzien. Engeland's heele positie in Midden- Azië en Indië is bij den afloop van de crisis stellig betroltken en men krijgt den indruk, dat de nieuwe Engelsche regeering met de thans tegen Egypte genomen maatregelen geen geringe verantwoordelijkheid aanvaard heeft Zagloel-pasja heeft nog het vertrou wen van het parlement, maar als hij zich door den loop van de gebeurtenis sen genoopt mocht zien af te treden dreigt er een toestand, die aan reg< ringloosheid grenst, te ontstaan. „de Eendracht' van den heer A. maar onwaarschijnlijk dat het tot vij- een oplossing voor gevonden worden. I andelijkheden zal komen, is het niet. In ieder geval betreft het hier een Engeland zou dan tot nieuwe militai- NIEÜWKUIJK. Na Donderdag avond voor de Eerw. Geestelijken der omgeving een royaal en aangenaam afscheidsfeestje gegeven te hebben, is Zaterdagmorgen circa 11 uur, de Hoog Eerw. heer Franciscus Janssens, abt van Pont Colbert, uit Nieuwkuijk naar Versailles vertrokken. Z.H.E. hoopt op het einde dezer week aldaar te arri veeren, na eerst de HoogEerw. abten van Valdieu en Bornhem, de mede-con secrators zijner H. wijding te hebben bezocht. Dat het Z.H.E. ginds in alle opzich ten voorspoedig mag gaan, is voorzeker Nieuwkuijks' ingezetenen aller wensch Door den WelEerw. heer Kape laan alhier, zal voor de leden van den" R.K. Jongenboerenstand en donateurs, gedurende dezen winter, te beginnen met a.s. Donderdagavond een sociolo gische cursus worden gegeven. We kunnen niet anders dan het nut dezer maatschappijleer ten zeerste aan bevelen en twijfelen dan ook niet, of de deelname hieraan zal zeer groot zijn Zondagavond gaf de gunstig be kend staande harmonie alhier in de zaal Merkx een groot concert, dat buiten gewoon goed geslaagd mag heeten. Onder directie van den directeur den heer F. Houët, werden de op het program vermelde nummers op keurige wijze uitgevoerd. Ook het hu moristische gedeelte kwam goed tot zijn recht en oogstte luiden bijval Het geheel was een gezellige avond en het talrijk publiek was uiterst te vreden, zoodat zeker zeer velen zullen besluiten door honorair lid te worden ons goed muziekkorps te steunen. WASPIK. De gister gehouden ver gadering der Maria-Vereeniging mocht zich in een ongewoon druk bezoek ver i heugen, zoodat de eerst aangewezen zaal te klein bleek en een grootere in gebruik moest worden genomen. De presidente, mevrouw Wijffels, opende de vergadering mét gebed, waarna de Weleerw. heer van Riel, kapelaan, het woord nam en in de eerste plaats den ZeerEerw. heer Pastoor huldigde voor de vele verdiensten van zijne 9-jarige leiding der Vereeniging.. Een hartelijk woprd van dank bracht hij aan mej. M. van Son, oud-secreta resse, voor haren onvolprezen ijvef en toewijding, welke zij steeds aan den dag had gelegd en aan de oud-propa gandisten, de dames E. Kamp en Ja- coba Rolbeig, voor al de moeiten en zorgen, welke zij aan de Vereeniging hadden besteed. Vervolgens besprak hij de plannen van het Bestuur over de toekomstige werkwijze der Vereeniging, waarna mej. A. van Daal, Secretaresse der Vereeniging een keurig verslag uit bracht over het afgeloopen jaar. De leider der vergadering, de Weleerw. heer van Riel, bracht haar hiervoor een welgemeenden dank en tevens voor het werk, dat zij in korten tijd voor de Vereen, had gedaan. Hij hoopte dat God haar in haar nieuwe levenstaak honderdvoudig zou beloonen, voor al les wat ze voor de Maria-Vereeniging, als secretaresse had tot stand gebracht. Hierna gaf hij het woord aan den ZeerEerw. heer Verhoeckx, rector te Helmond, die in een helder en begees terend betoog uiteenzette, den slechten invloed van den drank op het meisje en de vrouw, zoowel op zedelijk, als maatschappelijk en godsdienstig ge bied. Het meisje en de vrouw, aldus de gewijde redenaar, zijn het slachtoffer van den drank, zoowel als zij zelf drin ken, als wanneer door hare omgeving gedronken wordt. Hij illustreert dit op aangename en indrukwekkende wijze, uit de ervaringen van zijn pries terleven en uit de statistieken. Hij eindigde in een heerlijke peroratie tot aansporing om te werken voor de drankbestrijding door woord en voor beeld. Met een overweldigend applaus werd deze indrukwekkende rede begroet, waarna.de Weleerw. heer van Riel den gevierden spreker een hartelijk woord van dank bracht. Wegens vergevorderd uur werd de verkiezing der bestuursleden uitgesteld tot de volgende feest-vergadering, die zal plaats hebben in het voorjaar van 1925. Tenslotte bracht de leider der ver gadering een woord van dank aan de aanwezigen voor hate trouwe opkomst, waarna gesloten werd met den gebrui- kelijken Chr. groet. Moge deze drukbezochte bijeenkomst een navolgenswaardig voorbeeld en j een krachtige aansporing vinden in andere vereenigingen, om steeds ge trouw ter vergadering te komen, op dat van Waspik eens moge getuigd worde, dat het slappe vereenigingsle- ven van heden tot een ongekenden bloei is opgeklommen. Na een afgelegd examen is het R.K. Zangkoor versterkt met drie as pirant-leden, de heeren W. de Glas, J. Kuijsten en L. Boom. Door den heer Th. Langerwerf werd een mangelbiet gerooid, die het respectabele gewicht had van 10 pond. De stand van het wintergraan is uitstekend. De rogge, vooral staat prachtig. Rectificatie. Uit betrouwbare bron vernam ik, dat mijn berichtje over de opbrengst der fancy-fair van het dameskransje der Ned. Herv. Gem. niet volkomen juist was. De baten zijn niet uitsluitend voor het Groene Kruis, doch voor verschillende liefdadige in stellingen in deze gemeente. GEERTRUIDENBERG. Dinsdag en Woensdag a.s. zal in het R.K. Mili taire Vereenigingsgebouw alhier, de film Adoro Te, vertoond worden. Maandagavond 1.1. werd een voor drachtenavond gehouden in Hotel Cen traal, uitgaande van de Vereeniging tot Nut van 't Algemeen. Het punt van behandeling was de jounalistiek. Als spreker trad op Mr. P. H. Ritten Jr. Op de Zondag 1.1. gehouden Nat. postduiven-tentoonstelling, uitgeschre ven door de postduivenvereeniging „de Luchtpost", in 't Café van de Wed. v. d. Pluijm, werden de prijzen behaald als volgt: Schoonste der Tentoonstelling: C. Witlox, Waalwijk. Schoonheidsklas Blauw-band dof fers, oud: le prijs M. Beens, Roosendaal. Blauwband duiven, oud: le pr. Joh. de Graaf, Waalwijk. Zwart en blauw-krans doffers, oud: 2e pr. L. v. Run, Zevenbergschen Hoek. Blauwkrans duiven, oud: le pr. S. Zijlmans, GeertruidenbergZeer eer volle vermelding C. Witlox, Waalwijk. Rood-krans doffers, oud: le pr. D. van Beek, G'berg. Vaalbond doffers, oud: le pr. J. C. v. Merriënboer, G'berg. Bonte doffers, oud: le pr. W. Ver dijk, Elshout; Zeer eervolle vermelding A. Damen, Kaatsheuvel. Bonte duivinnen, oud: le pr. A. M v. d. Ven, Vlijmen; Zeer eervolle ver melding, B. Goossens, G'berg. Niet genoemde kleuren doffers, oud le pr. Th. v. d. Besselaar, Elshout. Blauwband doffers, jong: le pr. M Beens, Roosendaal. Blauw en Zwart haar, doffers, jong le pr. P. Broeders, G'berg., 2e pr. M Beens, Roosendaal. Zwart en blauw-kras, duiven, jong: le pr. A. de Vries, G'berg; Z.E.V. F Moonen, Vrijh.-Capelle. Rood en roodkras doffers, jong: J A. Heere, Raamsdonk; Z.E.V. J. de Vries, G'berg. Rood en roodkrasduiven, jong: Z.E. V., C. A. V., Zevenb. Hoek. Bonte doffers, jong: le pr. A. Da- men, Kaatsheuvel. Bonte duivinnen, jong le pr. A. v. d. Ven, Vlijmen. Niet genoemde kleuren, doffers, jong, le pr. F. A. Montée, Kaatsheuvel. Vliegklasse, oude doffers, alle kleu ren: le pr. C. A. v. Eijkeren, Zevenb. Hoek, 2e pr. M. de Laat Vlijmen, 2e pr. L. van Esch Vlijmen, 3e pr. W. Jansen, Zevenb. Hoek, 4e pr. M. de Laat, Vlij men, Eerv. verm. A. v. d. Ven Vlijmen en Th. Kuipers, Zevenb. Hoek. Vliegklasse, oude duiven, alle kleu ren: le pr. W. Jansen, Zevenb. Hoek, 2e pr. W. de Vries G'berg, Z.E.V. C. Kerremans, E.V. A. de Vries, beide te G'berg, E.V. C. Witlox te Waalwijk. Vliegklasse jonge doffers, alle kleu ren: le pr. L. v. Esch Vlijmen, 2e pr. M. de Laat, Vlijmen, 3e pr. Th. Kuij- pers, Zevenb. Hoek, 4e pr. J. Feskens G'berg, 4e pr. B. A. v. Merriënboer G'berg, Z.E.V. Fr. Moonen, Vrijhoeve- Capelle, E.V. J. de Vries G'berg, E.V. M. de Laat Vlijmen. Vliegklas jonge duiven, alle kleuren le pr. A. v. d. Ven Vlijmen, 2e pr. J. v. Alphen, G'berg, 3e pr. A. Tak, Ze venb. Hoek, Z.E.V. W. Beenakkers, Oosterhout, E.V. A. Valk Kaatsheuvel. Bordeaux-klas, doffers: le pr. Fr. Voermans G'berg, 2e pr. Fr. Moonen Vrijh.-Capelle, Z.E.V. B. A. v. Meriën- boer G'berg, E.V. A. Valk Kaatsheuvel. Bordeaux-klas, duiven: le pr. B. A. v. Meriënboer G'berg, 2e pr. A. de Ruijter G'berg, 2e pr. C. Witlox Waal wijk. MADE. Dit jaar zal de bestaande commissie van St. Nicolaas op gelijke wijze als voorgaande jaren een rond gang door onze gemeente doen, om op de bekende wijze gelden, kleedingstuk- ken, klompen, enz., in te zamelen. Goed weer en milde gaven zijn voor 't beoogde doel zeer welkom. De rondgang zal vermoedelijk plaats vinden op Zondag 30 Nov. Bij de Vrijdag gehouden verpach ting van landerijen van A. Jansens alhier, bracht het land gemiddeld per H.A. 220 op. Zondag 30 November zal de R.K. Werklieden-vereeniging St. Jozef al hier, eene algemeene vergadering hou den, direct na het Lof, in de vergader zaal van het Liefdegesticht. Te bespreken puntenBenoeming van een kolencommissie en winter- program. CAPELLE. Op Maandag 1 December a.s. hoopt de heer C. Vos, brieven besteller bij het hulppostkantoor te dezer plaatse zijn 25 jarig ambtsjubileum te vieren. Aangezien deze algemeen geachte en hulpvaardige ambtenaar op verschillende plaatsen in onze provincie alsook daarbuiten, hetzij voor korter of langer tijd, de functie van waar nemend kantoorhouder heeft vervuld, zullen ongetwijfeld velen, zoowel uit deze als andere plaatsen, hem dien dag van hun belangstelling doen blijken. Naar we vernemen heeft de heer B. Vethoeven zich wegens diukke werk zaamheden genoodzaakt gezien, te moeten bedanken als secretaris der Christelijk- Historische Kiesvereeniging alhier. In plaats van den heer A. van de Werken, die den dienst met pensioen heeft verlaten is tot machinist aan de stoompont te Capelscheveer benoemd en als zoodanig reeds in functie getre den de heer Schouten van Rotterdam. Door de Zangvereeniging „'t Ro zenknopje" zal onder leiding van haar directeur de heer N. Snijders van Raamsdonksveer op Woensdag 10 en Donderdag 11 December a.s. in de zaal van den heer L.F. van Dongen een uitvoering worden gegeven, waarbij behalve de zangnummers nog eenige voordrachten ter afwisseling van het publiek zullen worden gegeven. A.s1 Vrijdag des namiddags tus schen 2 en 3 uur zal in de Ned. Herv. Kerk aan den Loonschendijk verkiezing plaats hebben van twee notabelen we gens periodieke aftreding van de heeren G. Rosenbrand en J de Roon. RAAMSDONK. De arbeiders, een 30-tal, die eenige weken geleden hun ontslag kregen bij Volker te Rotterdam, wegens slapte in het bedrijf, zijn de vorige week allen telegrafisch verzocht om weer bij deze maatschappij in dienst te treden. Zaterdagavond vond men den aakschipper G. K., die bieien vaart op de Statendam, in bewusteloozen toe stand voorover in zijn kajuit liggen. Geestelijke en medische hulp was spoedig ter plaatse. Waarschijnlijk is hij door 't inademen van kolendamp vergiftigd. Het afdraaien van de veelbespro ken en drukbezochte film „Adoro Te" is voor deze gemeente weer een waar succes geweest. Op een enkele uit zondering na, was de St. Henricus- zaal Zaterdag en Zondag tot in de uiterste hoeken bezet. Tijdens het steenenlossen aan de Julianalaan ging het paard van v. S., doordat het schrok, plots aan den haal. De kar kantelde achterover en v. S. werd door de neerstortende steenen zoo aan hoofd en schouders gekneusd, dat hij zich onder medische behande ling moest stellen. De postduivenvereeniging „De Luchtstrijd" zal 7 en 8 December een tentoonstelling houden in de zaal van Jan Heere. Het bietenvervoer is nu zoo on geveer afgeloopen Nog enkele ladingen liggen op de losplaats bij het station. Vermoedelijk zal op 't laatst van deze week „Statendam" stil liggen. Gisteren hield het zangkoor van de parochie St. Bavo haar jaarlijkschen teerdag, Het ging er, als gewoonlijk, gezellig naar toe. RAAMSDONKSVEER. Bij de ge- louden stemming voor 3 leden van het kiescollege werden uitgebracht op de heeren G. A. v. Dongen 309, J. P. v. Dongen Torman 2l8 benevens pl.m. 40 op J. v. Dongen Torman M. J. de Rooij Adrz. 187 en M de Rooij Adrz 32; A. J. v Suijlekom 149 en enkele ongeldige stemmen, en op R. v. Wageningen 141, eveneens nog enkele ongeldige stemmen, G. V, kreeg een ketel met heete coffie over zich en liep daarbij brand wonden op aan beide beenen. Alhier zal een commissie gevormd worden ter inzameling van gelden voor een Röntgen-installatie in het Diako- nessenhuis te Breda. Zondag brachten St. Nicolaas en Zwarte Piet, voorafgegaan door de Harmonie, een bezoek aan het Veer. Gaven werden gevraagd ter uitdeeling aan de R. K. arme kinderen. Natuurlijk had alles veel bekijks.

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 2