teThuijr een Woonhuis Marktberichten. met Werkplaats Notaris Middelkoop verhuren f 1700.- Notaris Middelkoop maanuag TTT" gdf üc ïidiiil Apollo" haar 2e Winteruitvoering in hotel Santbergen. Te half acht was de zaal reeds goed vol. Precies acht uur opent de president, de heer N Meijers, de uitvoering en wenschtalle aanwezigen een aangename avond toe Onder zeer opgewekte stemming werd het goed verzorgde programma afge werkt, waarbij het humoristische duo v. Damme nog eenige nummeis bij voegde Na afloop der uitvoering werd tot 't sluitingsuur kwam een echt gezellig bal gehouden. Woensdag 4 Maart zal er in het St. Henricus gebouw een lezing ge- j houden worden van de A-R. Kies vereniging „Nederland en Oranje" i afd. Geertruidenberg—Raamsdonk. Als spreker zal optreden Mr. Dr. C. J. Beumer, Lid der Tweede Kamer der Staten Generaal. RAAMSDONK in de dezer dagen gehouden vergadering van de Kyno logenclub werd benoemd tot bestuurslid ter aanvulling vacature van wijlen A. Kommers, de heer P. Loonen. Voor het uitvoerend comité de heeren Noorlander, D. de Jonghe en P. Loonen. Nog werd besloten, om een garan tiefonds te stichten, ter dekking van een eventueel tekort na de tentoonstel ling. Door de gemeentepolitie is tegen eenige belhamels procesverbaal op gemaakt. voor het werpen van ijzer draad over de electrische geleidingen en 't kapot gooien van lampen der straatverlichting Tot onderwijzer aan de Chr. U. L. O alhier is benoemd, de heer N. H. Hagers, thans in gelijke betrekking te Geertruidenberg^ De Centralestraat wordt voor loopig slechts herstraat tot aan den Boterdijk. Van de oude klinkers zal een fietspad langs den weg worden gelegd. Gedurende het jaar 1924 pas seerden de Dongebrug alhier, 9867 opvarende schepen, met een tonnen inhoud van 952747 en 9847 afvarende schepen met een tonneninhoud van I.839,292. Dat de scheepvaart door de Donge drukker wordt, blijkt wel uit een vergelijking met voorafgaande jaren. In 1921 passeerden de rolbrug 15 962 schepen, in 1922 16.731 en in 1923 18.565. In 't afgeloopen jaar werden in het gast— en ziekenhuis op 't Veer verpleegd 109 personen en in het gasthuis op 't Dorp 31 personen. Met ingang van l Maart is tot onderwijzer aan de bijz. U. L. O. te Werkendam benoemd, >de heer H. van den Berg, thans onderwijzer aan de Chr. U. L. O. alhier. MADE. Op Zaterdag 28 Febr zal des voorm. 10 uur een openbare raadsvergadering gehouden worden. Door den heer G. Martens is het woonhuis met aanhoorigheden onderhands aangekocht van den heer C. Hessels te Made. Op Zondag 1 Maart hoopt de ring predikant Ds. Koster uit Geer truidenberg des voorm. 10 uur in de Herv. Kerk te Made een vacaturebeurt te vervullen. Dezer dagen is alhier een ver gadering gehouden door diegenen, die de volmacht of cessie aan de Zuider- bank hadden geteekend. Voor deze vergadering bestond groote belang stelling. Nadat de kwestie duidelijk was toegelicht en besproken, ver klaarden alle aanwezigen zich bereid medewerking te verleenen om de verbintenis "vernietigd te krijgen. Bij den jongsten storm verloor schipper P. R. uit Made zijn roeiboot. Dezer dagen ontving hij vanuit Wil lemstad het bericht dat de boot aldaar was opgepikt en in bewaring gesteld De werkman H. G. had bij het houtkloven het ongeluk met een bijl in zijn linkervoet te hakken, waarbij hij zich een ernstige verwonding toe bracht. Geneeskundige hulp werd in geroepen. Zondag 1 Maart zal Ds. Vinck uit Drimmelen des voorm 9"/2 uur te Terheijden, daarna om 2'/a uur te Drimmelen, om des avonds 6'/, uur te Geertruidenberg in de.resp. ge meenten in de Herv. Kerk een predik dienst houden. DUSSEN. Dezer dagen werd door de „Vier bannen" publiek aanbesteed het uitbaggeren van den Qantel. Voor dit werk waren veel liefhebbers opge komen. Vóór de besteding werd bekend gemaakt dat er in plaats van 15 maar 10 c.M beneden den Noordenkant der bedding van de sluis bij het water machine te Hank gebaggerd moest worden en dat de bodembreedte 7 Meter moet zijn. Het werk is in 5 perceelen aange nomen en gegund als volgt1ste perceel i Arie Kant f 190.—, 2e perceel Adam j Verhoeven f 200.—, 3e perceel Joh. van Steijn f 195.—,4e perceel Ant. Hofmans f 190.—, 5e perceel K. Kolijn f 150. Bij de Wed. v. H. vond men een veulen dood in den stal. Meldde men dezer dagen dat de fanfare „Wilhelmina" ingeschreven had j voor het concours te Oosterhout, thans vernemen wij dat men nog niet heeft ingeschreven daar er nog verschillende leden wegens ziekte niet kunnen komen. Zekere L. had het ongeluk op de zooudiiig ic uezecf dat hij zich onder geneeskundige be handeling moest stellen. Een der knechts van den land bouwer J. A. te Hank reed met een geladen mestkar naast de brug waar hij over wilde rijden en kwam de mest in het water terecht, terwijl de kar nog op de brug bleef hangen, doordat een der burrys brak Met toegeschoten hulp wist men alles weer op het droge te brengen. Te Hank trok het machinale hooipersen, wat op straat gebeurde, de aandacht van alle daar passeerende personen en elke voorbijganger waagde er een paar minuten aan deze mooi werkende machine raet Fordsontractor in werking te zien Bij den landbouwer v. V. alhier werd dezer dagen een kalf geboren dat maar eventjes 115 pond woog. De bakkers hebben hier het brood verhoogd van 36 tot 40 cent de 4 pond. Toen v. V. Woensdagmiddag met paard en kar over een brug wilde rijden maakle het paard zich bang en maakte een sprong zijwaarts, waardoor het naast de brug in het water terecht kwam Met eenige hulp wist men paard en kar weer op het droge te brengen. Dinsdagavond gaf de fanfare „Wilhelmina" wederom hare jaarlijk- sche vastenavonduitvoering in de zalen van den Heer J. Leemans alhier. Deze uitvoering werd buitengewoon druk bezocht, het café was tot in alle hoeken bezet. Deze groote drukte zouden we op de 1ste plaats willen toeschrijven aan de keus der fanfare, door den alom beken den karakter-humorist Didden uit Waalwijk op te laten treden en we kunnen ook niet anders zeggen dan dat hij onverbeterlijk was, wat men het best kon merken aan het applaus na ieder stukje. Doch ook de muziek viel zeer in den smaak en er werden mooie stukken ten gehoore gebracht. Omstreeks half 12 was het program afgewerkt en werd tot 12 uur (slui tingsuur) nog volop plcizier gemaakt, waarna allen ten zeerste voldaan huis waarts keerden. ALMKERK. Naar wij vernemen hoopt Ds. de Wit Ned. Herv. pred. te Uitwijk (Gem. Almkerk) op 19 April a.s afscheid te nemen van zijne Ge meente. Op de j.l. gehouden vergadering van de leden der Geref. Kerk alhier werd besloten tot verbouwing der Kerk over te gaan, ook zal een nieuwe consistoriekamer worden gebouwd, tevens zal de kerk voorzien worden van nieuw meubilair en centrale ver warming. Begrooting der onkosten is f 19 600 WAALRÉ Mevrouw Swane Fritzen heeft aan den gemeenteraad geschreven: Het is nu bijna twee jaar, dat ik in uw college zitting heb. In den loop van dezen tijd is het voor mij veelal moeilijk geweest, mij met de gebrek kige leiding te vereenigen nochthans heb ik gemeend mij te moeten schikken, zooals mijn plicht het gebood. Thans spijt het mij te moeten bekennen, dat de toon der debatten van dien aard is geworden, dat het voor een vrouw onmogelijk is, deze langer bij te wonen. Dit is de reden, waarom ik mij ge noopt zie, aan uw college mijn ont slagneming aan te bieden. LOONOPZAND. Door het R. K. Kerkbestuur alhier is besloten een nieuw uurwerk in den toren te doen plaatsen. Het werk is opgedragen aan de firma Gebr. Kerkhof te Aarle-Rixtel. Op aanzoek van het Bestuur der R K. Kiesvereeniging te Oudenbosch zal de heer J D. E van den Heuvel, candidaat—lid voor de Tweede Kamer in de harmoniezaal alhier op Zondag a.s. 1 Maart des namiddags te 31/, uur eene politieke rede houden. TILBURG Bij de N.V. Broekmans' Schoenindustrie, alhier, is een wilde staking uitgebroken. Een 40tal stiksters legden het werk neer. Het geschil loopt over een loonkwestie. UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 27 Februari 1925. De Kon. Harmonie „Apollo" gaf Zondagavond een goed geslaagd con cert. De opkomst van 't publiek was goede ner werd goede muziek gegeven, die een bezoek overwaard was. Met een fiksche Teike's Marsch „Alte Ka- merade" werd geopend „Suite Oriën tale" van T. Popy maakte als tweede nummer een zeer goeden indruk. De Fantaisie uit „Rigoletto" kreeg ooit beter beurt, de verleidelijke „Goldregen" Walzer van Waldteufel daarentegen onverbeterlijk. Na de pauze wederom een forsche Teike n.l „Unter Waffen- getahrten". De van technische moei lijkheden wemelende ouverture „Der Kalif van Bagdad" van Boieldieu ge tuigde van volgehouden studiezin en ijver van 't gezelschap De bekoorlijke „Divertissement Espagnole" van De- sormes, in zijn bekoorlijkheid vooral in 't vijfde gedeelte bijna onverkome- lijk zwaar, werd onberispelijk ten ge- hoore gebracht Teike diende met entrée tevens tot Finale. Apollo'sTweede Winteruitvoering is een succes geweest voor de executanten en hun kranigen Directeur P. B. Bisselink. Ten overstaan van Architect H. J. v. d. Heuvel alhier werd heden voor xjor uen neer w nesseimani bij den heer Joh. Smit aanbesteed het bouwen van een woonhuis Uitslag Timmerwerk Metselwerk Massa J. T. Cornelissen f 2292 Firma v. Molenschot van Oostrum f 2168 f 5050 W. Molenschot f 2348 Jac. Brekelmans f 2895 L. Luxemburg f 2750 Gebr. Kleingeld f 5839 T. Michael f 5280 C. Michael f 5350 Gunning volgens bestek. De raad der gemeente Loonop- zand is opgeroepen tot bijwoning eener openbare vergadering op Zaterdag 28 Fcbraari a.s. des namiddags ten 3 ure ter behandeling van 1- Nota van aanmerkingen van Ge deputeerde Staten op de gemeente- begrooting voor het dleosljaar 1925 met daarbij behoorende adressen door Gedeputeerde Staten gezonden om be richt en raad, 2. Voorstel tot wijziging der leges- verordening inzake de heffing van rechten voor jach'akten. 3. Voorstel tot het aangaan eener geldleenlng groot 1 50,000,—. 4. Voorstel vaststelling instructie voor den te benoemen Gemeente-op zichter. 5. Benoeming van een Gemeente opzichter met daarbij behoorend schrij ven van Gedeputeerde Staten. Aanbevolen worden H. J. van den Heuvel te Kaatsheuvel. A. A. C. J. de Chêae te Ttlburg. A. M. Ttrlon te Tilburg. 6. Verzoek caféhouders te Kaats heuvel inzake de kermis. Bij Kon. Besluit van 23 Febr. is met ingang van 15 Maart a.s. de WelEdelAchtb. heer J. L. v. Besouw herbenoemd als burgemeester der ge meente Loooopzand, Wij wenschen onzen Burgemeester met zijn herbenoe ming tot hoofd der gemeente geluk en twijfelen er niet aan of ZiJcEdelAchtb., die thans zijn 25ste regeedogsjaar is Ingetreden, zal bij zijn zilveren ambts jubileum <io verknochtheid van zijn vclk aan hun hoofd op ondubbelzin nige wijze ondervinden. Bij landbouwer Nfc. v. Noye aan den Heikant stierf deze» dagen een koe aan de kalfziekte. Voo» de consumptie werd het dier afgekeurd. De heer Tuerlicgs, pluimvee- teeltleeraar alhier, geeft Donderdag a.s. voor d» Eiervereenigiog te Helvoirt een lezing mei lichtbeelden ia 't Pa tronaatsgebouw aldaar. Tevens zal een causerie gehouden worden over kunst matig en natuurlijk broeden. Op verschillende plaatsen is men reeds met broeden bezig. Ofschoon vroeg broeden in sommige gevallen goed en zelfs noodlg kan zijn, vooral voor hen die met zware rassen vroege tentoonstellingen willen bezoeken, is toch de Fcbruarimaand ia 't algemeen een te vroege broedtijd. Men moet zoowel voor 't broedeB als opfokken in dit seizoen goed zijn ingericht, ter wijl het niet zeiden gebeurt, dat vroeg- broeddiereo na eecige eitjes gelegd te hebben, ia 't najaar la een lichte rui vallen, die alle voordeelen van de vroeg-broederij te niet doen. In de bovenzaal van den R.K. Gildenbond had gisterenavond een ver gadering plaats, uitgeschreven naar aanleiding vao de op den laatst ge houden cursusavond plaats gehad heb bende discussies over Coscordla, de Ccöp. Levensverzekering-Mij. der R.K. Arbeidersbeweglog. Als sprekers traden op dt heeren A. v. Zelsf, inspecteur der Levensverz.-Mtj. >Noo?d-Braband< te Waalwijk en A. C. van Dieter, in specteur der Coöp. Leveusverz.-Mij. Concordia te Utrecht. Op verzoek vaa het bestuur der Werklledenvereeniging wordt van deze vergadering geen verslag gegeveo. NIEUWS UITy HEUSDEN. Heusden, 27 Febr. 1925. Van de hier op de v.m. Cogsoï- venfabriek werkende mandenmakers van de fa. Wagenberg-Festen, zijn de gcorganiseerdco, in verband met de werkstaking te Vlijmen en omgeving, eveneens in staking gegaan, Naar we vernemen, bestast de Congregatie van Oaze Lieve Vrouw dezen zomer 75 jaren, welk feit ver moedelijk in Juli op plechtige wijze zal worden herdacht. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). Mijnheer de Redacteur. Naar aanleiding van het verslag der gemeente-raadsvergadering te Drunen wenschte ik enkele opmerkingen te maken. Het viel mij op dat verschil lende gezegden van Raadsteden inzake de houtkoop niet in het verslag zijn opgenomen. Is dat misschien een af spraak, om zoodoende de zaak slechts van een kant te bezien. Over het gezegde van mij en het antwoord van den heer van Huiten het volgende Het is mij meermalen gebleken, dat deze niet zijn stem uitbracht volgens zijn overtuiging. Ik noem hier een geval, de ambtenaarskwestie, maar er zijn er nog meer. De heer van Huiten was hiervan een tegenstander, door hem zelf publiek op straat en op ver gaderingen gezegd. Zelfs is hij drie of viermaal bij mij geweest om tegen Ten. hij vroeg mij tegen te stemmen en zegt dat het zijn overtuiging is, dat deze post niet mag worden aangenomen en toch stemt hij voor^ Was dat volgens overtuiging, of was het misschien om wille van den Voorzitter. Ik vermoed dat hier een houten- hakkenkwestie en de N. V. tusschen zit. Men zegt wel eens (om wille van de smeer enz.) Wat mij bevreemd is dit, dat de heer van Huiten die door onze lijst en stemmenoverschot in den Raad is gekozen, zijne kiezers zoo teleurstelt. Zij hadden van hem verwacht dat hij recht voor de zaak uit zou komen en dat durft hij niet Hoe komt het dat gij, die eens mijn politieken vriend waart, nu uw jas hebt omgedraaid. Over uw antwoord op mijn gezegde wil ik dit nog zeggenZou misschien hierop het spreekwoord van toepassing zijn, van de pot en de ketel. U Mijnheer de Redacteur beleefd dankend voor de verleende plaats ruimte, teeken ik Hoogachtend, W, v. D. WIEL. Lid van den Raad. Drunen, 25 Februari 1925. Geachte Redacteur Terecht hebt U in uw nummer van 1.1. Woensdag gewezen op de rare practijken van een verslaggever van 't „D. v. N." speciaal thans weer in zijn recensie betreffende „Geertrui van Oosten". U heeft daaruit eenige zijner beoordeelingen van stuk en spel aangehaald, maar werkelijk als men 't geheele stukje leest ziet men direct dat hij van het geheele werk, zijn strekking enz., niet de minste notie heeft Wat omtrent spel, aankleeding enzdoor hem gezegd wordt, is door U voldoende belicht en is meer dan treurig. Erger of liever dommer maakt hij het in zijn recensie in „De Tijd" (men zegt mij dat dit dezelfde verslaggever is.) Hij maakt daarin vergelijkingen o a. met( Beatrijs, die kant noch wal raken, blunder op bfunder, het duidelijkst bewijs dat hij er niets van kent en snapt. Het is juist zooals U schreef „Zich het air geven het te weten." Een werk, het spel zuiver critisch te beschouwen zonder daartoe blijkbaar bevoegd te zijn, dat is zeer gevaarlijk, omdat velen, die niet beter weten, er waarde aan hechten, „want 't staat toch in de courant" nietwaar. Op de tweede plaats zal de lust en ambitie om zich voor 't alge meen en zeker katholiek belang zulke enorme offers te getroosten, door dergelijk afbreek-systeem zeer bekoelen, zoo niet ophouden, tenzij men tijdig maatregelen neemt om dergelijke onbe voegde en gevaarlijke critici buiten te houden Het geheele artikel zoowel in D. v. N. als „De Tijd" was op ander gebied een waardig tegenhanger van de eerste „Waalwijksche Flitsen" over Jan Boezeroen, B. en W van Waalwijk, enz. enz. X. AGENDA'S. WAALWIJK. Zaterdag 28 Febr. 4 uur. Trekking verloting Pluimveevereeniging Holzer Passier. Zaterdag 28 Febr. 5l/2 uur. Aan besteding gebouwen Tentoonstelling, Hotel Verwiel. Zondag 1 Maart. 12 uur. Repetitie Liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 1 Maart. 127auur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Musis Sacrum. Zondag 1 Maart. Flora-Bioscoop, „Terug in de Maatschappij", 6 en 8'/3 uur. Zondag 1 Maart. Witte Bioscoop. „De man uit de Woestijn", 6 en 8uur, Dinsdag 3 Maart. 8'/4uur. Repetitie Waalw. Gem Zangvereeniging, voor dames en heeren. Dinsdag 3 Maart. Repetitie W G V. Woensdag4Maart. 8uur. Athletiek- oefeningen voor de Quick-leden in de Openbare School. Donderdag 5 Maart. 7 uur. Cursus-les „Eerste Hulp bij Ongelukken", in het Gymnastieklokaal. Donderdag 5 Maart. 8 uur. Repetitie W G. V. LAATSTE BERICHTEN. Door het Dag. Bestuur der Internationale Tentoonstelling voor de Schoen- en Lederindustrie Waalwijk 1925, wordt ons medegedeeld, dat de loting voor de keuze der standplaatsen nogmaals zal worden uitgesteld. Het ligt voorts in de bedoeling van het Bestuur te streven naar invoering van uniforme stand aankleeding. De onderhandeling dienaangaande zijn nog hangende. - Wilhelmus van Venrooij 38 j. en A. -T. Jonkers 28 j. Cornells Th. Wieringa 22 j. en Maria C. O. Mertens 20 jaar. OverlijdenBernardus Henkes 21 j. Antonie v. d. Griendt, wedn. van Goverdina de Ruijter 84 j. Christi- aan Verhoeven, echtg. van Hendrica Schaapsmeerders 86 jaar. ingekomen: Marinus J. Schoon- dermark van Oirschot Maria van Oijen van Dordrecht Johannes Vugts en gezin van Sprang-Capelle. VertrokkenWilhelmina J. C. Vo gels naar 's Bosch Johanna O. Col ster naar Loon-op-Zand. KANTONGERECHT WAALWIJK. Uitspraken d.d. 26 Februari 1925. I. de J. te Waspik overtr. trekhon- denwet 3 of 2 d. H. S. te Sprang overtr. veldpol. 5 of 3 d. J. P. d. R. te Vrijh.-Capelle overtr. Pol. Ver- ordv 2 of 1 w. tuchtschool C. J. S. te Tilburg alsv. 3 of 1 w. tuchtschool A. v. I). te 's Bosch alsv. 2 of 2 d. J. v. B. te Sprang, baldadigheid, 5 of 2 w. tuchtschool M. C. B. te Uden- hout, alsv., vrij. L. d. W. te Waal wijk. overtr. woningnoodwet, ƒ1 of 1 d. J. K. te Waalwijk,'alsv. ƒ2 of 2 d. J. L. L. te Kaatsheuvel, overtr. jachtwet, 40 of 20 d. W. N. te 's Gravemoer, valsche naam, 25 of 15 d. J. P. d. R. te Vrijh.-Capelle, overtr. M. en R. regit, 5 of 1 w. tuchtschool C.' J. v. C. te Sprang, alsv. ƒ3 of 1 w. tuchtschool A. v. D. te Oapelle, alsvoor, 3 of 2 d. A. v. D. te Wijk en B. v. d. H. te Loon- op-Zand. beiden alsv. ieder 5 of 3 d. P. v. d. II. te Waalwijk, dronkensch. 15 of 10 d. L. M. v. d. V. te Kaatsheuvel, L. C. V. te Waalwijk en J. A. B. te 's Bosch, allen alsv., ieder 10 of 5 d. J. W. L. d. R. te Sprang dier noodel. pijn veroorz., ƒ10 of 5 d. .J. V. te Vlijmen, overtr. keurings- verord. ƒ10 of 10 d. A. S. te Ca- pelle en G. F. te Waalwijk, beiden overtr. Alg. Veil. wet ieder 5 of 3d. II. L. v. L. te Loon-op-Zand, overtr. mot. en rijw. regit, 5 of 3 d. Waalwijk, 27 Febr. '25. Eieren 6—7 ct. Varkens f 13—f 17. 's BOSCH, 25 Febr. '25. Op de markt van heden waren aangevoerd 1511 stuks: 777 stuks hoornvee. 517 biggen. 85 zeugen. 37 schapen—lammeren. 95 kalveren. De prijzen waren als volgt Kalfkoeien van f 300—f 450 p. et. Kalfvaarzen van f 290—f 445 p. st. Magere ossen en koeien van f 170—f 270 Vette ossen en koeien van f 0.55 pd le kw Vette ossen en koeien van f 0.471 pd 2e kw Pinken van f 140—f 220 per stuk Zeugen van f 85—f 135 per stuk. Biggen van f 2.00—f2.25 per week. Schapen van f 25—f 45 per stuk. Lammeren van f 22—f 36 per stuk. Handel lui, prijshoudend. Eierveiling Amsterdam. Gehouden op 26 Febr. 1925. KipeierenHoogste prijs f 8.80. Middel prijs f 6.75—7.25. Laagste prijs f 5.50. Eendeieren f 7.00—7.75. Totaal aanvoer 350.000 stuks. Handel flauw. ADVERTÉNTIëN. Grootestraat 284 WAALWIJK. 34327 Te bevragen N. V. LEDER- FABRIEK P. VAN LOON Gzn BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. Geboorten: Clara Maria d.v. P. v. Heijde en G. M. Simons Cornelis J. M. z.v. N. G. C. van Loon en C. C. A. de Jong Johannes P. T. z.v. J Hom bergen en M. A. G. van Poppel Fre- derikus Willi, z.v. G. J. de Lange en E. Keizer Augustina H. A. d.v. N. G. A. v. d. Water en J. A. Mahieu. HuwelijkenJoh. C. de Man 24 j. en C. v. Veldhoven 23 j. Pieter P. Maas 27 j. en S. A. P. v. d. Pennen 22 te CAPELLE, zal in het openbaar A. Maandag 9 Maart 1925 des nam. om 4 uur ten her- berge van L. F. v DONGEN te Capelle LANDERIJEN voor Algem. Arme, Diaconie en Herv. Kerk van Capelle, den Heer C. de Roon MzMevr. de Wed. C. Konings, Diaconie van 's Gra vemoer, den heer C. v. Veen, Mevr. Wed. G. Verheijder. en Waterschap t. W. v. d. Vrij- hoevensche Vaart. B. Woensdag 11 Maart 1925 des nam. om 4 uur ten herberge van Mej. A. M. de BONT te Waspik HOOI-, BOUW- EN WEI LAND voor den Algem. Arme van Waspik e. a. Zie biljetten. 34329 te CAPELLE, bericht dat het Huis, Erf, Tuin en Weiland onder Waspik, geveild voor de Kinderen J. Verschuren in bod staat op Toeslag Woensdag 4 Maart 1925 des avonds 6 uur in het Middenhuis te Waspik 34330

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 10