Troost'sAroma Schoonmaak ln den Hoenderhof. DB fij tabak verbetert de Koffie. den volgenden dag niet naar een fa briek behoeft te gaan Van Lier. Nu zal het een loven en bieden worden en dat komt me min der gewenscht voor. De heer Vrinten is voor het voorstel van Burg. en Weth. dat hierna met algemeene stemmen wordtaangenomen. 9. Adres van de Liedertafel „Echo der Duinen" te Loonopzand, houdende de mededeeling dat zij op 30 en 31 Mei, 1, 6 en 7 Juni ter gelegenheid van den 50en verjaardag harer oprich ting een Groot Nationaal Muziek concours geeft en dat deze zang- vereeniging de eenigste in de geheele gemeente is welke tot de afdeeling Uitmuntendheid behoort en nog nooit eenige bijdrage uit de gemeentekas heeft genoten. Zij verzoekt thans bij wijze van subsidie vrijdom te ver leenen van de belasting op de ver makelijkheden of haar een bijdrage toe te kennen, welke rekening houdt met het feit dat de Liedertafel „Echo der Duinen" nog nimmer eenige onder steuning heeft ontvangen. De Voorzitter stelt namens Burg. en Weth. voor geen vrijdom van belasting te geven, doch een subsidie van f50 toe te kennen, zooals een vorig jaar ook is gedaan met de Sophia's-vereeniging. Met algemeene stemmen wordt hier toe besloten. Niets meer aan de orde zijnde en niemand meer het woord verlangende, gaat de raad over in geheim Comité de diertjes in vrijen uitloop ontvangen, doch dit neemt niet weg dat het zeer nadeelig kan werken en bij den opfok van vastzittende kuikens zeer schade lijk. moet werken. Ook de z.g. coccio- dosis en de besmettelijke witte diarrhee bij kuikens komen zeer vaak voor, doch daarover later Naast een goed oQfok- voer van eigen samenstelling of uit den handel voldoen als korrelvoer de eerste dagen best boekweit of haver- grutjes en wat later een samenstelling van gelijke deelen wit vogeltjes zaad. kleine rijst, gierst, gebroken tarwe en gebroken maïs; vanaf den 5en of 6en dag moet-het kleine goedje ook groenvoer worden toegediend. Zeer fijn gesneden, zeer jong gras of kleine brandnetels kunnen hiervoor zeer goede dienen. Op een kropje sla of wat spinazie dunsel zijn de beestjes al zeer spoedig verlekkert. Een uitgestoken graszode dichtbegroeid met de kleine witte klaver, die op vele weiden en langs slootkanten vaak voorkomt is een feest maaltijd Witte klaver of steenklavér is wel het uitstekendste groenvoer, dat zoowel kieine als groote kippen kan worden toegediend. Met het voeren van vleesch of vleeschafval zij men voorzichtig. Op zich zelf zijn vleesch producten niet slecht, doch alweder het zeer groote gevaar voor diarrhee moet ons tot de grootste voorzichtig heid in dezen aansporen. In het opfok voer voor kuikens verdient vischmeel van dat goedje werkt genezend. A. O. te Spr -C. Zoo u uw hok bedekt met planken en asphalt, is on derschieten met riet overbodig. Voor bedekking met pannen is dit noodig, omdat pannen alleen te koud zijn Riet met pannen blijft intusschen de beste dakbedekking. Belangstellenden, die Zondag 26 April gaarne de fokkerij „Het Witte Nuthoen" komen bezichtigen, deel ik bij deze mede dat ik dien dag niet thuis ben. zulks om vergeefsche reizen te voor komen. Anders eiken dag, ook Zondags, voor koooers en niet koopers. Wij kunnen U wijzen op dieren met hooge legproductie. Wij kunnen U wijzen op de hoog ste bekroningen op tentoonstellingen. Wij vertegenwoordigen de beste Wit Legh.-fokkerij van 't vaste land van Europa. (Pedersen Agredup. Dene marken). Gemiddeld legcijfer in 1924 op de legwedstrijd te Naskow 239 eieren per dier. Ingezonden Mededeelingen. Overwerkte Zenuwen hebben in de eerste plaats een kal meerend en versterkend middel noodig M jnhardt's Zenuwtabletten geven kalmte en nemen onrust, gejaagdheid' en overspanning weg. Koker 75 ct. Bij apoth en drogisten ('ontvet) de voorkeur boven vleeschmeei. I eieren Wit Legh. (Nuttype) 20 eni 35 ct Verzorging der kuikens in ons vorig artikel hebben we een practische weg gewezen hoe we onze kuikens op een eenvoudige wijze de eerste vier, "vijf weken kunnen doen groeien. We hebben echter niet alles behandeld dat van waarde kan zijn om de ontwikkeling zoo krachtig mogelijke te doen zijn. in hoofdzaak hebben wij het gehad over de voeding en speciaal meer over de productie voeding. Laat dit woord U niet afschrikken We onderscheiden in de voeding in hoofdzaak twee richtin gen ééne die zich richt op uitsluitend het onderhoud van het lichaam en ééne die zich wijdt aan den opbouw van het lichaam of zijn onderdeelen, op 't produceeren van 't een of ander nuttig of aangenaam product. Als we b.v. een hen hebben die volwassen is en goed in haar veeren- pak zit, doch niet legt en ook niet gemest wordt, dan heeft zoo'n dier niets anders of meer noodig dan het voedsel om dat lichaam te onderhouden. Dit voedsel noemen we het onderhouds- voer. Alles wat een dier meer ontvangt dan uitsluitend voor onderhoud, en gebruikt wordt voor de fabricage van iets, hetzij beenderen of spieren, veeren of eieren noemen we productie voer. 't Zal iedereen begrijpelijk zijn dat een kuiken dus in hoofdzaak productie- voer moet ontvangen Het kleine lichaampje van plm een half ons ge wicht moet binnen 5 of 6 maanden 40 of 50 maal zoo zwaar worden Vleesch en beenderen huid en veeren moeten zich ontwikkelen en daarenboven moeten de noodige stoffen aangevoerd worden om van 't kleine goedje eier- fabriekjes te maken. Dit gaat niet .zonder een krachtig voer. Een lichaam bestaat uit een zeer groot procent eiwit en vet Daarom moeten onze voedings- bestanddeelen ook voor een groot percentage daaruit zijn samengesteld. Vooral eiwit mag een kuiken niet te kort komen. Het door ons opgegeven voer in ons vorig artikel, bevat dit in zeer prachtige verhouding. Doch we moeten waken voor een zijdigheid. De vele verlammingsver schijnselen die de laatste jaren zich bij de kuikens voordoen worden hoofd zakelijk aan eenzijdige voeding toe geschreven Een scheutje levertraan kan in dergelijke gevallen goede diensten bewijzen en heeft vaak verrassend resultaat. Een weinig gemalen houtskool werkt zeer reguleerend op de ontlasting. Men kan het door het voer mengen en ook afzonderlijk in een klein bakje met wat rivierzand of zeer fijn gemalen of geklopte schelpen voorzetten Zeer veel kuikens sterven aan diarr hee. In hoofdzaak is dit vaak te wijden aan overdadige of ondoelmatige voe ding. Vaak treft men nog boerderijen aan, waar de kleine diertjes niets an ders voorgeworpen wordt dan eenige handvollen kleine rijst. Nu wordt de schadelijk werking van het vergiftige glinsterende laagje dat de rijst bedekt wel voor een groot gedeelte onscha delijk gemaakt bij losloopende kuikens Als versnapering zoo nu en dan eenige gedroogde garnalen geeft voor de beendervorming zeer goede resultaten. Schoon water niet uit slooten of vijver geschept moet den geheelen dag ter beschikking staan Hoe vaker vernieuwd, hoe beter Karnemelk is natuurlijk veel en veel beter Het be vordert den groei en beenvorming in niet geringe mate en werkt versterkend op de ingewanden. Goed schoonhof den van de drinkgelegenheden is bij toediening van karnemelk natuurlijk nog meer gebiedend dan bij verstrek king van water Met de toediening van zoete melk kunnen we niet genoeg tot de allergrootste voorzichtigheid aanmanen Telkens en telkens zuiveren en uitwasschen is een noodzakelijke eisch om ziekten te voorkomen die door de verzuring der melk ontstaat In kleine kwantums die telkens direct geheel verbruikt worden geeft het na tuurlijk goede resultaten en is met den tegenwoordigen melkprijs niet te kost baar. Een even gebiedende eisch als goede voeding is de reinheid in het kuiken- verblijf. We wezen hierop reeds her haaldelijk bij 't toedienen van voer en drank, doch ook de bodem dient geen opeenstapeling te worden van uitwerp selen, die zoowel op de inademing door de vele ammoniakgassen daarin aanwezig als op het uitwendige lichaam der dieren b v. de pootjes, nadeeligen invloed kunnen uitoefenen. Zitten onze diertjes gehuisvest in een loopje met planken bodem, zoo is een weinig droog rivierzand de beste bedekking, tevens het gemakkelijkst en snelst te reinigen. Bedekking met turf molm of kaf is eveneens uitstekend, doch dient dan ook meermalen, zoo mogelijk dagelijks, vernieuwd te wor den. Een weinig tabakstof of luizendood kan hiertusschen wel eens goede dien sten bewijzen, want zoo gauw als de kuikens door ongedierte geplaagd wor den, staat de groei geheel stil. Wit Legh (Eng Sportiype) 30 ct W. Wyand (prachttoomen) 25 en 40 ct. Australorps 45 ct R I R. (reuzenlegsters) 25 ct. Ancona's 25 ct enCol.Wyand 25 ct. Dagelijks voor eenieder te bezichtigen. J. TEURLINGS. Het Witte Nuthoen Kaatsheuvel Wenken voor deze week. Betracht de grootste zuiverheid bij opfokken van kuikens, zoowel op hun verblijf als op eet en drinkgerij. Breng in de voermethode. zoowel voor uwe .volwassen als jonge hoen ders nu en dan eens wat afwisseling, bij wijze van versnapering. De dames onder ons houden ook wel eens van een gebakje, terwijl ook bij de heeren 't spreekwoord geldtVerandering van spijs doet eten. Fok geen kuikens op tusschen groote hoenders Houdt jong en oud en bij 't jonge goedje ook mannelijk en vrou welijk zoo goed moge ijk gescheiden. J. TUERLINGB, Phumveeteeltleeraar. Kaatsheuvel. Ingezonden Mededeelingen. 3de klas rijtuig werd zwaar bescha digd en een seinpaal ligt omver. Persoonlijke ongelukken zijn er niet gebeurd Het verkeer heeft vertraging ondervonden. Te Leeuwen is Zondag de 99 jarige G. Hommersom van een trap gevallen, met het gevolg dat hij zijn been brak. Dinsdag is hij aan de gevol gen overleden. Den 14den October kreeg Krupp te Esschen telegrafisch de opdracht uit Brazillië voor de levering van 12 Pacifiek"- en28 „Mikado'-locomotieven met tenders Het contract verlangde een levering in 4 gedeelten De eerste 3 Pacifiek- en 7 Mikado-locomotieven moesten den 9den Maart vrij op de reede Santos worden afgeleverd, de overige gedeelten den 30sten Maart, den 8sten en den 20sten April. Het is Krupp inderdaad gelukt, de levering volgens dit contract uit te voeren, on danks den korten tijd Reeds den 20sten anuari 1925 konden de eerste loco motieven hun proefritten doen Voor het vervoer charterde Krupp een aantal stoomschepen van verschillende maat schappijen en reeds den 2den Febru ari kon het eerste transport de werk plaatsen verlaten. In den nacht van 12 op 13 Februari verliet het eerste schip met locomotieven de Bremer haven en kwam den 8sten Maart be houden aan. Sedert dien heeft de ver dere overbrenging regelmatig plaats. Begrijpelijkerwijze is de firma trotsch op deze „Leistung", die van weder opleving der industrie getuigt. Te Baarn is de 14-jarige doch ter van den caléh uder K in de Eem te water geraakt en verdronken. Het lijk van* een onbekend mans. persoon werd te Kessel bij Venlo uit de Maas opgevischt Het lijk ver keerde in verren staat van ontbinding. Uit de Industriehaven te Utrecht is opgehaald het in verrega^nden staat van ontbinding verkeerende lijk van een 58 jarigen man die reeds 14 dagen vermist werd. Naar het Hdbl van Antw meldt is de 40-jarige H. de G statonschef te Dongen te Antwerpen aangehouden Hij was er met de kas ongeveer f 3000 vandoor gegaan. De Nederlandsche justitie zal zijn uitlevering vragen no p A per fi pd 75 ct O - t/2 - 65 ct bezorgt menige vrouw ruwe en roode werkhanden Deze worden echter weer spoedig gaaf, zacht en blank door Purol. A. J. C. te W Uit uwe mededee lingen zou ik opmaken dat uwe dieren door pokken zijn ^aangetast, ofschoon deze ziekte als uitwendige vorm van diphterie meer voorkomt in het najaar. U kunt de pokken behandelen met jodium tinctuur of aanstippen met helsche steen. Het onderdompelen der koppen in een sterke oplossing van Permaganus kalicus heeft eveneens vaak zeer goede resultaten. Individueele be handeling der dieren is echter beslist noodzakelijk, terwijl u ter voorkoming van uitbreiding, de aangetaste dieren van de'andere moet afzonderen Een weinig Permaganus in 't drinkwater werkt voor de nog niet aangetaste voorkomend Vooral niet laten drinken uit de slooten in uwe nabijheid Zoo eenigszins mogelijk kom ik dezer dagen wel eens aanwippen. J. T te Spr.-C. 't Spijt me dat ik u Zondag jl. niet persoonlijk te woord kon staan, 'k Ben Goddank weer ge zond man. Ik hoop intusschen uwe hennen ook. Het kan zijn dat de dieren door snot zijn aangetast. Zoo't slechts de goedaardige snot is, kunnen we 't best vergelijken met een gewone ver koudheid neusgaten verstopt of over vloedig vocht afscheidend, oogen tranen of geven schuimachtig vocht en kleven dicht De dieren op droge, tochtvrije plaats huisvesten. Niet 's morgens in de voch tige natte weide laten losloopen. Ka lium permaganaat in 't drinkwater. De oogen een paar maal met boorwater Ook onderdompeling schoonmaken. door*de groote afwisseling in voer, die van de kop in een sterke oplossing GEMENGD NIEUWS. Den laatsten tijd zijn in verschil lende plaatsen van ons land aan post kantoren, postwissels ter uitbetaling aangeboden, die later vervalscht bleken te zijn. Het bedrag, daarop aanvanke lijk voorkomende, was door wijziging of toevoeging valschelijk vergroot. Dank zij de oplettendheid van een ambtenares aan het bijkantoor aan de van Limburg Stirumstraat te 's-Graven- hage is men er gisterochtend in geslaagd, de hand te leggen op één der perso nen, die zich aan deze vervalschingen heeft schujdig gemaakt. Voor de politie heeft hij reeds een bekentenis dien aangaande afgelegd. Bedoelde persoon, de 32 jarige zee man. J. J van R. zonder vaste woon plaats, die tijdelijk verblijf hield in een logement aan de Ammunitiehaven, vervoegde zich gisterochtend aan het loket van bovengemeld bijkantoor, waar hij ter uitbetaling aanbood, een post wisse ten bedrage oogenschijnlijk van f 18. De ambtenares, die den poswis sel in ontvangst nam. bemerkte, dat deze vervalscht was, doordien het bedrag was vergroot, en ging onmiddelijk naar haar chef om dezen haar bevinding mee te deelen. Dit trok de aandachi van v. R, die de plaat poetste. Een der ambtenaren snelde den man na en slaagde erin, hem op den Parallelweg staande te houden en hem met behulp van eenige voorbijgangers, naar het kantoor terug te voeren. Inmiddels was de politie gewaar schuwd en deze bracht v. R. over naar het hoofdcommissariaat, waar de man in den loop van het verhoor, bekende dat hij zich in verschillende plaatsen van ons land aan vervalsching van postwissels heeft schuldig gemaakt. Voorts is gisteren te Rotterdam een kameraad van v R aangehouden, die zich aan een soortgelijk misdrijf moet hebben schuldig gemaakt. Op het stationsemplacement te 's Hertogenboch is gistermiddag de locomotief van trein 1510, komende uit de richting Bcx'el, ontspoord. De tender liep op den bagagewagen. Een SPORT. Voetbalsport. WAALWIJK. w. s. c. KAATSHEUVEL. Duivensport. WAALWIJK. GEERTRUI DENBERG. MADE. «Zondag hield de postduivenvereni ging „De Reisduif" van uit Nijmegen niet 67 duiven een wedvlucht. De dui ven werden aldaar gelost om 9 uur. De eerste duif bereikte haar hok om 10 u. 21 in. 15 sec,, de laatste om 11 u. 7 m. 24 sec. Verder als volgt; J. Avontuur 1, 2, 3, 5, 11 en 16. P. Thijsscn 4, 13,15 rn 18. J. de .long 6, 17. P. v. Bragt 7, 8, 19, 20, 21, en 24. J. de Been 9, 25 en 26. 1). Heere 10, 22, 23 en 27. P. van dei- Made 12. Zondag hield de postduivenvere niging „Prinses Juliana" eene wed vlucht van uil Lier, België, aldaar ge lost om 8 uur, zoodat de eerste duif haar hok om 8 u. 55 in. 52 sec. en de laatste om 9 u. 6 m. 48 sec. bereikte en vervolgens; C. Rullens 1, 2, 4, B. Broeders 3, 12, 13, en 24. Jac. Vos 6, 7 cn 22.J. de Heijde 8. M. Broeken 9, 14 di 17. B. v. Dongen 10. 1). J. Rop 11, 15, 16, 20 en 21. A. van Gils 18. P. Kooy- man 19 en 23. J. de Jong 25. LAND- EN TUINBOUW. Het consulaat-generaal te Milaan meldt Veertien zwaren paarden, alle in Nederland geboren, zijn door hel Stam- boek Trekpaard ingezonden op de aan de Jaarbeurs te Milaan verbonden zoö-technische tentoonstelling Hieraan was verbonden een afdeeling van bui- tenlandsche inzendingen, waarin de Nederlandsche paarden met de Belgen moesten concurreeren zij behaalden in de 6 rubrieken 5 eerste en 4 tweede prijzen tengevolge van lich ongeval zijn niet alle 6 eerste prijzen aan Neder landsche paarden toegekend. Opval lend was een groote verwondering, dat men in Nederland een dergelijk paard fokttot nu toe was dit hier zoo goed als onbekend. Als blijk van de waarde, welke men den Nederlandschen paarden toe kende, moge dienen, dat voor één der paaiden de som van één millioen Lire, d i. f 110.000 werd geboden. De eige naar meende hem echter voor zijn fokkerij niet te kunnen missen. vuui (vu.iwi.o Wij leveren uit eigen fokkerij broed Schreven Quick met nummer dat onderhaiule- QUICK, we in ons vorig een 2ile klassei- in ling was voor liet spelen van een wedstrijd op het Quiek-terrein, thans kunnen we defi nitief inededeelen dat Tiet bekende X.O.A.D. 2 uit Tilburg een wedstrijd tegen Quick I komt spelen. Het is ónnoodig om de sterkte dezer vereeniging op te hemelen, genoeg zaam is de sterkte dezer vereeniging bekend. Daarbij kunnen we inededeelen dat N.O.A.D. volledig opkomt, versterkt met enkele eerste XI-tal spelers. Voor de voetbalsupporters een mooie ge legenheid om van een uiterst spannende» wedstrijd te genieten, voor de Quick-spelers een prachtige gelegenheid om zich te oefenen voor den a.s. beslissingswedstrijd-. Aanvang half drie; terrein Quick. Het 1ste elftal zal morgen een vriendschap- pelfjken wedstrijd gaan spelen in Kaats heuvel op liet terrein aldaar. Aanvang half 3. W.S.C. II wist j.l. Zondag, door hare over winning op Kaatsheuvel II, zieli buiten degradatiegevaar te plaatsen. It. W. B. Zondag 20 April de laatste competitiewed strijd R.W.B. II—Baardwijk I. Aanvang 2 uur, terrein R.W.B. H. E. C. Zaterdag 1.1. had in de zaal van den heer J van Helvoirt de- huldiging plaats van de voetbal vereeniging. H.E.C. als kampioen van de le klas B.Y.B. Het lokaal was door de goede zorgen der feestcommissie prachtig versierd, zoodat de binnenkomenden aanstonds in feeststem ming geraakten. Toen circa half zeven de kampioenen in het clublokaal arriveerden, 'werden zij met luid gejuich ontvangen en onder het zingen van het 'feestlied naar hun versierde plaat- sou géleid. De Voorzitter der feestcommissie heette hen hartelijk welkom, hij feliciteerde hen met het behaalde kampioenschap, dat voor hen nog geen enkele vereeniging in Waalwijk haalde en bood hen daarna den eerewijn «nn- i Daarna voerden nog het woord de vooi- zitter der voetbalvereeniging H.E.C. en (le voorzitter der P. en P.-commissie der H.E.C. 1 - In zijn antwoord zeide (le aanvoerder dat hij veel verWac-lit had, maar de ontvangst hem en zijn jongens bereid heeft aller ver wachting overtroffen. Hij dankt allen voor de hartelijke ontvangst en de feestcommissie voor het werk dat zij gedaan heeft en wenscht hen allen een genoeglijken avond De verdere avond werd met muziek en zan" in de beste stemming doorgebracht, zoodat het klokje van scheiden zicli veel te deed hooren. De AH.E.C heeft feest gevierd, zooals we dat van gewoon zijn en waaraan allen onge twijfeld met voldoening zullen terugdenken. Dat ook andere vereenigingen sympathiek staan tegenover bestuur dat allen krachtig zullen medewer ken. in het belang der V.V. H.E.C. om liaar zoodoende op te voeren tot een der eerste voetbalvereenigingen in Waalwijk. Zondag a.s. spoelt Kaatsheuvel II een competitiewedstrijd tegen Waalwijk II op 't Quiek-terrein. Ons tweede was in het begin der competitie beter dan thans. Moer trai nen en beter opkomen is voor de jongeren een gebiedende eisch". De wedstrijd begint om 12 uur. Eerste elftal. Op uitnoodiging is W.S.C. I te Waalwijk bereid gevonden Zondag a.s. om half drie een vriendschappelijke wed strijd te spelen tegen Kaatsheuvel I. alhier, op het terrein achter het gemeentehuis, 't Is voor het eerste een zeer goede oefening v66r de wedstrijden welke nog hoogst waarschijn lijk gespeeld moeten worden, tegen een goede club. te kunnen spelen. W.S.C. is in "t begin der competitie niet bijster gelukkig geweest. Op 't laatst leverde het elftal echter zeer goed werk. zoodat we gerust mogen zeggen, dat Kaatsheuvel er - een goede party aan heeft. We vertrouwen echter dat de onzen zullen weten te winnen. Hoogstwnarsehünlijk komt Zondag 3 Mei. een sterke Willem Il-combinatie op 't Kaats heuvel terrein eveneens een vriendschappe- 1 ijken wedstrijd spelen. De Postduivenvereniging de Ordon nans hield Zondag 20 April een wedvlucht vanuit Lier, België. De prijzen werden behaald als volgt 1. 8 W. van Bokhoven, 2, 12 M. Vugts, 3, 6 Jos. de Folter, 4. 11 (leb. de Folter, 5 H. Hensen, 7 P. Beyneii. 9 H. Donders, 10 J. van Bokhoven. Aankomst eerste duif 9-14-34 u., laatste duif 9-22-14 u. De Postduivenvereniging „Besojjen' gevestigd by den heer A. B. IJoltzer-Passlér, hield Zondag j.l. een wedvlucht vanuit Lier, België. De pry zen werden behaald als volgt: 1 C. van Oers. 2 en 10 H. van Corstanje, 3, 7. 17. 18 en 19 .T. Treffers, 4 en ll-O. Hens. 5 en 10 Joh. C. Verhagen, 6 en '15 Am. Goedhart, 8 Chr. Passier. 9 Th. de Ronde, 12 Th. Bakkers, 13 en 14 Jac. Pul lens. De eerste duif werd geconstateerd om 9-14-5 uur. De Postduiven vereenigingen „de Lucht post" en „Koningin Wilhelmina" alhier, hon den Zondag a.s. beiden een wedvlucht van uit Hall. De duiven zullen vermoedelijk om 8 uur gelost worden. vroeg weer haar t H.E.C., bewezen (le prach- tige "bloemen welke zij van hen mocht ont vangen. De V.V. W.S.C. en R.W.B. en de Kruisboogsehuttery Nooit Gedacht, zonden prachtige bloemen. terwijl het dochtertje van den heer van Helvoirt eveneens een prachtig bouquet aanbood. Deze attenties werden door allen zeer op prijs gesteld. Thans komt weer liet werk voor de vol gende competitie. Groot en talrijk zijn de moeilijkheden die onze vereeniging moet overwinnen. Zeer veel zal van de krachten en den goeden wil der leden gevergd moeten worden, maar zooals steeds, vertrouwt liet.

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 7