1 CANDIDATEN. Aantal geldige stemmen POLITIEK ADVIES Candidaten van het Politiek Advies Sasse v. Ysselt Jhr. Mr. A. F. O. v., 's Bosch Fleskens A. N., Geldrop Deckers Dr. L. N 's Gravenhage Wintermans I. J. Eindhoven Teulings Mr. F. G. C. J. M., Den Bosch Krijgsman M Den Bosch Kolfschoten Mr. G. M. J., Den Bosch Loeff Mr. H. j. M., Drunen Totaal aantal stemmen op het Politiek Advies en candidaten v.h Politiek Advies Alphabetische Candidaten Blokker W. A., Sittard Brounsv. Besouw W. A.. Den Bosch Conijn A. C F.. Doetinchem Deelen H. L. F* J., Amsterdam Moller Dr. H. W. E., Tilburg Nispen tot Sevenaer Jhr Mr. C M 0.v.,Vught Nuijens Dr. W J. F., Boxmeer Poll M. J. M. van, Helmond Putt P. P. J. A. v. d., Eindhoven Waterborg J. H Den Bosch 180 25 o. E tu 2 v 311 148 147 185 3 Kessel a ai e E e- 62 39 158 49 159 12 61 15 3 178 7 3 1 1 24 48 6 2 1 173 294 - 1 I 4 - 4 -I 1 98 89 33 23 4 139 1 4 21 139 120 31 161 1 12 1 59 32, 93 20 11 1 3 1 19 62 38 148 19 23 44 94 40 274 712 2424 58 30 84 236 25 1 1 87 102 2 1 7 1 32 40 228 572 187 59 7 4 1 26 1150 530 87 16 15 5 43 1 52 307 19 4 3 2 16 2 2 23 79 1 35 2154 5 88 1 91 4 4 6 60 11 was er zeer druk en gezellig niet alleen op de keurings- en tentoon stellingsplaats maar ook in 't geheele centrum der gemeente. Ongeveer tier» uur lagen de dieren in de benches, na gekeurd te zijn door den dierenarts, den heer Spierings en konden de keurmeesters hun taak beginnen, daarin bijgestaan door ring-stewards en ring- commissarissen. Zij hadden een wer kelijk zeer moeilijke taak. omdat er zooveel goeds was, maar zij hebben die taak met veel opgewektheid ver vuld. Tegen twaalf uur verzamelden zich in de eetzaal de leden van het eere en tentoonstellingscomité, leden van het bestuur, keurmeesters, ringstewards en leden van de regelingscommissie. Den heer W. C. Eibers, Voorzitter van de vereeniging en van het ten- toonstellings-comité, was het een aan gename taak allen een hartelijk welkom toe te roepen. In het bijzonder deed hij dat aan Mevrouw De Nijs en Mej. Dulfer alsmede aan den Edel- achtb. heer Burgemeester die zoo bereidwillig is geweest om het Voor zitterschap van het eere-comité op zich te willen nemen. Waar alle commissies, alle leden zich zoo beijverd hebben twijfelt hij niet aan het welslagen van deze tentoon stelling. De burgemeester hierna het woord verkrijgende, zegt in de loop van het jaar hier eenige tentoontoonstellingen van min of meer belang te hebben ge opend n.l. een huisvlijttentoonstelling. een tentoonstelling van gasproducten om te laten zien wat met gas is te bereiken en een pluimveetentoon stelling. Het doel van al deze tentoon stellingen lag voor de hand, iets wat men direct van deze tentoonstelling niet kan worden gezegd en wijl hij zelf in de Kynologie niet zoo is inge werkt, heeft hij enkele personen waar van geacht mag worden dat ze dat wel zijn. eens geraadpleegd en afge vraagd welk belang in deze tentoon stelling is gelegen. Is het 't bevor deren van goede raseigenschappen? zoo ja, dan moet men de waarheid geweld aan doen door te zeggen dat daarin een algemeen belang is ge legen. Spr. gaat dan na wat door de ver eeniging wordt beoogd en wijst er op dat juist door de vereenigingen de hond, die een van de aanhankelijkste huisdieren mag worden genoemd, een betere plaats is gaan verkrijgen in het gezin. Spr. wil zich niet aan een verdere bespreking van al de goede eigenschappen wagen maar wil alleen even herinneren wat de St. Ber- nardshond heeft gedaan om verdwaalde reizigers of hen die door sneeuwbuien werden overvallen, op te sporen en alzoo van een wissen ondergang te redden. Die honden hebben terecht de be wondering van de geheele beschaafde wereld afgedwongen. Het werk der vereeniging verdient ten volle ieders belangstelling. De hond is niet meer dat straatdier van weleer en zoo zijn er meer andere zaken waarin verbetering is gekomen dank zij het ijveren van de vereenigingnog kan in 't belang van den hond, die ons zoovele diensten bewijst, veel meer worden gedaan. Een uiteenzetting daarvan te geven onder menschen die allen veel meer van de Kynologie weten dan hij, acht hij een onbegonnen werk want spoedig zou hem het verwijt treffen dat hij zeer onvolledig is Hij wil daarom volstaan met de vereeniging geluk te wenschen met haar onderneming en de beste wenschen daarvoor uit te spreken, waarna hij de tentoonstelling voor ge opend verklaart. Nadat deze plechtigheid op de ge voelige plaat was gebracht en de eere wijn was rondgediend, nam de heer W. Eibers nogmaals het woord om op de eerste plaats zijn dank te betuigen aan den Edelachtb. heer Burgemeester voor de gesproken woorden en op de tweecfe plaats aan het gemeentebestuur, andere corporaties en personen die door hun finantieelen steun de goede zaak hebben willen steunen. Hartelijk dank brengt hij vervolgens aan de leden van het tentoonstellings comité voor de goede zorgen aan de totstandkoming besteed, maar vooral wil hij een bijzonder woord van dank brengen aan 'den heer De Nijs uit Rotterdam en aan de heeren die voor het administratief gedeelte hebben zorg gedragen. De arbeid die zij daarvoor hebben gegeven is ontzettend en boven dien boven alle lof verheven. Hij twijfelt er niet aan of deze ten- toonstelling zal slagen, tot eer van de vereeniging en niet minder tot die der de gemeente Waalwijk. Daarna werden de vele aanwezigen door den Voorzitter in de verschillende gebouwen waarin de honden waren ondergebracht, rondgeleid. Den geheelen dag bleef 't er zeer druk en gezellig, zoodat we, zooais hierboven gezegd, mogen spreken van een buitengewoon geslaagde tentoon stelling, die groote beloften inhoudt voor de toekomst en zeer zeker veel tot bevordering der kynologie in deze streken heeft bijgedragen. Als we spreken van een groot wel slagen, dan moeten in dit verband genoemd worden de namen van twee personen, die in hoofdzaak hebben bijgedragen tot dit succes, n.l. de secretarissen de heeren Broek en Bakkers Wat deze heeren de laatste weken hebben gepresteerd, verdient hoogelijks lof De samenstelling en expeditie van prospecti, behandeling der inschrijvingen, registratie, catalogus, keurmeesters-regelingen enz., hebben enorm veel werk gevraagd en zij hebben daarvoor dagen en nachten opge offerd en dit met een opgewektheid en accuratesse die ieders bewondering afdwingt. O.i. moge hun hiervoor openlijk hulde en dank gebracht worden. Zij toch zijn, naast nog anderen niet 't minst de heer Arnoud Verwiel, de mannen van 't succes dezer expositie. Als waardig slot van dezen wel geslaagden dag bood „Waalwijks Be lang" een concert aan op de Markt, gegeven door de harmonie .St. Cris pijn", welk eerste buiten concert uit nemend is geslaagd en zeer veel be langstelling heeft gehad. Er werd dan ook zeer goede muziek gemaakt en de harmonie lijkt ons kwantitatief en kwalitatief enorm vooruitgegaan. Hier volgt de lijst der bekroningen (Wordt vervolgd). De N. Rott. Crt geeft een ver slag over de hondententoonstelling. Na opgemerkt te hebben dat Waalwijk was gehandicapt èn door de ligging (treinenloop op Zondag) èn door aantal en korte opvolging der Bra- bantsche tentoonstellingen, zegt het blad ze was niet groot als tentoonstel ling, maar ze is geslaagd door Brabant- schen sportzin. Duitsche Herders 46 exemplaren, waren in kwaliteit zeer goed. Ook Hollandsche Herders zijn héél goed. De Prov. Bossche Courant zegt o.m. De Internationale Hondententoon stelling Zondag 26 April gehouden, is voor de nog jonge Kynologenclub een groot succes geweest. Uit alles bleek dat den keurmeesters een zware taak stond te wachten, want onder de ongeveer J80 beesten waren er van ongekende schoonheid bij. Veel tentoonstellingen zijn er reeds gehouden, ook waar meer dieren zijn aangevoerd geworden, maar waar zoo veel prachtbeesten bijeen zijn geweest nog nimmer. De Maasbode zegt in een uitvoerig verslag o.m Een uitgebreide rassen collectie en keurige exemplaren vielen in oogen- schouw te nemen en deze onder neming in Waalwijk mag schitterend geslaagd genoemd worden. Het Huisgezin „Wat variëteit en aantal der inge zonden exemplaren en ook wat bezoek betreft, hebben wij den indruk ge kregen dat deze tentoonstelling een succes is voor de vereeniginginder daad prachtige exemplaren waren tegenwoordig. De benching der vele dieren was keurig en de regeling mag voortreffelijk genoemd worden. Het groote oratorium „Eltas" zal uitgevoerd worden door ongeveer 150 executanten. Zaterdagavond ongeveer negen uur brak brand uit in de woning van den heer A. van Osch, toebehoorende aan de familie van der Meijs, gelegen in voormalig Besoijen nabij de Ned. Herv. Kerk. In een oogenblik tijds stond het gedeeltelijk uit riet bestaande dak in lichte laaie. De sectie Besoijen van de brand weer was binnen enkele minuten ter plaatse en tastte het vuur met een straal op de waterleiding aan. Inmiddels had ook de andere kant van het dak vuur gevat, waardoor de woning van Mahieu in een kort oogenblik tijds in lichte laaie stond. In allerijl moest men daar, evenals bij Van Osch, het bran dende huis verlaten met achterlating van alles. De motorspuit was kort daarop aanwezig en begon den vuurhaard te bewerken, want duizenden vonken vlogen door 't luchtruim. Een geluk mag het daarom heeten dat het bladstil was en geen huizen met rieten daken in de buurt stonden, alsook dat het groote pand van een brandgevel was voorzien en geheel vrij van andere huizen stond, anders zou de ramp niet te overzien zijn geweest. Direct werden in het brandende per ceel met twee slangen groote massa's water geworpen, zoodat vrij spoedig was te zien dat de brand gelukkig beperkt bleef tot het voorhuis van het groote door zeven gezinnen bewoonde spreekt, veel waterschade. Na ongeveer een uur was men den brand geheel meester, zoodat de motor spuit kon inrukken. Alleen de sectie Besoijen bleef met een straal op de waterleiding het smeulende vuur nat houden. Naar wij vernemen zijn beide ge zinnen slechts zeer laag verzekerd. Vermoedelijk schijnt de brand ont staan te zijn door een defect aan den schoorsteen. Maandagmorgen werd de pas nieuwe vrachtauto van den heer W. v. d. W. uit Haarsteeg aan den Hoek d oor de tram aangereden met het gevolg dat de kap zoo goed als geheel werd vernield. De chauffeur en in zittenden wisten nog juist van den wagen te springen, zoodat persoonlijke ongelukken niet zijn te betreuren. Ömstaanders verklaarden dat door de tram geen voldoende signalen zijn gegeven. Proces-verbaal is opgemaakt. {Zooals wij reeds hebben mede gedeeld herdacht Zaterdag 1.1. het echtpaar Schoemans-van Ree het slechts weinigen ten deel vallende geluk den dag te mogen herdenken waarop ze voor 60 jaar door de banden des huwelijks werden vereenigd. Ofschoon de oudjes verzocht hadden alle uiterlijk feestbetoon achterwege te laten, had een buurtcommissie gemeend goed te doen het zeldzame geval niet geheel ongemerkt te laten voorbijgaan. Om 10 uur werd in de parochie van St. Jan Baptist een H. Mis van dankzegging opgedragen door den WelEerw. heer De Bree. Nadat het echtpaar in de woning was teruggekeerd werden zij dooreen deputatie verwelkomd. Mej. Cato de Graaff wenschte het echtpaar namens de buurmeisjes geluk met zijnjdiamantenfeest en bood een bloemenmand aan terwijl de heer J. van Delft namens de jongens onder een toepasselijk woord een mooi bloemstuk aanbood. Na afloop daarvan werd receptie gehouden waarvan een druk gebruik werd gemaakt. Zeer vele bloemstukken hadden de jubilarissen in ontvangst te nemen. Ook verschillende autoriteiten zoo wel op geestelijk als wereldlijk ge bied zijn de jubilarissen met dit zeld - zaam gebeuren gaan feliciteeren. 's Avonds ten 7 uur bracht de har monie St. Chrtspijn een serenade, die heel wat volk op de been bracht. Ook wij voegen nog gaarne onze onze beste wenschen bij de talrijk vele die de jubilarissen in ontvangst hebben mogen nemen. De Noordbrabantsche en Lim- burgsche bladen hebben alleszins reden tot voldoening over het werk dat zij j.l. Zondag hebben verricht en waarvan wij Maandag het resultaat aan onze lezers hebben kunnen aanbieden. „In het geheele land is Zondag in de R.K. Kiesvereenigingen gestemd en een aantal Brabantsche en Limburgsche bladen waren overeengekomen onder ling de uitslagen van de twee zuide lijke provincies te verzamelen, omdat het resultaat van de stemming in den eenen Rijkskieskring beïnvloed werd door dat van de stemming in een anderen kring. Men onderschatte de organisatie van zoo'n verkiezingsdienst niet. Vele honderden personen zijn daarvoor in het getouw geweest en van de Brabantsche en Limburgsche bladen zijn daarvoor groote financieele offers gevorderd. Dat er misbruik is gemaakt van den door hen verzamelden uitslag en deze gedeeitelijk, op welke wijze dan ook, is verstrekt aan eenige niet-gerechtigde bladen waarbij het persbureau M. S. VazDiasnog den formidabelen bok schoot den Christ, hist, heer De Vos van Steenwijk tot tweeden candidaat der Katholieken in Tilburg te procla- meeren verandert niets aan het feit, dat alleen de bladen, die den onderlingen dienst organiseerden, Maandag in de gelegenheid waren hun lezers den juisten en volledigen uit slag mede te deelen. Men vindt - hem voor de buiten plaatsen nogmaals in dit nummer op genomen. Naar wij vernemen, heeft het politie-onderzoek uitgewezen, dat de brand in voormalig Baardwijk, is ont staan doordat het 7-jarig zoontje van Br. waar de brand is ontstaan met lucifers aan het spelen was tengevolge waarvan het schuurtje in brand vloog. De ouders hebben nog getracht de vlammen te blusschen, maar mochten daarin niet slagen. Maandagavond had in de zaal van de R. K. Werkliedenvereeniging eene groote propaganda-vergadering plaats, waarin als spreker optrad de heer Ter Horst uit 's Bosch. Door de harmonie St.Crispijn werden vooraf eenige nummers op zeer ver dienstelijke wijze ten gehoore gebracht. De heer F. Passier opende de ver gadering, heette de vele aanwezigen welkom en zei dat door het Landelijk Comité besloten heeftom ook hier een groote propaganda—vergadering te houden. De arbeiders moeten weten wat hun staat te wachten, indien zij buiten de organisatie blijven staan, ze moeten weten in welk stadium de groote massa daardoor reeds verkeert, hun moet aan het verstand worden gebracht wat E i I c <u O -e o 20 C o sz n in 3 ÜJ 2L c zz u T3 N IE sz a. i— a* X <u QJ tn re 3 a> re re re X 3 ai re H O BEHAALDE PRIJZEN HOLLANDSCHE HERDERSHONDEN a. KorthariRe, Reuen, Open klasse. Ie prijs: Duko van .los. A. Pulles, Waalwijk, 7.. G. 2e prijs: Weston van J. Bakkers, Tilburg. G. Limitc klasse: le prijs: Duko van Jos. A. Pulles, Z. G. 2e prijs: Gilbert van M. J. v. Mierlo, Breda. G. .Ie prijs: Onomus v. J. v. d. Donk, Eindhoven. G. Nieuwelingsklasse le prijs: Walter van A. J. van de Velden, Kaatstsheuvel. G. 2e prijs: Hellebrordus van Ant. Wageinakers, Kaatstsheuvel. G. Jeugdklasse: le prijs:. Gilbert van M. J. van Mierlo, Breda. G. Nationale Pokkersklasse le prijs: Duko van Jos. A. Pulles, Z. G. Teven. Open klasse, le prijs: Tnmuga van Ant. Willemse, Drunen. U. 2e prijs: Elzen van J. Braceo-Gartner, Breda. U. :ie prijs: Hebe van J. Henkelman, Waalwijk. G. Limite klasse: le prijs: Tumaga van Ant. Willemse, Drunen. U. 2e prijs: llebe van J. Henkelman, Waalwijk. G. Nationale Fokkersklasse le prijs: Tamaga van Ant. Willemse. U. 2e prijs: Elzen van J. Braceo-Gartner, U. J 3e prijs: Hebe van J. Henkelman, Waalwijk G. j b. Langharige Reuen. Open klasse: le prijs: Nap van Ant. Schijvens, Tilburg. G. C. Ruwharige Reuen. Open klasse: le prijs: Faust van J. Akkermans, Tilburg. Z. G. 2c prijs': Breston van Th. van der Linden, Oisterwijk. G. Limite klasse: le prijs: Nectar van C. van Gaal, Tilburg. G. Puppy klasse: le prijs: Nectar van G. van Gaal, Tilburg. G. Nationale Fokkers klasse: le prijs: Faust van J. Akkermans, Tilburg. Z. G. 2e prijs: Nectar van C. van Gaal, Tiburg. G. .'kle prijs: Breston van Th. van der Linden. G Teven. Open klasse: le prijs: Dora van M. Raaijmakers, Oisterwijk Z.G. Limite klasse: 2e prijs: Hedera van A. Verwijmereu, Tilburg. G. Nationale Fokkers klasse: le prijs: Dora van M. Raaijmakers. Z. G. Belgische Herdershonden. a. Kortharige Mechelsche. Reuen. Open klasse: le prijs: Marsando van I.. van Delft, 's-Bosch. G. Limite klasse: 2e prijs: Toekoe van Jud. Timmermans, Waal wijk. G. Nieuwclings klasse: 2de prijs: Toekoe van Jud. Timmermans. G. Teven. Open klasse: le prijs: Unscliaste van II. op den Oordt, Oister wijk. G. I.iinite klasse: le prijs: Meta van C. Horvers, Oisterwijk. G. GROENEND AELERS. b. Reuen. Open klasse: le prijs: Monny van Adr. Vermunt, Hoeven. Z. G. 2e prijs: Calvin van A. van Velthuijsen, Oister wijk. Z. G. 3e prijs: Van Filou de la Garenne van J. Lenz- holz. Kaatsheuvel G. Limite klasse: le jjrijs: Moriaan van J. Wiesman, Waalwijk. G. 2e prijs: Fik van B. A. Cools, Loon op Zand. G. 3e prijs: Martien van G. Verwiel, Waalwijk. G. Nieuwclings klasse: le prijs: Monny van Adr. Vermunt, Hoeven. 2e prijs: Moriaan van .1. Wiesman, Waalwijk. G. 3e prijs: Robbi van C. A. Dekkers, Waalwijk. G. Jeugd klasse: 3e prijs: Robbi van C. A. Dekkers, Waalwijk. G. Nationale Fokkers klasse: le prijs: Van Filou de la Garenne van J. Lcnz- holz, Kaatsheuvel. G. 2e ïjrijs: Timmy van L. J. Leijten, Waalwijk. G. Teven. Open klasse: le prijs Puf van Jac. Eijkens, Waalwijk. G. 3e prijs: Flórettc van A. Th. Verdick, Waalwijk G. Nieuwclings klasse: le prijs: Nicandra van G. v. Riel, Kaatsheuvel. G. Jeugd klasse: le prijs: Lobia van J. van den Hoek, Tilburg. G. Puppy klasse: le prijs: Nydia van 1'. Knoops, Boxtel. G. 2e prijs: Nicandra van G. van Riel. G. 3e prijs: Weina van M. Verduijn, Waalwijk. G. Nationale Fokkers klasse: le prijs: Lobia van J. van den Hoek, Tilburg. G. 2e prijs: 1'ul' van Jac. Eijkens, Waalwijk. G. 3e prijs: l-'lorette van A. Th. Verdick, Waalwijk. G. c. Ruwharige Reuen. Open klasse: le prijs: Ducan van M. Raaijmakers, Oister wijk. G. 2e prijs: Giant van II. van Color, Tilburg. G. Limite klasse: le prijs: Navarro van J. C.h. F. van Helsland, Kaatsheuvel. Z. G. Nieuwclings klasse: Ie prijs: Navarro van J. Cli. F. van Helsland. Z.G. Jeugd klasse: 3e prijs: Milaar van P. Schoenmakers, Loon op Zand G. Puppy klasse: 3e prijs: Glnko van H. van Morkhovcn, Tilburg. G. Nationale Fokkers klasse: le prijs: Navarro van J. Ch. F. van Helsland. Z.G. Teven. Open klasse: 2e prijs: Liesje van Jac. Eijkens, Waalwijk G. Limite klasse: 2e prijs: Liesje van Jac. Eijkens, Waalwijk. G. Nationale Fokkers klasse: 2e prijs: Liesje van Jac. Eijkens, Waalwijk. G-. FRANSCHE HERDRRSHONDEN Reuen. Limite klasse: le prijs: Metor van J. A. Wouters, Giuneken. Z.G. Nicuwelings klasse: le prijs: Metor van J. A. Wouters, Ginncken. Z.G. Pupy klasse: Je prijs: Metor van J. A. Wouters, Ginneken. Z.G. Nationale Fokkers klasse: le prijs: Metor van J. A. Wouters, Ginncken. Z.G. Teven. Open klasse: le prijs: Olga van M. II. Merks, Breda. Z. G. Nationale Fokkers klasse: le prijs*. Olga van M. II. Merks, Breda. Z. G. CHIENS DE BOUVIER. N Reuen. Open klasse: le prijs: Bruno van F. Pijnenburg, Tilburg. U. 2e prijs: Mordant de la Lijs van A. Spierings, Waalwijk. Z. G'. 3e prijs: Nico van I.. van Gorp, Alphen. Z. G. Limite klasse: le prijs: Mordant de la Lijs van A. Spierings. Z. G 2e prijs: Nico van L. van Gorp. Z. G. Puppy klasse: le prijs: Wilson van F. II. Peperkamp, 's Bosch. G. Teven. Open klasse: le prijs: Lieda van D. de Jonghe, Raanisdonk. Z.G. 2e prijs: Vergal van Eindhoven van C. van Looveren, Helmond. G. Limitc klasse: le prijs: Lieda van D. de Jonghe, Raanisdonk Z.G. SCHOTSCHE HERDERSHONDEN (Collies). Teven. Nieuwclings klasse: 3e prijs: Nelly van P. van Oudheusden, Waal wijk. DUITSCHE HERDERSHONDEN. Reuen. Open klasse: le prijs: Barree von Transrlienum van Cli. J. J. M. A. de Groot, Dordrecht. U. 2e prijs: Albert van S. E. Visser, Rumpen (L.)Z.G. 3e prijsApollo von Diezeoever van F. H. Peper kamp, 's-Bosch. Z. G. Ie prijs: Arno von Wilhelmsplatz van A. Oomen. Ginneken. Z. G. Limite klasse: le prijs: Barree von Transrhenuni van Ch. J. J. M. A. de Groot, U. 2e prijs: Albert van S. E. Visser, Rumpen (L.)Z.G. 3e prijs: Siak van Cor. Wijnc, Lage Zwaluwe. Z.G. le prijs: Apollo von Diezeoever van F. H. Peper kamp. Z. G. (le prijs: Anior voin Glockhnnimcn van J. Wagen voort, Eindhoven. Z. G. Nieuwclings klasse: le prijs: I.actarius van Cor Oerlemnns, Vrijlioeve- Capclle. Z. G. 2e prijs: Curt von Transrhenuni van G. Hetel Dordrecht. Z. G. 3e prijs: Bertrum van der Neustrusse van C. Vocrmans, Lage Zwaluwe. G. le prijs: Falko vont l'rbcrg van 1). van Kuijk, ilcusdcn. G. ae prijs: Reuben van A. Stütz, Waalwijk. G. (ie prijs: Wistar van J. v. Beurden, Kaatsheuvel. Cr. Jeugd klasse: le prijs: Curt von Transrhcnum van G. Retel. Z.G. 2e prijs: Mulo van Ant. van den Hurk, St. Ocden- rode. G. 3e prijs: Reuben van A. Sliitz, Waalwijk. G. j Puppy klasse le prijs: Bertrum van der Neustrasse van C. Voer mans. G. i 2e prijs: Armin von Rozciiiust van E. Kool, Oisterwijk. G. 3e prijs: Rintintin van G. .loosen, Wagenberg. G. Nationale Fokkers klasse: le prijs: Albert van S. E. Visser, Rumpen (L.) Z.G. 2e prijs: Siak van Cor Wijnc, L. Zwaluwe. Z. G. Teven. Open klasse: le prijs: Brunhilde Heidelust van Ara. v. d. Grinten, Eindhoven, Z. G. 2e prijs: llretwina von Transrhenuni van J. van der \Vcgen, Dordrecht. Z. G. 3e prijs: Bella von Diezeoever van J. S. Lugtc 's-Bosch. Z.G. Limite klasse: le prijs: Bertwina von Transrlienum van J. van der Weegen. Z. G. 2e prijs: Mini van den Oldenliove van Jan Tielcn, Waalwijk. Z. G. Nieuwclings klasse: le prijs: Chuna von Transrlienum van Mevr. W. E. Nunnikhoven, Dordrecht. Z. G. 2e prijs: Jozuzn van Cor Wijne, Lage Zwaluwe. G. 3e prijs: Adomara van J. v. d. Sandc, 's-Boscli. G. Jeugd klasse: le prijs: Lurettc van G. Brokx, Oosterhout. Z.G. 2e prijs; Arnu v. d. M er west ad van II. Huigen, Dordrecht. G. Puppy klasse: i lc prijs: Jozaza van Cor Wijne, Lage Zwaluwe. G. 2e prijs: Gusta aus der Neustrasse van I'. Jan sen, Made. G. 3e prijs: Hyncinthc van J. Leijtens, Waalwijk. G. Nationale Fokkers klasse: le prijs: Brunhilde Heidelust van A. v. d. Grinten, Eindhoven. Z. G. I 2e prijs Chuna von Tranrhenum, Mevr. v. Nunik- lioven, Dordrecht. Z. G. 3e prijs: Mira van den Oldenliove van Jan Tielcn, Waalwijk, Z. G.

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 6