DE ECHO VAN HET ZUIDEN o. au. woensdag 24 Juni '25. 48ejrg TWEEDE BLAD. PROVINCIAAL NIEUWS. Waalwijk, 23 Juni 1925. Jaarmarkt te Waalwijk op Donderdag 25 Juni. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Waalwijk te houden op Vrijdag 26 Juni 1925 des nam. 63/i uur. Aan de orde: 1. Ingekomen stukken. 2. Wijziging der begrootingen voor het Gas-, Electriciteits- en Water leidingbedrijf en voor het Woning bedrijf. 3. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een crediet voor het plaatsen van 2 urinoirs. Bij de Maandag ten Raadhuize alhier gehouden aanbesteding voor het buitenverfwerk van a. 23 arbeiderswoningen in de Besoijensche Steeg, b. 14 arbeiderswoningen Voor einde, c. het perceel No. 59 Minister Loeffstraat, werd ingeschreven als volgt: Smits, Kaatsheuvel, perceel a. f 975. Holtzer-Passier, Waalwijk, perceel a. f 980, perceel b. f 490. Bijnen, Waalwijk, perceel b. f395, perceel c. f92. C. Mol, Waalwijk, perceel b. f 395.50, perceel c. f95. J. de Lange, Kaatsheuvel, perceel a f 749, perceel b. f 319 en perceel c. f65. W. van -der Heijden, Waalwijk, perceel a. f1125, perceel b. f425 en perceel c. f55. Firma Van Diggelen en Verhey, Heusden, perceel a. f 1024, perceel b. f315 en perceel c. f99. J. Klaasse Rijken, Sprang, perceel a. f 736, perceel b. f 231 en perceel c. f 94, Het werk is nog niet gegund. Maandagavond hield de Demo cratische partij (Afdeeling Waalwijk?) een propaganda-avond in „Musis Sacrum". De dien dag nog verspreide biljetten kondigden voor alle bezoekers eene verrassing aan. 't Is ons en vermoedelijk de weinige bezoekers eveneens nog niet recht duidelijk wat voor een ver rassing moest doorgaan. Was het de mededeeling van den heer A. v. Gent alhier, vermoedelijk-voorzitter der afd. Waalwijk en candtdaat voor de Tweede Kamer, dat deaangekondigdespreekster Mevr. Mr. A Lijdensdoiff de Leeuw niet zou optreden, doch in haar plaats Mevr. de Goey een lezing zou houden Was het 't feit dat de heer v. Gent zelf ook nog eene propaganda rede hield Of werd misschien bedoeld de felle critiek die de heer v. Gent bij den aanvang van zijn rede op ons blad meende te moeten uitoefenen Hij kwam er geweldig tegenop dat wij van den vorigen propaganda-avond waarop Prof. Heeres onverstaanbaar gesproken had over de ontwapening, slechts zoo'n kort bericht in ons blad hadden opge nomen en dat het gesprokene door Prof. Heeres en door hem zelf slechts in zoo'n paar absoluut niets zeggende zinnen was weergegeven. De lezers moesten daardoor van hem als voorzit ter een geheel verkeerden indruk krijgen enz. enz Nu is het heel duidelijk dat wij aan den heer Van Gent geen enkele ver antwoording schuldig zijn hoe en op welke wijze wij ons blad wenschente redigeeren, of we groote of kleine be richten opnemen, maar we willen hem toch wel even zeggen dat wij geen zin hebben kolommen-lange verslagen te geven van al dat verkiezingsgedoe, daarenboven dat wij absoluut geen plan hebben de democratische partij e.m.a speciaal te propageeren, integen deel 1 Wij gaan een anderen weg Wanneer de heer van Gent den aard en strekking van ons blad kent en dat doet hij natuurlijk, dan zal dat hem heel duidelijk zijn. Hij mag zich alleen feliciteeren, dat wij zoo ruim van op vatting zijn dat hij e.a. in ons blad in velerlei opzicht die gastvrijheid vindt, die hij er van vraagt. En dat mag hij wel waardeeren, ook onze bekende opvatting in tal van aangelegenheden Ook voor ditmaal zullen we geen uitvoerig verslag geven. Alleen ver melden dat de lezing wederom slecht was bezocht. Mevr. de Goey, die verklaarde tot den katholieken godsdienst te behooren, betoogde in haar lezing voornamelijk dat Godsdienst en Democratie niet vijandig tegenover elkander stonden, doch veeleer bij elkaar hoorden, daar juist aan de ware democratie een die pere geestelijke of ethische gedachte ten grondslag ligt. Waar na deze lezing niemand der aanwezigen in debat kwam, nam de heer v. Gent het woord. We zullen wat zijne rede betreft toch een beetje uitvoeriger zijn omdat hij een Waalwijker is en dat is voor onze lezers steeds meer interessant. Na een heftige philippica over 't zooeven besproken bericht in ons blad, dat als wij bescheiden mogen opmerken wel kort doch geheel juist was, wilde hij in aansluiting op het meer algemeen theoretisch betoog van Mevr. De Goey een aantal practische feiten vermelden die het falen van de huidige coalitie- regeering moesten aantoonen en de noodzakelijkheid der democratie zooals spr. die voorstond. Slechts enkele van de door hem aangehaalde feiten willen wij weergeven, doch zouden niet gaarne de juistheid zijner beschouwingen en conclusies voor onze rekening nemen I De huidige coalitieregeering he als aan het bovengenoemde. 't ls dus alleszins begrijpelijk, dat tal van Instrumentale en vocale Ver- eenigingen zich tot deelname reeds opgaven en meerdere nog volgen zullen, vooral nu de deelnemenden behalve kans op een aanzienlijken geldprijs, ook nog vrijen toegang tot de gebouwen en terreinen der Internationale Ten toonstelling van Schoen- en Leder hartigt volgens spr. slechts partijindustrie Waalwijk 1925 hebben, welke belangen Het algemeen belang laat haar koudNa zooveel jaren de gelegenheid daartoe te hebben gehad is deze Christelijke regeering nog altijd haar politiek program niet geheel nagekomen, doch de afgevaardigden der Democratische partij zullen per soonlijk borg blijven dat zij precies hun program nakomen Deze regeering zocht bezuiniging door salarisverlaging, daar mochten de ambtenaren op 1 Juli wel aan denken. Volgens spr kon 40 000.000 gulden bezuinigd worden op oorlog, terwijl verder een massa ambtenaren konden worden ontslagen daar deze regeering er overal te veel heeft zitten. Het onderwijs dat het rijk thans zooveel meer kost is volgens spr. zeer veel verslechterd. (Ook in Waal wijk Spr.'s partij streefde naar invoering van het 7e leerjaar, dat deze regeering om bezuinigingsredenen achterwege liet. Vanwege de Invaliditeitswet moesten thans de werkgevers wekelijks f900.000 aan rentezegels plakken. Hiervan werd slechts f3,— per week aan ouden van dagen uitgekeerd, terwijl f 600 000 per week aan de kosten van administratie verloren ging. Daar moest een eind aan komen. Die f600,000 moesten worden uitgespaard en aan de ouden van dagen f9,— per week worden uitgekeerd, terwijl het noodige bedrag moest worden opgebracht door die het konden en behoorden te betalen I Spr. zegt steeds dankbaar aanteeke- ning te houden van hetgeen Colijn zich in zijne redevoeringen laat ont vallen en aan de hand daarvan tracht spr. aan te toonen hoe Colijn's beleid met de democratische beginselen in strijd is. De nieuwe Tariefwet o a. beteekent voor spr.'s zaak in schoenfournituren reeds een meerdere belastingopbrengst van f8000.-!! Ook zonder Colijn's kloppende be grooting zou volgens spr. gezien de gouddekking bij de Ned. Bank de gulden wel a pari gebleven zijn De Democratische partij is volgens spr. de partij der schoonste idialen. Dat nemen we gaarne aan naar onze bescheiden meening is Spr. werkelijk een idealist ziet, met een tikje zelf genoegzaamheid 1 De vraag om in aller belang en in 't belang van spreker te stemmen op de democra tische partij, was daarvan een duidelijk bewijs. Of de heer van Gent nu over ons tevreden is, we mogen 't hopen maar nog eene opmerking Al is men vanaf zijn 16e jaar practisch in het zakenleven werkzaam, dan is men nog niet altijd voor de po litiek en 't publieke leven in de wieg gelegdIntegendeel. Ingezonden Mededeelingen. HOEST De groote expositie-hallen en de machine hal der Int. Tentoonstelling voor de Schoen- en Lederindustrie Waalwijk 1925 naderen hare voltooiing, en ieder is vol bewondering over de reusachtige expositie-ruimte en de prachtige architectuur der gebouwen. Met den wegen- en tuinaanleg is men druk bezig en alles geeft 't bewijs dat men op tijd gereed belooft te zijn. In de laatste hoofdbestuuisvergade ring werd de levering van kracht- en licht-installaties, alsmede de feestver lichting opgedragen aan den heer Frans Koopmans te Rotterdam, die een schitterend ontwerp heeft ingediend en op dit gebied zijne sporen ruim schoots heeft verdiend. De inwendige decoratie der hallen, waarvoor een dames-comité zich ver dienstelijk heeft gemaakt, geschiedt naar een ontwerp van den heer Ton van Es te Waalwijk. Het feestprogramma gedurende de Tentoonstelling is thans definitief vast gesteld. lederen dag melden zich nog exposanten aan, maar weldra zal de inschrijving definitief moeten worden gesloten, waar de exposilie ruimte vrij wel geheel is verkocht zoowel in machine- als andere expositie-hallen. 't Wordt eene Vak-tentoonstelling van ongekende grootte en beteekenis in Nederland. Festival der Liedertafel bij gelegenheid van haar 65jarig bestaan op 23, 29 en 30 Augustus Wel zelden zal er ergens een festival uitgeschreven zijn, waaraan zoovele en zulke hooge premiën verbonden waren Kieskring DEN BOSCH. expositie, zonder de minste overdrijving eenig in haar soort zal mogen heeten. Zoodra echter de deelname naar het oordeel van het tentoonstellingscomité ruim voldoende is zal de inschrijving gesloten worden, weshalve wij de ge zelschappen ten sterkste aanraden tijdig althans vóór 8 Juli, de behoorlijk ingevulde lijst aan het bekende adres op te zenden. 't Zal ook hier zijn: .Wie het eerst komt, het eerst maalt." Ondanks het slechte weer was er Zondag groote belangstelling voor de matinée, die de Liedertafel .Oefe ning en Vermaak" op uitnoodlging van .Waalwijké Belang" gaf op de kiosk op de Markt. De vier nummers van 't programma werden uitstekend uitgevoerd. Vooral de twee concours-nummers, waarmee men in Tilburg zoo ongelukkig is geweest, werden bijzonder goed ge zongen en voldeden het publiek in hooge mate. Een dankbaar applaus gaf dit zeer duidelijk te nennen. In de 1.1. Zaterdag in hotel Gerris gehouden vergadering van Schoenfabrikanten om te komen tot eene uniforme regeling van stopzetten der fabrieken gedurende kermis— en tentoonstellingsweek is men tot geen resultaat gekomen, omdat verschillen den afwezig en de ingekomen schrifte lijke mededeelingen te afwijkend waren. De tegenwoordige fabrikanten voel den 't meest voor een verdeeling der zes verlofdagen, n.l. 3 tijdens de kermis en 3 tijdens de tentoonstelling Men meende ook dat het moeilijk was de fabrieken tijdens de tentoon stelling geheel te s uiten, omdat er dan vele klanten komen, die er op gesteld zijn de fabriek te bezichtigen Er is dus nog geen beslissing ge komen en men hoopt een nadere vergadering te houden. Naar het bureau van Militaire Zaken mededeelt zullen in onze ge meente op Maandag 27 juli ongeveer 300 personen met plus minus 200 paarden met voeding worden inge kwartierd. De militairen komen van Breda en gaan naar Ede, dus blijven slechts een nacht hier. Op de Nationale Hondententoon- stelling, Zondag 21 Juni te Raams donksveergehouden, behaalden de leden van onze Kynologenvereen. .Waalwijk en Omstreken" met hunne honden de volgende prijzen Jac. Eijkens met zijn Belgische Herder „Liesje" le prijs Open Klasse Z.G. en Speciale prijs. G W Kooijmans met zijn Duitsche Herder „Ascis" 2e prijs Open Klasse. 3e prijs Limiteklas. Z.G. D. v. d. Boomgaard met zijn Duitsche Herder „Latona" 3e prijs Limite klas Z.G. Leo F J. Klessens. Kaatsheuvel, met zijn Belgischen Herder „Carrabello" le prijs Open-, le prijs Limite le prijs Fokkers-, le prijs Nieuweling en le prijs Jeugdklasse, alle me praedicaat U. Voorwaar een mooi succes. In verband met 't feit dat de afdeeling Amsterdam van de Nederl R K. Vereeniging van Schoenmakers patroons en Schoenwinkeliers-vereeni gingen het Hoofdbestuur van dien bond heeft opgedragen om te trachten het zoolleder onder de Warenwet te doen opnemen, zal de heer H. van der Waerden, directeur van de Rijksvak school voor de Schoen- en Lederin dustrie alhier, de jaarvergadering van den Bond bijwonen. Onder No. 15 is aan den Rijks telefoondienst, kantoor te Waalwijk aangesloten C. H. Brans-Verhoeven Leerlooier en Lederhandel, Klooster straat A 217, Loonopzand. Door de Holland—Amerika Schoenen Mij. te Dongen, werd stand No. 72 in Hal B der Int. Tentoonstel llng ingenomen. Stand No. 61 in Hal B is daardoor vrijgekomen. De C. v. P. te Leiden geeft in overweging bij hem inlichtingen in te winnen alvorens in handelsrelatie te treden met A. Stigter, wonende te Leiden, Kooipark No. 16. Overname in de pers wordt verzoch Door de Visschersvereeniging „Visscherslust" alhier werd Zondag 1.1. te Nederhemert bij Heusden dee genomen aan het aldaar te houden hengelconcours. De prijzen werden behaald als volgt werkers vallen onder de bepaling der ga, uitmuntend, ie prys. 13e Jos Bergmans 1.10 14e A. Biekens 1.09 15e G. v Bokhoven 70 16e A. v. Bokhoven 63 17e J. v. Bokhoven 46 18e E. Bergmans 30 19e P. v. d. Houdt 15 20e A. Verhoofstad 15 21e J. Trommelen bij loting. 22e A. Hombergen Naar wij uit goede bron ver nemen, heeft de Raad van Beroep voor de Ongevallenverzekering te 's Her togenbosch, bij uitspraak dato 20 Juni bepaald, dat de mandenmakers-thuis- Ongevallenwet en hun bij ongeval krachtens de Ongevallenwet een uit kering toekomt en zij dienaangaande behooren tot het verzekeringsplichiig bedrijf. Elk Katholiek stemt op No. 1 van lijst No. 23. Jhr. Mr. A. F. VAN SASSE VAN YSSELT. le prijs A. Snaphaan 6 78 Gr 2e O. Goedhart 4 53 3e H v. Schaijk 3.02 4e C. v. d Kolk 2 40 5e C de Ronde 2 09 6e Th. van Leendt 1.86 7e L. van Es 1.49 8e C. Hombergen 1.40 9e ff H. v. Bokhoven 1.32 10e ff G. v. Delft 1.30 11e Ant Hombergen 1.25 12e - P. Biekens 1.20 NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 24 Juni '25. Zondag 21 Juni gaf de bekende Harmonie .Apollo" een matinée in de zaal van den Heer J. Smit Hesselmans De belangstelling echter was niet groot, waartoe waarschijnlijk het slech'e weer ook wel zal medegewerkt hebben. bonbons Teven. Jae. Eykens, Waalwijk, Liesje, zeer goed, le pry». Chiens de Brie. Reuen. Open klasse. Joh. A. Wouters, Markt, Qlnneken, Metor, Uitmuntend, le prys. O. A. Seegelaar, Nieuwe Prinsenkade, Bre da, uitmuntend, 2e prys. Limlteklasse. Libolt (zie o. ki.), uitmuntend, le prys. Nat Fokkersklasse. Metor (zie o. kl.), uitmuntend, le prys. Jeugdklasse. Jae. Pynen, Langeweg, Zevenbergen, Ll- ard, zeer goed, le prys. Teven. Open klasse. ju ii j I M. H. Merkx, Nyverheldssingel, Breda, 01- M n n n n n n m RAAMSDOXK. Zondag werd in de zaal van hotel Hilhorst, de eerste nationale hondententoonstelling gehouden, door de Kynologenclub Raamsdonksveer en Omstre ken. Ondanks het buiïge weer mag deze dag toch geslaagd heeten, hoewel de belangstel ling van buiten grooter had kunnen zyn. Tal van hondenliefhebbers waren in het roege morgenuur te voet, per fiets en auto, komen aanzetten. De ingezonden collectie honden was volgens uitspraak van de keur meesters eenig. Ruim 80 honden waren aangevoerd. De volgende honden behaalden de achter hun naam vermelde onderscheiding: Iet'8che Setters. Teven. Open klasse. Th. A. M. Heere, Heerepl. R'veer, Mas cotte van Henriado, Zeer goed, le prys. Duitsche staande Korth R«uen. Open klasse. F. Franken, Gasthuisstr. 43, Tilburg, Tel- lo, Zeer goed, le prys. W. Diepstraten, Nieuwstr., Made,, z. n. goed, 2e prys. Limlteklasse. Tello (zie open kl.), zeer goed, le prys. A. A. van Schendel, Lage Zwaluwe, Bob, goed, 3e prys. Teven. Open klasse. F. Franken, Gasthuisstr. 43, Tilburg, Stea- dyons Bessie, goed, le prya W. Diepstraten, Nieuwstr., Made, Limlte klasse, goed, le prys. Steadyons Bessie, (zie o. k.), goed, le pr., Lim.kl. Nieuwelingsklasse. J. J. Leemans, Kerkstr., Dussen, Snel, zeer goed, le prys. A. v. d. Reyt, Wagenberg, g.n., Zeer Eer volle vermelding. Nat. Fokkersklasse. Steadyons Bessie (zie L. Kl.), goed, 2e pr. Snel, (zie Nieuwl. kl.,) zeer goed, le pr. Jeugdklasse. F. J. N. Snyders, Schansstr., R'donk, Bru no, zeer goed, le prys. Duitsche staande Ixingh Reuen. Alpen klasse. A. Gaillard, Heuvel 4, Tilburg, Hector, zeer goed, 2e prys. H. A. van Laarhoven, Stationspl., G'berg, Mon., goed, 3e prys. Limlteklasse. J. van Loon. Markt, Oosterhout, Meeter, zeer goed, le prys. Griffons. Reuen. Nieuwellngsklasse. P. van Gurp, Statendam, Geertruidenberg, Dako, zeer goed, le prys. Jeugdklasse. S. Kieviets, Buitenwyk, Geertruidenberg, Damler, zeer goed, le prys. Barbet. Reuen. Open klasse. G. Schapendonk, Groot Deuteren, 's Bosch, Cesar, zeer goed, le prys. Welsh. Spaniel. Teef. Puppy kl. J. Fen9, Willemstr., Oosterhout, Dash., Zeer eervolle vermelding. Holt. Herders (Kortharig Reuen. Open klasse. J. P. C. van Dongen, Keizersdyk, R'veer, Bobby, goed, 2e prys. Limiteklasse. Bobby, goed, 2e prys, (z. o. kl.). Nieuwelingsklasse. H. Dekkers .Hoofdstraat, Kaatsheuvel, Colambre, goed, 2e prys. Nat. Fokkersklasse. Bobby, goed, 2e prys, (z. o. kl.). Puppyklasse. Th. Janssen, Marktstr., Made, Vites, zeer goed, le prys. Teven. Open klasse. C. N. van Haperen, Koestraat, Oosterliont, Sampa, zeer goed, le prys. Nat. Fokkersklasse. L. P. Joosen, Leysenhoek, Oosterhout, Wa- nie, zeer goed, le prys. Hall. Herders (Ruigh.). Reu - Open klasse. C. J. I. de Koek, Bred.weg, Tilburg, Cae sar, zeer goed, le prys. Jeugdklasse. Caesar, (zie o. kl.), zeer goed, le prys. Belg. Herders, Mechelsche Reuen. Open klasse. C. J. de Veth, Hank, Duasen, Tommy, zeer goed. le prys. Nieuwelingsklasse. Tommy (zie o. kl.) zeer goed, le prys. J. A. van den Heuvel, Postweg, R'veer, Bles, zeer goed, le pr. J. A. van Velthoven, Stationsweg, G'berg, g.n., zeer goed, 2e prys. Teven. Limiteklasse. M. Timmermans, Deyistraat, R'veer, g.n., goed, le prys. Nieuwelingsklasse. (Zie lim. kl.), goed, le prys. Jeugdklasse. C. J. Emmerik, Zandbergweg, Te teringen, Agolda, uitmuntend, lè prys. Groenendalers. Reuen. Open klasse. J. A. Sterkenburg, Molenstr., Gorinchem, Winfried, zeer goed, le prys. Limiteklasse. Winfried (zie o. kl.), zeer goed, le prya Teven. Puppyklasse. J. Vermymeren, Hoogensteenweg, Tete- ringen, Dalmina, zeer goed, le prya N ieu welingsklasse. P. A. Ruytenberg, Waspik, Cito, zeer goed, 3e prys. Belg. Herders Ruwh Reuen. Open kl., Lim. kl., Nat. Fokkerski. en J. kl. Leo F. J. Klessens, Gasthuisstr., Kaats heuvel, Carabello, uitmuntend, le prya G. J. de Bok, Bleek8tr., Glnneken, Sabina, goed, 2e prys. Nat. Fokkersklasse. Olga (zie o. kl.), uitmuntend, le prys. Jeugdklasse. Sabina (zie o. kl.), goed, le prys. Bou vier8. Reuen. Open klasse. W. C. A. van Alphen, Haagdyk, Breda, Satan de la Loutre, zeer goed. F. Pynenburg, Broekliov.weg, Tilburg, Bru no van Eindhoven, Uitmuntend, le prys. Puppyklasse. Satan de la Loutre, (zie o. kl.), goed, lepr. Teven. Open» klasse. D. de Jonghe, Hoofdstr., R'veer, Lieda, goed, 2e prys. Duitsche Herders. Reuen. Open klasse. N. G. E. Meyers, Markt, Geertruidenberg, Kaduro, zeer goed, le prys. A. B. van Rynsbergen, IJ9selmonde, Men- silis, goed, 3e prys. G. W. Kooymans, Nieuwstr., Waalwyk, As- cis, zeer goed, Limite kl. 2e prys. Kaduro (zie o. kl.), zeer goed, 2e pr. N. M. P. Brood, Willielmlnastr., Roosen-, daal, Cazo.zeer goed, 2e pr. J. Noorlander, Keizersdyk, G. 13, R'veer, Neolette, Goed, 4e prys. Ascls, (zie o. kl.), zeer goed, 3e prys. Nieuwelingsklasse. C. van Biezen, Suikerstr., R'veer, Ansel- mo, goed, 3e pr. J. Hermans, Havenpad, Oosterhout, DJa- koo, goed, 2e prys. J. M. J. van de Poel, Bavel, Allex, goed, 4e prys. A. van Bechhoven, Made, Wolf aus der Neustrasse, zeer goed, le prys. Nat. Fokkersklasse. N. G. E. Meyers, Markt, Geertruidenberg, Kaduro, zeer goed, le pr. (zie o. k.). 4t Nerolette, (zie lim. kl.), zeer goed, le pr. G. de Koning, Waspik, Friston, Goed, 3e pr. Jeugdklasse. Cazo (zie lim. kl.), zeer goed, le prys. Anselmo, (zie Nieuwl. kl.), goed, 4e prys. Djakoo, (zie Nieuwl. kl.,) goed, 3e pr. G. Rullens, Made, Djaga, zeer goed, 2e pr. Puppyklasse. J. van Strien, Made, Herman aus der Neustrasse, goed, 3e pr. Th. van Steenoven, Ginnekenweg, Breda, Presto aus der Neustrasse, goed, 2e prys. P. A. J. Luyben, Keistr., Teteringen, Ajax van Rozenlust, goed, le prys. Teven. Open klasse. M. M. Verschuren, Maasdyk, R'veer, Nan- de von Schönrad, goed, 2e pr. Limiteklasse. G. Brokx, Arenstr., Oosterhout, Luzette, zeer goed, le prys. P. F. Beekmans, Diergaardelaan, Rotter dam, Blanka vom den Seeluft, zeer goed, 2e prys. H. Korssen, Oude haven, Oosterhout, Uca- se, zeer goed. D. van den Boomgaard, Winterdyk, Waal wyk, Latona, zeer goed, 3e prys. Ucase (zie lim. kl.), zeer goed, le prys. M. den Exter, Kloosterstr., Made, Kora, goed, 3e prys. Nanda von' Schönrad (zie o. kl.), goed, 3e prys. Lurette, (zie lim. kl.), zeer goed, le prys. Bianka von der Seeluft, (zie lim. kl.) zeer goed, 2e prys. Jeugdklasse. Luzette, (zie Nat. Fok.kl.), zeer goed, lepr. J. Meyer, Capelle, Djabara, goed, 2e prys. Puppyklasse. P. Jansen, Kloosterstr., Made, Gusta aus der Neustrasse, goed, le prys. Dobbertnan Pinschers. Teef. Open klasse. A. Benders, Zusterstr., Gorinchem, Freya von den Römerhof, zeer goed, le prys. Dobberman Pinscher (Ruwh.) Teef. Open klasse. C. Rutten, Hoevensche weg, Tilburg, Meta, zeer goed, le prys. Nat. Fokkersklasse. Meta (zie o. kl.), zeer goed, le prfis. Engelsche Buldog. Reuen. Open klasse. M. Goyarts, Koningshoeve, Tilburg, White Prince, zeer goed, le prys. Teckels Dashonden Reuen. Limiteklasse. C. v. d. wyngaers, Koestr., Tilburg, Ra- cher, zeer goed, le prys. Nat. Fokkersklasse. Racher, (zie lim. kl.) zeer goed, le pr. Halthezer leeuwtjes. Reu. Nieuwl. klasse. T. Boonstra, Defilstra, R'veer, Eervolle vermelding. Duitsche Dwerg Pinschers. Reu. Open klasse. Mej. Th. A. J. M. Heere, Heerepl., R'veer, Prins Hens v. d. Eykenhorst, zeer goed, le pr. Puppyklasse. Zie boven, zeer goed, le prys. Duitsche Doggen. Teven. Open klasse. A. C. Huyben-Wouters, Klappystr., Oos terhout, Cezar, zeer goed, le prys. Nat. Fokkersklasse. Zie boven, zeer goed, le prys. Duitsche Pinschers (Ruwh.) Reu. Open klasse. J. van Oudheusden, Koningshoeve, Tilburg, Manchester Lucas, uitmuntend, le pry9. Limlteklasse. Zie boven, uitmuntend, le prys. Airedale Terriers. Teven. Open klasse. C. A. Simonis, R'veer, Linda, goed, le pr. Linda, zie boven, goed, le pr.

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 5