a Doch het zij hier eens in het open baar gezegd, minder prettige ervaring heb ik ik hierbij opgedaan. Toen mij eenige rekeningen werden getoond als onbetaald en ik uit de weinige gegevens die in mijn bezit zijn onmiddelijk kon bewijzen dat ze betaald waren, had men een tijdje later de liefhebberij met andere datums en andere bedragen te komen, iets wat zich tot driemaal toe herhaalde Dat na deze ervaring de medewerking mijnerzijds niet meer van harte gaat, laat zich begrijpen. Gedachtig de waarschuwing „Hier liggen voetangels en klemmen" zal ik dan ook niet anders dan met de grootste voorzichtigheid dit terrein betreden. Zoo is men dan hier bijna vijf jaren lang aan 't modderen en In plaats van de handen in eigen boezem te steken en ten slotte het wel niet eervolle doch eerlijke woord „Mea culpa" te spreken, tracht men de schuld en ver- antwoording op een ander te schuiven. Met de bedreiging eener gerechtelijke vervolging lach iknatuurlijk. het teekent echter wel de mentaliteit van onze autoriteiten als hetgeen ik in vorige zin bedoel. Met dank voor de plaatsing, Hoogachtend, Uw. dw. dn. A. W v. Riel. Mijnheer de Redacteur In aansluiting op het „Ingezonden" van collega Dijk te Sprang stel ik er prijs op mede te deelen, dat ook aan mijn school een 7e leerjaar is. Indien dit van alle scholen in den omtrek eens bekend werd, zou men, denk ik wel een anderen kijk krijgen op de zoogenaamde „verslechtering" van het onderwijs. U. M. de R., dankend voor de opname dezer regelen. Hoogachtend, J. L. VAN KEMPEN. Hoofd der Chr. School te Waalwijk. Driekwart lange numtel van beige silk, versierd met motieven in appliquê- werk in de tinten korenbloem blauw en zwart. lieiwodigd plus min. 3 Meter silk van 100 e.Mbreed. Kaatsheuvel, 13 Juli '25. Geachte Redacteur. Zoo, zoo Waarde Heer W. L. Vloe mans, Voorzitter van KS.W. kunnen wij over het door mij geplaatste stukje gerust het zwijgen doen. O, hoe naief is U toch. Meent U nu werkelijk er zóó gemakkelijk af te komen, daar waar U en het overige Bestuur van K.S.W. niet geschroomd hebt om eene te goeden naam en faam bekend staan de firma met uwen laffen laster te be zoedelen. Voor de éér van die firma In 't bij- zonder en die onzer burgers w.o. onze handeldrijvende Middenstanders in het algemeen, die gezien de mentaliteit van sommige Bestuursleden van K S.W. in hetzelfde schuitje kunnen komen als ondergeteekende. acht ik mij verplicht nog enkele woordjes hierover te schrij ven, in de hoop dat de goede wenken hierin nader omschreven tot het waar achtig heil, en zegen en voor het al- gemeen belang van Kaatsheuvel mogen strekken, wat toch als rechtgeaarde bur gers ons aller doel moet zijn, niet waar Welnu dan, wij allen moeten erdege lijk van overtuigd zijn. of worden, dat het niets meer doch ook niets minder dan een staaltje van onzen plicht is, om waar dit te pas komt de belangen onzer inwoners naar vermogen te be hartigen. Hierin kunnen Besturen van diverse vereenigingen en gezelschap pen volgens mijne bescheiden meening zoo'n prachtig voorbeeld geven en op doeltreffende wijze toonen dat het hun erngst is hierin mede te werken. Als het goede voorbeeld van bovenaf ge geven wordt, volgt de rest wel van zelf, het spreekwoord „Woorden wek ken doch voorbeelden trekken" is ook hierop ten volle van toepassing. Dat het Bestuur van K.S.W. zijnt plichten hierin niet vervuld heeft staat bij mij en zéér vele weidenkenden als een paal boven water, doch gaarne zoude ik de motieven op deugdelijke bewijzen ge grond willen vernemen, die hetzelve ge noopt hebben de prijzen buiten de Gemeente te koopen, daar zulks toch niet de goede verstandhouding (welke toch op de eerste plaats noodigisom met succes te kunnen werken) kan bevorderen, wel integendeel, want ik zeg nógmaals wat heden den een over komt kan morgen den ander geschieden. Welnu dan, om voor de algemeene belangen van onzen Handeldrijvenden Middenstand op te komen en te ver dedigen daar waar deze in '{gedrang mochten komen, daarom en daarom alléén heb ik de pen ter hand geno men en zal ondanks tegenwerking van mzekere zijdedit blijven doen waar dit te pas komt. er overtuigd van zijnde dat vroeg of laat het recht zal zege vieren. Tenslotte zie ik en vele andere wel denkenden met groote belangstelling uit op het antwoord van het Bestuur van K S.W., hetwelk het mij nog steeds schuldig Is. Achtend H. VAN BOMMEL, Kaatsheuvel Geachte Redacteur. Gaarne zagen we onderstaand stukje geplaatst in uw blad, bij voorbaat dan kend. In uw nummer van j.l Zaterdag komt een ingezonden schrijven voor van het bestuur van R.W.B. over de kwestie RWB—HEC. Naar aanleiding daarvan zien wij ons verplicht daar iets tegenin te bren gen omreden dit schrijven erg eenzij dig is en iemand die niet met den toe stand op de hoogte is, de conclusie moet trekken dat H.E C tegenover R.W.B. een onsportieve daad heeft begaan. Dit is echter volgens onze meening niet het geval. Niet H.E C. maar R.W.B zelf heeft een fout begaan en wel door „Quick" zonder medeweten van de betrokken clubs direkt in de finale te plaatsen Op het laatste nippertje werd wel besloten dat „Quick" den wedstrijd tegen een combinatie van R.W B moest winnen om de finale te mogen spelen, maar daar behoeft o.i. niet veel waarde aan te worden gehecht ledereen zal toch moeten toegeven dat dit niet rechtvaardig en sportief is. Was dit nu de eenigste weg om „Quick" op hare seriewedstrijden te krijgen. Als R.W.B. haar program van dien dag wat grooter had willen maken was het dan niet veel beter geweest als zij „Quick" gevraagd had om een vriendschappelijken wedstrijd te spelen desnoods voor den derden prijs als herinnering? Ons inziens wel en wij waren deze meening toch niet alleen toegedaan want W.S.C had immers van te voren ook al verklaard niet te gen „Quick" te spelen. R.W.B. zegt wel dat wij er niet door benadeeld werden, maar R.W.6. moet niet denken dat wij alleen om den prijs spelen. Ook al was S V.W. sterker als dat „Quick" elftal dan nog verkiezen wij dezen tegenstander bo ven die „Quick" combinatie met spe lers van het eerste, tweede en derde elftal doorelkaar, en niet door den onderlingen naijver die er volgens R.W.B tusschen „Quick" en onze ver- eeniging bestaat. Wij hebben direkt verklaard de fina le te willen spelen tegen S.V.W. en daar blijven wij bij. Heeft „Quick" daar soms meer recht op dan wij? R.W.B. heeft toch zelf tegen ons verklaard dat zij een fout begaan heb ben, maar waarom schrijven zij dan nu dat zij overtuigd zijn volkomen rechtvaardig en onpartijdig gehandeld te hebben? •Wat het laatste gezegde betreft dat de N.V.B. ook wel voor ons te spre ken zal zijn, kunnen wij mededeelen, dat wij van den N.V.B. wel bericht hebben gehad dat R.W.B. uitstel heeft gehad om hare seriewedstrijden te beëindigen maar niet dat zij toestem ming hebben verleend om ons uit te schakelen en in onze plaats een ande re vereeniging te stellen. Wij zullen intusschen kalm den loop der zaken afwachten, maar ook al wordt R W.B. voor haar onbillijke handelwijze tegenover ons, niet gestraft dan nog zullen wij niet overtuigd zijn dat wij door R.W.B. reëel zijn behan deld. Bestuur H.E.C. DRUNEN. Onze dorpsgenoot de jongeheer Albert van Os, slaagde voor de R. K. Kweekschool voor onder wijzers St. Gerardus Majella te Dongen. Hij genoot zijne opleiding van den heer J. van Rooij, hoofd der school alhier. Geslaagde en familie proficiat. ELSHOUT. Donderdagmiddag ten ongeveer 3 uur, terwijl eene zware doch kortstondige bui neerviel, weer klonk eensklaps eene ratelende don derslag en sloeg de bliksem door het openstaande raam van de eerste klasse der jongensschool. Zonder schade aan te richten, verliet hij ook blijkbaar door dezelfde gelegenheid het lokaal. Alleen werd een scherpe lucht waar genomen en werden door den lucht druk de klompen der jongens door elkander geslingerd, wat later eene heele uitzoekerij ten gevolge had ook waren de leerlingen zooals zich be grijpen laat, danig verschrikt en ont vluchtten in allerijl op hun kousen het schoolgebouw. In eenige aangrenzende woningen werd de electrische installa tie ontredderd en zelfs eenige lampjes verbrijzeld. CAPELLE. A.s. Zondag des voorm. half tien uur en des nam. half drie uur zal voor de Ned. Herv. gem al hier optreden Ds. A. Meyers. Met ingang van 19 Juli a.s. wordt des Zondags niet meer besteld. De correspondentie kan dan worden afge haald aan het postkantoor tusschen half twaalf en kwart voor twaalf uur voorm. In de Ned. Herv. Kerk aan den Loonschendijk zal op a.s. Zondag, des nam. 2 uur optreden Ds. Wolters uit Sprang. (The Humorist). ,,Pa Pippel No. 10. RIJEN. Het Mannenkoor „Euterpe" alhier, zal evenals de Harmonie „De Vlijt en Eendracht", deelnemen aan het festival te Waalwijk en wel op Zaterdag 29 Augustus. EETHEN. Bij besluit van Gede puteerde Siaten dezer Provincie zijn voorgoed van den dienstplicht vrijge steld wegens.broederdienst M. A. van Andel, A. van der Kolk en G. J. de Waal, terwijl voorloopig is vrijgesteld A. P. Lankhaar. MADE. We vernemen, dat voor het leerjaar der ambachtschool te Ooster hout in 1925 zich 7 leerlingen uit Made en Drimmelen hebben laten inschrijven n.l. 4 voor 't timmer- en 3 voor het bankwerkersvak. Te Oosterhout zal op Zondag 19 Juli des v.m. 10 uur in de Herv. kerk door Ds. Th. J. Mudde uit Made worden voorgegaan in plaats van Ds. Meulenbelt die op gezegden datum en uur in de Herv. Kerk te Dongen een vacature-preekdienst vervult. Beide predikanten treden ieder te zijner plaats om 2f2 °P tot het houden van een preekdienst. In navolging van de eerste ge houden liefdadigheidsbazar te Drim melen in 't begin van dit jaar, zal andermaal en wel op 28 Juli a.s. door een comité van de Christelijke school bestaande uit de bestuursleden, de heer Moet, Hoofd der School en andere heeren en dames, ten bate dier school en tot onderhouden aanschaffing van schoolbenoodlgdheden een bazar wor den gehouden. Het 10-jarig zoontje van den werkman W. v. 't Geloof alhier had bij het spelen van het z.g. „haasje overspringen" het ongeluk zoodanig te vallen, dat hij zijn rechterarm brak. MADE. De 18 jarige zoon Anloon van den winkelier A. Verhoogen alhier had het ongeluk met een rol puntdraad op zijn fiets, doordat de fietsstang brak, te vallen De puntdraad veroorzaakte een lange wond aan zijn linkerarm, zoodat geneeskundige hulp noodzake- lijk was. De fiets was geheel onbruik baar. De oudste inwoonster onzer ge meente, wed. A. Biemans, die ruim 89 jaar werd, is Zaterdag j.l. op de R. K. begraafplaats ter aarde besteld. Het oudje was buitengewoon kras en Konijnenburg. Er zijn toch middelen ge noeg om niet;meedoeners te dwingen. Ge kunt de bemaling zelf overnemen en liet rijk j een afkoopsom vragen; die afkoopsom kan, verdeeld worden onder de meedoeners. \V. Hijken. Ik geloof niet, dat er een pol der gedwongen kan worden tot aansluiting. Het zou een combinatie moeten worden van alle polders. Hij wijst op de verschillende be langen. Hulsman. Het water was vroeger geen, maar thans wel een last. Ilui'/.inga. Zijn er nog andere hoeren die iets naar voren willen brengen? Voorz. Hinnenpolder Sprang. Ik wenschte alles te laten regelen door het rijk. Sprang heeft niet zoo'n groote behoefte als Waspik, doch bij overtollig water heeft het ook groo- I mbteiKKi.r: h'huwdV ('Urn „Tweemaal". Ambtenaar: „V-w leeftijdV Cliënte: „Vier en tunntig". Ambtenaar: „Een of tweemaal?" tegenwoordig te zijn:-liü stond er verbaasd over dat een paar mensehen WASPIK. Belanghebbende ingelanden van verschillende polders by de afwatef-ing in het Znid-nfwatoringskiniaal, hielden gisteren eene vergadering. waMrbij als spreker op.- trad, de heer Konijnenburg, ingenieur J»ij den rijkswaterstaat. De heer Huizinga, ryks- landhouweonsulent, opende de vergadering met een hartelijk woord van welkom. Het deed hem genoegen, dal zwovelen aan de uit- noodiging gehoor hadden gegeven, om hier bij enschen willekeurig dO stoute schoenen hadden aangetrokken om deze vergadering hijeen te roepen. Doordat in den loop der tijden vele klachten waren ingekomen, over de slechte toestanden in de afwatering der streek, was men er toé overgegaan, het Zuid-afwateringskanaal te graven. Door het graven van het kanaal, werd de waterstand op het oude Maasje te hoog. Nu het afwateringskanaal gegraven was, konden verschillende polders hierop loozen. Bij de liooge waterstanden van '19 en '20 stond het water 1.50 M. boven A. 1'.het scheprad aan Keizersveer kou niet malen, waarvan overstroomingen het gevolg waren. Van toen af is 't 'n punt van ernstige overweging geworden, een beter bemalings- werktuig te krijgen. Al mocht dit echter ge beuren. dan zou alles misschien nog niet in orde zijn. want er waren nog meer oorzaken der slechte afwatering. Als punt 2 merkte hij op, het onrechtmatig inlaten van buiten- in binnenpoldersals punt 3 het steeds meer afkomen van water door ontginningen; als punt 4 het verschijn van inzicht tusschen de landbouwers; op de eene plaats is de grond meer veenachtig, dan op de andere en als punt dat er havens zijn, die niet voldoen de in orde worden gehouden, b.v. hier te Waspik de Vrouwkensvaartsche haven. Re- denen genoeg om hier deze gemeenschappe lijke bijeenkomst te houden. Ilij lloopte uit dat alles straks de conclusie te kunnen trek ken. dat er iets goeds te bereiken is en dat er ook iets goeds zal bereikt worden. Vervolgens gaf hij het woord aan den heer Konijnenburg, ingenieur bij den rijks waterstaat. Deze gaf in 't kort. een historisch overzicht van de natuurlijke ontwatering dezer streek en begon, met den toestand, ontstaan in 1421 door den St. Elisabeths- vloed, om geleidelijk te komen tot de eerste verbetering in 187!». wat eigenlijk meer een militair werk was. maar dat voor de af watering. hier toch een voordeel was. De voor- en nadeelen werden in den breede uit eengezet, tot in 1904 de Maasmond er kwam, wat voor de Maas een gunstig gevolg had. De loop der Maas vanuit Frankrijk en België werd even aangestipt en er werd op gewezen, dat b(j een natten zomer in België, hier te veel water kwam en de loozing ge stremd werd, wat ten gevolge had, dat hier het Zuid-afwateringskanaal werd gegraven, met bemaling op het oude Maasje. Nu ligt te behoefte. Verhoeven, liet zou al eene groote verbe tering geven, als het rijk maalde naar den toestand van de polders; daarop te letten zou beter zijn. dan een ontwerp maken; ik zou liet aan het Kijk overlaten een ontwerp te maken. Konijnenburg. IR ben er van overtuigd, dat de bemalingswèrktuigen niet geschikt zijn; wanneer deze verbeterd moeten' worden, kunt ge betalen en nog eens betalen. W. Kamp. Ge kunt met liet rijk nogal opschieten. Het is nogal scheutig met een antwoord. Ons polderbestuur reclameerde in Februari l!)2(l en kreeg ongeveer 4£ jaar la ter antwoord op de gemaakte reclame. Konijnenburg. De bemaling moet veran derd worden; tracht eene afkoopsom te krygen. Als I' het aan liet rijk overlaat, zal liet u meer kosten. G. Zijlmans. Wat zou dat zoo al kosten? Die omslag is misschien gering? Konijnenburg. Die kosten kan ik niet pre cies bepalen ik zou denken, dat ze niet zoo hoog zullen zjjn. Zijl ma lis. De verschillende polders hebben liet recht van uitlossing. Maar bij niet-aau- slulting, behouden zij dan dat recht toch. Konynenburg. Dat kan voorkomen wor den 1' hebt den stand van hef water in de hand. Huisman. Houden polders die niet aan sluiten het recht tot lossen, of kunnen we de sluiz-ui dicht houden? Konijnenburg. Daar is wel wat op te vinden. Huizinga. Het is een groot bezwaar om liet zoo voor elkaar te krijgen, 't Is een kwestie, die geld zal kosten. We kunnen een bepaald peil aanhouden en op Keizersveer een Centrifugaalponip aanbrengen. Konijnenburg. Dat zal niet gaan. kunt dat vragen. Ik wil er zelfs moeite voor doen, doch IJ krijgt nul op request. Huizinga. Ik ben er van overtuigd, dat het rijk meer doet, dan het kan doen. Rubbens. Met een lageren stand op liet af wateringskanaal zouden we al heel wat ge baat zijn. Hulsmans. De stand had veel lager moe ten zijn. Verschuren. Nu mynlieer Huizinga zegt, dat liet rijk meer gedaan heeft dan liet had moeten doen. wil ik hier even opmerken, dat we hier den laatsten tijd in een betere conditie zijn gekomen. Blijft het ryk zoo voortgaan, blijft het iets meer doen. dan zijn we al ver gevorderd. Het stoomgemaal heeft den. laatsten tijd geregeld gewerkt. Zou een combinatie vay verschillende pol ders niet tot de conclusie kunnen komen, om te trachten den waterstand verlaagd te kunnen krijgen? Huizinga. De ingenieur zal b(j de regee ring wel een goed woord willen doen en dan zijn we al heel wat opgeschoten. de klacht voor de slechte afwatering in het feit. dat de bemaling afhangt van slechtere of betere toestanden. Ilij wensclit de verga dering liet idee aan de hand te doen, om een gemeenschappelijk besluit te maken en de zaak iu studie te nemen, om tot verbete ring te komen. Hjj spoorde aan tot samen werking en de zaak niet op de lange baan te schuiven. Er was een lijst ingekomen van 25 polders om eene gezamenlijke regeling te kunnen treffen, inzake afwatering Zuid- afwateringskanaal. Ily beval hartelijk aan het benoemen eener commissie uit die 25 polders. De lieer Huizinga vraagt of iemand op- of aanmerkingen te maken heeft, of voor stellen heeft te doen tot het trekken eener conclusie en merkt verder op, dat, indien de geheele vergadering liet er mee eens is, er het voorstel gedaan zou kunnen worden tot liet benoemen eener Commissie. A. Hij ken. Zou het niet gewensclit zijn. dat de grootste belanghebbenden er zicli voorspanden. Huisman. Omdat er verschillende belan gen in liet spel zfjn, verwacht ik van de be noeming eener commissie weinig resultaten. Zou het rijk dat niet op zich willen nemen? Konijnenburg. Als het rijk dat op zich wilde nemen, zou het scheprad aan Keizers veer verbeterd moeten worden en dat kost weer geld. Het ryk laat de exploitatie ook zelf betalen. Iluisjiuin. De polders hebben verschillen de hellingen. Ze zullen niet allen meedoen. ze niet niet op in- hij de pale den gebrui- hestaan. Huismans. In 't voorjaar hebben malen goed bijgehouden. Huizinga. Maar als 't rijk er gaat. moeten we ons dan maar ken neerzetten: moeten we dan kelyken toestand - laten blijven Zylmans. Als we van 't rijk een vast [teil op 't kanaal kregen, waren we gered; het ryk komt geniakkelijkr aan de dubbeltjes dan wij als er een vast peil op 't kanaaltje gezet werd. dan waren alle landerijen ge red. A. Hijken. Ik begrijp niet dat liet gemeen tebestuur van Waspik die boel niet beter in orde brengt; wanneer die toestand aan de Vaartsche haven verbeterd werd, zou er de landbouwer heel wat bij winnen. Rubbens. Tot nu toe heeft Waspik-Bo- ven geen last van te veel water gehad, wel van te weinig. Hjj ken. 't Gakt niet over te veel of te weinig water, maar is de toestand goed? Rubbens. Neen, die is niet goed, maar daar zullen wij wel voor zorgen; liet ligt niet aan liet gemeentebestuur. R(jken. Waarom is dat dan niet verbeterd? Rubbens. Er zyn geen centen. Iluizinga. Ik heb nog geen antwoord op mijn vraag: „Als het rijk afwijzend be schikt, wat dan?" Konijnenburg spoort tenslotte aan tot het benoemen eener commissie.' Huizinga. De commissie die benoemd wordt zal zich hoofdzakelijk hebben te belasten met een onderzoek. Konijnenburg. Die commissie kan bij den minister aankloppen. W. Hyken. Er moet geweten worden of alle polders willen meedoen en dan moeten de stemgerechtigde Ingelanden gehoord worden over (le betaling. Konijnenburg. Er moet getracht worden tot samenwerking te komen. Huizinga. Zouden we niet overgaan tot het benoemen eener commissie. Huiismaiis. De bemaling aan Keizersveer moet veranderd: worden. Verschuren. Ik meen dat alle polderbe sturen hier vertegenwoordigd zijn: als de belangen van die polders in handen dier commissie gelegd worden, dan behoeft er geen waterschap te komen. Huizinga. Is er niemand tegen het benoe men dier commissie en uil hoeveel leden moet die bestaan? Verschillende stemmenIJit 5 leden. Verschuren. Ik kan me best vereenigen met de benoeming van 5 leden, doch ik wenschte de heeren Huizinga en Verhauren buiten die 5 leden in de Commissie benoemd te zien. Huizinga; Mijnheer Verhaaren en ik wen- schen buiten die commissie te blijven, doch willen wel adviseerend werkzaam zyn. Ik hoop dat uit den boezem der vergadering zelf een voorstel zal komen tot het benoe men van Commissieleden. Rubbens. Van hoeveel gemeenten? Van iedere gemeente I? VerschurenIk meen hiervoor te mogen aanbevelen de heeren Kommers van Haams- donksveer en Middelkoop te Capelle. Rubbens. Ik stel voor :A. Smeur uil Was pik. Verschuren. En ik do heeren A. Hij ken. Loonschendyk en den Burgemeester van Waspik, als ver tegen woord igr van den Bin- nenpolder. Hieraan werd nog toegevoegd de heer Oerlemans uit Capelle, zoodat er in aanmer king kwamen 7 leden, n.l., de heeren Kom mers. Smeur, A. Rijken,- Oerlemans. Iluis- mans. Burgemeester van Waspik en Middel koop. Verhoeven. En de kosten die er op komen, wie moet dio betalen? Huizinga. Op die enkele bijeenkomst komen geen kosten. Rubbens. Als er geringe kosten op komen, dan kunnen die verhaald worden op den post van onvoorziene uitgaven. Zonder stemming worden bij acclamatie benoemd de heeren A. Kommers. Raams- donksveer, A. Smeur, Waspik. It. Middel koop. Capelle. J. Huismans. Capelle en A. Hijken. Loonschendijk. De lieer Oerlemans wenschte niet in aanmerking te komen. De 5 genoemde heeren namen de benoeming aan. Deze commissie wordt belast met het pre senteeren van een request om te komen lof verlaging peil Z.-afwateringskanaal .op kos ten van het. rijk. Huizinga. Bij mislukking, wat moet er dan gebeuren? De commissie laten voortbe staan? Zijlmans. En er aan toevoegen: ..Niet rusten voor het bezwaar is opgelost." Huizinga: Ik meen dat we deze voorloo- pige bijeenkomst kunnen sluiten. Ik dank u allen voor de opkomst en tevens voor de goe de samenwerking, waardoor ge mij de lei ding hebt vergemakkelijkt. Ik hoop dat we iets bereikt hebben en dat we nog iets meer zullen bereiken. Ik dank F allen voor Uwe tegenwoordigheid en sluit deze vergadering. De algemeene aanbiddingsdag zal hier gehouden worden op Donderdag 23 .Tuit. De missie tentoonstelling is thans vast gesteld op Zaterdag en Zondag, 1 en 2 Aug. Wederom is een kalfvaars van den landbouwer B. L. aan miltvuur gestorven. Het cadaver is verbrand. Dit is reeds het tweede geval binnen enkele dagen. Een lee- lijke schadepost. Naar de directeur van het postkantoor alhier bericht^ zal de Zondagsbestelling op de onder dit kantoor ressorteerende hulp kantoren te Vrijh. Capelle en te 's Grevehl. Ca pel lp, op 19 dezer worden opgeheven,1. DeCorrespondelities kunnen dan worden nfgqhaald te Vrijh. Capelle vanaf 1212.15 ii.ni. en te 's Gr. Capelle van 11.30 v.m.— 11.45 van.

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 6