1 1 I Firma P. SCHILDERS, A. 439e Staatsloterij. Brandsto fenhaodel WA AL WIJ K. ANTHRACIET, EIERKOLEN, STUKKOLEN, NOOTJES en TURF. welke in een taschje op de tafel lag, werd ontvreemd, terwijl men zich te vens vergastte aan gereedstaande pud ding. WASPIK. Een Eerw. Zuster uit het St. Elisabethsgesticht te Breda zal de wijkverpleegster van het „Wit-Gele Kruis", Zuster Offergeit, gedurende de maand September vervangen. Behalve de bedevaartgangers die per fiets zijn vertrokken, namen aan de Heusdensche processie naar Keve- laer een 17-tal pelgrims uit deze parochie deel. De kantooruren voor den kassier der boerenleenbank zijn vastgesteld op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, tel kens 's avonds van 5—8 uur. A.s. Zondag 22 Aug zaldeR.K. Werkliedenvereniging 's avonds om 6 uur een algemeene vergadering houden in het Liefdehuis. De Waspiksche Harmonie gaf Zaterdag j.l. te Raamsdonk geen con eert, zooals ten onrechte gemeld werd. De hierover gevoerde onderhandelingen waren afgesprongen. GEERTRU1DENBERG. Voor de Dinsdag 11 te Made gehouden loting voor den dienstplicht, waren voor onze gemeente 22 lotelingen. De uitslag is als volgt G. Bammens 12, J. v. Berk 8, C Berende 4, P. Broekmans 21, G Broeders 19, H. Bruurmijn 22, J. v Gelderen 1, R. v. Gils 16, C. Goossen 11, C. Houtzegel 5. J. Jansen 20, G de Jong 14, P. de Moon 15, M. v. d Klundert 3, J Lievens 7, W. v. Lies veld 17, J Offermans 10. J. Santbergen 9, B. Sweep 2, J. v. Vessein 13, T. de Vos 18, S Zijlmans 6. Het aantal badbezoekers der zweminrichting „Geertruidenberg" be droeg van 11 tot en met 18 Aug: Datum. Dames. Heeren. Kinderen. Tr De Winkelweek in Waalwijk a De Zangvereenlging „Volharding" belooft door aller medewerking, ite..Babi,oniënbroek behaalde een len prijs in de tweede afdeeling. schitterend te slagen. 0ok Mer gaat men steeds meer aan tuinbouw doen. Verschillende kkers worden thans met aardbeien beplant. DUSSEN. J.!. Zoodag behaalde onze fanfa/e »W Iheimtca» op het coECoar» te Aaaerzodeo d*o lea prijs la de 2c afdeeling met 306 puaten. De fanfare is hier vertrokkeo om- streeks half vier eo wa9 omstreeks 7 uur bier weer terug. Zoodra de uit- >lag bekend was. werd vanuit het club gebouw la hotel Leemans de vlag uit gestoken waarop vermeld le prijs. De muziek is bij haar aankoms' omgereden naar de Koro, waar zr oen uitstapten om zich verder te voe> on spelende naar bet clublokaal te begeven. Na nog een nummer te» beste te hebben gegeven, ging men oaar binnen waar verder den avond In een gezellige stemming werd door gebracht. Zaterdag in de H. Missen maakte onze Z Eerw. heer pastoor E. J. M Jaossens de Horion bekend, dat Zondag 16 Aug. eene collecte zoa worden ge houden voor den S'Ormramp in onze provincie, nl. Oostelijk Noord-Brabant. l)<-ze collecte heeft opgebracht ruim f200. Dinsdag 18 Aug. j.l. des nam. ten 3 uur kwam de raad dezer ge meente bijeen aangaande besprekingen betreffende Oostelijk Noord-Brabant. - Onze dorpsgenoote, mej. P. v. d. Pluijm, is dezer dagen op 21-jarige leeftijd geslaagd voor de Hoofdacte onderwijzeres. Zaterdag 1.1. Is de Loterijclub, gevestigd bij den heer J. Leemans alhier, met een auto naar de Twem geweest, dit ter gelegenheid van baar 12'/|-jarlg bestaan. j.l. Zaterdag is men van hieruit met een Ttlburgsche Autobus met ruim 30 plaatsen naar Meerlesedreef geweest. Een den 25sten keer de pelgrimstocht mee, waarvoor zij in Kevelaer door den HoogEerw. heer Directeur gehuldigd werden en hun de bekende zilveren medaille werd uitgereikt. 'iv'™ S,"™ "rs,m prii! 2(i"de een eroolen geleefd wordt. half twee s(°P'e de auto van quickd. C. L. 1-2 I den Commissaris der Koningin in de NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. 11 Aug. 3 1 13 21° 12 9 27 21° 13 14 15 28 22° 14 9 20 62 22° 15 7 42 21° 16 1 6 25 21° 17 11 11 56 21° - Op eene Donderdag 1.1. druk bezochte vergadering in Hotel Sant bergen werd een besloten R K. Dans club opgericht Voor deze vereeniging gaven zich toen reeds 38 jongelui als lid op Besloten werd den heer Land meter uit den Bosch als dansleeraar aan te schrijven. Maandag 1.1. viel de kleine v. d. P. in de vest. Mej. M. die dit zag wilde de kleine er uit helpen, doch ging zelf te water. Door een woon wagenbewoner werden beide gelukkig gauw op 't droge gebracht. MADE. De nieuw opgerichte voet balclub >R. K. M.» zal op Zondag 30 Aug. a.s. en Zondag 6 Sept. d.a.v grootc serle-wedstrijdeo houden. Tevens zal alsdan een loopwedstrijd plaats hebben over een afstand van 5 K.M. Zondag 23 dezer zal, naar wi vernemen, in alle kerken hier ter plaatse, een collecte worden gehouden *oor de slachtoffers van de ramp in Borculo, Zeeland, enz. Zondag 1.1. ontving onze vroegere dorpsgenoot, de Eerw. Frater Jac. van Alphen, van de Orde der Passionlsten te Roestjoek in Bulgarije, de H. Priester wijding. Half September hoopt de ionge priester hier zijn eerste H. Mis op te dragen. De heer F. de Visser hoopt op 2 October den dag te herdenken waarop hij vóór 25 jaar geleden werd oenoemd tot organist van de Herv. Kerk. ALMKERK. Op het j.l. Zaterdag e Raamsdonk gehouden Nationaal Rijconcours (Hippique), uitgeschreven loor de Rijvereeniging aldaar, be- laalde de heeren Gebr. Blankers alhier net hunne paarden een 3-tal prijzen, sijnde een le, een 2e en een 4e prijs, erwijl zij nog behaalde een zilveren nedaille voor 't beste tuig-stamboek- jaard en een verguld zilveren medaille /oor 't beste M. C. paard. Bij de 1.1. gehouden aanbesteding e 's Bosch van opruiming van Zand- lederzettiugen in den Bovenmond van t Afwateringskanaal van 's Bosch naar Drongelen, was de laagste inschrijver le heer L. Schermers alhier voor de 'Omma van f 1666. Op het j.l. gehouden Nationaal Sang- en Muziekconcours te Overschle •ehaalde de Gem. Zangvereenlging O. K. K,> to Nleuwendiik (Gem. Almkerk) een le prijs met 329 punten. MEEUWEN. De Fanfare „Kunst en Vriendschap" alhier behaalde op het e Ammerzoden gehouden muziek- roncours een 2en prijs in de afdeeling litmuntendheid. Zeer zeker een mooie auto van den Weled. heer H. J. Etlerg uit Ooegsgeest had het ongeluk bij het draaien van een stoep te loopen en kwam in een 9loot terecht. De remmen waren echter goed in orde, doch de chauffeur keek uit om twee kinderen die zaten te spelen te ont wijken. Persoonlijke ongelukken kwa men niet voor. Mot behulp van eenlge personen en met een takel is de auto op het droge gebracht eu kon zijn rei9 weer vervolgen. De gemaakte onkosten werden door genoemden heer betaald. De auto wa9 verzekerd. - In de gisterenmiddag gehouden Raadsvergadering is besloten dat de Raadsleden een collecte zullen houden voor de slachtoffers van de ramp ln Oostelijk Noordbrabant. Voor deze gelegenheid 19 een eere comité benoemd, waarin behalve de ZeerEerw. heer Pastoor en de Eerw. heeren Domine's zitting hebben de heeren Rietra, notaris en Van Honse- wijk, oud-burgemeester, NIEUWKUIjK. Het belooft met de' kermis op Zondag a.s. in onze gemeente een heele drukte. Het kermisterrein zal door verschillende spellen, kramen, «enten, caroussel en dergelijke geheel worden bezet, terwijl in alle café's gelegenheid tot dansen zal worden gegeven. Door Liedertafel en Harmonie zal op Maandag en Dinsdag wederom een matinée worden gegeven, zoodat er allicht voor elk wat wils is. Met den bouw van het nieuwe Kaatsheuvel, 18 Aug. 1925. De heer -T. Kleijn slaagde gisteren te 'sHage voor de akte Boekhouden M. O. De heer J. Kleijn, onderwijzer aan de O. L. School N. I alhier, is benoemd tot onderwijzer aan de R. K. M.U.L.O. te Rijswijk (Z.H.) en zal op 1 Sept. a.s. aldaar in betrekking treden. Zaterdag begaf zich mej. Cato Kleijn uit de Hilsche straat alhier, per fiets naar O.L. Vrouw v. Lourdes in de Meerselsche Dreef. Dicht bij de Bel- gisch-Hollandsche grens, werd zij door een autobus aangereden en een eind- weegs medegesleurd. Met geheel be bloed gezicht werd zij opgenomen en naar het R. K. Gasthuis te Ginnekeq getransporteerd, alwaar haar de H.H. Sacramenten der stervenden werden toegediend. Het gelaat lag aan eene zij de geheel open, terwijl de patiënte over pijn in 't geheele lichaam klaagde. He den was de toestand wel eenigszins ver beterd, ofschoon overbrenging naar huis nog niet toegestaan werd. Het rij wiel was geheel vernield. Het onderhoud dat de heer Meijer- de Vries, adviseur inzake werkver schaffing vorige week met den raad on zer gemeente gehad heeft, heeft er toe geleid, dat reeds deze week eenige uit getrokken werkloozen aan den wegen aanleg te Loonopzand zijn te werk ge steld. - Zondagmorgen gaf Euphonia een Matinée in de zaal, die goed bezet was. Het mooie programma dat keurig werd afgewerkt, liet liooreu, dat er voor de concerten op de Intern. Tentoonstel ling te Waalwijk nog extra gestudeerd was. „Cavalerie Légere" van Suppé, „La Chanson des Nids" van Buot, „La Favorite'' van Donizetti en Fantaisie siir 1'Opera „Don Carlos" van Verdi, kregen achtereenvolgens een goede beurt. Evenals ook bij andere gelegen heden zal bij de W. T. de naam van Kaatsheuvel met dergelijke nummers geen oneer worden aangedaan. ïn hare vergadering van gisteren (Dinsdagavond), deelde de Voorzitter der Hoenderclub „Kaatsheuvel" mede, dat als datum voor de te houden Pluim vee-tentoonstelling was gekozen 16 en 17 Januari 1926. Als keurmeester voor Hoenders, deed de lieer G. Muijs uit Amersfoort reeds definitieve toezeg ging. Over de huur van kooien is de vereniging in onderhandeling. ,Met de diverse Postduivenverenigingen ter plaatse zal een bespreking gehouden worden over de afdeeling postduiven, aan de expositie te verbinden. Besloten werd doctor 't Hoen, van liet Instituut van Parasitaire ziekten te Utrecht, uit te noodigen alhier de kippen te komen inenten tegen diphtherie en pokken. De eierverzending mag zich in een gesta- digen bloei verheugen, terwijl de prijs, zeer naar genoegen der leveranciers, voortdurend stijgende is. Deze week werd wederom 9 c. gemiddeld verkocht. Een viertal nieuwe leden traden we derom tot de club toe. KAATSHEUVEL. De combinatie, gevestigd bij den heer Jan v. Dun hield Zondag een wedvlucht van uit Noyon. -Uitslag1, G M. Don- Zijne Excellentie was evenals Dins dag vergezeld van den heer Vincent Cleerdin, hoofdcommies. De burge meester van Escharen, baron van Hövell tot Westerflier, die gedurende deze moeilijke dagen zooveel gedaan heeft voor de ingezetenen van Langen- boom, begroette hier den Commissaris en hield met zijne Excellentie een langdurige bespreking, waarbij de auto mobiel als vergaderlokaal dienst deed, langs den weg. De Minister van Binnenlandsche Zaken heeft Maandagmiddag het Na tionaal Steuncomité ter leniging van den nood in de geteisterde streken geïnstalleerd met een rede, waarin hij erop wees, dat de ramp die verschil lende deelen van ons land heeft geteis terd en zóó buitengewoon en tegelij kertijd zoo massaal karakter draagt, dat terstond vrij algemeen is begrepen dat de natie haar als een gemeenschap pelijk leed behoort te aanvaarden en dat de gevolgen voor de rechtstreeks getroffenen door aller samenwerking behoort te worden verzacht Om de ingekomen gelden op de meest juiste en billijke wijze te besteden is eenheid van handelen noodig. Dit heeft den minister geleid tot vorming van een nationaal Steuncomité waarvan de taak, naar hij verder opmerkte, veelzijdig zal zijn. Zij zal niet slechts bestaan in een waardeering der geleden verliezen en het stellen van regelen, waarnaar deze worden vergoed, maar tevens moeten gericht zijn op bevordering van een zoo economisch mogelijke wijze van herstel, opdat aan de beschikbare ders,2, 4, 22 P. v. d. Assem; 5, 8,12,13, gelden het nuttigst denkbaar rende- SPORT. VOETBALSPORT. patronaat is reeds een begin gemaakt. 'E' Naar we vernemen zal het nog vóór I Verhagen, 3c prijs H. Bruurmijn, le prijs A. V. Kerstmis worden. De collecte in beide H. Missen j.l. Zondag alhier gehouden ten bate der slachtoffers van de stormramp te Zeeland en Langenboom heeft f 370. opgebracht- Bij voldoende deelname zal door de congreganisten alhier gedurende een der kermisdagen eene excursie worden gemaakt naar de H. Landstichting te Nijmegen. NIEUWS UIT HEUSDEN. 1G W. Lu ij ten7, 15 Joh. van Riel; 9, 18 Joh. Stokkermans; 10 F. Darnen; 11 M. Zacht; 14 P. Kemmeren; 17 C. de Bondt19, 20, 21 J. Opperman23 H. Damen; 24 A. Vrinten; le overduif P. v. d. Mortel; 3e duif 11.29.30, laatste duif 11.54.31. De getrouwe Duif, gevestigd bij „Euphonia", hield een wedvlucht van uit Noyon. Uitslag: 1, 2, 8, 13, 1G L. Mosselveld; 3, 3,4 M. Zwaans; 4, 7 W. Kemmeren; 9 J. v. d. Linden; 31 P. Pijnenburg; 12 J. van Boxtel; 15 W. v. d. Velden. BINNENLAND. Zaterdagmiddag 15 Aug. heeft de Commissaris der Koningin in deze provincie, Mr. A. baron van Voorst tot Voorst, opnieuw een bezoek ge bracht aan de dorpen, die zoo zwaar door de ramp van 10 Augustus getrof fen zijn, meldt de 's-Hert. Crt. Het was nu heel anders gesteld in die gemeenten dan vier dagen geleden. Bij het eerste bezoek van baron van Voorst tot Voorst waren 't alleen de dorpelingen zelf die de wegen vulden. Zelfs Woensdag en Donderdag bleef het tamelijk stil, omdat de groote dag bladen zooveel aandacht besteedden aan Borculo en bijna vergaten, dat de ramp ook buiten dat stadje evenveel misschien nog meer verwoestingen had aangericht. Nu een paar groote couranten en vooral onze provinciale pers den toe stand langs den Peelrand naar waar heid geschetst hebben en de dragers van het geestelijk en wereldlijk gezag in de provincie een oproep om steun hebben gedaan beseft iedereen dat ons arme Zeeland en Langenboom er heel erg aan toe zijn. Dit heeft zich vooral geuit door bezoek van vele duizenden uit den vreemde. Zelfs de oudste inwoners hebben nooit zooveel menschen bijeen gezien. De wegen waren zwart van fietsers en automobielen. De plaatselijke comité's hadden en kele personen aangewezen om langs de wegen geld in te zamelen voor de hulpverleening en het moet gezegd worden, dat velen goed geofferd hebben. De aanwezigheid van duizenden vreemdelingen nam de troosteloosheid der eenzaamheid weg, die anders zoo zwaar kan drukken op deze landstre ken, waar hard gearbeid en sober ment worde verzekerd. Derde Klasse Eerste Lijst. Trekking van 17 Augustus, f 5000 No. 6006. f2000 No. 17660. f 400 No. 5842, 19028, 19788 f 500 No. 4499. f 100 No. 2850, 6868, 7021, 14115, 14949.' 3e Klasse Trekking van 18 Aug. Prijs van f 1500 No. 11023 - 1000 16884 - 400 2373 - 200 15022 100 532 3330 4450 5561 11958 16596 19145 20151 ADVERTENTIëN. Onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders Cijsbertus Kuiipers en Hendrika Marianna Suzanna Both hopen D. V. op den 26sten Aug. a.s hunne 50-jarige Echtvereeniging te herden ken. Hun liefhebbende Kinaeren Behuwd- en Kleinkinderen. Vrijhoeve-Capelle, 19 Aug. 1925.35184 Receptie van 2—4 uur. Opticien, 81822 25 Vuchterstraat 25, VHKRTOQEiS'BOSCH. Telefoon Intercommunaal 176. Fabriek tan kunstledematen, Breuk- en Buikbanden, Rechthouders, Plattoetzolen ete Rpreekday alle Dintóagen. Heusden, 18 Aug '25. Zondag werd in de R. K Kerk gecollecteerd ten bate der slachtoffers van de stormramp, terwijl tegen Zater dagavond door den heer Burgemeester ten stadhuize waren uitgenoodigd tot een desbetreffende bijeenkomst, naast de leden van den Raad, de heeren Mr. v. Ommeren, Van Gendt, Dr. Auer, Carpay, J. H. Verhoeven, Dr Otto en Keunen. Behalve de laatste twee deden allen van hun belangstelling blijken en werd besloten tot een col- ecte langs de huizen op Woensdag 9 Aug.. waarvan de opbrengst wordt overgemaakt aan het Nat. Steun-Comité. De leden der processie Heusden- 35185 Beste en concurreercndste adres voor Alles wordt direct aan huts bezorgd. Kevelaer, mej. E. Waaijers en de heer«™>po gespeeld, osok b. v. v. kon het tegen h. ireslatie voor een dergelijk klein corps. I N van Diessen, maakten Zondag voorét ÏÏS Onder grootc belangstelling had Zondag 1.1. de arukte te LangenDOOm. n n eerste wedstrijd plaats 0111 den Miss Blanche be ker welke Quick met 2—1 moest verliezen. De nederlaag is grooten deels te wijten aan ongc- oefendheid der Quicker» en hoog noodig is drukke training voor de volgende wedstrijden. Aangaande de wedstrijd kunnen we niet an ders dan zeggen dat Rotterdam verdiend gewon nen heeft en hun spel was minstens één klasse heter dan van Quick. Na een twintig minuten spelens wist Blom voor Quick te doelpunten waartegen de Rotterdammers voor rust eenmaal tegen scoorden, zoodat de stand met rust 1—1 was. Zijn we van onze Blauw-Witte gewoon dat zij na rust met meer vuur beginnen te spelen, thans was het tegenovergestelde het geval en verzwakten onze spelers geweldig. D. C. L. pro fiteerde hiervan en hield de Quickers Ingeslo ten, zoodat onze verdediging handen vol werk kreeg. Nog een maal wisten de Rotterdammers te doelpunten en met 2—1 voor hen kwam het einde. D. C. L. heeft in Waalwijk een goeden indruk ge maakt en is het volgende seizoen een graag ge ziene tegenpartij voor onze Blauw-Witten. Wat wel eenigszins verwacht was is gebeurd. Quick is in de 2de klas N. V. B. In de zwaarste afdeeling ingedeeld en wel niet de volgende clubs: Roosendaal 1 en Alliance I te Roosendaal, Middel burg I, I). O. S. K. O. I en Bergsche Roys I, Don gen I, Breda I en Vlissingen I. Zooals" men ziet een zeer zware concurrentie zoo dat er voor Quick dit seizoen veel op het spel staat en alles in hot werk gesteld moet worden zich te handhaven. Wel nu Quickers toont uw 2de klassersschap waardig. W. V. V.—JULIANA. Zaterdag j.l. 15 Augustus hadden de Eindwed- strijden plaats om den Juliana-Beker. Om 2 uur kwamen in liet veld B. V. V. 2 's-Bosch, Quick 2, Waalwijk. Deze wedstrijd eindigde met een 20 overwinning voor B. V. V. Daarna speelde H. E. C. Waalwijk tegon Broek hoven uit Tilburg, dit was een goede wedstrijd met spannende monienetn, welke H. E. C. door haar vlug combinatie spel met 61 wist te winnen ofschoon Broekhoven wel een paar puntjes meer verdient had, maar het geluk was niet aan hun zijde. In de Finale speelde H. E. C. tegen B. V. V. 2 dit was wederom een spannende wedstrijd, waar in II. E. C. andermaal niet 41 wist te winnen en alzoo lil het bezit kwam van den eersten prijs een grooten zilveren Beker. Terwijl B. V. V. in liet bezit kwam van den 2e prijs, zilveren Beker. Bij loting van Broekhoven den :tc prijs, zilveren Lauwerkrans en Quick den 4e prijs, zilveren Lauwertak. Juliana kan met genoegen op deze goed geslaag de seriewedstrijden terug zien. Naar wij met ze kerheid kunnen mede deelen zal Juliana dit sei zoen uitkomen in de 3e klas N. V. B. en heeft het Bestuur van den Nedcrlandschen Voetbalbond liet verzoek om toelating reeds toegewezen. DUIVENSPORT. WAALWIJK. R. W. B. De onderlinge atliletiek-wedstrijden voor de leden van R. W. B. hebben een zeer gezellig ver loop gehad, en hebben we geconstateerd dat er voor dergelijke wedstrijden veel animo is. Begonnen werd met een afzonderlijke wed- mm I fl I I oiillnil \*nl«VAllf/ine l-ll-.ll» I1. -thn O c Hoor -*iin j I d- Heijden. Vervolgens kwam aan de beurt 100 d.S. Kiadi Zijn en geopenu meter hardloopcn, voor alle leden, n adiverse series plaatsten zich de vier snclstcn in de finale, hiervan was de uitslag 1 J. v. Lattum, 2 Henk Veltmeijcr, 3 L. v. Helst, 4 P. Klerkx, allen met gering verschil. Vértrappen: 1 J. v. Lottum, 2 L. v. Hilst, 3 P. v. Hilst, 4 B. Treffers. Kogcl- stootcn: 1 II. Vcltmeijer, 7,71 M.; 2 J. v. Lot tum, 3 1'. v. Hilst, 4 C. v. Kampen. 1200 meter liardloopen: 1 J. v. Lottum, 2 H. Vcltmeijer; 3 L. v. Hilst, 4 C. Verhagen. Ook dit nummer was hoewel zwaar toch spannend. Tot slot kregen we touwtrekken man tegen man, uitslag 1 P. v. Hilst, 2 L. v. Hilst, 3 II. Veltmeijcr, 4 C. v. Kam pen. Totaal te behalen punten 50. Behaalde pun ten J. v. Lottum 39, K. Veltmeijer 30, L. Hilst 34, P. Hilst 20. Na de wedstrijden werden de prij zen bestaande uit een horloge, R. W. B. trico, voetballer statuut, muziekstuk enz, met eenige toepasselijke woorden uitgereikt, waarbij de hoop 'werd uitgesproken een volgend jaar we derom dergelijke wedstrijden uit te kunnen schrijven, en deze wedstrijden er toe zullen mede werken een kern van R. W. B. leden te vormen, welke ten allen tijde R. W. B. trouw zullen blij ven. Oisterwijk was verhinderd om te komen. R. W. B. 2W. S. C. 2 werd verdiend door B. W. B. met 10 gewonnen. Den doelman van W. S. C. en midhalf van B. W. B. waren de uitblin kers. R. W. B. 2H. E. C. 2 00 kon echter niet uitgespeelt worden, en zal op nader te bepalen datum worden overgespeeld. H. E. C. Op j.l. Zaterdag, Hemelvaartsdag, kwam het eerste elftal van onze voetbalvereniging II. E. C. in de finale der bekerwedstrijden van „Juliana", Baardwijk, en wist door een drietal schitterende overwinningen beslag te leggen op den eersten prijs. Daar op Zondag 9 Aug. „Vitesse" Geertruiden- berg niet was opgekomen, speelde H. E. C. tegen Juliana. Deze wedstrijd, waarin II. E. C. over wegend sterker was eindigde in een -—2 overwin ning voor H. E. C. Op Hemelvaartsdag kwam H. E. C. in de fi nale tegen B. T. C. uit Tilburg, welke vereeniging H. E. C. kampioen Is eerste klas B. V. B. B. F. C. was met haar sterkste elftal opgekomen maar bleek toch lang niet opgewassen tegen H. E. C. Met niet minder dan ti1 moesten zij de meerderheid der onzen erkennen. Doordat B. V. V. gewonnen had van Quick kwam de beslissing tussrlien B. V. V. en H. E. C. Niettegenstaande H. E. C. pas een wedstrijd wr n "—^achter den rug liad werd er nog in een vlug

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 6