üroenlenMierij I. van Es, m Gevatte Koude Sanapirin. Marktberichten. Pootaardappelen in Benieuwd is men natuurlijk wel, m aar de debiteuren, en de bedragen, vo oral naar de grootere credieten, want ■o aar hangt veel van af. D. v. N. DRUNEN. Bij het verlaten der school geraakte het dochter je van E. onder een passeerende auto. Deerlijk verminkt werd de kleine opgenomen hij de Gemeente-Secretaris en werd on middellijk medische hulp ingeroepen. Voor zoover thans vaststaat treft den bestuurder der auto geen schuld. Veiling Drunen prijzen v. 15 October. Appelen van 3 tot 21 7a cent; Ster appel 14 tot 21 Va ct.; Goudreinetten 10 tot 20 cent; Lemoenappel 147» tot 20 cent; Dirkappel 8 tot 14 cent; Gronin- gerkroon 77» tot 127a cent; Bellefleuren 9 tot 127a cent; Ossekoppen 7 tot 11 cent; Oranjereinette 10 tot 167a cent Bender zoet 8 tot 11 cent; Campagne zoet 7 tot 12 ct.; Bellefleuren zoet 7 tot 9 cent; Beurré Clargeau 45 tot 51 cent; Beurre Napoleon 30 tot 34 ct.;Nouveau Pateau 30 tol 33 cent; St. Remie 20 tot 26 cent; Juin 5 tot 117a cent; Spruitjes 3 tot 20 ct.; Sjalotten 10 tot 147a cent; Princesseboontjes 30 tot 37 cent; Peren 20 tot 51 cent; Druiven 32 tot 56 cent; Spinazie 5 tot 77a cent; Wortelen l/1» lot 27a cent; Pastinaken 3 cent, alles per K.G. Witte Kool 1 tot 8 cent; Roode Kool 7a tot 7 cent; Savoye Kool 7a tot 10 ct.; Bloemkool 10 tot 147a cent; Andijvie 7» tot 2 cent, alles per stuk. Noten 0.50 tot 0.65 per 100 stuks. Peen ƒ1.tot 3.Preij 8.tot 27.50; Selderij 14.— tot 20.50; Kroten 1.50 tot 3.25, alles per 100 hos. N1EUWKU1JK. Aan het solisten concours te Drunen vanwege de har monie te houden, zullen uit onze ge meente twee leden der harmonie deelnemen. Het beste succes zij hun toegewenscht. Op Dinsdag 20 October a.s. des avonds 7 uur zal in het café van den heer Th. v. d. Geld een algemeene leden vergadering worden gehouden van de Boerenleenbank alhier. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, 2. benoeming stem- opnemers, 3. vaststellen rekening en balans 1924, 4 verkiezing van twee leden van het bestuur wegens perio dieke aftreding der heeren J. v. d Brand en M. v. Wijk, 5. verkiezing lid van den Raad van Toezicht, we gens periodieke aftreding van den heer C. de Hoog, 6 voorstel verlaging der rente van spaargelden en verlaging rente van voorschotten. Op de j.l. Vrijdag in het café van den heer Merkx alhier gehouden verpachting der visscherij in het kanaal 's Bosch—Drongelen, werd pachter de heer W. Mulder te 's Bosch. VLIJMEN. Dinsdagavond hield de Onderlinge Kalfverztkering „St. Gu nera" te Vlijmen in de zaai van den heer H. Boom-de Vaan haar jaarlijksche verplichte najaarsvergadering. Nadat de heer L van Bokhoven de vergade ring had geopend, werden de notulen voorgelezen en goedgekeurd, waarna rekening en verantwoording over het verloopen jaar werd gedaan. Na de vele doodgeboren kalveren, sloot de kas met een batig saldo van f577.35. Voor de controle der rekeningen wer den aangewezen de heeren M. Kivits en A. Boom-Daelmans, waarna tot verkiezing der bestuursleden werd overgegaan. Voor wijk Dorp herkozen H. van Beurden, voor wijk Wolput gekozen J. Mommersteeg-v. d. Water, voor wijk Heistraat herkozen H. Boom-Klerx, voor wijk Dijk herkozen Cor Kouwenberg en wijk Haarsteeg—Vlijmen herkozen G van Esch. Er werd besloten het bestuur te machtigen om de prijzen van uitbetalingen te stellen naar goed vinden. Medegedeeld werd dat thans de uitbetalingen zijn van 16 cent onder de honderd pond en varieerend naar gelang van gewicht tot de 200 pond, vandaar tot boven de 200 45 cent HERPT. In hare.Donderdagavond gehouden vergadering besloot de Jon ge Boerenstand een excursie te maken naar Roosendaal op Donderdag 22 Oc tober a.s. Men zal deze reis per auto ondernemen. Naar aanleiding van het concours voor humoristen, dat op 22 November alhier zal gehouden worden kunnen wij nog mededeelen dat als prijzen beschikbaar gesteld worden 15, 10, 7,50 en 5, benevens een kunstvoor werp voor den publieksprijs. Zij die prijswinnaar zijn en een me daille wenschen, kunnen die ook krij gen,, doch dan wordt hun prijs met 2,50 verminderd. Reeds verschillende deelnemers men zegt van zes heb ben zich opgegeven. OSS. Te Berchem bij Oss is met groote feestelijkheden 't feit herdacht, dat de familie Bijvoet (drie geslachten) het notariaat aldaar waarnam. Zeker een zeldzaam feest. CAPELLE Naar men ons mededeelt zal de gemengde zangvereeniging „Het Rozeknopje" alhier in het begin der volgende maand, onder leiding van den heer N Snyers uit Raamsdonksveer, in de zaal van den heer L. F v. Dongen haar eerste winteruitvoering geven. A.s. Zondag des voorm. half tien uur zal in de Ned. Herv. kerk aan den Loonschendijk optreden Ds. Jonkers uit Waspik. Zekere R. had j 1. Dinsdagavond het ongeluk, toen hij met zijn auto op den Winterdijk wilde draaien, in den sloot te rijden. Na veel moeite werd het voertuig op het droge gebracht. Behoudens eenige materieele schade liep dit ongeval gelukkig zonder ernstige gevolgen af. De heer A. de Jong, tot voor eenige jaren rijksveearts te dezer plaatse, thans directeur van den Vleeschkeuringsdienst, zal met ingang Ingezonden Mededeelingen. Kies- en Aangezichtspijn, Influenza, Rheumatiek, verdrijft men door de genezende, pijnstillende werking van Buisje 75 ct. (Mijnhardt) van 1 Jan. a.s. den dienst met pensioen verlaten. Moge het hem gegeven zijn nog vele jaren van de welverdiende rust te genieten. Doordat de heeren R. Middelkoop en C J. v. d. Hoek voor hun benoeming tot lid van het uitvoerend comité voor het te houden muziek- en zangconcours bedankt hebben zijn in hun plaats gekozen de heeren L P. Oerlemans en C. de Rooy. In de vergadering van dit comité is tot vice-voorzitter ge kozen de heer J. Michael en tot secre taris de heer W. J. v Nieuwenhuijzen. Besloten werd het concours te houden |#VOor op Hemelvaartsdag 1926 en daags daarna Dank zij de ijverige bemoeiingen van den eierbond alhier zal in onze gemeente dezen winter bij voldoende deelname door den heer J. Teurlings, pluimveeleeraar te Kaatsheuvel, een cursus in pluimveeteelt worden ge houden. In de Ned. Herv. kerk alhier zal a.s. Zondag des voorm half tien en des nam. half drie uur optreden Ds A. Meijers. De meisjesvereeniging op Geref grondslag „U.K.K." alhier zal D V. Donderdag 22 Oct. as haar eerste jaarvergadering houden in de Geref kerk alhier, des avonds 7 uur. De agenda bevat de volgende punten 1. Openingswoord „Aan wien de Toe komst". 2 Jaarverslagen 3 Drieërlei levensbeschrijving over de vrouw. 4 Voordracht „De lampen brandende". 5 Zang 6 Rede door Ds. J Snoek over „Hoeksteenen" 7 Sluiting. Het is bijna overbodig allen op te wekken om deze vergadering bij te wonen Het rijk voorziene agendum geeft alle waarborg dat men niet teleur gesteld zal worden. Toegang is vrij. Bij onderhandsche aanbesteding is het bouwen van een stoommaalderij voor rekening van' den molenaar H Mouthaan op de Nieuwevaart alhier opgedragen aan den heer J Quirijns, aannemer te dezer plaatse. Dezer dagen reed een vracht wagen, komende uit Waspik, tegen de afsluitboomen van den overweg aan het station Capelle-Nieuwevaart alhier, met het gevolg dat een dezer boomen geheel werd afgereden, zoodat de toe gang tot den spoorweg niet geheel is afgesloten en bij het passeeren van den spoorweg zeer opgelet moet wor den in verband met de passeerende treinen. -— Naar men ons mededeelt werd in den nacht, van j.l. Maandag op Dinsdag eenig geld ontvreemd ten nadeele van den bakker J. V. O. in de Nieuwstraat alhier. De zaak is in handen der politie. MADE. In de heden gehouden raads vergadering zijn de heeren C Stal en J. v. d. Made herbenoemd als leden van het burgerlijk Armbestuur. Op verzoek van de vereeniging Gemeente Belang werd besloten voor een door den heer Laarakker te geven Handelscursus f5 subsidie per leerling te geven tot een maximum bedrag van f90. Een verzoek van het R.K. Kerk bestuur om gelden beschikbaar te stellen voor het bijbouwen van eenige lokalen aan de Bijzondere Meisjes school te Made, werd in handen ge steld van Burg en Weth om na te gaan of op Stuivezand een school zal worden gebouwd. In ons volgend nummer uitvoerig verslag. LOONOPZAND. Op a.s. Zondag 18 October zal in de zaal van „Con cordia" eene groote tooneelvoorstelling gegevén worden door Breda's Tooneei. Er zal worden opgevoerd „Hun Kind", tooneelspel in 3 bedrijven, onder leiding en medewerking van den schrijver Joh. van Eekelen. Daar deze tooneelvereeniging als zeer gunstig bekend staat en op den nationalen tooneelwedstrijd te Tilburg in 1924 drie le en een 2en prijs be haalde, zal het wel de moeite waaid zijn deze te zien optreden. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 15 Oct. 1925. Gisteravond hield de Eerw. heer Kapelaan in de Debatingclub een zeer belangrijke voordracht over de ge schiedenis van Heusden. De heer Carpay meende echter een opmerking te moeten maken met betrekking tot het medegedeelde omtrent Andelines. Geconstateerd kan worden, dat de aanwezigen een zeer leerzamen avond hebben gehad. Als spreker voor de eerst komende vergadering is aangekondigd de heer J. van Laarhoven. Onderwerp „De Inquisitie". NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 16 Oct. 1925. ONZE HARMONIEëN. IV Na de lauweren gedurende een tien- lal jaren geoogst nam de Harmonie een welverdiende rust. Het voortdurend concoursloopen kostte massa's geld en de harmonie was 1111 eenmaal op de hoogste ladder der muzikale glorie ge stegen. In deze periode werden de ge bouwen waarin het corps gevestigd was eigendom van het gezelschap. Op 23 Juni 1893 werd het gehecle complex aangekocht en kwam op naam van hel muziekgezelschap Euplionia. Het ge vaar voor ontijdig dakloos worden, was hiermede voor goed van de baan en de exploitatie van deze gebouwen kon meteen ten goede komen aan het corps zelf, waar hel gold veranderin gen of verbeteringen aan te brengen waarvoor men thans niet meer afhan kelijk wi\s van de medewerking en ge zindheid van anderen. In het jaar 1900 werd de Jieer W. v. Nieuwstadt reeds een twintigtal jaren bestuurslid tot president van 't corps benoemd. In 1904 eindelijk zou men nogmaals deel nemen aan een groot muziekconcours harmonieën, fanfarecorpsen, schutterij en militaire muziekkorpsen te houden op 28, 29, 30 Augustus 3, 4, 5 Sept. en *5 en 16 October te Tilburg. Maandag 29 Aug. trok het gezelschap andermaal ten strijde. Concurrenten in de afdeeling uitmuntendheid waren: de Zeister Harmonie met 51 werkende leden onder Directeur P. de Vries; hel Korps Hoornblazers, Regiment v. (1. Schutterij Rotterdam met 50 werkende leden, Directeur A. J. de Maaré en de Harmoniekapel der Ned. Gist- en Spi ritusfabriek en Oliefabrieken „Calvé" Delft, met 43 werkende leden, Directeur W. Keereweer. Euplionia kwam met 38 werkende leden onder de directie van G. J. Brohm en W. v. Nieuwstadt. Als verplicht nummer werd gespeeld Timantes, Ouverture van Lindpaintner en als eigen gekozen nummer „Le Palme d'honneur" van Greve. Dal de concurrentie zwaar zou zijn was bekend dat de beoordeeling der Jury streng was werd ondervonden. De traditio- neele le prijs bleef weg en hel korps werd met een 2en prijs huiswaarts ge zonden. In de afdeeling lecture a vue moest echter de Jury andermaal de su perioriteit der Kaatsheuvelsche schoen makers erkennen en ze andermaal met den len prijs beloonen. 'I Was begrijpelijk dat het corps niet content was. 'I Zocht een gelegenheid om revanche te nemen, een gelegenheid waarvan niet alleen de provincie, doch het geheele land zou spreken. Amstels fanfarecorps onder Directeur David Koning Jr. schreef een groot nationaal concours voor harmonie- en fanfare corpsen-uil ter gelegenheid van het 20 jarig bestaan van het corps. In 'l groote paleis van Volksvlijt te Amsterdam zou 'l concours gehouden worden! Er werd onder leiding van instructeur Brohm en Directeur W. v. Beurden gestudeerd en geoefend, want 't kostte wat het kostte, de hoogste bekroning moest Euphonia's deel worden. Was de concurrentie in Tilburg groot, in Am sterdam was zij voor de afdeeling Uit muntendheid zonder weerga. Niet min der dan acht gezelschappen namen aan den wedstrijd deel. No. 1 's-Gravenhage Harmonie gezelschap „Apollo" Direc teur A. C. L. Wemelink Entink met 38 werkende leden. No. 2 Almelo „Alme- losche Harmonie", Direct. E. Geels Jr. met 36 werkende leden; No. 3 Weesp Zang- en Muziekvereen. „De Adelaar", Directeur P. .1. Kiveren met 36 werk. leden; No. 4 's-Gravenhage „Godsdienst en Kunstzin", Directeur A. Bielen Jr. met 32 werk. leden. No. 5 Kaatsheuvel „Muziekgezelschap Euplionia", Direc teuren G. J. Brohm en W. v. Beurden met 38 werk. leden. No. 6 Haarlem „Harmonie", Directeur W. Hofmeester Rzn. met 46 werk. leden. No. 7 Koog a. <1. Zaan, Zaanlandsclie „Kapel" Direc teur E. H. Rap met 43 werk. leden en No. 8 Harderwijk „De Harmonie", Di recteur N. .1. Schallenberg met 35 werk. leden. Als verplicht nummer zou ge speeld worden „Fête Sicilienne" van Jos. Kessels, terwijl Euplionia als eigen gekozen nummer met de Fantaisie de l'opera „Doii Carlos" de Verdi arr. A. J. Clement zou uitkomen. Als Jury fungeerden de beste musici uit den lande: Aukes, Bouwman, v. Dam, v. Erp, Heymans, I). Konings, J. Koning, Kriens, v. 't Kruijs, Schweins- berg, Welters en Zaagman. Om half acht op Zondag 28 Juli zou de strijd aanvangen. Waren de verwachtingen hoog gespannen, gebouwd op de ken nis der executanten, de kunst en erva ring der leiders, de onvermoeide tot 't laatste moment volgehouden studie der Euphonianen, het enthousiasme was niet le beschrijven toen de jury mede deelde dat aan het muziekgezelschap „Euplionia" Kaatsheuvel onder de acht mededingende corpsen den eersten prijs was toegekend, verguld zilveren lauwerkrans met 100,Was het wonder dat geheel Kaatsheuvel zich op maakte zijn corps op feestelijke wijze te ontvangen, Euplionia dat in de hoofdstad des lands ónder de grootste concurrentie de hoogste lauweren in de hoogste afdeeling behaald had. Alles repte zich om zaal en gebouw een feestelijk aanzien te geven en thans nog verhaalt men of 't gisteren gebeurd was van 't gejubel en gefeest bij 'l huiswaarts keeren van het gelau werde corps. Bij G. Kleijn, de bekende tuinier alhier werden deze week voor de tweede maal rijpe goed gevormde aard beien geplukt. Voor de te houden tentoonstelling kwamen dezer dagen nog lal van eere- prijzen binnen o.a. een tweetal bekers, kranzen, medailles enz. Totale lijst volgende week. SPORT. QUICK—D.O.S.K.O. Een belangrijke voetbalwedstrijd staat Waalwijk op Zondag a. s. te wachten. Het sterke Dosko uit Bergen op Zoom zal naar hier komen om tegen Quick een comp.-wedstrijd te spelen. Reeds maakte deze wed strijd het gesprek van den dag uit De gesprekken van het schitterend succes in Vlissingen waren nog niet ver stomd of daar hoorde men reeds praten van de ontmoeting Quick— Dosko En niet ten onrechte. Alle voelbalsupporters weten maar al te goed wat Dosko is. Verscheidene jaren speelde deze vereeniging in de Zuidelijke le klas om na een onge lukkig jaar hieruit te verdwijnen. Doch thans is Dosko aan 't probeeren hei verloren terrein te herwinnen Hiertoe heeft zij zich versterkt met de twee Bredania I-spelers, nl. Metz, die ook lang in 't Zesde speelde, en Brouwer, welke ook in B.V.V. I heeft gespeeld. Deze twee spelers maak'ten van Dosko dan ook zulk een sterke ploeg, dat ze een mooie kans naar het kampioen schap maakt. Zoo lazen we deze wet k een berichtje over het Dosko Xl-tal, waaruit wederom blijkt welke kracht er van haar uitgaat. Het luidt als volgt: „Wij weten tenminste niet wat en wie we in de Dosko-ploeg het metst moeten bewonderen, het tactische op stellen van Steenbak of het zich ge regeld vrijmaken van Brouwer, de snelle ruches van v. d. Boom of de schakel tusschen halflinie en voor hoede Borghoutsde zwoegende Leen- ders en Melsen of den als maar steu nenden Langbroek En de verdediging, schitterend in vorm, vooral Stuart." Dit berichtje zegt genoeg, zoodat wij hieraan niets meer behoeven toe te voegen. De opstelling van Dosko is als volgt Metz, Oosterwaal, Stuart, Leenders, Langbroek, Melsen, v. d. Boom, Borghouts, Steenbak, Brouwer, Jansen. De wedstrijd vangt aan om half drie en staat onder leiding van den heer M. Jansen uit Breda. Het zal onnoodig zijn de voetbal-enthou siasten aan te sporen dezen wedstrijd bij te wonen daar eenieder dit sterk team wel zal willen zien spelen, vooral nu er in Waalwijk of omstreken geen enkele wedstrijd van belang op het program staat. W S C. II—QUICK II. Het eerste Xl-tal van W.S.C, heeft morgen rustdag, doch niettemin staat er op het W S.C.-terreln een belang rijke wedstrijd te wachten, nl. tos- schen de reserve-elftallen van W S.C. en Quick. Twee weken terugspeelden belde elftallen nog een oefenwedstrijd tegen elkander, welke een fl oke over winning voor de Quickmenschen op leverde, een en ander wellicht door onvolledigheid der zwartht mderW.S.C. zal morgen vollediger opkomen om te trachten een geheel ander resultaat te behalen. Of zulks gelukken zal, dieet afgewacht te worden, wijl er mornet- teel vab het tweede elftal vac Quick een groote kracht moet uitgaan- Wi) verwachten èa van W S.C.-ziJde èi van de tegenpartij groote belang stelling voor deze ontmoeting dezer concurrenten. De aanvang van dezen wedstrijd is op half een gesteld. Het derde elftal van W S.C. gaat bij Baardwijk II op bezo k en speelt om 2 uur. R. W. B. Zondag a.s. speelt R.W.B.I haar lsten uitwedstrijd. De reis is naar Den Bosch waar gespeeld moet worden tegen D.E.V.O.Deze heeft dit jaar door ver sterking van eenige Roodborstjes-spe lers, een keurige ploeg. We hebben na den laatsten wedstrijd in onze ploeg weer meer vertrouwen gekregen; zij zullen zeer zeker poed partij geven. Vertrek om 12 uur per W.A.V.I. aan de Besoijensche Steeg. Vertrek suppor ters per fiets eveneens om 12 uur. R.W.B. II opent hel seizoen voor den B.V.B. 1ste klas tegen Berkdijk I om 2 uur op het R.W.B. terrein. Hoewel de beste krachten uit het tweede naar het eerste elftal zijn overgegaan, achten we een gelijk spel wel mogelijk. W.V.V. JULIANA. Zondag a.s. speelt Juliana II haar tweeden wedstrijd voor de competitie 2de klasse B.V.B. en speelt thans een thuiswedstrijd tegen W. S. C. III. Zon dag j.l. werd Drunen I in eigen huis door de reserves verslaan, dus lui, aan u de eer om het door den N.V.B. goed gekeurde terrein met een overwinning te openen. Daarom van het begin tot het einde toe flink gewerkt. Aanvang 2 uur. Geertruidenberg. Geertruidenberg kiijgt Zondag a.s. B eda II ihuD. Daar we Breda II keo- nen als een mooie ploeg, twijfelen we niet of het moet een aardige wedstrijd worden. Good-Lack I speelt te Breda tegen Wl' ouko I. Daar deze club 1.1. Zotdag maar met even 7 0 van D N S. wor, zullen onze Good- -Luckers wel weer eet fl nke tegenstander vinden. Good-Luck II speelt haar eerste competl'.ie-weditrijd tegen de Zwart jes II te UDechout. DUIVENSPORT. WASPIK. Op Zondag 20 December zal doo- de vereenlglrg >Üe Rchduif», gevestigd bij den heer Ch'. van Dooger, eene nadonale postdulvententoons'elling ge houden worden, waaraan prachtige prijzen zijn verbonde». De keuHog hfff' plaats op Zaterdag 19 Dec. BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. Geboren: Johanna Maria d. van A. C. Hombergen en van J. M. van Moergestel. Wilhelmus, Johannes Maria z. van Joh. W. Brock en van W. M. Sombroek. Theodorus Jo hannes z. van Joh. Th. Leijtens en van Franc. v. d. Leest. Johanna Maria d. van A. A. van Hoof en van A. Slaats. Huw.-Aang.: Ger. Ant. van de Wiel 31 j. en Antonia Elis. van Gelder 25 j. Jacobus van Giersbergen 42 j. te.Drunen en Joh. van Gerweri 38 j. Adr. van Herwijnen 32 j. en Alida C. van Heijst 26 j. Gehu w dGerard Corn, van Box tel 22 j. te Loon op Zand en Ant. Petr. Korthout 24 j. Overlijden: Antonie Kuijsten, echtgen. vaii Joh. v. Heivoort 56 j. Adr. Verhoeven, echtgen. van Petr. v. d. Hoven 57 j. V ert rokken: Arnold J. Berg mans naar 's Bosch Geertruida van Meeuwen naar Tilburg. M. D. Ver- stijnen en gezin naar Botterdam. L. M. de Jong naar Drunen. Bastiaan Naaijen naar Rotterdam Henrica A. v. Mierlo naar Rotterdam. Ant. Lauwrier naar Rotterdam. Louisa Timmermans naar Brussel, J. A. Verbraak naar Tilburg. Henrica van Oldenbeek naar Tilburg. Regina A. van Damme naar Tilburg. Bertha A. Hom naar Lossen. Jacob G. Hoet- jes naar Veendam. I). E. van den Steenhoven naar Heusden. R. J. v. d. Velden naar 's-Bosch. M. C. J. v. d. Velden naar Vlijmen. Wilhelm. C. v. d. Velden naar Loon op Zand. Joh. H. Scherpenburg naar 's-Bosch. AGENDA'S. WAALWIJK. Zaterdag 17 Oct. Witte Bioscoop, „Zes dagen", 8 uur. Zondag 18 Oct. 12 uur. Repetitie Liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 18 Oct. 12'/2 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", mannenkoor. Musis Sacrum. Zondag 18 Oct. Witte Bioscoop, „Zes dagen", 6 en 8'/a uur. Zondag 18 Oct. Flora Bioscoop, „De Apachen van New-York", 6 en 8'/2 uur. Zondag 18 Oct. 6 uur. Groot Bal bij P. v. Daelen. Maandag 19 Oct. 8 uur. Vroolijke Kunstavond. „De Optimisten". Musis Sacrum. Dinsdag 20 Oct. 8'/2 uur. Repetitie Waalwijks Gemengde Zangvereeniging voor dames en heeren. Woensdag 21 Oct. 8'/2 uur. Athle- tiekoefeningen Quick leden. Openbare school. Waalwijk, 16 Oct '25. Eieren 1214 ct. Varkens f 14—f 18. AD VERTEN TIëN. v /h. „Pomona", 35457 Grootestraat WAALWIJK Telefoon 162. Nieuwe Snijboonen 60 ct.per K.G. Nieuwe Princessenboonen 55 ct. per K.G. Tomaten 18—10 ct. Schorseneeren 25 ct. Spinazie 25 ct Kroten 8 cent per bos. EXTRA AANBIEDING GOEDGEKEURDE Zwijndrechtsche paarsputjes f 7.— Eigenheimers f6.75—f4.75. Bravo's f 7.25—14.75. Alles per 50 K.G. Maat 32—45 m. m. Groote hoeveelheid 2il2°l0koriing WAALWIJK OAMESHOED, boy scout model, prachtkwa liteit moleskin, met en zonder doorge- 6.90 DAMESHOED, «ij pluche met «eer aardige lintgarneering. in de nieuwste mode. A QA kleuren H.ÏIU DAME.S HOED, prach. tige topée hoed, chique gegarneerd in grijs, vieux rose, biar- 7.90 stikte rand. KINDERHOED, fijn zwart pluche zeer nieuw 3.90 model....a.» DAMESHOED', zeer mooi vilt, geschikt mo del voor page-kapsels, in lavendel, terra, 3.50 BONTHOED," in bibe- rette en zwart seal, met de moderne ve. g gg lours- panne bol. bern?tein, lila «n*. KINDERHOED, wit ted dy bear, aardig gegar neerd, In alle ma- gg ten voorradig FLUWEEL KINDER. HOED, cloche model, Ir» de nieuwste tinten, terra bleu, 2 75 DAMESHOED, flatteus model, prachtig zwart Ijden fluweel, slechts j korenbloem. DAMESHOED, slap mc del van zijden fluwee prachtige kleuren C Ci epoldgar nee ring.

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 10