Hel beste voer is hel mrfleeliésl. f. 2 r ,,Het Witte Nuthoen" J. Tuerlings, Voert daarom 4 Malvitz eon uitstekend geslaagde seance in hotel Santbergen. Zooals was aangekondigd, zou de telepaath des middags een opdracht volvoeren, welke door een commissie, be staande uit de Wel Ed. Acht ba re Heeren de Bianclii, N. G. Mejjers, Mol en v. Oorschot was opgesteld en aan htin alleen bekend. Zoo- *als te verwachten was. was het publiek toe komen stroomen en te drie uur was eenieder die vrij had op de been. De opdracht luidde als volgt: Vanaf het gemeentehuis wordt langs de Zuidzijde van de markt gereden tot bq het café van Stal, dan linksom de markt over naar de Dordtscliestraat tot aan de isch- markt, dan linksom het verlengde van de Dordtsche uit, verder de Waterpoortstraat iu en vervolgens recht door naar de Thor. Hier uitstappen en de volgende opdracht uitvoeren De telepaath neemt van den agent van politie de sleutel van het kastje waarin de reddingsboei en dreg zijn opgeborgen, neemt de dreg er uit, sluit het kastje, deponeert, de dreg in de werkplaats der Gebr. Speetjens en geeft daarna den, sleutel aan den agent van politie terug. Hierna wordt terug gereden door de P.N.E.M.straat langs de wal tot aan het Doelestraatje en verder recht door Koestraat tot aan het Postkantoor. Hier halt houden, alwaar de telepaath een brief moet posten die de agent van politie in den linkerborst zak van z'n uniformjekker heeft. Daarna langs de Zuidzijde van de Markt naar het Gemeentehuls. Deze opdracht is door den telepaath Mal vitz geheel zonder eenige afwijking vervuld. Zooals te verwachten was liep de zaal van Hotel Santbergen dien avond geheel vol. Ten 8 uur begint de seance en door Mr. Peeters wordt aan het publiek duidelijk gemaakt wat men onder telepathie te verstaan heeft. Hier na krijgt de telepaath eenige publieke en geheime opdrachten te volvoeren. Voor iedere opdracht verlaat de telepaath met twee per sonen de zaal. om het publiek te overtuigen, dat hij niets van hetgeen in de zaal bespro ken is, heeft kunnen verstaan. Door den telepaath werden alle gegeven opdrachten goed volbracht. Om er een aan te halen, de telepaath moest de drie grootste kaalkoppen uit de zaal halen, deze op een stoel voor het publiek plaatsen en daarna op een bord een reclame schrijven voor eei^ haargroeimiddel. Dat zulke opdrachten de algemeene lachlust opwekte, laat zich licht begrijpen. Na de pauze werden er nog eenige sterke staaltjes van suggestie gegeven en eenige opdrachten geblinddoekt en zonder cqntact uitgevoerd. Bij afloop ging eenieder welvoldaan naar huis. ALMKERK. jl. Woensdagavond hield de Ring „Altena" van Herv.Jong. Ver. in de zaal v. d. Heer J. Pruissen een Algemeene Vergadering. Na 't zingen van Psalm 89. 7. ging de Voorzitter Ds Roth voor in gebed en las hierna een gedeelte voor uit Jac. 1 vers. 19 tot 't einde, waarna de Voorzitter alle aanwezigen een hartelijk welkom toe riep, maar in 't bijzonder de Vereeni- ging Obadja van (8. Broek) daar deze vereeniging de jongste is, die thans bij den Ring is aangesloten. Nadat door den Secretaris de notulen en 't jaarverslag waren voorgelezen en door de commissie tot 't nazien van 't kas boek 1925 rapport was uitgebracht, en de Penn. rekening en verantwoording had gedaan over afgeloopen jaar, werd overgegaan tot eene Bijbelbespreking over Math. 7. 13. 29, welke ingeleid werd door „Gidiam" van Sleeuwijk. waarop eene bespreking volgde. Nadat een kwartier gepauseerd was, werd overgegaan toti verkiezing van een Voorzitter en Secretaris. Herkozen werd als voorz. Ds. J. T Roth alhier, terwijl bij staking der stemmen Ds. Teijkes van Sleeuwijk gekozen werd tot secretaris. Hierna volgde nog eene mededeeling v. d. Ring agent van zijn bezoek aan de afdeelingen waarna eene voordracht ten beste werd gege- ven door „Maranatha" van Werkendam. Tenslotte werden door den Voorzitter nog eenige mededeeling gedaan. .Hoe de eerste menschen in Amerika zijn geko men". Nadat nog door eenige personen v. d. rondvraag gebruik werd gemaakt, werd de eerstvolgde Ring. vergadering bepaald te houden bij „Adreas" Wer kendam op 13 |an. 1926. Waarna de Voorzitter na 't zingen van Gezang 77. 4. deze vergadering sloot met dank zegging. Bedankt voor 't beroep naar de Herv. Gem. van Workum (Fr.) Ds. J. F. Roth alhier. A s. Zondag hoopt des's morgens 9 30 en des n.m. 6 uur voor de Herv. Gem. alhier op te treden Ds. J. A. Raams van Rijswijk (Geldl.) DUSSEN. In de gisteren gehouden raadsvergadering werd door den heer Herman gewezen op het slechte drink water. De heerschënde typhus moet volgens deskundig onderzoek aan het gebruik van dit slechte drinkwater worden toegeschreven. Uit de slooten waarin het kadaver van hond of kat en dikwijls nog veel meer andere menschelijke en dierlijke uitwerpselen worden geworpen,moeten de menschen hun drinkwater halen. Alleen als daarin verbetering wordt gebracht, zullen de dikwijls voorkomen de typhusgevallen achterwege blijven. De Voorzitter deelde mede, dat deze werkelijk niet te dulden toestanden aan de menschen zelf zijn te wijten. Aan houdend heeft hij op het gevaarlijke daarvan gewezen, maar men gaat toch voort. Het beste is dat er in de or ganisaties door de voormannen op het gevaarlijke daarvan wordt gewezen. Intusschen kan hij mededeelen dat hij en enkele burgemeesters van om- iggende gemeenten met de N V. Water- eiding Mij. „West-Noordbrabant" in onderhandeling zijn. In een volgend nummer uitvoerig verslag. DONGEN. Alhier zal bij uitvoering van liet reorganisatie-rapport-Nolting, het post- en telegraafkantoor worden vervangen door een bijkantoor, res- sorteerend onder Tilburg. de Hanze te Dongen een vergadering in verband met 't faillissement der bankiersfirma P. v. Gastel&Zn.,aldaar. Na een inleidend woord van den Geestelijke Adviseur, den hr. Soffers, zeide de hr. Metz hoofddestuurslid van de diocesane Hanze, volgens de Msb. o. m. het volgende Het faillissement, van de kassiers firma van Gastel is wel wat overhaast in zijn werk gegaan. Naar hetgeen bekend is geworden, heeft de Nederl. Bank met deze firma onderhandeld over de betaling der loopende accepten. De Nederl. Bank heeft toen blijkbaar oezwaar gemaakt eenige vervallende accepten van v. Gastel te continueeren, de firma was evenwel niet in staat deze te honoreeren. Is de Ned. Bank toen ter plaatsegeadviseerd maar ineens door te hakken? Hoewel het haast niet is aan te nemen, toch kan men i moeilijk tot een andere conclusie komen. Wat hiervan zij, de gevolgde weg faillissenent is voor alle partijen wel de meest désastreuse. Im mers, wat kan van een geforceerde afwikkeling verwacht worden Het wil mij dan ook voorkomen, dat in het belang van alle partijen crediteuren zoowel als debiteuren zal zijn, indien het faillissement onge daan kon worden gemaakt Daartoe zal in de eerste plaats een vergadering van crediteuren belegd moeten worden om dan na eventueele opheffing van het faillissement tot een minnelijke liquidatie te kunnen geraken. Bij min nelijke liquidatie is er meer kans, dat de Rechtbank uit billijkheidsoverwe- gingingen de gedane cessies on geldig verklaart. Curatoren hebben wel verklaard dat deze cessies nietig zijn, maar deze uitspraak lijkt mij minstens twijfelachtig. Crediteuren moeten zich bij overeenkomst ver binden bijv. gedurende 6 maanden generlei actie tegen den boedel te on dernemen en ook geen vorderingen te cedeeren. Het uitgangspunt moet echter zijn, dat de behandeling van alle crediteu ren gelijk zal zijn, m.a.w. dat de Ned. Bank met haar accepten geen bevoor rechte plaats zal innemen. Uit de geheele zaal volgden op dit betoog blijken van instemming en met luiden bijval werd het voorstel begroet dat het hoofdbestuur ^van de Hanze een comité uit eenige vooraanstaande crediteuren te Dongen zou samenstel len, wat direct met de werkzaamheden een aanvang zou nemen. Toegezegd werd, dat binnen een paar dagen het comité zou vergaderen, waarop zoo spoedig mogelijk een ver gadering vap crediteuren zal worden belegd. Op verzoek van de Dioc. Hanze hebben zich bereid verklaard zitting te nemen in het comité faillissement v. Gastel de heeren G. Metz, hoofd bestuurslid van de Dioc. Hanze te Breda, H. Verheijen-Bressers en C. Ligtenberg, industrieelen te Dongen. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 12 Nov. 1925. Zijn we goed ingelicht, zoo zal het R K. Jongenspatronaat, dat sedert enkele jaren was opgeheven, eerlang opnieuw worden opgericht. Tot Notabelen in de Ned. Herv. kerk zijn herkozen de heeren G. van Everdingen en A. Leenhoüts. terwijl in de vacature voor kerkvoogd (vertrek Uhl) werd voorzien door de benoeming van den heer A J. van der Kolk. De Heusdensche Harmonie is voornemens nog deze maand een uit voering te geven in hötel „Concordia". Op het programma komen voor zes muzieknummers en twee blijspelen, t.w. „Van den wal in de sloot" en „Stotteraars in soorten". Aan het concours te Drunen op a s. Zondag nemen van de Fanfare deel aan de afdeeling solo's de heeren A. van Bladel en Van Heivoort en aan de afd.'kwartetten de heeren A. van Bladel, Ant. van Bladel (Oud-Heusden), M. Laros en J. Toethuis. - Het water }s thans zoo hoog, dat reeds een gedeelte der oeverlanden overstroomd is, zoodat het vee naar huis gehaald moest worden, terwijl de was nog flink aanhoudt. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 13 Nov. 1925. De Raad der gemeente Loon-op- Zand is bijeengeroepen tot het houden eener openbare vergadering op Zater dag 14 Nov. om 3 uur n.m. Agenda Benoeming van een vrouwelijke administratieve kracht voor het gecom bineerde gas en electriciteitsbedrijf. Sollicitanten naar deze betrekkfng zijn in alphabetische volgorde: Cony v. d. Assem Kaatsheuvel, J. A. H. de Bondt Kaatsheuvel, Wilhel- mina Dieltjes Kaatsheuvel Cor v. Ges- tel Kaatsheuvel, Toni Kusten Kaats heuvel, Johanna Mols Loonopzand 2. Vaststelling Werkliedenreglement 3 Vaststelling verordening op de levering van gas. 4 Vaststelling verordening op de levering van electriciteit. 5 Vaststelling installatie voorschrif ten voor de gaslevering. 6. Bepaling stroomtarief van licht 7. Aankoop grond voor drainage Loonopzand. Andermaal willen wij wijzen op de groote propaganda. Feestvergadering der Maria-vereeniging en het Kruis- verbond op Zondag 15 November a.s. in de groote zaal van hel Patronaat. Voor de Maria-vereeniging zal de vergadering direct na 't Lof aanvan gen, voor het Kruisverbond om half zeven. De Tooneelclub der Bossche St. Paulusvereeniging zal hel anti-alcoho lisch drama in drie bedrijven „Ge dwaald" opvoeren, terwijl de WelEd. Heer J. v. Genebeek uit 's-Bosch tus- schen de bedrijven zal spreken over het onderwerp: Een vijand voor indi vidu, huisgezin en maatschappij. Wij willen er belangstellenden op wijzen, dat de vergaderingen ook voor niet leden toegankelijk zijn mits minstens 16 jaar oud. 40 jarig jubileum Koninklijk Erk. Harmonie Apollo. Maandag 9 November werd de Kon. Erk. Harmonie Apollo officieel ge huldigd ter gelegenheid van het 40- jarig bestaan van net corps. De vereeniging Kaatsheuvels Belang had den wensch uitgesproken deze huldiging officieel te doen geschieden, ofschoon het eerst in de bedoeling lag, om groote kosten te vermijden, uit sluitend in een intieme viering het feit te herdenken. Waar „K. B." de Kon. Erk. Harm. Apollo zoo mogelijk alle onkosten wilde besparen, wijl zaalopening en andere festiviteiten reeds veel van de kas gevergd had den, stelde zij het bestuur voor de officieele huldiging met aanbieding van huldeblijk te doen geschieden op de halfjaariijksche algemeene vergadering van Kaatsheuvel's Belang, welke tot dat doel in de Apollo zaal zou gehou den worden. Alzoo was de viering op Maandag 9 Nov. vastgesteld. Om 8 uur opende het jubileerende corps met Apollo's Jubileummarch van den ijverigen directeur P. B. Bis- selink, een pittig stuk compositie, zeer dankbaar voor 't gehoor en waarvan wij de verzekering durven geven het zeer spoedig populair zal zijn. Hierna gaf het corps de groote Ouverture .der Kalif von Bagdad" van Boieldieu, een der mooiste ouverture- arragementen voor harmonie. Na dit tweetal nummers nam de WelEd. heer M. A. v. d. Wee,.voor- zitter van „Kaatsheuvel's Belang" het woord tot het houden der feestrede. M.M. H.H. Nog onder den indruk van de feeste lijke huldiging Uwer zustervereniging bij gelegenheid van haar gouden jubi.é, siaan wij thans voor U om ook Uwe harmonie onze diep gevoelde hulde te brengen bij Uw 40 jarig bestaan. En in gelijke orde als wij daar hebben gevolgd wvenschen wij U in de volle gevoelens onzer sympathie niet mindei toe dan dat de steun der bevolking in ruime mate Uw deel zij en gij daarin de bron moogt vinden niet alleen voor Uw direct bestaan doch dat deze bron U de middelen mag verschatten om Uwe vleugelen steeds verder uit te spreiden en Uw muzikaal vermogen tot steeds grootere ontwikkeling te brengen. Wanneer deze wensch reeds in mijn inleiding een plaats moge vinden dan zal ik daaraan wel niet behoeven toe te voegen welke groote waarde wij aan het bestaan van Uw gezelschap hechten en hoe doordrongen wij zijn van het groot belang dat Uwe har monie algemeen wordt gesteund. Om dezen steun welke U dan ook in zijn volle lengte en breedte mag worden toegemeten en waartoe wij het onze waar mogelijk gaarne wenschen bij te dragen, voegen wij niet minder erkentelijkheid toe voor alles wat gij gedurende de afgeloopen 40 jaren voor onze plaats hebt gedaan. In het volle licht van Uw arbeid is een kunstzinnige maar tevens ook een kunstminnende ontwikkeling aan onze bevolking bijgebracht, heeft Uw ver heven werk geleid tot de veredeling van veler geest, gaaft gij Uw mede werking tot al onze festiviteiten en wist gij alle omstandigheden mei Uwe schitterende muziek op te luisteren Wanneer ik U voor dit alles onzen meesten dank breng dan mag die dank zijn gebouwd op onze gevoelens van de grootste sympathie en hoog achting. En aan die gevoelens zij het ons vergund te verbinden onze erken telijkheid voor de groote medewerking welke het bestuur van Kaatsheuvel Belang, ten behoeve van de belangen onzer plaats steeds van U heeft gehad en die evenals bij ons ongetwijfeld hun richtsnoer hebben gevonden in het welzijn onzer medeburgers en de verhooging van het aanzien onzer plaats In deze omstandigheden vormen Uwe zoo bereidwillige samenwerking, doch niet minder Uwe glorieuse ge schiedenis. een band welke de bevol king aan Uw gezelschap en Uwe Ver eeniging aan de bevolking bindt. Daarom past het ons hulde te brengen aan Uwe kloeke voorgangers die nu 40 jaren geleden het initiatief namen om tot de oprichting van Uw gezel schap te komen. Na de separatie welke zich in die dagen in den overgang van de bestaande harmonie naar de zaal van de hand boogschutterij Amoenitas voltrok en waarbij hel ledental ongeveer werd gehalveerd, nam Uw toenmalige kas- Onze Nuthoender rassen. Van verschillende zijden werd ons reeds meermalen gevraagd om dit of dat ras eens in „De Echo" te be spreken. Wij zijn tot heden slechts in zooverre op deze verzoeken ingegaan, dat we in den vorm van vragen- oeantwoording een enkele maal in grove irekken de standaardeischen van een enkel ras vermeldden Thans willen we in enkele arukelijes, zooals we dat over 't voer gedaan hebben, de voornaamste rassen bespreken Het spreekt van zelf dat we ons in deze moeilijk kunnen begeven op het ter rein der sporthoenders, waarom we ons zullen bepalen tot de meest voor komende Bedrijfshoenderrassen. 't Kan zijn nut hebben voor de meeste lezers om allereerst iets te melden aangaande het ontstaan onzer tegenwoordige huishoenders Het aan tal hoenderrassen is verbazend groot: ruim 170. Hieruit en uit het feit dat er nog steeds nieuwe rassen bijkomen kan men gemakkelijk besluiten, dat deze rassen er niet altijd geweest zijn vanaf de schepping. In den loop der tijden zijn ze door fokken en kruisen ontstaan. Oorspron kelijk moeten er niet meer geweest zijn dan een of meer der thans nog in 't wild voorkomende rassen. Deze zijn: 1. Het Bankivahoen, 2 het Stanleijhoen, 3. het Sonneratshoen, 4. het Vorkstaarthoen, 5. Het Staartlooze hoen. Dat de bewering, dat onze hoenderrassen daarin hun oorsprong vonden waarheid bevat, moge blij ken uit het feil, dat wanneer een koppel hoenders van een bekend thans bestaand ras, zonder inmenging van nieuw bloed, voor dé verdere voortplanting alleen op zichzelf aan gewezen zijn en in een natuurlijke omgeving verkeeren er na een twin tigtal jaren, niets meer van dat ras te bespeuren is, doch men dieren aan treft (voor zoover de teelt succes ge had heeft, wat dikwijls niet het geval zal zijn) die sprekend gelijken op een der rassen hierboven genoemd. De bestaande rassen kunnen we in drie hoofdgroepen verdeelen. a. de lichte rassen of legrassen met als voorbeeldLeghorns, Braekels, Ancona's, Minorca's, Holl. Hoenders enz. b. de Middelzware of Leg-vleesch- rassen Wyandotten, Orpingtons, Rhode Island, Plymouth Rocks, Sussex hoen- c. de zware of vleeschrassen: Mechtlsche Koekoeken, Dorktngs, Fa- valorres. De voorbeelden bij elke groep ge noemd zijn er maar enkele. Natuurlijk behooren er nog vele andere bij, die we om de mindere belangrijkheid als nutras maar niet zullen noemen. De kenmerken der lichte rassen zijn, dat deze dieren in 't algemeen een wit oor hebben, een wit ei leggen en weinig broedschheid vertoonendie der middelzware rassen, dat ze een gekleurd ei leggen, een rood oor heb ben en veel neiging tot broedschheid vertoonen die de, zware rassen, dat ze weinig en kleine eieren leggen me.est gekleurd, een roode oor hebben, bijna algemeen pootr evedering voorkomt en gemakkelijk vleesch en vet aanzetten. Voor ons zijn alleen de twee eerst genoemde groepen als bedrijfshoen- ders van eenige beteekenis. daar de fokkerij van vleeschrassen geheel andere eischen stelt en het afzetgebied hier voor nu juist niet ons landje is. WENKEN VOOR DEZE WEEK. I. De vorst is ingevallen, plaatst uwe drinkbakken 's avonds binnen in 't hok. de dieren hebben dan 's mor gens direct waier te drinken II. Kijkt uwe hokken nogmaals na, spleten en reten dienen allerspoedigst bijgewerkt te worden. III. Verschaft uwe dieren beweging door 't voer onder te werken in kaf, sirooihaksel of onder 't mulle zand. Ze blijven dan den geheelen dag zoekende en verwarmen zich van zelf. J. TUERLINGS, Kaatsheuvel. Zoo ge een prima fokhaan wenscht in WIT LEGHORN, NUT en SPORT- TYPE, WIT WYAND., ANCONA of R. I. R., komt dan eens in de fokkerij te KAATSHEUVEL zien. KAATSHEUVEL. CHTENDV0ER ERGH'S PF0KV0ER VENNOOTSCHAP v. Q. BERGH S GRAANHANDEL en v. d. Bergh's Gem. voerroodmerk, groenmerk, geelmerk, samengesteld uit prima granen. VRAAGT HETOJRDÜL AN DESKUNDIGEN! Verkrijgbaar bijJ. v. d Assem Borsten, Kaatsheuvel Jan Verwiel, Waalwijk Fl. Michael, Vrijh Capelle. W. v. Beek, Nieuwstr., CapelleA. v.Stnen, Waspik. De Jonghe, 's Gravenmoer H Hamers, Dongen. L P v. lersel de Beer, J. v. Spaendonk-Spijkerman, Firma S. B. Dames, Heuvelstraat, Tilburg. P. de Wert. Hilvarenbeek. Waar niet vertegenwoordigdsoliede agenten gevraagd. telein de heer Chr. Mombers, daarin ten krachtigste door zijne kloeke echt- genoote gesteund, het energiek besluit om ten behoeve van een nieuw op te richten harmonie de noodige instru menten aan te koopen en vond hij daartoe een geschikte gelegenheid door deze van een in Boxtel opgeheven gezelschap over te nemen.' Liet hij de verdere regeling aan het zich inmiddels gevormd bestuur over, dan mag toch hier niet onvermeld blijven dat meer speciaal aan den heer Christ Mombers en zijn echtgenoote het ontstaan van Uwe harmonie te danken is. Opgericht in October 1885, zien wij Uw bestuur onder leiding van den heer Johannes Musters als eerste pre sident en met medewerking van de heeren Wilhs. Brands, Jan Essens, |oseph Hollants, |ud. Mombers, Adrs. Schalken, Alf. Snoeren en Jan Vrinten de zaken moedig en be'eidvol aan pakken en werd op 13 December 1885 reeds het eerste concert gegeven dat, blijkens het programma dat nog aan wezig is, als een uitnoodiging aan de burgerij bedoelde om als honorair lid de nieuw opgerichte harmonie te steunen. Zonder verder tekort te doen aan de groote waardeering welke wij aan elk dezer bestuursleden verschuldigd zijn, meen ik toch een bijzonder woord van hulde te moeten brengen aan den heer Judocus Mombers, die zoo lange jaren President van Uw gezelschap is geweest en die door zijn wijs beleid en talent maar bovenal door zijn bij zondere liefde voor Uw harmonie, zoo veel tot uwe ontwikkeling heeft bijge dragen. Ik ben er van overtuigd dat deze hulde algemeen wordt gedeeld en zijn naam nog met eere in uw gezelschap voortleeft. Het zou mij te ver voeren Uwe ge schiedenis in den breede te verhalen. Ik mag dit gerustelijk overlaten aan de pers die in verschillende artikelen bezig is de kroniek ook van Uwe har monie te boekstaven. Daaruit wil ik meer speciaal de latere jaren lichten die een doorloopende reeks van zoo gunstige ontwikkelingsstudies geven. Nadat gij in 1904 te Tilburg den 2en prijs in de le afdeeling had be haald, wist Uweh'rmonie in 1907 te Zeist den Isten prijs in die Afdeeling te bekomen, waarmede voor U de weg naar de Afdeeling Uitmuntendheid openlag. Na in 1908 te Scheveningen een proefballeije te hebben uitgeworpen zoudt gij in 1914 deelnemen aan het concours te Tilburg dat evenwel ten gevolge van den inmiddels ingetreden oorlogstoestand niet doorging. Zoo- doende moest door U tot 1919 worden gewacht om in Eindhoven den 2en prijs in de Afdeeling der excellence te behalen, waarna in 1922 te Rotterdam de groote bekroning volgde toen gij met den len prijs in de Afdeeling Uitmuntendheid uit het strijdperk wist te komen. Daarmede nog niet tevreden, wist Uw bekwame Directeur, onder wiens leiding al deze successen konden worden geboekt, U aan te wakkeren tot verdere studie en mocht hij het groot genoegen smaken met Uwe har monie in de Eere-Afdeeling den len prijs te verwerven op het concours dat in 1923 te Raamsdonksveer werd gegeven. Daarmede werd Uwe harmonie tot een keurkorps gestempeld, waarvan de schitterende muziek overal wordt geroemd. En in dezen roem deelde niet alleen Uw gezelschap, doch wij >4w

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 11