Gedenkboek Marktberichten. Doet Uw Schoenen Goed Met dit nummer gaat de laatste rondte van onzen wed strijd. Wij vertrouwen dat velen de vier eerste vragen al zullen hebben beantwoord en ook vandaag nog eens goed de advertenties en reclame zullen nasnuffelen, om de verborgen lettertjes te vinden en daaruit den gevraagden zin. Het zijn 30 lettertjes, die een zin vormen van 6 woorden natuurlijk betrekking hebbend op ons blad Vanaf heden kunnen de antwoorden per post worden ge zonden of bezorgd, waartoe a s. in de vestibule van ons bureau een bus zal worden geplaatst. Dinsdagmorgen eerste post wordt de inlevering gesloten, gaan wij over tot vaststelling van den uitslag. De prijzen worden zoo spoedig mogelijk in elk geval in de a.s. week thuis bezorgd. DE ADMINISTRATIE. IS onder de vele poslduivenliefhebbers ook nog welzij n met goede en prachtige vogels, bewijst het feit dat op de on- langs in Vucht gehouden postduiven- tentoonstelling de heer C Coolen alhier met 5 Inzendingen ook 5 bekroningen behaalden.l. drie eerste prijzen, een derde en een vierde. Bovendien had genoemde heer nog hierbij de schoonste jongen doffer der tentoon stelling. Voorwaar een mooi succes. 6PRANG-CAPELLE. (V.m. Sprang). A s. Zondag in de namiddag gods dienstoefening, hoopt Ds J. C. Wolt- hers, afscheid te nemen van de Ned. Herv. Gemeente alhier. Donderdagavond werd alhier in de zaal van den Chr. Volksbond eene openbare propagandavergadering ge houden, vanwege den Christelijker) Besturenbond Sprang-Capelle, waarin als sprekers optraden de heeren B. Bruithof te Kampen, voorzitter van den Chr. Bond van Sigarenmakers, met het onderwerp «Moedig Voorwaarts", en W. Nieuwland te Rotterdam, voorzitter van den Chr. Bond in de Kleeding- industrie met het onderwerp „Er op uit". De zaal was geheel gevuld met be langstellenden, zoodat velen gelukkig gebroken schijnen te hebben, met de gewoonte van dergelijke vergaderingen thuis te blijven. Moge dit in de toe komst zoo blijven. Ds. Snoek, welke de leiding van dezen avond op zich had genomen, opende de bijeenkomst, op gebruikelijke wijze en heette de aanwezigen in zijn kort openingswoord welkom, waarna hij het woord gaf aan den heer B. Bruithof. Spr. begon met de mededeeling dat het C.N V. in Nederland een groote propaganda heeft ingezet. Bijna eiken avond, twee weken lang, worden er in het geheele land vergaderingen gehou den om de liefde voor de Chr. Vak beweging op te wekken. De heer Bruithof stelt dan de vraag of deze beweging van het C.N.V. niet meer een ontmoediging is dan een opwekking. Hij wijst dan op den terug gang van het ledental in de laatste jaren van 76 000 op 50.000 en dit nog niet alleen, maar er is in de laatste jaren een economische malaise over ons heen gegaan. Er is gekomen groote werkloosheid. De invloed van den arbeidersbeweging, die zoo schitterend opbloeide is zoover gezonken. En welke invloed heeft dat alles op onszelf ge had. Wij zijn geestelijk terneer gedrukt, zegt spr. Doch deze zaak heeft ook twee kanten en als wij nu de andere zijde eens bezien dan vragen wijwas de groei na den oorlog een normale groei. In 1914 telde het CN V. 11.000 leden en nu in '25. na 4 jaren van diepgaande malaise 50.0CO. Ge gevoelt dat in dit feit reeds reden is om moe dig voorwaarts te gaan. Door den oorlog, zegt spr., is zoo veel kapitaal weggevloeid en daardoor de koopkracht vergaan. Al was er de behoefte aan allerlei wat de mensch dagelijks noodig heeft, er was geen koopkracht. Spr. vergelijkt dan het beeld van den arbeider na den oorlog van 1870 en nu. Ook toen was er werkloosheid, maar ook nog veel meer ellende, omdat de rechtspositie voor de arbeiders niet geregeld was. On danks kapitaalverlies en jarenlange malaise is de toestand nu belangrijk beter. Daarom, zegt spr. is er reden om met vrijmoedigheid op te wekken „moedig voorwaarts" te gaan. Spr. wijst dan op den tegenstand van de zijde der socialisten, die den klassen strijd prediken en op de ellende welke van die zijde is te wachten en wijst op Oostenrijk, Hongarije en Rusland. Wat afvalt van den Hoogen God, aldus spr. moet vallen, maar wie in Hem gelooft en in Zijn onfeilbaar Woord, wint tenslotte de wereld. Na een woord van dank door Ds. Snoek, verkrijgt de heer Nieuwland het woord, welke in een kort maar krachtig betoog, de aanwezigen opwek1 om krachtig propaganda te maken voor onze Chr. Vakbeweging. In geestdriftige bewoordingen spoort, spr. de aanwezigen aan „er op uit" te gaan en zoo alle bezwaren trachten te overwinnen, waarna hij eindigt. Ds. Snoek dankt beide sprekers, voor hun krachtige woorden, waarna de vergadering met dankgebed wordt gesloten. WASPIK. Gisteren vierde het R.K Zangkoor zijn Ceciliafeest. Om half tien werd een gezongen H. Mis opgedragen waarbij de pas ingestudeerde H. Mis van H. Cuijpers, missa in honorem Sanclae Mathildae, op verdienstelijke wijze werd uitgevoerd Na afloop be gaven onze zangers zich naar het Höie „De Ploeg", waar de dag in gepaste ontspanning op vroolijke wijze werd doorgebracht. Als naar gewoonte had de Heer H. van lersel voor eene uit stekende consumptie gezorgd, waarvan een goed gebruik gemaakt werd. Op Zondag 13 December zal het 60 jarig jubilé der H. Familie op plech tige wijze gevierd worden. Dit feest zal worden voorafgegaan door een -triduum op 10, 11 en 12 December. Moge de H Familie, die dank den ijver van haren directeur zich den laatsten tijd in eene drukke opkomst der leden mag verheugen, steeds meer en meer in bloei toenemen. A.s. Dinsdag 1 December zullen door den WelEerw. Pater E. de Wit, missionaris op de Philippijnen, die thans met verlof in den kring zijner familie hier verblijft, voor de school jeugd. zoowel jongens als meisjes in de harmoniezaal lichtbeelden vertoond worden van de missie. De Algemeene vergadering op Donderdag 26 November a.s. ter be spreking van plannen tot het organi seeren van een festival in de eerst komende zomermaanden, zal 's avonds om 7 uur plaats hebben in de Har moniezaal en niet in het Hötel .De Ploeg", zooals bij vergissing gemelc werd. RAAMSDONKSVEER Dhr.J v. Ger- ven slaagde te 'sGravenhage voor he vakexamen in den postdienst. Mej. A. Molenwijk Jd. behaalde te Delft het Diploma kraamverpleging Voor de betrekking van Wijk zuster Groene Kruis hebben zich 20 sollicitanten aangemeld. Ds. Landt van Delft treedt Zon dagmorgen om half tien op In de Veersche kerk en Zondagmiddag om 2 uur in de Dorpsche Kerk. Voor de Ger. Kerk zal Zondag 97, en om 3 uur optreden de Eerw. Heer Krabbe uit Meppel. Dr. B Knaap werd benoemd tot medisch leider van het consultatie bureau voor Zuigelingenziekte. Dhr. J G. Knaap heeft bedankt als Ouderling en Notabel der Ned. Herv. Gemeente. Het paard van dhr. H. D. sloeg op hol, de strengen braken, bussen en berijder rolden over den weg. Dhr. D. bekwam een oliebad. GEERTRUIDENBERG. In de Ned. Herv. kerk hoopt Zondag a s. te 10 uur v.m. op te treden Ds. Vink van Drim- melen en te 2 30 uur n.m. Ds. Meulen- belt van Oosterhout. De Weled. Zeergel heer Mr. H. Allard, heeft bedankt als dijkgraaf voor den Emilia-polder. De collecte voor de nationale stichting te Wolfhezen, voor het tehuis voor alleenstaande blinden, heeft in onze gemeente f53 30 opgebracht. ALMKERK. Op Vrijdagavond 20 dezer, werd alhier de verbouwde Ge reformeerde kerk iu gebruik genomen, voor welke gelegenheid velen, ook van elders, waren opgekomen. Bij 't begin der godsdienstoefening werd gezongen Psalm 84 1, waarna gelezen werd Efeze 2. Hierna ging Ds. de Jong voor iu gebed. De ge meente zong daarna Psalm 68 10. In het kort werden door Ds. de Jong eenige bijzonderheden omtrent, de ge schiedenis der kerk medegedeeld en 00 jaar geleden had de eerste schei- diug plaats. In 1873 werden de ge meenten van Nieuwendijk en Almkerk 2 afzonderlijke gemeenten. 8 Februari 1874 ging Ds. Lampen van Sleeuwijk voor 'teerst alhier in den Dienst des Woords voor. Hierna noemt Ds. de Jong als tekstwoord voor deze ure, 1 Petrus 2 vers 4 en 5. Daarna werd dank gebracht aan al degenen die steun hadden verleend aan den bouw of daaraan hunne me dewerking verleend, alsook aan de Meisjesvereeniging en 't Burgerlijk ge zag. Thans werd een woord van geluk- wensch gesproken door Ds. de Bruin van Nieuwen dijk. Zijn Eerw. gaf nog eenige bijzonderheden uit de notulen van,de jaren der scheiding van Nieu wendijk en Almkerk. Hij verzocht hierna de gemeente te zingen Psalm 122 3. Ten slotte komt nog aan 't woord Ds. Kapel van Andel. Ook hij wenscht de gemeente van harte geluk met haar vernieuwd kerkgebouw; daar is een heid in smart, maar ook in vreugde, het is een sober, doch schoon kerkge bouw. Moge de Heere u ondersteunen met energie en blijdschap, waarna Ds. de Jong de sprekers dank zegt voor liet gesprokene en sluit deze gods dienstoefening met dankgebed en ver zoekt hierna de Gemeente staande Psalm 72 11 te zingen. Tot voorzitter van de Herv. Jon- gelingsvereeniging „Eben-Haëzer" al hier is gekozen, de heer II. Dekker. De collecte gehouden j.l. Woens dagavond in de Herv. Kerk tijdens het dankutir voor 't gewas, bracht op ƒ81.- ALMKERK. .1.1. Dinsdag' schrok-een paard van den landbouwer A. de G. alhier, terwijl het voor een kar gespan nen was, om een varken te vervoeren, met het gevolg dat hot paard in een sloot terecht kwam en het paard ver dronk; gelukkig wist de bestuurder nog bijtijds van den wagen te springen J.l. Woensdag 24 Nov. vierden de echtelieden A. v. Wijngaarden en Mar- grieta Confurius onder vele blijken van belangstelling hunne 50-jarige Echt- ve reen iging. De collecte gehouden in de Geref. Kerk j.l. Vrijdagavond (tijdens het in- gebruik nemen dei- kerk) bracht op ruim 323.— MADE. Ter gelegenheid van het 25- jarig ambt als organist wordt een lijst bij de leden der Herv. Gemeente aange boden. voor den aankoop van een ge schenk. Voor rekening van een bui ten - landsche Mij. (België) zijn aan de scheepswerf van de Oebr. Nederhof op gedragen het maken van twee ijzeren kraanbakken ter lengte van 33 M. en er breedte van 16 M. In de vergadering van liet be stuur van den R.K. Jongens- en Meis- jesbond is men gekomen tot liet oprich ten van een bibliotheek, hoofdzakelijk •oor jongens en meisjes. De heer P. de Bok zal als bibliothecaris fungeeren. Vermoedelijk zal de bibliotheek reeds in het begin van Dec. open worden ge steld. Ds. Vinck, consulent van Geer- truidenberg, zal Zondag 29 November a.s. des voorm. 10 uur in de Ned. Herv. Kerk te Geertruidonberg, voorgaan, om des avonds 6 uur te Drimmelen in eigen plaats den dienst te leiden. D's. Th. J. Mudde zal op Zondag 29 November in de Herv. Kerk alhier voor gaan, des voorm. 10 uur. Op Zondag j.l. werd een goed ge slaagde vergadering gehouden in het Liefdegesticht alhier en een afdeeling van den R.K. Textielarbeidersbond „St. Lainbertus" voor meisjes opgericht. Tot bestuursleden werden gekozen Cornelia Rovers, presidente, Dina van Meggelen. secretaresse en Adriana Ligt voet. pen- n i ngmeesteresse. Het dubbel woonhuis gelegen in de Dreef alhier, eigenaar T. de Bok, bewoond door J. van Tetering en W. Smits, brandde hedennacht omstreeks 1 uur geheel uit. Met een slang op de waterleiding is getracht het vuur te blusscheu, wat aanvankelijk niet ge lukte, aangezien er door een haldige een snede in de slang is toegebracht. Spoedig werd een tweede slang aange bracht. die goed werkte, doch niette min was geheel de inboedel in de vlam men opgegaan. Er kwamen geen ogne- lukken voor De verzekering dekt de schade. Naar den dader die een snede in de slang gaf. wordt een streng onder zoek ingesteld. Om 3 uur namiddag zal de Telepaat een proef van bekwaamheid afleggen en een geheime opdracht ten uitvoer brengen, welke is samengesteld dooi de heeren M. v. d. Wee, .1. Tuerlings, resp. Voorzitter en Secretaris van K. B. M, Nieuwstadt en A. Schalken, voorz". van Euphonia en Apollo. Deze proeve zal bestaan in een rit per auto van 3 u. van af het Gemeentehuis. Het publiek kan deze opdracht volgen, die vooraf op brief gesteld is en door één der bo vengenoemde heeren wordt medegedra- Waalwijk, 27 Nov. '25. Eieren 13—16 ct. Varkens f 12—f 16. AGENDA'S. WAALWIJK. Zaterdag 28 Nov. Witte Bioscoop, „Koenigsmark", 8 uur. Zaterdag 28 Nov. 9 uur. Repetitie Liedertafel -Oefening en Vermaak", Mannenkoor. gen in verzegelde enveloppe. Niemand (Trouwe opkomst verzocht.) dan de commissie-leden mag de op-Zondag 29 Nov. 12 uur. Repetitie dracht kennen, die door de telephaat j Liederiafel „Tot Bloei der Toonkunst" nauwkeurig moet worden ten uitvoer gebracht. De uitvoering in de Apollo- zaal begint om 8 u. n.m. alwaar Ma- loïlz alle opdrachten hem door 't pu bliek gegeven zal ten uitvoer brengen. Lijst van eereprijzen voor de le Nat. Pluimveetentoonstelling van de Hoenderclub Kaatsheuvel op 16 en 17 Januari 1926. J. Sips-Stokkernians, verg. medaille. Wed. Kuipers. Hilvarenbeek, 5 maal 5 K.G. Ochtendvoer. Gebr. van Oven, Den Haag, verg. medaille. Pastoor van Enschot, lid Eere-comité 2.50. I'. Kuisten, Expediteur, f 2.50. J. Valk 2.50. Dekkers-v. d. Vliet 2.50. Jan Hesselmans 1.00. •I. de Wijs. lid Eerecomité, verg.med v. d. Ven-Robben, verg, med. Mej. Job. v. d. Hoven, verg. med. Gebr. v, d. Assem, verg. med. Joh. Snoeren Pzn., 2.50. Jansen, br. med. Mej. Ma. Jansen, br. med. A. Elshof, Schiedam, verg, med. Nie. Elshol', Schiedam, verg. med. Postel, vereen. ..Wilhelminabode" 2.50 P. v. Laarhoven, med. Nie. Jansen, verg. med. J. H. Loog. Schiedam, verg. med. Postdv. ..De Getrouwe Duif", 2 van 1.25. N.N.. Hoofdstraat, 2.50. R, Oreif, Wal bach, zilv. legp. in etui Jos. v. Wezenbeek. br. med. J. Bouwmeester. Tilburg, 2.50. N.N., Peperstraat, 1.00. Mr. Dr. A. v. Rijckevorsel, zilv. med. Dr. H. Huber, Eere-beker. Totaal 237. Zondag 29 Nov. 12 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", mannenkoor. Musis Sacrum. Zondag 29 Nov. Flora Bioscoop, «De Vrouw als Rechter", 6 en 8'/a uur. Zondag 29 Nov. Witte Bioscoop, „Koenigsmark", 5'/2 en 87, uur. Dinsdag 1 Dec. 8ll2 uur. Repetitie Waalwijks Gemengde Zangvereeniging. Alleen voor Dames. Hotel Verwiel Woensdag 2 Dec. 87, uur. Athle- tiek-oefeningen Quick-leden Openbare school. SPORT. VOETBALSPORT. UIT KAATSHEUVEL, Kaatsheuvel, 27 Nov. i925. Volgende week gaat het vraagpro gramma der Hoenderclub Kaatsheuvel ter perse. Niet minder dan 14 prachtige bekers, 5 lauwerkransen, 3 lauwertak ken en nog 250 medailles, luxe voor werpen en geldprijzen heeft de club bijeen kunnen verzamelen. De schen kers van eereprijzen worden zoowele in vraagprogramma als catalogus ver meld. Wie nog als zoodanig in 't vraag programma wil genoemd worden moet allerspoedigst zich daarvoor aanmel den. Ook heeren adverteerders in 't programma of catalogus moeten hun tekst vermelden. De bekende telephaat Maloïtz bij genaamd „de Politie-speurhond" zal Zaterdag 28 November in de Apollo- w.s.c. U koopt toch zeker een DER WAALWIJKSCHE H. FAMILIE. (1865-1925), CORRESPONDENTIE; - Berichten Capelle, Waspik Raamsdonk, verschillende advertenties zaal bij den heer Joh. Smits optreden. te 'aat ontvangen. GEMENGD NIEUWS. De storm van Woensdag heeft wederom vele slachtoffers geëischt en schade berokkend. De N. V. v. d. Schuyt, directie van den „Stoombootdienst Rotterdam- Zwolle", heeft bericht ontvangen, dat de stoomboot „Nijverheid 1" op de Zuiderzee door zwaar stormweder overvallen en gezonken is. Men vreest dat de bemanning, be staande uit vier koppen, in het nood- weder is omgekomen. Door de N. V. v. d. Schuyt is on- middelijk na het ontvangen van het bericht een groote sleepboot gehuurd, welke van Zwolle uit, naar schip en drenkelingen is gaan zoeken. Nader vernemen wij nog, dat de opvarenden zijn: kapitein P. Slot, woon achtig te Zwolle, machinist P. Blaauw en stuurman van der Werk, beiden woonachtig te Rotterdam, en de matroos Klundert uit Hoogeveen. De drie eersigenoemden zijn gehuwd. Een schipper uit Volendam heeft nog gerapporteerd, dat hij omstreeks Half een het schip bij EIburg had waargenomen. Er zaten toen drie man in den mast. Hij had hen echter niet kunnen bereiken. De Nijverheid i mat 104 ton. De Marker postboot is om zeven uur op den Markerdijk gestrand. De boot heeft een uur in noodtoestand verkeerd, Om achtuur kon men door middel van een vlet met den vasten wal verbinding krijgen. De opvarenden werden gered. Het eiland Marken is onderge- loopen. De bevolkingstaat doodsangsten uit. Tengevolge van het stormweer is hedennacht ten Noorden van Meden- ölik een tjalk geladen met steenkolen bestemd voor Diedruiks te Wieringen, schipper A. de Boer te Amsterdam, met alle opvarenden, vermoedelijk vijf. gezonken. Nadere bijzonderheden ont- oreken. Een deel van den mast steekt ooven water uit. Deelen van de schuit spoelen reeds aan. Het is zoo goed als zeker dat de opvarenden niet gered zijn. Vermoedelijk zijn het schipper de Boer, diens vrouw, twee kinderen en een knecht. Uit Enkhuizen meldt men ons nog, dat aan het strand te Wervershoof het ijk is aangespoeld van schipper de öoer van het tjalkschip, dat hedennacht oij Medenblik is gezonken. Gisteravond half elf werden nood seinen gegeven door schepen, op drie verschillende plaatsen. De reddings boot „Brandaris" keerge ongeveer twee uur in den nacht terug zonder een van de schepen te hebben kuunen bereiken Omstreeks vijf uur trok de .Brandaris" er wederom op uit en bereikte een der in nood verkeerende schepen omstreeks 7 uur in den morgen. De motorreddingsboot is momenteel op den terugweg. Het schip geeft wederom noodseinen. Berginsvaartui- gen van de firma Doeksen en Dros zijn ter assistentie. Nader meld man van Terschel ling: Bij het Oostereind van Terschelling is het Duiische s. s, „Ellen^Larsen", geladen met steenkolen op weg van Rotterdam naar Duitschland gestrand. De 70 jarigen schipper H P. wist met de bemande reddingboot de de 17 koppen sterke bemannig te redden. In Maagdenburg is gistermiddag een jonge man gevangen genomen, die in een auto de stad binnenkwam. Na verhoor bekende hij in een bosch bij Nordhausen gisteren een auto aan gehouden te hebben en den chauffeur en den eigenaar met revolverschoten te hebben gedood. De lijken heeft hij in het bosch begraven. Door den sterken sneeuwval zijn ze nog niet gevonden. Ter beschikking der Justitie te Breda werd gesteld zekere J. uit ister wijk, die aldaar had gepoogd Ozijn meisje A. D. te verdrinken Twee veldwachters hadden den jongeman op heeterdaad betrapt. LAATSTE BERICHTEN] TERSCHELLING. De Loodsschoe- ner met dertien opvarenden wordt vermist. Sinds Dinsdagmorgen is niets er meer van gehoord Een reddings boei is aangespoeld. Onze S(. Nicolaaswedsirijd. •O ..Wat doe Je voor Je hoest?" Niets? Dat is al erg onverstandig. Als Uw bron chitis chronisch is geworden begint de ellende pas goed. Vanzelf zal die hoest niet overgaan. Waarom nu niet bijtijds een krachtig werkend kruidenmiddel als Akkers Abdijsiroop te baat genomen dat U er in eenige dagen 'van af kan helpen. Abdijsiroop is een beproefd mid del bij bronchitis, influenza, kinkhoest, zware verkoudheid, keelpijn, asthma. Pex fleich vto 230 gram 1 1.50: 550 gram (175. WAALWIJK. QUICK. Het is Zondag a.s. wederom geen gemakke lijke ilag voor de Quick-elftnllen, daar allen zeer zware wedstrijden hebben. Quick I moet naar dlreda om tegen de club van dien naam de lMauw-NVittc kleur te verdedigen. We hopen dat de Quickers met betzelfde vuur zullen strijden als 1.1. Zondag en dan behoeft de nederlaag zoo groot niet te zijn. Ja, zelfs met oen beetje wilskracht en nis alles niet tegen draait, dan hopen wc nog op een gelijk spel. De leiding van deze ontmoeting berust bij den beer I.cupen, die deze ontmoeting goed toevertrouwd is om te. leiden. Ongeveer 00 supporters maken de reis mede, die wel voor aanmoediging zullen zorg dragen. De wielrijders vertrekken half twaalf vanaf de markt. I)e achterblijvende Quick-supporters worden verzocht de ontmoeting Quick 2—Berkdijk bij te wonen, daar villi deze ontmoeting veel kan afhangen aangaande de leiding in deze afdeeling en liet daarom voor de Blauw-Wittcn een heele aanmoediging is als naast de Berkdijk-suppor ters een schare Quick-annhangcrs aanwezig is. Aanvang 2 uur terrein Quick. Quick 3 speelt om 12uur tegen W.SiC. 3 op bet W.S. ('..-terrein Quick I om 12 uur lliuis tegen H.E.C. 4. Alleen voor de lagere elftallen van W. S staan voor morgen competitiewedstrijden vast gesteld. Het derde elftal zal om 12 uur Quick 3 ont vangen, terwijl W.S.C. 2 om 2 uur It W.B. 2 zal ontmoeten. Beide wedstrijden vinden op bet W.S.C.-tcr- rein plaats. li.W.B. Zondng 2!i November staat vastgesteld RWB Olstciwijk. Vooral voor It. W B. is dit een zeer belangrijke wedstrijd; mocht It. W. 1!. er in sla gen van O. to winnen, dan komen de nutionaal- gest reept en een plaats hoogcr op de ranglijst. Wij vertrouwen dat de spelers hiervan terdege overtuigd zullen zijn. Wordt er gespeeld als 1.1. Zondag, doch met meer gerichte schoten dan is er wel kans op een overwinning. Aanvang 2 uur terrein R.W.D. R.W.B. 2 gaal op bezoek bij W.S.C. 2 Onze reserve-elftallen zijn dit jaar door overplaatsing van de beste krachten naar bet 1ste elftal, be grijpelijkerwijze niet sterk, en hoewel zij zich kranig zuilen verdedigen, gelooven we tóch wel dat W.S.C. 2 nu zal winnen. H.W.B. 3 gaat op bezoek bij Baardwijk 3. H.E.C. Zoonis reeds aangekondigd, speelt H.E.C. mor gen thuis tegen Baardwijk. Dit is voor beidt partijen een belangrijke wedstrijd. Baardwijk, dat er tot beden nog niet in geslaagd is, een punt te bemachtigen, zal er natuurlijk alles op zetten om een of meer winstpunten in de wacht te sleepen, vooral ook omdat het gaattegen H.E.C. kan er dus op rekenen een heftigen te genstand te ontmoeten Maar de H.E.C.'ers zijn dit wel bewust, zoodat ook van dezen kant liet uiterste verwacht kan worden. Het lijdt dus geen twijfel of we krijgen een spannenden en enthou siasten wedstrijd te aanschouwen, die zeer zeker vele sportliefhebbers naar bet sportterrein zal I lokken. We vertrouwen dat de supporters aan een I goed verloop van den wedstrijd zullen mede- werken. i H.E.C. 2 krijgt om 12 uur Kaatsheuvel 2 op bezoek. H.E.C. 4 speelt uit legen Quick 4. GEERTRUIDENBERG. Good-Luck speelt Zondag a.s. tegen „de Faam I te Breda. Good-Luck zal wegens ongesteldheid j van eenige spelers niet twee of drie invallers er op uit moeten. Men zal dus alle zeiltjes bij moeten zetten, wil men de bovenste plantss op j 't ranglijstje behouden. Good-Luck 2 speelt tegen de Breduscbe Boys 2 le Breda De Good-Luekers zullen wel ingezien hebben, dat er met een spel, zooals Zondag *1.1. niet veel eer te behalen is. We twijfelen dan ook i niet, of men zal trachten zich weer gauw o'm- boog te gaan werken. Geertruidcnberg 1 speelt tegen de H.K.S. 1 uit Breda te Geertruidenberg. De eenigszins geflat- I teerde overwinning van J.l. Zondag zal de Geer- I truidenbergenaren nog wel wat dwars zitten en ongetwijfeld /.al de wel tc verwachten II.K.S.- overwinning nu niet zoo groot zijn.

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 8