^I^gen^esé^ve^uuuldejfiud king toe. Op voorstel van den heer van den Broek wordt besloten om de verschil lende bestuursverkiezingen, vanwege de belangrijkheid van het laatste agenda punt tot de volgende vergadering aan t$> houden. ispan komt de bewuste aandeelen kwestie in behandeling die natuurlijk lie^l wat tongen in beweging brengt, v^garbij lang niet altijd de goede toon vjj^'dt bewaard, zoomin door de leden ^grdvoerders als door den waarn. voorzitter, die voor 'teerst een vergade ring leidde en zich herhaaldelijk er op beroepen moet dat hij nog te kort in 't j»e,stuur zit om de gevraagde inlich- toëffp te kunnen verstrekken. pe jlieer A. van den Broek houdt in zake deze kwestie meermalen een zeer uitvoerig en vooral zakelijk betoog, waarin hij het bestuur aanraadt om toch voorzichtig te werk te gaan. Het bestuur wil thans alle leden, hetzij wer kende-, hospitaal of contribueerende- leden verplichten een aandeel te nemen en zoo deze niet goedschiks willen, dan eene procedure tegen hen beginnen. Het slaat bij spr. nog lang niet vast dat men hef recht heeft, zulks te doen te- •gen sommige catagoriën van leden, vooral die onder de contribueerende leden gerekend worden, die dus geen landbouwer zijn, doch slechts van een der instellingen van den boerenbond, als b.v. brandassurantie, profiteeren. Mep loopt de risico dat men de proce durekosten zal hebben te betalen, en de geheele nieuwe regeling op losse schroe ven komt staan. Zou bij nauwkeurige informatie bij 't hoofdbestuur blijken dat ook al die contribueerende' leden tot volstorting van een aandeel ver plicht zijn, dan is hij er sterk voor hen te laten betalen. In afwachting van het berich'f van 't hoofdbestuur zou hij de schuldbekentenissen willen laten op 45.—. Blijkt dan later dat er voor een veel grooter bedrag is geplaatst dan de schuld bedraagt, dan kan dit altijd nog daarop worden afgeschreven. Het bestuur handhaaft aanvankelijk zijn voorstel. Het was van nieening een voor de leden veel aannemelijker voor stel te doen. door die aandeelen van ƒ45.voor ƒ35.te geven, dus di rect ƒ10 op den achterkant van de schuldbrieven af te schrijven. De inspecteur van de boerenleenbank, de heer van Bijen, had ook geadviseerd om allen zonder uitzondering tot. het nemen van een aandeel te verplichten. Door den lieey Klerks wordt over deze kwestie ook eenige malen het woord gevoerd. Hij betoogt dat art. 49 van het reglement van de brandassu rantie bepaalt, dat de aanvrager slechts aansprakelijk is voor de bepalingen van dat reglement. Voordeeliger kan hij de voorwaarden zeker niet noemen, tenzij men zijn boeltje buiten zet en aansteekt. Het Wetboek van Koophan del en het Burgerlijk Wetboek schrij ven bovendien voor dat men de schuld door een geteekend stuk moet kunnen bewijzen en hij heeft nooit iets getee kend. Hij weigert dan ook een aandeel te nemen en laat zich gerust vervolgen, ook al tracht de voorzitter hem bang te maken door te dreigen dat men zijn huis desnoods verknopen zal om het aandeel te betalen. Hij raadt den voor zitter zich een beetje kalm te houden. Natuurlijk lokt een en ander protest van den voorzitter uit; de secretaris wil zooiets nog geen antwoord waar dig keuren. Door den ZEerw. heer v. Erp, Gees telijk Adviseur, wordt eep kalmeerend, zakelijk woordje gesproken en na nog eenige discussie wordt met algemeene -stemmen het. voorstel van den heer A. van den Broek, aangenomen. Zooals dus in Maart reeds besloten was. zullen de werkende- en hospitant- leden verplicht zijn terstond een aan deel van 45 te nemen, terwijl men nader zal onderzoeken of ook de con tribueerende leden daartoe verplicht zijn. Is dit laatste wel het geval en kun nen er dus ruim 180 aandeelen geplaatst worden, dan zal het daarop te storten bedrag belangrijk minder zijn. De geestelijke Adviseur wees er nog op. dat de afdeeling er thans finanti- eel goed voor komt te staan ha afwik keling van deze zaak. Hij spoorde de leden aan druk gebruik van de verschil lende instellingen te maken, waardoor men jaarlijks een flink winstcijfer zou krijgen. A an de daarna geboden gelegenheid om te teekenen voor de schuldbekente nissen werd een zeer druk. bijna alge- men gebruik gemaakt, zoodat deze ver gadering zeer goed geslaagd mag hee- ten Staten ten onrechte op de exploitatie rekening is gebracht en van meerdere onderhoudskosten aan de lijn en aan het rollend materieel Na aftrek van voorschreven bedrag ad plm f 1900 wegens vernieuwing eener kruising, beloopen de zuivere exploitatieuitgaven plm. f 18000 en het zuivere exploitatietekort plm. f 10 000 zoodat de overheid, in casu het Rijk, de provincie en de gemeente Heusden voor de taak wordt gesteld om niet minder dan 55°/0 der exploitatiekosten voor hare rekening te nemen. Een bedrijf, hetwelk dusdanigen •overheidssteun behoeft om zijne exploi tatierekening sluitend te maken, kan bezwaarlijk geacht worden in gewichti ge verkeersbehoeften te voorzien, en heeft zich naar de meening van Ged. Staten of te vragen, of het oogenblik is aangebroken om te besluiten tot stopzetting van éen exploitatie, welke zonder dien steun niet bij machte is ■iet hoofd te bieden aan de van andere verkeersmiddelen ondervonden con currentie. Het zoude echter hard zijn reeds nu te besluiten tot beëindiging der sub- sidieering van provinciewege gelijk een hoofdingenieur van den provinci alen Waterstaat in zijn rapport dd. 17 November 1925 voorstelt. Immers heeft de Maatschappij het baanvak Drunen Heusden over 1923 geëxploiteerd in het vertrouwen, dat haar evenals over vorige jaren ook in het exploitatietekort over dat jaar provinciaal subsidie zoo worden toe gekend. Ged. Staten meenen daarom, dat het redelijk is dat haarv het oyer 19 >3 gevraagd subsidie worden toegekend Waar aan de aandeelhouders eerst ter vergadering /an 15 April 1924. d. i bij de kennisneming van de balans van de winst en verlies-rekening en van de exploitatie rekening over i925 iè kunnen blijken, dat de exploitatie over dat jaar voorzegd ongunstig resu taat heeft gehad, konden zij op dat tijdstip moeilijk meer besluiten om de over 1924 eenmaal begonnen exploi tatie stop te zetten. Daarom komt het Ged. Staten ge rechtvaardigd voor, dat ook een even- 'ueele aanvrage om provinciaal sub sidie in het exploitatietekort over 1924 door de Staten te zijner tijd alsnog in gunstige overweging worde genomen Daarentegen zijn zij van oordeel, dat eene aanvrage om subsidie in het exploitatietekort over 1925 niet meer behoort te worden ingewilligd, omdat de Maatschappij haar aanvrage voor 1923 inplaats van in Sept. \925 zeer wel ruim een jaar eerder had kunnen indienen, en Gtd. Staten bij zooveel vroegere kennisneming van de ongun stige bedrijfsresultaten over dat jaar haar reeds in 1924 zouden hebben kunnen doen blijken, dat de prcfvincie met het verleenen van steun niet kon doorgaan, en zij dus wel zou doen met de exploitatie over 1925 stpp te zetten. Op grond van het vorenstaande stel en Ged.. Staten voor het door de Oirectie gevraagd provinciaal subsidie in het exploitatietekort over 1923 te verleenen onder dezelfde voorwaarden en tot gelijk percentage, als aange geven in vorige subsidiebesluiten en tot een bedrag van hoogstens f3012 Voorts vragen zij machtiging aan de Directie mede te deelen, dat over 1925 en volgende jaren niet meer op een provinciaal subsidie kan worden gerekend. naar aanleiding van een onderhoud met den R. K. Bond van Houtbewer kers enz. Men meldt: Zaterdag heeft er een bespreking plaats gehad met den Rijksbemiddelaar aangaande de dreigende uitsluiting. Deze bespreking heeft de uitsluiting niet kunnen verhinderen, met hetgevolg. dat er momenteel 850/° van de manden maker op straat staan. Dit beteekent voor den R. K. Houtbewerkersbond, die alléén in dit conflict betrokken is een 350 leden, die door de weerstands- kas zullen moeten worden gesteund SPRANG-CAPELLE. In de Maandag gehouden raadsvergadering is besloten de voormalige raadhuizen van Sprang en Capelle te verkoopen voor respec tievelijk f2200.— en f 4000. De heer Middelkoop deelde mede dat het oude Raadhuis te Capelle door een consortium was gekocht dat zich ten doel heeft gesteld te zorgen dat de kom van de gemeente Capelle in haar oorspronkelijken toestand blijft. Voor het houden van vergaderingen van verschillende gemeentelijke instel lingen wordt het Raadhuis gratis be schikbaar gesteld. Een door Burg. en Weth overgelegd plan voor het bouwen van een school len behoeve der vereenigingtotstichting en instandhouding van schilen met den Bijbel, werd door derr raad te luxe gevonden. Besloten werd Burg. en Weth. een crediet van f 100 te verleenen, ten einde daarvoor een nieuwie teekening met kosten-beschrijving van een school te laten maken. Dé Westelijke Dwarssteeg, van den Binnenpolder overgenomen, zal met keien worden verhard. Besloten werd nog tot invoering over te gaan van een werkverschaifing met Rijkssteun. Verslag volgend nummer. GEERTRU1DENBERG. Openbare ver- gadering van den raad der gemeente Geertrutdenberg op Vrijdag 18 Dec. 1925, des namiddags twee uur, in het Gemeentehuis aldaar. Te behandelen zaken: 1. Brief van Gedeputeerde Staten betreffende de Gemeente- err Bedrijfs- rekeningen over het dienstjaar J 924 2 Voorstel tot wijziging van de huur der huizen wijk D. nr. 29v en 29w. 3. Voorstel om lid te worden van de vereeniging van huiseigenaren. 4. Benoeming van een lid van de Commissie van plaatselijk schooltoe zicht, ter vervanging van den Heer J. M. Lucas. Aanbevolen de Heeren C.C. H.Boon en A. B C. van Dongen. 5. Voorstel tot het rooien van boomen. 6. Verzoek grondaankoop Klerckx en A. J. du Pont 7. Vaststelling rekening 1924 en begrooting 1926 van de Sted. Gods huizen. Rondvraag. van Wij ontvingen van de Kon. Erk. Harm. „Apollo" het vraagprogramma van het te houden Internationaal Solisten-, Duetten-, Terzetten- en Quartetten corcours op 31 Januari en 7 Februari 1926 ter gelegenheid van het 40 jarig bestaan der Harmonie. Het reglement bepaalt, dat alleen dillettanten aan of tot dillettanten- gezelschappen behoorende muzikanten mogen deelnemen. De wedstrijd be staat uit Eere-, Eerste- en Tweede Afdeeling Zij, die reeds een len prijs behaalden in een 2e Afd. zijn ver plicht in de le Afd. op te treden. Ie Prijswinners in le Afdeelingen moeten in de Eere Afdeeling uitkomen Ieder inschrijver van Duet, Terzet- of Quartet mag slechts in één Duet- Terzet of Quartet uitkomen. De in schrijving staat open tot 1 |anuari'26 Reeds thans zijn verschillende iuschrij vingen binnen, terwijl van diverse zijden om inschrijfbiljetten verzocht is. 't Lijdt geen twijfel of dit concours zal v^eel belangstelling wekken en onge twijfeld slagen. Zondagavond gaf de Kon. Erk. Harm. Apollo" haar jaarlijksch Armen- concert. Door ongesteldheid van den heer P. B. Bisselink die tengevolge van een val op de gladde straten nog steeds den dirigeerstokniet kan zwaaien, was de leiding jn handen van den onderkapelmeester C. Brands. De heer Br. kweet zich op zeer verdienstelijk wijze van zijne heusch niet gemakke lijk taak. Na de openingsmarsch,-waar na BisselinksApollo's Jubilé marsch 1885 1925 gegeven werd. kregen de groote Ouvertura „Der Kalif von Bag dad" van Boieldieu die zeer goed ge geven werd Ook de heeren J. v. d. Heijden en Jac de Brouwer wisten hun Piston Polka „A nous deux" van Jos Kessels op keurige wijze te vertolken „Fières Joyeux" Grande Valse van R Volstedt blijft een bekoorlijke wals met zeer verrassende afwisseling. Na de Pauze werd op verdienstelijke wijze Montagnes „Tourcoing Exposition Marsch, en de fantaisie „Conége de Ballet" gegeven. Elk nummer mocht een hartelijk applaus van 't publiek ontvangen Ook de heer W. Kuijs, die als Humorist optrad, had niet over belangsieliing te klagen Zijn verschil- lendescènes en coupletten sloegen 't een na 't ander in er is hartelijk ge lachen om de rake zetten en de kos telijke mimiek v^n den Herpschen Ko miek. De heer C de Groot droeg op uitstekende wijze voor 't accompagne ment op de piano zorg De wedstrijd SNA. 1 Breda. Good- Luck I G'berg, is wegens het onbe speelbare terrein afgelost. Good- Luck II verloor van Internos III met 5—7. De stand met de rust was 2—3. Geertruldenberg I speelde tegen In ternos II Breda. Na de rust werd eerst de wedstrijd uitgesteld- voor het weer, waarna even later door scheidsrechter de Folter uit Waalwijk, zeer terecht het terrein werd afgekeurd. Internos II won reeds met 5—0. J.l. Zondag had de wedstrijd H E C. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 15 December '25 In de Mandenindustrie dreigen de werkgevers met een uitsluiting. Tramlijn Drunen—Heugden. Bij schrijven van 18 September 1925 verzocht de Directie der Hollandsche Buurtspoorwegen aan de Staten om haar evenals over de jaren 1919 1922 ook over het bedrijfsjaar 1923 eene bijdrage uit de provinciale kas te willen verleenen in het exploitatiete kort der tramlijn Drunen—Heusden Blijkens den door'de Directie over- gelegden staat van de bedrijfsresultaten van die lijn. beloopt het exploitatiete kort over 1923 f12048 52. Over het jaar 1922 beliep dat tekort f6501.63. De stijging van het tekort over 1923 is een gevolg van de mindere opbrengst van het personen- goederen en postver voer ad plm. f3000, van kosten wegens vernieuwing eener kruising ad plm. f 1900, welk bedrag volgens Ged.. Men schrijft. ln de mandenindustrie, waar zeven maanden een overeenkomst heeft ge golden en die met 30 Nov. I I wasafge loopen, doordat de gezellen deze had den opgezegd, wordt door de werk gevers met eene uitsluiting gedreigd. De nu afgeloopen overeenkomst, die na een strijd van 10 weken was tot stand gekomen, waszoominimaal.dat eenige verbetering zeer gewenscht en noodzakelijk was. Om dit bedrijf, wat opzichtens de arbeidsvoorwaarden nog zeer achterlijk is, niet te overlasten, was een zeer kleine verhooging vari de stukloonen gevraagd. Daar deze varieerden van 14 tot 18 a 19 gulden per week, was de gevraagde verhoo ging van 4 a 5 procent niet te druk kend. Meerdere thuiswerkers verdienen wel boven de 20 gulden, maar werken dan 12 tot 14 uren per dag, waarbij de vrouw en kinderen van klein tot gioot.alhunnekrachten moeten beschik baar steileii, tot zelfs des nachts toe. Aan den toegestanen 10 urendag was en is niet getornd, anders had de ge gevraagde vei hooging méér moeten zijn. Eenige omschrijving van recht op ziekengeld of bj ander gedwongen verzuim, was er niet gevraaagd, even min eenige vacantie. Er is dus alleen sprake van een looncontract. De werkgevers hebben de minimale vraag van 4 tot 5 procent verhooging beantwoord mei een eisch tot 5 pro cent loonsverlaging en bij niet-aanvaar- ding daarvan stopzetten der fabrieken. Daar door de arbeiders deze eisch is afgewezen, wordt door de werkgevers op 11 en 12 December, de uitsluiting toegepast" Het oorspronkelijk plan, om de arbeiders zonder opzegging uit te sluiten, hebben de werkgevers herzien, Op den Nationalen Zangwedstrijd met Tentoonstelling van Kanaries, uitge schreven door de Federatie van Kanariekweekersvereenigingen Tilburg en Omstreken behaalde de heer M. Wellens alhier met inzending 2 vogels eigen kweek den len prijs met 8 eereprijzen voor: Den besten holrol in klasse II vogel No. 67. Den besten knor in klasse II vogel No. 68" Voor den meesterzanger 'klasse II vogel No. 67. Voor den 2den meesterzanger klasse II vogel No. 68. Voor den besten knor der tentoon stelling vogel No. 68. Voor den besten holrol der tentoon stelling vogel No. 67. Voor den 2en besten holrol der ten toonstelling vogel No. 68. En wisselprijs bestaande uit zilveren coupe voor ie prijs in klasse II. Waar de heer Wellens de prijzen won in concurrentie met 38 inzendingen in de 11e klasse (2 x 72 pnt.) en de drie laatstgenoemde eere prijzen in concurrentie met meer dan 550 vogels mogen we hier met recht van een reuzenprestatie spreken. De heer P. J.EIshout alhier won op de 11 12 en 13 December ge houden Internationale Pluimveetentoon stelling; Ornithophilia te Utrecht met inzending Zilv. Minorca's le en 2en prijs jonge hanen en len prijs en eere- prijs met oude hen. ln elk der H H. Missen trad Zondag j 1. in onze parochiekerk de ZeerEerw. Pater de Groot uit het Missiehuis St. Antonius alhier op om te spreken over de missie in Borneo, waarheen ZEerw. op3l December a.s. vertrekt, om de geloovigen op 't wekken met milde hand deze missie te steunen. Dat Pater de Groot niet aan doove- mansooren klopte en Kaatsheuvel zijn naam.van liefdadig te zijn hoog wilde houden, bleek uit de opbrengst der openschaal collecte door Pater de Groot zelf gehouden. In de 3 H. H. Missen werd niet minder dan ruim 650 gld. geschenken. Oisterwijk plaats, welke wegens sneeuw circa 10 min na de rust moest worden afgelast. Het veld had door de sneeuw en regen der laatste dagen niets geleden en was goed bespeelbaar. In het begin leek het dat H E C. ge makkelijk een groote overwinning zuu behalen. De bal zweefde onophoude lijk voor het Oisterwijk-doel. De H.E.C. voorhoede was echter slecht op schot. Ontelbare prachtkansen gingen verloren door slecht en te laat schieten. De üisierwijk keeper, die zijn heiligdom goed verdedigde moest echter na 8 min. spelen, zwichten voor een mooi schot van den rechtsDinnen Een beeije later zorgde de centervoor voor nummer twee. Oisierwijk besett dat het harder aan moet pakken om een debacle te voorkomen. Uit een snellen aanval hebben zij spoedig daarna succes 2—1. De doelpunten zijn goedkoop, want het is weer de H.EC. rechtsbinnen die den stand op 3-1 brengt. Oisterwijk geett echter geen moed verloren en niettegenstaande H.EC. een groot oveiwicht heeft, ver kleinen zij den achterstand op 3—2. Hierna wordt gerust, Na de thee wordt in een fiksche sneeuwbui weer begon nen. Oisterwijk is blijkbaar van plan een overwinning uit het vuur te slepen. Er wordt zeer enthousiast gespeeld. H E.C. heeft echièr geen zin om te verliezen en stelt er ook een vlug spel tegenover, zoodat meest op de Ois- terwijk-helft wordt gespeeld, üp zeer gelukkige wijze ontkomt het üister- wijk doel een paar maal aan een door boring. Het sneeuwen is intusschen steeds erger geworden, zoodat de scheids rechter zich genoodzaakt ziet de wed strijd te staken. H.E.C.4 boekte haar eerste neder laag tegen Baardwijk 3 met 2—0. DEVO-KAATSHEUVEL 1-0. Devo wlat dco toss ea Lugiers oapt voor Kaatsheuvel af. Devo Is tiet eer9t in den aanval, doch de Kaatsheuvel-verdediging Is op haar post. Bij eeo Kaatsheuvel-aanval loopt le Devo-kceper te ver uit, doch Lugters schiet j*mmcrh]k naast het verlaten doel. Devo ls voor de rust, Deboudeos eeaige Kaatsbeuvel-door- orakeD, sterker doch weet de gebo den kansen niet te beouiteo. Vermel ding verdient een mooi schot van Lugters, dat de Devo-kceper met veel geluk kon stoppen. Rust treedt n met blanken stand. Na de rust zijn de bordjes verhangen en thans is Kaatsbéuvel stukken sterker dan Devo. Na ruim 10 minuten komt succes aan RECHTSZAKEN. Beklaagden Vrijgesproken. De buitengewone Kamer der Amster- damsche rechtbank deed hsden uitspraak in de zaak tegen de ex directeuren der Brusselsche Bank, Bridée en De long- De rechtbank sprak beklaagden vrij engelastte hun onmiddelijke invrijheids- stelling De moord aan den Overtoom. Zoowel de ambtenaar van het O. M als de beklaagde Muylwijk zijn tegen het vonnis van de rechtbank in hooger beroep gegaan. Tegen beklaagde Th. H. J. C. te Nederweert, beklaagd van den moord op den veldwachter' P. Verkennis, werd door de Rechtbank te Roermond 10 jaar gevangenisstraf geëischt. Tegen den schoenmakersleerling J. Z. te 's Hage, die eenige bankbil jetten van f 100, f 25 en f 10 had ge- stolen, werd l'/2 jaar geëischt. De rechtba- k te Arnhem veroor deelde J. A. v. G uit Nijmegen wegens verduistering van l'/2 ton, tol l'/2jaar gevangenisstraf LAATSTE BERICHTEN. .Bij de heden in de groote zaal van den R K. Werkliedenbond, ge houden groote Waalwijksche Verloting ten bate van de Zuigelingen Kliniek alhier, viel de eerste prijs 6 koeien, ter waarde van f1200. op no 15696 en de tweede prijs, een rijtuig met paard of een piano, ter waarde van f600 op no 16953. H M de Koningin heeft Dr. de Visser, die haar kwam mededeelen geen parlementair kabinet te kunnen vormen, opgedragen een „kabinet" te vormen. Naar het „Hbld" verneemt, is aan den Nijverheidsraad ter beoordeeling toegezonden een nieuw voor ontwerp weelde wet, ter vervanging van het bestaande wetsonlwerp. Het nieuwe voor—ontwerp beoogt de vijfentwintig artikelen welke als weelde artikelen worden aangemerkt, te belasten bij de bron en wel met 12 pCf. voor zoover ze hier te lande gemaakt worden. Op ingevoerde weelde artikelen zal een invoerrecht van 12 pCt. worden geheven. De weelde—belasling ten aanzien van hotelverteringen blijft als in het oude ontwerp. Onze Haagsche redacteur meldt: Naar wij vernemen, heeft dr. de Visser thans verschillende leden van demissionaire kabinet aangezocht om over te gaan in een door hem te vor men ministerie. Deze uitnoodiging is o m. ook ge richt tot de vier katholieke ministers. Naar onze meening kan.het als vast staande worden beschouwd, dat de Katholieke ministers, gezien de hou ding, die zij van het begin van het conflict af hebben aangenomen, aan deze uitnoodiging geen gevolg zullen geven, wanneer niet een voor de Ka tholieke Kamerfractie en ook voor hen zelf aannemelijke oplossing van de kwestie van het gezantschap bij den H. Stoel wordt gevonden M. BURGERLIJKE STAND. EETHEN. Geboren Dirkje Anna d.v. J H Gouda en P I van Vuren. Jan Machiel z.v. P A Kramer en A Hollemau Gerrit z.v. J Vos en A Treffers --r Dirk Willem z.v. W D van Wijlen en C MsGijbe. Overleden Adriaan Lankhaa,r 71 jaar eehtgen. van Adriana in 't Veld. Ingekomen Van Heusden A Bax, J Bonman en G Bax. Vertrokken Xaar Capelle Corn. Tuit en gezin. AGENDA. WAALWIJK. Donderdag 17 Dec. 8'/2 u. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Gemengd Koor. de zijde waa' het niet verwacht wordt. Bil een Devo-doo'braak schoot de Devo-mlddenoor buiten be»eik van Sr.oereo in de Kaatsbeuvr 1-touwen. K-ia shcuvel begint nu nog harder te werkeo, Kemmcren en S rilp graan middenveld te backen, doch Devo verdedigt met man en macht. Er is geen doorkomeo aan. I« de laatste minuten kopt Woning prach lg io, doch de doelman kan nog juist ten koste van een hoekschop reden. Na len wedstrijd verklaarden bestuurs leden en spelers van Devo dat een gelijk spel het minste zou zijn geweest wat Kaat«h«u>rel verdDnd had. GEERTRÜIDENBERG. VOETBALSPORT. H.E.C

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 6